Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 2 éve
gedam 5 702
ami még eszembe jutott lamar darálóba küldése kapcsán, hogy részben ez az ő hibája: snap, nézegeti a mélységet, zseb beomlik, nekilódul. közben a steelers szurkolók rémálma, a hb screen mindig ott lenne opciónak, amiből nagy játékok jöhetnének, annyira középre tömörül ellenünk mindenki, lamar meg inkább kiklopfoltatja magát.
több mint 2 éve
gedam 5 702
 www.baltimoreravens.com/news/deshon-elliott-out-for-the-season-with-torn-biceps-pectoral-injury

Megerősítve....🥺
Benibácsi
ha nem tudunk sima meccseket játszani ugyanúgy jönni fognak a sérülések. egy hisztérikus ki-ki meccsen kb. 3* annyi az esélye, hogy vki otthagyja a fogát.
több mint 2 éve
gedam 5 702
ilyen wr-re vártunk, nyeri az 50-50-es labdákat:

mondjuk a másik olvasat, hogy mi csak ilyen játékokkal tudunk haladni. meccsenként ezeket nyerjük mondjuk 10-ből 7* és lesz 3 pick.

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
lucio 324
A szünetben azon gondolkodtam, tán nem is annyira meglepő az eredmény az idény eddigi játékát látva. Mi a játéktudásunk alapján igazából egy 9-8-as csapat vagyunk, az 5-2 csalóka. No, most 6-2, ott vagyunk az AFC élén. Az biztos, hogy abban, hogyan jussunk túl a nehézségeken, óriásit lépett előre a csapat a Titans elleni hazai PO meccs óta. Az a meccs a jelenlegi mentalitással ujjgyakorlat lett volna. A félelmem, hogy ez a mentalitás ezzel a játékkal ugyanaddig visz, mint az akkori jó játék a jelenlegi mentalitás nélkül. Tán megérdemelt volna ez a gárda némi pickáldozattal járó tradet. Egy kis win now-t. Mert ha csak a tudást, a rengeteg hibát nézzük - akkor a mentalitás ezt nem fogja mindenki ellen helyrehozni.
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 709
 www.baltimoreravens.com/news/deshon-elliott-out-for-the-season-with-torn-biceps-pectoral-injury

Megerősítve....🥺
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 709
Ebbol a meccsbol is kiindulva nezzetek meg ezt a korai 2022es mockot. Sztem telitalalat:

 www.baltimorebeatdown.com/2021/11/5/22763703/midseason-ravens-7-round-2022-nfl-mock-draft-baltimore
RedFive
A pozíciók sorrendjèvel teljesen egyet értek. Sajnos a játékosokat nem ismerem milyen minőséget kepviselnek
Benibácsi
OT kell EDGE kell S kell NT kell CB kell, a WR en lehet vitatkozni, de a 7.koros RB is kurvara tetszik.

Brandon Will menni fog, kell a vedofalba futomegallito.
Campbell valszeg megy, Houston valszeg megy, sack kitol lesz? Kell EDGE mert pucer seggel "rohamozunk" es majd' minden draftrol kell majd mert Lamar elviszi majd a nagy zset. A szabadugynokpiac nem rolunk fog szolni vagy pedig kozepszar palyamegujitok es veteran 2 millas levezetok jutnak majd.
RedFive
Én bízom benne hogy Williams bagoert meg tudjuk tartani. Campbellt is jó lenne, bàr ha SBt nyerünk sztem akkor visszavonul 😀 Elliott is szabadugynok lesz bár ha tényleg megsérült akkor talán könnyebb lesz megtartani. Petersre kíváncsi leszek hogy marad-e
De Edge biztosan kelleni fog meg DT ettől fuggetlenul
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Ebbol a meccsbol is kiindulva nezzetek meg ezt a korai 2022es mockot. Sztem telitalalat:

 www.baltimorebeatdown.com/2021/11/5/22763703/midseason-ravens-7-round-2022-nfl-mock-draft-baltimore
RedFive
A pozíciók sorrendjèvel teljesen egyet értek. Sajnos a játékosokat nem ismerem milyen minőséget kepviselnek
Benibácsi
OT kell EDGE kell S kell NT kell CB kell, a WR en lehet vitatkozni, de a 7.koros RB is kurvara tetszik.

