Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jimmyre azt hiszem már ráhívtuk év közben az 5. éves opciót, tuckerrre meg biztos megy egy RFA tender....malkav
Világos,csak En egy picit tovább gondolkodtam (2016).egyébként az ötödik éve is lesz vagy 6-7 milla Jimmynek.Peter
Nem szabad ennyire előre gondolkodni...😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Jimmyre azt hiszem már ráhívtuk év közben az 5. éves opciót, tuckerrre meg biztos megy egy RFA tender....malkav
Világos,csak En egy picit tovább gondolkodtam (2016).egyébként az ötödik éve is lesz vagy 6-7 milla Jimmynek.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jimmyre azt hiszem már ráhívtuk év közben az 5. éves opciót, tuckerrre meg biztos megy egy RFA tender....
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egyszerű wideout speedster, Clayton/DWilliams volt ilyen... sok az a pénz... de megadjuk neki szerintem, ha elfogadja. Én egyre kevésbé rajongok érte... 7misi egy no2-nek... nem. Nálam nem.Collapo
Nem értek egyet veled, szerintem igenis több mint egy egyszerű speedster. Ennyi erővel Jacobyval egy szinten kellene lennie és azért mégis csak többet nyújt annál (sokkal). én kb. 5-6-ra tippeltem az értéket szóval ez kb benne van. Ha ebbe belemegy nem kellene elengedni, Flacco mellől már így is elfogytak a vele összeszokott célpontok. Azért ez egy jó biznisz lenne nekünk, ha mondjuk Wallace szerződésével hasonlítjuk össze.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ha igaz a hír: ennyit nem ér. Viszont amit tud, az nagyon passzol a mi sémánkba (gyors, így a hosszú passzokkal kereshető). Azaz nekünk többet érhet, mint másnak😀 Én ennek ellenére nem adnék érte ennyit, szerintem is kb 3-5 közt a reális, de ha tudjuk managelni a capet...Ha free agent lesz, nem hiszem, hogy vissza tudjuk hozni. De szerintem az, hogy sikerül-e megtartani, vagy sem, a draftra nem lesz hatással.
Szerintem rá fogunk hajtani egy jó free agent WR-re és egy CB-re, egyikre lehet pénz. A másik lesz a top prioritás, persze csak ha már draftolunk korán egy linebackert és egy falembert😀 (hm... végül is én ki vagyok azzal békülve, ha egy impact player jön nem needre, mint needre egy rostertöltelék átlag)lucio
Soknak tűnikígy elsőre de ha az eleje baráti a capre nézve akkor maradjon szerintem.aztán a végét majd meglátjuk (restructure).

Sajnos nincs pénzünk komoly névre sem CB sem WR posztra.Rice még 9,5 milla jövőre és Tuckert,Jimmyt idekötni nagyon fontos.ami azt illeti Torreyt az elérhető top free agent elkapók között emlegetik (ami sokat elmond a Wr FA classról egyébként) mivel Dez és D. Thomas is nagyon valószínű,hogy maradnak.nagyon fontos még továbbá Ngata,Webb,Canty,Jacoby négyesből egy komoly mennyiségű zsét kisajtolni.

több mint 9 éve
lucio 323
Ha igaz a hír: ennyit nem ér. Viszont amit tud, az nagyon passzol a mi sémánkba (gyors, így a hosszú passzokkal kereshető). Azaz nekünk többet érhet, mint másnak😀 Én ennek ellenére nem adnék érte ennyit, szerintem is kb 3-5 közt a reális, de ha tudjuk managelni a capet...Ha free agent lesz, nem hiszem, hogy vissza tudjuk hozni. De szerintem az, hogy sikerül-e megtartani, vagy sem, a draftra nem lesz hatással.
Szerintem rá fogunk hajtani egy jó free agent WR-re és egy CB-re, egyikre lehet pénz. A másik lesz a top prioritás, persze csak ha már draftolunk korán egy linebackert és egy falembert😀 (hm... végül is én ki vagyok azzal békülve, ha egy impact player jön nem needre, mint needre egy rostertöltelék átlag)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyszerű wideout speedster, Clayton/DWilliams volt ilyen... sok az a pénz... de megadjuk neki szerintem, ha elfogadja. Én egyre kevésbé rajongok érte... 7misi egy no2-nek... nem. Nálam nem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
I heard Ravens offered T.Smith 5yrs/$35M before the season with $19M guaranteed. $7M/yr is very fair. Smith started slow; finished strong
15 Feb 3 - 9:24pm

Vélemény?Peter
3-5 közé tippeltem még szezon közben, az igazat megvallva, kicsit sokkallom, kicsit talán sok az 5 év is, bár 1-2 év múlva viszont akár jó szerződés is lehet egy 150 M vagy feletti payrollnál. Fene se tudja, lehet nem kéne ennyit elkölteni rá.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
I heard Ravens offered T.Smith 5yrs/$35M before the season with $19M guaranteed. $7M/yr is very fair. Smith started slow; finished strong
15 Feb 3 - 9:24pm

Vélemény?

