Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Reidet megbüntették 10 rongyra, mert földhözbaszta Ertzet. Nem igazán értem, Ertz ment oda emberkedni (mondjuk jogosan, miután Reid megcsapta Wentzet egy handoff után), arról már nem tehet, hogy Ertz pussy és simán földhözvágta egy safety 😀

Ha a Wentz-cel szembeni miatt büntetnék, érteném, ha őt is és Ertzet is büntetnék érteném, ez így nonszensz. Mindegy, 10k nem oszt nem szoroz neki, csak megint nevetség tárgya az egész büntetősdi.
gabokocka
Kar is rajta mar ragodni. Ez a foci egyik szegyene, hagyjak oket szedni amit csak talalnak es a fizikai mereteikhez hihetetlen atletikussag parosul es erre tartunk a flagfoci fele, mert faj nekik. WTF

A szineszkedes is egyre nagyobb szerepet jatszik. Regen kirohogtek volna ezek elkovetojet, de ma mar nem a kemenyseg a fontosabb.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Reidet megbüntették 10 rongyra, mert földhözbaszta Ertzet. Nem igazán értem, Ertz ment oda emberkedni (mondjuk jogosan, miután Reid megcsapta Wentzet egy handoff után), arról már nem tehet, hogy Ertz pussy és simán földhözvágta egy safety 😀

Ha a Wentz-cel szembeni miatt büntetnék, érteném, ha őt is és Ertzet is büntetnék érteném, ez így nonszensz. Mindegy, 10k nem oszt nem szoroz neki, csak megint nevetség tárgya az egész büntetősdi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Torrey nem játszik, sokat ekézzük, de nem lehet elvitatni, hogy komoly szerepe volt mindkét meccsen a feltámadásban. Remélem Samuel komoly szerepet fog kapni, ideje lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nagy kíváncsi vagyok milyen gameplannel megyünk neki a Ravens D-nek. Breesék életét is rendesen megkeserítették, úgy nagyon meglepne, ha nem gyűlne meg a bajunk velük. A D-nek vmi olyasmit kéne mutatni mint amit a 4. negyedben produkált, kellenek majd labdaszerzések, jó mezőnypozíciók, hogy megkönnyítsék a támadók dolgát.
gabokocka
Nyilván ugyanazzal, amivel az előző két héten játszottunk 😊 A Ravens pass rushtól nagyon tartok Clark oldalán... Norvnak kreatívnak kell lennie, hogy ezt hatástalanítsuk, meg természetesen mint mindig meghatározó lesz, hogy tudunk-e futni - őszintén szólva meglepne.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Marcel_LJ/status/1055521807023984641?s=19

😀 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Nagy kíváncsi vagyok milyen gameplannel megyünk neki a Ravens D-nek. Breesék életét is rendesen megkeserítették, úgy nagyon meglepne, ha nem gyűlne meg a bajunk velük. A D-nek vmi olyasmit kéne mutatni mint amit a 4. negyedben produkált, kellenek majd labdaszerzések, jó mezőnypozíciók, hogy megkönnyítsék a támadók dolgát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Itt van Poe, más kérdés, hogy nem hozza feltétlenül azt, amiért igazoltuk. De mivel többen vannak így ezzel a D-ben, nem gondolnám, hogy Harrison drasztikusan javítana bármit is az egységen. Egy elit passrusher kéne, de az nagyon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 www.catscratchreader.com/2018/10/24/18018448/cam-newton-wins-nfc-offensive-player-of-the-week-nfl-week-7-awards

#KeepPounding
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Gman egy 5. Körért eladta Damon Harrisont. Ezekbe az üzletekbe mi hogy nem kerülünk be? Mi adthatuk volna érte Butlert is Gman szíve választotját.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Reid melyik megmozdulása volt suttyó?
Turóczi Szabolcs
Amikor földhözbaszta Wentzet egy handoff után, illetve amikor a meccs előtt kóstolgatta Jenkinst. Oké, hogy nézeteltérésük van, de ezt ne vigye fel a pályára...
gabokocka
A pregame balhéra gondoltam. Ertz földhöz vágása hatalmas volt 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Amúgy Jackson is nagy arc, a Panthers honlapon levő videó fenomenális, amikor be van mikrofonozva.

Sztem az a sikerünk kulcsa, hogy Ron engedje el az O-t, csináljon vele Turner amit akar, ő meg a D-t szedje gatyába és nevelgesse a csapatot. Csinálja amiben jó, amiben meg nem azt hagyja a picsába.