Brandon Will menni fog, kell a vedofalba futomegallito.
Campbell valszeg megy, Houston valszeg megy, sack kitol lesz? Kell EDGE mert pucer seggel "rohamozunk" es majd' minden draftrol kell majd mert Lamar elviszi majd a nagy zset. A szabadugynokpiac nem rolunk fog szolni vagy pedig kozepszar palyamegujitok es veteran 2 millas levezetok jutnak majd.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Harbs most mondja hogy Elliottnak valszeg elszakadt a bicepsze. Idén ő csinálta a legtöbb nagyjatekot sztem.
Benibácsi
Gondjaink szamosak.
+1

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 709
Harbs most mondja hogy Elliottnak valszeg elszakadt a bicepsze. Idén ő csinálta a legtöbb nagyjatekot sztem.

Szerkesztette: Benibácsi
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 709
Ebbol a meccsbol is kiindulva nezzetek meg ezt a korai 2022es mockot. Sztem telitalalat:

 www.baltimorebeatdown.com/2021/11/5/22763703/midseason-ravens-7-round-2022-nfl-mock-draft-baltimore
RedFive
A pozíciók sorrendjèvel teljesen egyet értek. Sajnos a játékosokat nem ismerem milyen minőséget kepviselnek
több mint 2 éve
gedam 5 702
Sok szar volt D vagy az O vagy mindketto az oltozoben maradt, szar passzok, droppok, faszsagok.
De hosszutavon ezek a gyozelmek tobbet ernek mint a 2019es 4. negyedben padozo kezdok szerintem.

Ps.: nem tudom LJ teste meddig fogja birni ezt a daraloba futast de kurva rossz nezni
Morfil
lj szempontjából nyilván jó tapasztalatszerzés, de hogy az alapjátékunk semmilyen szinten nem működik, az aggasztó. lj kényszerből fut a darálóba, menekül, mert a fal nem tart. akkor kezdett el működni a futójátékunk, amikor már a 60. playt futtatuk és a védőket lefárasztotta lj bedarálása. ez fenntarthatatlan. lamar nélkül, a liga bármelyik irányítójával ez az állomány negatív mérlegű lenne. védő oldalon az lb soron szopjuk be és azon, hogy a d fal qb nyomasztásban 0. a sec már csak elszenvedője a fenti két sor gyengeségének: futásnál, ha a d soron nem akad fenn az rb, legközelebb már marloval találkozik 40yarddal odébb. passznál meg kényelmesen várhat a qb a zsebben a szeparációra, mert zérus a nyomás.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Ebbol a meccsbol is kiindulva nezzetek meg ezt a korai 2022es mockot. Sztem telitalalat:

 www.baltimorebeatdown.com/2021/11/5/22763703/midseason-ravens-7-round-2022-nfl-mock-draft-baltimore

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Sok szar volt D vagy az O vagy mindketto az oltozoben maradt, szar passzok, droppok, faszsagok.
De hosszutavon ezek a gyozelmek tobbet ernek mint a 2019es 4. negyedben padozo kezdok szerintem.

Ps.: nem tudom LJ teste meddig fogja birni ezt a daraloba futast de kurva rossz nezni
Morfil
21 futás rengeteg
KeyG
Nem tudom ebből mennyi ami imprivizalas mert nincs üresen senki vagy mennyi mikor menekul az életéért ....
Benibácsi
Szerintem 75-80% ma improvizálás volt.....

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 709
Sok szar volt D vagy az O vagy mindketto az oltozoben maradt, szar passzok, droppok, faszsagok.
De hosszutavon ezek a gyozelmek tobbet ernek mint a 2019es 4. negyedben padozo kezdok szerintem.

Ps.: nem tudom LJ teste meddig fogja birni ezt a daraloba futast de kurva rossz nezni
Morfil
21 futás rengeteg
KeyG
Nem tudom ebből mennyi ami imprivizalas mert nincs üresen senki vagy mennyi mikor menekul az életéért ....

