Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na akkor summázom az elmúlt pár oldalnyi hozzászólást.

Szar JH, Pees, MM, így ugye nyilván szar a D# és az O#, ahol ugye mindenki töketlen az O#-ben, mert a fal fos, funi nem tudunk, a WR-ek droppolnak és a QB menjen CFL-be. Ami a D#-t illeti persze látszatra jó, de nincs belső és szélső nyomás, a cb-k nem tudnak zónázni, de legalább a séma miatt embert se fogunk. Hm. Na ez a szezon 9-7...
[sarcasm]mi lett volna ha ezekből csak egy is jól működik? Gyűrű 😀 [/sarcasm]

Persze lehettünk volna jobbak és az is fájó, hogy ezzel a SoS-al eddig jutottunk, meg az is, hogy a végén így buktuk... na de akkor most lapozzunk vissza pár hetet és nézzük meg hova kívántuk év közben a csapatot, mert PO-ba tuti nem. Ott tartunk ahol és főzzünk ebből. Az állomány nem rossz, ezt már többen említették, nos, lehet Davante Adamset és AJ Greent draftolni... meg Ogdent és Yandát is... szóval...

Minek örüljünk? Hogy Pees már nincs, szóval lehet még nála is szarabb coordinátort keresni, aki nem zavar vizet de legalább jól kijön JH-val. Már ha hiszünk a korábbi hozzászólásoknak... C'mon Men!!!
Collapo
igazad van, de ez a 9-7 annak volt köszönhető, hogy sok szétesett brigáddal találkoztunk, szerencsés volt a sorsolásunk. a d állománya nem rossz, de nem lett kihasználva a bennük rejlő potenciál. azért zavar a flaccozás, mert ennyi pontot az sb run alapszakaszában nem raktunk fel. 27 ponttal nyerjünk már meg egy hazai meccset. egy-két clutch player persze kellene az o-ba, mert a szoros meccseket azokkal lehet megnyerni, ha végén gáz van, de én félelmetes d szeretnék látni elsősorban. ezért kezdtem ennek a csapatnak szurkolni.
gedam
Ahogy írtad is, ami nagyon árnyalttá teszi a 9-7-et, az sztem a strength of victory, ami kimagaslóan gyenge volt, csak a 4-12-es Coltsé gyengébb ennél. 29,9%, ez iszonyat alacsony szám, kb azt jelenti, hogy nincs benne épkézláb csapat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Na akkor summázom az elmúlt pár oldalnyi hozzászólást.

Szar JH, Pees, MM, így ugye nyilván szar a D# és az O#, ahol ugye mindenki töketlen az O#-ben, mert a fal fos, funi nem tudunk, a WR-ek droppolnak és a QB menjen CFL-be. Ami a D#-t illeti persze látszatra jó, de nincs belső és szélső nyomás, a cb-k nem tudnak zónázni, de legalább a séma miatt embert se fogunk. Hm. Na ez a szezon 9-7...
[sarcasm]mi lett volna ha ezekből csak egy is jól működik? Gyűrű 😀 [/sarcasm]

Persze lehettünk volna jobbak és az is fájó, hogy ezzel a SoS-al eddig jutottunk, meg az is, hogy a végén így buktuk... na de akkor most lapozzunk vissza pár hetet és nézzük meg hova kívántuk év közben a csapatot, mert PO-ba tuti nem. Ott tartunk ahol és főzzünk ebből. Az állomány nem rossz, ezt már többen említették, nos, lehet Davante Adamset és AJ Greent draftolni... meg Ogdent és Yandát is... szóval...

Minek örüljünk? Hogy Pees már nincs, szóval lehet még nála is szarabb coordinátort keresni, aki nem zavar vizet de legalább jól kijön JH-val. Már ha hiszünk a korábbi hozzászólásoknak... C'mon Men!!!
Collapo
rossz a kivonatod
JH teljesen erdektelen, a jatek erdemi reszebe latszolag nem szol bele, de az erdemtelen edzok megtartasa nalam hiba.
Pees-szerintem jo szakember, de nem ide valo, egy kivalo O mellett jobban mukodne ez. De nezni Ravens-es szemuveggel, a jatek kepe gusztustalan. Ilyen szempontbol az se bannam, ha cserebe tobb yardot, pontot kapunk stb.
A fal nem jo, ok sok a serult, de mint prioritas volt kezelve es igy gyenge.
Futni konzisztensen nem tudtunk, cserebe AC nagyon jo ( legalabbis ebben a kozegben tundokolt)
A WR-k a legkevesbbe hibasak itt, es ugyan a kb felejuk dobott labdakat nem ok huztak le a legjobb aranyban a ligaban, de W kivul nincs is emberunk. Maclin ok lehetett volna, ha jatszik.