2018-ban az nem fog működni, hogy 10 perces driveokat vezetsz, és lenyomod az ellen torkán a labdát. Illetve működhetne egy darabig, ha sokkal jobb lenne a falad, de nem az, így meg öngyilkosság. Arra pont jók, hogy Cam elfedje a hiányosságokat, CMC egyszer egyszer meglóduljon, de konstansan futni nem tudunk. Fel kéne ismerni végre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Reid melyik megmozdulása volt suttyó?
Turóczi Szabolcs
Amikor földhözbaszta Wentzet egy handoff után, illetve amikor a meccs előtt kóstolgatta Jenkinst. Oké, hogy nézeteltérésük van, de ezt ne vigye fel a pályára...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Reid melyik megmozdulása volt suttyó?
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jól van, Ron nem okozott nagy meglepetést, nem feltétlenül kell az uptempo, ezek nem mi vagyunk 😂😂😂
gabokocka
Nem az a nagy gond, hogy ő nem ilyen focit akar játszatni, hanem az, ha nem veszi észre, hogy az rohadtul nem működik, amit ő szépen kitalál és felrajzoltat Norvval. Nem tudom egyébként, hogy ők ketten mennyire jönnek ki, mert mondjuk a Dallas ellen még sikerült ezt a ball controllt nyomni, de akkor Armah sokat volt fent, szerintem CJ is akkor játszott a legtöbbet, azóta Turner mintha próbálna dinamikusabb O-t játszani, amire egyébként a roster most sokkal inkább alkalmas - CMC, Samuel, Moore mindben ott a nagy play potenciál, míg a futójátékunk a Bengals meccs óta abszolút nem megy, csak Cam bravúrjai mentik a futó statokat...

Szóval menet közben kéne változtatni, azt meg Ron nem tud, nem szeret, nem akar.

Más téma. Reid elég suttyó módon viselkedett vasárnap, de rohadtul kellett már valaki egy kis attitűddel a D-be, JNo távozása óta nagyon soft a társaság...

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Közeleg a trade deadline, kíváncsi vagyok rámegyünk-e valakire. Az offense-t nem buzerálnám, ha csak egy jó T nem mozdítható, így se használjuk ki a rosterben rejlő lehetőségeseket. Ellenben a védelembe egy jó edgerusher qrvára elkelne, nem tudom pl a Cardinalsból Chandler Jones adott esetben vihető-e, de ha tényleg rebuildben vannak, őt mindenképp megpróbálnám megszerezni. Peterson ugye állítólag cseréltetné magát, ő se lenne elvetemült ötlet, csak az ellenérték amit adni kéne érte rengeteg. És abból én inkább a falat upgrade-elném, a Bradberry Jackson duóban van fantázia, persze nyilván PP hatalmasat dobna az egységen, de az alapvető gondjainkat nem oldaná meg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Igazából fingom sincs mit várjak a csapattól. Sztem egyébként a secondary jobb, mint várható volt, a védőfal gyengélkedik, ezáltal pedig az egész D meg van lőve. A Ravens D ellen duplán fontos volna, hogy sok, gyors passzal operáljunk, ezért nyilván jövünk majd Ron időgyilkos kiherélt támadójátékával, majd 0-17 után minden mindegy alapon elkezdünk passzolni és vagy sikerül három TD-t csinálni, vagy nem.
gabokocka
Ebben a prognosztizálásban , nem tudnám elképzelni h 17-0 ról a Panthers nyerjen, nem erre vannak berendezve, jó a mostani Eagles pont nem ezt mutatta.
KeyG
Meg a Skins ellen is visszajöttünk 17-0-ról, csak ott a végét elbasztuk. És pont ezaz, hogy ez a keret simán alkalmas már arra, hogy hátrányból játsszon, vagy hogy látványos, pörgös támadójátékot produkáljon, csak Ron nem képes átállítani az agyát és ragaszkodik az óraölő faszságához. Funchess, Samuel, Moore, Olsen, CMC Cammel megspékelve mismatch hegyeket generál bármelyik védelem számára, pláne ha nincs idő átbeszélni a védelmi hívást, ehelyett rohangálunk neki a teli boxnak. Agyfasz.
gabokocka
Vágom. Akkor Coaching téren van baj a csapattal.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Igazából fingom sincs mit várjak a csapattól. Sztem egyébként a secondary jobb, mint várható volt, a védőfal gyengélkedik, ezáltal pedig az egész D meg van lőve. A Ravens D ellen duplán fontos volna, hogy sok, gyors passzal operáljunk, ezért nyilván jövünk majd Ron időgyilkos kiherélt támadójátékával, majd 0-17 után minden mindegy alapon elkezdünk passzolni és vagy sikerül három TD-t csinálni, vagy nem.
gabokocka
Ebben a prognosztizálásban , nem tudnám elképzelni h 17-0 ról a Panthers nyerjen, nem erre vannak berendezve, jó a mostani Eagles pont nem ezt mutatta.
KeyG
Meg a Skins ellen is visszajöttünk 17-0-ról, csak ott a végét elbasztuk. És pont ezaz, hogy ez a keret simán alkalmas már arra, hogy hátrányból játsszon, vagy hogy látványos, pörgös támadójátékot produkáljon, csak Ron nem képes átállítani az agyát és ragaszkodik az óraölő faszságához. Funchess, Samuel, Moore, Olsen, CMC Cammel megspékelve mismatch hegyeket generál bármelyik védelem számára, pláne ha nincs idő átbeszélni a védelmi hívást, ehelyett rohangálunk neki a teli boxnak. Agyfasz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Igazából fingom sincs mit várjak a csapattól. Sztem egyébként a secondary jobb, mint várható volt, a védőfal gyengélkedik, ezáltal pedig az egész D meg van lőve. A Ravens D ellen duplán fontos volna, hogy sok, gyors passzal operáljunk, ezért nyilván jövünk majd Ron időgyilkos kiherélt támadójátékával, majd 0-17 után minden mindegy alapon elkezdünk passzolni és vagy sikerül három TD-t csinálni, vagy nem.
gabokocka
Ebben a prognosztizálásban , nem tudnám elképzelni h 17-0 ról a Panthers nyerjen, nem erre vannak berendezve, jó a mostani Eagles pont nem ezt mutatta.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Jól van, Ron nem okozott nagy meglepetést, nem feltétlenül kell az uptempo, ezek nem mi vagyunk 😂😂😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Igazából fingom sincs mit várjak a csapattól. Sztem egyébként a secondary jobb, mint várható volt, a védőfal gyengélkedik, ezáltal pedig az egész D meg van lőve. A Ravens D ellen duplán fontos volna, hogy sok, gyors passzal operáljunk, ezért nyilván jövünk majd Ron időgyilkos kiherélt támadójátékával, majd 0-17 után minden mindegy alapon elkezdünk passzolni és vagy sikerül három TD-t csinálni, vagy nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Ravens meccstől mit vártok? Én bevallom nagyon vártam már szezon előtt a csörténket, egyrészt mert szeretem a futó QB-kat( bízom benne h LJ beválik nekünk is majd, mint nektek Cam), másrészt egy nagyon jó védelmetek van(ami szintén nagyon közel áll hozzám , aki a Lewis, Reed, Suggs 3-as miatt lett Ravens-es) tehát én egy kemény meccsre számítok, bár láttam tőletek 1-2 meccset az éven, és sokszor a Sec az nagyon gyenge, ha szabad ilyet írnom egy Panthers topicba. CMC nagyon jó, tőle fosok is.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Samuelnek igyekeznie kell, hogy kimaxolja a labdaérintéseit, mert továbbra se nagyon küldjük fel a pályára. A game winning drive-ban (az utolsó két játékot leszámítva) Torrey, Wright és FunFun volt Olsen és CMC mellett, ha jól emlékszem. Ugye ott van még Moore, sőt még Byrd is kapott el passzt. Egyszerűen nem értem, miért nem erőltetjük, a csávó olyan robbanékony, olyan sebessége van, hogy kész életveszély, de ott oldalt sok vizet nem zavar a pályán kívül....

