Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 2 éve
gedam 5 702
valahol lehet fogadni, hogy egy játékosra taunting zászlót fognak dobni? mer amikor bell first downt ér el szokásához híven kinyujtja a karját és lepottyantja a bogyót. egyszer a környékén lesz az ellen tuti rádobják a sárgát.
több mint 2 éve
gedam 5 702

ebből a szögből mehetnének az ismétlések. élőben is elképesztő td volt, de innen még hihetetlenebb. mondjuk nem tudom, hogy megdicsérjük ezért a dobómozdulatért lamart vagy leszidjuk. mi “a protokoll” ilyenkor, mit kell nézzen a qb? én feltételezem, hogy inkább a védők helyezkedésére koncentrál és bedobja az üres területre, ahol még duv elkaphatja. azért td-t dobni a red zoneban úgy, hogy nem igazán nyeli be a védelem a játékot, az egyik legnehezebb dolog.

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 657
egy csapattól fázok még, akik szép egyenletesen fejlődnek és nincsenek nagy, idény közben megoldhatatlan gondjaik, az a pats.
gedam
Bengals? Browns?
mindkettő olyan területen jó amiben sebezhetőek vagyunk (Bengals a passzjátékban 1 perc alatt képes ledolgozni az előnyt amit felépítünk ... HA egyáltalán fel tudjuk építeni, Browns -nál meg Chubb és a Ravens misstackle gyár)

ps: amúgy látva a csoportokat, van oly szcenárió, hogy mind a 4 csapat bejut a Northból a rájátszásba? 😊
Snagal
Kedves, de engem őszintén meglepne, ha ez a Steelers versenyben lenne decemberben a PO-ért. A többiekről nem tudok nyilatkozni, mert annyira hektikusak, de szerintem a Cinci se lesz PO-s.
Klaci79
A csapatok tudasa erossege es gyengesege nem a fo tenyezo lesz. Egyszeruen a matek fog gyozni.

Egyszeruen a sors szeszelye miatt a 4 csapat aki a hasat mutatja 2 csoportban van es raadasul egymassal jatszanak. A West-North ahol mind a 8 csapatnak van eselye igy ertelemszeruenis egymassal jatszik. A Titans es a Bills is kiemelkedik toluk, de ilyen szempontbol mindegy is. Jatszanak 3-4 kotelezo gyozelemnek tekintheto csapatokkal ( tudom barmi lehet, de ok tenyleg a hasukat mutatjak ) es 4-5 olyannal akik a PO-ert mennek. Itt is ha kiemelem a Bills-Titans parost akkor meg jobb naluk a helyzet. Pl a Pats jatszik 3 kotelezot es 5 PO csatat, de abbol 3 a Bills es a Titans ellen van. Hiaba kap ki nem erositi a rivalisat csak a csoportert de nem a PO-ert. Ellenben a West-North csapatai 1-2 kotelezo es 7-8 egymas elleni. Ezek elleni barmelyik vereseg nemcsak hogy vereseg de egyben nagy segitseg a gyoztesnek. Tipikus 6pontos meccsek. A negy egy csoportbol nehezen fog osszejonni ha alapnak vesszuk hogy ez a 12 egyforma erot kepvisel. Ha innen kiemelkedik majd egy vagy ketto akkor az foleg fog kedvezni a Pats-Colts kettosnek.

Most lesz egy Pats-Browns ami PO szempontbol orult fontos lesz. De a Colts ellenin eldolhet nekik a PO es ezert ez kulcs lesz ennek a ket csapatnak. A West-North szempontbol ez a ket ( es fel ) meccs donto lesz Pats-Browns es a Pats-Colts ( +Colts-Raiders de addigra eldolhet konnyen )

