Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Gyanitom megprobalnak a duplapikkekbol feltradelni, de nem tudom mennyire realis
Morfil
na meg ki az aki megérné? Moehrig? vagy OL-be van még valaki?
Snagal
Sztem max OL-ert erne meg

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Hát egyelőre nem vagyok bolodg, inkább szkeptikus, de megvárom a szeptembert az "én megmondtam"-al 😊
WR helyett OT és akkor most sokkal pozitívabban állnék.
Nekem ez a Batman nem igazán volt szimpatikus meg bennem van az Ravenses WR bust tradíció miatti ellenérzés.

De remélem rám cáfol mindkettő.
(ps: annyi pozitívum, hogy végre nem alulméretezett embereket hoztunk... )
Snagal
rashod=breshad?
gedam
jaja, lehet, ez (is) okozza, hogy fosok tőle 😊
Perriment kifejeztten fájt nézni ahogy erőltettük, becsületből.
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Gyanitom megprobalnak a duplapikkekbol feltradelni, de nem tudom mennyire realis
Morfil
na meg ki az aki megérné? Moehrig? vagy OL-be van még valaki?
több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Gyanitom megprobalnak a duplapikkekbol feltradelni, de nem tudom mennyire realis

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
Ki maradna a seggen es ki cserelne fel? (Most eppen majdnem 2 teljes korbol kimaradunk ugye mert meg 61 pick kimegy mire mi jovunk)

Emlekeztetoul minden korben hatul vagyunk:

Round 1, Pick No. 27: Rashod Bateman, WR, Minnesota
Round 1, Pick No. 31: Jayson Oweh, EDGE, Penn State
Hatra van:
Round 3, Pick No. 94
Round 3, Pick No. 104
Round 4, Pick No. 131
Round 4, Pick No. 136
Round 5, Pick No. 171
Round 5, Pick No. 184
Round 6, Pick No. 210
RedFive
Èn megpróbàlnèk feltradelni a màsodik körbe vagy a harmadik elejèbe. Hogy kièrt az màr egy jó kèrdès 😀 OL-èrt biztos, de ha van egy nagyot csúszó edge vagy WR esetleg Safety akkor lehet azèrt is megèrnè
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Hát egyelőre nem vagyok bolodg, inkább szkeptikus, de megvárom a szeptembert az "én megmondtam"-al 😊
WR helyett OT és akkor most sokkal pozitívabban állnék.
Nekem ez a Batman nem igazán volt szimpatikus meg bennem van az Ravenses WR bust tradíció miatti ellenérzés.

De remélem rám cáfol mindkettő.
(ps: annyi pozitívum, hogy végre nem alulméretezett embereket hoztunk... )
Snagal
rashod=breshad?
gedam
Nagyon nem, Breshad size-speed kombó volt lyukas kezekkel, Bateman meg egy prototípus possession WR.
empty taxi
Empty, oke, vagom, hogy o egy wr a masodik felso polcrol. A legfelsorol eselyunk se volt valasztani, csak horror aron sikerult volna, sokak szerint amugy szinte feleslegesen de olyan aron mindenkepp.

Csak kivancsisagbol:
Te is ot hoztad volna vagy Marshallt vagy valamelyik Moore-t?
Meg egy kerdes:
Mi lenne a legfobb erteke ami hozzank rendeli es neked milyen emlitesremelto negativum ugrik be rola?

(Nem vagyok elegedetlen, ha mar igy alakult, jelzes ertekunek tekintem mind az o mind a wr edzok kivalasztasat annak tekinteteben hogy Lamart jobban fel kivanjak fegyverezni)
RedFive
Sztem összességében Marshall jobb prospect, nagyon kecsegtető a plafonja, csak a padlója is alacsonyan van.
Viszont amennyire nem tudtok WR-t nevelni, ide az NFL-readybb Bateman jobb választás, talán sok érte az 1/27, de ha beválik, ez senkit sem fog érdekelni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Hát egyelőre nem vagyok bolodg, inkább szkeptikus, de megvárom a szeptembert az "én megmondtam"-al 😊
WR helyett OT és akkor most sokkal pozitívabban állnék.
Nekem ez a Batman nem igazán volt szimpatikus meg bennem van az Ravenses WR bust tradíció miatti ellenérzés.

De remélem rám cáfol mindkettő.
(ps: annyi pozitívum, hogy végre nem alulméretezett embereket hoztunk... )
Snagal
rashod=breshad?
gedam
Nagyon nem, Breshad size-speed kombó volt lyukas kezekkel, Bateman meg egy prototípus possession WR.
empty taxi
Empty, oke, vagom, hogy o egy wr a masodik felso polcrol. A legfelsorol eselyunk se volt valasztani, csak horror aron sikerult volna, sokak szerint amugy szinte feleslegesen de olyan aron mindenkepp.

