Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan

én bizakodó vagyok, mert ez a meccs volt az, ahol először működött 100%-ban, amit mm eddig is akart csinálni és ami a steelers és a pecc ellen is győzelemre vezethet. kiböjtöltük.
tán 3 vagy 4 10 playnél is többet tartalmazó pontszerző drive volt, ami frencsirekord. rövid futásokkal, check down passzokkal fáraszd a védelmet és tartsd az ellen o-ját a padon. labdabirtoklás és tilitoli, mi leszünk az amerikai foci barcelonája.
ha az o fal továbbra is működik, akkor ez egy járható út lehet.
gedam
Édes jó istenem.
Hova tűnt a catenaccio a north-ból?
több mint 6 éve
gedam 5 699

én bizakodó vagyok, mert ez a meccs volt az, ahol először működött 100%-ban, amit mm eddig is akart csinálni és ami a steelers és a pecc ellen is győzelemre vezethet. kiböjtöltük.
tán 3 vagy 4 10 playnél is többet tartalmazó pontszerző drive volt, ami frencsirekord. rövid futásokkal, check down passzokkal fáraszd a védelmet és tartsd az ellen o-ját a padon. labdabirtoklás és tilitoli, mi leszünk az amerikai foci barcelonája.
ha az o fal továbbra is működik, akkor ez egy járható út lehet.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 640
9-7 9-7 esetén a Titans,vagy Ravens? Bár ha megüti őket a Jags,akkor nyugodtan ki is kaphatunk a cicáktól,max a Bills bejön elénk. Tegnap nem játszott rossz meccset a Bengals,kicsit félek..
LeviPoki
nem kell felni: sima liba vagy majd a vegen a D megcsinalja vagy a tobbiek segitenek nekunk. 3 csapat egyszerre csak nem hagy minket cserben. De, jo lenne tudatni veluk, hogy az 5. hely kivanatosabb nekunk. 😊
több mint 6 éve
gedam 5 699
9-7 9-7 esetén a Titans,vagy Ravens? Bár ha megüti őket a Jags,akkor nyugodtan ki is kaphatunk a cicáktól,max a Bills bejön elénk. Tegnap nem játszott rossz meccset a Bengals,kicsit félek..
LeviPoki
9-7 nekünk csak akkor jó, ha a bills vagy a titans kikap. ha mindkettő győz, akkor csak a 10-6 jó. a jags, ha kikap, ha győz, akkor is 3. seed. ők max. csak azért hajthatnak, hogy kibasszanak a titans-szel, de szerintem elengedik a meccset, tartalékolni fognak.
a miami meg nem hiszem, hogy képes megverni a buffalákokat. vszeg kell a bengals elleni győzelem.

Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
9-7 9-7 esetén a Titans,vagy Ravens? Bár ha megüti őket a Jags,akkor nyugodtan ki is kaphatunk a cicáktól,max a Bills bejön elénk. Tegnap nem játszott rossz meccset a Bengals,kicsit félek..
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én nem éreztem ezt a meccset ennyire szörnyűnek, amikor kellett a D megcsinálta a playt, elejtettek 3 intet, ez ellen a colts ellen ez belefért, inkább ellenük játszunk szarul mint a bengals ellen. A nagy SB runos vasas is csak 20-17-re nyert a colts ellen.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Sikerült a Browns elleni teljesítményt is alulmúlni tegnap,ha nincsenek a zebrák,kb 80%,hogy ki is szopunk.Jár a keksz nekik.4-5 hete nem néztem Cica meccset,de ha elkapják a fonalat és mi így játszunk,akkor nagy eséllyel ki is kapunk tőlük.Ez bűn rossz meccs volt,mindkét egység tagjaitól.A D nem is volt a pályán,Flacco össze-vissza dobált,atom konzervatív playhívások..Ez nagyon messze van egy PO szinttől,pofozógépeknek jók leszünk.Egyedül a sikeres elkapásokat lehetne kiemelni,hogy ezeket a vaksötét Flakon passzokat nagy százalékban sikerült behalászni.Tucker meg szakadó esőben is betonbiztos.Boldog Karácsonyt!
LeviPoki
a kognitív disszonancia tipikus esete.
még jó, hogy a számok alapján mond ítéletet a sport egy-egy játékos, csapat teljesítményéről, nem az előítéletes “szurkolók” negatív jelleme. a számok meg nem a te véleményedet igazolják.
gedam
Ha úgy nézed a tegnapi számokat,hogy nem láttad a meccset,akkor egy nem szar Ravens Offense-t látsz.De a mérkőzés képe nem ezt mutatja.Lehet,hogy Flacco átlagol mostanában 2 TD-ket és 200feletti passzolt yardokat,de ez nem sokat javít azon,hogy egyébként vaksötét QB és elkapó bravúrokról beszélünk ezeknél a sikeres passzoknál.Amikor nagyon kell egy minimum FG,akkor 3 and out,konzervatív hívás,Flacco bemajrézik,ezzel nem megyünk messzire és ezek a tények,nem az,hogy az elmúlt 4 meccsen dobott 7 TD-t meg 1 Intet,az mák,tudod Te is.Én lennék a legboldogabb,ha egy idén legalja Colts elleni meccsen,amikor a PO a tét,nem kéne a szurkolónak majréznia,de kell,mert ez az Offense szar és ezen a számok sem segítenek.A D meg már a tőlük várható minimumot sem hozza.Persze felszopjuk majd magunkat PO-ra,meg lehet ott bármi.Ha elkapnánk a Vasast és a kövi meccsen kiszopunk 100-0-ra én már akkor is boldog lennék.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Nem játszottunk jól tegnap, mégsem éreztem, hogy gond lehet. Kicsit simább meccsre számítottam, de a Colts meglepően jól játszott szerintem. Annyit adtunk ki magunkból, amennyi kellett. Vannak gondok, ez tény.

Abban is biztos vagyok, hogy tudunk majd PO fordulatszámra kapcsolni, ha megverjük az utolsó héten a Bengalst. A lényeg a győzelem. Játszottunk ennél már sokkal rosszabbul is idén. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 640
Sikerült a Browns elleni teljesítményt is alulmúlni tegnap,ha nincsenek a zebrák,kb 80%,hogy ki is szopunk.Jár a keksz nekik.4-5 hete nem néztem Cica meccset,de ha elkapják a fonalat és mi így játszunk,akkor nagy eséllyel ki is kapunk tőlük.Ez bűn rossz meccs volt,mindkét egység tagjaitól.A D nem is volt a pályán,Flacco össze-vissza dobált,atom konzervatív playhívások..Ez nagyon messze van egy PO szinttől,pofozógépeknek jók leszünk.Egyedül a sikeres elkapásokat lehetne kiemelni,hogy ezeket a vaksötét Flakon passzokat nagy százalékban sikerült behalászni.Tucker meg szakadó esőben is betonbiztos.Boldog Karácsonyt!
LeviPoki
a kognitív disszonancia tipikus esete.
még jó, hogy a számok alapján mond ítéletet a sport egy-egy játékos, csapat teljesítményéről, nem az előítéletes “szurkolók” negatív jelleme. a számok meg nem a te véleményedet igazolják.
gedam
Mivel egy csapatnak szurkolunk, ezert nem szivesen mutatnek ra a szamainkra az alapszakaszban. Persze tudom csak az utolsoak szamitanak. Ok, akkor az O atlagos, a D atlag alatti. Tegnap a Colts-al jatszottunk akik kb a liga alja D ( minden ertelemben). Orulok hogy kb 250 yardot atlagol F, aki sokkal jobban jatszik, de tegnap is megmutatta ha nyomas alatt van ( szerencsere ritkan volt), akkor mint egy szuz templomenekes. A redzone-bol majdnem Safety-t ( ironia) kapni, meg igazi nyomas nelkul IGrounding?!, ures embereket nem talalom el. Cserebe voltak gyonyoru dobasai is ( akkor biztos elallt minden).

En vedem az O-t mert nincs felepitve, de tegnap az elkapok, TE-k, RB-k elkaptak a labdakat amik a kozelukbe mentek. Az OL tartott, a futas nem volt rossz. De ez a liga jelenlegi egyik legrosszabb D-e. Mikor ha nem most. Tudom a valaszt, majd a PO-ban.

