Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Kicsit mintha ezt az ideit jobban átgondoltuk volna és ahogy Malkav is írja nem a tűzoltás volt az első számú cél.Ha az elmúlt éveket nézzük én elégedett vagyok,ez bőven rosszabb szokott lenni.Flacco nyakára sikerül most nyomást rakni,remélem Yanda kibírja és ha az OC barátunk is megtanul playt hívni akkor szerintem ez nem lesz olyan rossz szezon.Most átnéztem a sorsolást is,ennél lehetne keményebb is.Oda lehet érni idén,ezt jövendölöm 😀
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem vagyok túlzottan oda a drafttól, de nem is tartom feltétlen rossznak...
Az látszik, aminek örülök, hogy nem win now, mentsük meg Haribó állását üzemmódban ment a draftolás.. 11 játékos közül akiket hoztunk kb. 3-at láthatunk idén a pályán (Brown, Hurst, Adrews). A többiek valószínűleg hosszabbtávú projektek lesznek. Viszont ezzel elég izgalmas lesz majd a keretszűkítés... pl. WR: Brown, Crabtree, Snead, Moore ezek gyakorlatok biztos megérik a rostert a maradék kb. 2 helyre lesz, White, Adebojadzsó, Scott, Lasley, Periman..
Vagy a 3-4 TE helyre van Williams, Boyle, Waller, Mayle, Andrews, Hurst
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Muszáj volt elvinnetek Lasleyt 😕

több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
3. nap érkeztek:

4. kör:

Anthony Averett - Alabama - CB : This was a great value pick for added depth, however. Averett is a man cover corner - Jónak tűnik a választás.

Kenny Young - UCLA - ILB : Young adds some athleticism to the group with the potential to make an impact as a subpackage piece on pass downs. - első blikkre jó nagy reach ezen a helyen.

Jaleel Scott - New Mexico St. - WR : He's somewhat of a project, but as of draft day Scott is the tallest wideout on the roster and has obvious red zone ability. - ki tudja, én a 2. TE helyett húztam volna, DEON CAIN-t, de okay nem én döntök...

5. kör:

Jordan Lasley - UCLA - WR : úgy nézem sok UCLA összefoglalót láttak, mert népszerűek onnan a játékosok.
Lasley adds more speed to the wide receiver room.

6. kör:

Deshon Elliott - Texas - S : he has enough play-making ability to make a splash in camp and ensure an active roster spot. - Felesleges picknek tűnik.

Greg Senat - Wagner - OT : Ozzie has done a great job of adding depth to an aging and a recently injury-riddled offensive line. - Nem fűzök hozzá sok reményt.

Bradley Bozeman - Alabama - C : Bozeman will have every opportunity to make the squad. - Jó választásnak tűnik ezen a helyen.

7. kör:

Zach Sieler - Ferris St. - DE : Sieler played 4-3 defensive end and would bump inside as a rusher, but his playing style and size scream old-school, 3-4 defensive end. - Tetszik ez a választás, érték lehet.



Amit máshogy csináltam volna:

3/22 Deon Cain WR, nem értem miért csúszott annyit.
4/32 Védőfalembert hoztam volna
5/52 Támadófalembert
6/16 Támadófalembert

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nézegettem videót Brown-ról... nekem tetszett, nem tűnt úgy hogy olyan lomha lenne ami gáz... remélem beválik és egy kis edzéssel RT-ben legalább passprotban jó lesz..
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem igazán értem a 2. TE picket, van a csapatnál, illetve draftoltunk is már, miért nem más needet oldottunk meg.

Elvileg az OT-t stealnek veszik és jó véleménnyel vannak a húzásáról, a 2. TE picket meg ők sem értik..

Egy DEON CAIN Clemson WR picket értelmesebbnek gondoltam volna. Ahogy nézem még mindig van bent használható DT játékos: Settle vagy a sérült M. Hurst.
Voice
Pitta szerű vaj keze van ,erre tudok gondolni,h kb.annyit fog "blokkolni"mint Pitta,inkább elkapóként fog játszani.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
gedam 5 699
Nem igazán értem a 2. TE picket, van a csapatnál, illetve draftoltunk is már, miért nem más needet oldottunk meg.

