Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Most jon a 21.huzas.

Es meg bent van:

Eddig erdekesen alakul.

A Ravensnek meg bent van:
Ojulari, Paye, Moehrig, Barmore, Owusu- Kamoroah, Farley etc. OL- Jenkins, Mayfield, Dickerson, Darrisaw, WRs Bateman, Marshall.
Mar tuti jut is marad is...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Az első két választásból mindenképp ki kell húzni az akkor elérhető számunkra legjobban tetsző IOL-t. Ha ez nincs meg , nagyon ideges leszek éjszaka. ( RT érkezését FA-ról várom )
Ez az alap, ha ez nincs meg nálam bukta a draft.
KeyG
tudom túl oldschool vagyok de én azért szomorú lennék ha akármilyen pöpec kis offensünk lenne de mellette a védelmen át mennek mint a szaron kés a vajon...
persze egy super bowl azért segítene feldolgozni ezt a törést 😀
Snagal
Én is a D miatt szerettem a Ravens-be, de a D szerepét a szabályok is csökkentik. Jó O nélkül ma már nem lehet hasítani. És ha már jó O , akkor Run Offense.😁
KeyG
GM EDC friss videoban azert gyorsan kinyilatkoztatta, hogy az idei drafton az elso az O# fal, az EDGE rusher es az Elkapo poszt.

A 9 cetlibol az elso 4-et 5-ot aligha kolti masra. (Utobbi gondolat tolem)

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 174
Az első két választásból mindenképp ki kell húzni az akkor elérhető számunkra legjobban tetsző IOL-t. Ha ez nincs meg , nagyon ideges leszek éjszaka. ( RT érkezését FA-ról várom )
Ez az alap, ha ez nincs meg nálam bukta a draft.
KeyG
tudom túl oldschool vagyok de én azért szomorú lennék ha akármilyen pöpec kis offensünk lenne de mellette a védelmen át mennek mint a szaron kés a vajon...
persze egy super bowl azért segítene feldolgozni ezt a törést 😀
Snagal
Én is a D miatt szerettem a Ravens-be, de a D szerepét a szabályok is csökkentik. Jó O nélkül ma már nem lehet hasítani. És ha már jó O , akkor Run Offense.😁

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Hat itt a celegyenesben beirom: nekem elso korben Dickerson/Toney vagy Jenkins/Toney vagy Phillips/Toney johet 😄 C, OL, RT, vagy EDGE elerheto legjobb johet Toney melle 😂 a Safety a Cornerback raer hatrebb is. 'Kadar Toni' for president! 😌

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Az első két választásból mindenképp ki kell húzni az akkor elérhető számunkra legjobban tetsző IOL-t. Ha ez nincs meg , nagyon ideges leszek éjszaka. ( RT érkezését FA-ról várom )
Ez az alap, ha ez nincs meg nálam bukta a draft.
KeyG
tudom túl oldschool vagyok de én azért szomorú lennék ha akármilyen pöpec kis offensünk lenne de mellette a védelmen át mennek mint a szaron kés a vajon...
persze egy super bowl azért segítene feldolgozni ezt a törést 😀
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
A draft utan lesz(nek?) szerzodtetve meg vateran(ok?) ugyhogy mindenki szamoljon el haromig mielott kukazna a draftot az elso reakciojaban. Ha meg egy amugy vallalhato vagy remek draftot latunk majd, akkor is csigaver. Amire kivancsi leszek hogy a "vedjuk meg Lamart es adjunk neki meg fegyvereket" dolog sikerul egyben vagy csak reszben. Utobbira veteran mar valoszinutlen. Ennyit arrol hogy nem jutottam messzire a Julio Jones hollo lesz valoszinusegszamitasban. Akkor pedig a draftrol lesz probalkozas.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 174
Az első két választásból mindenképp ki kell húzni az akkor elérhető számunkra legjobban tetsző IOL-t. Ha ez nincs meg , nagyon ideges leszek éjszaka. ( RT érkezését FA-ról várom )
Ez az alap, ha ez nincs meg nálam bukta a draft.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 208
En egy nagyon konzervativat mondok (aminek orulnek) : Elso ket pick legyen OL. Ha mast nem az egyikkel csereljunk hatra es esetleg C.

