Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem akarok senkit se megijeszteni, de szerintem eddig jó volt az FA tevékenységünk, és úgy érzem a draft is jól fog sikerülni. Idén draftolhatunk BPA alapon, mert nem lesz égető hiányunk, és igazából csak elit tehetségek hiányoznak a csapatból. Szóval remélem Ozzie utolsó draftja jól fog sikerülni. Amikor needre húztunk (Periman, Elam) akkor általában nem jött be a pick. Most az se zavarna, ha DT-t vagy CB-t húznánk első körben....
malkav
Kar hogy az elit tehetség hiányzik a draftrol. Egyébként meg a grant szerződésből való kitancolas után ne lepődjünk meg ha a pestis végigsöpör a csapaton karma is a bitch jeligére.
Amúgy a hurst szerződés továbbra is botrány. Nincs center, tisztességes te, ahogyan coverben használható lb sem mikozben a dlineban igen komoly tumultus alakult ki. A fiatal pass rusherek sokat nem mutattak judon kjvetelevel, de benne sincs meg a fr.jatekos szint. Szóval a dt húzás akkora faszsag lenne ami a hurst szerződést egyből briliáns dontesse emelné.
Egyébként a wr sor szerintem továbbra sem acélos. Brown nem konzisztens és voltak már nyavajai, crabtree 30+ és a díva mentalitása sem biztos hogy jól fog passzolni harbaughhoz...
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem akarok senkit se megijeszteni, de szerintem eddig jó volt az FA tevékenységünk, és úgy érzem a draft is jól fog sikerülni. Idén draftolhatunk BPA alapon, mert nem lesz égető hiányunk, és igazából csak elit tehetségek hiányoznak a csapatból. Szóval remélem Ozzie utolsó draftja jól fog sikerülni. Amikor needre húztunk (Periman, Elam) akkor általában nem jött be a pick. Most az se zavarna, ha DT-t vagy CB-t húznánk első körben....
több mint 6 éve
James Twelvetrees Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 32
Reméljük Crabtree csak ceruzával írt alá, hátha még kivágják Dezt... Elég visszatetsző a Grant ügy, mivel ahogy olvastam egy független orvos már másnap alkalmasnak nyilvánította. Nem ő lett volna az első a kívánságlistámon, főleg nem ilyen szerződéssel, de ez az utólagos visszatáncolás aligha növelte a renoménkat. Ebron még jöhetne, meg Cushing vagy D.Johnson.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jensen a Bucsba... 4év 42M hát ennyit nem ért volna..
Szerintem Ebron egy 1 éves prove it szerződéssel jöhet.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Crabtree >>>> Grant, és olcsóbban.
És a veterán, jó route runner WR igazolásaink be szoktak jönni...

Viszont Ebron abszolút nem kéne..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
"The #Ravens and WR Michael Crabtree reached a 3-year deal worth $21M, source said. He gets $15M over 2 years… and it could be up to $20M. $11M guaranteed. Really nice deal."

...es meg lehet Ebron
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Úgy látszik, Crabtree lesz a befutó, Grant esetében nem hiszem, hogy direkt lett volna cél őt elkaszálni az orvosi vizsgálaton, nyílván Orr és Perriman esete óta a segglukát is megvizsgáljuk minden leendő játékosnak...
Crabtree annyiból jobb mint Wallace, hogy RZ-ben jobban használható, Wallace skillsetjét inkább Brown fogja pótolni
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Ez baromi unszimpatikus huzas. Bar "orulok" hogy kiszabadultunk egy rossz szerzodesbol. Remelem ezert nem tartja senki magusnak O-t.
több mint 6 éve
lucio 324
Nem értem: egy a hírek szerint bajkeverő, statok alapján hektikus Crabtree mennyivel jobb, mint pl Wallace.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hehe, a Crabtree cut után Grant hirtelen, "véletlenül" megbukott az orvosi vizsgálaton... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 twitter.com/FieldYates/status/974273331087233025


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Nem fair szerintem Joe-t hozzáhasonlítani de ez az én véleményem... mellesleg Cousins jobb a statok alapján, mocsok sok pénzt fog zsebretenni és van egy db PO veresége...
malkav
Nem osszehasonlitottam oket, hanem a 2 csapatot a chart alapjan es az ott levo minimalis kulonbseg ellenere a 2 iranyito kozott 2 szint kulonbseg van. A Bills 2x annyit koltott es TT nem jobb nala es az O-uk sem jobb 2x meg biztos nem. Csak ez nem eleg magyarazat, a SB utan vagy ra kellett volna epiteni, mert akkor meg megvolt benne a spiritusz. Ma mar nem erzem ezt annyira, mint akkor. Azert Kuzint valasztanam, mert nem nyert a csapata PO-t vele.

Amugy miert nem lenne fair vele osszehasonlitani?
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem fair szerintem Joe-t hozzáhasonlítani de ez az én véleményem... mellesleg Cousins jobb a statok alapján, mocsok sok pénzt fog zsebretenni és van egy db PO veresége...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644

az ugye megvan, hogy évek óta ez megy?
szóval, ha nem 32. az off., akkor felülteljesít.
gedam
Nekem meg, ezert szoktam Joe-t védeni.

Mondjuk kettejük helyett hozhattuk volna A-Robot azért... Brown annyi pénzért jó, Grantnak kicsit/nagyon sokat adtunk - jobb ő, mint a statok mutatják, de én nem slot WR-ért kepesztettem volna, hanem mondjuk Jordyért...
Igor
Lehetett F-t vedeni, de mar evek ota kozepes onerobol is. A Seahawk se kolt sokkal tobbet, egy virgonc fiu a legjobbak koze tartozik igy is, pedig se fal, se...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
sose bizonyított WR csapatra,
lucio
John Brown-ra ezt elég vicces írni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!

az ugye megvan, hogy évek óta ez megy?
szóval, ha nem 32. az off., akkor felülteljesít.
gedam
Nekem meg, ezert szoktam Joe-t védeni.

