Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
 dailysnark.com/turns-ravens-made-playoffs-asked-madden-412/

lehet jobban járunk, ha én hívom a játékot a pálya szélén egy commodore 64-en futó maddennel.
gedam
Az ilyen förmedvényeket (cikknek a legvégső esetben se nevezném), most komolyan... mi ez a szar? Valaki 20 perccel zárás előtt jött rá, hogy le kell adnia egy 1000 karakteres cikket, és nem volt jobb ötlete?

1) utólag ne okoskodjunk, és a szezon nem 1 playen megy el.. nem kellett volna ebben a szituban lennünk (persze, az execution ettől még nem volt jó, ez tény)
2) különösen ironikus, mert mi meg egy 4th&29 miracle playnek, aztán meg egy hasonlóan elnézett deep passznak a Mile High-ban köszönhetjük a SB menetelésünket..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem értitek a lényeget...
Ha van jó OCnk akkor az egy év után elmegy HC-nak valahova (nem sok ilyen volt azért)
Ha szar OCnk van az annyira szar hogy már ki kell baszni év közben..
De ha középszar OCnk van akkor azzal el elehet karistolni pár évig... tehát a folyamatosság szempontjából ez a megfelelő lépés..... 😀
malkav
Pont ezt a "folyamatossagot" kellene megszuntetnunk. 😊
no
nyilván vicccelődtem 😀

Szerintem itt Haribó az aki a legkevesebb vizet zavarja...
Keksz felveszi a szopatóálarcot és megmondja neki hogy márpedig ez lesz az egyik koordinátor ez pedig a másik...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
Amugy mit szoltok JH interjujahoz? Ilyenkor gondolom, hogy a nyugdij neki is jol allna vagy egy masik csapat. 😕
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
 dailysnark.com/turns-ravens-made-playoffs-asked-madden-412/

lehet jobban járunk, ha én hívom a játékot a pálya szélén egy commodore 64-en futó maddennel.
gedam
Azt nem felejtem el, amikor egy megcsuszott buliban 30 percig hallgattuk egy C64 jatekkazijat. | A borzaszto zenere a megoldas a szomszed Faterjanak a keritesszaggato hazipalesze lett. |
több mint 6 éve
gedam 5 695
 dailysnark.com/turns-ravens-made-playoffs-asked-madden-412/

lehet jobban járunk, ha én hívom a játékot a pálya szélén egy commodore 64-en futó maddennel.

Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
Nem értitek a lényeget...
Ha van jó OCnk akkor az egy év után elmegy HC-nak valahova (nem sok ilyen volt azért)
Ha szar OCnk van az annyira szar hogy már ki kell baszni év közben..
De ha középszar OCnk van akkor azzal el elehet karistolni pár évig... tehát a folyamatosság szempontjából ez a megfelelő lépés..... 😀
malkav
Pont ezt a "folyamatossagot" kellene megszuntetnunk. 😊
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem értitek a lényeget...
Ha van jó OCnk akkor az egy év után elmegy HC-nak valahova (nem sok ilyen volt azért)
Ha szar OCnk van az annyira szar hogy már ki kell baszni év közben..
De ha középszar OCnk van akkor azzal el elehet karistolni pár évig... tehát a folyamatosság szempontjából ez a megfelelő lépés..... 😀
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
Az OL-re, W-re visszaterve szerintem a 2.5 millionyi kulonbseget nezte csak . Magyarazatot meg egy kezdo ujsagiro is ad tizet 20 perc alatt ( kidolgozva). Legalabbis remelem nem igaz, mert akkor a problema olyan sulyos, hogy...

