Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
 www.pff.com/news/nfl-most-improved-receiving-corps-following-free-agency-and-the-2021-nfl-draft

Az elkaposzekcio minosege ugrasszeru fejlodesen megy at par csapatnal. Termeszetesen nalunk is.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Mindenestre Greg Roman mar uj tamadofelfogast iger: "Az emberek olyat fognak latni tolunk, amilyet meg nem lattak"
(a passzjatek aranya eros novekedesnek indul. A szandek legalabbis ez. Eszkozoket mindenesetre mar rendeltek hozza)

 www.si.com/nfl/ravens/news/ravens-roman050521
RedFive
Nálam Roman utolsó esélye ez a szezon,Bateman, Watkins,Brown,Andrews, azért ez már nem rosz elkapo brigád,ha ebből se tud top 12 -es paszjátékot virítani akor repülhet.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Mindenestre Greg Roman mar uj tamadofelfogast iger: "Az emberek olyat fognak latni tolunk, amilyet meg nem lattak"
(a passzjatek aranya eros novekedesnek indul. A szandek legalabbis ez. Eszkozoket mindenesetre mar rendeltek hozza)

 www.si.com/nfl/ravens/news/ravens-roman050521

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan

na most ehhez a falhoz jött volna még najee és berakjuk még ricardot.. túl egyszerű, hogy működjön? nem hiszem, már csak jól felrajzolt, egyszerű passzjáték kellett volna mellé. de persze a mostani kilátások is jók, “jól növeltünk tömeget” és ugye a másik siralmam az volt, hogy egy 50-50-es wr jöjjön, reméljük ezt bateman hozza.
gedam
Jól keveri az FO a kártyákat. Mondjuk hivatalosan még nem láttam sehol, hogy Buze megy C-be,bár lenne benne rácio.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 3 éve
gedam 5 700

na most ehhez a falhoz jött volna még najee és berakjuk még ricardot.. túl egyszerű, hogy működjön? nem hiszem, már csak jól felrajzolt, egyszerű passzjáték kellett volna mellé. de persze a mostani kilátások is jók, “jól növeltünk tömeget” és ugye a másik siralmam az volt, hogy egy 50-50-es wr jöjjön, reméljük ezt bateman hozza.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Egyebkent hogy tiszta legyen:

Az Ole Miss-rol 1
A Mississippi State-rol 2 jatekost is draftoltunk (Pernell-t es Tire Philips-et)

Viszont meg egyszer belejavitok a listaba. Volt 1 Auburn draftoltuk is. Ben Grubbs guard onnan jott.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
O nem az Ole Miss-rol jott.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Lement a draft es most se szuletett meg az egyertelmu top egyetem, ahonnan mi a legtobbet draftolunk.

Az Alabama es az Oklahoma is 11-11 jatekost adott eddig a Ravensnek a draftokon. Harmadik a Notre Dame ahonnan 8 fighting irisht draftoltunk eddig.

Aztan jonnek az Ohio State, a Miami, a Penn State, a Texas, a Giorgia Tech, a Michigan.

Aztan meg jo sok egyetem 4-3-2-1 playaval.

Tavaly draftoltunk eloszor az LSU-rol es az SMU-rol is.

Viszont meg sose draftoltunk pl. az Auburn-rol es a Clemson-rol, a Pittsburgh-rol, a Boston-rol, az Ole Miss-rol.
RedFive
Oher nem onnan jött?
Jan
Ott a pont.
Kevertem a Mississippi State-tel.
RedFive
Pernell McPhee?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
1) Ardarius Washington sokkal sokkal jobb jatekos mint Nasirildeen. Nyilvan mas poszt, es speciel en (is) nagyon felek hogy fizikalisan keves lesz a ligahoz... de UDFA-kent tenyleg 0 risk es minden mas tekintetben boven veri Nasirildeent.
Jo ez igy.. mert nagybunko SS-t amugy sztem konnyebb talalni, mint okos/osztonos free safetyt.

2) Ricard egyszeri csoda volt... leginkabb a hihetetlen 10 yard split idejevel hivta fel a figyelmet magara anno.. ilyen idot asszem azota se produkalt DT amugy. Szoval azert ez nem ugy mukodik, hogy fogunk valami random DL embert aztan FB-nek jo lesz...

Nem baj hogy jott Mason, talan picit luxuspick, de mar nincs annyi remek FB a ligaban mint 15 eve... kikoptak/eltunik a role sajnos.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
Most jon meg egy veteran edge leigazolasa es utana Lamar szerzodesenek nyelbe utese.
RedFive
Én is várnék még egy veteránt. (khm Houston khm) mert McPhee sérülés múltját ismerve meglepetés volt hogy tavaly végig játszotta az évet. Sőt, még egy safety-t is hoznék. Nem tudom hogy Hooker még a piacon van-e? Ő is sokat ült ki de ha pont most tudná végigtolni az évet akkor nagyot lendítene rajtunk szerintem. És talán őt viszonylag olcsón is meg lehetne szerezni. Nálam még ez az a két poszt, ami vékonykának tűnik, ha beüt egy sérüléshullám.
Benibácsi
Safety-t mi? Nagyon adom.

