Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
napsüti, egy igazi ökör vagy 😀 😀
Amúgy Ngata eccerűen annyit csinált, hogy megbeszélte a csapattal, amikor kellett, hogy mennyit is ér Ő a csapatnak. Aztán sokat ért. Ő ennek örült és aláírta. Majd a PED-en kívül - amiről korábban azt mondtuk itt, hogy ugyan már, mindenki csinálja - nem csinált semmi hülyeséget. Jól is játszott. Aztán jöttek a csapattól, hogy de adjál már kedvezményt, Ő mondta, hogy nem.
Igen, örültem volna, ha Ő is olyan mint a rozsdásoknál BB... aki minden évben valamit bajlálkodik a csapattal, hogy menjenek tovább... de ez van. Ő egy 30 évesen is kiemelkedő játékos. Ezt tessék szépen megfizetni.
Egyébiránt nem Ő az első aki nem megy bele nálunk a macerába, valahogy mégse ön össze ez a Raven attitűd, legalábbis akkor nem, ha pénzről van szó. Ettől Ngata nem több, nem kevesebb...
Azért Lions mezt nem fogok venni, de sok sikert neki. Ilyen a bolt.
Nem örülök neki, de értem.Collapo
de Gatya jót is tett a csapattal, mer pölö a pénzen ami felszabadult el lehet kezdeni fehízlalni Mózlit a feladatra 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
napsüti, egy igazi ökör vagy 😀 😀
Amúgy Ngata eccerűen annyit csinált, hogy megbeszélte a csapattal, amikor kellett, hogy mennyit is ér Ő a csapatnak. Aztán sokat ért. Ő ennek örült és aláírta. Majd a PED-en kívül - amiről korábban azt mondtuk itt, hogy ugyan már, mindenki csinálja - nem csinált semmi hülyeséget. Jól is játszott. Aztán jöttek a csapattól, hogy de adjál már kedvezményt, Ő mondta, hogy nem.
Igen, örültem volna, ha Ő is olyan mint a rozsdásoknál BB... aki minden évben valamit bajlálkodik a csapattal, hogy menjenek tovább... de ez van. Ő egy 30 évesen is kiemelkedő játékos. Ezt tessék szépen megfizetni.
Egyébiránt nem Ő az első aki nem megy bele nálunk a macerába, valahogy mégse ön össze ez a Raven attitűd, legalábbis akkor nem, ha pénzről van szó. Ettől Ngata nem több, nem kevesebb...
Azért Lions mezt nem fogok venni, de sok sikert neki. Ilyen a bolt.
Nem örülök neki, de értem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Kérdem minek is kellett volna Gatyának szívességet tenni? Meg azér érdekes a mormonnal alkudozni, ha már megpróbálták, he-he....sutianap
Ha már lehúzott 9 évet a csapatnál akkor mondjuk tehetett volna annyit mint Suggs. Nem hiszem, hogy irreális feltételekkel kérték Ozék, hogy legyen rugalmas. Visszavonulhatott volna mint raven, ehelyett, ha arra fogunk gondolni, hogy Ngata akkor: aha qwa jó játékos volt, de
Pénz > csapat

Ezt pedig nem fogják elfelejteni a szurkolók, jelzi, ezt az is, hogy a kinti szurkolók többsége rendkívüli módon elégedett, hogy kaptunk érte valamit, nem pedig azon sajnálkoznak, hogy elment.Blaise
neki ez az egy élete van, ő megszolgálta a pénzét, aláírta a papírt, de ez azt jelenti, hogy az úgy is marad, tehát nem tekergessük összevissza - eszondja a mormon
és nagyon helyesen tette, hogy nem adott a raybens szurkerek véleményére, aki nem tuggyák megbecsülni a világegyetem legegyértelműbb nóztekköl kinyilatkoztatását, Őszentségét - mer a pokolban fognak égni mind