Koran van meg szamolgatni, de sosem unalmas. 😊
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
A fal es ott amikor Mekari (??!!!??) visszajon akkor remelem visszaterunk vele egy elfogadhato szintre. Bate elkapasa itt lejjebb a videon szepen latszik a problema.
no
Mekarival most mi a helyzet? Múltkor 6-8 hetet írtatok rá, de IR-re még sem került. Vagy még se olyan komoly a sérülése?
Nandito
nem tudom en csak ezt elfogadtam hogy a PO-ra igy visszaterhet. 😊

Azert Mekari csak Phillips-hez kepest fantasztikus upgrade.
no
Eddig szerintem nem játszott rosszul. 😊 Egy játékban nálam van, és csak azért kérdeztem, mert nem világos, miért nincs még IR-en, ha komolyan megsérült. De hát ha hamarabb visszatérhet...
Köszi azért! 😊

Music City Miracle
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
egy csapattól fázok még, akik szép egyenletesen fejlődnek és nincsenek nagy, idény közben megoldhatatlan gondjaik, az a pats.
gedam
Bengals? Browns?
mindkettő olyan területen jó amiben sebezhetőek vagyunk (Bengals a passzjátékban 1 perc alatt képes ledolgozni az előnyt amit felépítünk ... HA egyáltalán fel tudjuk építeni, Browns -nál meg Chubb és a Ravens misstackle gyár)

ps: amúgy látva a csoportokat, van oly szcenárió, hogy mind a 4 csapat bejut a Northból a rájátszásba? 😊
Snagal
Kedves, de engem őszintén meglepne, ha ez a Steelers versenyben lenne decemberben a PO-ért. A többiekről nem tudok nyilatkozni, mert annyira hektikusak, de szerintem a Cinci se lesz PO-s.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
A fal es ott amikor Mekari (??!!!??) visszajon akkor remelem visszaterunk vele egy elfogadhato szintre. Bate elkapasa itt lejjebb a videon szepen latszik a problema.
no
Mekarival most mi a helyzet? Múltkor 6-8 hetet írtatok rá, de IR-re még sem került. Vagy még se olyan komoly a sérülése?
Nandito
nem tudom en csak ezt elfogadtam hogy a PO-ra igy visszaterhet. 😊

Azert Mekari csak Phillips-hez kepest fantasztikus upgrade.
no
Jawuan James-hez is visszatérhet , ő Mekari-hoz képest Upgrade.
KeyG
mit mondjak, Mekarinak elhiszem hogy fog meg jatszani iden. De jojjon JJ es csapjon az asztalra.
no
Érhetne minket már egy kis meglepetés is valakitől, ennyi sérülés után. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 657
A fal es ott amikor Mekari (??!!!??) visszajon akkor remelem visszaterunk vele egy elfogadhato szintre. Bate elkapasa itt lejjebb a videon szepen latszik a problema.
no
Mekarival most mi a helyzet? Múltkor 6-8 hetet írtatok rá, de IR-re még sem került. Vagy még se olyan komoly a sérülése?
Nandito
nem tudom en csak ezt elfogadtam hogy a PO-ra igy visszaterhet. 😊

Azert Mekari csak Phillips-hez kepest fantasztikus upgrade.
no
Jawuan James-hez is visszatérhet , ő Mekari-hoz képest Upgrade.
KeyG
mit mondjak, Mekarinak elhiszem hogy fog meg jatszani iden. De jojjon JJ es csapjon az asztalra.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
A fal es ott amikor Mekari (??!!!??) visszajon akkor remelem visszaterunk vele egy elfogadhato szintre. Bate elkapasa itt lejjebb a videon szepen latszik a problema.
no
Mekarival most mi a helyzet? Múltkor 6-8 hetet írtatok rá, de IR-re még sem került. Vagy még se olyan komoly a sérülése?
Nandito
nem tudom en csak ezt elfogadtam hogy a PO-ra igy visszaterhet. 😊

