Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerintem nem rossz igazolás Kendrick Lewis.
Futás ellen kifejezetten jó,a rookie szezonjában ketten voltak a S páros Berryvel,aki 1.körös volt és zseniális S ,PO-ba jutottak ,ahol tőlünk kaptak ki. 😉
Emlékszek,hogy elégedettek voltak vele a Chiefs topicban.
Utána nem követtem,lehet nem tudták megfizetni vagy nem akarták.A Ravens filozófia sem fizet a hátsó körösöknek,pl.most McPhee,Adelius Thomas,Art.Jones...stb
A kivétel Webb volt,ő kapott nagy szerződést.Akkor,mikor megkapta,akkor tényleg "island"játékot hozott.kátrány
Mi köze a draftkörnek a megtartáshoz???Pitta,Yanda,JJ így első blikkre .vagy belefér a sapiba és a tervekbe valaki vagy nem.Peter
Yanda all-pro G és PB T nem tudom ezt miért kell magyarázni,az NFL egyik legjobbja,ráadásul kb 1 hét alatt megegyeztek,ilyen a csapathoz való hozzáállása.
Pista a franchise QB-nk kedvenc célpontja és barátja,egyébként őt sem kell magyarázni.

Ha Jarret Johnsonra gondolsz hozzá még Rex ragaszkodott ,2009-ben komoly paycutba ment bele,hgy legyen caphely.

Jacoby pedig FA volt.

Nem tudom,miért nem,talán mert mindenkit nem tudunk megtartani és valahol határt kell húzni.

2 éve a Chiefs D volt tele tehetséges játékosokkal,most sorban engedik el őket,belső szisztéma szerint,ki az,aki a jók között is jobb.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintem nem rossz igazolás Kendrick Lewis.
Futás ellen kifejezetten jó,a rookie szezonjában ketten voltak a S páros Berryvel,aki 1.körös volt és zseniális S ,PO-ba jutottak ,ahol tőlünk kaptak ki. 😉
Emlékszek,hogy elégedettek voltak vele a Chiefs topicban.
Utána nem követtem,lehet nem tudták megfizetni vagy nem akarták.A Ravens filozófia sem fizet a hátsó körösöknek,pl.most McPhee,Adelius Thomas,Art.Jones...stb
A kivétel Webb volt,ő kapott nagy szerződést.Akkor,mikor megkapta,akkor tényleg "island"játékot hozott.kátrány
Mi köze a draftkörnek a megtartáshoz???Pitta,Yanda,JJ így első blikkre .vagy belefér a sapiba és a tervekbe valaki vagy nem.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem nem rossz igazolás Kendrick Lewis.
Futás ellen kifejezetten jó,a rookie szezonjában ketten voltak a S páros Berryvel,aki 1.körös volt és zseniális S ,PO-ba jutottak ,ahol tőlünk kaptak ki. 😉
A kivétel Webb volt,ő kapott nagy szerződést.Akkor,mikor megkapta,akkor tényleg "island"játékot hozott.kátrány
Azért az valahol rendkívül szomorú, ha Lewist jó igazolásnak tartod. Mindent elmond mekkora reménytelenség van nálunk a poszton... Kb ha meg tud csinálni egy szerelést, már upgrade Elamhoz képest. Ettől függetlenül én nem tartom jó igazolásnak vakok közé hoztunk egy gyengén látót (leszámítva Hillt). Ilyen kaliberű játékost találtunk volna a cut időszakban is.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerintem nem rossz igazolás Kendrick Lewis.
Futás ellen kifejezetten jó,a rookie szezonjában ketten voltak a S páros Berryvel,aki 1.körös volt és zseniális S ,PO-ba jutottak ,ahol tőlünk kaptak ki. 😉
Emlékszek,hogy elégedettek voltak vele a Chiefs topicban.
Utána nem követtem,lehet nem tudták megfizetni vagy nem akarták.A Ravens filozófia sem fizet a hátsó körösöknek,pl.most McPhee,Adelius Thomas,Art.Jones...stb
A kivétel Webb volt,ő kapott nagy szerződést.Akkor,mikor megkapta,akkor tényleg "island"játékot hozott.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Collins highlightok alapján bejövős amúgy, nem sok egyetemi focit tudtam sajnos követni. :/ A highlight meg nyilván kevés.

Bár tény, hogy egyik posztra sem lőném el én se az 1, körünket.
Pedig mind a két posztra kellene játékos, akik ha nem is egyből húznának a csapaton, de rövid időn belül segítségre lehetnének a csapatnak.

Jah, és RB-t sem akarok 1. körben, az jöhet később is bőven.