.... s meglátá a szamár az Úrnak angyalát...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kérdem minek is kellett volna Gatyának szívességet tenni? Meg azér érdekes a mormonnal alkudozni, ha már megpróbálták, he-he....sutianap
Játékos csak paycut esetén tesz szivességet minden más esetben mindkét fél jól jár.jelen esetben mi szerettük volna az idei caphittjét csökkenteni viszonzásúl kapott volna egy hosszútávú szerződést mellyel biztosítva van Ő is lévén nem fiatal.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kérdem minek is kellett volna Gatyának szívességet tenni? Meg azér érdekes a mormonnal alkudozni, ha már megpróbálták, he-he....sutianap
Ha már lehúzott 9 évet a csapatnál akkor mondjuk tehetett volna annyit mint Suggs. Nem hiszem, hogy irreális feltételekkel kérték Ozék, hogy legyen rugalmas. Visszavonulhatott volna mint raven, ehelyett, ha arra fogunk gondolni, hogy Ngata akkor: aha qwa jó játékos volt, de
Pénz > csapat

Ezt pedig nem fogják elfelejteni a szurkolók, jelzi, ezt az is, hogy a kinti szurkolók többsége rendkívüli módon elégedett, hogy kaptunk érte valamit, nem pedig azon sajnálkoznak, hogy elment.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Kérdem minek is kellett volna Gatyának szívességet tenni? Meg azér érdekes a mormonnal alkudozni, ha már megpróbálták, he-he....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Sources: Ravens free agent quarterback Tyrod Taylor visiting Buffalo Bills: baltimoresun.com/sports/ravens/…

Ha TT-ból leesik egy comp pick akkor kihoztuk belőle a maximumot

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Amúgy érdekes, hogy nálunk a WR és a DB állomány csutkaszar, míg a Steelers a közepes, potens WR és a szar LB sorral küzd. A bengals és a barnák meg szép csöndben erősödnek...Collapo
Ha Hill-t megtudjuk tartani és Jimmy egészséges lesz már kapásból van két olyan játékosunk aki jobb mint bármelyik Steelers sec playa és a következő játékosaink sem maradnak el az övéktől. Náluk kb Gay az egyetlen aki jónak mondható. Ami a nemlétező passrushuk mellett igen jó ómen 😊

A Bengals igazából csak arra jó, hogy egy helyet elvegyen a PO-ban mások elől. Kellene valami szabály, hogy kizárják a PO-ba bejutó ott meg évek óta nyerni képtelen csapatokat, hogy ne vegyék el az esélyt a nyerni tudó, de az alapszakaszt elbalf*szoskodók elől XD. A Browns meg... még mindig a Browns. Találnak módot rá, hogy ne legyenek jók.

De komolyra fordítva a szót amíg mi nem tudjuk a távozókat pótolni és erősödni kár is a többi csapattal foglalkozni, hogy milyen erősek, mert mi nem leszünk elég jók

Lehet Daniels 12 egy tucat, de nem hogy ugyanilyen, de még csak megközelítően hasonló kaliberű TE-nk sincs és a piacon sem nagyon van.
Ngata nálam kijátszotta a kedvencből magát. Sajnálom, hogy jó csapathoz került... Szarul hangzik ez így, de ez van, gyakorlatilag egy személyben kerékkötője volt bármilyen FA mozgásnak (persze Oz alapból sem szokott ilyen korán bármit is csinálni azon kívül, hogy konstatáljuk a távozókat, de most ha akart volna sem tudott). Szerintem JErnigan meg tudja oldani a helyettesítését, de azért azt nem lehet várni, hogy egyből tudja hozni azt a szintet. Egészséges rotációval megoldható lesz a pótlása. Mondjuk kérdés mennyire a PED hajtotta Ngatat és mennyire ment saját zsíron. Majd Detroitban kiderül.
McPhee már necces fasza szituációs rusher volt, remélem, hogy tudunk egy hozzá hasonló gyöngyszemet találni a drafton valahol a középső körökben
Torrey meg ez van, nice guy, de rossz volt nézni a lélektelen játékát. Mind deep threat hiányozhat, de ha tavaly áldoztunk volna WR-re (akár Robinson, akár Landry, de talán még Moncrieff is) akkor még csak ajánlatot sem kapott volna...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Utálom azt mondani, hogy megmondtam, de:
- Daniels, megmondtam, hogy követi, igaz nem túl korán szóval ez nem ér. 12 egy tucat a csávó...
- Ngata, megmondtam, hogy nem struktúrál át. Túl szépen vezette le a dolgot két éve. Sajnálom, hogy megy, mert így igazi kedvencem a csapatban már csak Yanda és Koch marad. Az ellenérték teljesen jó. Olyan mint Boldinnál, de Ngata jobb a posztján.
- Torrey, megmondtam, hogy nem adunk neki 8-at... azt hiszem 5/28 volt az én ajánlatom 😊