A D latszatra volt a legrosszabb. A sok labdaszerzes, ami nem tervezheto viszont osszesegeben szebb kepet festett roluk. Nyomas 4 emberrel folyamatosan ritkan bejon inkabb nem es hiaba zonazunk a legtobb QB megoldja ellene. (A CB zona-emberezest nem raktam ossze) A futas elleni D-t kihagytad, mert az meg egy Disney Fantasztikum volt iden. Amugy iden tobbszor blitzelt az oreg mint eddig, gondolom az ergya QB-k miatt. De Levine felall a falban es....
Ezt mar meg akartam korkerdezni, hogy csak nekem tunik ugy hogy mindenki "fizikalisabbnak" tunik ellenunk mint mi.
Gyuru? Olyan ritkan nyer egy csapat gyurut, ritkan elvaras, de a jatek siralmas voltara nincs mentseg foleg ilyen hosszutavon.

Mindig a PO-ba kivanod oket, de visszalapozhatunk, mert en ugy emlekszem, hogy attol fuggetlenul le lett irva, hogy ezt a tobbi csapat intezi el nem mi+ ilyen jatekkal inkabb ne ( a sajatom meg, hogy ha komoly valtozast hoz akkor mar ne is nyerjunk tobbet, de nem hittem benne. Arrol meg, hogy tavaly 7cm-en mult a PO, iden meg egy 4and 12 csak becsapjuk magunkat. Vegulis igaz, de 16 meccsed van bebizonyitani hogy oda tartozol. Az AFC-bol 4 megtette. A tobbiek csak ki a legkevesbbe benat jatszott koztuk mi is.)
A D allomany jo, de nem lett beloluk kihozva, az O allomany gyenge ( az ki lett hozva)

Flacco nem rossz ( iden nem is volt jo). De kore kellett volna csapat ( keso lesz lassan). Mert a penze olyan mint AR,DB parose de ok egyedul megoldjak eveken kersztul. F kivalo tud lenni Kubiak bebizonyitotta. Es itt elertunk oda, hogy mukodik ez ha jol van megkomponalva.
Igen lehetne jobban draftolni, meg rosszabbul is. Lehetne jobban kezelni is oket meg rosszabbul is. Lehet rosszabb edzoket fogunk ki, lehet jobbat.
Az viszont biztos, hogy most mar egy fel evtizede csinaljuk rosszul ( kiveve Kubiak es pont a kilogasa a sorbol csak erositi ezt). En batran valtoztatnek es lehet rosszabb lesz, de legalabb megprobaltam, mert ahogy most megy az senki nem teszi ki az ablakba.

Meg az utolso dolog a 9-7. Ennek orulni kell? Mert ev elejen mas volt az elvaras. De ha a pozitiv szezon az elvaras, akkor tenyleg kar ragozni. Es itt is bejon az alsohaz szerencsetlenkedese, ha eros lenne az AFC akkor ez egy mas teszta, de igy a majd leggyengebb SoS, es a nagyon gyenge AFC-vel ez egy nem buszke 9-7.
több mint 6 éve
gedam 5 692
Na akkor summázom az elmúlt pár oldalnyi hozzászólást.

Szar JH, Pees, MM, így ugye nyilván szar a D# és az O#, ahol ugye mindenki töketlen az O#-ben, mert a fal fos, funi nem tudunk, a WR-ek droppolnak és a QB menjen CFL-be. Ami a D#-t illeti persze látszatra jó, de nincs belső és szélső nyomás, a cb-k nem tudnak zónázni, de legalább a séma miatt embert se fogunk. Hm. Na ez a szezon 9-7...
[sarcasm]mi lett volna ha ezekből csak egy is jól működik? Gyűrű 😀 [/sarcasm]

Persze lehettünk volna jobbak és az is fájó, hogy ezzel a SoS-al eddig jutottunk, meg az is, hogy a végén így buktuk... na de akkor most lapozzunk vissza pár hetet és nézzük meg hova kívántuk év közben a csapatot, mert PO-ba tuti nem. Ott tartunk ahol és főzzünk ebből. Az állomány nem rossz, ezt már többen említették, nos, lehet Davante Adamset és AJ Greent draftolni... meg Ogdent és Yandát is... szóval...

