Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Bakker amilyen szar kedvem volt reggel...most már alig várom a vasárnapot... 😀


több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
+1

Nice play, big gay... :cool:adyno12
ettől függetlenül momentuma nem volt a támadó egységünknek. utána jött a fumble :/shawnka
sajnos ez is igaz. Nem értettem, hogy mi a francért erőltetjük a középső futást, mikor a Saints D nagyon jól fogta a futásaink.
Egy felpasszolt labdát el tudtam volna képzelni White, Jenkins irányába a sarokba. De ez van, megyünk előre...adyno12
pontosan, mostantól csak vasárnapra kell fókuszálni, aztán egy önbizalomnövelő verést adni a Párducoknak, és utána örömbódottág.
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Tracy Porter meg egy kis buzi, hogy Jenkinstől elvette azt a TD-t.Zsoca
+1

Nice play, big gay... :cool:adyno12
ettől függetlenül momentuma nem volt a támadó egységünknek. utána jött a fumble :/shawnka
sajnos ez is igaz. Nem értettem, hogy mi a francért erőltetjük a középső futást, mikor a Saints D nagyon jól fogta a futásaink.
Egy felpasszolt labdát el tudtam volna képzelni White, Jenkins irányába a sarokba. De ez van, megyünk előre...

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Tracy Porter meg egy kis buzi, hogy Jenkinstől elvette azt a TD-t.Zsoca
+1

Nice play, big gay... :cool:adyno12
ettől függetlenül momentuma nem volt a támadó egységünknek. utána jött a fumble :/
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Tracy Porter meg egy kis buzi, hogy Jenkinstől elvette azt a TD-t.Zsoca
+1

Nice play, big gay... :cool:

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
mindent leírtatok! nyilván jó lett volna megnyerni a meccset, de nem lehet haragudni rájuk, amiért nem pörögtek fel. nekünk nem volt tétje a meccsnek és még így is szoros volt. nem az igazi arcunkat mutattuk(akkor Matty megcsinálta volna a gwdrive-ot).
grat Abraham első INT-jéhez! ki kellett várni. 😀

Tracy Porter meg egy kis buzi, hogy Jenkinstől elvette azt a TD-t.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Szvsz is jókor jött a pofon. Végre a Ryan otthon hiperszuper verhetetlen hype és teher megszűnik. Azért ez az O nem hiszem hogy még egyszer ilyen fosul fog játszani. Az meg hogy mennyire leszarták a meccset Mike Smith döntéséből egyértelműen látszott a puntnál. Jó majdnem bemákolták (Saint fanok szerintem elássák magukat 😀 ) , de abban bízni hogy 3&o-ot megcsinálják kb. 0.
Nem kellett nekik igazán a meccs és a D-n kívül nem is nagyon pörögtek fel
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
De szerintem nem lehet kérdéses, hogy azt a meccset behúzzák.vassadi27
Nem volt kérdés, hogy megveri a Pats a Browns, nem volt kérdés hogy megveri a Saints a Cardsot, nem volt kérdés, hogy a Chargers simán nyeri a csoportot... A NFL-ben nem nagyon van ilyen.

Mindentől függetlenül NAGYON KICSI az esélye annak, hogy a Panthers meg tudja verni a Falconst a GD-ban, és papírforma szerint az elég fáradt formában játszó Ryan is elég a győzelemhez. Szeretném, persze, ha lenne meglepetés, de azért lelkileg nem erre készülök 😊

Valahol rossz a Saintsnek, hogy nem sima a helyzet, mert így játszani kell a TB ellen, pedig pihenhetett volna a csapat...

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Csak Brees két hibája (bár a másodikat nem varrnám teljesen az ő nyakába) tette néhány percig szorossá ezt a találkozót; egyébiránt sugárzott a csapatból a motiválatlanság, gondolom mindenkiben ott volt, hogy itt bármilyen eredmény is születik, ha a záró fordulóban megverik a Panthers-t, akkor megvan a konferenciagyőzelem és a vele járó bye week, ill. homefield. De szerintem nem lehet kérdéses, hogy azt a meccset behúzzák.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Nem akarok olyan sablonokat irni, mint hogy ez a vereség jókor jött.... 😊, de szerintem ez a meccs rávezetett hogy nem kolbászból van a kerítés....azért jövő héten egy nagy arányú párduc verés jót tenne a PO előtt...
Ryan most letudta a hazai buktát megint 10-15 meccsre remélem...


több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kár az L-ért sajnálom a Falconst.

Viszont ha a Jags kiesik vasárnap; a playoffban van csapatom az Atlanta személyében a sok ex-jaguár (Mike Smith és Hamilton az edzők; Mike Peterson; Brian Williams és Joey 'mindenki kedvence' Zelenka a játékosok között) és a szimpatikus csapat miatt(Matt Ryan talán a kedvenc nem jaguár kötödésű játékossá kezd válni nálam.).
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Igazából 0 volt ma az Offense, senkinek nem volt momentuma sem. a D erőn felül játszott, a két int miatt maradt szoros ez a meccs, meg hogy nem engedtünk nagy játékot. POban ez kevés lesz, 2-3 héttel ezelőtti csapatot kérem oda.
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
na akkor éppen itt az ideje, h megnyerjük az NFC-t. 😊

több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 565 — Omar's Coming Yo!
Még szerencse, hogy egyetemista vagyok, és nekem szünet van!! Alap, hogy leszek!! 😀Sugar602
detto,direkt holnapra nem vettem fel vizsgát,hogy ne legyen probléma 😀


GO FALCONS!

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Én is nézem, én is nézem 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még szerencse, hogy egyetemista vagyok, és nekem szünet van!! Alap, hogy leszek!! 😀
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
nekem sajnos hnap leltár ahol eléggé képben kell lenni , szal fantasztikus társaságom sajnos nem élvezhetitek hajnalban... de hnap este ismétlés kötelező program.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Reggel nekem is meló, de ez kihagyhatatlan... :cool:

Egy kis beharangozó hajnalra :

http://www.nfl.com/gamecenter/2010122700/2010/REG16/saints@falcons#tab:watch


több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Nos fiúk ... hajnalban ki fog meccset nézni ? 😊

Igaz, hogy nekem meló lesz, de ezt a meccset sem fogom kihagyni !!!

GO FALCONS!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 565 — Omar's Coming Yo!
Utólag is boldog karácsonyt mindenkinek!
GO FALCONS!

több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
jó eséllyel bekerül idén Roddy és Gonzo a ProBowl-ra. Ryan-nek nem fog összejönni.
bk!Zsoca
Szeretném, hogy bekerüljenek, de azt is szeretném, hogy ne játszanak, mert az azt jelentené hogy SB-t játszunk 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Boldog karácsonyt minden Falcons universe tagnak 😊
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
jó eséllyel bekerül idén Roddy és Gonzo a ProBowl-ra. Ryan-nek nem fog összejönni.
bk!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.facebook.com/defendthedome
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan
Kellemes karácsonyt minden hasonló kötődésű szurkernek! 😊