Valamint zavaró az a tény is, hogy az elmúlt 3-4 évben akit kedveltem a csapatban, az ilyen, vagy olyan okból már nincs itt... Lehet most kellene elkezdenem kedvelni GG-t 😊

A neheze pedig most jön, mivel én Webbet paycutolnám, ezt ugye a csapat is szeretné, de ha nem megy, cserélném. Takarítsunk most, áldozzunk rá két draftot, a másodikat top15ben, aztán újra mehet a menet. Jövőre úgyis Joe extension jön...

Amúgy érdekes, hogy nálunk a WR és a DB állomány csutkaszar, míg a Steelers a közepes, potens WR és a szar LB sorral küzd. A bengals és a barnák meg szép csöndben erősödnek...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Terrance Knightonnak elvileg súlyproblémái vannak, így olcsóbbért megfogható, Andre Johnson még nem hivatalos, igazán rámehetnénk most már .


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
"Broncos deal with TE Owen Daniels: 3 years, $12 million"

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Viszont most már van pénz ForsettrePeter
Őt jó lenne megtartani. ZB sémába perfect fit és vele legalább csökkenne az esélye egy első körös rb picknek...
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ha McPhee passrush készségét nem pótoljuk,akkor gondjaink lehetnek.A Suggs-Doom duó klasszis,viszont nem lesznek fiatalabbak.kátrány
Persze McPhee érvágás, de jelenleg számolva Smitty visszaesésével kellene találni valahol 1500 elkapott yardot.Blaise
Szerintem Marlon Brown-ban több rászabott játékkal van 1000y környéke,Őt Kubiak kevésbé használta.
És a WR szitut valahogy mindig megoldottuk ,Évekig Mase és Heap volt a két opció.

Viszont Ravens hagyomány a rettegett védelem,Most,hogy nincs Ngata nem gondolkodnak sokat,hogy fussanak e ellenünk.
ha nincs passrush,semmi nincs,szétdobálnak minket,mint idén rosszabb napjainkon,kátrány
Próféta szóljon belőled Marlon tekintetében, mert én nem látom azt az 1000yardot. Szép magas meg a kezei is okék, de komoly cornerek ellen a az nfl szinten nullához közeli atletizmusa ki fog bukni. Jelenleg mélységi célpontunk sincs aki szét tudná húzni a pályát és pass catcher TE-nk sem. Gyakorlatilag egy hatalmas nulla a skill player felhozatalunk.

Azért B-Will ellen szerintem meg fogják gondolni, hogy fussanak-e, szerintem idén már egyértelműen Ő és nem Ngata volt a run D alapja. Nem bagatelizálni akarom a dolgokat, de a track recordunk azt mutatja, hogy tudunk fasza 4-5. körös D játékosokat draftolni, (míg magasan jönnek az Arthur Brownok, meg Upshawk Elamok...) szóval a D miatt kevésbé aggódom. Ellenben támadó oldalon még az esélyt sem adjuk meg, hogy melléfogjunk.

