Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Lehet csak a másnap beszél belőlem, de én nagyon pesszimista vagyok a folytatással kapcsolatban.
Nem fogok nagyáriát írni, mert mégiscsak PO meccs volt, de az egészen nyilvánvaló edzői bakikon (Jakenek igaza van, szerintem), a teljesen impotens O-n, az O playmakerek hiányán kívül baromira fájt, hogy nincs egy olyan LB a keretben, aki képes horizontálisan is bejátszani a pályát. Csak azért nem mondom, hogy nagyon elférne Paul Richardson, mert nagyon hiányozna Seattleből.
Taylorról kegyeleti okokból most nem emlékeznék meg, remélem egyben van. De vele sehova nem jutunk. Tényleg csípem, és mnagelgetett, de ez akkor is kevés volt.

Incognito pedig nem rasszista, hanem antropológus...ennyi!
Helmut Zimmer
Incognitot szerintem senki nem az eszéért szereti őt inkább hagyjuk is
Taylor remélem jól van, kíváncsi lennék a véleményedre hogy milyen QB kellene /Peterman számomra elég reménytelennek tűnik/ ennek az edzői stábnak, de szerintem legalább egy de inkább kettő használható elkapót szerezniük kellene, hogy normálisan tudjon haladni az O
Cuchulain82
Én ráúsznék Kirk Cousinsre. (Fal van, kell draftolni TE-t + elkapót)

üdv.

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Kár azért a Tévéért.
 twitter.com/abake6/status/950160611845005315
iktriad
Kár minden dollárért, amit a nyomorult szülei, és az állam az oktatására elköltöttek.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Kár azért a Tévéért.
 twitter.com/abake6/status/950160611845005315
iktriad
Még jó hogy nem kapcsolt át menet közben a Barátok köztre, mert akkor a házat is szétverte volna.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Kár azért a Tévéért.
 twitter.com/abake6/status/950160611845005315
iktriad
Nem tudom mi baja, a kedvence Gilmore még simán győzhet idén. 😉
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Kár azért a Tévéért.
 twitter.com/abake6/status/950160611845005315
iktriad
Van, aki semminek sem tud örülni...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kár azért a Tévéért.
 twitter.com/abake6/status/950160611845005315
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Először is örülök, hogy annyi év után ismét volt miért izgulnom januárban. Gratulálok a csapatnak.
Amit én láttam (bár nem értek hozzá):
1. Nincsenek szélső elkapóink, a támadó játékunk olyan átlátszó, mint a pókháló.
2. A Tight End-ünk elfelejtette levetni az öltözőben a Zsolnay porcelán mellényét, úgy pattantak le róla a labdák, hogy öröm volt nézni.
3. Taylor rettenetesen megbecsüli a labdát, a helyébe én is azt tenném, hacsak nem tudnék messzire pontosan dobni.
4. Én a linebackerek nyakába varrnám a vereséget, mivel képtelenek voltak az ellenfél QB-jére is figyelni, szaladhatott, mint a bolond. Az, hogy az első félidő végén megtréfált minket, belefér, de a második félidőre már illet volna úgy kijönni a pályára, hogy felkészülünk belőle. Elhiszem, hogy nehéz volt féken tartani a Jax RB-jét, és az ő futóik el tudták kapni a labdát, de hát azért kapnak olyan sok pénzt, hogy még a QB-re is figyeljenek.
5. A második félidei hiányosságaink megkérdőjelezik az edzői team bölcsességét.

De azért továbbra is hajrá Bills!
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Lehet csak a másnap beszél belőlem, de én nagyon pesszimista vagyok a folytatással kapcsolatban.
Nem fogok nagyáriát írni, mert mégiscsak PO meccs volt, de az egészen nyilvánvaló edzői bakikon (Jakenek igaza van, szerintem), a teljesen impotens O-n, az O playmakerek hiányán kívül baromira fájt, hogy nincs egy olyan LB a keretben, aki képes horizontálisan is bejátszani a pályát. Csak azért nem mondom, hogy nagyon elférne Paul Richardson, mert nagyon hiányozna Seattleből.
Taylorról kegyeleti okokból most nem emlékeznék meg, remélem egyben van. De vele sehova nem jutunk. Tényleg csípem, és mnagelgetett, de ez akkor is kevés volt.