WR, CB, vagy LB lesz ebből.Vrijbloed
WR nem lesz mert Ravens (meg ha kimegy Strong nem is lesz senki aki megérné az első kört)
CB mire mi jövünk ki fognak vinni legalább 3-t, szerintem onnantól kezdve nincs akkora különbség, hogy a 7. legjobbnak tartott CB-t viszed vagy a negyediket. ha nem vágjuk ki Webbet akkor meg nem is akkora hatalmas need. Összehasonlítva mondjuk a TE-el (ami ugye a value miatt esik ki) meg a WR-el ami meg azért mert WR. Ráadásul a CB posztot nehéz adaptálni. Ha tavaly húztunk volna valakit, akkor idénre már el lehetne várni valami komolyabb hozzáadott értéket. Egy rookieval megint nem leszünk beljebb akkor már inkább -->
LB ha ez alatt pass rushert értesz, bár nem tudom lesz e ott értéken még bent OLB pl vasalósok simán vihetnek előttünk hasonló magasságban a posztról játékost. Maradt kb a dline mint opció meg a letrade, feltéve ha van aki jönne fel.
RB nálam is felejtős. Rémálom lenne pl egy Gordon húzás. 3-4 körben ugyanolyan produktív játékosokat lehet majd találni.Blaise
WR: ez igaz, igazat adok neked ebben, akkor gyakorlatilag ezt kihúzhatjuk.

CB: ha nem vágjuk ki. Az általad leírtak alapján meg kellene tartani. Tény, hogy nem minden évben jönnek Patrick Petersonok ki az egyetemről.

OLB-re, persze. ILB-ben McKinneyt mondják idén a legjobbnak, de én őt nem húznám ki, az fix. OLB class legalább mélyebb, oda jöhetne valaki.

Nekem Gurley nagyobb lenne, főleg, hogy sokan azért írják hozzánk, mert helyi gyerek. Melvin annyira nem, de hát az RB poszt sem az, amire megéri egy első kört ellőni, leghamarabb 3. körben vinnék, másodikban semmiképpen sem.

Letrade. Hmmm, ezen nem is filóztam eddig, de egyre jobban úgy hangzik, mint egy lehetséges, megfontolandó opció.

A végén BPA lesz.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Collins highlightok alapján bejövős amúgy, nem sok egyetemi focit tudtam sajnos követni. :/ A highlight meg nyilván kevés.

Bár tény, hogy egyik posztra sem lőném el én se az 1, körünket.
Pedig mind a két posztra kellene játékos, akik ha nem is egyből húznának a csapaton, de rövid időn belül segítségre lehetnének a csapatnak.

Jah, és RB-t sem akarok 1. körben, az jöhet később is bőven.

WR, CB, vagy LB lesz ebből.Vrijbloed
WR nem lesz mert Ravens (meg ha kimegy Strong nem is lesz senki aki megérné az első kört)
CB mire mi jövünk ki fognak vinni legalább 3-t, szerintem onnantól kezdve nincs akkora különbség, hogy a 7. legjobbnak tartott CB-t viszed vagy a negyediket. ha nem vágjuk ki Webbet akkor meg nem is akkora hatalmas need. Összehasonlítva mondjuk a TE-el (ami ugye a value miatt esik ki) meg a WR-el ami meg azért mert WR. Ráadásul a CB posztot nehéz adaptálni. Ha tavaly húztunk volna valakit, akkor idénre már el lehetne várni valami komolyabb hozzáadott értéket. Egy rookieval megint nem leszünk beljebb akkor már inkább -->
LB ha ez alatt pass rushert értesz, bár nem tudom lesz e ott értéken még bent OLB pl vasalósok simán vihetnek előttünk hasonló magasságban a posztról játékost. Maradt kb a dline mint opció meg a letrade, feltéve ha van aki jönne fel.
RB nálam is felejtős. Rémálom lenne pl egy Gordon húzás. 3-4 körben ugyanolyan produktív játékosokat lehet majd találni.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tovább folytatjuk a safety poszt cigányolását. Ezúttal Kendrick Lewis lesz a delikvens... not impressed. Brooks nem fog felépülni idény kezdetre.Egy Cb-vel hoztak még hírbe aki közben a Titanshez ment.
Ha nem lenne a 49ers/Saints/Eagles triumvirátus komolyan a legfrusztrálóbb offseason lenne a miénk.Blaise
Lassan nem tudom, O-ba vagy D-be húznék első körben. 😀

Browns?😀Vrijbloed
Vagy a Chandler dolog. Ha másért nem, hogy ne a ratshez menjen legalább erőltessük meg magunkat (azt fel sem merem hozni, hogy egy darab nfl szintű TE-nk van és az is csak blokkoló), de nem mi inkább hozunk egy újabb f*szom safetyt.Blaise
Ezen én is filóztam, és ez nagyon gáz. :S A TE, meg az S class is vékony, TE-nél Maxx Williams érhet egy első kör végét, Landon Collinst meg úgyis elviszik előttünk bőven.