Elvileg az OT-t stealnek veszik és jó véleménnyel vannak a húzásáról, a 2. TE picket meg ők sem értik..

Egy DEON CAIN Clemson WR picket értelmesebbnek gondoltam volna. Ahogy nézem még mindig van bent használható DT játékos: Settle vagy a sérült M. Hurst.
Voice
egyelőre, amíg lamar kitanulja a szakmát, flacconak blokkol a két tight end a középső futásoknál
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem igazán értem a 2. TE picket, van a csapatnál, illetve draftoltunk is már, miért nem más needet oldottunk meg.

Elvileg az OT-t stealnek veszik és jó véleménnyel vannak a húzásáról, a 2. TE picket meg ők sem értik..

Egy DEON CAIN Clemson WR picket értelmesebbnek gondoltam volna. Ahogy nézem még mindig van bent használható DT játékos: Settle vagy a sérült M. Hurst.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na ma is ment a pick gyűjtögetés...
Brown elmegy, kíváncsi leszek az ultragyenge combine után ha kicsit kimossák a fejét akkor mi lesz belőle... mindenesetre RT-be elmegy ... fun fact amikor SB nyertünk akkor az LT-nk a 6-8 magas Mckinnie volt... és pont ilyen magas Brown is ...
Andrews kicsit meglepett, bár most Flacco nem mondhatja, hogy nem kapott játszótársakat... legutóbb amikor két TE-t draftoltunk akkor nem jártunk rosszul (Dickson és Pitta)...
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hurst Boldin régi számát kapta #81 ... reméljük felnő hozzá
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Már mindent értek...
Lamart kb. annyira élmény hallgatni ahogy beszél mintha az OC-ket hallanám 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nálam Ti nyertétek az idei első körös draftot...
Stoki
Hú, nálam meg kb a leghátul van ez eddig 😊
Wyatt
És gondolom a Steelers meg a Seahawks nyerte 😛
Igor
Hát a bottom kettőt lepipálni azért nem könnyű, de nem jártok messze 😀
Wyatt
Mi mondjuk ügyesen tradeltünk lefele és felfele is (szereztünk idei 3+4-et, és odaadtunk jövő évi 2-est), ezért bottom 8-10-be biztos nem tennénk magunkat, még ha Lamart abszolút bustnak is gondolja valaki... de persze megértem hogy a draft értékelésének nagy része kb ezen múlik.
Igor
Bőven lehet, hogy neked lehet igazad, de én nagyon fosok attól, hogy egy tipp-hoppal ikszelő embernél is gyengébben válaszolgató ember mennyire lesz tanítható a legösszetettebb poszton. Ha két-három év alatt sikerül összehozni, akkor nemhogy a bottom 5-ben lesztek, hanem simán a top 5-ben. De egyelőre egy, az idény kezdetén már 25 éves tight end, és egy számomra túl kockázatos irányító van, ami nálam eléggé negatív. Viszont Flacco mellett van idő, nem kell kapkodni

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
nálam Ti nyertétek az idei első körös draftot...
Stoki
Hú, nálam meg kb a leghátul van ez eddig 😊
Wyatt
És gondolom a Steelers meg a Seahawks nyerte 😛
Igor
Hát a bottom kettőt lepipálni azért nem könnyű, de nem jártok messze 😀
Wyatt
Mi mondjuk ügyesen tradeltünk lefele és felfele is (szereztünk idei 3+4-et, és odaadtunk jövő évi 2-est), ezért bottom 8-10-be biztos nem tennénk magunkat, még ha Lamart abszolút bustnak is gondolja valaki... de persze megértem hogy a draft értékelésének nagy része kb ezen múlik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nálam Ti nyertétek az idei első körös draftot...
Stoki
Hú, nálam meg kb a leghátul van ez eddig 😊
Wyatt
És gondolom a Steelers meg a Seahawks nyerte 😛
Igor
Hát a bottom kettőt lepipálni azért nem könnyű, de nem jártok messze 😀

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
nálam Ti nyertétek az idei első körös draftot...
Stoki
Hú, nálam meg kb a leghátul van ez eddig 😊
Wyatt
És gondolom a Steelers meg a Seahawks nyerte 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
azért a steelers mögöttünk van
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nálam Ti nyertétek az idei első körös draftot...
Stoki
Hú, nálam meg kb a leghátul van ez eddig 😊

több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Üdv Urak.

