Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mit tippeltek kezdő OL-nek ?
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Csakhogy mindenki megnyugodjon...
Elkezdődtek az OTA-k és érdekes módon Flacco, Jackson és RG3 mind együtt nevetgéltek és pacsiztak az oldalvonal mellett...
Mellesleg: Young, Lewis, Siragusa szintén megjelentek az edzéseken.... szóval a rehabbal úgy tűnik jól állnak...
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem tudom ki mennyire beszél angolul, de ez a faszi egész jól szokta elemezni a támadófal embereket és most kicsi Zeuszt is megvizslatta ... elég pozitív..
 russellstreetreport.com/2018/05/11/filmstudy/filmstudy-podcasts/orlando-brown-jr-pod/
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
kiváncsi vagyok meddig lesz periman rosteren.. azért Flacco olyan elkapókat is naggyá tett mint Aiken vagy Marlon Brown... egyikből sem lett semmi a ravensen szezonjuk után
malkav
HAHAHA!!

Amugy teljesen a kivansagod szerint draftoltunk. Remeljuk bejon. En Derwin-t vagy Edmunds-ot vittem volna hiaba D playak de bluchip-eseknek voltak irva.
( mellesleg Kave elmondasa szerint az elso napon az elso 16-ot egy hijan telibe talaltak 😊 )
new orl
örültem volna én is derwinnek, bár ő nem igazi centerfielder ha jól tudom, nekünk pedig egy olyan safety lenne a király... mindegy most, ha Flacco nem teljesít, akkor el is engedhetjük a kezét, mert ez az elkapó brigád meg a két TE elég kellene hogy legyen...
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
kiváncsi vagyok meddig lesz periman rosteren.. azért Flacco olyan elkapókat is naggyá tett mint Aiken vagy Marlon Brown... egyikből sem lett semmi a ravensen szezonjuk után
malkav
HAHAHA!!

Amugy teljesen a kivansagod szerint draftoltunk. Remeljuk bejon. En Derwin-t vagy Edmunds-ot vittem volna hiaba D playak de bluchip-eseknek voltak irva.
( mellesleg Kave elmondasa szerint az elso napon az elso 16-ot egy hijan telibe talaltak 😊 )
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
kiváncsi vagyok meddig lesz periman rosteren.. azért Flacco olyan elkapókat is naggyá tett mint Aiken vagy Marlon Brown... egyikből sem lett semmi a ravensen szezonjuk után
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
eszembe jutott a srác neve.. Butler
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem mindenki tudja, hogy helyén kell kezelni ezeket...
Periman óta legalábbis
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hm... future HOF... így karrier előtt 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Eddig eléggé meg vannak elégedve vele... nagyon ráment a playbook mazsolázására... Nekem kicsit ostobának tűnik az interview-k alapján, ami azért gáz tekintve hogy QB, de ki tudja...
Ami még érdekes, hogy Hurst és Adrews is mindent megfogott amit feléjük dobtak... illetve Lasley-t dicsérték még, hogy elég biztoskezűnek tűnt... meglátjuk... legutóbb amikor ilyen elkapónk volt aki mindent behúzott, nem került rosterre .. sajna a nevére már nem emlékszem, de kb. 2 évvel ezelőtt volt vmi udfa..
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus


Azért komoly kis irányítót választottunk, borzasztó atletikus és még kézzel is ügyes, többnyire jó döntéseket hoz. Remélem minél hamarabb padra szorul Flacco.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
gedam 5 699
alapskillekben lamar > tyrod?
(talán vele érdemes összehasonlítani)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jacksonnak meg van már a száma?
steelwolf
Van egy pár

 m.youtube.com/watch?v=KKmYeOVBxfM

😉 😛
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jacksonnak meg van már a száma?
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
3. nap érkeztek:

4. kör:

Anthony Averett - Alabama - CB : This was a great value pick for added depth, however. Averett is a man cover corner - Jónak tűnik a választás.

Kenny Young - UCLA - ILB : Young adds some athleticism to the group with the potential to make an impact as a subpackage piece on pass downs. - első blikkre jó nagy reach ezen a helyen.

Jaleel Scott - New Mexico St. - WR : He's somewhat of a project, but as of draft day Scott is the tallest wideout on the roster and has obvious red zone ability. - ki tudja, én a 2. TE helyett húztam volna, DEON CAIN-t, de okay nem én döntök...

5. kör:

Jordan Lasley - UCLA - WR : úgy nézem sok UCLA összefoglalót láttak, mert népszerűek onnan a játékosok.
Lasley adds more speed to the wide receiver room.

