Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha kapunk 7. körös comp picket, akkor lesz WR draftunk ne parázzatok 😛malkav
😀 akkor inkább ne kapjunk...
szomorú, hogy ezen csak nevetni lehet

120 yard szerint lobbizunk, hogy a Raiders és a 49ers elleni meccset egymás után toljuk le, minimális utazással. 😀 Nyilván lenne értelme, 2 hétre a nyugati partra költöznénk. 😀Vrijbloed
Mondjuk a kutyának sem hiányozna két kelet-nyugat túra oda vissza... meg akkor már kilobbizhatnánk, hogy a vasalósok ellen az első két fordulóban toljuk.Blaise
Nagyon nem lenne rossz, ha két hétre ott maradnánk az öböl környékén. 😀
Elég ésszerű lenne ennek a dolognak az engedélyezése... De hát ez nem kívánságműsor.

Gondolom más csapat schedule-je alapján is bejátszana ilyet, ha van ilyen.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha kapunk 7. körös comp picket, akkor lesz WR draftunk ne parázzatok 😛malkav
😀 akkor inkább ne kapjunk...
szomorú, hogy ezen csak nevetni lehet

120 yard szerint lobbizunk, hogy a Raiders és a 49ers elleni meccset egymás után toljuk le, minimális utazással. 😀 Nyilván lenne értelme, 2 hétre a nyugati partra költöznénk. 😀Vrijbloed
Mondjuk a kutyának sem hiányozna két kelet-nyugat túra oda vissza... meg akkor már kilobbizhatnánk, hogy a vasalósok ellen az első két fordulóban toljuk.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
120 yard szerint lobbizunk, hogy a Raiders és a 49ers elleni meccset egymás után toljuk le, minimális utazással. 😀 Nyilván lenne értelme, 2 hétre a nyugati partra költöznénk. 😀
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha kapunk 7. körös comp picket, akkor lesz WR draftunk ne parázzatok 😛
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ma osztják a komp pickeket. Ránk is illik az amit Höri tweetelt ki.

Adam Herczeg ‏@H0RIggins 10 p10 perccel ezelőtt
Ma kompenzációs pick osztás. Sok csapatnak a legjobb nap a holtszezonban.

OTC számolás alapján 4-5-6-7(?) Arti-Oher-Graham-Dickson(?) érkezhet.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ravens draft történelem

 www.pro-football-reference.com/teams/rav/draft.htm

2007-től 2011-ig bezáró draftokról érkezők közül jövőre 4 játékos lesz biztosan keretben (meg egy talán Pitta)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
"Íme egy adat a sokat kritizált DPI-vel (defensive pass interference) kapcsolatban: Torrey Smith ellen védekező játékosokra 11 alkalommal dobtak DPI-ért zászlót, amivel összesen 229 yarddal lett gazdagabb a Ravens 2014-ben. Ezzel toronymagasan vezeti az ide vonatkozó statisztikát (a második Jordy Nelson, 6 DPI, 129 yard)."


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
kb két milla spór...Collapo
Nekem úgy tűnik, hogy 2 millió, de nem csak idén, hanem a hátra lévő két évben is. (tehát kacifántosan azt akartam írni, hogy 3x2millió)

Akkor nincs más hátra mint egészségesnek maradni.(Y)Blaise
Ez alapján nincs szó arról, hogy ne csak a 2015ös szezonban lenne csökkenés... Viszont ez gyakorlatilag paycut, nem restructure. Szintén az idézett cikk alapján. Ha máshonnan tudod megerősíteni, amit írtál, tedd meg kérlek, mert érdekelne 😊 Az jobb lenneCollapo
Mégiscsak megerősítveCollapo
Nem találtam meg a cikket, ahol eredetileg olvastam, de ezek szerint még több is mint 3x2 😊 Még jobb.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kb két milla spór...Collapo
Nekem úgy tűnik, hogy 2 millió, de nem csak idén, hanem a hátra lévő két évben is. (tehát kacifántosan azt akartam írni, hogy 3x2millió)