Kitepnem a hajam ha Rb, vagy Wr jonne, pedig kepesek vagyunk ra.
Rendbe kell hozni az Ol-t, amig nincs kesz nem erdemes remenykedni se.
Persze nem vagyok naiv, nem lesz mindketto pick OL, egyik szerintem a vedelembe megy.
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Én mondjuk nem nagyon ismerem az egyetemi prospectecet inkább csak a need poziciókra nézem meg egy pár top jelölt összefoglalóit így az én preferenciám erősen véleményes 😊 Pláne, hogy idén nem igazán érzek 1 max 2 kiemelt pozit ami nagyon lyukas nálunk, van legalább 4 hely ahova elkélne egy top prospect.

Nálam az álom valahogy úgy nézne ki:
- WR draftról felejtsük el, túl sokszor égettük már meg magunkat, így remélem JJ deal lesz a megoldás és a draftról ezt az igényt ki lehet húzni a listáról. (Természetesen valami über Ravens-es rablás jó lenne 😀 fax van még? hátha elromlik Atlantában is😊)

- hátra cserét én most nem tartanám jónak így két első körben jó lenne egy OL és EDGE vagy S
OL playereket nem nagyon ismerem, meg nem is igazán tudom megítélni ki lehet jó, minden összefoglaló mást emel ki.
EDGE fronton bevallom én Joe Tryon párti lettem - benne látok kraftot (sebesség, olvasás is korrektnek tűnik, méret is ok). Titkon bízom benne, hogy a 2. kör végén még bent lesz és akár fel is jöhetnénk érte (3. körben már bilibelógó kéz effekt lenne ő ahogy olvasom a tippeket).
Így a másik első kör OL mellett S pick lehetne ahol én is a Moehrig vonatra szálltam fel végül. Jól tapad a labdára és szerelni is tud.
Hátsó körökben további O fal erősítés, CB és DL tűnik racionálisnak nekem.

+1 valakinek az ajánlása óta Najee Harris is szimpatikus opció ... LENNE ha RB pozíció betöltésre várna. Ennek ellenére ha mégis becsúszna én még ezt sem bánnám de leginkább azért nem mert úgy látom a legtöbben a Steelers-be jósolják, és francnak sincs kedve évente 2x egy "másik Derick Henry" ellen is játszani (+1x Henry is ha megelőlegezem a rájátszást).
Szóval bár nem need, de nem tudnék őszintén fújolni ha mégis rámozdulna EDC.

Szerkesztette: Snagal
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Rég voltam/röviden mit várok - QB/RB/LB/IDL ne jöjjön, de ezt kivéve minden poszton látok ígéretes embereket, akiknek örülnék.
(első körben ne jöjjön Barmore se, húzzunk később valakit, én legalább 4-5 midroundert látok, akit szívesebben vinnék 3. vagy 4. körben, mint őt.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
gedam 5 702
Nincs hidegebb fej csak tobben vannak es jobban elgondolkoztatjak oket a masik ketelyei. Ok a szerelemgyerekeken tul a posztot tudjak konnyebben beloni a szerzodesek es a FA piac jovobeni belovesevel. Pl. nem huztunk elol az OL-be tavaly mert egy gyenge volt ketto lattak mi jon iden. Kozeptavon lehet jo, de tavaly pocsekra sikerult ezen dontes. Hurst-Dobbins-Ingram a szerzodeseik miatt lett, es valahol lattam hogy EDC legjobb huzasa Dobbins, ami hiaba a rovid ido azert eleg gyenge bizonyitvanyt hoz ki osszesegeben.