Az 5.kor vegen Mason helyett en behuztam volna Hamsah Nasirildeent, fajt ra a fogam, aztan 2 pikkel kesobb elvitte a Jets.

Igy tunik nem biztunk benne hogy az overall rank 265.fullback-et felszedhetjuk UDFA-rol. Nem tudom. Szerintem egy kezemen meg tudnam szamolni a csapatokat akik a fullback poziciot olyan nagyra becsulik mint mi, talan jo esellyel meglett volna ott is. Ar'Darius Washington azert sokkal kisebb mint Nasirildeen, bar lehet hogy a felhasznalasanak a modja az FO fejekben mas erteken tartotta nyilvan.
RedFive
Ezt a full back húzást már szombaton sem értettem. Egy alul méretezett DL emberkéből sikerült Pro Bowl kaliberű full backet "csinálni" és ahogy írod is nem sok csapat használja ezt a pozíciót mostanában, így túl nagy konkurenciától nem kellett volna tartani. Aztán lehet FO meg mint TE tekint rá és abban a pozícióban próbálják majd bevetni. Az idő majd eldönti hogy megérte-e de eléggé fejvakarós húzás az biztos.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Most jon meg egy veteran edge leigazolasa es utana Lamar szerzodesenek nyelbe utese.
RedFive
Én is várnék még egy veteránt. (khm Houston khm) mert McPhee sérülés múltját ismerve meglepetés volt hogy tavaly végig játszotta az évet. Sőt, még egy safety-t is hoznék. Nem tudom hogy Hooker még a piacon van-e? Ő is sokat ült ki de ha pont most tudná végigtolni az évet akkor nagyot lendítene rajtunk szerintem. És talán őt viszonylag olcsón is meg lehetne szerezni. Nálam még ez az a két poszt, ami vékonykának tűnik, ha beüt egy sérüléshullám.
Benibácsi
Safety-t mi? Nagyon adom.

Az 5.kor vegen Mason helyett en behuztam volna Hamsah Nasirildeent, fajt ra a fogam, aztan 2 pikkel kesobb elvitte a Jets.

Igy tunik nem biztunk benne hogy az overall rank 265.fullback-et felszedhetjuk UDFA-rol. Nem tudom. Szerintem egy kezemen meg tudnam szamolni a csapatokat akik a fullback poziciot olyan nagyra becsulik mint mi, talan jo esellyel meglett volna ott is. Ar'Darius Washington azert sokkal kisebb mint Nasirildeen, bar lehet hogy a felhasznalasanak a modja az FO fejekben mas erteken tartotta nyilvan.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
Most jon meg egy veteran edge leigazolasa es utana Lamar szerzodesenek nyelbe utese.
RedFive
Én is várnék még egy veteránt. (khm Houston khm) mert McPhee sérülés múltját ismerve meglepetés volt hogy tavaly végig játszotta az évet. Sőt, még egy safety-t is hoznék. Nem tudom hogy Hooker még a piacon van-e? Ő is sokat ült ki de ha pont most tudná végigtolni az évet akkor nagyot lendítene rajtunk szerintem. És talán őt viszonylag olcsón is meg lehetne szerezni. Nálam még ez az a két poszt, ami vékonykának tűnik, ha beüt egy sérüléshullám.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
 fuzovelkifele.com/2021/05/igy-nezhetnek-ki-a-jovo-evi-kompenzacios-pickek/

"Meg van esely a negyedik korosoknek harmadik korosokke valniuk amennyiben a vartnal tobb snappet toltenek el a palyan"

Hajra Matt es Yannick!
Fincsi lenn plussz 2 harmadik kor jovore. Meg cserealapnak is.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Harvardrol is draftoltunk. 😊
Kyle Juszczykot. A ket intezmeny (Harvard es Baltimore Ravens) oly merteku tuliskolazottsagot okozott hogy elment aranyasonak. 😆
RedFive
Jó, mondjuk volt nekünk egy Urschel-ünk, aki tényleg nem volt buta... 😊
 math.mit.edu/~urschel/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
A Harvardrol is draftoltunk. 😊
Kyle Juszczykot. A ket intezmeny (Harvard es Baltimore Ravens) oly merteku tuliskolazottsagot okozott hogy elment aranyasonak. 😆

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Lement a draft es most se szuletett meg az egyertelmu top egyetem, ahonnan mi a legtobbet draftolunk.

