Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Reszemrol nem a fejvakaros pikkek a problema leginkabb hanem ez a hatsokoros draftpik halmozas fetise a FO-nak. Nem tudom miert vannak a rafeszulve a 4 5 6 koros plusz pikkekre ennyire.

Szerkesztette: Morfil

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ez a masodik nap jobbqn needre sikerult, bar a CB helyett is inkabb OL kellett volna..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
A deep OL felhozatalbol eleg erosen fokuszalt a csapat a fal epitesre...

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Stephens picket sosem találtam volna ki, Bozeman C és az elmúlt években draftolt Phillips Powers Cleveland közül lesz valaki a másik kezdő OG Zeitler mellett, rutinos OT érkezését várom FA-ról.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Hat ot boven bericheltuk 104.valasztasra ritka huzas egy 200-on kivuli playa.
RedFive
Atyaég de rosz pick ,te jó isten, 5 körbe várták, én továbbra is mondom hogy Costa nem tud draftolni,
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
A mai napra adok egy O.K.-t es egy fejvakaros nemtudom mit lattatokot. En meg egy passzrohamozot hoztam volna vagy OT-t Safetyt vagy Cornerbol 6 masikat. Bar azok meg johetnek holnap is. Nnna jo ejt!

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Hat ot boven bericheltuk 104.valasztasra ritka huzas egy 200-on kivuli playa.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Brandon Stephens
SMU
CB
Height: 6'1" Weight: 219

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
"Cleveland kiemelkedő méretű és hosszú karokkal rendelkezik, és profi napján a vártnál gyorsabban futott. Erős futásblokkoló, aki jó munkát végez szögeivel, és hatékony kombináltan blokkol a második szintig. Hatalmas ütéssel rendelkezik, és a pass pro-ban ritkán ad teret. - Steve Muench"

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Guardot huztunk. Akkor tenyleg megvalosulhat hogy Bradley Bozemant bemozgatjak Centerbe ahol az Alabaman jatszott?

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Ben Cleveland
Georgia
OG
Height: 6'6" Weight: 335

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Meg bent van:
Spencer Brown OT
Ronnie Perkins Edge
Patrick Jones II Edge
Rashad Weaver Edge
Jamar Johnson S
Nico Collins WR
Ifeatu Melifonvu CB
Elijah Molden CB
Quinn Meinerz C
Trey Hill C
...

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 161 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sokkoló. Ja nem.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy kis ismertető, a rég várt WR1-től. Szóba került az opt out, de nem a kevés passz miatt. A cikket elolvasva nem úgy tűnik, mintha bármilyen karakter problémája lenne, sőt...


 www.theringer.com/2021/4/26/22399919/rashod-bateman-nfl-draft-university-of-minnesota?utm_campaign=theringer&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
bowI
Mert nincs is. Nem orulok, hogy Lamar melle kerult Bateman, felek, hogy nem lesz kihasznalva annyira, amennyire kellene, de komplett elkapo, akiert egyaltalan nem volt sok az 1/27. Fit a Ravenshez. Remelem, ramcafol Lamar, es rendesen dobalni fog majd fele.

több mint 3 éve
bowI 143
Egy kis ismertető, a rég várt WR1-től. Szóba került az opt out, de nem a kevés passz miatt. A cikket elolvasva nem úgy tűnik, mintha bármilyen karakter problémája lenne, sőt...


 www.theringer.com/2021/4/26/22399919/rashod-bateman-nfl-draft-university-of-minnesota?utm_campaign=theringer&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Oweh máris nevet változtatott.

iktriad
De lagalabb nem azt mondja hogy I'am RT, hanem csak annyit hogy I'am Nigerian. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 161 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oweh máris nevet változtatott.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Mockolok meg egy utolsot:

