Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 640
Nem neztem meg semmilyen nyilatkozatot, igy nem tudom mi van a FO reszerol.

Az enyemrol tudok irni. A meccs egy jo osszefoglalo volt az evunkrol. Az OL-nek idonkent annyi haszna volt mint motorcsonaknak a Gobi sivatagban, neha NFL szintunek tuntek. A futast nem tudtuk konzisztense tenni, AC pedig az egyetlen jatekos akiben megvolt a szikra. F-nak remek labdai es borzalmas homalyai kb fele-fele aranyban adodtak, a trukkos play-ek kivitelezese nagyreszt szanalmas. A WR-ek droppolnak is, de tul sok jo labdaval se talalkoztak, a nem pontos, de elkaphato labdaknal meg nincs klasszisunk aki ezeket behuzza jo aranyban. A jatekhivasnal is szeles skalabol operaltunk, de ha jo volt akkor el tudtuk rontani a kivitelezessel. Ha mindenki a szebbik arcat mutatta akkor ok, de ez talan 3 meccs.
A D meg siralmas ugy ahogy van, remek hogy sok labdat szereztunk az evben, de az magaban keves. Arra jo, hogy elmaszkirozott dolgokat.


Viszont fel kell oldani vegre a keret nem eleg jo-annal jobb a keret ahogy jatszunk feleloseg kerdeset ( a sajat velemenyemet mar leirtam egy parszor 😊)
Az ellenfelek gyengek voltak nagyreszt es igy sem tudtunk meggyozonek sem tunni a labda egyik oldalan sem. Kicsit tartok tole, hogy minden marad igy hisz olyan kozel voltunk ( ide raknek egy xanaxos fejecsket). De meggyozhetonek gondolom magam, ha leirjatok, hogy remek ez csak apro hibak miatt szenvedunk

Ami viszont megbocsathatatlan, hogy a jatek lelektelen, tuz nelkuli volt.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
😀 😀 😀 😀 😀

Húzzunk le magunkat WC-n.
Vrij6
Nem jutottunk be 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
gedam 5 699
Flaccot el kellene zavarni mar a vérbe. Tobb eve semmit se csinal. Csak a penz legyen meg..
Voice
én megvédem. sosem volt neki klasszis elkapója. egy közepesnél jobb elkapóval ez fordított eredmény lett volna. ennyi dropot nem lehet megúszni. flacco egy frencsájz qb, akire lehet számítani, de nem egy playmaker, megvannak a korlátai. ha nincs, aki kisegítse, rossz lesz. mi lett volna a meccs vége, ha csak egy bryant szintű elkapó van nálunk (aki a steelersben margón van)? ez egy rossz filozófia. playmakerek nélkül nem lehet rájácciba menni. az meg nálunk zéró. abban biztam vki az lesz. de nem lett. nem is érdemeltük, csak ezt. boldogabb új évet.

Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Flaccot el kellene zavarni mar a vérbe. Tobb eve semmit se csinal. Csak a penz legyen meg..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Igazából, a támadósornak és a védelemnek is megvolt az esélye playoffba jutni a legvégén.. elég lett volna kivédekezni egy 4 & 12-t, vagy a végén három időkéréssel szűk egy perc alatt végigmenni a pályán. Egyik se ment, kár :/
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Akkor ez ennyi?
több mint 6 éve
lucio 324
Sok szart le lehet írni a csapatról. De: ilyen gyenge játékkal így fejben majd játékban is versenyben maradni, ez mindenképpen megsüvegelendő. Ez most nem irónia. Akár az idényt, akár ezt a meccset is sutba lehetett volna vágni jóval korábban, a sérülések miatt (idény eleje), a mutatott játék miatt (ma és az idény). De mégis: valahogy elhúztuk odáig, hogy egy 4. és 12-őt kellett volna kivédeni a play offért. Nem sikerült. A miértre számos ok lehet. Szerintem a legfőbb, hogy míg a vezetőség nagyon jól menedzseli a kialakult helyzeteket (sérülések, forma ellenére a hit, a küzdőszellem fenntartása), addig a helyzeteket kissé rosszul alakítja. Flaccot megfizetjük, de nincs playmaker az offenzben. Nélkülük ő sem az. Elit D-t akarunk, de a D elbukik akkor, mikor a play-off a tét. Mind Pittsburghben, mind ma lehetősége lett volna lezárni a meccset. És ne jöjjünk azzal, milyen az O meg mit bszott el pl ma. Egyrészt papíron óriási skill fölényben van a D, másrészt az O az idény során, de akár ma is képes volt fejlődni. A D olyan volt végig, amilyen. Mint ma: csinált nagyszerű dolgokat, de eltört, amikor hajlania sem lett volna szabad. Ha a dolog jó oldalát nézzük, akkor mindannyian láttuk, milyen (jelenlegi képességű) csapatunk van, ehhez képest kaptunk jópár play-off meccset az idény végére (ha annak vesszük, ahol nem szabadott kikapnunk). Várom a jövő évet, ahol majd a sorsolás nem lesz ennyire kegyes, mert nem tudom eldönteni, hogy hajszálnyira vagyunk a play offtól vagy egy szerencsés sorsolásra a teljes összeomlástól és a rebuildtől.
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most csalódás,viszont 1 hónap focival nem érdemelheti meg 1 csapat sem a PO-t.Volt néhány jó meccs,gyenge csapatok ellen,hogy most sorsszerűen kikapjunk egy másik gyenge csapattól az utolsó playben.
Minden meccsünk szenvedés volt,ma,ami PO meccs volt sem volt a csapat éles,felkészítetlenek voltak a játékosok.Ma is csak 1 félidőt játszottunk,az elsőt elkummantottuk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Á!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
😀 😀 😀 😀 😀

