Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Pees állítólag visszavonul az év végén, és Haribo Paganoval vacsorázott, szóval lehet lesz váltás DC szinten.
malkav
Ráadásul a Colts tábor egy jelentős része pont oda kívánja Paganot, mint mi Peest.
Collapo
De neluk nem DC, nem o volt a legjobb nalunk, de fasza lesz...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Pees állítólag visszavonul az év végén, és Haribo Paganoval vacsorázott, szóval lehet lesz váltás DC szinten.
malkav
most ertem haza. Erre. Este olyan buli lesz.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
. Mindenesetre, ez egy jobb váltásnak tűnik, mellette meg azt is el tudnám viselni, ha Romant neveznénk ki OC-nak,
malkav
Na mondjuk azért ez még nem fix...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
James Twelvetrees Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 32
Pees állítólag visszavonul az év végén, és Haribo Paganoval vacsorázott, szóval lehet lesz váltás DC szinten.
malkav
Ezt kértem a Jézuskától. 😊 Ha csak februárban érkezik meg az ajándékom, azt se bánom.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ezek mindig jó kérdések, mert lehet hogy HC-nak pocsék de DC-nek meg kiváló, lásd Hue Jackson, Rex Ryan, Josh McDaniels (nyílván koodrinátor HC). Mindenesetre, ez egy jobb váltásnak tűnik, mellette meg azt is el tudnám viselni, ha Romant neveznénk ki OC-nak, azért a futások rendben voltak ezzel a gyér fallal is, nem kimagaslóan jó, de nem is olyan ergya mint tavaly. A paszjáték, meg ehhez képest csak pozitív irányba változhat.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pees állítólag visszavonul az év végén, és Haribo Paganoval vacsorázott, szóval lehet lesz váltás DC szinten.
malkav
Ráadásul a Colts tábor egy jelentős része pont oda kívánja Paganot, mint mi Peest.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Pees állítólag visszavonul az év végén, és Haribo Paganoval vacsorázott, szóval lehet lesz váltás DC szinten.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elmagyarazza valaki mért lett vége a meccsnek? Ha fumbliból kipattog a labda, akkor utána fut az óra ha felállnak a támadók vagy mi?
Rynald
Fut az óra, amint a bíró leteszi a labdát a helyére. (és jelt ad, hogy a labda játékra kész.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Rynald Indianapolis Colts 239
Elmagyarazza valaki mért lett vége a meccsnek? Ha fumbliból kipattog a labda, akkor utána fut az óra ha felállnak a támadók vagy mi?
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
A browns lehet ujrakezdi, GW johet hozzank es amugy is. DP-t fel kell buktatni.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Bár igazából nem volt létkérdés a meccs, azért ebből is tanultunk valamit. Én leginkább azt, hogy az elit D-nk az ellenfelek miatt tűnik annak. Arra lett felépítve, hogy meccset nyerjen - erre nem az utolsó drive-ot nem tudja megállítani, hanem az utolsó negyedben egyet sem. Ami azért szomorú, mert így hátrább vagyunk a csapatépítésben, mint a statisztikák mutatják. Sajnos ez is aláhúzza, miért nem volt létkérdés a meccs: nekünk a Browns és a csere QB-s Colts a rangadó, míg a Steelers fejében joggal járhatott már a múlt héten is a a Patriots elleni meccs. Úgy vertek meg minket, ahogy egy gyenge csapatot szokás. Elég volt a végén belehúzniuk.
A meccs remek volt, de a tükör, amit mutatott rólunk, nekem nem sok jót jelez.
lucio
Allj be a sorba ( bar rovid). Tavalyrol a 2 feladat csapatepites teren az OL-t fel kellett minden ertelemben erositeni es a tavalyi meccsunk konkuzioja volt hogy jobb sec kell. TJ, Carr, a fiatalok szep melyseg, papiron jo nevek. De konstrukcios hiba van. Ha nincs nyomas es nyomjuk a prevent D-t, a zonazast, a vaniliat, a nyalt akkor nem fog sikerulni a LoB-nak sem ( max tobb idot ad egy kicsivel). Amikor meg elengedi a gyeplot akkor meg 50%-ban minimum bejon a mi erdemunkbol, nelkule meg 5%, de szerencsere er a ki nem kenyszeritett hiba is. Az egy mas kerdes hogy uabbol a felallasbol uaz, uott probalja meg es ebbol van 3-4 fele akkor be fogja bizonyitani, hogy felesleges kockaztatas.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Jó meccs volt ez.Az O pozitív csalódás,a D viszont jó szar volt,bár BB-Bell-Brown trió ellen senki sem tud kezdeni semmit.Végülis tudtuk,hogy kiszopunk,nem probléma ez.A többit hozni kell és sima liba a PO.Aztán ott majd elkenjük a Vasat száját,kutyát se érdekli az alapszakasz meccs 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Gyoztunk iden pozitiv merlegu csapat ellen?
no
Lions és Packers.
Soldados
AR nelkul nem er, de a lions tokos volt.. Grrr 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gyoztunk iden pozitiv merlegu csapat ellen?
no
Lions és Packers.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
sztem a legjobb védőnk wallace volt, tán két int-et is sikerült levédekeznie
gedam
a backfielden mindenkepp. 😊
Amugy Judon, a nagyjatek mestere meg Levine.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Egy driveot láttam belőle meg néha felriadtam akkor ránéztem az eredménykövetőre:
1. nem ezt a meccset kellett megnyerni!
2. Nem gondoltam volna hogy ez az O ennyi pontot képes szerezni a steelers védelem ellen, ami idén nem tartozott a rosszak közé. Persze hiányzott pár ember a védelemből, de kinél nem.
3. A védelem nem volt toppon, de azért kiesett egy Jsmith és AB, Bell duó egyik védelemnek sem volt kellemes idén.
malkav
Igen, Igazából kulcs szituációkban nyeltük a nagy játékokat sajnos, eddig ilyenkor jöttek az INT-ek most sajnos nem, de ilyen a foci (felpattano lasztik, Humphrey majdnem int stb..)