De kalanul megjegyeznem, hogy nem tudom W mit csinalt volna, mert ha AH-nak ez jobban fekszik, akkor az elso felevben direkt lehetett pocsek, de ugy hogy most mar kivancsi lettem, hogy hogy lehetett volna ezt fokozni

Szerkesztette: no
több mint 6 éve
Snagal Baltimore Ravens 848
Joe Flacco will be happy with this: #Ravens coach John Harbaugh says OC Marty Mornhinweg will be back. DC search is underway.
Klaci79
Na, ez jó jel!
A szezon első felében annyira szar lesz, hogy jön az OC csere és a SB 😊 2018 az új 2012 😊
(most hogy a DC remélhetőleg értelmes lesz)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
Cserebe bizhatunk az allomany nyugdijba menetelevel.
no
Marty még csak 56 éves
Collapo
attol meg elmehet nyugdijba ( gondolom nem a state pension-re szamit) 😊
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Cserebe bizhatunk az allomany nyugdijba menetelevel.
no
Marty még csak 56 éves

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
Csak én fogom fel valahol poénosnak, hogy tavaly az egyik magyarázat miért nem tartották meg Wagnert B-Will helyett mert kevésbé illik bele Roman rendszerébe - Marty zone sémájába már annál inkább, de ezen már igazán nem érdemes fennakadni . Mellesleg Romant egy évre szerződtették és most asszisztálhatnak ha elmegy OC-nek a Wolwerineshez. 😊
Végülis már az is elég poén volt, hogy két eltérő stílust favorizáló edzőt összeengedtek és most nem vagyok róla meggyőződve, hogy a jót tartották meg. Függetlenül attól, hogy MM kb egy béna kacsa volt amiről legkevésbé Ő tehet, de mégiscsak a futás volt az ami működgetett ezzel a szedett-vedett kerettel.

Más: Közben nagy erőkkel indítottak nyomozást, hogy megkeressék Bisciotti eltűnt tökeit... talán majd akkor előkerülnek, ha a ő indít nyomozást a számlájáról hiányzó összegek miatt.
Blaise
en az OL-al kapcsolatban a "poenok" hatasara Joker mosollyal tudnek csak szolgaltatni. JH magatol nem valtoztatt semmit, nem hittem benne ezert drukkoltam, hatha a tobbiek kikaparjak a gesztenyet nekunk. A meccs utani nyilatkozat sokat elarult, mindenki fantasztikus munkat vegzett mind a jatekosok, mind az edzok.
A Wolwerines jobb csapatnak tunik, mint mi | igy lattatlanban |
Viszont Keksz a penz miatt nem fog valtoztatni.

Cserebe bizhatunk az allomany nyugdijba menetelevel.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Csak én fogom fel valahol poénosnak, hogy tavaly az egyik magyarázat miért nem tartották meg Wagnert B-Will helyett mert kevésbé illik bele Roman rendszerébe - Marty zone sémájába már annál inkább, de ezen már igazán nem érdemes fennakadni . Mellesleg Romant egy évre szerződtették és most asszisztálhatnak ha elmegy OC-nek a Wolwerineshez. 😊
Végülis már az is elég poén volt, hogy két eltérő stílust favorizáló edzőt összeengedtek és most nem vagyok róla meggyőződve, hogy a jót tartották meg. Függetlenül attól, hogy MM kb egy béna kacsa volt amiről legkevésbé Ő tehet, de mégiscsak a futás volt az ami működgetett ezzel a szedett-vedett kerettel.