Csak kivancsisagbol:
Te is ot hoztad volna vagy Marshallt vagy valamelyik Moore-t?
Meg egy kerdes:
Mi lenne a legfobb erteke ami hozzank rendeli es neked milyen emlitesremelto negativum ugrik be rola?

(Nem vagyok elegedetlen, ha mar igy alakult, jelzes ertekunek tekintem mind az o mind a wr edzok kivalasztasat annak tekinteteben hogy Lamart jobban fel kivanjak fegyverezni)

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Ki maradna a seggen es ki cserelne fel? (Most eppen majdnem 2 teljes korbol kimaradunk ugye mert meg 61 pick kimegy mire mi jovunk)

Emlekeztetoul minden korben hatul vagyunk:

Round 1, Pick No. 27: Rashod Bateman, WR, Minnesota
Round 1, Pick No. 31: Jayson Oweh, EDGE, Penn State
Hatra van:
Round 3, Pick No. 94
Round 3, Pick No. 104
Round 4, Pick No. 131
Round 4, Pick No. 136
Round 5, Pick No. 171
Round 5, Pick No. 184
Round 6, Pick No. 210

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Az Oweh pick mellett szerintem Houston mèg kellene mert így max csak mennyisègben leszünk meg. Szerintetek edge jönni fog mèg a hàtsó körökben?
Benibácsi
Mindenkeppen.
Nem csak FA-n vesztettunk kettot de oszinten, ki tenne ra hazat-kocsit hogy Pernell lehoz egy ujabb serulesmenet evet?

Quincy Roche 131 re mar steel lenne, elott OL be kene meg vki.
Azutan is akad majd edge.
Jordan Smith egy jo kis projekt, tetszene, Daelin Hayest meg meg mockoltam is hatsobb korobe.

Es azert meg ott van most is a roasteren Chauncey Rivers is, nem veletlen tartottuk meg. John Daka-t elengedtuk, pedig olyan szep remenyeket fuztem hozza tavaly.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
Az Oweh pick mellett szerintem Houston mèg kellene mert így max csak mennyisègben leszünk meg. Szerintetek edge jönni fog mèg a hàtsó körökben?
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Beköszönő post:

Nekem nagyon tetszik eddig. Batemen no-brainer volt szerintem, Oweh már megkérdőjelezhető, úgyhogy Ojulari is bent volt. 3. körben milyen OL prospectek lehetnek bent (Dickersonra és Humphreyra csekély az esély) ? Hainsey tud(hat)na center is játszani.
hamsterdealer
Isten hozott! ☺

En pont forditva. Batemant karakterenek es dropjainak hire megelozte. 4.40 alatt futja 40 yardost, ergo nem csiga de nem is egy Rondale Moore fele villam (4.26) Duvernay is "csak" 4.39 es mennyire orultunk hogy speedster es nem droppol. Viszont mellette szol hogy nagyon jo utvonalfuto. Morgok de megelolegezem a bizalmat. Viszont kesobb is bent lett volna.. Vagy o vagy Marshall, aki lehet hogy meg nala is rendszerfittebb lett volna hozzank. Mindegy, innentol nalunk Bateman a WR1 pont. Noljon bele a cipobe.

Villanyuu erkezik, ha igaz, de Lamar vedelmet meg mindig erosithetjuk. Bent van Jenkins (kiviszik elolunk) bent van Cosmi, Mayfield, Eichenberg, Radunz (asszem oket is) Walker Little vagy Spencer Brown mar meglehet.

Dickerson valoszinutlen hogy 94-ig zuhanjon, de az Ohio centere meg meglehet. Vagy a Giogiae.

Ami Oweh-t illeti nekem fejvakaros de asszem tetszik. Nem lesz mar 2021-ben sackgyaros de kajak csavo, es aki 4.36 alatt futja a 40 yardost tehetseges es szorgalmas, az odaerhet. Szimpatikus.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Alapjaban a WR picknek nem örülök elől, foleg hogy folyamat ezt csinaljuk DeCostaval...
Nekunk nem Rodgers van QB poszton...tavaly kiderult hogy a fal fontosabb itt mint a WR corp.
Szoval kell OLbe kezdo szintu jatekos legalabb ketto, ha draftrol nem megy akkor FArol oldjak meg, mert ez prioritas.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Hát egyelőre nem vagyok bolodg, inkább szkeptikus, de megvárom a szeptembert az "én megmondtam"-al 😊
WR helyett OT és akkor most sokkal pozitívabban állnék.
Nekem ez a Batman nem igazán volt szimpatikus meg bennem van az Ravenses WR bust tradíció miatti ellenérzés.

