Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
En a TE-t valahogy luxuspicknek erzem, inkább húznék belső linebackert, vagy guardot (Yanda utódját), értsd, bármilyen más pozit mondjuk K/P-en kívül...
Örülnék ha ez lenne a legnagyobb gondunk, de szerintem egy jó TE az OL gondjait nem oldja meg, viszont a passzjátékban sem vagyunk annyival előrébb, mint mondjuk egy valódi No 1 WR-rel lennénk.

A dink-dunkra volt eddig is elég slot WR-ünk, meg jól elkapó futónk.
Igor
vegeztel mar a videoikkal? Van-e koztuk valodi Nr 1 WR?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
En a TE-t valahogy luxuspicknek erzem, inkább húznék belső linebackert, vagy guardot (Yanda utódját), értsd, bármilyen más pozit mondjuk K/P-en kívül...
Örülnék ha ez lenne a legnagyobb gondunk, de szerintem egy jó TE az OL gondjait nem oldja meg, viszont a passzjátékban sem vagyunk annyival előrébb, mint mondjuk egy valódi No 1 WR-rel lennénk.

A dink-dunkra volt eddig is elég slot WR-ünk, meg jól elkapó futónk.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Amennyire néztem, van kb. 2-3 OT aki elsőkörös lehet, abból mindegyiket el tudjuk csípni elvileg, de elég szar a felhozatal. C/G a második körben is van, szóval a kérdés, hogy kell-e nekünk elsőkörös OT vagy inkább 2. körben húzunk G-t vagy C-t és elsőkörben meg BPA vagy WR vagy TE. Személy szerint én a TE-k közül hoznék valakit az elsőkörben (kb. 4 top TE van) mert a toppokból már második kör közepén nem lesz senki, és második körben hoznék falembert. 3-4 körben pedig WR prospectet, vagy ILB-t ...
malkav
AL-ra nem terveznek es kellemes meglepetes lesz ha palyan tud maradni.
A baj hogy Skura egy kerdojel, de nagy ( nekem ), a csapat pontosan kepben van vele hogy inkabb csere vagy kezdo erossegu. Ha csere akkor nalam T es C az elso 2 kor ( az altalad leirt alapjan). Valoszinuleg ha info nelkul kellene dontenem akkor egy ol-t huznek bizva nem a legrosszabb valtozat lesz ervenyben. Mondjuk Skura-nak megvan a Jensen-i recept es ahhoz nem kell felelmetes technika es tudas.

Mikozben jo lenne egy jo elkapo vagy egy allround TE termeszetesen ( csak a BPA miatt nem huznek, csak ha az erteke sokkal nagyobb mint egy OL-nek). A WR-TE draftok ugy nagy atlagban nem mennek se elol se hatul, de levetett oreg harciszekereket eleg jol hozunk. De leegyszerusitve Flacco-nak inkabb vedelmet adnek mint fegyvert.

Szerkesztette: no
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Amennyire néztem, van kb. 2-3 OT aki elsőkörös lehet, abból mindegyiket el tudjuk csípni elvileg, de elég szar a felhozatal. C/G a második körben is van, szóval a kérdés, hogy kell-e nekünk elsőkörös OT vagy inkább 2. körben húzunk G-t vagy C-t és elsőkörben meg BPA vagy WR vagy TE. Személy szerint én a TE-k közül hoznék valakit az elsőkörben (kb. 4 top TE van) mert a toppokból már második kör közepén nem lesz senki, és második körben hoznék falembert. 3-4 körben pedig WR prospectet, vagy ILB-t ...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Én Moore szavazok, lehet reach, de helyi gyerek, hátha ez extra motiváció lenne. Első körbe falembert nem hoznék, hacsak Nelson valami füves videó miatt nem csúszik le hozzánk. Ő jöhetne ....
malkav
Kihangsulyozva, hogy nem ismerem a jelolteket.
Helyi vagy csak a helyi egyetemre jar? Az hogy a szurkolok mar ismerik es mar most drukkolnak neki az o teljesitmenyen nem fog segiteni. PR szempontbol elonyos, de azert az nem a legfontosabb. Ettol meg lehet o a legjobb valasztas, de inkabb a WR kepessegei miatt legyen az.

Ha meg reach akkor lehet egy kicsit reach OL-ert mennek. Flacco-nak kell vedelem (es fegyver), hogy be tudja sajat magarol bizonyitani, hogy van benne meg mojo. Szerintem konnyebb +2mp vedelemmel "a gyengebb elkapoknak" elszakadni, mint egy " gyorsan elszakadni kepes WR, aki idot sporol az OL-nek". Raadasul F egyik legnagyobb fegyvere ( bar mar reg volt lehetosege bebizonyitani) a hosszu labda, amihez kell ido.