Más: Közben nagy erőkkel indítottak nyomozást, hogy megkeressék Bisciotti eltűnt tökeit... talán majd akkor előkerülnek, ha a ő indít nyomozást a számlájáról hiányzó összegek miatt.
Blaise
Te balliberális Soros bérenc! 😉 Nem megmondta a csapat, hogy minden rendben van?!? 😀 😀 😀
Az OC jó, minek egy római...
Reg: – Elvették mindenünket a nyomorultak, kiszipolyoztak minket. És nem csak minket, apáinkat is. És apáink apáit is.
Loretta: – És apáink apáinak apáit is.
Reg: – Igen.
Loretta: – És apáink apáinak apáinak az apáit is. És...
Reg: – Jól van, Stan, ne lovald bele magad. És mit adtak nekünk mindezért cserébe?
Xerxes: – Vízvezetéket.
Reg: – Mit?
Xerxes: – Vízvezetéket.
Reg: – Ó, igen, igen. Azt ők adták, igen. Ez igaz.
3. katona: – És a csatornázást.
Loretta: – Ó, igen, a csatornázást. Ne feledd, milyen volt a város előtte!
Reg: – Jól van, elfogadom a vízvezetéket meg a csatornát. Ezt a két dolgot ők csinálták.
Matthias: – És az utakat.
Reg: – Persze, nyilvánvalóan az utakat. Ez nem is vita tárgya, ugyebár. De eltekintve az utaktól, a vízvezetéktől, a csatornáktól...
Katona: – Öntözés.
Xerxes: – Gyógyászat.
2. katona: – Oktatás.
Reg: – Jó, jó, elég volt. Elég.
1. katona: – És a bor.
Francis: – Igen, igen, az tényleg nagyon hiányozna, Reg, ha a rómaiak elmennének. A bor.
Katona: – Népfürdők.
Loretta: – És, hogy jó a közbiztonság az utcákon este is, Reg.
Francis: – Nagyon jól tudják, hogy kell rendet tartani. Lássuk be, csak ők képesek rá egy ilyen helyen, mint ez.
Reg: – Jól van, de eltekintve a csatornától, gyógyászattól, oktatástól, bortól, közrendtől, öntözéstől, utaktól, vízvezetékhálózattól... mit tettek a rómaiak értünk?
Xerxes: – Békét hoztak...Monty Python
A D# is csak azért kap új vezetőt, mert Pees megöregedett, nem pedig azért mert szar volt, M'kay?!
Pilátus: Dobjátok a padlóla!
Monty Python
😀 😀 😀 Oh, boi! 😀 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Csak én fogom fel valahol poénosnak, hogy tavaly az egyik magyarázat miért nem tartották meg Wagnert B-Will helyett mert kevésbé illik bele Roman rendszerébe - Marty zone sémájába már annál inkább, de ezen már igazán nem érdemes fennakadni . Mellesleg Romant egy évre szerződtették és most asszisztálhatnak ha elmegy OC-nek a Wolwerineshez. 😊
Végülis már az is elég poén volt, hogy két eltérő stílust favorizáló edzőt összeengedtek és most nem vagyok róla meggyőződve, hogy a jót tartották meg. Függetlenül attól, hogy MM kb egy béna kacsa volt amiről legkevésbé Ő tehet, de mégiscsak a futás volt az ami működgetett ezzel a szedett-vedett kerettel.

