Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Elkezdtünk tisztogatni

@Ravens: The Ravens have terminated the contract of WR/KR Jacoby Jones.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
SoR

ennyi qwa f*s kérdést mint amit bedobtak...

Szeretnénk megtartani a játékosainkat, de
--> sapka felixibilitás (Ngata, Webb)
--> engedik tesztelni a piacot (Forsett - mentor - őt úgy tűnik jobban szeretnék megtartani mint... Torrey sanszosan megy, van egy számunk amire többet ígér a piac)

McPhee kb gone (Oz: mindenkinek nem fizethetsz piaci árat, mert az a roster egészének rovására megy)
Urbant kiemelte, hogy nagyon dolgozik a visszatérésen (KLM-ről nincs szó) Oz: nem lehet elég Dlinemaned...

Needek Oz szerint: BPA (legjobb csapat felépítése a cél)

DGB biztos le van húzva a boardról, karakterbukfencesek nem fognak beleférni, mert a csapat megítélése komoly csapást szenvedett és ezt korrigálni akarják

CB sort az Olinehoz hasonlította amiben tavaly volt. Voltak hiányosságok, de ezt megoldották és 2015-ben nem issue már. Kiemelték, hogy Jimmy jön vissza, Webb végre nem lábadozni fog (talán) és új arcok is jöttek akikre számítanak (Melvin)
Elamot viszont szépen szétkapták (nah nem mintha nem érdemelné meg... Matt Elam has to be a better football player) viszont a Stewart did a goog job... az tuti 😀
Oz kiemelte, hogy amíg tudjuk a QB-t siettetni addig rendben vagyunk (hát kár, hogy ez a pecc ellen nem ment mint team to beat)

TE friendly offense említése érdekes lehet (Daniels maradni szeretne)

Ami elég erős volt: Bisciotti szerint, ha lett volna érdeklődő (Balmer pl.) lehet most egy új tulajt mutatna be
Oz nem tervezi a visszavonulását.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
De szerettem!

Former Ravens linebacker Jarrett Johnson is retiring, he announced. One of the toughest players in the league
10:32 PM - 24 Feb 2015

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ozzie Newsome: 'It will be tough to bring a player to Baltimore with domestic abuse in their background.that could rule out Dorial Green-Beckham

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@Edwerderespn: Source says #Ravens have made "very good offer'' to prospective UFA NT Haloti Ngata, who is 31 and was suspended 4 games last season.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egy kis Dez-infirmáció

 russellstreetreport.com/2015/02/23/word-on-the-street/ravens-dezd-confused-draft-day/

Sokat kért a peccPeter
Ezt pont nem mondanám, hogy sokba került volna. a jövő évi pickek sokkal kevesebbet érnek, főleg, ha egy top5-10 talentet lehetne megszerezni egyértelmű need pozícióban a 24. helyen. Az meg, hogy kiket kaptunk a letrade után... kb. 1,5 évnyi produktumot Pittától és slussz.Blaise
Utólag könnyű okosnak lenni.ahhoz sok egy harmadik körös pick,hogy egy helyet felugorjunk.lehet úgy gondolták ezt az árat senki nem adja meg nekik és akkor ingyen meglett volna.reméljük tanúltak belőle és akár feltradelünk DGB-ért.Peter
Persze, hogy könnyű, ezt aláírom, de csak utólag derült ki, hogy Dezből mi lett (tehát nem csak potenciál), meg azokból a pickekből amit Oz gyűjtött be a letrade után. Pitta nagyon fontos eleme volt a SB runnak, de azon kívül nem sok és az után sem lesz már sajnos. A többiek meg annyit sem osztanak, hogy leírjuk őket függetlenül a történetüktől.
Jelen PR szituációnkban elképzelhetetlennek tartok egy feltradet DGB-ért. Max úgy tudnám most elképzelni, a kiválasztását, ha lecsúszik mondjuk a második körbe ÉS rajta van a boardunkon. Ezért nem hinném, hogy 1%-nál nagyobb esélye van annak, hogy DGB Ravens legyen...