Azon mondjuk lehet filózni, hogy ha van komoly D, de 7-10 pontokat fogunk tudni felszenvedni a táblára, akkor nincs az a D ami ne fogyna el a meccsek végére és persze megint a D-t kell építeni mondván ráfér...Blaise
Meglátjuk,pár hét és okosabbak leszünk


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én messze nem vagyok biztos abban hogy Torrey pótolhatatlan lenne, szerintem akár 2.- 3. körben húzhatunk olyant WR-t aki gyors és ennyi, ettől nem félek. Ngata sem aggaszt teljesen érthető, hogy elcseréltük, és én Webbyt is kiraknám a pi___ba, jobb most megszabadulni minden halott tehertől mint jövőre is ezen lovagolni.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Viszont most már van pénz Forsettre

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha McPhee passrush készségét nem pótoljuk,akkor gondjaink lehetnek.A Suggs-Doom duó klasszis,viszont nem lesznek fiatalabbak.kátrány
Persze McPhee érvágás, de jelenleg számolva Smitty visszaesésével kellene találni valahol 1500 elkapott yardot.Blaise
Szerintem Marlon Brown-ban több rászabott játékkal van 1000y környéke,Őt Kubiak kevésbé használta.
És a WR szitut valahogy mindig megoldottuk ,Évekig Mase és Heap volt a két opció.

Viszont Ravens hagyomány a rettegett védelem,Most,hogy nincs Ngata nem gondolkodnak sokat,hogy fussanak e ellenünk.
ha nincs passrush,semmi nincs,szétdobálnak minket,mint idén rosszabb napjainkon,kátrány
Próféta szóljon belőled Marlon tekintetében, mert én nem látom azt az 1000yardot. Szép magas meg a kezei is okék, de komoly cornerek ellen a az nfl szinten nullához közeli atletizmusa ki fog bukni. Jelenleg mélységi célpontunk sincs aki szét tudná húzni a pályát és pass catcher TE-nk sem. Gyakorlatilag egy hatalmas nulla a skill player felhozatalunk.

Azért B-Will ellen szerintem meg fogják gondolni, hogy fussanak-e, szerintem idén már egyértelműen Ő és nem Ngata volt a run D alapja. Nem bagatelizálni akarom a dolgokat, de a track recordunk azt mutatja, hogy tudunk fasza 4-5. körös D játékosokat draftolni, (míg magasan jönnek az Arthur Brownok, meg Upshawk Elamok...) szóval a D miatt kevésbé aggódom. Ellenben támadó oldalon még az esélyt sem adjuk meg, hogy melléfogjunk.

Azon mondjuk lehet filózni, hogy ha van komoly D, de 7-10 pontokat fogunk tudni felszenvedni a táblára, akkor nincs az a D ami ne fogyna el a meccsek végére és persze megint a D-t kell építeni mondván ráfér...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
5/40 (22 garantálttal) vs 5/35 (19 garantálttal). Tényleg nagyon nem akarta Oz megtartani, ezt ő ki tudta volna hozni félútra :/
De bízunk a tervében, valami jó fog kisülni 😊Flacco5
Szerintem nem akarta, elég nyilvánvaló volt, amikor azt mondta, hogy van egy számunk, de a piac többre lövi be. Egyébként addig engem nem fog zavarni a meg nem tartása amíg nem Dallas Clark 2.0 és Brandon Stokley 2.0 lesz a helyettesítés...
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ha McPhee passrush készségét nem pótoljuk,akkor gondjaink lehetnek.A Suggs-Doom duó klasszis,viszont nem lesznek fiatalabbak.kátrány
Persze McPhee érvágás, de jelenleg számolva Smitty visszaesésével kellene találni valahol 1500 elkapott yardot.Blaise
Szerintem Marlon Brown-ban több rászabott játékkal van 1000y környéke,Őt Kubiak kevésbé használta.
És a WR szitut valahogy mindig megoldottuk ,Évekig Mase és Heap volt a két opció.