Jon aki jon es lementem minimalistaba es legyen az OL mind az 5 kezdoje legalabb atlagos jatekos a jo iranyban a szezonkezdetre. Ettol szeretnem hogy elorol a huzasaink mar a jelenben is jok lennenek es nem csak majd jok lesznek.
no
én le fogok tenni a szezonunkról, ha nem az o-t boostoljuk. az mvp szezonhoz képest folyamatosan gyengül:nincs pótolva yanda, hurst, obj. kicseréltük ingramet dobbinsra és jött egy sammy watkins. ennyi eddig. jöjjön a vasas katonája, jöjjön julio (sztem a fizetése miatt kizárt) áldozzunk végre a támadósorra, mert a mai futbolban szart se nyersz egy csak védekezésre képes együttessel. “a majd megoldja lamar” nem terv.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Nincs hidegebb fej csak tobben vannak es jobban elgondolkoztatjak oket a masik ketelyei. Ok a szerelemgyerekeken tul a posztot tudjak konnyebben beloni a szerzodesek es a FA piac jovobeni belovesevel. Pl. nem huztunk elol az OL-be tavaly mert egy gyenge volt ketto lattak mi jon iden. Kozeptavon lehet jo, de tavaly pocsekra sikerult ezen dontes. Hurst-Dobbins-Ingram a szerzodeseik miatt lett, es valahol lattam hogy EDC legjobb huzasa Dobbins, ami hiaba a rovid ido azert eleg gyenge bizonyitvanyt hoz ki osszesegeben.

Jon aki jon es lementem minimalistaba es legyen az OL mind az 5 kezdoje legalabb atlagos jatekos a jo iranyban a szezonkezdetre. Ettol szeretnem hogy elorol a huzasaink mar a jelenben is jok lennenek es nem csak majd jok lesznek.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés

gedam
Lesz fal, vkit az egyik elso koros cetlivel oda huzunk. Ha csak nem zuhan odaig vmi blue chip masik poziciobol de az ugyse fog bekovetkezni. 20 felett mar ugysincs BC. Ha Dickerson nem viszik ki a Steelers, akkor 31re is ott lesz, sot talan hatracserevel is megszerezheto a 2.kor elso felebol. En mar semmihez nem ragaszkodnek elso korben csak 1 O# falemberhez. Az OT poszt addigra (1/27) mar ugy ki lesz lugozva, hogy jo esellyel bericheljuk azt is.

Meg az EDGE posztot se kergetnem olyan vehemensen mint azt.

Nagyon csabito a Safety osztalyelso is, Cornerback poszt semennyire,

EDC szereti kavarni, 1/27-rol fel, 1/31-rol hatracsere is johet, akar mindketto is, bar az utobbi sanszosabb.

Szerencsere nem nekem kell draftolni, legalabbis remelem hogy nalam hidegebb fej dont, mert en mar annyi jeloltbe bolondultam bele, hogy az veszelyes. (Dickerson, Toney, Moehrig, Grant, Phillips, Paye)

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
gedam 5 702


Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
gedam 5 702
“ Jacksonnak eddig volt egy nagyon rossz, egy korrekt és egy MVP szezonja. A 2019-es szezon MVP-jének opciója 23,106 millió dollárt ér, ami egy irányítónak manapság egyáltalán nem sok.”-renningen
melyik volt a nagyon rossz?
csak viccelek, tudom, hogy csak haterkedik.
több mint 3 éve
gedam 5 702
Sziasztok! Szerintem legalább az egyik, de lehet mind a két első körös picknél hátramozgás lesz. A 31. választás után túl sokáig nem választanánk. Mind a két 3. körös pickünk hátul van. Mikor az LJ trade miatt nem volt 2. körös pickünk, EDC lenyilatkozta hogy micsoda kínszenvedés volt mire újra választottak és hogy nem egyhamar fog ez újra előfordulni. Szerintetek a draft után Houstonra és Villauneva-ra is lenne pénz?
Benibácsi
Ez reszben igaz. Bar mind a 2018 as mind a 2019 evet is ledraftoltuk 2.kor nelkul. Kvazi most is felcsereltunk a 2.korbol 1/31 re. Feltornaztuk a cetlik szamat, akar meg is elegedhetnek vele. 7-bol csinaltunk 9-et. Az elmult 3 drafton volt sorrendben 12, aztan 8, majd 10 cetlink.