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, kivágtuk Codyt, de mint kiderült, nemcsak kutyakínzásban volt benne, hanem többek között aligátort is bántalmazott. Összesen 15 pontban emeltek vádat ellene, több évet is kaphat.

LOL, mehet a picsába, idióta. Aligátort is, jó ég...
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
na végre megnéztem az sb-t ....grat a patsnek! Ezzel egyértelművé vált hogy mi benne vagyunk a legjobb négy csapatban.
Nem szeretem bradycicafiút sőt... de edelman amandola és vereen miatt nem kicsit örülök a győzelmüknek. Az mondjuk biztos hogy nem Bradycicafiú volt az mvp. Ezt a passzjátékot Alex Smith is tudta volna produkálni, de ilyen a hype.malkav
LOL ...Utolsó negyedben SB döntőn 10 pont hátrányban a LoB ellen 12/9 passzmutató,benne egy 8/8 GW drive.Ezek tényleg Smith ismérvei...Gondolom ha Flakon csinálja,akkor is ez a véleményed. MVP kérdésben osztom a véleményed.kolok1972
Igen akkor is ez a véleményem... Ahogy az 2012-es SB runban is az volt a véleményem hogy nem Flacco volt az MVP, de ez már a múlt. Persze ki lehet ragadni a GW driveot, ami igazából nem is volt az mert inkább a hawksmak volt GL driveja. Ha összességében nézed a mecset azért mesze nem csinált semmi extrát brady csak 3-5 yardos passzokat tolt, hogy majd a WR/TE/RB megoldja. Emellett összehozott két igen csúnya intet is. Nem azt mondom hogy ritkaszarul játszott, de semmi extrát nem mutatott. Ezekből a passzokból simán lehet jó statokat csinálni. Ráadásul általában nem a LoB ellen dobta a paszokat hanem igyekezett a LB sor közelébe dobálni. Ráadásul azt hiszem 1 intnél meg is sérült az egyik kezdő CB a hawksnál.

És mégegyszer: Nem mondom hogy nem érdemeltétek meg a győzelmet, de itt Nem TB volt az MVP.
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
na végre megnéztem az sb-t ....grat a patsnek! Ezzel egyértelművé vált hogy mi benne vagyunk a legjobb négy csapatban.
Nem szeretem bradycicafiút sőt... de edelman amandola és vereen miatt nem kicsit örülök a győzelmüknek. Az mondjuk biztos hogy nem Bradycicafiú volt az mvp. Ezt a passzjátékot Alex Smith is tudta volna produkálni, de ilyen a hype.malkav
LOL ...Utolsó negyedben SB döntőn 10 pont hátrányban a LoB ellen 12/9 passzmutató,benne egy 8/8 GW drive.Ezek tényleg Smith ismérvei...Gondolom ha Flakon csinálja,akkor is ez a véleményed. MVP kérdésben osztom a véleményed.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
GOSB-4 New England Patriots 31
A váratlanabbat választották, benézték. "Gyenge passz volt és a CB is bevállalós volt, de én is inkább futottam volna, volt még 2 lehetőség ezen kívül is."Voice
és azzal idejük se maradt volna a visszavágásra...ostoba hívás voltKlaci79
Caroll jól gondolkodott , de rosszul sikerült. Ha elsőre futnak és nem sikerül, lemegy az óra, vagy ki kell kérni az utolsó időt. Egy incomplite passznál megált volna az óra, vagy lehetett volna TD. Az int. a legrosszabb verzió volt. Ráadásul a passz meglepőbb volt. Ha már futás, akkor Wilsonnal trükkös játékkal.

A Ravens jobb, mint a Shawks. Nem a 4-ben, hanem a GB, PATS, BR a három legjobb csapat + SSH

Üdv, jövőre keményen ismétlés az AFC döntőn!!