Végre kaptunk irányítót a túlfizetett olasz helyére. Remélem minél előbb a rookie kezd majd. Az más kérdés, hogy egy ilyen atletikus irányítónak mennyire lesz helye a Ravens rendszerben. Nem várom, hogy legyen egy saját Wilsonunk, de örülnék ha hasonlóan játszana majd 😛 a darftot nézve azon röhögtem, hogy a kamerák előtt milyen lámpalázas volt, kb mintha egy óvodást interjúzták volna.

A TE meg egy öreg rookie lesz, talán a legjobb TE jött a draftról, akár azonnal lehet
Csak én érzem, hogy az egész inkább show volt, hogy Ozzi emlékezetessé tegye az utolsó draftját? (ha bejön akkor pláne, ha bust akkor is a show félig meddig most Newsomeról szólt)
Mondjuk engem nem zavar LJ, annyira kívánja már ez a csapat a változást, hogy ha már edzői oldalon nem igazán következik be akkor hátha majd a QB (asse baj ha nem top prospect).

Viszont a draftot nálam jobban értőktől kérdezném:
- Nem lett volna lehetőség a 2. kör elején feltradelni LJ ért? (Philly ugysem vitte volna ki, a Browns meg csak oda dobta volna valamelyik picket és a 2. kör csak olcsóbb lett volna) - persze akkor oda az Ozzie show (akit az utóbbi időben már nem varázslónak hanem inkább illuzionistának kéne hívni 😊)
Snagal
Írták már de azért fontosnak tartom kiemelni... 1.körös játékosoknál van a 4. év után lehetősége a csapatnak lehívni az 5. éves opciót, ami viszonylag olcsó (Most Mosley is ezzel fog játszani)... ezt csak az elsőkörösök esetében lehet alkalmazni, tehát absz jó döntés visszatradelni az első körbe egy irányító esetében, mert ezzel adsz még egy plusz évet magadnak olcsón ha beválik.
Szóval ez a lépés nálam 5-ös volt, az más kérdés, hogy nem biztos hogy húztam volna QB-t, de ha ők megláttak benne valamit... miért is ne... Az tény hogy nagyon sokat dobhat az O-n egy dual threat irányító, és jobban benne lehet a gamechanging factor.. Flaccoba is az volt a jó régen, hogy jöttek a meglepetés 40yardos TD, ha nem is volt konzisztens az offense benne volt a nagy játék ...Voice
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Üdv Urak.

Végre kaptunk irányítót a túlfizetett olasz helyére. Remélem minél előbb a rookie kezd majd. Az más kérdés, hogy egy ilyen atletikus irányítónak mennyire lesz helye a Ravens rendszerben. Nem várom, hogy legyen egy saját Wilsonunk, de örülnék ha hasonlóan játszana majd 😛 a darftot nézve azon röhögtem, hogy a kamerák előtt milyen lámpalázas volt, kb mintha egy óvodást interjúzták volna.

A TE meg egy öreg rookie lesz, talán a legjobb TE jött a draftról, akár azonnal lehet opció a támadásoknál.

WR jött FAről, QB - TE draftról, mostantól lehetne a falakat tölteni.

