Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 6 éve
gedam 5 696
Ha egy Bills szurkolót 1 héttel ezelőtt bezártak egy sötét szobába elzárva a külvilágtól és most engedik ki, csak ezt a videót mutatnám meg neki az utolsó fordulóról:
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/1772017496178264/
mustaine
😀 Az kemény...Ha már így alakult,akkor GO BILLS,SB winig felugrottam a wagonra. 😊
LeviPoki
engem a gyűlölet hozott ide. ők talán meg tudják verni a peccet.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ha egy Bills szurkolót 1 héttel ezelőtt bezártak egy sötét szobába elzárva a külvilágtól és most engedik ki, csak ezt a videót mutatnám meg neki az utolsó fordulóról:
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/1772017496178264/
mustaine
😀 Az kemény...Ha már így alakult,akkor GO BILLS,SB winig felugrottam a wagonra. 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shady gyógyítson kicsit tegnap esti sebeimen. Bocs Iktriad 😉 ha már Shady (eagles) mezem van, muszáj vagyok kicsit nekik drukkolni (bár ez nem biztos, hogy jót jelent 😊)
több mint 6 éve
gedam 5 696
mostmá’ nyerjetek
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Abban a pillanatban biztos voltam benne, hogy játszani fog, amikor láttam leírva, hogy aligha fog... 😊)

Mondjuk szerintem egy ilyen meccsre, amikor 18 év után újra PO van, a halottakat is összedrótozzák, aztán majd offseasonben gyógyulgasson

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shady úgy tűnik játszani fog ma.
 twitter.com/AdamSchefter/status/949810278396583936
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Ha egy Bills szurkolót 1 héttel ezelőtt bezártak egy sötét szobába elzárva a külvilágtól és most engedik ki, csak ezt a videót mutatnám meg neki az utolsó fordulóról:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24572833_1772018282844852_8604189468196339712_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=8bhbTQqSri4Ab49uwvq&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDTtocR9MgHKontJFH62hWTibJ4KfVsR0B0s0MGuD-NmA&oe=662C60AF
Quick replay of the Bills getting in the playoffs | God bless the internet | By NFL MemesFacebook
God bless the internet

több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
 twitter.com/buffalobills/status/949101682042068993

Elindult a szállítmány Ohióba 😊

Szerkesztette: Hungarian Bill
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Shadyről a meccs napján, azaz vasárnap döntenek majd, hogy játékra alkalmas állapotban van-e.
Hungarian Bill
Tehát nem fog.... 😕
Jagst így is verjük..... SB re épüljön fel 😀
Helmut Zimmer
A Jags amúgy úgy készül vasárnapra Marrone mai nyilatkozata szerint, hogy Shady játszik.
iktriad
Az edzői kar lenyilatkozta, hogy úgy készülnek, hogy Bortles játszik,.....
tehát mindenki visz fűrdő-gatyát, mert medencés party lesz a meccs után a stadionban, de várják rá Dareust. 😛 😊
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Az én meglátásom szerint Marrone nem rossz edző, csak még nem kapta meg az Arany Nárcisz-díjat 😊 Az igazi konzervatív iskola képviselője, aki már-már a hadseregben tapasztalható fegyelmet vár el a csapata összes tagjától, legalábbis abban a két évben ez volt a sztori, míg itt volt. Nem véletlen, hogy azok a játékosok, akik szó nélkül beálltak a sorba, és vezér-szerepet töltenek be az öltözői hierarchiában a mai napig (K-Will, Wood), akadtak ki a leginkább azon, ahogy lelépett innen. A teljes sztorit nem ismerjük, mi miért történt, de az nem lehet véletlen, hogy csak Peguláék álltak a nyilvánosság elé ezzel, Marrone pedig azóta se akar erről beszélni.

Meggyőződésem, hogy ha marad, már hamarabb megtört volna a playoff-átok. De mindegy, ő már a múlt, sok sikert neki, de vasárnap nem bánnám, ha nekünk több lenne. 😊

Szerkesztette: Hungarian Bill
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shadyről a meccs napján, azaz vasárnap döntenek majd, hogy játékra alkalmas állapotban van-e.
Hungarian Bill
Tehát nem fog.... 😕
Jagst így is verjük..... SB re épüljön fel 😀
Helmut Zimmer
A Jags amúgy úgy készül vasárnapra Marrone mai nyilatkozata szerint, hogy Shady játszik.
iktriad
Arra vigyázzatok, hogy Marrone nehogy megsértődjön vasárnapig, és elvállaljon egy OLine Coach állást, Clevelandban.
Helmut Zimmer
Coughlin ki is törné* a nyakát ez esetben, szóval ez nem fog megtörténni. De ha el is menne, még mindig ott van Coughlin, akit sokan viccesen az igazi HC-nek tartanak. Amúgy TC is ott van minden edzésen, szóval be tudna ugrani HC-nek. Azzal meg csak rosszabbul járnátok. 😊