De remélem rám cáfol mindkettő.
(ps: annyi pozitívum, hogy végre nem alulméretezett embereket hoztunk... )
Snagal
rashod=breshad?
gedam
Nagyon nem, Breshad size-speed kombó volt lyukas kezekkel, Bateman meg egy prototípus possession WR.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Owehnel ezerszer rosszabb alapanyagból is hoztatok már ki jó dolgokat edge-ben, elegge örülök, hogy ide került, hatalmas sztár lehet belőle.

De remélem, Darden nem itt köt ki, bocsi Igor 😀

több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Meg draft kozben hozzaszoltam a Ravens honlapjan az elo chatben es Jenkinst es Toneyt propagaltam. Jenkinsert szerettek, Toney-re azzal replikazott a fazon hogy vele kapcsolatban Hollywood utanerzese van.

Mire irtam egy hosszabb hszt es osszehasonlitottan a ket kis topszlit a droppokban, a YAC-ben, illetve a kontakt utan szerzett yardokban. Marmint hogy a LOS mogul indulva Toney megy mint a reszeg bugocsiga elore, kiismerhetetlenul mozog, ha kell zuz es mikor vegul lezarul az osszes ut, akkor faltoro kost jatszik, irrrrrrrgalmatlanul sok yardot szerez. Hollywood meg lefekszik barmi vedo laba ele egy halozsakba aki megkozeliti, csak nem utkozzek le.

Mondjuk ez utobbit hsz-t kimoderaltak pedig nem voltam durva. 😅

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
gedam 5 700
Hát egyelőre nem vagyok bolodg, inkább szkeptikus, de megvárom a szeptembert az "én megmondtam"-al 😊
WR helyett OT és akkor most sokkal pozitívabban állnék.
Nekem ez a Batman nem igazán volt szimpatikus meg bennem van az Ravenses WR bust tradíció miatti ellenérzés.

De remélem rám cáfol mindkettő.
(ps: annyi pozitívum, hogy végre nem alulméretezett embereket hoztunk... )
Snagal
rashod=breshad?
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Beköszönő post:

Nekem nagyon tetszik eddig. Batemen no-brainer volt szerintem, Oweh már megkérdőjelezhető, úgyhogy Ojulari is bent volt. 3. körben milyen OL prospectek lehetnek bent (Dickersonra és Humphreyra csekély az esély) ? Hainsey tud(hat)na center is játszani.
hamsterdealer
Üdv nálunk, jó a neved 😊

3. körre sztem kifejezetten jó C nem marad, de guardok még talán (én Clevelandet és Greent kevelem), tackle-nél nehéz megmondani...

Ez a Leatherwood pick elég fejvakarós volt nekem, talán a legnagyobb WTF pick, ez meg Etienne. (Turner csak (apró) reach... de ő underrated volt draftboardokon)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Papírforma pickek - óvatosan bizakodó vagyok.

Bateman-nek kifejezetten örülök, a legjobb WR a maradékból és hozzánk a legjobb fit, sokkal jobb mint ha (a már kimenő) Toneyt vagy Rondale-t hoztuk volna..
Ha ilyen elusive WR kell, lehet a 4-5. körből is (Jaelon Darden pl)

Oweh - hát ő nagy kérdőjel... és általában az ilyen típusú emberektől fázok kicsit, dehát kellett az Edge. Nagyon sok jobb helyre nem kerülhetett volna sztem / szóval ha mi nem tudjuk kihozni belőle a vadállatot... akkor kb mindegy neki.

Sok újat gondolom nem mondtam.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Hát egyelőre nem vagyok bolodg, inkább szkeptikus, de megvárom a szeptembert az "én megmondtam"-al 😊
WR helyett OT és akkor most sokkal pozitívabban állnék.
Nekem ez a Batman nem igazán volt szimpatikus meg bennem van az Ravenses WR bust tradíció miatti ellenérzés.

De remélem rám cáfol mindkettő.
(ps: annyi pozitívum, hogy végre nem alulméretezett embereket hoztunk... )
több mint 3 éve
hamsterdealer Baltimore Ravens 208
Beköszönő post:

Nekem nagyon tetszik eddig. Batemen no-brainer volt szerintem, Oweh már megkérdőjelezhető, úgyhogy Ojulari is bent volt. 3. körben milyen OL prospectek lehetnek bent (Dickersonra és Humphreyra csekély az esély) ? Hainsey tud(hat)na center is játszani.
több mint 3 éve
gedam 5 700
Most jon a 21.huzas.