Incognito pedig nem rasszista, hanem antropológus...ennyi!
Helmut Zimmer
Incognitot szerintem senki nem az eszéért szereti őt inkább hagyjuk is
Taylor remélem jól van, kíváncsi lennék a véleményedre hogy milyen QB kellene /Peterman számomra elég reménytelennek tűnik/ ennek az edzői stábnak, de szerintem legalább egy de inkább kettő használható elkapót szerezniük kellene, hogy normálisan tudjon haladni az O
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Lehet csak a másnap beszél belőlem, de én nagyon pesszimista vagyok a folytatással kapcsolatban.
Nem fogok nagyáriát írni, mert mégiscsak PO meccs volt, de az egészen nyilvánvaló edzői bakikon (Jakenek igaza van, szerintem), a teljesen impotens O-n, az O playmakerek hiányán kívül baromira fájt, hogy nincs egy olyan LB a keretben, aki képes horizontálisan is bejátszani a pályát. Csak azért nem mondom, hogy nagyon elférne Paul Richardson, mert nagyon hiányozna Seattleből.
Taylorról kegyeleti okokból most nem emlékeznék meg, remélem egyben van. De vele sehova nem jutunk. Tényleg csípem, és mnagelgetett, de ez akkor is kevés volt.

Incognito pedig nem rasszista, hanem antropológus...ennyi!
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Fel a fejjel srácok, nagyon megérdemeltétek már a po szereplést, lesz még ilyen!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Gratulálok a Jaguarsnak, de szerintem ők is tudják, hogy Pittsburghben ilyen játékkal gyakorolhatják a kickoff returnt.
Hungarian Bill
Ilyen játék ellenetek kellett. 😉
A Heinzen már nyertünk 30-9-re. Oda meg az kellett.
Ez a PO, nem brillírozni kell, hanem nyerni.

több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Ahogy az eredménykövetőbe írtam, minden Bills-TD után terveztem inni egy sört. Még jó, hogy előtte azért gondoskodtam a folyadékbevitelről, mert kiszáradtam volna... 😊

Mindenesetre maximálisan egyetértek az előttem szólókkal, csak pár pontot emelnék ki ebből a hullámvasútra hasonlító szezonból, kronológiai sorrendben;

1. Az utóbbi évek legjobb draftja, idén jók lehetünk.
2. Elcserélünk meghatározó játékosokat; tankoljunk 2019-2020-ra!
3. Jó szezonkezdet, elszabtuk a tankolást, szarni rá, akkor win now, jöjjön Benjamin!
4. Csere QB-fronton, jött a szikra, de majdnem fel is gyulladt tőle a klubház.
5. Oké, Tyrod vissza, védelem gatyába rázva, nincs semmi veszve!
6. De mégis.
7. Utolsó héten győzelem Miamiban, Dalton, Boyd és a Ravens mágikus triumvirátusa együttes erővel elintézi nekünk a playoffot, katarzis a köbön!

Rég éltünk meg mi, Bills-szurkolók ilyen szezont. Persze le kell vonni a tanulságokat, de ha McDermott tanul a hibáiból (voltak neki bőven), akkor bizakodóak lehetünk a jövőre nézve!

Gratulálok a Jaguarsnak, de szerintem ők is tudják, hogy Pittsburghben ilyen játékkal gyakorolhatják a kickoff returnt. Persze mi is gyakorolhattuk volna New Englandben.

A drafton a 21-22. helyen választunk majd.
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
RZ-ban majdnem meglett,nyerhettetek is volna,de sebaj,majd jövőre,azért ilyen alapszakasszal,meg ennyi baszakodással az edzőkkel/játékosokkal ez simán csoda.Grat😊
LeviPoki
Ott a pont! Csoda hogy itt voltunk de legalább jó irányba megyünk!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
RZ-ban majdnem meglett,nyerhettetek is volna,de sebaj,majd jövőre,azért ilyen alapszakasszal,meg ennyi baszakodással az edzőkkel/játékosokkal ez simán csoda.Grat😊
több mint 6 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
jobbulást TT-nek!
Gratulálok az idei teljesítményetekhez, kellene szereznetek pár elkapót mert az idei felhozatal botrányos volt, de remélem jók lesztek jövőre is
Cuchulain82
Nos nem minden passz volt rossz, valóban kellene elkapó.
Szép volt!