Húzzunk le magunkat WC-n.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 640
Jovore ujra elesben.
no
Ehhez csupán az fog kelleni, hogy újra az első játéknapon találkozzon a két csapat. 😀
Mikey
par honap es mindannyian lelkesek leszunk a fenyes jovo miatt. 😊
no
Vigyázz, a Browns GM megmondta hogy nekik jövőre csak a csoportgyőzelem elfogadható! Szóval úgy néz ki hárman fogunk tülekedni a 2. helyért, kemény év lesz.
Jan
remelem is, hogy kemeny ev lesz. Egy negycsapatos verfurdonek nagyon orulnek.

| Bar a fenyes jovore van a csapatnak egy B terve hogy erosebb egoket szerelnek be. |
több mint 6 éve
gedam 5 699
a faszom, hogy nem veszik figyelembe a central european time-ot
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Jovore ujra elesben.
no
Ehhez csupán az fog kelleni, hogy újra az első játéknapon találkozzon a két csapat. 😀
Mikey
par honap es mindannyian lelkesek leszunk a fenyes jovo miatt. 😊
no
Vigyázz, a Browns GM megmondta hogy nekik jövőre csak a csoportgyőzelem elfogadható! Szóval úgy néz ki hárman fogunk tülekedni a 2. helyért, kemény év lesz.

Szerkesztette: Jan
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 640
Jovore ujra elesben.
no
Ehhez csupán az fog kelleni, hogy újra az első játéknapon találkozzon a két csapat. 😀
Mikey
par honap es mindannyian lelkesek leszunk a fenyes jovo miatt. 😊
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Jovore ujra elesben.
no
Ehhez csupán az fog kelleni, hogy újra az első játéknapon találkozzon a két csapat. 😀
Mikey
Pedig azt írtad a soccer topikban, hogy örök álmodozó vagy, ejnye. 😀
Vrij6
Bold prediction: a Bengals PO meccset nyer jövőre. Így jó lesz? 😀
Mikey
Így már van összefüggés a két mondat között, igen. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Jovore ujra elesben.
no
Ehhez csupán az fog kelleni, hogy újra az első játéknapon találkozzon a két csapat. 😀
Mikey
Pedig azt írtad a soccer topikban, hogy örök álmodozó vagy, ejnye. 😀
Vrij6
Bold prediction: a Bengals PO meccset nyer jövőre. Így jó lesz? 😀
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Jovore ujra elesben.
no
Ehhez csupán az fog kelleni, hogy újra az első játéknapon találkozzon a két csapat. 😀
Mikey
Pedig azt írtad a soccer topikban, hogy örök álmodozó vagy, ejnye. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Jovore ujra elesben.
no
Ehhez csupán az fog kelleni, hogy újra az első játéknapon találkozzon a két csapat. 😀
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mint korábban említettem pees visszavonul szóval imaink meghallgatást nyertek lehet koordinatort keresni..... Pagano vagy Austin a detriottol
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Tegnap nem játszott rossz meccset a Bengals,kicsit félek..
LeviPoki
Persze, mert egy még bénább Lions jött szembe. Nem kell aggódni.
Mikey
😀

