NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 twitter.com/RapSheet/status/506539065999491072
The #Rams have claimed former #Texans QB Case Keenum on waivers. Smart move.
Basszus pedig nagyon örültem volna 😕 Nem sokkal, de előttünk van a Rams a waiveren.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem túlzottan meglepő de a Gopecc és a Denver lesz az oldalon az első kettő a ratingben. Kiváncsi leszek.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Huhú, megvan az utolsó láncszem végre? 😀Wyatt
pontosan, egy UDFA S (3 ev 3 meccs) volt az utolso need az instant sb cimhez XD Mindazonaltal, aki jol hasznalja Brownt, sokat nyerhet vele...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Huhú, megvan az utolsó láncszem végre? 😀

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ket hirre is nem, nem es nem:
- Omar Brown pedig ha a gopecc-ben kot ki, akkor morcos leszek! Nagyon birtam a sracot, remenykedek benne, hogy nem az altalam legutaltabb csapatnal kot ki:
Patriots worked out former Ravens safety Omar Brown, according to a source. Hearing it went well
Flacco5
Én játékidőt - sokat - kivánok neki, ha ezt a Patriarkák adják neki, nos, az is jó... persze a Patriarkák túl jól járnának Vele, de tényleg legyen sikeres... ha ott köt ki, akkor is Ravens - O. Brown mezem lesz 😛 😀
Keenum mennyiért jönne?ha jól látom kb900000$/2év a houstoni fizetése az pedig olcsóbb mint TT.kérdés megéri e cutolni?Peter
Kínom, érdekes intrika ugye Kubikos miatt, TT pont annyit tud, amennyi kell nekünk... felesleges cserélni, ha Kínom elérhető és jobb, mint TT, majd jövőre itt köt ki...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Keenum mennyiért jönne?ha jól látom kb900000$/2év a houstoni fizetése az pedig olcsóbb mint TT.kérdés megéri e cutolni?

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem igazán értem, hogy minek dobog hevesebben a szíved, ha Flacco egészséges, akkor rohadt mindegy hogy ki ül a padon, ha meg lesérül, szinte mindegy, hogy TT vagy ez a másik jön a pályára, egyik sem közelíti meg Flaccot.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
és mi lesz velünk jövőre, amikor TT szerződése lejár? Wenning lesz a backup? Ha azt mondod igen, akkor nincs több kérdésem.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
és nekünk minek QB ?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Mallett tradenél kicsit felcsillant a szemem. Keenum cutnál elkezdett hevesebben dobogni a szívem. 24 óra reménykedés jön!
 espn.go.com/blog/baltimore-ravens/post/_/id/12727/keenum-may-draw-interest-from-ravens

Így már sokkal több értelme lenne 3 QB-t rosteren tartani, mint Wenninggel bármikor is lett volna. (TT-t nem lenne szép elküldeni, megérdemelné hogy kiszolgálja a contractját és hogy utána szépen váljanak szét az útjaink) A 680 DB bodyból, de még a 7 WR-ből is le lehetne adni adott esetben. TT év végi távozása után újabb 3-4 évre meg lenne oldva a backup QB kérdés. Drukkolok!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Simon is back

@RavensInsider: Ravens' practice squad: Jamie Meder, Deji Olatoye, John Simon, A.J. Pataiali'i, Keith Wenning, Fitz Toussaint, Ryan Jensen, Jacobs, Supernaw

Tetszik a névsor

több mint 9 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Jensen, Supernaw, Wenning, Jacobs, Pataiali'i, Toussaint, Simon-> PS
Seamster -> Dolphins
Shipley -> Colts

Keenum-t lapátra tette a Houston...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Most Úrszèl a totally backupguard àllomànyt lefedi, vagy Grado alkalmas oda is? Ez a Jensen-horkolàs nagyon rejtèlyes, mèr nem rakta IRre míg kiszedik a polipjàt vagy rendberakjàk a horkolàst, vagy ez a mèg extrèmebb nonfootban injuryba nem fèr be?
sutianap
Gradko nem alkalmas semmire, de nincs jobb ezek szerint. Úrszél kitúrta Jensent, bár ha ilyen eü gondjai vannak akkor nem csoda.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Most Úrszèl a totally backupguard àllomànyt lefedi, vagy Grado alkalmas oda is? Ez a Jensen-horkolàs nagyon rejtèlyes, mèr nem rakta IRre míg kiszedik a polipjàt vagy rendberakjàk a horkolàst, vagy ez a mèg extrèmebb nonfootban injuryba nem fèr be?

Zwei Simont szerintem mi is bepróbàljuk.