Azert Mekari csak Phillips-hez kepest fantasztikus upgrade.
no
Jawuan James-hez is visszatérhet , ő Mekari-hoz képest Upgrade.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 657
A fal es ott amikor Mekari (??!!!??) visszajon akkor remelem visszaterunk vele egy elfogadhato szintre. Bate elkapasa itt lejjebb a videon szepen latszik a problema.
no
Mekarival most mi a helyzet? Múltkor 6-8 hetet írtatok rá, de IR-re még sem került. Vagy még se olyan komoly a sérülése?
Nandito
nem tudom en csak ezt elfogadtam hogy a PO-ra igy visszaterhet. 😊

Azert Mekari csak Phillips-hez kepest fantasztikus upgrade.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Lamar Jackson eddig az összesen megtett 3423 yardból 2809 ben volt benne. Ez 82%.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
gedam 5 702
nyilván egyébként mindenkit az érdekel, hogy nyerhetünk-e ezzel a kerettel sb-t? erre a válasz egyértelmű nem, mert egyes csapatrészek teljesítményének plafonja annyira alacsonyan van, ha azt jól kihasználja az ellenfél, akkor akárhogy lamarkodik lamar, kevés lesz. egyetlen dologban reményykedem: ez az afc színvonalban annyit esett, hogy még így is odaérhetünk. a titans és a bills tűnik a legkomplettebb csapatoknak, de a titansnél kiesett henry, a bills meg képes brainfartokra. a többi csapatnál identitáskeresgélés zajlik vagy nagyon egydimenziós a játék. 2019 egy elszalasztott lehetőség volt, 2020 túlteljesítés és az idei évet is sajnálni fogom, ha nem húzzuk be, mert egy egészséges gárdával kiemelkedtünk volna a jelenlegi afc-ből.
gedam
Elmondom neked hogy amíg Lamar Jackson itt van, soha a büdös életben nem leszünk sb-ben de még konf döntőig se fogunk soha eljutni vele.. Jön a rájátszás és elsö körben kiesűnk ahogy eddig, vagy szerencsével egy kört megyünk. Jövőre itt lesz egy 50 milliós szerződés-el játszó Jackson, erősíteni nem tudunk,úgyhogy jövőre gyengébb lesz a roster. Szép és jó hogy az alapszakaszban jól játszik,de bizonyitson a rájátszásban. Mert eddig 12, 3,20 pont baromi gyenge .
Norbi180
ezt már nekem el sem kell mondanod.
egy csapattól fázok még, akik szép egyenletesen fejlődnek és nincsenek nagy, idény közben megoldhatatlan gondjaik, az a pats.
gedam
Bengals? Browns?
mindkettő olyan területen jó amiben sebezhetőek vagyunk (Bengals a passzjátékban 1 perc alatt képes ledolgozni az előnyt amit felépítünk ... HA egyáltalán fel tudjuk építeni, Browns -nál meg Chubb és a Ravens misstackle gyár)

ps: amúgy látva a csoportokat, van oly szcenárió, hogy mind a 4 csapat bejut a Northból a rájátszásba? 😊
Snagal
én a bengalst is és a brownst is egydimenziósnak tartom. browns o a futótandemen múlik, a bengals OL meg hasonlóan gyenge, mint a miénk: menekülő screen passzokra és chase 50-50-es labdákra nem lehet hosszútávon építeni. a futás ellen a védelmük kaka. ők akkor lesznek veszélyesek, ha felboostolják az OL-t. nekik ezek a megoldhatatlan nagy gondjaik idén. a mieinket tudjuk. nyilvàn, ha lamart kivesszük a csapatból mi leszünk a north alján.