Szerkesztette: Benibácsi
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 709
4 emberrel nem tudunk nyomást helyezni senkire. Ma asszem sacket sem szereztünk...
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Sok szar volt D vagy az O vagy mindketto az oltozoben maradt, szar passzok, droppok, faszsagok.
De hosszutavon ezek a gyozelmek tobbet ernek mint a 2019es 4. negyedben padozo kezdok szerintem.

Ps.: nem tudom LJ teste meddig fogja birni ezt a daraloba futast de kurva rossz nezni
Morfil
21 futás rengeteg

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Sok szar volt D vagy az O vagy mindketto az oltozoben maradt, szar passzok, droppok, faszsagok.
De hosszutavon ezek a gyozelmek tobbet ernek mint a 2019es 4. negyedben padozo kezdok szerintem.

Ps.: nem tudom LJ teste meddig fogja birni ezt a daraloba futast de kurva rossz nezni

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 2 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hát ez kemény meccs volt...Fizetésemelést Tuckernek
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Boyle nem lesz még ma.
KeyG
Meg Wolfe sem.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Boyle nem lesz még ma.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
 www.nfl.com/news/ravens-tried-for-a-variety-of-deals-had-targeted-dolphins-cornerback-xavien-howa

EDC meg elso kort is adott volna erte, a fizun bukott a dolog.
RedFive
Kemény, ennek fényében végképp nem értem, hogy ha tudják , hogy ennyire lyukas a poszt akkor miért nem tradeltek valakiért? Vagy úgy gondolják , hogy akkor majd Averett megoldja?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 709
 www.nfl.com/news/ravens-tried-for-a-variety-of-deals-had-targeted-dolphins-cornerback-xavien-howa
RedFive
Ezt nem gondoltam volna. De ott lennèk egy ilyen megbeszélés.folyamban. hogyan zajlik a GM-ek között....
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/albltmhvpzrs38ra2gya
Ravens tried for a variety of deals, had targeted Dolphins cornerback Xavien Howard 
The Baltimore Ravens were one of several teams looking to make a move at the trade deadline, targeting Dolphins All-Pro cornerback Xavien Howard as well as others to bolster their injury depleted roster. NFL Network Insider Ian Rapoport explains why such


EDC meg elso kort is adott volna erte, a fizun bukott a dolog.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Jelenleg kemények tűnik a Browns Steelers Browns Packers Bengals Rams Steelers hetes a végén.
KeyG
A kövi 3 meccset hozni kell, az fix.
Vrij6
Ebből egyet, a soron következőt már be is könyvelheted! 😀
PatrickSKOL
Cousins meg nem vesztett meccset a Ravens ellen. 2-0 a merlege (igaz, meg rezborukent)
Lamar pedig meg nem gyozott (meg nem is jatszott) a Vikes ellen. Oke, itt mindenki az remeli, hogy mindketto elvesziti a szuzesseget... ☺
RedFive
Én a Cousins-féle sorozat továbbvitelére szavaznék. 😜
Végülis.. legalább erre az esély a 0-hoz közelít. 😀
Hány pontos favoritok vagytok? Biztosan 10+
PatrickSKOL
Csak -6 a spread

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 382
Jelenleg kemények tűnik a Browns Steelers Browns Packers Bengals Rams Steelers hetes a végén.
KeyG
A kövi 3 meccset hozni kell, az fix.
Vrij6
Ebből egyet, a soron következőt már be is könyvelheted! 😀
PatrickSKOL
Cousins meg nem vesztett meccset a Ravens ellen. 2-0 a merlege (igaz, meg rezborukent)
Lamar pedig meg nem gyozott (meg nem is jatszott) a Vikes ellen. Oke, itt mindenki az remeli, hogy mindketto elvesziti a szuzesseget... ☺
RedFive
Én a Cousins-féle sorozat továbbvitelére szavaznék. 😜
Végülis.. legalább erre az esély a 0-hoz közelít. 😀
Hány pontos favoritok vagytok? Biztosan 10+