Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Reid kapta a meccs labdát. Kellet neki nagyon, örülök hogy itt van velünk és tetszik a mentalitása meg ahogy a csapat befogadja.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Óhatatlan dolog, hogy 28 pont előnyben nem ugyanazzal az intenzitással játszik egy csapat, nyilván ezt szokás szerint kicsit túltoltuk, de nem éreztem veszélyt ma egy percig se. Normál esetben már abban a drive-ban lerendeztük volna, ahol kikértük az időinket, és jött az OL büntetés 4th&1-nál, majd a turnover on downs.

Összességében jó volt ez. a misdirection heavy offense baromi látványos is ráadásul, jó nézni a csapatot mostanában.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Megoldottuk, volt nagyon jó és döcögős része is a meccsnek.
Mehetünk Pittsburghbe, ha ott is sikerülne nyerni, tuti feltűnnénk a radaron, úgyhogy ki fogunk kapni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nemcsak az utolsó három lesz nehéz, a Tampa utáni következő ötből négy idegenben, kezdésként rögtön rövid héten Pittsburgh... Szóval ez a mai egy kicsit trap game, csak bukni lehet rajta, és bár a Bucs defense borzalmas, a pass O-juk nagyon veszélyes, simán benne van, hogy egy-két turnover/ST bénázás miatt bajba kerülünk.

Perception is reality.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
Maradjunk szerények, nyerjünk meccseket, majd utána lehet minden másról értekezni. Eddig egy komplett meccset sikerült összerakni.
gabokocka
A Ravens ellen, akinek a D-jét domináltátok, miközben a Saints O nem tudta. Jó vannak ennek okai, de ez így van. A Redskins elleni meccsetek láttam, ott az elején asszem pont DJ Moore hibázott sokat de a végén majdnem behúztátok. SImán lehetne ez 6-1. Atlantai meccset nem láttam, de ott ki lehet kapni.
KeyG
Nekem ne mondd, szezon eleje óta látni, mekkora a potenciál a keretben, de amíg ezt stabilan nem tudjuk a pályára rakni, felesleges távolra tekinteni. Remélem ma haladunk tovább az Eagles ellen a negyedik negyedben megkezdett úton.
gabokocka
Én ebben biztos vagyok. Kell nektek nagyon a W. mert utolsó 3 meccs nagyon kemény lesz. ( Sztem a Falcons is odaérhet még, ezért gondolom a 3 meccset ugye a 2 Saints-sel) Ha januárban is akar a Panthers játszani , a mai kötelező.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Maradjunk szerények, nyerjünk meccseket, majd utána lehet minden másról értekezni. Eddig egy komplett meccset sikerült összerakni.
gabokocka
A Ravens ellen, akinek a D-jét domináltátok, miközben a Saints O nem tudta. Jó vannak ennek okai, de ez így van. A Redskins elleni meccsetek láttam, ott az elején asszem pont DJ Moore hibázott sokat de a végén majdnem behúztátok. SImán lehetne ez 6-1. Atlantai meccset nem láttam, de ott ki lehet kapni.
KeyG
Nekem ne mondd, szezon eleje óta látni, mekkora a potenciál a keretben, de amíg ezt stabilan nem tudjuk a pályára rakni, felesleges távolra tekinteni. Remélem ma haladunk tovább az Eagles ellen a negyedik negyedben megkezdett úton.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
Maradjunk szerények, nyerjünk meccseket, majd utána lehet minden másról értekezni. Eddig egy komplett meccset sikerült összerakni.
gabokocka
A Ravens ellen, akinek a D-jét domináltátok, miközben a Saints O nem tudta. Jó vannak ennek okai, de ez így van. A Redskins elleni meccsetek láttam, ott az elején asszem pont DJ Moore hibázott sokat de a végén majdnem behúztátok. SImán lehetne ez 6-1. Atlantai meccset nem láttam, de ott ki lehet kapni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Maradjunk szerények, nyerjünk meccseket, majd utána lehet minden másról értekezni. Eddig egy komplett meccset sikerült összerakni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
A Panthers-t nagyon nem emlegetik a NFC esélyes csapatai között. Pedig az a védelem kőkeményen össze fog állni, a Playoffra mint a g.cisbugyi. Underdogok lesztek , de ez januárban nagy motivációt szokott adni a csapatoknak. És nyerni fogtok ma, számomra nem kérdés.
KeyG
Volt egy kis váltás még ha kimondatlan is maradt. Turner szabadabb kezet kapott az O-hoz, és Rivera is ránézett a D körmére. A Ravens meccsen egy 1000x agresszivebb irányt vettünk. Meglátjuk kitart-e hasonlóan az O, és a D mire megy majd egy Saint ellen.