Kifejezetten tragikus, ahogy az emberanyaggal bánunk, a végén is Manhertz volt fenn 2. TE-nek nem Thomas, CJ megint talán egy play erejéig látott pályát (érdekes, amikor fenn volt a két futó meg Samuel, egyből TD lett). Amikor a 4&1-nél a second string D-line kikocogott az megint szégyen és gyalázat volt. Az jutott még eszembe, hogy korrektek vagyunk és ennyi előnyt adunk az ellennek, majd csak a szezon végén küldjük fel a legjobbakat, amikor igazán számít, addig se ismerhessenek ki minket...

Amúgy egyre inkább azon vagyok, hogy FunFunt meg kell tartani, kell egy ilyen méretű target Camnek, hozza, amiért itt van, bravúr elkapások is jönnek, egy passzorientált csapatban simán 1000 yard 10 TD körüli elkapó lenne. Persze nyilván sok múlik majd azon, mennyit kér.

Pep megint alkotott a végén, a Skins ellen nem tudtuk összeszedni a fumblit, most lezárta a meccset. De egy domináns rusher nagyon kéne, nem lehet kérdés, mire kellene ellőni az első körös cetlit majd tavasszal. Illetve végre egy olyan meccs, ahol Luke-nak is voltak extra momentumai, idén eddig elég halovány, szenved az egész D vele együtt, jó volna ha ezt a meccs végi játékot tudnánk tartósítani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Nekem most csak ennyi kommentem van. “ hogy megnyertük LOL”
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Adamas és Reid. Nagy néha Gaulden.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Remélem egyszer eljutunk oda, hogy hagyjuk a pussy offenset és úgy kezdjük a meccset, mintha 0-17 lenne. Még akkor is, ha több a turnover esélye, meg nyilván nem minden D fog bealudni, de baszki, adjuk oda Camnek a zsugát és játsszon. CMC-t ugyanúgy tudjuk használni up tempoban (sőt, ezerszer jobban, mintha nekizavarjuk I-formationből a teli boxnak), Samuel esetleg nagyobb szerepet kaphat, tele vagyunk playmakerrel, csak használjuk őket és ne ez a buzi legyünk túl a meccsen hozzáállással játsszunk.

Amúgy most a végén éreztem először, hogy két normális safety van a pályán, tényleg feljavult a cover és az elvett pick után is odabasztunk.
gabokocka
Kik voltak a S poszton?