Akkor nincs más hátra mint egészségesnek maradni.(Y)Blaise
Ez alapján nincs szó arról, hogy ne csak a 2015ös szezonban lenne csökkenés... Viszont ez gyakorlatilag paycut, nem restructure. Szintén az idézett cikk alapján. Ha máshonnan tudod megerősíteni, amit írtál, tedd meg kérlek, mert érdekelne 😊 Az jobb lenneCollapo
Mégiscsak megerősítve

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
írtátok,hogy szar a corner class.miért látjátok így?top heavy?sok project?vagy miért?

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kendrick Lewis contract

3 years, 5.4mm USD - 1.4mm guaranteed.

Lewis' 2015 cap number: 1.266mm
Elam's 2015 cap number: 1.845mm

Ozzie (+BAL front office) does it again.Igor
Ezek tényleg szép számok ... bár nem értem miért miliméterben vannak ? 😀
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kendrick Lewis contract

3 years, 5.4mm USD - 1.4mm guaranteed.

Lewis' 2015 cap number: 1.266mm
Elam's 2015 cap number: 1.845mm

Ozzie (+BAL front office) does it again.Igor
Zseniális!
Pénzt költeni a hülye is tud,azt hatékonyan felhasználni,más dolog,
Ilyen cap számokkal akár bukó is lehet...
viszont nem lesz 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kendrick Lewis contract

3 years, 5.4mm USD - 1.4mm guaranteed.

Lewis' 2015 cap number: 1.266mm
Elam's 2015 cap number: 1.845mm

Ozzie (+BAL front office) does it again.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na megint több dolog volt amire nem volt alkalmam reagálni és megosztani isten által adott draft jósoló tehetségem... Kezdjük mindjárt azzal hogy nyílvánvalót nem szeretjük baltimoreban..... értsd többet költünk szürke játékosokra,,, DL/OL mint kellene... Szóval nekem elsőre most a TE tűnik a legnyílvánvalóbnak.... relatíve kevés csapatnak kell (Bills, GB, NG) ahol kell ottmeg van WR corp szóval vanm esélyük értéken valakit húzni... Bármenyire is ezen morfondíroztok sem WR sem RB nem lesz már nálunk értéken..... (És CB-t is lőhetitek) Melesleg az ILB nem egy nem impact játékos Blaise .... ő a védelem esze.... ha jó az ILB-d az látszik a csapat védelmén hogy nem hív cover nyílvánvaló futásnál ..... Nem szép dolog amúgy sem egy csapatjátéknál a pocstokat kiemelni...
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Pierce a Jaxben!

Köszönünk neki mindent, nélküle (sem) lett volna SB run! Őszintén remélem, hogy visszanyeri azt a formáját, amit rookie évében mutatott. Sok sikert 😊
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Smittynel is eljohet persze, de irtam a WR pick annyira nem zavarna. Csak szkeptikus vagyok a WR-draftjaink tortenelme miatt/kapcsan.

De a CB/S pick komoly fejcsovalast kapna.. es ahelyett inkabb McKinney/Gurley jojjon, mert oket en kiemelkedonek tartom. Ezt a velemenyt tartom.. de ez klasszikus BPA vs need draftfilozofiai kerdes... en egy 0-100 kozotti skalan, 80-85 korulre tennem magam BPA-oldalon.

Blaise nagyobb fokuszt helyez a needre. Ez van, osszeveszni nem fogunk.Igor
Mckinneyt sehol sem írják már az elsőbe a gyenge kombájn miatt.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Smittynel is eljohet persze, de irtam a WR pick annyira nem zavarna. Csak szkeptikus vagyok a WR-draftjaink tortenelme miatt/kapcsan.

De a CB/S pick komoly fejcsovalast kapna.. es ahelyett inkabb McKinney/Gurley jojjon, mert oket en kiemelkedonek tartom. Ezt a velemenyt tartom.. de ez klasszikus BPA vs need draftfilozofiai kerdes... en egy 0-100 kozotti skalan, 80-85 korulre tennem magam BPA-oldalon.

