Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
gedam 5 702
Akarhogy kellene szegyelni magam JH mennie kell. Mivel nyert nekunk SB-t maradhat a cicak ellen. Az utolso drive-unknal nem tudtak kezelni az orat 4.44-tol az idegroham kerulgetett a playhivastol es az ora kezelesetol. Azt ugy kellett volna befejezni, hogy megcsinaljuk vagy nem, de idot nem hagyunk. Egy hettel ezelottibol tanulhattak volna. Egy jobb csapattol kaptunk ki, ahol sajnos nemccsak a keret, de az edzok is jobbak. Orr-Mosley meccsben tartott minket, meg a futas ( errol mar nem is akarok irni, de az uj edzo hozhat vadiuj edzoket lelkiismeret furdalas nelkul). Ha elrontotta volna a PS a vegen, akkor a fizetesuknek a jelentos reszet adomanyba adtam volna Keksz helyeben. Juice is lemehetett volna 1-nel, de miota jatszik azt nevelik bele csinalj amennyit csak tusz, ot nem hibaztatom. Amikor visszaadtuk tudtam, hogy a fg minimum meg fogjak tudni oldani, de a TD-t remeltem nem.

En teljes ujjaepitessel kezdenek, SSS visszavonul igy nem kellene sajnalnom ezert. Flacco is mehetne, mert tul draga ahhoz hogy a kozepmezonybe daraljon, Suggs-Doom-Webb-Pitta mehetnek, mert ok a jovo csapataba nem tudnanak mar jatszani ( ha a penzugyileg jobb ha maradnak, legyen ugy), az atmenetre dragak. Wright csak szimplan draga + rossz. BW, Orr, Juice-ot megfizetnem.

Ezt nem idegbol irom, mert 1.40 nel megszallt a nyugalom. Gyakorlatilag az ev kozepei beszelgetest ismetlem meg.
no
attól tartok, hogy az átalakulással még megvárják a tulajok a jövő év végét. addig meg jh foltozgatja a középszert. 8-8-al, 9-7-el nem fognak radikális változásokat eszközölni. egyébként tényleg ennyi van ebben a keretben, nem mondanám, hogy alulteljesítettünk.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 658
Akarhogy kellene szegyelni magam JH mennie kell. Mivel nyert nekunk SB-t maradhat a cicak ellen. Az utolso drive-unknal nem tudtak kezelni az orat 4.44-tol az idegroham kerulgetett a playhivastol es az ora kezelesetol. Azt ugy kellett volna befejezni, hogy megcsinaljuk vagy nem, de idot nem hagyunk. Egy hettel ezelottibol tanulhattak volna. Egy jobb csapattol kaptunk ki, ahol sajnos nemccsak a keret, de az edzok is jobbak. Orr-Mosley meccsben tartott minket, meg a futas ( errol mar nem is akarok irni, de az uj edzo hozhat vadiuj edzoket lelkiismeret furdalas nelkul). Ha elrontotta volna a PS a vegen, akkor a fizetesuknek a jelentos reszet adomanyba adtam volna Keksz helyeben. Juice is lemehetett volna 1-nel, de miota jatszik azt nevelik bele csinalj amennyit csak tusz, ot nem hibaztatom. Amikor visszaadtuk tudtam, hogy a fg minimum meg fogjak tudni oldani, de a TD-t remeltem nem.

En teljes ujjaepitessel kezdenek, SSS visszavonul igy nem kellene sajnalnom ezert. Flacco is mehetne, mert tul draga ahhoz hogy a kozepmezonybe daraljon, Suggs-Doom-Webb-Pitta mehetnek, mert ok a jovo csapataba nem tudnanak mar jatszani ( ha a penzugyileg jobb ha maradnak, legyen ugy), az atmenetre dragak. Wright csak szimplan draga + rossz. BW, Orr, Juice-ot megfizetnem.