Mondjuk kettejük helyett hozhattuk volna A-Robot azért... Brown annyi pénzért jó, Grantnak kicsit/nagyon sokat adtunk - jobb ő, mint a statok mutatják, de én nem slot WR-ért kepesztettem volna, hanem mondjuk Jordyért...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
ebből egy évet nem vennék ide mer kubaik alatt hihető volt a dolog...
malkav
Az az ev olyan, hogy mindenkinek jo pelda. Foleg akik az edzoinkben nem latnak sokat. Osszesegeben csak egy pillanyatni oromert egy sokkal nagyobb -melyebb-sotetebb godorbe kerultunk reszben amiatt is, mert elhittek hogy minden szep.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ebből egy évet nem vennék ide mer kubaik alatt hihető volt a dolog...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Szerintem FA-ról ennyi dellával nincs esély arra, hogy olyan embereket szerezz akire lehet építeni. Ha a draft nem jön be, márpedig mostanában nem jött be, akkor esélyed sincs építkezni. Most nem a tavaly draftról van szó, hanem a 3-4 évvel ezelőttiekről...most nyögjük azt, hogy igazából a maximum amit az utóbbi időben drafton elértünk az a korrekt kezdő, elit játékost nem tudtunk kinevelni, így meg kire építesz? védelembe kb Mosley az egyetlen aki benne/környékén van a top tíznek, a többiek meg az átlag közelébe vannak. Ehhez jön még a szar sémaválasztás meg blabla..
malkav
Ez a blabla 5 evbe kerult eddig 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
mennyi a DM Howard es Fafej utan? Sose lesz rendben a sapka igy.

Hurst jo volt mig szar se keresett, Szeptembertol mas szemmel kell nezni az biztos, mert az ar-ertek aranyosan tobbet is kellene letennie az asztalra.
Viszont JH egesz leirasabol a reliable amit megfizettek. Lewis JS-re hajaz egy kicsit csak o nem +10m keres. Ha nem jatszik nem er semmit es akkor mindenki jobb aki kepes ra. Ezert kell Hurst-Carr, egy leendo bajnokcsapat alappillereit le kell rakni valamikor.
no
Dead Money-ik :

Woodhead 1.5M
Howard 2M
Webb 800 ezer

Maclin után maradna 2.5 M fog maradni
malkav
Ez a problema. Hoztunk 3 jatekost akik ha minden tokeletes lenne akkor tobbet ernenek, de azert engedtek el oket mert nem azok. 3 pali 5m DM, tavaly jottek nagy remenyekkel es pont nem ertek semmit. Iden potoljuk oket es kb ugyanez. Neha-neha bejon egy-egy. Az a baj, hogy azt hiszik jok vagyunk es csak egy kicsi hianyzik, de mara mar a kutya nem hisz el nekik semmit. Az ujjaepites mar reg vegbe ment volna, de mi 5 evet hivatalosan kidobtunk a kukaba es az idei ev ugyan meg barmi lehet, de sem a keret sem az edzok zsenijei alapjan nem varok sokat es csak kellemesen csalodhatok. Az elvarast megint magasra raktak a nyilatkozatokkal 2.legjobb O a 2.felevben mikortol F teljesen egeszseges volt amire epiteni fogunk + visszajonnek a serultek, legjobb D szisztema, nagy eros OL es sec. tavaly rendbe teve, iden splash a WR piacrol ( remelem mindenki vizallo cuccban volt). Mit akarunk meg?

Telhetetlen banda. Szegyeljetek magatokat. 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont hogy nincs már a házban

több mint 6 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 207

az ugye megvan, hogy évek óta ez megy?
szóval, ha nem 32. az off., akkor felülteljesít.
gedam
Nekem ezzel nem lenne gondom, ha a D ennek megfelelően elit lenne..
több mint 6 éve
gedam 5 699

az ugye megvan, hogy évek óta ez megy?
szóval, ha nem 32. az off., akkor felülteljesít.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem FA-ról ennyi dellával nincs esély arra, hogy olyan embereket szerezz akire lehet építeni. Ha a draft nem jön be, márpedig mostanában nem jött be, akkor esélyed sincs építkezni. Most nem a tavaly draftról van szó, hanem a 3-4 évvel ezelőttiekről...most nyögjük azt, hogy igazából a maximum amit az utóbbi időben drafton elértünk az a korrekt kezdő, elit játékost nem tudtunk kinevelni, így meg kire építesz? védelembe kb Mosley az egyetlen aki benne/környékén van a top tíznek, a többiek meg az átlag közelébe vannak. Ehhez jön még a szar sémaválasztás meg blabla..
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jelenleg jó lépésnek tartom a nevesincs emberek hozását... mondjuk jöhetnének olcsóbban is, de ez az én véleményem.... ha nincs pénz, nincs hús
Edit: ez nem rád vonatkozik, hanem a helyzetre... #nooffense, #imeanliterallynooffense
Collapo
Ezzel maximum csak a középszart konzerváljuk, ami a lehető legeslegrosszabb állapot. Ezekre az emberekre építeni nem lehet semmit, cserébe elvisznek egy rakat pénzt és nem is jók, hogy bármilyen szinten előre mozdítsák a csapatot. Oz nagyon csúnyán öregedett meg mint GM...
Blaise
Nem mondom, hogy ezeket a neveket tartom jó húzásnak, de a fiatal/olcsó megoldással lehet építkezni... 2-4 éven belül... után... izé 😀
Collapo
Eddigi teljesítményük alapján inkább csak fiatalok...