Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jol tudom a 4.kor mar ma este 7-kor elrajtol es ejfelig lezarul minden Mr.Irrelevant-ig?
RedFive
18 a kezdés.
KeyG
És kB 1.15ig megy

több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Jol tudom a 4.kor mar ma este 7-kor elrajtol es ejfelig lezarul minden Mr.Irrelevant-ig?
RedFive
18 a kezdés.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Ben Cleveland kivalasztasaert Haribo konyorgott EDC-nek, ugyhogy ez EDC szerint az o pikkje. Nekem bejon. A 4 bol 3 ment az O#-re dolog is. Hatha meg jonnek a veteranok is, eleg fajin draftot zarhatunk. Hatha meg Norbi is megbekel. 😉

Hori elemzeset hallgassatok meg a Ravens elso korrol. Mintha hajjal kenegetnenek kozben. 😄
RedFive
Ez a Ben Cleveland pick nagyon tetszik, pff szerint az elmúlt négy szezonjában 741 pass block snapen 3 QB hitet engedett összesen az nagyon komoly.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Jol tudom a 4.kor mar ma este 7-kor elrajtol es ejfelig lezarul minden Mr.Irrelevant-ig?

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Cleveland nagyon jo/ennek a picknek nagyon orulok, tokeletes huzas... de oszinten bevallom Stephens nalam sem volt a listan.

Szep nagy darab CB(?), kivancsi leszek hol/mit fog jatszani...

RedFive lenti listabol max Cox/Jamar Johnson jojjon, bar utobbi nem tul realis Stephens utan sztem, a masik 3 nekem nem igazan tetszene
Igor
A sajtó tájékoztatón azt nyilatkozta EDC, free safety lesz.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Ben Cleveland kivalasztasaert Haribo konyorgott EDC-nek, ugyhogy ez EDC szerint az o pikkje. Nekem bejon. A 4 bol 3 ment az O#-re dolog is. Hatha meg jonnek a veteranok is, eleg fajin draftot zarhatunk. Hatha meg Norbi is megbekel. 😉

Hori elemzeset hallgassatok meg a Ravens elso korrol. Mintha hajjal kenegetnenek kozben. 😄

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Amit várok a mai napon:
OT
OLB
S
TE
RB aki Stevenson vagy Stevie Scott

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
gedam 5 700
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
A legjobb hogy a 4-5-6-7 koros valasztasainkat mar egy jo alvas utan kavezgatva olvasom majd es a hatra levo 5 kivalasztottban jo esellyel talalok majd pozitiv csalodasra.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Az Udfa az kb hasonlo az utolso korosokhoz tehetsegben es ahogy mindenki igazol meg egy halommal a tobbol konnyebben kijon egy ket tehetseg akiket tenyleg valami kulso dolog hatraltatott. De ezeknek sem adnak egyetlen gondolatot plusszban es viritaniuk kell kulonben mehetnek. Mig a sok elsokoros szenvedok az utolso pillanatig kapnak eselyt. Ott annyi a kulonbseg hogy a jatekosoknak tobb beleszolasa van hova akar menni ( ha van tobb keroje ), hol ereznek eselyt bekerulni. Ezert is huzunk hatul WR-t, mert meg itt sem tudunk szerezni az elmult 20 evben. Mi a spec. team-be szeretnek ok meg azert WR-kent almodjak magukat.

A WR tarsadalom azert ertheto modon kerul minket. Azon tul hogy ossze3segeben milyen a passz nalunk, egy Duve-ert adtunk egy 4. kort es JH majdnem kiverte a faszat elo adasban es mire es hogy hasznaltuk, mennyit volt a palyan. Ugye ertheto hogy zavar van a fejekben.
no
A legszebb a masok altal felszedett majd kihajitott udfa-k felszedese. Recycle bin udfa-k

Duvarnayt mashol Edelmankent emelnek a magasba, remelem meg nem keso es fejlodunk...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Cleveland nagyon jo/ennek a picknek nagyon orulok, tokeletes huzas... de oszinten bevallom Stephens nalam sem volt a listan.

Szep nagy darab CB(?), kivancsi leszek hol/mit fog jatszani...

RedFive lenti listabol max Cox/Jamar Johnson jojjon, bar utobbi nem tul realis Stephens utan sztem, a masik 3 nekem nem igazan tetszene
Igor
Legalabb mar szuletett a Youtube-on egy WHO IS BRANDON STEPHENS? poszt is.

