Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
mindenesetre, az hogy első kör végén húztuk, annyival jobb hogyha beválik akkor 5 évig lesz olcsó...második körben már egy évvel kevesebb lenne, szerintem ez megérte az amúgyis nevezetsen szar
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Pláne franchise QB-ért/a jövő évi classt elnézve.
Igor
Azért nem is lett volna, de Jacksonért?
gabokocka
Nálam

Rosen >>> Darnold = Jackson > Mayfield >>>>> Allen

voltak a szintek.. szóval nálam franchise QB. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Gondolkodtam h csinálok egy "I love this pick" gif-et a Jackson-pickhez 😊

Hurst C+
Lamar A+++ (józanul, nem homárfejjel nézve A/A-)

A trade downok nagyon jók voltak (bár sajnos mindkettőnél adni kellett egy-egy late picket), de a 3/4. körben lehet húzni még nagyon jó neveket... és a 20 helyes feltrade ugye jövő évi 2-esbe fájt, meg hét helybe a 4. körben, az sem drága.

Pláne franchise QB-ért/a jövő évi classt elnézve.
Igor
Nem vagyok képben Lamarral,ennyire hiszel benne?
kátrány
Rövid válasz - igen.

Hosszabb választ majd -remélhetőleg ma este- egy másik fórumon kifejtem

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Pláne franchise QB-ért/a jövő évi classt elnézve.
Igor
Azért nem is lett volna, de Jacksonért?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Gondolkodtam h csinálok egy "I love this pick" gif-et a Jackson-pickhez 😊

Hurst C+
Lamar A+++ (józanul, nem homárfejjel nézve A/A-)

A trade downok nagyon jók voltak (bár sajnos mindkettőnél adni kellett egy-egy late picket), de a 3/4. körben lehet húzni még nagyon jó neveket... és a 20 helyes feltrade ugye jövő évi 2-esbe fájt, meg hét helybe a 4. körben, az sem drága.

Pláne franchise QB-ért/a jövő évi classt elnézve.
Igor
Nem vagyok képben Lamarral,ennyire hiszel benne?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Gondolkodtam h csinálok egy "I love this pick" gif-et a Jackson-pickhez 😊

Hurst C+
Lamar A+++ (józanul, nem homárfejjel nézve A/A-)

A trade downok nagyon jók voltak (bár sajnos mindkettőnél adni kellett egy-egy late picket), de a 3/4. körben lehet húzni még nagyon jó neveket... és a 20 helyes feltrade ugye jövő évi 2-esbe fájt, meg hét helybe a 4. körben, az sem drága.

Pláne franchise QB-ért/a jövő évi classt elnézve.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mondjuk a második körös pickeket mindig bebustoljuk.... szóval annyira nem érdekel, de most Flacconak van nyomás a seggén...
malkav
Nincs, idén Ő kezd, jövőre nem
Collapo
Ha csak annyit érünk vele,h Joe érzi a tarkóján a leheletét és kicsit nagyobb fordulaton hozza le az alapszakaszt,mint szokta már megérte. 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mondjuk a második körös pickeket mindig bebustoljuk.... szóval annyira nem érdekel, de most Flacconak van nyomás a seggén...
malkav
Nincs, idén Ő kezd, jövőre nem

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
gedam 5 699
QB+TE a nyerő páros 😊
ThundersNFL
annyi látszik, hogy a jövőben nagyon nem akarjuk dobálni a labdát. rb fut-rb fut-qb fut-4&8. öröm lesz nézni.

Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
QB+TE a nyerő páros 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most akkor örülünk Vincent ?!?!
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondjuk a második körös pickeket mindig bebustoljuk.... szóval annyira nem érdekel, de most Flacconak van nyomás a seggén...
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
reggel felkeltem, mondom hörst... akkor irány a meló... erre beérek és bumm... QB is

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Banyek ... ezt átaludtam...
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
kösz a L. Jackson picket örök hála érte, legalább a második körben már nem kell rettegnem nehogy véletlenül kihúzzuk
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 413 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
nálam Ti nyertétek az idei első körös draftot...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
"A többi néma csönd........" 😉
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
szerintem trade lesz lefele... és TE
malkav
Mondjuk megint a nyugdíjasok közül draftoltunk...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aztamindenit, na ha Jackson miatt adunk egy 2/11-et, már morcos leszek, de ha még mellé egy 1/31-et is... Remélem, ez véletlenül sem fordul elő 😀

több mint 6 éve
James Twelvetrees Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 32
Ha nem csúszik le top10-es tehetség, akkor én is támogatnám a cserét lefelé. Needre nem látom a value picket 16-on. Viszont több olyan lyuk is van, ahova elférne egy fiatal. Ha pl. a New England feljönne Jacksonért (1/31+2/11) vagy a Falcons Payne-ért (1/26+2/26), az tetszene. Az első kör végén vagy a második elején pedig jöhetne TE és OL értékén. Meg egy ILB a harmadikban.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
vagy letrade és TE vagy Mcglinchey.... hátsókörökben jön OL, DL, WR, RB, ILB, CB
több mint 6 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
Isten adja hogy jó draft lesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idén könyörgök legyen előrelépés.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na mondjuk most, hogy kielégítettük a Need for Snead-et is, ha innentől ha WR-t húzunk 1. körben...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor te ismered jobban a prospecteket és tudom neked Sutton az akit a WR1ként el tudsz képzelni, Ridelyben nem látsz egy Boldin típusú WR1.5-et ?
malkav
Nem, messze nincs azon a szinten.. Nem szeretem DJ Moore-t se, de lehet hogy még őt is Ridley elé raknám.

Sok olyan prospect van, akik nagyon jól generálnak separationt (pl. James Washington, Hamilton, Miller, Gallup, Pettis) vagy meg lehet próbálni a magas emberek közül is valakit (Lazard, Fountain, Cobbs, C. Wilson) - úgyhogy nem vagyok feltétlen az 1. körös WR-húzás híve (TE-et meg pláne nem)

Most hajlok arra, hogy ha marad elit DE vagy CB hozzuk őt.. vagy tradeljünk le, ha valaki feljönne Lamarért mondjuk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)