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
nyilván egyébként mindenkit az érdekel, hogy nyerhetünk-e ezzel a kerettel sb-t? erre a válasz egyértelmű nem, mert egyes csapatrészek teljesítményének plafonja annyira alacsonyan van, ha azt jól kihasználja az ellenfél, akkor akárhogy lamarkodik lamar, kevés lesz. egyetlen dologban reményykedem: ez az afc színvonalban annyit esett, hogy még így is odaérhetünk. a titans és a bills tűnik a legkomplettebb csapatoknak, de a titansnél kiesett henry, a bills meg képes brainfartokra. a többi csapatnál identitáskeresgélés zajlik vagy nagyon egydimenziós a játék. 2019 egy elszalasztott lehetőség volt, 2020 túlteljesítés és az idei évet is sajnálni fogom, ha nem húzzuk be, mert egy egészséges gárdával kiemelkedtünk volna a jelenlegi afc-ből.
gedam
Elmondom neked hogy amíg Lamar Jackson itt van, soha a büdös életben nem leszünk sb-ben de még konf döntőig se fogunk soha eljutni vele.. Jön a rájátszás és elsö körben kiesűnk ahogy eddig, vagy szerencsével egy kört megyünk. Jövőre itt lesz egy 50 milliós szerződés-el játszó Jackson, erősíteni nem tudunk,úgyhogy jövőre gyengébb lesz a roster. Szép és jó hogy az alapszakaszban jól játszik,de bizonyitson a rájátszásban. Mert eddig 12, 3,20 pont baromi gyenge .
több mint 2 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
nyilván egyébként mindenkit az érdekel, hogy nyerhetünk-e ezzel a kerettel sb-t? erre a válasz egyértelmű nem, mert egyes csapatrészek teljesítményének plafonja annyira alacsonyan van, ha azt jól kihasználja az ellenfél, akkor akárhogy lamarkodik lamar, kevés lesz. egyetlen dologban reményykedem: ez az afc színvonalban annyit esett, hogy még így is odaérhetünk. a titans és a bills tűnik a legkomplettebb csapatoknak, de a titansnél kiesett henry, a bills meg képes brainfartokra. a többi csapatnál identitáskeresgélés zajlik vagy nagyon egydimenziós a játék. 2019 egy elszalasztott lehetőség volt, 2020 túlteljesítés és az idei évet is sajnálni fogom, ha nem húzzuk be, mert egy egészséges gárdával kiemelkedtünk volna a jelenlegi afc-ből.
gedam
sztem ez kurva nehez kerdes, mert nyilvan nem sb contender a csapat, ahogy a playoffba juto csapatok 80% szinten nem az. viszont mindig lehet egy csapatnak egy nagy runja ,amikor minden osszejon, igy nyilvan mindenki meg akarja porgetni a rulett keretet. Tankolni meg nyilvan nem fog a Ravens. Nem hiszem h SB-be jutnak, de mindenkepp jot tenne a moralnak, hogyha legalabb egy afc donto osszejonne.
Morfil
szerintem ahhoz DB fronton kéne valaki aki javulást hoz (vagy a passrushban, végülis mindegy), akkor talán lenne olyan védelem amivel az offense is le tudja hozni a meccset.
A bye week, a trade deadline -nal érkező erősítés, vagy 1-1 nagy vereség szokták a potens csapatokat "feléleszteni" hogy aztán mindenkit megb*sszanak. Nálunk ez nem történt meg pedig két katalizátor esemény megvolt 😀
Nekem csak ez volt a csalódottságom oka a Vikings ellen.
több mint 2 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
egy csapattól fázok még, akik szép egyenletesen fejlődnek és nincsenek nagy, idény közben megoldhatatlan gondjaik, az a pats.
gedam
Bengals? Browns?
mindkettő olyan területen jó amiben sebezhetőek vagyunk (Bengals a passzjátékban 1 perc alatt képes ledolgozni az előnyt amit felépítünk ... HA egyáltalán fel tudjuk építeni, Browns -nál meg Chubb és a Ravens misstackle gyár)