Viszont Ravens hagyomány a rettegett védelem,Most,hogy nincs Ngata nem gondolkodnak sokat,hogy fussanak e ellenünk.
ha nincs passrush,semmi nincs,szétdobálnak minket,mint idén rosszabb napjainkon,


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Szerintem Torrey-t nem akartuk igazán,5/35M adtunk volna érte,most elment 5/40M-ért,Ez nem nagy különbség,látszik az egy tárgyaláson vagy bármely élethelyzetben,hogy a másik akar valamit vagy nem.kátrány
A garantáltak között mennyi a különbség?Peter
Oz ajánlata 5/35 19 garantált volt amit a twitterre kitettek, de nem erősítettek meg.Blaise
5/40 (22 garantálttal) vs 5/35 (19 garantálttal). Tényleg nagyon nem akarta Oz megtartani, ezt ő ki tudta volna hozni félútra :/
De bízunk a tervében, valami jó fog kisülni 😊
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Fogynak a célpontok 😀 olyan is kell egy csapatba xDVoice
Úgy néz ki, nálunk más a helyzet. 😀😀Vrijbloed
Mondjuk ha belegondolunk, Ngata mozdítása előtt ha akartuk volna sem tudtunk volna hozni senkit. Most meg már nem nagyon van kit... Dwayne Bowe kerülhet még ki a piacra, meg Reggie Wayne. Más hirtelen nem is ugrik az eszembe... TE-k közül Clay max.Blaise
Kicsit 22-es csapdája. RW-t én már nem erőltetném. Hajlok így lassan az első körös WR draftra...Vrijbloed
Hát Maclinnal talán a Chiefs kiesett, reméljük a Browns is megelégszik Hartlinenal és akkor talán Strongot nem lopják el előlünk. Mondjuk ha top 10-ben kimegy White és Cooper, 11-re eléggé adja magát Parker és utána kb Strong jön...Blaise
Szerintem Cooper/White/Parker trió kimegy előttünk. Kurvára örülnék, ha mondjuk behúznánk Parkert. Most így inkább O-ba húznék már első körben.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem Torrey-t nem akartuk igazán,5/35M adtunk volna érte,most elment 5/40M-ért,Ez nem nagy különbség,látszik az egy tárgyaláson vagy bármely élethelyzetben,hogy a másik akar valamit vagy nem.kátrány
A garantáltak között mennyi a különbség?Peter
Oz ajánlata 5/35 19 garantált volt amit a twitterre kitettek, de nem erősítettek meg.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Szerintem Torrey-t nem akartuk igazán,5/35M adtunk volna érte,most elment 5/40M-ért,Ez nem nagy különbség,látszik az egy tárgyaláson vagy bármely élethelyzetben,hogy a másik akar valamit vagy nem.kátrány
A garantáltak között mennyi a különbség?Peter
Szerintem Torrey-t nem akartuk igazán,5/35M adtunk volna érte,most elment 5/40M-ért,Ez nem nagy különbség,látszik az egy tárgyaláson vagy bármely élethelyzetben,hogy a másik akar valamit vagy nem.kátrány
A garantáltak között mennyi a különbség?Peter
Nálunk 22 millát garantálnak neki.


több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha McPhee passrush készségét nem pótoljuk,akkor gondjaink lehetnek.A Suggs-Doom duó klasszis,viszont nem lesznek fiatalabbak.kátrány
Persze McPhee érvágás, de jelenleg számolva Smitty visszaesésével kellene találni valahol 1500 elkapott yardot.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintem Torrey-t nem akartuk igazán,5/35M adtunk volna érte,most elment 5/40M-ért,Ez nem nagy különbség,látszik az egy tárgyaláson vagy bármely élethelyzetben,hogy a másik akar valamit vagy nem.kátrány
A garantáltak között mennyi a különbség?

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerintem Torrey-t nem akartuk igazán,5/35M adtunk volna érte,most elment 5/40M-ért,Ez nem nagy különbség,látszik az egy tárgyaláson vagy bármely élethelyzetben,hogy a másik akar valamit vagy nem.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related