A két játékosról:

LAMAR JACKSON - Louisville - QB

Strengths Elite playmaker with rare ability to hit home runs with his arm or legs Has experience under center Arm is lively and can spin it Delivery devoid of wasted motion Ball comes out with flick of the wrist reminiscent of Michael Vick Can drive it with velocity Pocket poise and pre-snap plan has improved each year Has improved ability to hold safeties and linebackers with his eyes Feathery deep ball touch off play fakes Requirement of full-time spy lightens coverage numbers Willing to take sack over making haphazard throw Maestro of improv who is Second City worthy Scrambling forces cornerbacks to choose between receiver and potential run support Destroys pursuit angles when he runs Has open field instincts and elusiveness of elite running back Understands when his speed can eliminate a tackler and moves attention to the next level of danger Red-zone juggernaut Tallied 10 rushing touchdowns of over 40 yards in three seasons
Weaknesses Carries spindly legs and a thin base Slightly built for punishing hits he takes from pocket and as a runner Must learn to slide Lackadaisical in setup Throws with excessively narrow base and stiff front side Flips it rather than throws it Makes targets work too hard Sails throws that can end up in hands of a safety At times, hesitates to challenge safeties in the seam Low release point leads to tipped passes Typically gets through reads 1 and 2 before halting progressions Pocket awareness has room for improvement Move accuracy on rollouts and scrambles is poor Highly inaccurate with throws on the move throughout the 2017 season Underthrown deep balls allow cornerbacks to play the ball Lacks touch over the heads of middle linebackers into intermediate pockets Turnover total still too high
HAYDEN HURST - South Carolina - TE


Strengths Good combination of size and quickness Moved all over field Rabid and rowdy in his play Quick release into routes Athletic with above-average play speed for the position Willing and capable pass catcher on all three levels Has the feet and acceleration to burst open from breaks Separates from garden-variety linebackers in coverage Instant opener when sinking into zone holes Hands are sticky and ball focus is elite Had one drop against 100 career catches Reliable inside the hash marks Makes subtle moves to shield catch-point from linebackers Secures through contact Runs with power and balance after the catch Will seek out collisions rather than running out of bounds Has frame and grit to improve as in-line blocker Capable move blocker able to adjust to targets
Weaknesses Will be a 25-year-old rookie when next season starts Appears to be giving route clues to defenders at times Doesn't manipulate defender often enough from breaks and stems Out-breaking routes have been getting jumped for two consecutive seasons Had safeties run his routes on various occasions Will need work as in-line blocker Hands fly out wide into first contact Can improve his play strength at point of attack if he gets his hand placement right Ducks head into contact Won't always look to improve positioning with quality footwork after contact


Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem lehet az idei draft Deshaun Watson-ja? (nem igazán követem az egyetemi játékot) - bár félek meg van -e hozzá a megfelelő edzői háttér nálunk :/
Snagal
Hát, ha Joe idén lesérül és meglepetésemberként beugrik akkor talán, mert a futó irányítók általában fiatalabb korukban jobbak... aztán RGIII -> összetörik. A baj, hogy ha Joe nem sérül le (ez még éppen nem baj), akkor nem lép pályára legalább 1 évet és vajon emlékszik-e majd még a játékra, illetve, ha pályára lép fal nélkül, akkor vajon Cutler lesz-e abban az értelemben, hogy mivel nincs fal, menekül -> fut, de inkább az életéért, mint yardokért. Persze lehet CAM meg VICK, de... és még nem is beszéltünk arról, hogy az edzők majd engedik-e futni?

"Meglátjuk." (Ray Charles)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
Snagal Baltimore Ravens 849
Csak én érzem, hogy az egész inkább show volt, hogy Ozzi emlékezetessé tegye az utolsó draftját? (ha bejön akkor pláne, ha bust akkor is a show félig meddig most Newsomeról szólt)
Mondjuk engem nem zavar LJ, annyira kívánja már ez a csapat a változást, hogy ha már edzői oldalon nem igazán következik be akkor hátha majd a QB (asse baj ha nem top prospect).