Szóval csak nem safetyt húzunk első körben, mert akkor kiborulok. 😀Vrijbloed
Az egész safety class úgy un block egy nagy nulla, Collins sem extra, de annyira gyér a többi, hogy ez önmagában az első kör elején tartja... Akinek kell safety akiben reálisan reménykedhet, hogy hozzátesz valamit a csapathoz azoknak egy lövése van. Ha azt lekésted így jártál.
TE is szar, de ott legalább elég ha szép nagy vagy és el tudod kapni a labdát, év közben majd megtanítanak focizni ha nem tudsz, vagy legrosszabb esetben jövőre. Belegondolva TE sem túl jó beruházás első körben.Blaise
Collins highlightok alapján bejövős amúgy, nem sok egyetemi focit tudtam sajnos követni. :/ A highlight meg nyilván kevés.

Bár tény, hogy egyik posztra sem lőném el én se az 1, körünket.
Pedig mind a két posztra kellene játékos, akik ha nem is egyből húznának a csapaton, de rövid időn belül segítségre lehetnének a csapatnak.

Jah, és RB-t sem akarok 1. körben, az jöhet később is bőven.

WR, CB, vagy LB lesz ebből.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tovább folytatjuk a safety poszt cigányolását. Ezúttal Kendrick Lewis lesz a delikvens... not impressed. Brooks nem fog felépülni idény kezdetre.Egy Cb-vel hoztak még hírbe aki közben a Titanshez ment.
Ha nem lenne a 49ers/Saints/Eagles triumvirátus komolyan a legfrusztrálóbb offseason lenne a miénk.Blaise
Lassan nem tudom, O-ba vagy D-be húznék első körben. 😀

Browns?😀Vrijbloed
Vagy a Chandler dolog. Ha másért nem, hogy ne a ratshez menjen legalább erőltessük meg magunkat (azt fel sem merem hozni, hogy egy darab nfl szintű TE-nk van és az is csak blokkoló), de nem mi inkább hozunk egy újabb f*szom safetyt.Blaise
Ezen én is filóztam, és ez nagyon gáz. :S A TE, meg az S class is vékony, TE-nél Maxx Williams érhet egy első kör végét, Landon Collinst meg úgyis elviszik előttünk bőven.

Szóval csak nem safetyt húzunk első körben, mert akkor kiborulok. 😀Vrijbloed
Az egész safety class úgy un block egy nagy nulla, Collins sem extra, de annyira gyér a többi, hogy ez önmagában az első kör elején tartja... Akinek kell safety akiben reálisan reménykedhet, hogy hozzátesz valamit a csapathoz azoknak egy lövése van. Ha azt lekésted így jártál.
TE is szar, de ott legalább elég ha szép nagy vagy és el tudod kapni a labdát, év közben majd megtanítanak focizni ha nem tudsz, vagy legrosszabb esetben jövőre. Belegondolva TE sem túl jó beruházás első körben.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tovább folytatjuk a safety poszt cigányolását. Ezúttal Kendrick Lewis lesz a delikvens... not impressed. Brooks nem fog felépülni idény kezdetre.Egy Cb-vel hoztak még hírbe aki közben a Titanshez ment.
Ha nem lenne a 49ers/Saints/Eagles triumvirátus komolyan a legfrusztrálóbb offseason lenne a miénk.Blaise
Lassan nem tudom, O-ba vagy D-be húznék első körben. 😀

Browns?😀Vrijbloed
Vagy a Chandler dolog. Ha másért nem, hogy ne a ratshez menjen legalább erőltessük meg magunkat (azt fel sem merem hozni, hogy egy darab nfl szintű TE-nk van és az is csak blokkoló), de nem mi inkább hozunk egy újabb f*szom safetyt.Blaise
Ezen én is filóztam, és ez nagyon gáz. :S A TE, meg az S class is vékony, TE-nél Maxx Williams érhet egy első kör végét, Landon Collinst meg úgyis elviszik előttünk bőven.