Viszont, ha WR és első kör akkor a combine után még inkább csőlátású Jaelen Strongot akaró szurkoló lettem, kb vagy ő vagy meeh. De nem élem bele magam, ellenben edzem a vállamat, hogy jó alaposan megtudjam rántani, mikor rezignáltan tudomásul veszem a picket... 😀

Jah érdekes adalék Gurley helyi srác. Első körben visítanék, de mondjuk egy első körös Strong után a másodikban már jó lenne (függ persze az állapotától).

Más hír: McPheet felkapta már az nfl.com is. Tuti megkínálják valami mocsok nagy szerződéssel, lehet előre nyáladzani a 3. körös kompenzációra... Forsettre rá fog repülni az Atlanta.

És hogy valami igazán vidámmal fejezzem be:
Jelenlegi skill player felhozatalunk

Smitty - Aiken - Marlon - Camp - Butler
Talia - Pierce - Tüsszent
Gilmore

😀
Még valami:
Ma lesz a state of ravens konf. Általában nem szoktak zsákbamacskát árulni a srácok (kivéve mikor Ozzie azt mondja, hogy kell big bodied posession receiver, majd jön Smitty és Camp 😀 )
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egy kis Dez-infirmáció

 russellstreetreport.com/2015/02/23/word-on-the-street/ravens-dezd-confused-draft-day/

Sokat kért a peccPeter
Ezt pont nem mondanám, hogy sokba került volna. a jövő évi pickek sokkal kevesebbet érnek, főleg, ha egy top5-10 talentet lehetne megszerezni egyértelmű need pozícióban a 24. helyen. Az meg, hogy kiket kaptunk a letrade után... kb. 1,5 évnyi produktumot Pittától és slussz.Blaise
Utólag könnyű okosnak lenni.ahhoz sok egy harmadik körös pick,hogy egy helyet felugorjunk.lehet úgy gondolták ezt az árat senki nem adja meg nekik és akkor ingyen meglett volna.reméljük tanúltak belőle és akár feltradelünk DGB-ért.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egy kis Dez-infirmáció

 russellstreetreport.com/2015/02/23/word-on-the-street/ravens-dezd-confused-draft-day/

Sokat kért a peccPeter
Ezt pont nem mondanám, hogy sokba került volna. a jövő évi pickek sokkal kevesebbet érnek, főleg, ha egy top5-10 talentet lehetne megszerezni egyértelmű need pozícióban a 24. helyen. Az meg, hogy kiket kaptunk a letrade után... kb. 1,5 évnyi produktumot Pittától és slussz.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egy kis Dez-infirmáció

 russellstreetreport.com/2015/02/23/word-on-the-street/ravens-dezd-confused-draft-day/

Sokat kért a pecc

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hát Bud Dupreenek is búcsút inthetünk.4'57-40yard,42" vertical

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Reid megy amúgy is,nem?lejárt a szerződésePeter
De tényleg, minden esetre akkor túlélő, hogy nem írnám le az esélyeit 😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Reid megy amúgy is,nem?lejárt a szerződése

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Végignéztem és egyik csapat sem találkozott top elkapóval leszámítva a Raiderst és a Chiefst.lehet a Pro-dayekre tartogatják őket?Wilson ugyanezeket írta egyébként.Peter
Közben én is végigböngésztem, meg más forrásból is szépen összeszedték.
Kb így néztek ki eddig az interjúk

Trae Waynes kivételével a CB class krémje, mindenki akit 1-2 körre lőnek be
Most nem bogozom ki, hogy kimaradt-e valaki de a passrusher felhozatal is megvolt, kb mindenki