Én nem is értem azokat akik aggódnak.
Vrij6
Lehet Korda Gyuri bácsik és Klárikák, akik félnek mindentől, ami nem saját maguk. 😊
Mikey
No-val értek egyet,tud jól játszani a Bengals,de papíron mi nyerünk.Viszont mi bárkitől kikapunk,ha elkezd a csapat motiválatlanul játszani..Ettől tartok,hogy szarok leszünk.Bár nem fogom látni a meccset,majd néha idepillantok,de a végén nagy ivás lesz,akármi is lesz az eredmény 😀 Boldog Újévet és go Ravens!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 640
Tegnap nem játszott rossz meccset a Bengals,kicsit félek..
LeviPoki
Persze, mert egy még bénább Lions jött szembe. Nem kell aggódni.
Mikey
😀

Én nem is értem azokat akik aggódnak.
Vrij6
Lehet Korda Gyuri bácsik és Klárikák, akik félnek mindentől, ami nem saját maguk. 😊
Mikey
Az ellenkezoje. Jelen esetben nem toletek, sajat magunktol tartok. A PO-ba jutas meglesz hisz bizhatunk, hogy jok leszunk, ti elvesztitek, a titans kikap, a Bills kikap. Azert jo lenne nyerni es szerintem meglesz, a 2 csapat motivacioja kozti kulonbseg el kell hogy dontse. Teljesen nem leszek meglepve ha ti nyertek.

Jovore ujra elesben.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Tegnap nem játszott rossz meccset a Bengals,kicsit félek..
LeviPoki
Persze, mert egy még bénább Lions jött szembe. Nem kell aggódni.
Mikey
😀

Én nem is értem azokat akik aggódnak.
Vrij6
Lehet Korda Gyuri bácsik és Klárikák, akik félnek mindentől, ami nem saját maguk. 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 640

én bizakodó vagyok, mert ez a meccs volt az, ahol először működött 100%-ban, amit mm eddig is akart csinálni és ami a steelers és a pecc ellen is győzelemre vezethet. kiböjtöltük.
tán 3 vagy 4 10 playnél is többet tartalmazó pontszerző drive volt, ami frencsirekord. rövid futásokkal, check down passzokkal fáraszd a védelmet és tartsd az ellen o-ját a padon. labdabirtoklás és tilitoli, mi leszünk az amerikai foci barcelonája.
ha az o fal továbbra is működik, akkor ez egy járható út lehet.
gedam
Egy par dolog, kezdjuk ott hogy a legergyabb D volt az ellenfel. Az ido kontrolalasa fontos es a futas is. Az ellenfel D-e a sok palyan toltott perctol farad, de nem tudtam hogy mi direkt rovid futasokat varunk el. De legyen igy, ha kepesek vagyunk masra is, de olyat meg nem nagyon lattunk. A rovid futas es a CD az ment egesz evben ( igaz akkor az eleteert kuzdott F).

Az egesz csapatnak kell, hogy mi vezessunk, mert ugy kepesek vagyunk ezzel a fenti taktikaval olni az orat es haladgatni is. A D-nek is jol all ha az ellen nem is akar futni ( mert eleg szarok vagyunk benne), es vadaszhatunk a labdakra, es eddig szerencsere NB2 iranyitok soraval talalkoztunk. Pees pont ezert (sem) illik ide. Megprobaljuk nem benyelni a nagy jatekokat, futast fogjuk(?). Es a kenyszerdobasoknal megyunk a labdakert feladva a nyomast es veluk is passzsavokat zarni. Cserebe haladnak ellenunk inkabb biztosan, mint nem. A baj ott kezdodik ha nem vezetunk, mert nem is lattam mast az O-tol, a D meg ritkan alkalmas 3and out-ra ( foleg 2-3ra egymas utan). Ha a fal tartani fog akkor az O kepes lehet haladni, keves a bitang D. Ahol jo ott meg az O-uk tud kerdeses lenni, de jobb nalunk a negy csoportgyoztes. De ha lerangatjuk oket a mi szintunkre akkor ott akar nyerhetunk ellenuk, mert abban jok vagyunk.

A kerdes ugy is az, hogy a KC-t le tudjuk-e gyozni, ha bejutunk.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Tegnap nem játszott rossz meccset a Bengals,kicsit félek..
LeviPoki
Persze, mert egy még bénább Lions jött szembe. Nem kell aggódni.
Mikey
😀

Én nem is értem azokat akik aggódnak. Nyerni kell, és kész, kezünkben az egész.

Ha kikapnánk, akkor nem is érdemlünk PO-t, sőt, a csoport 2. helyét sem érdemelnénk meg. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Tegnap nem játszott rossz meccset a Bengals,kicsit félek..
LeviPoki
Persze, mert egy még bénább Lions jött szembe. Nem kell aggódni.