Szóval csak nem safetyt húzunk első körben, mert akkor kiborulok. 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tovább folytatjuk a safety poszt cigányolását. Ezúttal Kendrick Lewis lesz a delikvens... not impressed. Brooks nem fog felépülni idény kezdetre.Egy Cb-vel hoztak még hírbe aki közben a Titanshez ment.
Ha nem lenne a 49ers/Saints/Eagles triumvirátus komolyan a legfrusztrálóbb offseason lenne a miénk.Blaise
Lassan nem tudom, O-ba vagy D-be húznék első körben. 😀

Browns?😀Vrijbloed
Igazából majdhogynem tök mindegy hova húzunk, az egész draftosztály egy hatamlas középszer, minimális azoknak a játékosoknak a száma aki most impactnek játékosnak tűnik. Szóval kb ganz egal, már letettem a WR draftról is mert nem fog első számú potenciállal rendelkező bent maradni mire mi jövünk, meg egyébként is telibevan verve az offenz mifelénk. Közben meg visítani támad kedvem amikor ránézek a Stills trédre... 4. kört adtak kb érte. Fiatal, produktív 2 évig még filléreket keres, potenciálisan elit mélységi célpont, pont ami nekünk kellene.
Vagy a Chandler dolog. Ha másért nem, hogy ne a ratshez menjen legalább erőltessük meg magunkat (azt fel sem merem hozni, hogy egy darab nfl szintű TE-nk van és az is csak blokkoló), de nem mi inkább hozunk egy újabb f*szom safetyt.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tovább folytatjuk a safety poszt cigányolását. Ezúttal Kendrick Lewis lesz a delikvens... not impressed. Brooks nem fog felépülni idény kezdetre.Egy Cb-vel hoztak még hírbe aki közben a Titanshez ment.
Ha nem lenne a 49ers/Saints/Eagles triumvirátus komolyan a legfrusztrálóbb offseason lenne a miénk.Blaise
Lassan nem tudom, O-ba vagy D-be húznék első körben. 😀

Browns?😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tovább folytatjuk a safety poszt cigányolását. Ezúttal Kendrick Lewis lesz a delikvens... not impressed. Brooks nem fog felépülni idény kezdetre.Egy Cb-vel hoztak még hírbe aki közben a Titanshez ment.
Ha nem lenne a 49ers/Saints/Eagles triumvirátus komolyan a legfrusztrálóbb offseason lenne a miénk.

Szerk: legjobb az egészben, hogy Lewis UFA... basszus komolyan egy 12 egytucat safety jobb napjain és ilyenre költünk pénzt és rontjuk a komp esélyeinket.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A jövőévi 4 comp pick sinen van jelen állás szerint.Torrey,Mcphee,Daniels,StewartPeter
Tényleg TT kimaradt,de 4-et kaphatunk max úgyis.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azért basszus ha T-Mobile és meg Stewart is elkel a piacon akkor van remény, hogy valaki Peesre is lecsap előbb utóbb XD
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A jövőévi 4 comp pick sinen van jelen állás szerint.
Torrey,Mcphee,Daniels,Stewart

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Amúgy ha már felmerült Pitta, mostanság olvastatok róla valamit? Nem kis erősítés lenne, ha felépülne teljesen..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 2 p2 perccel ezelőtt Fordítás megtekintése
Ravens' interest in Scott Chandler was there, but not as intense as interest he drew from Patritos, though, sources say

Aha hát annyi qwa jó opció volt/van a piacon/drafton, hogy tényleg válogathatunk. Áhh.Blaise
Vagy többet tudnak Pittaról mint amit mondanak.no para messze van még szeptember.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 2 p2 perccel ezelőtt Fordítás megtekintése
Ravens' interest in Scott Chandler was there, but not as intense as interest he drew from Patritos, though, sources say

Aha hát annyi qwa jó opció volt/van a piacon/drafton, hogy tényleg válogathatunk. Áhh.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Stills: 3.kör+Ellerbe (tavalyi éve és a 8,5 milliós fizetése alapján még a phinsnek kellene fizetni, hogy átvegyék) --> Dolphins.
Továbbra sem tudjuk meg mi történne, ha valami fiatal skill player érkezne hozzánk. Lehet ezzel menti meg Oz a világegyetemet, az önmagába roskadástól?
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Bills TE Scott Chandler has narrowed his decision down to New England and Baltimore. Decision is expected very soon. #Patriots #Ravens

Fontos igazolás lenne...
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az sem rossz, hogy van idénre 20 milla deadmoneynk..túl sok.Voice
Welcome to being a GM.. ez sajnos ezzel jar.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ezért is termelném még most ki amit kell... (Webb)... jövőre már ha lehet ne nagyon, ne ennyire szenvedjünk emiatt... igen, ez egyben azt is jelenti, hogy "leadnám" ezt az évet.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Az sem rossz, hogy van idénre 20 milla deadmoneynk..túl sok.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Gyorsan megjegyzem, hogy nem adtam volna neki 3 éves szerződést.Voice
Valszeg két év után már minimális deadmoneyval cutolható...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Gyorsan megjegyzem, hogy nem adtam volna neki 3 éves szerződést.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8