Nulla azaz egyetlen egy WR-t sem kerestek meg akit az első körbe várnak (ez kimondottan ígéretes) de az ilyen random 3-7 körösöknél ott feszültek a csapat képviselői...
Cserébe a két legjobb TE-el volt meeting
És még néhány olineman akik közül esetleg valaki végre kitúrhatja Reidet
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Most megy a D linemanek/passrusherek 40yardja az Nfl networkon ha valakit érdekel.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Több helyről is lehetett olvasni, hogy nagyon aktív a csapat az interjúk terén, bár ha jól tudom szabályozva van, hogy összesen hány nem helyi sráccal lehet leülni. Minden esetre komoly hangsúlyt fog helyezni szerintem a csapat a megfelelő karakterű játékosok választására, ennek is tudható be talán az aktivitás. Kíváncsi lennék Petersre, a média előtt szerintem jól interjúzott, de azokat a szavakat a szájába adták profik, szóval itt inkább a 15 perces combine alatti és az az utáni interjúk lehetnek majd mérvadóak.

Meetingek listájának mi a forrása?
Peter
Elég lehangoló képet fest az a lista, gyakorlatilag egyetlen komoly WR prospectel sem találkoztunk, de az összes DE/OLB-vel meg igen...Blaise
Végignéztem és egyik csapat sem találkozott top elkapóval leszámítva a Raiderst és a Chiefst.lehet a Pro-dayekre tartogatják őket?Wilson ugyanezeket írta egyébként.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
60 interjú engedélyezett.

Forrás:
 walterfootball.com/ProspectMeetings/ByTeam

és twitter

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Több helyről is lehetett olvasni, hogy nagyon aktív a csapat az interjúk terén, bár ha jól tudom szabályozva van, hogy összesen hány nem helyi sráccal lehet leülni. Minden esetre komoly hangsúlyt fog helyezni szerintem a csapat a megfelelő karakterű játékosok választására, ennek is tudható be talán az aktivitás. Kíváncsi lennék Petersre, a média előtt szerintem jól interjúzott, de azokat a szavakat a szájába adták profik, szóval itt inkább a 15 perces combine alatti és az az utáni interjúk lehetnek majd mérvadóak.

Meetingek listájának mi a forrása?
Peter
Elég lehangoló képet fest az a lista, gyakorlatilag egyetlen komoly WR prospectel sem találkoztunk, de az összes DE/OLB-vel meg igen...
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Meat-thingek

Ronald Darby, CB, Florida State
Ryan Delaire, DE, Towson
Quandre Diggs, CB, Texas
Alvin Dupree, OLB/DE/3-4OLB, Kentucky
Randy Gregory, DE/3-4OLB, Nebraska
Kevin Johnson, CB, Wake Forest
Marcus Peters, CB, Washington
Shane Ray, OLB/DE/3-4OLB, Missouri
Eric Rowe^, CB, Utah
Danny Shelton, DT/NT, Washington
P.J. Williams, CB, Florida State

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Pár mai míting
Vic Beasley, DE/OLB/3-4OLB, Clemson
Jamison Crowder, WR, Duke
Carl Davis, DT/3-4DE/NT, Iowa
Devante Davis, WR, UNLV
Ryan Delaire, DE, Towson
Stefon Diggs, WR, Maryland
Phillip Dorsett, WR, Miami (Fla.)
Jamil Douglas, G/OT, Arizona State
Alvin Dupree, OLB/DE/3-4OLB, Kentucky
Cameron Erving, OT/C, Florida State
Antwan Goodley, WR, Baylor
Donovan Smith, OT, Penn State
Za'Darius Smith, DE/3-4OLB, Kentucky
Donovan Smith OT -Penn state

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én kockáztatnék DGB-vel.tipikus "high risk high reward" pick de nr1 elkapó potenciál.Maxx is jó bár a nevezetes TD-je előtt (két védőt ugrott át) a nevét nem lehetett hallani.örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ahogy néztem csak Landon Collins ér safetyként "biztos" első kört, de őt mindenhol top10-be írják/várják, szóval nem valószínű, hogy lecsúszna hozzánk...Vrijbloed
Landon Collins -Alabama safety
Jalen Collins-LSU cornerPeter
Tisztában vagyok vele, mit írtam el?😀Vrijbloed
Nemtom,szóbahoztad Landont Én pedig Jalenről írtamPeter
Akkor elbeszélgetünk egymás mellett, nincs is azzal baj. 😀