ps: amúgy látva a csoportokat, van oly szcenárió, hogy mind a 4 csapat bejut a Northból a rájátszásba? 😊
több mint 2 éve
gedam 5 702
egy csapattól fázok még, akik szép egyenletesen fejlődnek és nincsenek nagy, idény közben megoldhatatlan gondjaik, az a pats.
több mint 2 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
nyilván egyébként mindenkit az érdekel, hogy nyerhetünk-e ezzel a kerettel sb-t? erre a válasz egyértelmű nem, mert egyes csapatrészek teljesítményének plafonja annyira alacsonyan van, ha azt jól kihasználja az ellenfél, akkor akárhogy lamarkodik lamar, kevés lesz. egyetlen dologban reményykedem: ez az afc színvonalban annyit esett, hogy még így is odaérhetünk. a titans és a bills tűnik a legkomplettebb csapatoknak, de a titansnél kiesett henry, a bills meg képes brainfartokra. a többi csapatnál identitáskeresgélés zajlik vagy nagyon egydimenziós a játék. 2019 egy elszalasztott lehetőség volt, 2020 túlteljesítés és az idei évet is sajnálni fogom, ha nem húzzuk be, mert egy egészséges gárdával kiemelkedtünk volna a jelenlegi afc-ből.
gedam
sztem ez kurva nehez kerdes, mert nyilvan nem sb contender a csapat, ahogy a playoffba juto csapatok 80% szinten nem az. viszont mindig lehet egy csapatnak egy nagy runja ,amikor minden osszejon, igy nyilvan mindenki meg akarja porgetni a rulett keretet. Tankolni meg nyilvan nem fog a Ravens. Nem hiszem h SB-be jutnak, de mindenkepp jot tenne a moralnak, hogyha legalabb egy afc donto osszejonne.

Szerkesztette: Morfil

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 2 éve
gedam 5 702
nyilván egyébként mindenkit az érdekel, hogy nyerhetünk-e ezzel a kerettel sb-t? erre a válasz egyértelmű nem, mert egyes csapatrészek teljesítményének plafonja annyira alacsonyan van, ha azt jól kihasználja az ellenfél, akkor akárhogy lamarkodik lamar, kevés lesz. egyetlen dologban reményykedem: ez az afc színvonalban annyit esett, hogy még így is odaérhetünk. a titans és a bills tűnik a legkomplettebb csapatoknak, de a titansnél kiesett henry, a bills meg képes brainfartokra. a többi csapatnál identitáskeresgélés zajlik vagy nagyon egydimenziós a játék. 2019 egy elszalasztott lehetőség volt, 2020 túlteljesítés és az idei évet is sajnálni fogom, ha nem húzzuk be, mert egy egészséges gárdával kiemelkedtünk volna a jelenlegi afc-ből.
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
A fal es ott amikor Mekari (??!!!??) visszajon akkor remelem visszaterunk vele egy elfogadhato szintre. Bate elkapasa itt lejjebb a videon szepen latszik a problema.
no
Mekarival most mi a helyzet? Múltkor 6-8 hetet írtatok rá, de IR-re még sem került. Vagy még se olyan komoly a sérülése?

Music City Miracle
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Screenshot-2021-11-09-04-56-51-1

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Egy ket dolog itt az irasokra reagalva osszesegeben.

En remeltem is hogy nem a Vikingsre pazaroltuk a bweek-et. Attol meg tenyleg nem kellene lagymatagon jatszani.
Mivel a meccset felszemmel neztem igy arrol konkretan nem nagyon irok, de az altalanossagokra unalmas lesz a valaszom. A fal es ott amikor Mekari (??!!!??) visszajon akkor remelem visszaterunk vele egy elfogadhato szintre. Bate elkapasa itt lejjebb a videon szepen latszik a problema. A hotWR kivetelevel meg nem fordul senki LJ fele mikor ki kell lepnie mert 2 ember is kikapott a falban. 4 emberes nyomas megolte a jatekot es utana kellett a bravur. Egy 3.es hosszu mar kinszenvedes es biztos patyolgatja is, de a route-kat meg is kell futni es kell hozza ido. LJ kozepre futassal inkabb lerantjak mint megutik, de a D a sarkara van igy allitva. Nagyon hianyzik Murray, mert a tank puhitotta volna a nyomast. Visszatertunk a 7 emberes blokkokra ha hosszut akartunk dobni ( egy szegyen, de ez van) Itt nagyon kell majd Boyle, aki levesz Ricardrol terhet es nagyobb fenyegetes elkapokent hiaba nem egy targetgyar es blokkolni tud nem csak futasnak.