A D-rol ne is beszelgessunk. Se a teljesitmenyrol se a szamaikrol.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 640
Itt a december. Most mar kimondhatta JH hogy szar a D, de a Win szamit csak. Hat az meglett egy kis segitseggel. Az idojaras nem volt kedvezo, de ez erdekes mod csak idokent volt zavaro es ritka parharc mikor az O-tol is elvarhato volt valami. A D-re szavak nincsenek. JH hianyolta a nyomast!! Jo nagy faziskesesben van de remeljuk lenkerekes es nem all meg.

A PO-ban 2 ( NE-PIT)+2 ( JAG-KC)+2 ( pff akarki) lesz a csapatok erosorrendje, es mindenki kepes elverni eggyel felette levo csoportbol valakit egy kis szerencsevel.
több mint 6 éve
gedam 5 699
Sikerült a Browns elleni teljesítményt is alulmúlni tegnap,ha nincsenek a zebrák,kb 80%,hogy ki is szopunk.Jár a keksz nekik.4-5 hete nem néztem Cica meccset,de ha elkapják a fonalat és mi így játszunk,akkor nagy eséllyel ki is kapunk tőlük.Ez bűn rossz meccs volt,mindkét egység tagjaitól.A D nem is volt a pályán,Flacco össze-vissza dobált,atom konzervatív playhívások..Ez nagyon messze van egy PO szinttől,pofozógépeknek jók leszünk.Egyedül a sikeres elkapásokat lehetne kiemelni,hogy ezeket a vaksötét Flakon passzokat nagy százalékban sikerült behalászni.Tucker meg szakadó esőben is betonbiztos.Boldog Karácsonyt!
LeviPoki
a kognitív disszonancia tipikus esete.
még jó, hogy a számok alapján mond ítéletet a sport egy-egy játékos, csapat teljesítményéről, nem az előítéletes “szurkolók” negatív jelleme. a számok meg nem a te véleményedet igazolják.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Sikerült a Browns elleni teljesítményt is alulmúlni tegnap,ha nincsenek a zebrák,kb 80%,hogy ki is szopunk.Jár a keksz nekik.4-5 hete nem néztem Cica meccset,de ha elkapják a fonalat és mi így játszunk,akkor nagy eséllyel ki is kapunk tőlük.Ez bűn rossz meccs volt,mindkét egység tagjaitól.A D nem is volt a pályán,Flacco össze-vissza dobált,atom konzervatív playhívások..Ez nagyon messze van egy PO szinttől,pofozógépeknek jók leszünk.Egyedül a sikeres elkapásokat lehetne kiemelni,hogy ezeket a vaksötét Flakon passzokat nagy százalékban sikerült behalászni.Tucker meg szakadó esőben is betonbiztos.Boldog Karácsonyt!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Boldog Karácsonyt, és sima győzelmet estére minden Ravens fannak! 😊

Nem kellene, hogy beletörjön a bicskánk este a Coltsba, de remélem a Colts meg "hajt" a minél biztosabb top5-ös draftcetlire. 😊

Bő 10 pontos győzelmet várok.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
vki nem tud olyan portált, ahol az utsó 5 meccsünk statjait meg lehetne lesni?
én csak ilyet találtam, de ez elég általános:
 www.teamrankings.com/nfl/ranking/last-5-games-by-other
igazából az o számai érdekelnének.
gedam
Azt hittem lesz valami konkluzio az O-el kapcsolatban amire kivancsi voltal. 😊
no
Korrekten leírtad a jelenlegi csapatunkat, valóban több kell egy eredményes playoffhoz és hát jövőre a sorsolásunk marha nehéz lesz, szóval kell a változtatás.
Bármi lesz ebben a szezonban, remélem a két kordinátor helyett jövőre 2 neves, tapasztalt, eredményes kordinátor lesz.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 715
Nem tudom ebből mit lehet levonni.

Játszottatok egy vezérét vesztett, maga alatt lévő Packers-sel, akinek van egy közepes védelme és Capers nem tudja megújítani. Attól még szép a nullázás a D-től, de off. oldalon nem kellett sokat hozzátenni a 3 int miatt sem.