Más: Közben nagy erőkkel indítottak nyomozást, hogy megkeressék Bisciotti eltűnt tökeit... talán majd akkor előkerülnek, ha a ő indít nyomozást a számlájáról hiányzó összegek miatt.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Joe Flacco will be happy with this: #Ravens coach John Harbaugh says OC Marty Mornhinweg will be back. DC search is underway.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jázusom mi történik itten.
Szóval teljesen mindegy ki jön, mert szerintem az edző (DC) személyének a változása már önmagában fel fogja dobni a védelmet (új edzőnél senkinek nincs bérelt helye, kiskedvence mindenkinek oda kell tennie magát).
Támadóoldalon való igaz, hogy a egy falat falat (értitek ???) kellene rendbe tenni aztán megnézni abból mi sül ki. De az se felejtsük el, hogy a szentek védelmén is mekkorát dobot egy jó draft. Szóval nem írnám le a mi offunkat sem.
OC kérdést is meg kellene rágni, mert nem vagyok biztos abban, hogy egy OC csere sokkal előrébb rántana minket mint egy MM- nem azért mert ő kurvajó lenne, hanem mert képesek vagyunk 4 jelölt közül a legszarabb OC-t kiválasztani.
FAk közül igazából senkiért sem hullajtok könnyet, mert sem Hurst sem Wallace nem tűnt pótolhatatlannak, a többiekről nem is beszélve. (Mármint Wallace a mi szempontukbúl pótolhatatlan, de lehet helyette jobbat is találni) .
Jensent megtartanám valami black fridayes áron, mert centert sem tudtunk Birk óta az LOS mögé rakni, és ő legalább végig tudta játszani az évet.
Kivágni szerintem elég sok embert lehet pl. Carr, Webb, Mclellan, Maclin, Woodhead, ha Jensen v. Hurst marad akkor Howardot is.
Drafton kéne egy korai körös safety és/vagy ILB(jobban örülnék egy olcsó FA-nak) Mosley mellé a többi mehet támadófalba WR, TE meg egyebek.
Ha jön egy jó DC és rendbeb@ssza a védelmet, akkor lehet a támadókkal kísérletezni- mondjuk White, Adeboyadjo, Moore kaphatna lehetőséget a WR-eknél, Perrimannek, meg tanítsunk meg egy útvonalat és arra használjuk csak hátha azt meg tudja emészteni.
Futó hármas nem nézne ki rosszul Collins, Dixon, Buck trióval- Nekem idén Buck volt az egyik kedvencem, aki azért Collins mögött tök jó kiegészítő ember volt.-
Bolye és Williams is kaphatna több labdát, mert ezt az 1 yardos csekdón passzokat ők is meg tudják oldani nem kell ehhez Watson.
Ja és egy dolgot szeretnék kérni a drafttal kapcsolatban az FO-tól..... olyan játékosokat próbáljunk hozni, akik legalább egy szezont végig tudnak játszani a rookie szerződésükből, mert a tököm televan a #perriman_dixon_urban_williams_gilmore_campanaro porcelánbabákból
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
Azaz 1 győzelmünk van 50% feletti mérlegű csapat ellen. A Green Bay, meg a Houstonnak nem volt normális irányítója, akit felküldhetett volna a D-nk ellen. A Miami, Oakland, Indianapolis meg maga volt egész évben a középszer.
Vrij6
Tudom, hogy cinikus amit írok, de a playoff csapat attól playoff csapat, hogy leveri a gyengéket, és kikap a legjobbaktól. 😊 Aki megveri a jókat is, az a condender. Ami idén nem volt realitás, még sérülések nélkül sem igazán.

Más. Meglep valakit az alábbi hír? : 😊

 twitter.com/jeffzrebiecsun/status/948331875273183234
peterk2005
Pagano-t mar valaki irta itt egy honapja. DP megy ez orom. P-nal lattam rosszabb jeloltet is, de tudnek jobbat is. Kint o tunik a legnepszerubbnek.
no
Kérdés,h egy ambiciózus fiatal és progresszív DC vagy leenedő DC szívesen jön e JH süllyedőben lévő hajójára.
Ill.úgy tűnik JH-nak fontos,h ne legyen veszélyes az ifjú titán a pozíciójára.
kátrány
oszinten leszarom JH-t es mi esik jol a lelkenek. Kubiak fele megoldas remek volt es ha az uj titan kiturja, akkor meg jobb ( remeljuk a haverjai neki tehetsegesek, de ezeknel nem lehetnek rosszabbak) 😊
no
Arra értettem,h hiába akar mást,ha nem akar jönni akkor marad az,akit ismerünk.
Sztem egy abszolut külső egyéniségnek kellene jönni,hiába bírom Paganot vagy Fangiot.
Annyira felkészítetlen és dekoncentrált csapat volt fenn a Bengals ellen,h JH is mehetne öreg barátja után.Úgysem lenne sokáig munka nélkül.
kátrány
Ertettem, hogy mit irtal, de a mondadod 2. fele a veszelyesebb es arra reagaltam. Szerintem amugy jonnenek, a keret jo, Ozzie a D sose fogja elhanyagolni, megha teljesen O orientalt lenne a draft+FA, JH nem fog ( tud) beleszolni hivasba es ha jo lesz ( es mindenki ezt gondolja magarol) akkor a hajo elsullyedese eseten o tud villogni. Ellenben OC-nak elcsabitani egy jot, ahhoz kurvak-drogok es egyeb nyalanksagok kellenenek.
no
Csak lehet eleve megtorpedóz minden lehetséges ambiciozus jelöltet,ha az a javaslat az FO részéről érkezik.Pont ilyen Cord-ok kellenek neki,akik már nem akarnak HC-k lenni.Csak ez megfojtja az innovációt is.
Valamely Balt.Sun-os twitterén olvastam,h JH Winket akarja,Bisciotti akarja Paganot DC-nek.
kátrány
Erre valaszoltam eloszor. 😊 Kubiak ugyanigy jott anno, ha jol emlekszem.