Drei, nàlunk is annyi DB van, hogy külön csapatot lehet felvàgni belőlük, de sajna mindez a lànybekkerítisz kàràra megy...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Jensennek milyen betegsége van? erről totál lemaradtam.Blaise
Egy légzési betegsége van, ami miatt nem tudja kipihenni magát.
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-exravens-lineman-ryan-jensen-diagnosed-treated-for-sleep-apnea-20140830,0,4005424.story

Shipleyről tudunk valamit, hogy mi volt a gond?Flacco5
Hogy több kárt csinál, mint hasznot...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Coxot visszahozhatjuk, Wilson ezt tweetelte. Ha minden igaz az első meccs után visszahozva már nem lesz garantált a szerződése. Bailey mint játékos nem kell, de a rutinja sokat érhetne a DB-k számára, mint mentor. Fene tudja, sírni nem fogok ha jön, de pezsgőt sem hűtöm már.
PS-be akarjuk szerintem tenni: Jacobsot, Seamstert Toussantot talán Hopkinst és Grahamet (végül Orr és Hurst is ott köthet majd ki)

Jensennek milyen betegsége van? erről totál lemaradtam.

Hurst megragadt (még), ez jó hír, mert elég rosszakat írtak a TC elején róla, de végül sikerült feljavulnia. Reid bakker még mindig a csapatnál... Urshell megkapta az esély, nem nagyon fogok Shipley után sírni.
Simon még mindig érthetetlen leginkább azért, mert korábban kátrány írta jól és én voltam eltévedve, hogy McPhee nem mint OLb jó, hanem a Dlineból indulva. Szóval most van 3 OLb-nk ami finoman szólva is kevés. ST-ben meg Simon nem volt rosszabb mint bármelyik safety akit cipelünk.
Amit még nem értek, hogy minek kell ennyi WR? Oké Campanarot elvitték volna, nem jutott volna el a PS-ig. Thompson és Aiken már nem PS eligible. De akkor sem kell ennyi elkapó. A rengeteg safety nek álcázott ST playa meg szintén fejvakarós.
Orr megragadása kicsit meglepő, bár az elmúlt napokban több helyen is lehetett olvasni, hogy ST-ben nagyon tetszett az edzőknek.

corner mellett szerintem kell még dlineba is ember, mert elég kevesen vagyunk ott, és nem ártana valaki olyan olineman aki ha pályát lát nem okoz katasztrófát.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Cuts to 53
DT Levi Brown, DT Derrick Hopkins, TE Nathan Overbay, LB D.J. Roberts, C Reggie Stephens, G A.Q. Shipley, CB Derek Cox, CB Dominique Franks, OT Parker Graham, CB Tramain Jacobs, OL Ryan Jensen, DT Jamie Meder, DT A.J. Pataiali’i, CB Sammy Seamster, OLB John Simon, TE Phillip Supernaw, RB Fitzgerald Toussaint, QB Keith Wenning
Cuts to 75
S Omar Brown, WR LaQuan Williams, OLB Nicholas DiMarco, P Richie Leone, OT David Mims, CB Marrio Norman, CB Deji Olaytoye, LB Austin Spitler, WR Mike Willie, RB Cierre Wood, FB Shaun Chapas (waive/injured), OT Brent Van Sloten (waive/injured), WR Jace Davis.

Szóval keressük továbbra is a 3. cornerünket.

Two undrafted rookies made the #Ravens roster: OT James Hurst and ILB Zachary Orr. (utóbbiról még nem is hallottam)

Webb és Smith is elkezdett edzeni.

Elvileg érdeklődünk CB Kelvin Hayden iránt Bears-ből.

Lorenzo Taliaferro led NFL in rushing and Justin Tucker led league in points.


Nagyon kevés falember maradt az 53-ban, támadó és védő oldalon is, ellenben sok ILB-S-WR.
Cserét vizionálnak.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ket hirre is nem, nem es nem:
- Champ Baileyt nehogy....
- Omar Brown pedig ha a gopecc-ben kot ki, akkor morcos leszek! Nagyon birtam a sracot, remenykedek benne, hogy nem az altalam legutaltabb csapatnal kot ki:
Patriots worked out former Ravens safety Omar Brown, according to a source. Hearing it went well
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
According to Ian Rapoport of the NFL Network, the Jets and Ravens could consider signing veteran CB Champ Bailey to a contract in the coming days now that he’s been released.
The Saints have already confirmed that Bailey was among their roster cuts on Saturday as they trimmed their roster down to 53 players.