Es meg bent van:

Eddig erdekesen alakul.

A Ravensnek meg bent van:
Ojulari, Paye, Moehrig, Barmore, Owusu- Kamoroah, Farley etc. OL- Jenkins, Mayfield, Dickerson, Darrisaw, WRs Bateman, Marshall.
Mar tuti jut is marad is...
RedFive
Mindensetre erdekes.
Rashod Bateman WR
Jason Oweh DE

Az uj passzsiettetonk gyorsabban le tudja futni a 40 yardost mint az elkaponk. Bar az se lassu. Oke. Epitkezzunk.

Van meg 7 cetlink.
Csereljunk fel 2.korbe es O#falembert akarok, kerul amibe kerul. LT mar nem annyira jon ossze de C-t meg hozhatunk. Dickerson, Humphrey, Myers?
Talan Villanyula erkezese miatt hagytuk ki Jenkins?

Hat egy uj magas wr unk mar van.
Hatha hasznaljuk ia majd. 😊
RedFive
nem nagyon vagyok képben, ez az oweh hogy keveredett ide? most olvasom, hogy 18-ig kosarazott, 7 karrierzsákja van összesen 1,5 szezont focizott. ez így első kör?
gedam
rámentetek a testi adottságokra, Oweh a legjobb Relative Athletic Score-ral rendelkező ED az idei classban
empty taxi
mondjuk így hogy kihúzta a steelers najeet érthető pick, szerintem elsősorban miatta és a titans meccsek okán húztuk, meg egyébként is kellett.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Most jon a 21.huzas.

Es meg bent van:

Eddig erdekesen alakul.

A Ravensnek meg bent van:
Ojulari, Paye, Moehrig, Barmore, Owusu- Kamoroah, Farley etc. OL- Jenkins, Mayfield, Dickerson, Darrisaw, WRs Bateman, Marshall.
Mar tuti jut is marad is...
RedFive
Mindensetre erdekes.
Rashod Bateman WR
Jason Oweh DE

Az uj passzsiettetonk gyorsabban le tudja futni a 40 yardost mint az elkaponk. Bar az se lassu. Oke. Epitkezzunk.

Van meg 7 cetlink.
Csereljunk fel 2.korbe es O#falembert akarok, kerul amibe kerul. LT mar nem annyira jon ossze de C-t meg hozhatunk. Dickerson, Humphrey, Myers?
Talan Villanyula erkezese miatt hagytuk ki Jenkinst?

Hat egy uj magas wr unk mar van.
Hatha hasznaljuk ia majd. 😊
RedFive
DeCosta said that he's most likely not willing to spend the draft capital to move into the second round tomorrow. "We feel really good about where we are as a team and what our choices will be, so we'll probably wait."
nem fogunk feltradelni, jön villa
gedam
Hat akkor fozunk abbol amink van. Ebbol a 7bol mar mindenhova huzni fognak. Lesz kozte fasza pick is.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Azt sem tudom ki ez az Oweh.
KeyG
Kb a 6.edge a sorban.
De ne pofazzunk a 14.et is kihuzta vki. 😅 mondtam, tartom. Raert volna meg edge-et huznunk. Csereltunk volna hatra a 2.korbe es meg mindig ott lett volna Dickerson vagy talan Jenkins.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Most jon a 21.huzas.

Es meg bent van:

Eddig erdekesen alakul.

A Ravensnek meg bent van:
Ojulari, Paye, Moehrig, Barmore, Owusu- Kamoroah, Farley etc. OL- Jenkins, Mayfield, Dickerson, Darrisaw, WRs Bateman, Marshall.
Mar tuti jut is marad is...
RedFive
Mindensetre erdekes.
Rashod Bateman WR
Jason Oweh DE

Az uj passzsiettetonk gyorsabban le tudja futni a 40 yardost mint az elkaponk. Bar az se lassu. Oke. Epitkezzunk.

Van meg 7 cetlink.
Csereljunk fel 2.korbe es O#falembert akarok, kerul amibe kerul. LT mar nem annyira jon ossze de C-t meg hozhatunk. Dickerson, Humphrey, Myers?
Talan Villanyula erkezese miatt hagytuk ki Jenkins?

Hat egy uj magas wr unk mar van.
Hatha hasznaljuk ia majd. 😊
RedFive
nem nagyon vagyok képben, ez az oweh hogy keveredett ide? most olvasom, hogy 18-ig kosarazott, 7 karrierzsákja van összesen 1,5 szezont focizott. ez így első kör?
gedam
rámentetek a testi adottságokra, Oweh a legjobb Relative Athletic Score-ral rendelkező ED az idei classban


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...