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding
McDermott sajnos sok rossz döntést hozott, lehetett volna nyerni még a szar O-val is.
Jakehomer
Sztem inkább a játékosok basztak el sok lehetőséget... Kulcspillanatokban szinte mindig hibázott valaki. Amit felrónék neki, hogy a redzoneban sokat passzoltatták Taylort.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
jobbulást TT-nek!
Gratulálok az idei teljesítményetekhez, kellene szereznetek pár elkapót mert az idei felhozatal botrányos volt, de remélem jók lesztek jövőre is
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
McDermott sajnos sok rossz döntést hozott, lehetett volna nyerni még a szar O-val is.

Perception is reality.
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Szép volt jó volt , ja nem 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szépen helytálltatok. Remélem T-Mobilenak nincs komoly baja. Találkozunk idén az alapszakaszban. A jövőtök biztató!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
engem a gyűlölet hozott ide. ők talán meg tudják verni a peccet.
gedam
Idén kettőből kétszer kikaptunk tőlük. Nem ugyanaz a dimenzió sajnos jelenleg a két csapat.

Szerintem a többiek nevében is beszélhetek; nekünk már az is óriási siker, hogy megtört az átok, és talán egy olyan stáb van itt, amelyik nem adja majd a kilincset 2-3 év múlva a következőnek.

A mai meccsről meg csak annyit, hogy ha a Jax többi tagja is úgy készült erre, mint Dareus, akkor nyerünk. Korábbi első körös választottunk ugyanis pénteken még mulatott egy jót a helyi sztriptízbárban:

 player.vimeo.com/video/249961069
Hungarian Bill
én csak az elcsaltat láttam és az elég biztató volt. legalább azt tudjátok, hogyan lehet őket megverni.
gedam
Hogyan? 😊
Ugyanaz volt mindkét meccs. Az első félidőben tök egál meccs, a másodikban elhúztunk

több mint 6 éve
gedam 5 696
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24551748_10155151127406367_5347141855823790080_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=4lndkL2SV6MAb53SRGQ&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBPtgNpcWw1cpA_S-9bihgcF3u2oCHa3O2h91otIZukiA&oe=66294744
#BillsMafia in Jacksonville | #BillsMafia is ready to go, more than two hours before game time... in Jacksonville 😂 (🎥: @stroobydoobydoo) | By Sports IllustratedFacebook
#BillsMafia is ready to go, more than two hours before game time... in Jacksonville 😂 (🎥: @stroobydoobydoo)
több mint 6 éve
gedam 5 696
engem a gyűlölet hozott ide. ők talán meg tudják verni a peccet.
gedam
Idén kettőből kétszer kikaptunk tőlük. Nem ugyanaz a dimenzió sajnos jelenleg a két csapat.

Szerintem a többiek nevében is beszélhetek; nekünk már az is óriási siker, hogy megtört az átok, és talán egy olyan stáb van itt, amelyik nem adja majd a kilincset 2-3 év múlva a következőnek.

A mai meccsről meg csak annyit, hogy ha a Jax többi tagja is úgy készült erre, mint Dareus, akkor nyerünk. Korábbi első körös választottunk ugyanis pénteken még mulatott egy jót a helyi sztriptízbárban:

 player.vimeo.com/video/249961069
Hungarian Bill
én csak az elcsaltat láttam és az elég biztató volt. legalább azt tudjátok, hogyan lehet őket megverni.
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
engem a gyűlölet hozott ide. ők talán meg tudják verni a peccet.
gedam
Idén kettőből kétszer kikaptunk tőlük. Nem ugyanaz a dimenzió sajnos jelenleg a két csapat.

Szerintem a többiek nevében is beszélhetek; nekünk már az is óriási siker, hogy megtört az átok, és talán egy olyan stáb van itt, amelyik nem adja majd a kilincset 2-3 év múlva a következőnek.

A mai meccsről meg csak annyit, hogy ha a Jax többi tagja is úgy készült erre, mint Dareus, akkor nyerünk. Korábbi első körös választottunk ugyanis pénteken még mulatott egy jót a helyi sztriptízbárban:

 player.vimeo.com/video/249961069

Szerkesztette: Hungarian Bill
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ha egy Bills szurkolót 1 héttel ezelőtt bezártak egy sötét szobába elzárva a külvilágtól és most engedik ki, csak ezt a videót mutatnám meg neki az utolsó fordulóról:
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/1772017496178264/
mustaine
😀 Az kemény...Ha már így alakult,akkor GO BILLS,SB winig felugrottam a wagonra. 😊
LeviPoki
engem a gyűlölet hozott ide. ők talán meg tudják verni a peccet.
gedam
Inkább a Vasast verjék mint a Peccet,őket jobban utáljuk 😀