12.5 millionk van meg. 71 playa szerzodesben. A draftoltakra kell kb 3 milla. Az a ket veteran is siman beleferhet.
RedFive
Lamar Jackson's Fifth-Year Option to Cost Ravens $23.02 Million
május 3-ig lamarral is kell kezdeni vmit
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
BW egy kiraly 2 gap-es NT es kesz. De mar nem azt jatszottuk es nem is kellene mert a tarsak kellenenek melle. A szomoru hogy nelkule nem voltunk jok futas ellen es jatszottunk egesz evben egy frankenstein D-t.

A passzjatekunk az OL teljes fuggvenye de nem csak a passprot miatt, de a futasban is jonak kell lenni hogy vegre legyen ido gyakorolni a passzjatekot.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Amugy elso valasztasra nekem bejonne ez a Christian Barmore gyerek is. Lenne belso passrush erosites, es DL fiatalitas is mindjart. Kar hogy valszeg kiviszik elottunk.
RedFive
Első legvégén jó érték lenne, de pl. Brownsnak.

Hány győzelmet jelentene Barmore? Ő el tudná billenteni egy szoros playoff meccsen a mérleget?Aligha.Nem látom, hogy közelebb vinne minket a bajnoki gyűrűhöz. Itt van Calais,Wolfe,BWill...Madubuike kezdő játékossá fog érni. Jöjjön egy NT a 4-5-6 körben valahol, aki jövőre átveszi BWill helyét és lehet vele spórolni.
Pár név, aki opció lehet:Tyler Shelvin(LSU),Marvin Wilson(Flo State),Jordan Davies(Georgia) Bobby Brown (Texas A&M).

Jöjjön iOL vagy OT, akit esetleg Alejandro leigazolása esetén be lehet tenni Guardba. Bateman vagy Marshall is opció csak ne valami töpszli, mitugrász egy leégett fatörzs formájú route tree-vel rendelkező WR jöjjön mert teljes agyfaszt kapok. Jöjjön Jaelen Phillips, ha egeszséges, vagy tradeljünk ki, bánom is én, de IMPACT játékos jöjjön, aki segíti a győzést mert, mert itt North-on csak az számít.

Barmore-t úgy tudom elfogadni, ha ő adja a Snapet és a védelemben is játszik, szarabb nem lehet mint a világtalan Mekari.
cikesz
Igen, elso korbol kivalasztottal szemben alap hogy kezdoszintu legyen, de ahogy mondani szokas draftrol epitkeznii kell nem needre huzni, viszont jo esetben ez a ket dolog legalabb az elso korosok eseteben talalkozik.

Playoffmeccseket eldonto pick igenye az 1/alsofertalybol nekem mar homlokrancolos nagyon.

Talan nem sokat tevedek ha azt mondom 1/12 ig fel kene cserelni egy Jaylen Waddle wr1 ert. Horror aron. Vagy Julio Jones-ert adni jovo evi elso kort. Akkor mar inkabb Kadarius Toney. Nna ebbol a harombol csak Julio egy gardistatermetu nem topszli, de pl.nalunk nem is Hollywood termetevel van gond, hanem azzal, hogy nem is kell szerelni, lefekszik o magatol. Kadarius videoit nezegetve o Hollywood Brown antitezise. A kontakt utani yardok egyik legjobbja. Meg 50/50 es zsugakban is racafol a fizika torvenyeire.
Igen, elso blikkre nekem is egy lobaszo transformer kene wr ben aki utvonalfuto es coverageben is odabasz.