Az Alabama es az Oklahoma is 11-11 jatekost adott eddig a Ravensnek a draftokon. Harmadik a Notre Dame ahonnan 8 fighting irisht draftoltunk eddig.

Aztan jonnek az Ohio State, a Miami, a Penn State, a Texas, a Giorgia Tech, a Michigan.

Aztan meg jo sok egyetem 4-3-2-1 playaval.

Tavaly draftoltunk eloszor az LSU-rol es az SMU-rol is.

Viszont meg sose draftoltunk pl. az Auburn-rol es a Clemson-rol, a Pittsburgh-rol, a Boston-rol, az Ole Miss-rol.
RedFive
Oher nem onnan jött?
Jan
Ott a pont.
Kevertem a Mississippi State-tel.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Lement a draft es most se szuletett meg az egyertelmu top egyetem, ahonnan mi a legtobbet draftolunk.

Az Alabama es az Oklahoma is 11-11 jatekost adott eddig a Ravensnek a draftokon. Harmadik a Notre Dame ahonnan 8 fighting irisht draftoltunk eddig.

Aztan jonnek az Ohio State, a Miami, a Penn State, a Texas, a Giorgia Tech, a Michigan.

Aztan meg jo sok egyetem 4-3-2-1 playaval.

Tavaly draftoltunk eloszor az LSU-rol es az SMU-rol is.

Viszont meg sose draftoltunk pl. az Auburn-rol es a Clemson-rol, a Pittsburgh-rol, a Boston-rol, az Ole Miss-rol.
RedFive
Oher nem onnan jött?
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Lement a draft es most se szuletett meg az egyertelmu top egyetem, ahonnan mi a legtobbet draftolunk.

Az Alabama es az Oklahoma is 11-11 jatekost adott eddig a Ravensnek a draftokon. Harmadik a Notre Dame ahonnan 8 fighting irisht draftoltunk eddig.

Aztan jonnek az Ohio State, a Miami, a Penn State, a Texas, a Giorgia Tech, a Michigan.

Aztan meg jo sok egyetem 4-3-2-1 playaval.

Tavaly draftoltunk eloszor az LSU-rol es az SMU-rol is.

Viszont meg sose draftoltunk pl. az Auburn-rol es a Clemson-rol, a Pittsburgh-rol, a Boston-rol, az Ole Miss-rol.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
gedam 5 700
összességében azért most sokkal elégedettebb vagyok azzal, amit csináltunk, mint eddig. elkezdtünk lamarra építeni és én ennyit akartam már tavaly is. bizakodó vagyok, jó campet és egészséges szezont kell már csak futni.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Most jon meg egy veteran edge leigazolasa es utana Lamar szerzodesenek nyelbe utese.
RedFive
oszt mibű?
gedam
Elso szandekbol, feknyom nelkul. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Most jon meg egy veteran edge leigazolasa es utana Lamar szerzodesenek nyelbe utese.
RedFive
Nem vagyok ebben biztos , mármint az EDGE-ben. Oweh Bowser McPhee Ferguson , van kinek megmutatnia mit tud.
KeyG
Mondjuk ez igaz.
...sackdaddy... 😒

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
gedam 5 700
Most jon meg egy veteran edge leigazolasa es utana Lamar szerzodesenek nyelbe utese.
RedFive
oszt mibű?
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Most jon meg egy veteran edge leigazolasa es utana Lamar szerzodesenek nyelbe utese.
RedFive
Nem vagyok ebben biztos , mármint az EDGE-ben. Oweh Bowser McPhee Ferguson , van kinek megmutatnia mit tud.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Most jon meg egy veteran edge leigazolasa es utana Lamar szerzodesenek nyelbe utese.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Villanueva 2 év 14 milló , 8 millió garantált.
KeyG
Hat akkor:
Kb
Ronnie Stanley - Ben Cleveland - Bradley Bozeman - Kevin Zeitler - Alejandro Villanueva a kezdo O#falunk.

Tristan Colon Castillo se volt elkepzeles nelkuli center, es ha a cserek is fejlodtek, akkor a Patrick Mekari, Ben Bredeson, Ben Powers, Tyre Phillips, Andre Smith cserekkel frissen is tarthato a fal.

Elore leptunk?
Eselyes hogy igen.
RedFive
Ha Cleveland beválik akkor igen illetve a kérdés , hogy Bozeman megoldja-e a C posztot.
KeyG
Ez a kerdes. De oszinten a legrosszabb esetben vissza LG-nak es a C jovore TCC
no
Az is lehet h BB jobb lesz C-nek mint G-nak. Az de szep lenne. Egesz edzotaborban mindennap 1 oran at frigoban lehutott vizeslabdas snap inditast is gyakoroltatnek a Centerekkel.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!