Minek örüljünk? Hogy Pees már nincs, szóval lehet még nála is szarabb coordinátort keresni, aki nem zavar vizet de legalább jól kijön JH-val. Már ha hiszünk a korábbi hozzászólásoknak... C'mon Men!!!
Collapo
igazad van, de ez a 9-7 annak volt köszönhető, hogy sok szétesett brigáddal találkoztunk, szerencsés volt a sorsolásunk. a d állománya nem rossz, de nem lett kihasználva a bennük rejlő potenciál. azért zavar a flaccozás, mert ennyi pontot az sb run alapszakaszában nem raktunk fel. 27 ponttal nyerjünk már meg egy hazai meccset. egy-két clutch player persze kellene az o-ba, mert a szoros meccseket azokkal lehet megnyerni, ha végén gáz van, de én félelmetes d szeretnék látni elsősorban. ezért kezdtem ennek a csapatnak szurkolni.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Na akkor summázom az elmúlt pár oldalnyi hozzászólást.

Szar JH, Pees, MM, így ugye nyilván szar a D# és az O#, ahol ugye mindenki töketlen az O#-ben, mert a fal fos, funi nem tudunk, a WR-ek droppolnak és a QB menjen CFL-be. Ami a D#-t illeti persze látszatra jó, de nincs belső és szélső nyomás, a cb-k nem tudnak zónázni, de legalább a séma miatt embert se fogunk. Hm. Na ez a szezon 9-7...
[sarcasm]mi lett volna ha ezekből csak egy is jól működik? Gyűrű 😀 [/sarcasm]

Persze lehettünk volna jobbak és az is fájó, hogy ezzel a SoS-al eddig jutottunk, meg az is, hogy a végén így buktuk... na de akkor most lapozzunk vissza pár hetet és nézzük meg hova kívántuk év közben a csapatot, mert PO-ba tuti nem. Ott tartunk ahol és főzzünk ebből. Az állomány nem rossz, ezt már többen említették, nos, lehet Davante Adamset és AJ Greent draftolni... meg Ogdent és Yandát is... szóval...

Minek örüljünk? Hogy Pees már nincs, szóval lehet még nála is szarabb coordinátort keresni, aki nem zavar vizet de legalább jól kijön JH-val. Már ha hiszünk a korábbi hozzászólásoknak... C'mon Men!!!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
lucio 323
.
Flacco nem teszi jobbá a körülötte levőket. De kb. a tudásszintjükön tud játszani. Idén egy kukázott fal mellett, máshonnal cutolt elkapókkal kb. annyit hozott, mint a körülötte levők. Jah, a fizetése. Vágjuk ki. Tuti kapna sokak számára bántóan nagy pénzért szerződést, mi meg tuti draftolunk egy nála jobbat.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Mondjuk felőlem mehet Haribó is már,Flakonnal együtt
LeviPoki
Mivel szerintem BB a szezon végén visszavonul, én nagyon bízom abban, hogy kibasszátok Flaccot és hozzánk ír alá. Tökéletes megoldás lenne QB poszton Pittsburghben évekig, mert közel sem olyan töketlen Ő, mint sokan gondoljátok. Nincs személyzete, évek óta nincs koordinátora, nálunk megtáltosodna 😊
Szokol
Jovore biztos nem a penze miatt. Nalatok ha mindenki marad es ilyen jo is lesz akkor ott barmelyik QB jobban jatszana. F nem volt jo iden, jovore meglatjuk ( mar csak kenyszerbol is)
De nem F a legnagyobb vagy az egyetlen problema. Sok iden jatszo QB-nal jobb elvileg, de o maga is szar volt es tarsasaga sem volt. A fo problema az hogy amit nyujt es a korulmenyek korulotte egy nagy rakas semmi nagyon sok penzert ( Bell-t a vasas taborban sokan nem akarjak tulfizetni pedig o teljesit-- a tul miatt vedheto is), itt F-nak kifogasa van, de hogy sosem jon ossze egy jo sorozat (2012 ota) se neki az gyanus.