Szerintem jonne megfelelo emberke, mert a poszt erdekes, tobbet ki lehet ebbol a gardabol hozni. JH hajoja lenyegtelen, mert a D kiemelkedhet. JH-n meg at kell nyulni, mint Kubiak-nal.

JH nem a leglenyegesebb elem itt ( kozel sem). Beszelhetunk Ozzie-rol is, de az biztos, hogy a D csunyan alulteljesit regota az alomanyhoz kepest. Ontjuk a penzt, embereket oda es nem mukodik a DC poszton levo csere reg aktualis. Persze Keksz ahogy mondta a szurkolok nem fogjak befolyasolni, hogy alkalmazza az embereit, cserebe o sem mondja meg hogy szurkoljunk ( | a Saints-nek | )

A baj hogy itt, mint vallakozas reszerol nezve nem kell sikeresnek lenned a sport reszeben. Persze tobb a profit, ha sikeres vagy, de ha nem akkor sincs baj. Amit te is irtal mar, hogy ha nincs a tulajban meg a tuz vagy a nyerni akaras, akkor lehet a kellemes munkatarsi viszony tobbet er mint 10% tobb profit ami a lelkesebb szurkerektol jonne. SB-t nyerni nehez, azt nem elvaras, de a csapatepites szamomra elvezetes es a smf es a kemeny vedelem. Ezekbol evek ota semmi elvezhetot nem kaptam. A Browns moneyball szerintem fantasztikus lett ( nem biztos, hogy eredmenyben latszani fog, majd meglatjuk), de azt mint dontessorozatnak nezem.
Teljesen elkanyarodtam, nalam 100x inkabb a D uj Mozart-ja, mint JH.
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Azaz 1 győzelmünk van 50% feletti mérlegű csapat ellen. A Green Bay, meg a Houstonnak nem volt normális irányítója, akit felküldhetett volna a D-nk ellen. A Miami, Oakland, Indianapolis meg maga volt egész évben a középszer.
Vrij6
Tudom, hogy cinikus amit írok, de a playoff csapat attól playoff csapat, hogy leveri a gyengéket, és kikap a legjobbaktól. 😊 Aki megveri a jókat is, az a condender. Ami idén nem volt realitás, még sérülések nélkül sem igazán.

Más. Meglep valakit az alábbi hír? : 😊

 twitter.com/jeffzrebiecsun/status/948331875273183234
peterk2005
Pagano-t mar valaki irta itt egy honapja. DP megy ez orom. P-nal lattam rosszabb jeloltet is, de tudnek jobbat is. Kint o tunik a legnepszerubbnek.
no
Kérdés,h egy ambiciózus fiatal és progresszív DC vagy leenedő DC szívesen jön e JH süllyedőben lévő hajójára.
Ill.úgy tűnik JH-nak fontos,h ne legyen veszélyes az ifjú titán a pozíciójára.
kátrány
oszinten leszarom JH-t es mi esik jol a lelkenek. Kubiak fele megoldas remek volt es ha az uj titan kiturja, akkor meg jobb ( remeljuk a haverjai neki tehetsegesek, de ezeknel nem lehetnek rosszabbak) 😊
no
Arra értettem,h hiába akar mást,ha nem akar jönni akkor marad az,akit ismerünk.
Sztem egy abszolut külső egyéniségnek kellene jönni,hiába bírom Paganot vagy Fangiot.
Annyira felkészítetlen és dekoncentrált csapat volt fenn a Bengals ellen,h JH is mehetne öreg barátja után.Úgysem lenne sokáig munka nélkül.
kátrány
Ertettem, hogy mit irtal, de a mondadod 2. fele a veszelyesebb es arra reagaltam. Szerintem amugy jonnenek, a keret jo, Ozzie a D sose fogja elhanyagolni, megha teljesen O orientalt lenne a draft+FA, JH nem fog ( tud) beleszolni hivasba es ha jo lesz ( es mindenki ezt gondolja magarol) akkor a hajo elsullyedese eseten o tud villogni. Ellenben OC-nak elcsabitani egy jot, ahhoz kurvak-drogok es egyeb nyalanksagok kellenenek.
no
Csak lehet eleve megtorpedóz minden lehetséges ambiciozus jelöltet,ha az a javaslat az FO részéről érkezik.Pont ilyen Cord-ok kellenek neki,akik már nem akarnak HC-k lenni.Csak ez megfojtja az innovációt is.
Valamely Balt.Sun-os twitterén olvastam,h JH Winket akarja,Bisciotti akarja Paganot DC-nek.