A Vikes jot huzott tavaly Jeffersonnal, de ez O edzok erdeme is, mert hasznalatba vettek. Sztem mi lelegzetvisszafojtva figyeljuk majd, hogy 1: Lamarnak adunk e vedelmet es ezzel idot. 2: elhagyjuk e a gimis szintet passzjatekban, jonnek e azok a wr utvonalak (mindenfele). 3: Lamar felno e a faladathoz.

Nekem a most kirakott 2 koros poscast is tetszett. 1/27 Toney es 1/31 Moehrig. Fegyver az O#-be es a D#-be is. Harmadik negyedik korben meg johet a tobbi. Hozzateszem, nekem meg 2 veteran erkezese (kb.tudjukkik) emellett, alap!

Senki ne logassa mar elore az orrat hogy ez a draft egy prolongalt bukas. Ha 4 elso korunk lenne az se lenne eleg, akkor mit mondjon egy Seattle szurker?

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Amugy elso valasztasra nekem bejonne ez a Christian Barmore gyerek is. Lenne belso passrush erosites, es DL fiatalitas is mindjart. Kar hogy valszeg kiviszik elottunk.
RedFive
Első legvégén jó érték lenne, de pl. Brownsnak.

Hány győzelmet jelentene Barmore? Ő el tudná billenteni egy szoros playoff meccsen a mérleget?Aligha.Nem látom, hogy közelebb vinne minket a bajnoki gyűrűhöz. Itt van Calais,Wolfe,BWill...Madubuike kezdő játékossá fog érni. Jöjjön egy NT a 4-5-6 körben valahol, aki jövőre átveszi BWill helyét és lehet vele spórolni.
Pár név, aki opció lehet:Tyler Shelvin(LSU),Marvin Wilson(Flo State),Jordan Davies(Georgia) Bobby Brown (Texas A&M).

Jöjjön iOL vagy OT, akit esetleg Alejandro leigazolása esetén be lehet tenni Guardba. Bateman vagy Marshall is opció csak ne valami töpszli, mitugrász egy leégett fatörzs formájú route tree-vel rendelkező WR jöjjön mert teljes agyfaszt kapok. Jöjjön Jaelen Phillips, ha egeszséges, vagy tradeljünk ki, bánom is én, de IMPACT játékos jöjjön, aki segíti a győzést mert, mert itt North-on csak az számít.

Barmore-t úgy tudom elfogadni, ha ő adja a Snapet és a védelemben is játszik, szarabb nem lehet mint a világtalan Mekari.

Szerkesztette: cikesz
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Amugy elso valasztasra nekem bejonne ez a Christian Barmore gyerek is. Lenne belso passrush erosites, es DL fiatalitas is mindjart. Kar hogy valszeg kiviszik elottunk.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Sziasztok! Szerintem legalább az egyik, de lehet mind a két első körös picknél hátramozgás lesz. A 31. választás után túl sokáig nem választanánk. Mind a két 3. körös pickünk hátul van. Mikor az LJ trade miatt nem volt 2. körös pickünk, EDC lenyilatkozta hogy micsoda kínszenvedés volt mire újra választottak és hogy nem egyhamar fog ez újra előfordulni. Szerintetek a draft után Houstonra és Villauneva-ra is lenne pénz?
Benibácsi
Ez reszben igaz. Bar mind a 2018 as mind a 2019 evet is ledraftoltuk 2.kor nelkul. Kvazi most is felcsereltunk a 2.korbol 1/31 re. Feltornaztuk a cetlik szamat, akar meg is elegedhetnek vele. 7-bol csinaltunk 9-et. Az elmult 3 drafton volt sorrendben 12, aztan 8, majd 10 cetlink.