Blaise nagyobb fokuszt helyez a needre. Ez van, osszeveszni nem fogunk.Igor
Majd meglátjuk mi lesz, ha fogadnom kellene akkor nem magamra tennék, hogy melyikünk által jobbnak gondolt utat fogja választani Oz. Aztán az eredményt meg meglátjuk.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezt várod egy 3.-4. körös rb-től. Ok. Ha viszont 1700-2000 yardos rb-d lenne nem tetszene kicsit több pénzért? Én spec még örülnék is neki ha mi visszajönnénk érte első kör végére ha még bent van...peach
Az egész védelmetekben van 1 átlag feletti játékos, de biztosan, hogy pont egy első körös RB-re vagytok a PO-tól. OK. És egyébként igen, ha draftolunk egy futót a 3-4 körben akit berakunk a tavalyi falunk mögé és megkapja azt a terhelést és carryt amit egy első számú futó kap, akkor igen 1000+ yard nem ördögtől való.Blaise
Félre értettél. Csak arra akartam célozni, hogy te sem lennél csalódott szvsz. ha a liga köv a.petersonja nálatok játszana mégha az azzal is jár, hogy most a drafton 1/20ra rb-t draftolsz. Lehet később is sikerülne egy jó, de nem elit futót draftolni a végeredmény mégis más lenne. Nyílván a poszt leértékelődése miatt sokan sikítanak az első körös futó picktől, de ha talent levelt nézzük nagyobb upgrade lehet mint ha húzol egy átlagos LT- t csak azért, mert az fontosabb poszt.peach
Peterson párját ritkító. Gurleyben egyenlőre annyi Peterson van, hogy volt egy komoly térdsérülése. Richardson is AP óta a legjobb volt és láttuk mi lett belőle. Közröhej tárgya, ahogy minden első körös Rb pick Browns szintű okosság lett. Ha megrázok egy bokrot egy amerikai egyetemi kampusz területén abból kiesik egy jövőbeli nfl runningback. Pokolba még azt a taktikát is megérteném, ha az újoncszerződésük után automatikusan lecserélgetné egy csapat a futóját. Van egy jó sémád meg jó támadó falad és kapsz egy Arian Fostert meg Alfred Morrist.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Smittynel is eljohet persze, de irtam a WR pick annyira nem zavarna. Csak szkeptikus vagyok a WR-draftjaink tortenelme miatt/kapcsan.

De a CB/S pick komoly fejcsovalast kapna.. es ahelyett inkabb McKinney/Gurley jojjon, mert oket en kiemelkedonek tartom. Ezt a velemenyt tartom.. de ez klasszikus BPA vs need draftfilozofiai kerdes... en egy 0-100 kozotti skalan, 80-85 korulre tennem magam BPA-oldalon.

Blaise nagyobb fokuszt helyez a needre. Ez van, osszeveszni nem fogunk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 281 — a new hope (again)
Ezt várod egy 3.-4. körös rb-től. Ok. Ha viszont 1700-2000 yardos rb-d lenne nem tetszene kicsit több pénzért? Én spec még örülnék is neki ha mi visszajönnénk érte első kör végére ha még bent van...peach
Az egész védelmetekben van 1 átlag feletti játékos, de biztosan, hogy pont egy első körös RB-re vagytok a PO-tól. OK. És egyébként igen, ha draftolunk egy futót a 3-4 körben akit berakunk a tavalyi falunk mögé és megkapja azt a terhelést és carryt amit egy első számú futó kap, akkor igen 1000+ yard nem ördögtől való.Blaise
Félre értettél. Csak arra akartam célozni, hogy te sem lennél csalódott szvsz. ha a liga köv a.petersonja nálatok játszana mégha az azzal is jár, hogy most a drafton 1/20ra rb-t draftolsz. Lehet később is sikerülne egy jó, de nem elit futót draftolni a végeredmény mégis más lenne. Nyílván a poszt leértékelődése miatt sokan sikítanak az első körös futó picktől, de ha talent levelt nézzük nagyobb upgrade lehet mint ha húzol egy átlagos LT- t csak azért, mert az fontosabb poszt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Arthurt rugjuk ki.. es nem muszaj rogton 900 snapben jatszatni a rookie 1. koros embert. Es nagy kerdes Daryl-nel mikor jon az anyagfaradas.