HBrown vegre nem fel vagy hozzaszokott az utesekhez, mert megy rendesen. Kell is neki mert a hosszkat felejtheti ilyen fallal.

Megvan az ILB-nk es remelem nem kuldjuk el hogy sporoljunk 2M-t, Queen WILL-ben elkaristol es nehogy jovore majd megoldja felkialtassal elkuldjuk Bynest. Szoritsa ki erobol es utana kuldjuk el, mert a ven csatahajo megmutatja hogy kell ezt ( biztos lesz rossz meccse is, de Leonardnak is van/volt/lesz)

A motion egy resze mar vegre nem statikus volt.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
A csapat értékelésénél egy dolgot nem vesztek figyelembe, hogy már 7 kezdő játékos season endingen van. Én úgy gondolom rajtunk kívül ezt nem sok csapat bírná el. Engem az zavar az edzői munkába , hogy látjuk hol akarnak minket megverni és nincs változtatás, egyébként én büszke vagy a csapatra, mert már más csapatok az 1/1 re gyúrnának. LJ minden pénzt megér, mert 75% ban az ő érdeme, hogy versenyben vagyunk.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
gedam 5 702
“lamar nem tud hátrányból játszani”
több mint 2 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Nem csodálom, hogy EDC rápróbált Howardra. Averett a legtöbbször célba vett CB a ligában, nem véletlenül.
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 709
6-2 ide vagy oda egy csúnya zakó után elmentünk bye-ra és legalább olyan szarul néztünk ki mint előtte.
Továbbra sem érzem, hogy egyben lennénk mint csapat. Cserébe most már a ST -nek is voltak csúnya hibái.

Jackson-nál én úgy érzem azt a fejlődési ívet amire ráraktuk és jól is haladt rajta most tesszük tönkre.
LEhet tévúton járok, de nekem úgy tűnik 1-2 play erejéig keresi az elkapóit, de mivel rendszeresen cserbenhagyják (nincsenek üresen vagy drop) a meccs végére többet menekül, kevésbé meri már kivárni az időt amiért nem is hibáztatnám. Nem értem, hogy LJ ennyire mobilis és dual threat a védők még is ki tudnak rá lépni miközben a backfieldet sem adják fel? Van 2 első körös elkapónk meg egy elit TE -ünk és mégsincs szabad elkapó ilyen helyzetekben?? Batman persze még "akármi" lehet de egyelőre tényleg csak egy ígéret ami remélhetőleg (queen-nel ellentétben) hamarosan tényleg beérik az értékére.

Ami furcsa, hogy tervezett futásokból is többet hívunk LJ-re középre. Ez számomra totál érthetetlen, ahogyan az is, hogy szar fal ide vagy oda de amikor Jackson lábon akarja/kényszerül hozni a yardokat akkor minek vág be 3 védő "ölelésébe" 1-2 yard plusszért, ahelyett, hogy az ütközést elkerülve kimenne oldalra 1-2 yarddal előbb?

Szintén nem értem a RB helyzete. Williams nekem hatékonyabbnak tűnik többieknél mégis mellőzük. Wtf?
Wtf +1 - Tucker miért nem lett megint beküldve 7-3as hátrányban egy 57 yardos FG -ra? Nem az első eset, hogy a liga legjobb rúgóját nem merjük beküldeni combos, de nem vállalhatatlan FG kisérletekre.


Viszotn ami pozitív volt, hogy próbálkoztunk kevésbé konzervatív playekkel. Még ha nem is lettek mindig pozitívak de kellenek ezek a playek, hogy kicsit megzavarják az ellenfél védelmét amikor elkapják a fonalat.
Ricard nekem nagy kedvencem így örültem, hogy végre újra aktivan be volt vonva a játékba. Nem értem miért mellőzzük őt is amikor sokkal többet tud.