A legfontosabb feladat kell hogy Kave elott lebegjen. Flacco-rol ki kell deriteni, hogy alkalmas meg vagy nem. Ez alapjan a FR elott 2 teljesen eltero, de jo ut adodhat vagy nem eldontheto eseten a "barmi lehet belole" kozeputat ( ezt nagyon nem szeretnem, hiaba lehet akar nagyon jo) Ha jovore itt fogunk meg mindig arrol filozni hogy jo o csak nem kapott vedelmet vagy nem volt kinek dobni akkor bajban lesz a haza. Ezt 100x konnyebb eldonteni ha kap vedelmet.

ha szigoruan a kerdest nezem akkor legyen akit mondasz nehogy ugy gondold hogy ellent akarok mondani. 😊
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én Moore szavazok, lehet reach, de helyi gyerek, hátha ez extra motiváció lenne. Első körbe falembert nem hoznék, hacsak Nelson valami füves videó miatt nem csúszik le hozzánk. Ő jöhetne ....
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Na jó, hogy ne öljem meg a topicot / illetve mivel a WR-eket már nagyjából megvideóztam a héten (a legjobbakat), illetve kijött ez a cikk

 www.baltimorebeatdown.com/2018/3/29/17175224/baltimore-ravens-target-d-j-moore-calvin-ridley-or-neither-in-the-2018-nfl-draft-michael-crabtree

felteszem a kérdést, ki hogyan rangsorolja mondjuk a DJ Moore / Ridley / Sutton hármast, ill melyiküket kedveli/húzná vagy kerülné el?
Igor
En nem nezem a U jatekosokat es ezert lovesem sincs. Egy agilis biztoskezu. De inkabb az OL-be huznek, egy optimalis vilagban ahol azonos erteku OL-WR playa kozul kellene donteni. Ha a pass prot. nem lesz sokkal jobb iden akkor mindegy ki varja a lasztit.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Sutton ,Moore
Ridley

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na jó, hogy ne öljem meg a topicot / illetve mivel a WR-eket már nagyjából megvideóztam a héten (a legjobbakat), illetve kijött ez a cikk

 www.baltimorebeatdown.com/2018/3/29/17175224/baltimore-ravens-target-d-j-moore-calvin-ridley-or-neither-in-the-2018-nfl-draft-michael-crabtree

felteszem a kérdést, ki hogyan rangsorolja mondjuk a DJ Moore / Ridley / Sutton hármast, ill melyiküket kedveli/húzná vagy kerülné el?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem még a kötél általi halál is benne volt a soraid közt rejtve.. de elfogadjuk, mert hát te vagy az egész NFL-univerzum legfőbb orákuluma, minden tudás letéteményesése.

Azt látom, hogy neked sok mindenhez nincs kedved... talán semmihez az életben, így első blikkre. Nekem csak 1 dologhoz: a hsz-eidet olvasni.

A kritikával semmi baj, egészséges mértékben kell is... de ez nem az.
Ha valaki mindent csak és kizárólag a negatív oldaláról tud láttatni (ráadásul katasztrofális mértékű problémának minősítve mindent), akkor az menjen el inkább az MTV-be hírszerkesztőnek, hátha ott ki tud teljesedni..

De még az állandó jeremiád-áradatot is lehet amúgy normális(abb)an tálalni, főleg NFC North topicokakat idézhetnék. Viszont ezt a szintű angst-ömlengést, amit itt folytatsz (és hogy ez X kibaszott éve megy a topicunkban), nos ezt értelmetlennek, idegesítőnek és destruktívnak érzem - és bár ezt nem akarom a nyakadba varrni (mert van mondjuk 3-4 más faktor is benne), de az ilyen jellegű általános hangulat miatt is, nekem speciel már jó ideje abszolút nincs kedvem gyakrabban/hosszabbakat írni a topicba...

Mondom ez csak az egyik elem, és nem várom el azt sem, hogy a másik véglet - a klasszikus (inkább draft után jellemző) hurráoptimizmus legyen az általános hangulat... de jó lenne mostmár a két véglet közt találni valamit.
Igor
Elfogadom a véleményed, bár lenne mit reagálnom rá, de a topic általános közhangulatát szem előtt tartva inkább nem teszem.Lehet nézni lila szemüvegen keresztül ahogy egy gyenge középcsapattá visszafejlődve vergődik a franchise évek óta amiből egyelőre nem látszik tisztán a kiút, de én inkább nem teszem. Élvezd a topicot 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Harbs szerint az oline jövőre jobb lehet mint amilyen volt. Ugyanitt, Skura jelenleg a kezdő center és Hurst a kezdő RT. Problem?
Blaise
Mondjuk kapásból visszajön Yanda.. problem?
Igor
34 évesen, két season endinggel zsinórban...
Blaise
Ja, dögöljön meg a mocsadék, hogy nem találta fel az időgépet/nanobotokat, pedig volt legalább 5 hónapja rá...