Szerkesztette: kátrány


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Remelem nem vetted rossz neven. A Titans nalam nem jo, de iden a legjobb a rosszak kozott, ami a PO szereplessel jar. Sot irtam, hogy meg a KC ellen van is eselyetek ( nem 50%), de utana mar drasztikusan meg kevesebb. Jovore lehet szintet leptek lehet PO-ba sem juttok. Mikozben a Jags ellenik szep eredmenyek, de ok csoportrivalisok es az egy mas kavehaz. A vasas jelenleg jobb, mint a Jags ( attol meg elverhetik oket) es mi egy ponttal kaptunk ki a Vasastol ( ami semmit nem jelent).
Nem erdemtelenul jutottatok oda, sot. A peldam azert el, mert a ket csapat osszecsapasan nem ti voltatok jobbak, hanem szerencsetlenkedes volt inkabb es eppen nyerhettunk volna mi is es akkor bejutunk. Ertsd jol. Toletek semmit el nem veve.

Persze ha azt mondod ti vegig tiportatok az utat, legyen ugy, bar nekem nem ugy tunt. Hajra Titans a KC ellen
no
Dehogy vettem. 😊 Lényegében én is így látom a dolgokat. A KC egyértelműen esélyesebb, így legalább nincs vesztenivalónk. Aztán hogy mi lesz jövőre, az is érdekes kérdés, de nem akarom tovább offolni a topikot. 😊
Kösz a biztatást! Rem legalább játszunk egy jó meccset!

Music City Miracle
több mint 6 éve
lucio 323
Én úgy érzem, nem lesz csendes az offseason.
Wallace amióta itt van, hozza magát - tán az egyetlen ilyen elkapónk. Ha elengedjük, kivel pótoljuk? Ha megtartjuk, mennyiért? Maclin szerintem is cut, 5 misit spórolunk vele, azért lehet kukázni az elmúlt két évéhez hasonló elkapót. Campanaro -használható, de sérülékeny. Kérdés, mennyiért maradna - de azt érzem, ha Aiken kapott máshol szerződést, ő is fog. Namost ezzel elsoroltam az ekézett WR sorunk nagy részét, amiből úgy tűnik, akit érdemes lenne megtartani, azt nem tudjuk. Így megint marad a kukázás, meg persze a draft, csakhogy állítólag az idei draft wr talent hiányos.
Hurstöt szerintem a jelenlegi cap helyzetünkben nem tudjuk megtartani. Kapni fog valahol 4-5 mió/év (vagy e felett), ennnyit mi nem tudunk neki fizetni (meg tán egy év teljesítményért nem érdemes).
Én úgy látom, az O helyzetünk annyira szar, hogy egy év alatt nem lehet megoldani, ráadásul a fentiek és a cap helyzet miatt tán megnyugtatóan nem is lehet. Viszont: minden úgy indul, végy egy jó falat. Egy jó fallal futni is lehet, amit nem tudtunk idén konzisztensen. Ugyanakkor van egy jó futónk. És jó fallal egy közepes futó is megtáltosodik. Tegyük rendbe a falat, fókuszáljunk erre.
Az O falból mind Jensen, mind Hurst kiugró évet produkált. Ha ez annak köszönhető, hogy végre volt egy jó O line edző, aki a szarból várat épített, akkor ezt kéne kihasználni, amíg itt van.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
Azaz 1 győzelmünk van 50% feletti mérlegű csapat ellen. A Green Bay, meg a Houstonnak nem volt normális irányítója, akit felküldhetett volna a D-nk ellen. A Miami, Oakland, Indianapolis meg maga volt egész évben a középszer.
Vrij6
Tudom, hogy cinikus amit írok, de a playoff csapat attól playoff csapat, hogy leveri a gyengéket, és kikap a legjobbaktól. 😊 Aki megveri a jókat is, az a condender. Ami idén nem volt realitás, még sérülések nélkül sem igazán.