És akkor ott van még La' el Collins is. 😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én kockáztatnék DGB-vel.tipikus "high risk high reward" pick de nr1 elkapó potenciál.Maxx is jó bár a nevezetes TD-je előtt (két védőt ugrott át) a nevét nem lehetett hallani.örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ahogy néztem csak Landon Collins ér safetyként "biztos" első kört, de őt mindenhol top10-be írják/várják, szóval nem valószínű, hogy lecsúszna hozzánk...Vrijbloed
Landon Collins -Alabama safety
Jalen Collins-LSU cornerPeter
Tisztában vagyok vele, mit írtam el?😀Vrijbloed
Nemtom,szóbahoztad Landont Én pedig Jalenről írtam

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én kockáztatnék DGB-vel.tipikus "high risk high reward" pick de nr1 elkapó potenciál.Maxx is jó bár a nevezetes TD-je előtt (két védőt ugrott át) a nevét nem lehetett hallani.örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ahogy néztem csak Landon Collins ér safetyként "biztos" első kört, de őt mindenhol top10-be írják/várják, szóval nem valószínű, hogy lecsúszna hozzánk...Vrijbloed
Landon Collins -Alabama safety
Jalen Collins-LSU cornerPeter
Tisztában vagyok vele, mit írtam el?😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én kockáztatnék DGB-vel.tipikus "high risk high reward" pick de nr1 elkapó potenciál.Maxx is jó bár a nevezetes TD-je előtt (két védőt ugrott át) a nevét nem lehetett hallani.örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ahogy néztem csak Landon Collins ér safetyként "biztos" első kört, de őt mindenhol top10-be írják/várják, szóval nem valószínű, hogy lecsúszna hozzánk...Vrijbloed
Landon Collins -Alabama safety
Jalen Collins-LSU corner

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
]örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ha első körben lecsúszó cb-re gondolsz, akkor annyi fog lecsúszni, hogy minden ujjunkra jut. Kb Peters az egyetlen aki valóban megéri az első kört, Waynes talán. A többiek meg jobb híján, mert felértékelődött a poszt. De 1-2-3 kör bárhol elmehetnek. Ezért sokkal jobban járnánk második körös CB-vel vagy ha várunk a harmadikig. Így első körben jöhetne ilb jajj akarom mondani safety izé dlineman.
Szar a class (vagy a tavalyi minősége homályosítja el egy két poszton pl. wr) és ez alól a cornerek sem kivételek, ha valaki kinéz egy-egy játékosban valamit akkor elvihetik bárhol. Collins felejtős. Oz még nem draftolt soha(!) LSU playát pedig egy kettő már megfordult az nfl-ben...

Kiváncsi leszek a pár nap múlva (talán 24) esedékes szokásos state of ravens konf-ra.Blaise
Jalen Collins a 3-ik DB Mayocknál (tehát a safetykkel együtt,Landon Collins az 5-ik) ami azért jelent valamit.egyébként igaz,szar az egész klassz.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
]örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ha első körben lecsúszó cb-re gondolsz, akkor annyi fog lecsúszni, hogy minden ujjunkra jut. Kb Peters az egyetlen aki valóban megéri az első kört, Waynes talán. A többiek meg jobb híján, mert felértékelődött a poszt. De 1-2-3 kör bárhol elmehetnek. Ezért sokkal jobban járnánk második körös CB-vel vagy ha várunk a harmadikig. Így első körben jöhetne ilb jajj akarom mondani safety izé dlineman.
Szar a class (vagy a tavalyi minősége homályosítja el egy két poszton pl. wr) és ez alól a cornerek sem kivételek, ha valaki kinéz egy-egy játékosban valamit akkor elvihetik bárhol. Collins felejtős. Oz még nem draftolt soha(!) LSU playát pedig egy kettő már megfordult az nfl-ben...

Kiváncsi leszek a pár nap múlva (talán 24) esedékes szokásos state of ravens konf-ra.Blaise
Ha "megfegyelmezzük" Peterst, akkor ő jöhetne, esetleg PJ Williams.