Igazad van, basszuk ki inkább. Az a biztos, akkor nem kell ezzel a gyötrő bizonytalansággal küzdeni..
Igor
Biztosan írtam valahol, hogy basszuk ki, de nincs kedvem ennyi karaktert visszaolvasni.
Adva van hulladék RT, egy nevenincs senki center, egy átlagos LT és két guard akik tavaly összesen bírtak 2 meccset. Ahogy a jó oline receptje azt írja.
Blaise
Szerintem még a kötél általi halál is benne volt a soraid közt rejtve.. de elfogadjuk, mert hát te vagy az egész NFL-univerzum legfőbb orákuluma, minden tudás letéteményesése.

Azt látom, hogy neked sok mindenhez nincs kedved... talán semmihez az életben, így első blikkre. Nekem csak 1 dologhoz: a hsz-eidet olvasni.

A kritikával semmi baj, egészséges mértékben kell is... de ez nem az.
Ha valaki mindent csak és kizárólag a negatív oldaláról tud láttatni (ráadásul katasztrofális mértékű problémának minősítve mindent), akkor az menjen el inkább az MTV-be hírszerkesztőnek, hátha ott ki tud teljesedni..

De még az állandó jeremiád-áradatot is lehet amúgy normális(abb)an tálalni, főleg NFC North topicokakat idézhetnék. Viszont ezt a szintű angst-ömlengést, amit itt folytatsz (és hogy ez X kibaszott éve megy a topicunkban), nos ezt értelmetlennek, idegesítőnek és destruktívnak érzem - és bár ezt nem akarom a nyakadba varrni (mert van mondjuk 3-4 más faktor is benne), de az ilyen jellegű általános hangulat miatt is, nekem speciel már jó ideje abszolút nincs kedvem gyakrabban/hosszabbakat írni a topicba...

Mondom ez csak az egyik elem, és nem várom el azt sem, hogy a másik véglet - a klasszikus (inkább draft után jellemző) hurráoptimizmus legyen az általános hangulat... de jó lenne mostmár a két véglet közt találni valamit.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Harbs szerint az oline jövőre jobb lehet mint amilyen volt. Ugyanitt, Skura jelenleg a kezdő center és Hurst a kezdő RT. Problem?
Blaise
Mondjuk kapásból visszajön Yanda.. problem?
Igor
34 évesen, két season endinggel zsinórban...
Blaise
Ja, dögöljön meg a mocsadék, hogy nem találta fel az időgépet/nanobotokat, pedig volt legalább 5 hónapja rá...

Igazad van, basszuk ki inkább. Az a biztos, akkor nem kell ezzel a gyötrő bizonytalansággal küzdeni..
Igor
Biztosan írtam valahol, hogy basszuk ki, de nincs kedvem ennyi karaktert visszaolvasni.
Adva van hulladék RT, egy nevenincs senki center, egy átlagos LT és két guard akik tavaly összesen bírtak 2 meccset. Ahogy a jó oline receptje azt írja.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Harbs szerint az oline jövőre jobb lehet mint amilyen volt. Ugyanitt, Skura jelenleg a kezdő center és Hurst a kezdő RT. Problem?
Blaise
Mondjuk kapásból visszajön Yanda.. problem?
Igor
34 évesen, két season endinggel zsinórban...
Blaise
Ja, dögöljön meg a mocsadék, hogy nem találta fel az időgépet/nanobotokat, pedig volt legalább 5 hónapja rá...