Amugy adnal neki 3 evre 75m-t vagy tobbet, ha kozben jon meg par QB szerzodes. En nem, itt. Meg hozzatok sem o lenne az elsoszamu valasztottam. De Bell-ert elcserelnem. Mindenki jol jar. 😊
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Úgy hogy itt van célpontnak Wallace, Maclin meg még néhány WR.

J.Flacco: 76.9 PFF grade 21. legjobb irányító volt a ligában, vagy írjam úgy hogy a 9. legrosszabb?
Fizetése: $24,550,000

Beszéljenek a számok:



Viszlát öreg. /sajnos olyan rossz szerződést kötöttünk, hogy még 2 évig biztos itt lesz.../

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Idén hozhattok potens DC-t. Szerintetek ki lenne megfelelő?

C. Pagano/J. Pagano? / Capers / Greg Williams? / Austin ???
Fast Willie
Fangio 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Idén hozhattok potens DC-t. Szerintetek ki lenne megfelelő?

C. Pagano/J. Pagano? / Capers / Greg Williams? / Austin ???
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem láttam a meccset, de a HL-ből az látszott megint azt szoptuk be ami egész évben probléma volt... TE védekezés, akárkit raktunk TE-re meg lett zsopatva ...
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Mondjuk felőlem mehet Haribó is már,Flakonnal együtt
LeviPoki
Mivel szerintem BB a szezon végén visszavonul, én nagyon bízom abban, hogy kibasszátok Flaccot és hozzánk ír alá. Tökéletes megoldás lenne QB poszton Pittsburghben évekig, mert közel sem olyan töketlen Ő, mint sokan gondoljátok. Nincs személyzete, évek óta nincs koordinátora, nálunk megtáltosodna 😊
Szokol
Felőlem nyugodtan mehetne oda,max biztosítva lenne az első helyünk a csoportban,nekünk jó 😀 Viccet félretéve nincs fala,nincs betonbiztos elkapója,meg szarok az edzők és a futójátékunk is mocskos rossz,szal nem egyedül Ő sáros ebben,de attól még szerintem jóindulattal is csak egy középszar QB..Vannak neki Brady szintű labdái is,csak ezekre jut 1 INT is kb,nem látja a játékot,nem mobilis,rosszul dönt és átlagban pontatlanul is passzol,alá-fölé-mögé-elé,ritkán pontos.Arról nem is beszélve,hogy csilliárdokat keres és ezt a pénzt igazából 2012-ben se érdemelte volna meg,ebből összelehetett volna rakni egy falat egy ugyan ilyen kvalitású QB-nak,meg hozni egy nem világtalan elkapót.Mocskos rossz ez az offense és már nézni is kínzás őket,üresek a lelátók,szar az egész.Nálunk már gyökeres,alapokat érintő változások kellenek,nem elég egy DC csere,semmilyen problémát nem fog megoldani kb.
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Mondjuk felőlem mehet Haribó is már,Flakonnal együtt
LeviPoki
Mivel szerintem BB a szezon végén visszavonul, én nagyon bízom abban, hogy kibasszátok Flaccot és hozzánk ír alá. Tökéletes megoldás lenne QB poszton Pittsburghben évekig, mert közel sem olyan töketlen Ő, mint sokan gondoljátok. Nincs személyzete, évek óta nincs koordinátora, nálunk megtáltosodna 😊
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Szóval ez nem csak a Szilveszteri halucináció volt,tényleg kiszopattak bennünket a Cicák 😀 Hát nincsenek szavak.Évek óta amikor csak a mi kezünkben volt a sorsunk,így lett vége.Egy idén végére félig szétesett Bengalst nem tudtunk kiverni,szánalom.Azt mondjuk értem,hogy örülünk annak,hogy a Dc takarodik,de az OC mikor lesz kib*szva innen? Mondjuk felőlem mehet Haribó is már,Flakonnal együtt,ez így nem működik semmilyen formában,remekül bebizonyították,az egész évünk katasztrófa volt,1-2 mákos meccstől eltekintve vérgáz csapatok ellen. Talán a Vasas elleni 2. meccsre tudnám azt mondani,hogy ez egy PO alakítás volt,bár rengeteg D hibával.Na mindegy,majd következő szezonban,csak kicsit unalmas már ez a szöveg.
több mint 6 éve
gedam 5 692
Flaccot el kellene zavarni mar a vérbe. Tobb eve semmit se csinal. Csak a penz legyen meg..
Voice
én megvédem. sosem volt neki klasszis elkapója. egy közepesnél jobb elkapóval ez fordított eredmény lett volna. ennyi dropot nem lehet megúszni. flacco egy frencsájz qb, akire lehet számítani, de nem egy playmaker, megvannak a korlátai. ha nincs, aki kisegítse, rossz lesz. mi lett volna a meccs vége, ha csak egy bryant szintű elkapó van nálunk (aki a steelersben margón van)? ez egy rossz filozófia. playmakerek nélkül nem lehet rájácciba menni. az meg nálunk zéró. abban biztam vki az lesz. de nem lett. nem is érdemeltük, csak ezt. boldogabb új évet.