Viszont a draftot nálam jobban értőktől kérdezném:
- Nem lett volna lehetőség a 2. kör elején feltradelni LJ ért? (Philly ugysem vitte volna ki, a Browns meg csak oda dobta volna valamelyik picket és a 2. kör csak olcsóbb lett volna) - persze akkor oda az Ozzie show (akit az utóbbi időben már nem varázslónak hanem inkább illuzionistának kéne hívni 😊)
- elég sok a negativ vélemény LJ-t illetően, nem lehet az idei draft Deshaun Watson-ja? (nem igazán követem az egyetemi játékot) - bár félek meg van -e hozzá a megfelelő edzői háttér nálunk :/
Snagal
Viszont ha bejön, akkor ott az 5. éves opció, amivel meg lehet tartani viszonylag olcsón még egy évre, ami mondjuk nem mindegy egy irányító esetében.
Bruce
a pénz nálunk nem számít ha irányítóról van szó 😀
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Csak én érzem, hogy az egész inkább show volt, hogy Ozzi emlékezetessé tegye az utolsó draftját? (ha bejön akkor pláne, ha bust akkor is a show félig meddig most Newsomeról szólt)
Mondjuk engem nem zavar LJ, annyira kívánja már ez a csapat a változást, hogy ha már edzői oldalon nem igazán következik be akkor hátha majd a QB (asse baj ha nem top prospect).

Viszont a draftot nálam jobban értőktől kérdezném:
- Nem lett volna lehetőség a 2. kör elején feltradelni LJ ért? (Philly ugysem vitte volna ki, a Browns meg csak oda dobta volna valamelyik picket és a 2. kör csak olcsóbb lett volna) - persze akkor oda az Ozzie show (akit az utóbbi időben már nem varázslónak hanem inkább illuzionistának kéne hívni 😊)
- elég sok a negativ vélemény LJ-t illetően, nem lehet az idei draft Deshaun Watson-ja? (nem igazán követem az egyetemi játékot) - bár félek meg van -e hozzá a megfelelő edzői háttér nálunk :/
Snagal
Viszont ha bejön, akkor ott az 5. éves opció, amivel meg lehet tartani viszonylag olcsón még egy évre, ami mondjuk nem mindegy egy irányító esetében.
több mint 6 éve
Snagal Baltimore Ravens 849
Csak én érzem, hogy az egész inkább show volt, hogy Ozzi emlékezetessé tegye az utolsó draftját? (ha bejön akkor pláne, ha bust akkor is a show félig meddig most Newsomeról szólt)
Mondjuk engem nem zavar LJ, annyira kívánja már ez a csapat a változást, hogy ha már edzői oldalon nem igazán következik be akkor hátha majd a QB (asse baj ha nem top prospect).

Viszont a draftot nálam jobban értőktől kérdezném:
- Nem lett volna lehetőség a 2. kör elején feltradelni LJ ért? (Philly ugysem vitte volna ki, a Browns meg csak oda dobta volna valamelyik picket és a 2. kör csak olcsóbb lett volna) - persze akkor oda az Ozzie show (akit az utóbbi időben már nem varázslónak hanem inkább illuzionistának kéne hívni 😊)
- elég sok a negativ vélemény LJ-t illetően, nem lehet az idei draft Deshaun Watson-ja? (nem igazán követem az egyetemi játékot) - bár félek meg van -e hozzá a megfelelő edzői háttér nálunk :/
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gondolkodtam h csinálok egy "I love this pick" gif-et a Jackson-pickhez 😊

Hurst C+
Lamar A+++ (józanul, nem homárfejjel nézve A/A-)

A trade downok nagyon jók voltak (bár sajnos mindkettőnél adni kellett egy-egy late picket), de a 3/4. körben lehet húzni még nagyon jó neveket... és a 20 helyes feltrade ugye jövő évi 2-esbe fájt, meg hét helybe a 4. körben, az sem drága.

Pláne franchise QB-ért/a jövő évi classt elnézve.
Igor
Nem vagyok képben Lamarral,ennyire hiszel benne?
kátrány
Rövid válasz - igen.

Hosszabb választ majd -remélhetőleg ma este- egy másik fórumon kifejtem
Igor
Ha szabad tudni, melyik fórumon? Mert én nagyon bírom LJ, és szívesen olvasok róla!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Nem tudom, sztem hatalmas bust lesz a csávó, de sok sikert hozzá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.