6. kör:

Deshon Elliott - Texas - S : he has enough play-making ability to make a splash in camp and ensure an active roster spot. - Felesleges picknek tűnik.

Greg Senat - Wagner - OT : Ozzie has done a great job of adding depth to an aging and a recently injury-riddled offensive line. - Nem fűzök hozzá sok reményt.

Bradley Bozeman - Alabama - C : Bozeman will have every opportunity to make the squad. - Jó választásnak tűnik ezen a helyen.

7. kör:

Zach Sieler - Ferris St. - DE : Sieler played 4-3 defensive end and would bump inside as a rusher, but his playing style and size scream old-school, 3-4 defensive end. - Tetszik ez a választás, érték lehet.



Amit máshogy csináltam volna:

3/22 Deon Cain WR, nem értem miért csúszott annyit.
4/32 Védőfalembert hoztam volna
5/52 Támadófalembert
6/16 Támadófalembert
Voice
Én nagyon sok helyen másképp húztam volna.. Elliott steal a 6. körben és Bozeman oké, kb ennyi.

A 4. kör gyalázat, Averett és Scott szerintem brutális reach, Youngból meglátjuk mi lesz, benne sincs nagy bizodalmam, de a háromból ő a kedvenc kb..
Lasleyt megintcsak fölösleges, én nem kedvelem, mások bírják... de két év alatt volt 20+ dropja? Nonszensz.
Senat egy project OT, reméljük Herkules (Zeusz fia 😊) beválik és nem lesz rá szükséges, Sieler meg jó posztra jött, de kb semmi esély hogy megragad... jó, 7. körben már mindegy.

A tetszetős eleje után a 3. nap, főleg a 4-5 kör nagyon nem tetszik, amikor mondjuk lehetett volna ilyen draftunk is:

4. kör
Will Richardson, OT
Genard Avery, LB
Daurice Fountain, WR

5. kör
Tim Settle / Jaylen Samuels / Duke Ejiofor vagy ha CB kell, akkor Parry Nickerson

St. Brownt már nem is említem.

A 6. körtől már szerintem oké...
Igor
Mondjuk, ha neked nem tetszenek, akkor nem lesznek bustok nem 😀 ebben lehet bízni...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
3. nap érkeztek:

4. kör:

Anthony Averett - Alabama - CB : This was a great value pick for added depth, however. Averett is a man cover corner - Jónak tűnik a választás.

Kenny Young - UCLA - ILB : Young adds some athleticism to the group with the potential to make an impact as a subpackage piece on pass downs. - első blikkre jó nagy reach ezen a helyen.

Jaleel Scott - New Mexico St. - WR : He's somewhat of a project, but as of draft day Scott is the tallest wideout on the roster and has obvious red zone ability. - ki tudja, én a 2. TE helyett húztam volna, DEON CAIN-t, de okay nem én döntök...

5. kör:

Jordan Lasley - UCLA - WR : úgy nézem sok UCLA összefoglalót láttak, mert népszerűek onnan a játékosok.
Lasley adds more speed to the wide receiver room.

6. kör:

Deshon Elliott - Texas - S : he has enough play-making ability to make a splash in camp and ensure an active roster spot. - Felesleges picknek tűnik.

Greg Senat - Wagner - OT : Ozzie has done a great job of adding depth to an aging and a recently injury-riddled offensive line. - Nem fűzök hozzá sok reményt.

Bradley Bozeman - Alabama - C : Bozeman will have every opportunity to make the squad. - Jó választásnak tűnik ezen a helyen.

7. kör:

Zach Sieler - Ferris St. - DE : Sieler played 4-3 defensive end and would bump inside as a rusher, but his playing style and size scream old-school, 3-4 defensive end. - Tetszik ez a választás, érték lehet.



Amit máshogy csináltam volna:

3/22 Deon Cain WR, nem értem miért csúszott annyit.
4/32 Védőfalembert hoztam volna
5/52 Támadófalembert
6/16 Támadófalembert
Voice
Én nagyon sok helyen másképp húztam volna.. Elliott steal a 6. körben és Bozeman oké, kb ennyi.

A 4. kör gyalázat, Averett és Scott szerintem brutális reach, Youngból meglátjuk mi lesz, benne sincs nagy bizodalmam, de a háromból ő a kedvenc kb..
Lasleyt megintcsak fölösleges, én nem kedvelem, mások bírják... de két év alatt volt 20+ dropja? Nonszensz.
Senat egy project OT, reméljük Herkules (Zeusz fia 😊) beválik és nem lesz rá szükséges, Sieler meg jó posztra jött, de kb semmi esély hogy megragad... jó, 7. körben már mindegy.