gedam
Maclin azért elég legitim nr. 1 wr volt kansesben. Lehet nem csak ebben van itt a probléma.
peach
nem csak ebben.
1. oc, játékhívások, filozófia
2. fal, yanda nélkül gyenge-év végére közepes
3. konzisztensen jól futó emberke hiánya, majd mire meglett is keveset használtuk (játékhívások)
4 elkapó hiány (ozzie nem draftol, ha draftol is melléfog—majdan mikor már ég a ház, nincs kinek dobni, leszerződtet egy veteránt)
5. flacco: hogy mire képes, sosem volt titok. az sb óta voltak oc-k akik tudták is használni, aztán voltak, akik nem. oc-k, igen, mert azok is jöttek-mentek, ráadásul homlokegyenest más filozófiával rendelkező koordinátorok.
na mind1, leszállok már erről a témáról, mert valóban csalódás flacco játéka, de megvan az oka, hogy miért. azt egyszerű mondani, hogy basszuk ki, de ezzel nem oldunk meg semmit. csak beállunk a qb-t kereső csapatok népes táborába. nem tudom mennyire lenne járható út egy paycut, de az is csak egy eleme lenne a kirakósnak. ráadásul ezek még csak a támadók, a d-ről nem is beszéltünk.
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hogy a fájó évzárás után jól kezdődjön az új évetek: Pees visszavonult.
Soldados
1 év késéssel, már tavaly is látszott,h nincs benne perspektíva.Sokkal több volt a D-ben mint amit kihozott belőle.Eddig JH párti voltam/vagyok viszont èjjel egy felkèszületlen csapatot küldött pályára ès ő tartotta a f#szàt Peesben ill.egymásban.
Félház volt,Soldi...,egy ilyen téttel bíró csoportmeccsen.Ez idéntől módi, még tavaly is elképzelhetetlen volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hogy a fájó évzárás után jól kezdődjön az új évetek: Pees visszavonult.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
JH is levonhatná a tanulságokat az idénytől.Peest már tavaly el kellett volna küldeni nyugdíjba.Nem itt tartanánk.Egy jó DC-vel ez jó D lenne.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Flaccot el kellene zavarni mar a vérbe. Tobb eve semmit se csinal. Csak a penz legyen meg..
Voice
én megvédem. sosem volt neki klasszis elkapója. egy közepesnél jobb elkapóval ez fordított eredmény lett volna. ennyi dropot nem lehet megúszni. flacco egy frencsájz qb, akire lehet számítani, de nem egy playmaker, megvannak a korlátai. ha nincs, aki kisegítse, rossz lesz. mi lett volna a meccs vége, ha csak egy bryant szintű elkapó van nálunk (aki a steelersben margón van)? ez egy rossz filozófia. playmakerek nélkül nem lehet rájácciba menni. az meg nálunk zéró. abban biztam vki az lesz. de nem lett. nem is érdemeltük, csak ezt. boldogabb új évet.
gedam
Maclin azért elég legitim nr. 1 wr volt kansesben. Lehet nem csak ebben van itt a probléma.
peach
Valamiért őt küldték el , egy legit no1-t megfizetnek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
nem akartam, de meghallgattam az interjuk egy reszet.
JH: ez a csapat eddig ahol a legjobban "impressed" mind jatekos mind edzok teren. Mindenki kemenyen dolgozott. En tudom JH mire a legkivalobb. Cserkeszvezetonek.
Suggs kijelentese, a gyozelemnek 1000 apja van, a vereseg meg arva. Hat ez nekem nem szolt en egesz evben mondtam, hogy szarok.
Weddle meg elmondja a D szomoru valosagat: Embereztunk es hogy megtevesszuk oket , zonara valtottunk. Ki a tokomet tudnak ezzel megteveszteni, mikor 4 eve ezt jatszuk utolso and hosszunal ( es az eredmeny is hasonlo).
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Flaccot el kellene zavarni mar a vérbe. Tobb eve semmit se csinal. Csak a penz legyen meg..
Voice
én megvédem. sosem volt neki klasszis elkapója. egy közepesnél jobb elkapóval ez fordított eredmény lett volna. ennyi dropot nem lehet megúszni. flacco egy frencsájz qb, akire lehet számítani, de nem egy playmaker, megvannak a korlátai. ha nincs, aki kisegítse, rossz lesz. mi lett volna a meccs vége, ha csak egy bryant szintű elkapó van nálunk (aki a steelersben margón van)? ez egy rossz filozófia. playmakerek nélkül nem lehet rájácciba menni. az meg nálunk zéró. abban biztam vki az lesz. de nem lett. nem is érdemeltük, csak ezt. boldogabb új évet.
gedam
Maclin azért elég legitim nr. 1 wr volt kansesben. Lehet nem csak ebben van itt a probléma.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Nem neztem meg semmilyen nyilatkozatot, igy nem tudom mi van a FO reszerol.