Aztán egy vezérét vesztett, sérülésektől sújtott Texans-sal, akit épphogy vertetek, de számomra nem volt meggyőző a teljesítményetek.

Nekem egyedüli anomália a sorozatban a Lions elleni 44 pont, ami megsüvegelendő, és ott Joe és a futójáték egyszerre működött jól. Nem tudom miért, Caldwell alatt hajlamos a Lions ilyen leolvadásokra, de ott jól nyomtátok.

Aztán jöttünk mi, akik ellen hagyományosan jól megy nektek, és nálunk éppen egy átalakulóban lévő - vezérét vesztett - def. volt/van (?), aztán csodamód pontháború lett (én nem számítottam arra, h ennyi pontot feltesztek). Ebben én kizárólag Alex Collins zsenialitását láttam, meg a mi def-ünk balfasz rundef-jét, nem valami hatalmas O playbook javítást va gy formajavulást.

A Browns meccsek meg sajnos nem mérvadók, mert ott az O oldal annyira gyenge, hogy lehalasztja az egyébként jó def-jüket és idővel megtörnek, ahogy ellenetek is történt.

Mindettől függetlenül remélem bejuttok a PO-ba, de ez az O- nyilván a sérültek miatt is, pl. OL - egy tragédia.

Joe-tól PO forma kell, akkor naggyá tudja tenni a WR-jeit, de fordítva ez nem igaz, épkézláb TE-tek pedig nincsen, playoffban pedig már erősebb csapatok jönnek. A futójátékotok Collins miatt jó, azzal lehet meccseket tartani x közeleben, de a győzelemhez a D kell, ami papíron alkalmas rá, de a gyakorlatban sokszor befuccsol (pl.: Steelers sima meccsfordítása legutóbb v. az első meccsen Bell-lel haladtunk). Pees maradjon sokáig😊

Viszont mindezek ellenére én azt gondolom, hogyha bejuttok, és összekerülünk, akkor minket megverhettek, mert Harbó valahogy ellenünk tud extrán motiválni és jó gameplant írni. Aztán kiderül, hogy a tehetségtöbbletet ez tudja-e ellensúlyozni. Sőt a Jax ellen sem lennétek esélytelenek, mert egy slugfest-ben jobban lennétek, ha a def. elit szinten tolja (én ezt nem nézem ki jelenleg belőle, de varázsütésre minden összeállhat.) A Pats ellen most nem látom, hogy mit tudnátok kezdeni (ahogy magunkat is kb. 25%-ra adom ellenük).

no-val egyetértek, hogy most a Ravens nem PO szintű csapat, de a többiek bénasága miatt bemehet, ahol meg bármi lehetséges. Jövőre viszont sok mindent kellene változtatni