Round 3, Pick No. 94:
Walker Little, Stanford OT
Height: 6'7" Weight: 313
Round 3, Pick No. 104:
Rashad Weaver, Pitt EDGE
Height: 6'5" Weight: 270
Round 4, Pick No. 131:
Charles Snowden, Virginia OLB
Height: 6'6" Weight: 232
Round 4, Pick No. 136:
Trey Hill, Georgia OC
Height: 6'4" Weight: 330
Round 5, Pick No. 171:
Amari Rodgers, Clemson WR
Height: 5'9" Weight: 210
Round 5, Pick No. 184:
Donovan Stiner , Florida S
Height: 6'1" Weight: 203
Round 6, Pick No. 210:
Jonathan Marshall, Arkansas DL3T
Height: 6'3" Weight: 317

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
bowI 143
Hát egyelőre nem vagyok bolodg, inkább szkeptikus, de megvárom a szeptembert az "én megmondtam"-al 😊
WR helyett OT és akkor most sokkal pozitívabban állnék.
Nekem ez a Batman nem igazán volt szimpatikus meg bennem van az Ravenses WR bust tradíció miatti ellenérzés.

De remélem rám cáfol mindkettő.
(ps: annyi pozitívum, hogy végre nem alulméretezett embereket hoztunk... )
Snagal
rashod=breshad?
gedam
Nagyon nem, Breshad size-speed kombó volt lyukas kezekkel, Bateman meg egy prototípus possession WR.
empty taxi
Empty, oke, vagom, hogy o egy wr a masodik felso polcrol. A legfelsorol eselyunk se volt valasztani, csak horror aron sikerult volna, sokak szerint amugy szinte feleslegesen de olyan aron mindenkepp.

Csak kivancsisagbol:
Te is ot hoztad volna vagy Marshallt vagy valamelyik Moore-t?
Meg egy kerdes:
Mi lenne a legfobb erteke ami hozzank rendeli es neked milyen emlitesremelto negativum ugrik be rola?

(Nem vagyok elegedetlen, ha mar igy alakult, jelzes ertekunek tekintem mind az o mind a wr edzok kivalasztasat annak tekinteteben hogy Lamart jobban fel kivanjak fegyverezni)
RedFive
Én örülök neki, szerintem tökéletes választás. Ennek a csapatnak, Lamarnak ő kell. Moore is jó fit lett volna olyan szempontból, hogy érzi a pálya közepét, de olyan típusú elkapó már van a keretben, X-ünk eddig meg nem volt. Size, speed, cath radius, ball skills, YAC, slot/outside versatility, footwork, route running. Check check check. (A szakavatottaktól kérdezném, hogy mennyire hasonlít JJSS-re a játéka?)
bowI
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Gyanitom megprobalnak a duplapikkekbol feltradelni, de nem tudom mennyire realis
Morfil
na meg ki az aki megérné? Moehrig? vagy OL-be van még valaki?
Snagal
Sztem max OL-ert erne meg
Morfil
Az elso kor utan nyilatkozta EDC hogy a harmadik vegerol a masodik korbe felcserelni tul koltseges, arra nem hajlando.

Szoval ami lehetseges az annyi mint feljonni a harmadik vegerol a elorebb picit de meg mindig a harmadikba. Ez a max. Az elso par ora nem a mi draftunkrol szol majd.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
bowI 143
Alapjaban a WR picknek nem örülök elől, foleg hogy folyamat ezt csinaljuk DeCostaval...
Nekunk nem Rodgers van QB poszton...tavaly kiderult hogy a fal fontosabb itt mint a WR corp.
Szoval kell OLbe kezdo szintu jatekos legalabb ketto, ha draftrol nem megy akkor FArol oldjak meg, mert ez prioritas.
Voice
Amíg meg nem draftoltunk elkapókat, akkor az volt a baj. Ha nem Rodgers van a QB poszton, abból az is következhet, hogy jó játékosokat kell neki adni, mert Lamar nem tud naggyá tenni senkit, nem? A fal is fontos, csakúgy, mint az elkapók. Hiába védik meg LJ-t, ha nincs kinek dobni, az egyetlen opciót meg lefogják. A PO-ban eléggé egyoldalú lett a játékunk, a védelemnek könnyű dolga volt, csak a futásra vagy Andrews-ra kellett figyelniük.
több mint 3 éve
bowI 143
Hát egyelőre nem vagyok bolodg, inkább szkeptikus, de megvárom a szeptembert az "én megmondtam"-al 😊
WR helyett OT és akkor most sokkal pozitívabban állnék.
Nekem ez a Batman nem igazán volt szimpatikus meg bennem van az Ravenses WR bust tradíció miatti ellenérzés.