Nasirildeen-t merete es sebessege miatt tettem be, Bernard Pollard-ra emlekeztet, ejj be szep emleku aszaszin safety volt a ravens superbowl run idejebol 😉 remember Stevan Ridley's knockout! 😌

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Az Udfa az kb hasonlo az utolso korosokhoz tehetsegben es ahogy mindenki igazol meg egy halommal a tobbol konnyebben kijon egy ket tehetseg akiket tenyleg valami kulso dolog hatraltatott. De ezeknek sem adnak egyetlen gondolatot plusszban es viritaniuk kell kulonben mehetnek. Mig a sok elsokoros szenvedok az utolso pillanatig kapnak eselyt. Ott annyi a kulonbseg hogy a jatekosoknak tobb beleszolasa van hova akar menni ( ha van tobb keroje ), hol ereznek eselyt bekerulni. Ezert is huzunk hatul WR-t, mert meg itt sem tudunk szerezni az elmult 20 evben. Mi a spec. team-be szeretnek ok meg azert WR-kent almodjak magukat.

A WR tarsadalom azert ertheto modon kerul minket. Azon tul hogy ossze3segeben milyen a passz nalunk, egy Duve-ert adtunk egy 4. kort es JH majdnem kiverte a faszat elo adasban es mire es hogy hasznaltuk, mennyit volt a palyan. Ugye ertheto hogy zavar van a fejekben.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Cleveland nagyon jo/ennek a picknek nagyon orulok, tokeletes huzas... de oszinten bevallom Stephens nalam sem volt a listan.

Szep nagy darab CB(?), kivancsi leszek hol/mit fog jatszani...

RedFive lenti listabol max Cox/Jamar Johnson jojjon, bar utobbi nem tul realis Stephens utan sztem, a masik 3 nekem nem igazan tetszene

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Reszemrol nem a fejvakaros pikkek a problema leginkabb hanem ez a hatsokoros draftpik halmozas fetise a FO-nak. Nem tudom miert vannak a rafeszulve a 4 5 6 koros plusz pikkekre ennyire.
Morfil
Egyszeruen a nagy szamok torvenye alapjan varjak a csodagyereket. Az alap meg hogy innen toltik fel a keretet a kiegeszito snap-ekre. De ha neked elfogadhatoak a pickek akkor ez igazan konzekvensen ul ra. Jovo-jovo.
no
nem mondom hogy elégedett vagyok, pl en a project edget az 1. korben sem értem, sokkal inkabb OL kellett volna oda, de ez van
Morfil
Akkor irom igy a hatso korosok semmit nem szamitanak amig nem talalsz idonkent egy gyemantot. A draft erdemi resze ez volt. Eddig kell hogy boldogga vagy fejvakarossa tegyen a munkajuk, mert innentol a mazli a Boss.
no
ezt értem, és ezért nem értem, mert anyira nem igy gondolkodom, hogy ezeket a totál faszmákra alapozott pikkeket miért nem lehet részben bedobalni feltradeért
Morfil
Szeretunk a zavarosban halaszni es keresni a "a collegeben szarul hasznaltak" pokemonokat. Majd nezd csak meg hogy a draft utan milyen UDFA kat irunk ala vagy egy tucatot.

A tavalyi 7.koros Geno Stone-t is ujra visszahoztuk Houstonbol. Ot birtam az Iowaban es utaltam hogy nem talaltatott tavaly gyongyszemnek a susnyasbol. Hatha iden azza valik. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
De a teljesseg igenye nelkul bent van meg:

- Jabrill Cox LB (4.korben mar tok jo, az LB sorunk eleg szannivalo hozza)

- James Hudson OT (a 10.posba rankolt OT) 130 felett kihuzni egy 80-ba vart playat mekkora steel lenne mar

- Jamar Johnson S (boven 100-ba vart pos.5-6 safety)

- Hamsah Nasirilideen S (detto)

- Rashad Weaver Edge (ki mondana hogy nem kell tobb passzrohamozo?)

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
A 4-5-6-7 korosokre varva mar nem birnek meg egyet hajnalozni igy is tobb mint 3,5 orat vartam hogy Jacoby Jones adja az ivet a hazigazda barnaknak ☺

Ez a Ben Cleveland gyerek egy hegyomlas jobb guard, azon toprengek ki lesz a bal G?