Ezt nem idegbol irom, mert 1.40 nel megszallt a nyugalom. Gyakorlatilag az ev kozepei beszelgetest ismetlem meg.
több mint 7 éve
gedam 5 702
nekem egyébként annyira nem tetszett a meccs, nem csak a vereség miatt, de nem ezt vártam. a két borzasztó közepes védelmen a két ellentétes felfogású off. átment, mint kés a vajon. azon múlott kire jön ki a játék a végén, ha nekünk marad 1percünk fordítani, akkor mi nyerünk. (juscsak lefeküdhetett volna egyébként az 1yardoson, ránéztem az órára és fogtam a fejem).
nekem így a meccs is egy kicsit buzis lett, főleg a második félidő, én utálom ezt a fajta pontesőt.
megemlíteném még, mint idegesítően kiszámítható szarakodást a harmadik és hosszúknál dobott kibaszott checkdown passzokat. a végén is hail mary helyett egy tízjardos reménytelenség. oké, hogy egyszer bejött 4&29-nél, de könyörgöm felejtsük már el.
több mint 7 éve
lucio 324
Nem csak a D-n ment el. A gyenge O-n egesz evben, ma is a sok rontason tamadasban. Nem egy jo steelerstol kaptunk ki, megint ugy vesztettunk, hogy az ellen ketszer eladta a labdat- de ellenunk ez is belefert. Es igen, a (kicsit tulbecsult) D nem volt palyan a vegen. Sajnos ez egy nagggyon kozepes ravens volt iden, amely sok jo toltelekemberbol de keves playmakerbol allt. Egy 8-8-as csapat. (Amely a meccsei kb ketharmadan meg nekem is nezhetetlenul jatszott.) Ja, es ne jojjunk azzal, hogy kozel volt a play off, mert mar a mult heten majdnem kiestunk. Annyira klasszishianyos a keretunk, hogy nagy munka lesz innen elore lepni, igaz, kb ezt a szintet valszleg tudjuk hozni jovore is. Kerdes, mit gondolnak errol a tulajok, de szerintem ha jovore sincs play off, edzovaltas lesz.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kevés vigasz, de ha jól számoltam akkor Flacconak megvan az első 4000 yardos szezonja 😀
több mint 7 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Ez egy kjó mecs volt szerintem nincs okunk a szégyenre, JSmith nélkül ennyi volt...
malkav
max respect, itt egy malacos es egyben zsenialis drive-al mentunk, de a negyedik negyedben egy lyukas garast nem adtam volna a gyozelemre.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Juice viszont MVP volt a meccsen 😀
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 820 — Слава Україні! Героям слава!
Hát ez így nagyon kemény volt... Klasszikus meccs ismét, nekünk jött ki rosszabbul a lépés ezúttal, ez van...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem nem kell ezt túlspilázni, OLB-k nem muzsikáltak rendesen sem a runD-ben sem a passrush-ban, ha Jsmith pályán lett volna akkor a runD is jobban ment volna mert Wright kevés a AB-hez...
több mint 7 éve
gedam 5 702
Mi a bánatos lófasz történt ezzel a run d-vel?
Peter
eddig legalább stat számokat hoztak, most már az sem ment.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mi a bánatos lófasz történt ezzel a run d-vel?

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez egy kjó mecs volt szerintem nincs okunk a szégyenre, JSmith nélkül ennyi volt...
több mint 7 éve
gedam 5 702
a két int ellenére a d-nek köze nem volt a meccshez. 0 nyomás ben-en, nem gondoltam, hogy rajtuk megy el a playoff
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 378
Srácok...nagyszerű meccs volt. Nem sajnálom, hogy kiestetek, mert ha újra találkoznánk akkor kétlem, hogy nyernénk. Tudom, hogy sokszor szidjátok Flacco-ékat és nem ritkán jogosan, de ez a csapat sokkal de sokkal inkább megérdemelné a PO-t, mint mondjuk a Dolphins. De ilyen a foci, úgyhogy fel a fejjel.
Jövőre folytatjuk a liga legjobb rivalizálását! 😊
több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
😥


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 658
Iszonyat rossz nezni egy ilyen parositast alapszakaszbeli iszonyat tet mellett, hogy tull szoknyas focit kell jatszani. Egy semleges nezonek regen vert-veriteket-nyilttorest tudtunk kinalni, ma nem tudom ki valasztana a mi meccsunket ha lenne valasztek.
Es sajnos egy spiralba kerult a liga ilyen szempontbol, felpuhitottak es a fan-ok elvarjak a zaszlot mert ugy igazsagos. Egy pelda a rugo raesett egy vedore a kozonseg tombolt a zaszloert, regen viccet csinaltak a rugobol, ha nem pattant fel azonnal. A liga meg igazoltnak latja a flag erdot a D#-k ellen.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 658
Terrell Suggs running around perimeter of field, saying hello to Steelers' fans.
Peter
most mar a merkozesen is villanthatna.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Terrell Suggs running around perimeter of field, saying hello to Steelers' fans.