Bocs, h belepofáztam, remélem nem veszitek sértésnek egy csop. rivális szurkolótól 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 640
vki nem tud olyan portált, ahol az utsó 5 meccsünk statjait meg lehetne lesni?
én csak ilyet találtam, de ez elég általános:
 www.teamrankings.com/nfl/ranking/last-5-games-by-other
igazából az o számai érdekelnének.
gedam
Azt hittem lesz valami konkluzio az O-el kapcsolatban amire kivancsi voltal. 😊
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Sam Koch lett a hét ST játékosa az AFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/943489893375905792
iktriad
mert megerdemli, a csapat huzoembere magasan a heten
no
Mondjuk ha ezt az alapszakaszt nézzük,akkor a Koch-Tucker duo magasan a legjobbak az egész csapatot tekintve...És ez egyben azért elég nagy gáz is.Mondjuk az az egy biztos,ha valami csoda folytán SB lesz és a hosszabbításban FG kísérlet 56 yardról,akkor nyertünk,akkor legalább majd nem kell izgulni,ház-kocsi mehet rá 😀
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 640
vki nem tud olyan portált, ahol az utsó 5 meccsünk statjait meg lehetne lesni?
én csak ilyet találtam, de ez elég általános:
 www.teamrankings.com/nfl/ranking/last-5-games-by-other
igazából az o számai érdekelnének.
gedam
NFL.com. Schedule es ott ra tudsz menni minden merkozesre ( Game Center ). Bar ott altalanos tenyek vannak.
több mint 6 éve
gedam 5 699
vki nem tud olyan portált, ahol az utsó 5 meccsünk statjait meg lehetne lesni?
én csak ilyet találtam, de ez elég általános:
 www.teamrankings.com/nfl/ranking/last-5-games-by-other
igazából az o számai érdekelnének.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 640
Számolgathatunk, de valahogy igazából sehogy se jövünk ki jól. Ha megcsináljuk a play offot, kb. a "nem történt semmi különös" kategória, figyelembe véve a sorsolást és az utolsó két meccset. Ha nem csináljuk meg, no az meg blama.
Írtam már egyszer, akármi lesz idén (hacsak nem nyerünk SB-t.-)), ennek az évnek az értékét a következő adja meg. Ha tovább fejlődünk, akkor OK, építkeztünk és így is play-offba mentünk. Ha jövőre - az ellenfeleket nagyrészt ismerve - jön a kijózanító pl. negatív idény, akkor visszanézve idén csak mákunk volt.
lucio
ennek az evnek az erteket nem egy masik fogja megadni. En semmifele epitkezest nem latok, foleg mert kimondtak, hogy mi jok voltunk-vagyunk es csak javitgatni kell. A tavalyira mar nem is emlekszem, de a jatek es eredmeny alapjan vagy az Igor fele 0 elvaras volt naluk is vagy nem sikerult akarmi volt. Iden meg az OL es secondary-t sem neveznem be az "ev projekt"-je szavazasra. Bar utobbinal a probalkozas megvolt.

Amugy ha jovore utokepesek leszunk, de a tobbiek jobbak lesznek es negativ szezon lesz, azt kevesbbe fog zavarni.

Szoval bizzunk a SB megnyereseben.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 640
Sam Koch lett a hét ST játékosa az AFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/943489893375905792
iktriad
mert megerdemli, a csapat huzoembere magasan a heten
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sam Koch lett a hét ST játékosa az AFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/943489893375905792
több mint 6 éve
gedam 5 699
Számolgathatunk, de valahogy igazából sehogy se jövünk ki jól. Ha megcsináljuk a play offot, kb. a "nem történt semmi különös" kategória, figyelembe véve a sorsolást és az utolsó két meccset. Ha nem csináljuk meg, no az meg blama.
Írtam már egyszer, akármi lesz idén (hacsak nem nyerünk SB-t.-)), ennek az évnek az értékét a következő adja meg. Ha tovább fejlődünk, akkor OK, építkeztünk és így is play-offba mentünk. Ha jövőre - az ellenfeleket nagyrészt ismerve - jön a kijózanító pl. negatív idény, akkor visszanézve idén csak mákunk volt.
lucio
idén nagy mákunk volt, én ezt már most elmondom neked. ha nem ez a sorsolás esélyünk sem lett volna rájácci szintig fejlődni, most úgy néz ki, hogy sikerült. egy átlagos sorsolással nem tötymörögheted el az első 10-11 fordulót, most szerencsére meg lehetett ezt tenni, mert sok az afc-ben az átalakulóban lévő gárda. nfc-ben nem a 10-6-ért küzdött volna ez a csapat, hanem 6-10 lett vón a vége.
így visszatekintve joe-nak nagyon hiányoztak a preseason meccsek például, neki kellett a szezon fele, hogy magára találjon.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Weedle, Suggs, Mosley probowl kerettagok lettek
több mint 6 éve
lucio 324
Számolgathatunk, de valahogy igazából sehogy se jövünk ki jól. Ha megcsináljuk a play offot, kb. a "nem történt semmi különös" kategória, figyelembe véve a sorsolást és az utolsó két meccset. Ha nem csináljuk meg, no az meg blama.
Írtam már egyszer, akármi lesz idén (hacsak nem nyerünk SB-t.-)), ennek az évnek az értékét a következő adja meg. Ha tovább fejlődünk, akkor OK, építkeztünk és így is play-offba mentünk. Ha jövőre - az ellenfeleket nagyrészt ismerve - jön a kijózanító pl. negatív idény, akkor visszanézve idén csak mákunk volt.