Nekem a CB class nagyon-nagyon nem tetszik.. es ha reachelunk 2-3. koros embert, aki aztan mehet a melyvizbe.. az is ritkan sul el jol.

Strong hatareset, de sztem ott a TOP 3 utan nagy a dropoff.
Illetve ahogy valaki utalt ra, tartok told hogy meg Megatront is el tudnank rontani.. de ne legyen igazam.

Egyetertek, nem az ILB a legnagyobb need.. de ez az impact pozi kicsit tul lett fujva az utobbi evekben.
Egy Pro Bowler TE/S/ILB azert tobbet er es hasznosabb mint egy atlagos LT/pass rusher..Igor
Jó, tegyük ki Brown, mindegy, azt sem tudtuk meg, hogy mire képes, így nem veszteség. Darylnél eljön az anyagfáradás rendben, bár nem utalt rá semmi, simán high quality szinten letolta az elmúlt két évet

De a kérdés: Smittynél mikor jön el az anyagfáradás? Nem jött még el? Mi a rosszabb, ha Mosley és egy 4. körös fut ki, egy jó fal mögött mint ILB. Vagy ha a kezdő WR sorunk Marlon Aiken Camp. Kifogják röhögni a védelmek a passzjátékunkat és szart sem fogunk érni a jó futójátékkal, ha egyáltalán a folyamatosan boxban héderező +1 ember miatt lesz egyáltalán. Már mondjuk az is megmosolyogtató, hogy egy 36 éves játékos magasan az első számú elkapónk, de ez egy másik kórtörténet.

Értem a Cb class szar, nem vitatom. Viszont a RB meg pont, hogy jó és mély. Akkor miért húzzunk a CB class zaccából (mert CB, kell ezen azt hiszem nem fogunk vérre menőt vitázni) és miért kellene akár felmozogni az első körben egy mély RB classból egy sérülés után jövő játékosért?

Van egy Fr QB-nk ennek megfelelő fizetéssel és Justin Forsett a legjobb skill játékosunk és azon rágódunk, hogy egy első körös ILB BPA alapon az okés-e, miközben az egyik legjobb duónk van jelenleg?
Egy Andy Daltonra vagy egy Ryan Tannehillre 1000x többet költenek a csapataik. Nincs még egy FR. QB aki annyira kevésből kell, hogy megéljen, mint Joe. Még az olyan játékosoknak is lelopják a csillagokat akik jobbá teszik az elkapóikat.

Ami az impactet ilelti. Egy pro bowler LB egy szar dline mögött pont annyira lesz pro bowler mint én innen a gép mögül. Ha betennénk Mosleyt a Steelers fal mögé megnézném tudott volna-e így süvíteni. Ellenben egy LT a játék második legfontosabb pozíciója. Szóval inkább kísérletezek az első körben egy LT-el, mint húzzak egy ILb-t, mert rohadtuk nagy a különbség a jutalomban.
Pro Bowl ILB <<<< Pro Bowl LT.

Ráadásul előbbit könnyebb találni középső körökben.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezt várod egy 3.-4. körös rb-től. Ok. Ha viszont 1700-2000 yardos rb-d lenne nem tetszene kicsit több pénzért? Én spec még örülnék is neki ha mi visszajönnénk érte első kör végére ha még bent van...peach
Az egész védelmetekben van 1 átlag feletti játékos, de biztosan, hogy pont egy első körös RB-re vagytok a PO-tól. OK. És egyébként igen, ha draftolunk egy futót a 3-4 körben akit berakunk a tavalyi falunk mögé és megkapja azt a terhelést és carryt amit egy első számú futó kap, akkor igen 1000+ yard nem ördögtől való.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Arthurt rugjuk ki.. es nem muszaj rogton 900 snapben jatszatni a rookie 1. koros embert. Es nagy kerdes Daryl-nel mikor jon az anyagfaradas.