*Vagy megkérné a lánya férjét, az ex- Giants G Chris Snee-t erre.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Shadyről a meccs napján, azaz vasárnap döntenek majd, hogy játékra alkalmas állapotban van-e.
Hungarian Bill
Tehát nem fog.... 😕
Jagst így is verjük..... SB re épüljön fel 😀
Helmut Zimmer
A Jags amúgy úgy készül vasárnapra Marrone mai nyilatkozata szerint, hogy Shady játszik.
iktriad
Arra vigyázzatok, hogy Marrone nehogy megsértődjön vasárnapig, és elvállaljon egy OLine Coach állást, Clevelandban.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shadyről a meccs napján, azaz vasárnap döntenek majd, hogy játékra alkalmas állapotban van-e.
Hungarian Bill
Tehát nem fog.... 😕
Jagst így is verjük..... SB re épüljön fel 😀
Helmut Zimmer
A Jags amúgy úgy készül vasárnapra Marrone mai nyilatkozata szerint, hogy Shady játszik.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Shadyről a meccs napján, azaz vasárnap döntenek majd, hogy játékra alkalmas állapotban van-e.
Hungarian Bill
Tehát nem fog.... 😕
Jagst így is verjük..... SB re épüljön fel 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most már csak reménykedni kell, hogy a cigarettás ezúttal nem akar keresztbe tenni a Billsnek.
Tejesember
Most hogy mondod, ma éjjel van Amerikában az új X-akták szezon premierje(2 nap múlva meg a Cool-on a magyar premier). 😊



Muffalo_Bafia
A PFF-nél White bekerült a 2. All Pro csapatba egyedüli Bills játékosként.
 www.profootballfocus.com/news/2017-pff-nfl-all-pro-tea
A vasárnapi ellenfél Jags 2 CB-vel képviselteti magát a listán, meg Calais Cambell személyében egy pass rusherrel.
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Shadyről a meccs napján, azaz vasárnap döntenek majd, hogy játékra alkalmas állapotban van-e.
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920




IT'S OVER!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Tejesember 256
Most már csak reménykedni kell, hogy a cigarettás ezúttal nem akar keresztbe tenni a Billsnek.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóva
 mobile.twitter.com/buffalobills/status/948324563909136389/video/1


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 567
Cincinnati ❤️ Buffalo
 twitter.com/andydalton14/status/948244548169490433
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Hoppá, bocsika. Telefonon követtem a fórumot, és csak a szövegeket olvastam. Most látom, hogy egy nálam ügyesebb ember már feltette a videót. Mindegy. Inkább kétszer, mint egyszer sem.
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Most láttam egy eszméletlenül jó videót a Players oldalán: a buffaloi öltözőben rettegve nézik a Bengals meccset a srácok. A tuchdown pillanatában olyanok, mint a nagyra (nagyon nagyra) nőtt ovisok.  player.hu/sport-3/nfl-alapszakasz-utolso-fordulo/
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Há vanámmég
WoodWillHunting
 pbs.twimg.com/media/DSa6kRmXkAYctc3.jpg
sutianap
Mekkora büdös nagy ökle van Williamsnek 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Buffalo Maffia tényleg rászolgál minden dicséretre. 😊
 twitter.com/NYDNSports/status/948012070146101248
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van egy jó hírem - a Dareusért adott Jags pick nem 6. körös lesz, hanem mivel elértük a PO-t, 5. idén áprilisban.
 twitter.com/phillip_heilman/status/947953405481373697

És ha már Dareus szóba került, egy hosszabb írás, hogy milyen érzések vannak benne avval kapcslatban, hogy a Buffaloval csap össze a héten.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-01/jaguars-nose-tackle-marcell-dareus-ironic-hell-be-facing-buffalo-afc

A Doug Marroen Revenge Bowl névadója is nyilatkozott a múlttal kapcsolatban, amit ő lezártnak tekint.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-01/jaguars-notebook-doug-marrone-buffalo-what-s-past-past
Érdekes, hogy melyik lesz a nagyobb X-faktor vasárnap: A Bills azon játékosainak bosszúvágya, akik már dolgoztak Marronenal abban a 2 évben, amíg itt HC volt, és akiket kvázi cserben hagyott vagy Dareusé, akit 2 zacsi mogyoróért (amit most upgradeltek 4 zacsira) passzolta el a Bills nekünk pár hete.

Szerkesztette: iktriad