A tetszetős eleje után a 3. nap, főleg a 4-5 kör nagyon nem tetszik, amikor mondjuk lehetett volna ilyen draftunk is:

4. kör
Will Richardson, OT
Genard Avery, LB
Daurice Fountain, WR

5. kör
Tim Settle / Jaylen Samuels / Duke Ejiofor vagy ha CB kell, akkor Parry Nickerson

St. Brownt már nem is említem.

A 6. körtől már szerintem oké...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A draftot mennyire értékelitek sikernek? Kinek örültök legjobban? Ki/kik kellettek volna?

Én személy szerint a D fal erősítésének azért még örültem volna, igazi OLB-nk nincs Suggson kívül. Ilb is kicsit lyukas nekem. Az O jó lehet most, de a DC és az OC jó munkája kell, hogy a csapat is változzon.
Pool94
Szerintem DL-ben van sok játékos aki előreléphet, ott max elsőkörös tehetség jöhetet volna. Végülis hoztunk cover ILB-t, szóval ott is lehet egy kis verseny..
OLB-ben bízom abban, hogy Tim és Bowser előre tud lépni..
Brown-nak és örültem, szerintem jó választás lesz ő RT-be...
A TE ordasnagy need volt, bár nekem Hurst nem annyira jött be... de pl. Andrewsnak örülök a 3. körben..
Amiatt boldog vagyok, hogy hosszabbtávra draftoltak, és nem a mentsük meg Haribó állását volt a fő motiváció..
több mint 6 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
A draftot mennyire értékelitek sikernek? Kinek örültök legjobban? Ki/kik kellettek volna?

Én személy szerint a D fal erősítésének azért még örültem volna, igazi OLB-nk nincs Suggson kívül. Ilb is kicsit lyukas nekem. Az O jó lehet most, de a DC és az OC jó munkája kell, hogy a csapat is változzon.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
UDFA-kból van valaki aki érdekes ?
malkav
P/LS, meg talán a C? A többiek nem túl nagy nevek első blikkre... talán a két DT-ről meg Alvin Jones-tesójáról hallottam egy keveset, de nem sokat 😕 a sok LB gondolom meg mind speciel team szerepért hajt majd.
Igor
A Western Illinois-os WR, Acklin tavaly brutálisan jó szezont produkált. A South Dakota ellen volt egy 19 elkapásos, 343 yardos meccse! Összességében 84 elkapással, 1,369 yarddal, és 10 TD-vel zárta a szezont.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mit gondoltok, ki lesz a 2. ILB ? tavaly ugye Mogyi nyerte el ezt Kolera elől, de már akkor rebesgettés, hogy Bradleyben van potenciál... vagy Young egyértelmű befutó lesz?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
UDFA-kból van valaki aki érdekes ?
malkav
P/LS, meg talán a C? A többiek nem túl nagy nevek első blikkre... talán a két DT-ről meg Alvin Jonesról (Aaron tesója) hallottam egy keveset, de nem sokat 😕 a sok LB gondolom meg mind speciel team szerepért hajt majd.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bs-sp-ravens-undrafted-class-20180429-story.html


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
UDFA-kból van valaki aki érdekes ?
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Igornak bejön LJ azt láttuk.... kíváncsi leszek, mert ha tényleg beválik, akkor Ozzie utolsó draftja eléggé jóra sikerült.
malkav
Mondjuk azért az Ő szerepeltetése felfog vetni néhány kérdést.Mennyire tudunk átállni egy ennyire mobilis QB-re,hisz gyakorlatilag a Flacco rendszerben ez nekünk teljesen ismeretlen terep,ritkán fut,akkor is belemegy egy Alonso lángosba. Illetve ha kap jövőre,vagy 2 év múlva egy rakás pénzt,akkor mennyire fogjuk beletörni csak a passzokba? Azért az az általános,hogy az ilyen irányítók általában nem a passz tudásukról híresek,hanem a hiányosságukat egészítik ki a futással és a jó olvasással.Akár még teljesen haszontalanná is válhat,ez majd egy GM illetve egy HC döntés lesz,az meg nálunk megint csak sokszor megy mellé 😀
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Igornak bejön LJ azt láttuk.... kíváncsi leszek, mert ha tényleg beválik, akkor Ozzie utolsó draftja eléggé jóra sikerült.