Szépek és izgalmasak ezek a győzelmek de nem érzem hogy lenne olyan tényező amitől összeállna a csapat és a sok apró hiba egyszer csak eltűnne a PO-ra. Márpedig egy ezer fokon égő rájátszás csapattal szemben nem fogjuk tudni kihúzni magunkat a gödörből amibe beássuk magunkat. Wink rendszere 1-2 szezonos csodának tűnt, amíg volt hozzá elit állomány. Az O meg abból él, hogy Lamar megoldja.
Snagal
Egyetértek veled. Vmi nem kerek a csapatnál ès a bye week után elég lagymatagok voltunk. Nem èrtem hogy az támadók miért aludnak bele a meccs elejèbe? Végre jöttek screen passzok amik működtek is.

Szerkesztette: Benibácsi
több mint 2 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
6-2 ide vagy oda egy csúnya zakó után elmentünk bye-ra és legalább olyan szarul néztünk ki mint előtte.
Továbbra sem érzem, hogy egyben lennénk mint csapat. Cserébe most már a ST -nek is voltak csúnya hibái.

Jackson-nál én úgy érzem azt a fejlődési ívet amire ráraktuk és jól is haladt rajta most tesszük tönkre.
LEhet tévúton járok, de nekem úgy tűnik 1-2 play erejéig keresi az elkapóit, de mivel rendszeresen cserbenhagyják (nincsenek üresen vagy drop) a meccs végére többet menekül, kevésbé meri már kivárni az időt amiért nem is hibáztatnám. Nem értem, hogy LJ ennyire mobilis és dual threat a védők még is ki tudnak rá lépni miközben a backfieldet sem adják fel? Van 2 első körös elkapónk meg egy elit TE -ünk és mégsincs szabad elkapó ilyen helyzetekben?? Batman persze még "akármi" lehet de egyelőre tényleg csak egy ígéret ami remélhetőleg (queen-nel ellentétben) hamarosan tényleg beérik az értékére.

Ami furcsa, hogy tervezett futásokból is többet hívunk LJ-re középre. Ez számomra totál érthetetlen, ahogyan az is, hogy szar fal ide vagy oda de amikor Jackson lábon akarja/kényszerül hozni a yardokat akkor minek vág be 3 védő "ölelésébe" 1-2 yard plusszért, ahelyett, hogy az ütközést elkerülve kimenne oldalra 1-2 yarddal előbb?

Szintén nem értem a RB helyzete. Williams nekem hatékonyabbnak tűnik többieknél mégis mellőzük. Wtf?
Wtf +1 - Tucker miért nem lett megint beküldve 7-3as hátrányban egy 57 yardos FG -ra? Nem az első eset, hogy a liga legjobb rúgóját nem merjük beküldeni combos, de nem vállalhatatlan FG kisérletekre.


Viszotn ami pozitív volt, hogy próbálkoztunk kevésbé konzervatív playekkel. Még ha nem is lettek mindig pozitívak de kellenek ezek a playek, hogy kicsit megzavarják az ellenfél védelmét amikor elkapják a fonalat.
Ricard nekem nagy kedvencem így örültem, hogy végre újra aktivan be volt vonva a játékba. Nem értem miért mellőzzük őt is amikor sokkal többet tud.

Szépek és izgalmasak ezek a győzelmek de nem érzem hogy lenne olyan tényező amitől összeállna a csapat és a sok apró hiba egyszer csak eltűnne a PO-ra. Márpedig egy ezer fokon égő rájátszás csapattal szemben nem fogjuk tudni kihúzni magunkat a gödörből amibe beássuk magunkat. Wink rendszere 1-2 szezonos csodának tűnt, amíg volt hozzá elit állomány. Az O meg abból él, hogy Lamar megoldja.