Az enyemrol tudok irni. A meccs egy jo osszefoglalo volt az evunkrol. Az OL-nek idonkent annyi haszna volt mint motorcsonaknak a Gobi sivatagban, neha NFL szintunek tuntek. A futast nem tudtuk konzisztense tenni, AC pedig az egyetlen jatekos akiben megvolt a szikra. F-nak remek labdai es borzalmas homalyai kb fele-fele aranyban adodtak, a trukkos play-ek kivitelezese nagyreszt szanalmas. A WR-ek droppolnak is, de tul sok jo labdaval se talalkoztak, a nem pontos, de elkaphato labdaknal meg nincs klasszisunk aki ezeket behuzza jo aranyban. A jatekhivasnal is szeles skalabol operaltunk, de ha jo volt akkor el tudtuk rontani a kivitelezessel. Ha mindenki a szebbik arcat mutatta akkor ok, de ez talan 3 meccs.
A D meg siralmas ugy ahogy van, remek hogy sok labdat szereztunk az evben, de az magaban keves. Arra jo, hogy elmaszkirozott dolgokat.


Viszont fel kell oldani vegre a keret nem eleg jo-annal jobb a keret ahogy jatszunk feleloseg kerdeset ( a sajat velemenyemet mar leirtam egy parszor 😊)
Az ellenfelek gyengek voltak nagyreszt es igy sem tudtunk meggyozonek sem tunni a labda egyik oldalan sem. Kicsit tartok tole, hogy minden marad igy hisz olyan kozel voltunk ( ide raknek egy xanaxos fejecsket). De meggyozhetonek gondolom magam, ha leirjatok, hogy remek ez csak apro hibak miatt szenvedunk

Ami viszont megbocsathatatlan, hogy a jatek lelektelen, tuz nelkuli volt.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
😀 😀 😀 😀 😀

Húzzunk le magunkat WC-n.
Vrij6
Nem jutottunk be 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
gedam 5 692
Flaccot el kellene zavarni mar a vérbe. Tobb eve semmit se csinal. Csak a penz legyen meg..
Voice
én megvédem. sosem volt neki klasszis elkapója. egy közepesnél jobb elkapóval ez fordított eredmény lett volna. ennyi dropot nem lehet megúszni. flacco egy frencsájz qb, akire lehet számítani, de nem egy playmaker, megvannak a korlátai. ha nincs, aki kisegítse, rossz lesz. mi lett volna a meccs vége, ha csak egy bryant szintű elkapó van nálunk (aki a steelersben margón van)? ez egy rossz filozófia. playmakerek nélkül nem lehet rájácciba menni. az meg nálunk zéró. abban biztam vki az lesz. de nem lett. nem is érdemeltük, csak ezt. boldogabb új évet.

Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Flaccot el kellene zavarni mar a vérbe. Tobb eve semmit se csinal. Csak a penz legyen meg..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Igazából, a támadósornak és a védelemnek is megvolt az esélye playoffba jutni a legvégén.. elég lett volna kivédekezni egy 4 & 12-t, vagy a végén három időkéréssel szűk egy perc alatt végigmenni a pályán. Egyik se ment, kár :/