Más. Meglep valakit az alábbi hír? : 😊

 twitter.com/jeffzrebiecsun/status/948331875273183234
peterk2005
Pagano-t mar valaki irta itt egy honapja. DP megy ez orom. P-nal lattam rosszabb jeloltet is, de tudnek jobbat is. Kint o tunik a legnepszerubbnek.
no
Kérdés,h egy ambiciózus fiatal és progresszív DC vagy leenedő DC szívesen jön e JH süllyedőben lévő hajójára.
Ill.úgy tűnik JH-nak fontos,h ne legyen veszélyes az ifjú titán a pozíciójára.
kátrány
oszinten leszarom JH-t es mi esik jol a lelkenek. Kubiak fele megoldas remek volt es ha az uj titan kiturja, akkor meg jobb ( remeljuk a haverjai neki tehetsegesek, de ezeknel nem lehetnek rosszabbak) 😊
no
Arra értettem,h hiába akar mást,ha nem akar jönni akkor marad az,akit ismerünk.
Sztem egy abszolut külső egyéniségnek kellene jönni,hiába bírom Paganot vagy Fangiot.
Annyira felkészítetlen és dekoncentrált csapat volt fenn a Bengals ellen,h JH is mehetne öreg barátja után.Úgysem lenne sokáig munka nélkül.
kátrány
Ertettem, hogy mit irtal, de a mondadod 2. fele a veszelyesebb es arra reagaltam. Szerintem amugy jonnenek, a keret jo, Ozzie a D sose fogja elhanyagolni, megha teljesen O orientalt lenne a draft+FA, JH nem fog ( tud) beleszolni hivasba es ha jo lesz ( es mindenki ezt gondolja magarol) akkor a hajo elsullyedese eseten o tud villogni. Ellenben OC-nak elcsabitani egy jot, ahhoz kurvak-drogok es egyeb nyalanksagok kellenenek.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
 russellstreetreport.com/2018/01/03/baltimore-ravens-salary-cap/ravens-2018-salary-cap-preview/
Ray_bp_Lewis
Tehát
- van 7.2 milliónk
- egyértelmű Maclin cut (ez plusz 5 millió), és vannak egyéb opciók - szerintem Howard (4M) és Carr (6m) kivágása érheti meg nagyobb pénzért, ha hozni akarunk valaki drága embert, a többinek nem látom értelmét (Perriman cutnak sem)
- kulcsfontosságú/drága FA-nk viszont nincs, a legnagyobb nevek Wallace, Hurst, Jensen, Urban, Watson és West... és ezek jó részét nem is muszáj visszahozni.

Csendes holtszezon lesz, megint offszezonvégi kukázással...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Támadóoldalon akkor marad minden?
Én ezt a John Mortont igencsak el tudnm képzelni OC-ként... Paganonak nem túlságosan örülök (szerintem ez már le van vajazva...), de asszem írta már valaki, hogy lehetne rosszabb is meg jobb is...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Azaz 1 győzelmünk van 50% feletti mérlegű csapat ellen. A Green Bay, meg a Houstonnak nem volt normális irányítója, akit felküldhetett volna a D-nk ellen. A Miami, Oakland, Indianapolis meg maga volt egész évben a középszer.
Vrij6
Tudom, hogy cinikus amit írok, de a playoff csapat attól playoff csapat, hogy leveri a gyengéket, és kikap a legjobbaktól. 😊 Aki megveri a jókat is, az a condender. Ami idén nem volt realitás, még sérülések nélkül sem igazán.