De remélem rám cáfol mindkettő.
(ps: annyi pozitívum, hogy végre nem alulméretezett embereket hoztunk... )
Snagal
rashod=breshad?
gedam
Nagyon nem, Breshad size-speed kombó volt lyukas kezekkel, Bateman meg egy prototípus possession WR.
empty taxi
Empty, oke, vagom, hogy o egy wr a masodik felso polcrol. A legfelsorol eselyunk se volt valasztani, csak horror aron sikerult volna, sokak szerint amugy szinte feleslegesen de olyan aron mindenkepp.

Csak kivancsisagbol:
Te is ot hoztad volna vagy Marshallt vagy valamelyik Moore-t?
Meg egy kerdes:
Mi lenne a legfobb erteke ami hozzank rendeli es neked milyen emlitesremelto negativum ugrik be rola?

(Nem vagyok elegedetlen, ha mar igy alakult, jelzes ertekunek tekintem mind az o mind a wr edzok kivalasztasat annak tekinteteben hogy Lamart jobban fel kivanjak fegyverezni)
RedFive
Én örülök neki, szerintem tökéletes választás. Ennek a csapatnak, Lamarnak ő kell. Moore is jó fit lett volna olyan szempontból, hogy érzi a pálya közepét, de olyan típusú elkapó már van a keretben, X-ünk eddig meg nem volt. Size, speed, cath radius, ball skills, YAC, slot/outside versatility, footwork, route running. Check check check. (A szakavatottaktól kérdezném, hogy mennyire hasonlít JJSS-re a játéka?Ö
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Gyanitom megprobalnak a duplapikkekbol feltradelni, de nem tudom mennyire realis
Morfil
na meg ki az aki megérné? Moehrig? vagy OL-be van még valaki?
Snagal
Most meg senki.
Marmint egy 63-as felcseret.
Ulni fog az FO hosszu mela lesben es ahogy a sajat boardjukon feltuntetett premium celpontok kozul egyre csak csusznak lefele, ugy indul majd meg a nyalelvalasztasuk egesz addig mig le nem gyozi a szent cetlibirtoklashoz fuzodo vonzalmat. 😄 OT, C, ujabb Edge, S, ujabb WR, DL.

Ott valik a dolog erdekesse amikor 200 utan mindenki hazamenne es szolnak a takkerneniinek hogy: Consuela, a 210. a mienk, huzzon vkit aztan kapcsolja le a villanyt! 😅

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
bowI 143
Botrányos draft ismét,én el is engedtem, Costa borzalmasan draftol, igazoltunk egy drop kirányt, aki ráadásul hisztis is ,képes volt kiülni a szezont, mert átáltak futásra,és kevesebb labdát kapott. Meg hoztunk egy projekt DE, amikor ott van Jenkis de nem, basza meg de ideges vagyok,
Norbi180
EDC az egyik legjobb GM és mienk az egyik legjobb FO is. Több időt tölt a karakter megvizsgálásával a front offce, mint a képességgel. Nem gondolnám, hogy akkora probléma lenne, ha első kört áldoztunk rá. Szimpla üzleti döntés is lehetett a kiülés, ott van még a vírus helyzet is, nem érzem akkora gondnak, hogy kiülte a szezont (amibe azt hiszem később visszaállt). Jenkinst én is hiányoltam, nem tudom, hogy mi az oka, hogy egyrészről elérhető volt, másrészt, hogy mi nem vittük el, de én bízom EDC-ben, tudja mit csinál.

Szerkesztette: bowI