Bozeman megallja majd a helyet C-ben ha a 4.korben nem szedunk fel gyorsan a bent maradtakbol. Nekem a Giorgia vagy a Kentucky centere meg mindig adna magat ha mar a Steelers is kivitt egy 12.-13.rank centert. Es felette meg bent maradt a Pitt, a Houston, a Penn center is. Szal en inkabb tartanam meg Bozemant bal G-ben es huznek C-t a bo kinalatbol.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Brandon Stephens
SMU
CB
Height: 6'1" Weight: 219
RedFive
Én ezt a pick-et nem láttam jönni, de ha ilyen magasan húznak valami viszonylag ismeretlen palit, akkor nagyon szerelmesek lehetnek belé...
Klaci79
Ismeros? Rank raktatok a rontast. 😊
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Reszemrol nem a fejvakaros pikkek a problema leginkabb hanem ez a hatsokoros draftpik halmozas fetise a FO-nak. Nem tudom miert vannak a rafeszulve a 4 5 6 koros plusz pikkekre ennyire.
Morfil
Egyszeruen a nagy szamok torvenye alapjan varjak a csodagyereket. Az alap meg hogy innen toltik fel a keretet a kiegeszito snap-ekre. De ha neked elfogadhatoak a pickek akkor ez igazan konzekvensen ul ra. Jovo-jovo.
no
nem mondom hogy elégedett vagyok, pl en a project edget az 1. korben sem értem, sokkal inkabb OL kellett volna oda, de ez van
Morfil
Akkor irom igy a hatso korosok semmit nem szamitanak amig nem talalsz idonkent egy gyemantot. A draft erdemi resze ez volt. Eddig kell hogy boldogga vagy fejvakarossa tegyen a munkajuk, mert innentol a mazli a Boss.
no
ezt értem, és ezért nem értem, mert anyira nem igy gondolkodom, hogy ezeket a totál faszmákra alapozott pikkeket miért nem lehet részben bedobalni feltradeért
Morfil
Mert mindenkinek pont ennyit er, ezert nem lehet veluk igazan felmozogni csak egy par helyet. Akkor meg mar mindegy amikor a 13. vagy a 14. "legjobb" emberke van bent akarmelyik poszton. Jobb eredmenyek gyengebb drafttoket eredmenyez. Bizunk a szerencsebe es jo munkaval egy ket cseret is ki tudunk termelni ahogy a tobbi csapatnal is ugyanaez a helyzet.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Brandon Stephens
SMU
CB
Height: 6'1" Weight: 219
RedFive
Én ezt a pick-et nem láttam jönni, de ha ilyen magasan húznak valami viszonylag ismeretlen palit, akkor nagyon szerelmesek lehetnek belé...
több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Reszemrol nem a fejvakaros pikkek a problema leginkabb hanem ez a hatsokoros draftpik halmozas fetise a FO-nak. Nem tudom miert vannak a rafeszulve a 4 5 6 koros plusz pikkekre ennyire.
Morfil
Egyszeruen a nagy szamok torvenye alapjan varjak a csodagyereket. Az alap meg hogy innen toltik fel a keretet a kiegeszito snap-ekre. De ha neked elfogadhatoak a pickek akkor ez igazan konzekvensen ul ra. Jovo-jovo.
no
nem mondom hogy elégedett vagyok, pl en a project edget az 1. korben sem értem, sokkal inkabb OL kellett volna oda, de ez van
Morfil
Akkor irom igy a hatso korosok semmit nem szamitanak amig nem talalsz idonkent egy gyemantot. A draft erdemi resze ez volt. Eddig kell hogy boldogga vagy fejvakarossa tegyen a munkajuk, mert innentol a mazli a Boss.
no
ezt értem, és ezért nem értem, mert anyira nem igy gondolkodom, hogy ezeket a totál faszmákra alapozott pikkeket miért nem lehet részben bedobalni feltradeért