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 658
Igaz hogy nem mi vagyunk az esélyesebbek, de bízom a csodába hogy ma minden összejön. Bármi megtörténhet, ki hitte volna hogy Carr megsérül, ami a győzelmi esélyüket nagyon visszavette a rájátszásba. Ma kétségtelen hogy az offense jó játéka nélkül nem nyerünk, hiába lesz-lehet jó a D. De vannak csodák, szóval én nagyon bízok a győzelembe. A cicákat meg csak elkapnánk ha már nyerünk Pittsburghbe.
Pool94
Flacco agya bármikor eldurranhat, akkor bárkinek képes TD hegyeket szórni, akkor bárki ellen esélyesek vagyunk. Nagyon nagyon remélem, hogy ezt a formát fogjuk ma látni!!😊
Flacco5
amen
több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Igaz hogy nem mi vagyunk az esélyesebbek, de bízom a csodába hogy ma minden összejön. Bármi megtörténhet, ki hitte volna hogy Carr megsérül, ami a győzelmi esélyüket nagyon visszavette a rájátszásba. Ma kétségtelen hogy az offense jó játéka nélkül nem nyerünk, hiába lesz-lehet jó a D. De vannak csodák, szóval én nagyon bízok a győzelembe. A cicákat meg csak elkapnánk ha már nyerünk Pittsburghbe.
Pool94
Flacco agya bármikor eldurranhat, akkor bárkinek képes TD hegyeket szórni, akkor bárki ellen esélyesek vagyunk. Nagyon nagyon remélem, hogy ezt a formát fogjuk ma látni!!😊
több mint 7 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
Igaz hogy nem mi vagyunk az esélyesebbek, de bízom a csodába hogy ma minden összejön. Bármi megtörténhet, ki hitte volna hogy Carr megsérül, ami a győzelmi esélyüket nagyon visszavette a rájátszásba. Ma kétségtelen hogy az offense jó játéka nélkül nem nyerünk, hiába lesz-lehet jó a D. De vannak csodák, szóval én nagyon bízok a győzelembe. A cicákat meg csak elkapnánk ha már nyerünk Pittsburghbe.
több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Carr sérülése pedig növeli a rájátszásbeli esélyeinket, ha sikerül ez a 2 meccs akkor nagy valószínűséggel a Dolphins otthon viszonylag simának venném, majd Oakland lenne idegenbe.

Ha jól értelmeztem a dolgokat akkor ha a Steelers kikap akkor ők búcsúznak a rájátszástól mivel hiába nyernek az utolsó fordulóba és kap ki a Miami (mi nyerünk a cicák ellen), az egymás elleni dönt és ezáltal a Dolphins jutna a rájátszásba.
Pool94
HA (és itt nem lehet túl nagyra venni, a HA szót) nyerünk, attól még nekünk a Cicusok elleni meccset is hozni kell, szóval közel sem biztos, hogy ha kikapnak akkor ki is esnek.
Óriási a tét, a többi csapat gárdáját és sérüléseit elnézve, aki ma nyer, az minimum az AFC döntőig menetelhet, igazán nagy játékerőt pedig "csak" a Prófétáék és a Chiefs képvisel. Húzzuk be, és eljuthatunk oda, ahova szeretnénk!!!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 658
46 emberkebol 5 mondott Ravens win-t, abbol ketto Baltimore-i
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 658
Boldog Karácsonyt kedves Ravenses társaim. Tegnap misén elmondtam egy miatyánkot szeretett csapatunkért, remélem teljesül a kívánság. Ma Flacco és az offense nem fogja szívatni a védelmet, hogy legyenek fent egész meccsen a pályán. Hiszem hogy ma képesek lehetünk nyerni.

Carr sérülése pedig növeli a rájátszásbeli esélyeinket, ha sikerül ez a 2 meccs akkor nagy valószínűséggel a Dolphins otthon viszonylag simának venném, majd Oakland lenne idegenbe.

Ha jól értelmeztem a dolgokat akkor ha a Steelers kikap akkor ők búcsúznak a rájátszástól mivel hiába nyernek az utolsó fordulóba és kap ki a Miami (mi nyerünk a cicák ellen), az egymás elleni dönt és ezáltal a Dolphins jutna a rájátszásba.
Pool94
Aki ma kikap az kiesik, a DB bejuthat meg a MD helyett es az OR sem biztos 2.