Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Visszahoztuk Cantyt. Egy rész okés, mert kell a veterán a falba, a fiatalok mellé, másrészt felveti annak a kérdését, hogy milyen állapotban van/hol tart Urban ill. KLM a sérüléseik után.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kb két milla spór...Collapo
Nekem úgy tűnik, hogy 2 millió, de nem csak idén, hanem a hátra lévő két évben is. (tehát kacifántosan azt akartam írni, hogy 3x2millió)

Akkor nincs más hátra mint egészségesnek maradni.(Y)Blaise
Ez alapján nincs szó arról, hogy ne csak a 2015ös szezonban lenne csökkenés... Viszont ez gyakorlatilag paycut, nem restructure. Szintén az idézett cikk alapján. Ha máshonnan tudod megerősíteni, amit írtál, tedd meg kérlek, mert érdekelne 😊 Az jobb lenne

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
kb két milla spór...Collapo
Nekem úgy tűnik, hogy 2 millió, de nem csak idén, hanem a hátra lévő két évben is. (tehát kacifántosan azt akartam írni, hogy 3x2millió)

Akkor nincs más hátra mint egészségesnek maradni.(Y)Blaise
Nagy kédés, hogy tud e?

Így viszont engem meglepne, ha Ozzie az első két körben CBt húzna. Marad a WR vagy egy csúszó DL/OLB.cikesz
Én nem zárnám ki.egyrészt sosem árt,másrészt mi van ha Jimmyvel nem tudunk megeggyezni jövőre?ha valaki egy rakat capspaceel túllicitál minket?ha egy corner a BPA a boardjukon akkor jönni fog az.

több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
kb két milla spór...Collapo
Nekem úgy tűnik, hogy 2 millió, de nem csak idén, hanem a hátra lévő két évben is. (tehát kacifántosan azt akartam írni, hogy 3x2millió)

Akkor nincs más hátra mint egészségesnek maradni.(Y)Blaise
Nagy kédés, hogy tud e?

Így viszont engem meglepne, ha Ozzie az első két körben CBt húzna. Marad a WR vagy egy csúszó DL/OLB.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Na, legalább az egyik összejött.

Lehet igazolni 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
kb két milla spór...Collapo
Nekem úgy tűnik, hogy 2 millió, de nem csak idén, hanem a hátra lévő két évben is. (tehát kacifántosan azt akartam írni, hogy 3x2millió)

Akkor nincs más hátra mint egészségesnek maradni.(Y)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kb két milla spór...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Ravens' Lardarius Webb Restructures Contract 😊
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha jön egy veterán akkor az első körös WR pick esélye (ami most sem sok de hátha) nulla.Peter
Viszont ha nem jön veterán és érvényesül a 0% esély akkor lesz móka és kacagás.

Egy gyöngyszemet pont olvastam ma egy kinti fórumon. Srác beírta, hogy akár két WR húzását is el tudná képzelni. Válasz rá: hogyan, hiszen nincs hetedik körösünk. 😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Igazabol o nem lett volna jo paros SSS-szel.. sztem nekunk nagyobb ember kene, hacsak nem varunk minimum 60/800-at M. Browntol..Igor
Veterán, cut után, nem is drága. Ennél jobb opciónk meglepődnék ha lenne.Blaise
Ha jön egy veterán akkor az első körös WR pick esélye (ami most sem sok de hátha) nulla.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igazabol o nem lett volna jo paros SSS-szel.. sztem nekunk nagyobb ember kene, hacsak nem varunk minimum 60/800-at M. Browntol..Igor
Veterán, cut után, nem is drága. Ennél jobb opciónk meglepődnék ha lenne.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Méret és fizikalitás... még be is jöhetne. De vele lenne egy 36 és egy 30 éves kezdősorunk... nem lennék túl nyugodt 😀
Nomeg szerintem be se fér a sapeszba.. már amit Ő akarna

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én Bowe-ot favorizálnám,ha lenne rá keret.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igazabol o nem lett volna jo paros SSS-szel.. sztem nekunk nagyobb ember kene, hacsak nem varunk minimum 60/800-at M. Browntol..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Közben Stevie Johnson is elkelt évi 3,5M dollárért. Rohadt kíváncsi vagyok Lewis számaira, hogy menyit ér nekünk egy szürke SS.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most kellene elcserélni AB-t
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Látod Blaise! Ezért kell minden drafton ILB-t húzni, úgy hullanak mint a legyek :
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rcrjdwppcvsdjzf01wge
San Francisco 49ers' Chris Borland retiring from NFL
Following a rookie season in which he impressed, San Francisco 49ers linebacker Chris Borland told ESPN's Outside The Lines on Monday he's retiring, citing safety issues.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hát mockoltam egyet.
R1P26
WR JAELEN STRONG ARIZONA STATE
R2P26
DT CARL DAVIS IOWA
R3P26
CB ERIC ROWE UTAH
Peter
Ezt hol kell aláírni? 😀 Rowe simán kiköthet safetyként, a mérete megvan hozzá és játszott is egyetemen ott.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hát mockoltam egyet.próbáltam realisztikusan megoldani tehát 1/26-ra Randy Gregoryt kihagytam bár talán Rowe és Dorsett nem lesz benn már akkor dehát láttunk már csodát és generáltam egy traddel 3 comp picket.


R1P26
WR JAELEN STRONG ARIZONA STATE
R2P26
DT CARL DAVIS IOWA
R3P26
CB ERIC ROWE UTAH
R4P23
WR PHILLIP DORSETT MIAMI
R4P26
TE JEFF HEUERMAN OHIO STATE
R4P31
OT DONOVAN SMITH PENN STATE
R5P22
DE COREY CRAWFORD CLEMSON
R5P31
G ROBERT MYERS TENNESSEE STATE
R6P28
ILB TREY DEPRIEST ALABAMA
R7P31
DE BROCK HEKKING NEVADA

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Igen, de a franchise QB-t a Vikes is masodik elso korosre talalta meg, volt ott egy Ponder-pick is.

De ez a szint, ahova "sullyedtunk", ez NFL atlag. Mutathatok neked Lions, Raiders vagy Jags draftokat, amihez kepest zsenialisnak fog tunni ez is 😊

Azert mert 2 ev (2013/2013) relative gyenge lett, meg nem verem a harangot.

Mas: eros azert ez a WR class, csak stud nem fog nekunk maradni.. en DGB-t emesztgetem ugyan ( ez 99% interjufuggo), Strong is talan kint lesz.. de azert egyik se slam dunk, mint Cooper vagy Parker.
Aztan ugyis vedelembe huzunk 😊Igor
Nekem személy szerint semmi problémám azzal, ha egy csapat próbálkozik és besül a QB-val. Ma már az a vízválasztó. Van QB-d akkor potenciálisan PO csapat vagy. Nincs QB-d top 10 draft hely. Nem tudom abban az évben ki lett volna az a prospect aki miatt ne próbálkoztak volna. visszanézve elég jó passrusherek mentek ki utána, de pont abban az évben gurított Allen 22 sacket. De mindegy is. (azt nem tudom Ponder milyen prospect volt, ennyire közel sem mélyültem el akkoriban még a fociba)

Értem és persze vannak rosszabbul draftoló csapatok, de ez legyen az Ő bajuk. A miénk meg az, hogy lesüllyedtünk az nfl átlagra.

WR: Nem fair a tavalyihoz viszonyítani az idei classt, - de mihez hasonlítsuk -, én nem tartom erősnek... Inkább a többi pozíció nagyon gyenge. Tavaly kellett volna választani WR-t. Ezen nincs mit szépíteni. Viszont DGB érdekes lehet(ne) de szerintem nem fogjuk feltenni a boardra interjúfüggetlenül, habár az, hogy jogi ügyekkel terhelt múltú játékosok kerültek szóba nálunk, lehet jelzi az enyhülést, vagy a pragmatizmus felülkerekedését (még mindig nem PR verseny az NFL).
Strongot csak úgy tudom elképzelni, hogy elérhető lesz ha DGB kimegy SZERK: előtte. Talán ennek kellene szurkolni. De ha mindkettő kimegy akkor nincs más hátra mint D. Csak ne megint a 4. körben jusson eszükbe, hogy a labda túloldalán is képviselni kell valaki(k)nek a csapatot. Megint más kérdés, hogy mondjuk egy újabb 2-3. számú receiverrel beljebb vagyunk/lennénk-e.Blaise
Bocs Blaise, de én még mindig úgy érzem túlságosan lesarkítod a draftot arra hogy ott húzol elsőkörben játékost az jó lesz... Az hogy fizikálisan jó alapanyagok kapsz abból még nem biztos hogy elit játékost tudsz faragni, ott az edzői stábnak is alkotnia kell. Mindig mondják hogy a játékosban volt potenciál csak nem jött ki belőle, ezt nem csak a játékos hanem az edző is simán elkúrhatja. Miért gondoljuk, hogy ha nincs az NFL-ben 32 elit QB akkor van 32 elit QB edző???? Mi jók vagyunk abban hogy védőjátékosokat képezzünk, de valszeg WR képzésünk nem az igazi. Ezért én úgy gondolom ha esetleg Odell hozzánkerült volna tavaly akkor nem biztos hogy ekkora sztár lett volna....

Lényeg a lényeg várjuk meg a cutolós kukázós időszakot hátha megint aranyat talál Ozzie..
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem lassan kizárhatjuk a paycutot...Kérdés kinek kellene ekkora fizetéssel Webb? Túl sokat nyilván nem kapnánk érte max 5.-6. kör, vagy egy 2016 comp pick. FA-n van valaki értékelhető DB, aki valami + is adhatna? Mert szerintem első naptól kezdő CBt a draftról nem tudunk hozni. Egyáltalán CB poszton szerintetek ki lehet bent az első kör végén, aki meg is érné azt? Illetve láttok e esélyt arra, hogy a 2. körbe OLBt hozzunk. Elsőre lehet kicsit sok a kérdés, csak érdekel a véleményetek. Már több éve olvasom a fórumot, csak az idei classal annyira nem vagyok tisztában, hogy muszáj volt regisztrálnom és egy halom kérdéssel elárasztani benneteket! 😀😀😀 😀😀😀cikesz
Szia! Üdv köztünk

Webbet ezzel a fizetéssel csak valami részeg GM-nek lehet eltradelni.
FA: Kevés a helyünk a sapka alatt, onnan nem nagyon lehet számolni azzal, hogy jönne valaki
CB draft: necces, mert itt lehet a legnagyobb szórást látni: besülő első körösök pl: Gilbert tavalyról és ugyanonnan jól teljesítő UDFA: 'waun Williams. Első kör végi CB-től, ha csak nem valami top talent off field zűr miatt csúszik, nem nagyon lehet azt várni, hogy garantáltan első fordulótól kezdve jó legyen. Idén elég sok olyan CB van akit 1-2. körre lőnek be. Marcus Peters, az LSU-ról Colins, vagy pl Wake Forestről Kevin White elérhető lehet a választásunknál. Hogy megérik-e? Az csak utólag derül ki 😀 Most erre a tájékra lövik-be az értéküket.
Pass rusher bármikor jöhet és nem is nagyon kell indokolni miért. Impact pozíció, ráadásul a pass rushereink elmúltak 30. Kell az utánpótlásról és akár McPhee pótlásáról gondoskodni.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ravens' Lardarius Webb was worried after Ngata trade
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000479232/article/ravens-lardarius-webb-was-worried-after-ngata-trade

Egyem a szívét... Nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz hajlandó belemenni a paycutba. Próbáljuk meg eltradelni, ha nincs partner akkor pedig cut. Ennyit egyszerűen nem ér meg a közel-szar-teljesítménye. Ha valamikor meg fájnia kell a kezdők kivágásának, akkor az legyen idén - és legyen meg az esélyünk, hogy későbbi években már valami cap mozgásterünk legyen...Flacco5
Szerintem lassan kizárhatjuk a paycutot...Kérdés kinek kellene ekkora fizetéssel Webb? Túl sokat nyilván nem kapnánk érte max 5.-6. kör, vagy egy 2016 comp pick. FA-n van valaki értékelhető DB, aki valami + is adhatna? Mert szerintem első naptól kezdő CBt a draftról nem tudunk hozni. Egyáltalán CB poszton szerintetek ki lehet bent az első kör végén, aki meg is érné azt? Illetve láttok e esélyt arra, hogy a 2. körbe OLBt hozzunk. Elsőre lehet kicsit sok a kérdés, csak érdekel a véleményetek. Már több éve olvasom a fórumot, csak az idei classal annyira nem vagyok tisztában, hogy muszáj volt regisztrálnom és egy halom kérdéssel elárasztani benneteket! 😀😀😀 😀😀😀cikesz
Üdv köztünk!Az Én tippem az első két körre WR,Passrusher,CB.hogy milyen sorrendben az attól függ kiket húznak ki elottünk.de nem lepődnék meg egy korai DLine picken sem.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igen, de a franchise QB-t a Vikes is masodik elso korosre talalta meg, volt ott egy Ponder-pick is.

De ez a szint, ahova "sullyedtunk", ez NFL atlag. Mutathatok neked Lions, Raiders vagy Jags draftokat, amihez kepest zsenialisnak fog tunni ez is 😊

Azert mert 2 ev (2013/2013) relative gyenge lett, meg nem verem a harangot.

Mas: eros azert ez a WR class, csak stud nem fog nekunk maradni.. en DGB-t emesztgetem ugyan ( ez 99% interjufuggo), Strong is talan kint lesz.. de azert egyik se slam dunk, mint Cooper vagy Parker.
Aztan ugyis vedelembe huzunk 😊Igor
Nekem személy szerint semmi problémám azzal, ha egy csapat próbálkozik és besül a QB-val. Ma már az a vízválasztó. Van QB-d akkor potenciálisan PO csapat vagy. Nincs QB-d top 10 draft hely. Nem tudom abban az évben ki lett volna az a prospect aki miatt ne próbálkoztak volna. visszanézve elég jó passrusherek mentek ki utána, de pont abban az évben gurított Allen 22 sacket. De mindegy is. (azt nem tudom Ponder milyen prospect volt, ennyire közel sem mélyültem el akkoriban még a fociba)

Értem és persze vannak rosszabbul draftoló csapatok, de ez legyen az Ő bajuk. A miénk meg az, hogy lesüllyedtünk az nfl átlagra.

WR: Nem fair a tavalyihoz viszonyítani az idei classt, - de mihez hasonlítsuk -, én nem tartom erősnek... Inkább a többi pozíció nagyon gyenge. Tavaly kellett volna választani WR-t. Ezen nincs mit szépíteni. Viszont DGB érdekes lehet(ne) de szerintem nem fogjuk feltenni a boardra interjúfüggetlenül, habár az, hogy jogi ügyekkel terhelt múltú játékosok kerültek szóba nálunk, lehet jelzi az enyhülést, vagy a pragmatizmus felülkerekedését (még mindig nem PR verseny az NFL).
Strongot csak úgy tudom elképzelni, hogy elérhető lesz ha DGB kimegy SZERK: előtte. Talán ennek kellene szurkolni. De ha mindkettő kimegy akkor nincs más hátra mint D. Csak ne megint a 4. körben jusson eszükbe, hogy a labda túloldalán is képviselni kell valaki(k)nek a csapatot. Megint más kérdés, hogy mondjuk egy újabb 2-3. számú receiverrel beljebb vagyunk/lennénk-e.
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Ravens' Lardarius Webb was worried after Ngata trade
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000479232/article/ravens-lardarius-webb-was-worried-after-ngata-trade

Egyem a szívét... Nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz hajlandó belemenni a paycutba. Próbáljuk meg eltradelni, ha nincs partner akkor pedig cut. Ennyit egyszerűen nem ér meg a közel-szar-teljesítménye. Ha valamikor meg fájnia kell a kezdők kivágásának, akkor az legyen idén - és legyen meg az esélyünk, hogy későbbi években már valami cap mozgásterünk legyen...Flacco5
Szerintem lassan kizárhatjuk a paycutot...Kérdés kinek kellene ekkora fizetéssel Webb? Túl sokat nyilván nem kapnánk érte max 5.-6. kör, vagy egy 2016 comp pick. FA-n van valaki értékelhető DB, aki valami + is adhatna? Mert szerintem első naptól kezdő CBt a draftról nem tudunk hozni. Egyáltalán CB poszton szerintetek ki lehet bent az első kör végén, aki meg is érné azt? Illetve láttok e esélyt arra, hogy a 2. körbe OLBt hozzunk. Elsőre lehet kicsit sok a kérdés, csak érdekel a véleményetek. Már több éve olvasom a fórumot, csak az idei classal annyira nem vagyok tisztában, hogy muszáj volt regisztrálnom és egy halom kérdéssel elárasztani benneteket! 😀😀😀 😀😀😀
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igen, de a franchise QB-t a Vikes is masodik elso korosre talalta meg, volt ott egy Ponder-pick is.

Nezd Blaise en ertem mit mondasz, de inkabb az a helyzet hogy korabban voltunk elkenyeztetve baromi jo draftokkal vedo oldalon, sztem. Bar WR korabban se jott semmi..
Most az elmult iksz evben ez inkabb atcsuszott egyensulyi helyzetbe: huztunk O oldalon is baromi jokat, D oldalon meg gyengebben.

De ez a szint, ahova "sullyedtunk", ez NFL atlag. Mutathatok neked Lions, Raiders vagy Jags draftokat, amihez kepest zsenialisnak fog tunni ez is 😊

Azert mert 2 ev (2013/2013) relative gyenge lett, meg nem verem a harangot.

Mas: eros azert ez a WR class, csak stud nem fog nekunk maradni.. en DGB-t emesztgetem ugyan ( ez 99% interjufuggo), Strong is talan kint lesz.. de azert egyik se slam dunk, mint Cooper vagy Parker.
Aztan ugyis vedelembe huzunk 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)