Igazad van, basszuk ki inkább. Az a biztos, akkor nem kell ezzel a gyötrő bizonytalansággal küzdeni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Harbs szerint az oline jövőre jobb lehet mint amilyen volt. Ugyanitt, Skura jelenleg a kezdő center és Hurst a kezdő RT. Problem?
Blaise
Mondjuk kapásból visszajön Yanda.. problem?
Igor
34 évesen, két season endinggel zsinórban...
Blaise
Ki tudja lehet Suggs ad majd a szereiből neki is 😀
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Harbs szerint az oline jövőre jobb lehet mint amilyen volt. Ugyanitt, Skura jelenleg a kezdő center és Hurst a kezdő RT. Problem?
Blaise
Mondjuk kapásból visszajön Yanda.. problem?
Igor
34 évesen, két season endinggel zsinórban...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Harbs szerint az oline jövőre jobb lehet mint amilyen volt. Ugyanitt, Skura jelenleg a kezdő center és Hurst a kezdő RT. Problem?
Blaise
Mondjuk kapásból visszajön Yanda.. problem?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Harbs szerint az oline jövőre jobb lehet mint amilyen volt. Ugyanitt, Skura jelenleg a kezdő center és Hurst a kezdő RT. Problem?
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Az uj GM-unk nyilatkozataban a " baratsagunk fontosabb, mint a munkahelyem" mondata sziven utott.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Ennyit Wallace nekünk is megért volna.. most komolyan azt hiszi, hogy Philly-ben ennyivel nagyobb az esély a gyűrűre.

Hmmpf.
Igor
szerintem mi nem akartuk az arculat csere cimszoval. Ennyiert ajandek.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ennyit Wallace nekünk is megért volna.. most komolyan azt hiszi, hogy Philly-ben ennyivel nagyobb az esély a gyűrűre.

Hmmpf.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
 www.cbssports.com/nfl/news/ravens-michael-crabtree-becomes-sixth-athlete-to-win-free-crab-cakes-for-life/
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Crabtree-nek örülök,de az előrejelzések alapján idén sem kell csodára számítani.Bár talán nem is kell,építeni kell az O-t,jövőre meg felszabadul egy kis della miután kivágtuk,vagy cutoltuk Flaccot,abból meg már egy kis szerencsével kezdeni is lehet valamit.Persze még ebben mindig benne van a JH-GM faktor, hogy mennyire tudják elk*rni.Nem ártana azért egy jó draft,hogy legalább önerőből tudjunk pár TD-t lehozni idén közepes csapatok ellen is 😀 Ennyi lenne a kérésem csak,nem kell PO,nem kell semmi,csak tudjak hányinger nélkül Ravens meccset nézni.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Olvasom a reakciókat Crabtreevel kapcsolatban, én nagyon bánom, hogy nem nálunk folytatja. Jó választás és fogtok még neki örülni.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem akarok senkit se megijeszteni, de szerintem eddig jó volt az FA tevékenységünk, és úgy érzem a draft is jól fog sikerülni. Idén draftolhatunk BPA alapon, mert nem lesz égető hiányunk, és igazából csak elit tehetségek hiányoznak a csapatból. Szóval remélem Ozzie utolsó draftja jól fog sikerülni. Amikor needre húztunk (Periman, Elam) akkor általában nem jött be a pick. Most az se zavarna, ha DT-t vagy CB-t húznánk első körben....
malkav
Kar hogy az elit tehetség hiányzik a draftrol. Egyébként meg a grant szerződésből való kitancolas után ne lepődjünk meg ha a pestis végigsöpör a csapaton karma is a bitch jeligére.
Amúgy a hurst szerződés továbbra is botrány. Nincs center, tisztességes te, ahogyan coverben használható lb sem mikozben a dlineban igen komoly tumultus alakult ki. A fiatal pass rusherek sokat nem mutattak judon kjvetelevel, de benne sincs meg a fr.jatekos szint. Szóval a dt húzás akkora faszsag lenne ami a hurst szerződést egyből briliáns dontesse emelné.
Egyébként a wr sor szerintem továbbra sem acélos. Brown nem konzisztens és voltak már nyavajai, crabtree 30+ és a díva mentalitása sem biztos hogy jól fog passzolni harbaughhoz...
Blaise
Mondjuk arról éppen fingom sincs, hogy milyen tehetségek vannak a drafton. Karmától nem kell félni szerintem mert eddig eléggé nem volt pozitívba ez a dolog, szóval rosszabb nem lehet. A fal a tavalyi összeállításban sem volt olyan ergya, Jensen agyon lett fizetve, jobb is hogy nem próbáltuk meg visszahozni, elvileg van egy Skura aki tud centert játszani, meg drafton is lehet hozni későbbi körökben. Hurts ennyi pénzért szerintem nem rossz, ahhoz képes mi pénzt keresnek mostanában a Guardok. Cover ILB-be én annyira nem hiszek szerintem TJ-nek kellene megoldani a TE elleni védekezést, és nem kéne Weedle-lel cserélgetni pozijukat.
Diva WR-ek között meg SSS-sel és Wallace-szal is ki tudot jönni és egyik sem a visszafogottságáról volt híres.