Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Sizzle Aaron Wilson szerint átstruktúrálta(tta) a szerződését így felszabadul "néhány" millió hely a sapka alatt.
Szerk. 2,25 millió az a néhány
Ngata szerződése továbbra is változatlan. Ezek után, ha nem hajlandó belemenni semmilyen ésszerű megoldásba elcserélném a fenébe valami lesajnált csapatba aztán élvezze a millióit egy lottery csapatban.Blaise
Szerintem a rajta spórolt pénzen ide tudnánk hozni AndreJohnsont,Wilforkot meg egy megbízható safetyt pl Dawan Landryt plusz csere esetén egy draftcetli is leesik.Peter
Fúúú Andre Johnson óriási húzás lenne!!
Sizzle pedig egy igazi Raven. Webb és Ngata szerződése jelen formában vállalhatatlan, de amúgy Flacco is lehetne úriember és pár millióval megszánhatná a csapatot... 😊
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem kell nagy osszegeket dobalni.. nem a mi stilusunk, jol kukazunk, es a nagy osszeg se garancia a sikerre.

Torrey picit bosszant, sztem ott nem hiszem hogy nagy kulonbseg volt, McPhee/Williams ennyiert nonszensz.. grat nekik a penzugyi jovo bebiztositva, csak innentol goodbye SB.

Ngata kap kb 45 misit 4 evre, es mindenki jol jar. Webb.. na nala nem tudom mi lesz.

Hatralevo FA igazolasok:
-1 journeyman RB
-1 veteran kezdo kaliberu WR (AJ? 2 evre, sok bonusszal..)
- 1-2 backup DL ember olcsoer', akik aztan jovore meglepoen jok lesznek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Cary Williams 3év/18mill szerződést kapott a Hawkstól szerintem mi max a felét ajánlottuk.Peter
Nem gondoltam,hogy ennyit kap.Ez előirányozza az inaktivitásunkat az FA piacon.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Cary Williams 3év/18mill szerződést kapott a Hawkstól szerintem mi max a felét ajánlottuk.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Sizzle Aaron Wilson szerint átstruktúrálta(tta) a szerződését így felszabadul "néhány" millió hely a sapka alatt.
Szerk. 2,25 millió az a néhány
Ngata szerződése továbbra is változatlan. Ezek után, ha nem hajlandó belemenni semmilyen ésszerű megoldásba elcserélném a fenébe valami lesajnált csapatba aztán élvezze a millióit egy lottery csapatban.Blaise
Szerintem a rajta spórolt pénzen ide tudnánk hozni AndreJohnsont,Wilforkot meg egy megbízható safetyt pl Dawan Landryt plusz csere esetén egy draftcetli is leesik.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Sizzle Aaron Wilson szerint átstruktúrálta(tta) a szerződését így felszabadul "néhány" millió hely a sapka alatt.
Szerk. 2,25 millió az a néhány
Ngata szerződése továbbra is változatlan. Ezek után, ha nem hajlandó belemenni semmilyen ésszerű megoldásba elcserélném a fenébe valami lesajnált csapatba aztán élvezze a millióit egy lottery csapatban.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Amúgy ha azt nézzük tavaly volt egy kb jó PO keretünk, amit az állandó kezdő corner sérülések lehúztak, először Webb, majd amikor felépült elszállt Jimmy, a támadósorunk így sem volt gyenge, pedig egy liga top6-7 TE lesérült tőlünk...

Ahhoz képest (főleg a kezdőt nézem) lelépet a 2. legjobb elkapónk, az FS és az RB.

Ennyit lazán pótolnunk kellene draftról és talán az FS lenne a legfontosabb, mert oda rookiet nem szívesen raknék megint...ha Hill marad, akkor csak egy WR-RB páros kell legyen kezdő szintű a draftról húzottak között és már ott van a keret ahol tavaly. (persze sarkítok kicsit, mert Daniels meg depth játékosok, de kukázni mindig tudunk majd minimumért) és ha eltűnik majd Webb és Ngata óriási szerződése, akkor újra tudunk majd igazolni FA-ről is.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mcpheenek fasza szezonja volt, de nem gondoltam, hogy ekkora pénzt szakít...ahhoz képest, hogy nem kezdő volt nálunk, nagyon hasznos volt, sőt a statokat is hozta és sokoldalú játékos, de na ez akkor is komoly összeg ^_^ így viszont az egyik legjobb depth emberünket elvesztettük.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Andre Johnson hivatalosan is szabadügynök.kiváncsi vagyok mennyit kérhet.Peter
Na, arra én is, nem is kicsit. Jöhetne a tag, én bírom nagyon...Bár asszem inkább felébredek, igencsak meglepne a dolog. 😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tucker is megkapta a második körös tendert.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Supernaw,Aiken,Jensen is szerződést kapott tőlünk.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Andre Johnson hivatalosan is szabadügynök.kiváncsi vagyok mennyit kérhet.

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerintem McPhee sem fog úgy süvíteni mint nálunk. Szépen beáll Ő is a sorba ami az innen elment D játékosok teljesítményzuhanását illeti. Bearsnél nem lesz Suggs, meg Doom. Ettől függetlenül örülük, hogy NFC-s csapatba ment és sok sikert neki 😊Blaise
Fangio hasonló D-t tol,mint a mi rendszerünk,csak olyan Rex-esen rámenős,nem Pees-esen megúszós.
Nem ismerik egymást,De mint volt Ravens coach,figyelte a volt tanítványait.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondjuk pont a Bearsnél tud majd villogni.. -szituációs rusherként több sacket szerzett mint az Egész macibanda szerintem... Már bocsi ha ezzel megbántottam valakit. 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem McPhee sem fog úgy süvíteni mint nálunk. Szépen beáll Ő is a sorba ami az innen elment D játékosok teljesítményzuhanását illeti. Bearsnél nem lesz Suggs, meg Doom. Ettől függetlenül örülük, hogy NFC-s csapatba ment és sok sikert neki 😊
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ügyes srác Ő, csak nehogy úgy járjatok, mint a többi csapat a legtöbb D# emberünkkel... itt séma, itt fit, máshol nem biztos, viszont általában annyit adnak értük, hogy esélyünk sincs harcolni az emberekért... SD, IND, MIA, ezek mind estek már bele ebbe a kútba...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mcphee mackó lett.5év/40millPeter
Tudnátok mondani róla pár dolgot?hpeter93
Erős,sokoldalú játékos.end,dt,olb,nose mindenhonnan megy neki a passrush.nem sérülékeny,pár meccset hiányzott csak.szituációs játékos volt nálunk ennek ellenére nagyon fog hiányozni.balhémentes 4éve volt itt ha ez számít.ami ellene szól az csak annyi,hogy nem volt kezdő itt tehát nem volt alkalma bizonyítani,hogy all 3 down játékosként megállja a helyét.

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Mcphee mackó lett.5év/40millPeter
Tudnátok mondani róla pár dolgot?

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mcphee mackó lett.5év/40mill

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kíváncsi leszek Torrey mennyiért megy SF-ba,mi megadtunk volna neki 7M/évet.
Nem 1.WR,azt bánnám,ha lényegesen több pénzért marad.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
lesz még itt backfire... nem idén, nem jövőre, de lesz még itt csúnya pénzvágás... azt vélem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A játékosok is de főleg az ügynökök is úgy gondolják, hogy a folyamatos cap emelésből most már ők is akarnak részesedni... Sajnos arányában sokkal többet kérnek így tényleg brutál milyen szerződéseket kapnak közepes-jó játékosok. Az elit playakról pedig ne is beszéljünk...


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Most akkor bízunk az FA-ban, a kukázásban. Vagy pedig feltrade White-tért?😀 Jó, ez utóbbit nem gondoltam komolyan.

Nem lehet tudni, milyen WR run lesz, de a White-Cooper, Parker trió biztos vagyok, hogy kimegy előttünk. Annyira nem örülnék, ha feltrade lenne... Bízom a kukázásban. 😀Vrijbloed
Nincs pénz Torreyra, ez nem választás kérdése 😀

Elszabadultak az árak Maxwell is mi pénzt kapott 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Most akkor bízunk az FA-ban, a kukázásban. Vagy pedig feltrade White-tért?😀 Jó, ez utóbbit nem gondoltam komolyan.

Nem lehet tudni, milyen WR run lesz, de a White-Cooper, Parker trió biztos vagyok, hogy kimegy előttünk. Annyira nem örülnék, ha feltrade lenne... Bízom a kukázásban. 😀
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus


Ha hozunk WR-t az első körben és oda is való a játékos, akkor nem bánom hogy elment, annyira nem volt biztos kezű és a sebességén kívül azért másban nem volt kiemelkedő. Sajnos a cap helyzet nem engedi meg hogy megtartsuk annyi pénzért amit kapni fog, hozzátenném hogy nem is ér annyit.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8