-Remélem nem jön a vénember.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Blaise]

Brownért feltradeltünk, majd hoztunk a nyakára egy első köröst. BPA volt a magyarázat de lehet olyan olvasata is, hogy nem bíztak Brownba,

szerintem Daryl nem tölti ki a szerződését és Mosley-Brown lesz a kezdőnk jövőre >$$$$$$$

4. körös pick kuka, bár lehet becsempészhetjük a PS-be.

esélyes,hogy máshol kap helyet

Dzsúsz basszus 4. körös volt, de szerintem mindenkinek leeshetett az álla, hogy egy Harvard fullback 4. körös?!.

jogos


több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Simont nem nagyon értem. Viszunk egy rakat szart sem érő S-t meg pályát csak edzésen látni fogó WR-t.Blaise
4 körös volt basszus, negyedik körös.... Iszonyat ideges vagyok, hogy magas draft picket kukázunk. Megbélyegzett D haterként ugye nagyon protestáltam akkor is és idén is a magas D pickek ellen. De ha már egyszer a mi játékosaink, akkor ne dobáljuk ki őket egy perc játék nélkül... Ez nagyon nagyon nagyon zavar 😕

A remekül sikerült 2013-as draft:
1. kör: Matt Elam (vannak problémái a pályán)
2. kör: Arthur Brown (annyira jó pick volt, hogy jött is Mosley)
3. kör: Brandon Williams egyik értelmes pick
4. kör: John Simon (ebbe most komolyan menjünk bele? agyba főbe dícsérték ravens.com-on egész évben, hogy workout warrior így meg úgy, nincs is rossz preseasonön túl, erre WTF... NEGYEDIK KÖR BASSZUS)
4. kör#2: Kyle Juszczyk másik értelmes pick
5. kör#3: Rick Wagner kényszerhelyzetben starter lesz, reméljük a legjobbakat
6. kör: Kapron Lewis-Moore IR
6. kör#2: Ryan Jensen már nincs is a csapatnál....
7. kör: Aaron Mellette már nincs is a csapatnál....
7. kör#2: Marc Anthony már nincs is a csapatnál....Flacco5
ne a második évben törjünk pálcát szerintem.

Jensennél meg súlyos betegséget diagnosztizáltak

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Simont nem nagyon értem. Viszunk egy rakat szart sem érő S-t meg pályát csak edzésen látni fogó WR-t.
Blaise
igaz ami igaz ha Suggs vagy Doom lesérül nagy gondban vagyunkpeter
McPhee meg Upshaw még ott van mögöttük. Nem hiszem hogy Simon többet tett volna mint a másik kettő. .malkav
Mcpheenek idén Upshawnak jövőre jár le a szerződése akkor mi lesz?jövőre már beért volna Simon

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azt azért hozzá kell tenni, hogy persze utóbbi időben nem volt probowler játékosunk, de hasonlóan élmezőnyben lévő csapatok mint a Pats vagy a Sajtfejűek sem ontották a fiatal Probowlereket, meg nehéz fiatalként Ray Lewis, Ngata, Ed Reed , Rice árnyékából probowler játékosokat kinevelni. Szerintem idén valamelyik Smith vagy Pitta és Dzsúsz odaérhet a probowlra. Védelemből meg Dummervill és Mosleynak van esélye nagyot alkotni.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Simont nem nagyon értem. Viszunk egy rakat szart sem érő S-t meg pályát csak edzésen látni fogó WR-t.
Blaise
igaz ami igaz ha Suggs vagy Doom lesérül nagy gondban vagyunkpeter
McPhee meg Upshaw még ott van mögöttük. Nem hiszem hogy Simon többet tett volna mint a másik kettő. Remélem azért még PS-be behúzzuk, mert a Steelersnek speciel tetszett a játéka. Ebben az esetben a fehér passrushereink a csoportriválisok sorait erősítenék.

Ami számonra nem annyira érhető:
Wenninget minek kellett draftolni amikor úgysem viszünk 3QB-t a rosterre. Ezzel elpuskáztunk egy jövőévi 6. körös cetlit (Feltéve hogy helyette elhozzuk Campanarot)
A DL kicsit rövidnek tűnik oda még kellene valakit vinni, modjuk kivágni egy felesleges Safetyt.

Ez mondjuk még csak a nyers Roster, de remélem még 1 ill. 2. hétig változni fog.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Simont nem nagyon értem. Viszunk egy rakat szart sem érő S-t meg pályát csak edzésen látni fogó WR-t.Blaise
igaz ami igaz ha Suggs vagy Doom lesérül nagy gondban vagyunk