Nekem a CB class nagyon-nagyon nem tetszik.. es ha reachelunk 2-3. koros embert, aki aztan mehet a melyvizbe.. az is ritkan sul el jol.

Strong hatareset, de sztem ott a TOP 3 utan nagy a dropoff.
Illetve ahogy valaki utalt ra, tartok tole hogy a legend as WR kepzesunkkel meg Megatront is el tudnank rontani.. de ne legyen igazam.

Egyetertek, nem az ILB a legnagyobb need.. de ez az impact pozi kicsit tul lett fujva az utobbi evekben.
Egy Pro Bowler TE/S/ILB azert tobbet er es hasznosabb mint egy atlagos LT/pass rusher..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 281 — a new hope (again)
Gordont nem huznam 1. korben.. Coleman/Ayaji/Johnson meg mind 2-3. korosek...de egy egeszseges Gurleyhez kepest igazabol mindenki ket szinttel lejjebb van.

Valahogy az elsokoros CB-jeloltektol se vagyok elajulva. Nalam a TOP 3 WR, pass rusherek, Gurley vagy OL jatszik.. de ez persze mind reg kimegy majd mire mi jovunk. Van eleg sok DT is, de ott szinte mindenkiben benne van a bust is.. akkor mar Shaw Thompsonnak vagy McKinney-nek is jobban orulnek 😊Igor
Gurley nem érdekel mennyire jó. RB első körben eretnekség. Ha nem garantálják, hogy Adrian Peterson lesz belőle akkor nem éri meg egyszerűen. Húzol egy 4-6. körös RB-t berakod egy jól kidolgozott blokkolási séma (pipa) egy fasza fal mögé (pipa) és voálá 1000+ yard fillérekért. .Blaise
Ezt várod egy 3.-4. körös rb-től. Ok. Ha viszont 1700-2000 yardos rb-d lenne nem tetszene kicsit több pénzért? Én spec még örülnék is neki ha mi visszajönnénk érte első kör végére ha még bent van...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Gurley pedig AP szint.

Erdekelne akkor he va huzzunk szerinted, en inkabb vinnek BPA-t mint CB vagy WR reachet...Igor
Ha nincs senki aki value és need, akkor a legnagyobb impactel rendelkező pozícióra húzzuk ki a legnagyobb upsideal rendelkező játékost. PL. pass rusher/Dline mert náluk van esély a pályára kerülésre és a hozzáadott értékre rövid távon is. De ne RB legyen a BPA mikor a pozíció értéke a béka segge alatt van 7 lábbal meg ilb, ami az elmúlt 2 évben mindig BPA volt miközben lehetne vitázni mekkora impactje van.

Egyébként pedig igen, jelenleg inkább reachelnék valakit CB/WR posztra, mint, hogy húzzunk value ILB-t, mert ebben a klasszban nincsenek kihagyhatatlan prospectek. Akkor legalább adjuk meg az esélyt, hogy mondjuk a WR vagy a CB sorunkban játéklehetőséghez jusson és ne adj isten egy rettenet sz-r Asa Jacksonhoz képest mondjuk megkíséreljünk jobb játékost húzni.

Persze Jacksonnál jobb CB-t nem lenne nehéz 2-3. körben találni, a Strong utáni elkapókat meg nem kedvelem, de most nem ez a lényeg

Egy OL pick sérülés esetén játszana, ha egyáltalán játszana, egy újabb ilb-nek megint mi értelme lenne? Mosley jó, Daryl jó. Rúgjuk ki utóbbit? Ez milyen csapatépítés? vannak qwa nagy needjeink, de kirúgjuk a talán legjobb védőnket, mert van egy fasza gyerek a drafton.