Más. Meglep valakit az alábbi hír? : 😊

 twitter.com/jeffzrebiecsun/status/948331875273183234
peterk2005
Pagano-t mar valaki irta itt egy honapja. DP megy ez orom. P-nal lattam rosszabb jeloltet is, de tudnek jobbat is. Kint o tunik a legnepszerubbnek.
no
Kérdés,h egy ambiciózus fiatal és progresszív DC vagy leenedő DC szívesen jön e JH süllyedőben lévő hajójára.
Ill.úgy tűnik JH-nak fontos,h ne legyen veszélyes az ifjú titán a pozíciójára.
kátrány
oszinten leszarom JH-t es mi esik jol a lelkenek. Kubiak fele megoldas remek volt es ha az uj titan kiturja, akkor meg jobb ( remeljuk a haverjai neki tehetsegesek, de ezeknel nem lehetnek rosszabbak) 😊
no
Arra értettem,h hiába akar mást,ha nem akar jönni akkor marad az,akit ismerünk.
Sztem egy abszolut külső egyéniségnek kellene jönni,hiába bírom Paganot vagy Fangiot.
Annyira felkészítetlen és dekoncentrált csapat volt fenn a Bengals ellen,h JH is mehetne öreg barátja után.Úgysem lenne sokáig munka nélkül.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
Azaz 1 győzelmünk van 50% feletti mérlegű csapat ellen. A Green Bay, meg a Houstonnak nem volt normális irányítója, akit felküldhetett volna a D-nk ellen. A Miami, Oakland, Indianapolis meg maga volt egész évben a középszer.
Vrij6
Tudom, hogy cinikus amit írok, de a playoff csapat attól playoff csapat, hogy leveri a gyengéket, és kikap a legjobbaktól. 😊 Aki megveri a jókat is, az a condender. Ami idén nem volt realitás, még sérülések nélkül sem igazán.

Más. Meglep valakit az alábbi hír? : 😊

 twitter.com/jeffzrebiecsun/status/948331875273183234
peterk2005
Nem cinikus, igaz. Ha a Bearst megverjuk akik 50% alatt vannak es gyengek is akkor bent vagyunk, vagy a Bengalst aki negativan zart vagy a Titanst aki szinten nem eros ( remelem diplomatikus lettem) bar plusszos.
no
Lehet, nem erős a Titans, de a kötelezőket tudta hozni. Sőt Mariotáék képesek voltak pluszt is hozzátenni, mert a jónak mondott Jaguarst kétszer legyőzték.
Nandito
Remelem nem vetted rossz neven. A Titans nalam nem jo, de iden a legjobb a rosszak kozott, ami a PO szereplessel jar. Sot irtam, hogy meg a KC ellen van is eselyetek ( nem 50%), de utana mar drasztikusan meg kevesebb. Jovore lehet szintet leptek lehet PO-ba sem juttok. Mikozben a Jags ellenik szep eredmenyek, de ok csoportrivalisok es az egy mas kavehaz. A vasas jelenleg jobb, mint a Jags ( attol meg elverhetik oket) es mi egy ponttal kaptunk ki a Vasastol ( ami semmit nem jelent).
Nem erdemtelenul jutottatok oda, sot. A peldam azert el, mert a ket csapat osszecsapasan nem ti voltatok jobbak, hanem szerencsetlenkedes volt inkabb es eppen nyerhettunk volna mi is es akkor bejutunk. Ertsd jol. Toletek semmit el nem veve.

Persze ha azt mondod ti vegig tiportatok az utat, legyen ugy, bar nekem nem ugy tunt. Hajra Titans a KC ellen