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Reszemrol nem a fejvakaros pikkek a problema leginkabb hanem ez a hatsokoros draftpik halmozas fetise a FO-nak. Nem tudom miert vannak a rafeszulve a 4 5 6 koros plusz pikkekre ennyire.
Morfil
Egyszeruen a nagy szamok torvenye alapjan varjak a csodagyereket. Az alap meg hogy innen toltik fel a keretet a kiegeszito snap-ekre. De ha neked elfogadhatoak a pickek akkor ez igazan konzekvensen ul ra. Jovo-jovo.
no
nem mondom hogy elégedett vagyok, pl en a project edget az 1. korben sem értem, sokkal inkabb OL kellett volna oda, de ez van
Morfil
Akkor irom igy a hatso korosok semmit nem szamitanak amig nem talalsz idonkent egy gyemantot. A draft erdemi resze ez volt. Eddig kell hogy boldogga vagy fejvakarossa tegyen a munkajuk, mert innentol a mazli a Boss.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Fingom sincs az emberkekrol es csak elhiszem a velemenyeket.
1 WR- mindenki imadja es ez remek ha fogunk tudni gyakorolni a passzra, mert megy a futas ( nalam ez a kulcs 1 ) es utana megvedik LJ-t
2 Edge-Egy majd itt kihozzuk az allatot belole, de jovo ido
3 G- Orulnek neki nagyon. Ez naluk azt jelenti hogy Boze lesz a C. Ezzel mar vannak bajaim, mert Boze gyakorlatilag egy udfa lesz a poszton es leszarom hogy jatszott C-t. Eleg jo volt LG-ben es a laba kifejezetten jo mig uj emberunk egy domper inkabb. Remeljuk nem lesz igazuk vagy nagyon bejon. Csalodott vagyok hogy egy nagyon mely OL osztalybol hoztunk egy G ahol darabra megvagyunk es csak a C-OT hianycikk, hiaba jon Villa, mert igy a meg hatrebbrol huzott OT-n lesz nyomas hiaba lesz projekt szintu. De nem BC ellen szol es remeljuk o bejon hanem amit rantuk magaval ezzel a dontessel.
4 Egy ficko akirol senki nem tud. Ez do or die. Ebbol jol nem fogunk kijonni csak ha a qva jo lesz. Egy projektnek tul koran jott es egy mentseg lehet hogy feltek hogy mas elviszi, de ahhoz viritani kell.

A hianyposztokra hoztak, de projekt szaga van osszesegeben. Halkan ez jobb mint a tavalyi, igy latatlanban. Phillips-nel nem lehet rosszabb senki, RB-ILB-nel azert ertekesebb a WR-Edge nem kicsit hanem nagyon. Batman jobb lesz a csapatnak mint Dobbins ( akitol oriasi fejlodest remelek blokkolasban es passznal, kulonben egy mezei RB-t kaptunk ami annyira kellett hogy ne kelljen Ingramot megfizetni ), Oweh meg nem lehet nagyobb projekt mint Queen.

Ha a tavalyihoz nezem jobb, mit lehetett volna kihozni az meg mindegy mar.
De az egesz nem szamit es a keresem meg mindig az hogy 5 normalis OL jatekossal fussunk ki a gyepre es ne kelljen 10 fordulo hogy ujra fel kelljen talalni a futast es passprot.-ban legalabb az NFL atlagat hozzuk. Akkor jok leszunk.
több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Reszemrol nem a fejvakaros pikkek a problema leginkabb hanem ez a hatsokoros draftpik halmozas fetise a FO-nak. Nem tudom miert vannak a rafeszulve a 4 5 6 koros plusz pikkekre ennyire.
Morfil
Egyszeruen a nagy szamok torvenye alapjan varjak a csodagyereket. Az alap meg hogy innen toltik fel a keretet a kiegeszito snap-ekre. De ha neked elfogadhatoak a pickek akkor ez igazan konzekvensen ul ra. Jovo-jovo.
no
nem mondom hogy elégedett vagyok, pl en a project edget az 1. korben sem értem, sokkal inkabb OL kellett volna oda, de ez van

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Reszemrol nem a fejvakaros pikkek a problema leginkabb hanem ez a hatsokoros draftpik halmozas fetise a FO-nak. Nem tudom miert vannak a rafeszulve a 4 5 6 koros plusz pikkekre ennyire.
Morfil
Egyszeruen a nagy szamok torvenye alapjan varjak a csodagyereket. Az alap meg hogy innen toltik fel a keretet a kiegeszito snap-ekre. De ha neked elfogadhatoak a pickek akkor ez igazan konzekvensen ul ra. Jovo-jovo.
no
nem mondom hogy elégedett vagyok, pl en a project edget az 1. korben sem értem, sokkal inkabb OL kellett volna oda, de ez van

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Reszemrol nem a fejvakaros pikkek a problema leginkabb hanem ez a hatsokoros draftpik halmozas fetise a FO-nak. Nem tudom miert vannak a rafeszulve a 4 5 6 koros plusz pikkekre ennyire.
Morfil
Egyszeruen a nagy szamok torvenye alapjan varjak a csodagyereket. Az alap meg hogy innen toltik fel a keretet a kiegeszito snap-ekre. De ha neked elfogadhatoak a pickek akkor ez igazan konzekvensen ul ra. Jovo-jovo.