12.5 millionk van meg. 71 playa szerzodesben. A draftoltakra kell kb 3 milla. Az a ket veteran is siman beleferhet.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Szerintem az OL kerdese nem az hogy egy nagyon joval Bowl lesz, hanem egy tavalyi szarral sosem lesz egy hangyanyi esely sem.

Villa meg hiaba volt jo fej es jatszott 6m/ev boven tulteljesitette. Skura keresett itt 2m-t ( amit en nem bantam, csak azt hogy jatszott kezdokent szamitva ra ), szoval egy kis perspektivanak ide dobom
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Es meg annyit: Orlando Brown teljesitmenye (az ove is) latvanyosan romlott OLG Yanda visszavonulasa utan. Megerositve a G posztot (megtettuk), a LT nek is konnyebb lesz, nem kell elitnek lennie eleg ha az atlagnal jobb lesz. (Akar Villanuevaval is, pfuuu, ehhez meg szoknom kell) Ezert is kurva veszelyes ennyit bolygatni a falat. Bozeman G bol C be, ahham... Biztos jo ez? Creed Humphrey vagy Dickerson luxuspick elso korben? Nem ha BPA. Nagy sakkparti lesz, jo sok lepest kell elore megfontolni.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
"Tom Telesco: Nem csak egy jobb támadófalra vagyunk a Bowltól"

“Ne felejtsük el, hogy nagyon sok téren kell fejlődnünk. Egy kiegyensúlyozott csapatot akarunk építeni. Nem gondolom, hogy csak egy jobb támadófalra vagyunk a Super Bowltól”

Akkor most csereljuk ki Tom Telesco nevet EDC-re. ...stimmel.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Ebben a csereben nem sok kivetnivalot talalok, Zeusznak menni kellett, hat menni kellett. Szeretnem hinni hogy az, hogy idaig huzodott annak a jele, hogy valoban kimaxoltuk. EDC Ozzy kolyke, tudjuk hogy a draftcetlik szamanak buvkoreben elnek es a tortenelem oket igazolja. Jok vagyunk a kozepso koros kivalasztasokban, bizalommal tekintek a draftra. (Szerdatol szabin leszek, engem senki ne baszogasson ha a pentek-szombati hajnalok ebrenlettel telnek majd)

Valahol remelem hogy a Villanueva pletykak csak kodositesek es draft utan erre feny derul. Ha megsem, veteran minimum nalam a max. Fenykoraban evi 6 millio utan a felet se adnam erte... Justin Houston inkabb. Arra, hogy melyiket szerzodtetjuk majus 3 utan, a draft elso napjan ellott pikkekbol ugyis feny fog derulni.

De azt is abszolute tamogatom hogy BPA alapon valasszunk 1/27 re es 1/31 re. Ha nincs erteken passzsietteto de a vedelembe talalunk olyan megfellebbezhetetlen tehetsege(ke)t, (akar a secondarybe) akivel D coverage-ben tudjuk az ellenfel iranyitojatol elvonni a celpontokat, kozepszeru passzrusherekkel is celt erunk majd. SackDaddybol is kijohetne mar vegre amit a 2019es 3.kor ota ahitunk. Judon formajara is eleget vartunk, hatha...

Tehat vagy Edge/ILB es akar WR vagy OL/C/G es akar WR, de nem kopkodnek akkor sem, ha a D-be is huznank.

Voltakepp remelem EDC-ek meg nem teritettek ki a kartyaikat es amulhatunk egyet pozitiv ertelemben.

U.I.: az elkapoedzo fiacskajarol ismet olvasni joslatokat, masodik nap vegen, vagy a harmadik napon nekem nagyon bejonne.

A Bateman-Marshall bandwagonrol epp atszalloban vagyok a Kadarius Toney szerelvenyre (a tovabbiakban Kadar Tominak hivnam, de jo is lenne) WR1(2) nek mar o kene. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!