Pár dolog:
-Collins kurva fasza, ligaelit RB teljesítményt hozott, Rice óta először van fr RB.
-Humphrey fasza lesz, jövőre Carr sanszosan mehet szerintem, ha Young felépül nickelbe.
-A D legnagyobb hiányossága, amit jövő Drafton orvosolni kell az egy cover ILB Mosley mellé, mert kb Jesse James karrier meccset tolt, nem vagyok képbe a prospectekkel, de Cravens, Dion Jones féle Safety/LB hibrid kell.
cikesz
Carr JS miatt van, mert jovore se birja ki az evet varhatoan.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Egy driveot láttam belőle meg néha felriadtam akkor ránéztem az eredménykövetőre:
1. nem ezt a meccset kellett megnyerni!
2. Nem gondoltam volna hogy ez az O ennyi pontot képes szerezni a steelers védelem ellen, ami idén nem tartozott a rosszak közé. Persze hiányzott pár ember a védelemből, de kinél nem.
3. A védelem nem volt toppon, de azért kiesett egy Jsmith és AB, Bell duó egyik védelemnek sem volt kellemes idén.
malkav
1, nem azzal van a baj, hogy nem nyertunk.
2, a vasas D legjobb eleme, hogy jo O-uk van egy Bell-el. Amikor vezetni tudtunk mi is, jott a futas es a kenyszerbol passzolo ellenfel ellen jottek a labdaszerzesek ( ahol a QB-k olyanok voltak amilyenek). Es ok jobbak. Persze Saci fontos nekik, ahogy nekunk Yanda, Dixon, Lewis.
3, pedig most kellett volna ott lenni, mert Trubisky-t anelkul is illett volna. Az elso PO szintu ellenfel olyan szamokat raktak fel, amit a 2000 D egy fel ev alatt engedett volna. JS-tol ugy szeretnek egy statot, hogy miota megvan a nagy penze, hany darab fontos meccsen jatszott es hogy jatszott mikor atlag feletti elkapo es QB volt az ellenel. Erzesbol nagyon keves a jo ilyen meccse.

Gyoztunk iden pozitiv merlegu csapat ellen?
több mint 6 éve
gedam 5 692
Hát a kérdés az hogy a Bills kikap-e a Patstől vagy legalább egyszer a Miamitől? Ha ez meglesz akkor nekünk be kell húzni a maradék 3 meccset és nincs gond.
malkav
Hát a kérdés az hogy a Bills kikap-e a Patstől vagy legalább egyszer a Miamitől? Ha ez meglesz akkor nekünk be kell húzni a maradék 3 meccset és nincs gond.
malkav
elvileg ha mindkét csapatnak 10-6-ja lesz, akkor minket tesz hatodiknak, ha mindkettőnknek 9-7-je akkor a buffalot. de ez gondolom a többi meccs eredményétől is függ, egyelőre még elég bonyi. nyerni kell ezt a 3 meccset az biztos. nem lehetetlen.
több mint 6 éve
gedam 5 692
sztem a legjobb védőnk wallace volt, tán két int-et is sikerült levédekeznie
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát a kérdés az hogy a Bills kikap-e a Patstől vagy legalább egyszer a Miamitől? Ha ez meglesz akkor nekünk be kell húzni a maradék 3 meccset és nincs gond.
több mint 6 éve
lucio 323
Bár igazából nem volt létkérdés a meccs, azért ebből is tanultunk valamit. Én leginkább azt, hogy az elit D-nk az ellenfelek miatt tűnik annak. Arra lett felépítve, hogy meccset nyerjen - erre nem az utolsó drive-ot nem tudja megállítani, hanem az utolsó negyedben egyet sem. Ami azért szomorú, mert így hátrább vagyunk a csapatépítésben, mint a statisztikák mutatják. Sajnos ez is aláhúzza, miért nem volt létkérdés a meccs: nekünk a Browns és a csere QB-s Colts a rangadó, míg a Steelers fejében joggal járhatott már a múlt héten is a a Patriots elleni meccs. Úgy vertek meg minket, ahogy egy gyenge csapatot szokás. Elég volt a végén belehúzniuk.
A meccs remek volt, de a tükör, amit mutatott rólunk, nekem nem sok jót jelez.
több mint 6 éve
gedam 5 692
na most megint végigpötyögtem ezt a szar playoff masinát, jelenleg mindhárom meccset nyernünk kell, csak akkor vagyunk bent biztosan. aztán ez gondolom változik még, most a titans veresége nekünk rosszul jött a buffalonak meg kedvezett. ja meg a mi vereségünk sem jött jól nekünk, de az kalkulálva volt.

Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
gedam 5 692
Egy driveot láttam belőle meg néha felriadtam akkor ránéztem az eredménykövetőre:
1. nem ezt a meccset kellett megnyerni!
2. Nem gondoltam volna hogy ez az O ennyi pontot képes szerezni a steelers védelem ellen, ami idén nem tartozott a rosszak közé. Persze hiányzott pár ember a védelemből, de kinél nem.
3. A védelem nem volt toppon, de azért kiesett egy Jsmith és AB, Bell duó egyik védelemnek sem volt kellemes idén.
malkav
Igen, Igazából kulcs szituációkban nyeltük a nagy játékokat sajnos, eddig ilyenkor jöttek az INT-ek most sajnos nem, de ilyen a foci (felpattano lasztik, Humphrey majdnem int stb..)

Pár dolog:
-Collins kurva fasza, ligaelit RB teljesítményt hozott, Rice óta először van fr RB.
-Humphrey fasza lesz, jövőre Carr sanszosan mehet szerintem, ha Young felépül nickelbe.
-A D legnagyobb hiányossága, amit jövő Drafton orvosolni kell az egy cover ILB Mosley mellé, mert kb Jesse James karrier meccset tolt, nem vagyok képbe a prospectekkel, de Cravens, Dion Jones féle Safety/LB hibrid kell.
cikesz
collins egyre jobban ráérez,stílusra bell és lynch gyermeke.
több mint 6 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Egy driveot láttam belőle meg néha felriadtam akkor ránéztem az eredménykövetőre:
1. nem ezt a meccset kellett megnyerni!
2. Nem gondoltam volna hogy ez az O ennyi pontot képes szerezni a steelers védelem ellen, ami idén nem tartozott a rosszak közé. Persze hiányzott pár ember a védelemből, de kinél nem.
3. A védelem nem volt toppon, de azért kiesett egy Jsmith és AB, Bell duó egyik védelemnek sem volt kellemes idén.
malkav
Igen, Igazából kulcs szituációkban nyeltük a nagy játékokat sajnos, eddig ilyenkor jöttek az INT-ek most sajnos nem, de ilyen a foci (felpattano lasztik, Humphrey majdnem int stb..)

Pár dolog:
-Collins kurva fasza, ligaelit RB teljesítményt hozott, Rice óta először van fr RB.
-Humphrey fasza lesz, jövőre Carr sanszosan mehet szerintem, ha Young felépül nickelbe.
-A D legnagyobb hiányossága, amit jövő Drafton orvosolni kell az egy cover ILB Mosley mellé, mert kb Jesse James karrier meccset tolt, nem vagyok képbe a prospectekkel, de Cravens, Dion Jones féle Safety/LB hibrid kell.
több mint 6 éve
gedam 5 692
Egy driveot láttam belőle meg néha felriadtam akkor ránéztem az eredménykövetőre:
1. nem ezt a meccset kellett megnyerni!
2. Nem gondoltam volna hogy ez az O ennyi pontot képes szerezni a steelers védelem ellen, ami idén nem tartozott a rosszak közé. Persze hiányzott pár ember a védelemből, de kinél nem.
3. A védelem nem volt toppon, de azért kiesett egy Jsmith és AB, Bell duó egyik védelemnek sem volt kellemes idén.
malkav
most nem nézem meg a stattot, de sztem ben 500yard fölött zárt. ha az elit támadógépezetek szuperelitként működnek ellenünk soha nem nyerünk.
viszont az o remek volt, bár flacco elég bizonytalan, de ez így összességében fasza.