GOSB6
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
A váratlanabbat választották, benézték. "Gyenge passz volt és a CB is bevállalós volt, de én is inkább futottam volna, volt még 2 lehetőség ezen kívül is."Voice
és azzal idejük se maradt volna a visszavágásra...ostoba hívás volt
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
na végre megnéztem az sb-t ....grat a patsnek! Ezzel egyértelművé vált hogy mi benne vagyunk a legjobb négy csapatban.
Nem szeretem bradycicafiút sőt... de edelman amandola és vereen miatt nem kicsit örülök a győzelmüknek. Az mondjuk biztos hogy nem Bradycicafiú volt az mvp. Ezt a passzjátékot Alex Smith is tudta volna produkálni, de ilyen a hype.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Azt tudnám,hogy egy jardról egy Lynchel meg egy kétszáz kilós fullbackel ezek miért passzoltak?Peter
Amiért Flacco is egy mélységit.... Isten útjai kifürkészhetetlenek. De Flacco legalább egy hamis másolatot megérdemel az idei Pats gyűrűből. 😀 Fontos szerepe volt a mai sikerben.Burkus
kell a fasznak a gyűrűtök!!szerez Ő nekünk még remélem rajtatok keresztűl!
-
Hamis másolat????

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azt tudnám,hogy egy jardról egy Lynchel meg egy kétszáz kilós fullbackel ezek miért passzoltak?Peter
Amiért Flacco is egy mélységit.... Isten útjai kifürkészhetetlenek. De Flacco legalább egy hamis másolatot megérdemel az idei Pats gyűrűből. 😀 Fontos szerepe volt a mai sikerben.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A váratlanabbat választották, benézték. "Gyenge passz volt és a CB is bevállalós volt, de én is inkább futottam volna, volt még 2 lehetőség ezen kívül is."


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Azt tudnám,hogy egy jardról egy Lynchel meg egy kétszáz kilós fullbackel ezek miért passzoltak?

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Asszem ebben az évben megjósoltam pár dolgot előre (kb mindent? 😀 ), lottó számokat esetleg? 😀😀Voice
Super Bowlra mi a megérzésed? 😊Flacco5
Jobbnak érzem a Pecct, bár futás ellen elég szarok 😀 szóval ilyen 51-49 % ha tippelnem kellene, gópecc nyer. támbrédivel.

A Seahawksnak fogok drukkolni 😀Voice
Ezt is behúztam, jövőhéten mondok lottószámokat, mert jó fej leszek 😀😀

/jó mondjuk a RDPOY elcsalták...így az elment./


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Donald megérdemelten lett DROY, ott és ahogy Ő játszik az zseniális... Mozbi jó, de Kacsa jobban megérdemelte szerintem...Collapo
Aaron Donald:

47 tackle 9 sack 2 ff 1 pd

Mosley:

133 tackle 3 sack 1 ff 8 pd 1 fr 2 int

Egyszerűen leírni sem tudom, hogy megérdemelte....Voice
Egy DT és egy ILB számait hasonlítod össze, gratulálok! 😀😀 Nézz meccseket inkább utána mond, hogy ki érdemelte meg és ki nem.BaltimoreDefense
Sokkal komplettebb szezonja volt annak az ILB-nek, Donald egyedül sackekben emelkedett ki.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Nevetséges, hogy nem Mosley lett a DROY...Voice
lehet legközelebb hallgathatnál a kicsit tapasztaltabb nfl-t nézőkre 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Donald megérdemelten lett DROY, ott és ahogy Ő játszik az zseniális... Mozbi jó, de Kacsa jobban megérdemelte szerintem...Collapo
Aaron Donald:

47 tackle 9 sack 2 ff 1 pd

Mosley:

133 tackle 3 sack 1 ff 8 pd 1 fr 2 int

Egyszerűen leírni sem tudom, hogy megérdemelte....Voice
Egy DT és egy ILB számait hasonlítod össze, gratulálok! 😀😀 Nézz meccseket inkább utána mond, hogy ki érdemelte meg és ki nem.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Donald megérdemelten lett DROY, ott és ahogy Ő játszik az zseniális... Mozbi jó, de Kacsa jobban megérdemelte szerintem...Collapo
Aaron Donald:

47 tackle 9 sack 2 ff 1 pd

Mosley:

133 tackle 3 sack 1 ff 8 pd 1 fr 2 int

Egyszerűen leírni sem tudom, hogy megérdemelte....


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Modell bácsi küdd egy számot flakfivenak névnapjára:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak