Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Pierce cut is bejött 😛

Ngata paycut helyett trade, ami vállalható tévedés, amúgy kb telibe lőttem az egész eddigi off season-t. I'm happy. Lassan pénzt kellene kérjek minden szóért 😀😀Voice
Emelj a lécen mert ez már nem kihívás és legközelebb a delikvens várható véralkohol szintjét is mond meg meg,hogy milyen ruhában lesz!XD

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Azért kiváncsi vagyok mennyire lennénk következetesek ha ez valamelyik nagyobb név$$el történik.kidobtuk a semmi vizet nem zavaró Codyt,egy campbody cornert,meg a gyenge Piercet.de inkább ne derüljön ki!

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha előttünk OLB run lesz (szerintem sanszosan), WR, CB marad. RB-t nem, nekem továbbra is Tevin Coleman a favorit 3-4. körben, ha akkor még bent lesz. 😀
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha BPA szinten gongolkodtok, akkor nem az a kérdést hogy ki csúszik le hozzánk hanem hogy a mi listánkból ki az aki kiment. Kvázi ha passrusher, WR run lesz és a jobb CB-k is kimentek akkor tök logikus a két top RB közül valamelyikre rámodzulni....
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azert ha Gurley lecsuszik 20-on tulra.. en nem nagyon tiltakoznek meg egy apro feltrade ellen sem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Valószínű, hogy Pierce ügye miatt jön Melvin Gordon pre-draft viziitre.Collapo
Nehéz hinni az 1.körös RB draftban.Egy hátsó kör az sanszosabb.kátrány
Én sem húznék az első 3-ban RB-t, itt van Forsett és Taliaferro, nem létkérdés.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Valószínű, hogy Pierce ügye miatt jön Melvin Gordon pre-draft viziitre.Collapo
Nehéz hinni az 1.körös RB draftban.Egy hátsó kör az sanszosabb.kátrány
Nem szeretném első körben itt látni se gordont se gurlit
Valszeg KLM visszatérte NFL szinten kérdéses,Még Urbannak van esély.
kátrány
KML a második McAddoo... neki vége. Urbannak meg sok sikert, jó lenne, ha végre bejönne...
Pierce egy nagy f@sz volt,pedig nagyon ígéretes volt rookie-ként,
kátrány
Utána fogyott el. Ez és az ügye miatt tették sztem lapátra... mintha valaki kérdezte volna. korábban

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Valószínű, hogy Pierce ügye miatt jön Melvin Gordon pre-draft viziitre.Collapo
Nehéz hinni az 1.körös RB draftban.Egy hátsó kör az sanszosabb.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szép munka volt az FO részéről.

Webb hosszú távú,kevesebb pénzért.
Canty re-sign,kevesebbért
Guy re-sign,kis pénzért
Lewis sign diszkont áron

Így a DL 1.kört kizárhatjuk.
Marad passrusher/WR/CB need.

Valszeg KLM visszatérte NFL szinten kérdéses,Még Urbannak van esély.

Pierce egy nagy f@sz volt,pedig nagyon ígéretes volt rookie-ként,aztán a sémaváltást nem tett jót neki.Nélküle nem lett volna SB menetelés.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Valószínű, hogy Pierce ügye miatt jön Melvin Gordon pre-draft viziitre.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Pierce cut is bejött 😛

Ngata paycut helyett trade, ami vállalható tévedés, amúgy kb telibe lőttem az egész eddigi off season-t. I'm happy. Lassan pénzt kellene kérjek minden szóért 😀😀Voice
Draft? 😀 Az eső 3 körünk elég lesz. 😀Vrijbloed
Megírom majd azt is 😀 de azzal még várok kicsit, szemlélem az eseményeket 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pierce cut is bejött 😛

Ngata paycut helyett trade, ami vállalható tévedés, amúgy kb telibe lőttem az egész eddigi off season-t. I'm happy. Lassan pénzt kellene kérjek minden szóért 😀😀Voice
Draft? 😀 Az eső 3 körünk elég lesz. 😀
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Pierce cut is bejött 😛

Ngata paycut helyett trade, ami vállalható tévedés, amúgy kb telibe lőttem az egész eddigi off season-t. I'm happy. Lassan pénzt kellene kérjek minden szóért 😀😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Remélem ezzel nem közeledtünk az első körös RB drafthoz... 😀 :/
Vrijbloed
3. számú futó kivágása kétlem, hogy emelné az első körös futó draftot, főleg, hogy visszahoztuk Forsettet és azért Talia sem volt rosszBlaise
Félig ironizáltam ezzel. 😀Vrijbloed
Nem jött át, my bad. Egyébként a legjobb az egészben, hogy az Ubert ingyen használhatják 2013 óta ha minden igaz...Blaise
Egyébként egy ittasvezetés ennyire gáz vagy volt más is?

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Visszahoztuk Cantyt. Egy rész okés, mert kell a veterán a falba, a fiatalok mellé, másrészt felveti annak a kérdését, hogy milyen állapotban van/hol tart Urban ill. KLM a sérüléseik után.Blaise
Szerintem a leadership a lényeg itt.ha gond lenne a rehabbal akkor Guyt hoztuk volna vissza.Peter
Ezekben a percekben igazolták vissza Guyt is!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Remélem ezzel nem közeledtünk az első körös RB drafthoz... 😀 :/
Vrijbloed
3. számú futó kivágása kétlem, hogy emelné az első körös futó draftot, főleg, hogy visszahoztuk Forsettet és azért Talia sem volt rosszBlaise
Félig ironizáltam ezzel. 😀Vrijbloed
Nem jött át, my bad. Egyébként a legjobb az egészben, hogy az Ubert ingyen használhatják 2013 óta ha minden igaz...
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remélem ezzel nem közeledtünk az első körös RB drafthoz... 😀 :/
Vrijbloed
3. számú futó kivágása kétlem, hogy emelné az első körös futó draftot, főleg, hogy visszahoztuk Forsettet és azért Talia sem volt rosszBlaise
Félig ironizáltam ezzel. 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Remélem ezzel nem közeledtünk az első körös RB drafthoz... 😀 :/
Vrijbloed
3. számú futó kivágása kétlem, hogy emelné az első körös futó draftot, főleg, hogy visszahoztuk Forsettet és azért Talia sem volt rossz
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remélem ezzel nem közeledtünk az első körös RB drafthoz... 😀 :/

Tevin Colemannak örülnék a 3. körben. Persze inkább a 4-ben, de addigra nem lesz bent.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezen nem is kellett mit szarakodni. Gyökér volt, könnyen pótolható. Viszlát.
Ha nem lenne a fumblicitiszes Ayaji, neki nagyon tudnék örülni a draftról, de pont az a leggyengébb láncszem nála ami automatikus beutaló a kutyaházba Harbsnál.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nálatok nem jó RB-nek lenni 😊
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Visszahoztuk Cantyt. Egy rész okés, mert kell a veterán a falba, a fiatalok mellé, másrészt felveti annak a kérdését, hogy milyen állapotban van/hol tart Urban ill. KLM a sérüléseik után.Blaise
Urban edz,KLM-ről nincs hír.
Meglepő lenne,ha 2 év IR után NFL kész lenne.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Cantynak nagyon örülök, kell azért a rutinja a DL-ba.

Dee Millinert árulja a Jets, egy late round picket lehet megérne, bár eddig minden ajánlatot csak megköszöntek.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Visszahoztuk Cantyt. Egy rész okés, mert kell a veterán a falba, a fiatalok mellé, másrészt felveti annak a kérdését, hogy milyen állapotban van/hol tart Urban ill. KLM a sérüléseik után.Blaise
Szerintem a leadership a lényeg itt.ha gond lenne a rehabbal akkor Guyt hoztuk volna vissza.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Gondolom lényegesen kevesebbért, mint amivel cutoltuk.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8