Nagyon kellet ennek a csapatnak Reid és TD a pályára mert jóval paprikásabb azota a hangulat.
Turóczi Szabolcs
Igen, nagy jó volt az O-tok a Ravens ellen. Sajnos pont az a meccs volt amikor Ron elengedte a dolgokat, ha a védelemre fog 100%ban koncentrálni biztos vagyok benne h meg fog látszani, mint ahogy az is, h nem szól bele az O-ba,

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
A Panthers-t nagyon nem emlegetik a NFC esélyes csapatai között. Pedig az a védelem kőkeményen össze fog állni, a Playoffra mint a g.cisbugyi. Underdogok lesztek , de ez januárban nagy motivációt szokott adni a csapatoknak. És nyerni fogtok ma, számomra nem kérdés.
KeyG
Volt egy kis váltás még ha kimondatlan is maradt. Turner szabadabb kezet kapott az O-hoz, és Rivera is ránézett a D körmére. A Ravens meccsen egy 1000x agresszivebb irányt vettünk. Meglátjuk kitart-e hasonlóan az O, és a D mire megy majd egy Saint ellen.

Nagyon kellet ennek a csapatnak Reid és TD a pályára mert jóval paprikásabb azota a hangulat.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
A Panthers-t nagyon nem emlegetik a NFC esélyes csapatai között. Pedig az a védelem kőkeményen össze fog állni, a Playoffra mint a g.cisbugyi. Underdogok lesztek , de ez januárban nagy motivációt szokott adni a csapatoknak. És nyerni fogtok ma, számomra nem kérdés.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgyis nyertek

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Most kéne még egy komoly meccs Moore-tól és Samueltől, hogy ne is nagyon lehessen őket kihagyni. Mindenképp nyerni kell, hogy nyomja kicsit a teher a Saints vállát, érezzék, hogy ott lihegünk a nyakukba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Torrey nem edzett továbbra se többiek igen.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
2. Legtöbb yardot futjuk meccsenként és 2. Legkevesebb sacket szereztek ellenünk.

Ez nem rossz de mennyire Newton függő ez a 2 statisztika. Simán lehetne 2x ennyi sack ha nem ő a QB és fele ennyit is futnànk. Megszépíti a falat.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Buccs-ot lekell simázni 2 labda birtoklással legalább. Phily ellen megmutatuk mi lehetne, Ravens ellen, hogy lehet is. Most van hátra, hogy mindig tudunk hozni hasonlot, nem csak akkor ha minden összejön meg ha az ellen ront el valamit.

Ha ezeket csináljuk, vissza térhetünk a komolyam vehető csapatok közé. Utána viszont verni kell a Saints, Falconst is, hogy lehesen nagyobbakra gondolni.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Full feketében nyomjuk Fitzmagicék ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
ST emelném még ki, akik nagyon jól játszanak. Palardy all-pro szint idén, Gano is a legjobbak közt van( ha nem azt) Colin Jones itt nagyon megtalálja magát ahogy Bryd is.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Haynesből jövőre lehet valami, aztán számíthat hasonló szerepre mint Addison az elején. A mecsen volt olyan mikor így nézet ki a DL:
Horton, Butler, Cox, Efe, és ez nem az utolso negyedbe volt.
Butlertől kellet volna valahogy megszabadulni főleg azt nézve milyen rossz játékosok milyen áron mentek el.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Nem meglepő módon nem jött senki. Fowlerért annyit nem adtam volna, mint amit a Rams, a többiek pedig nem olyan poszton mentek el, ami sztem minket érdekelt volna. Haynest amúgy megnézném az aktív keretben, legalább 3. kísérleteknél mutathatna vmi extrát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Én s D-line problémát ugylátom hogy lereagáltak minket. Évekig voltunk Top futas elleni védelem és megtalálták az ellenszerét a bevett dolgainknak. Összeségébe még mindig nem katasztrofális mert az ember anyag meg van hozzá, de nem is tudjuk nullázni amikor a legjobban kéne(4&1, hátrányban). Ez szerintem csak jobb lesz, és Poe is meg kell hogy találja magát. Rendszerben kell nézni a védelmet, nyílván a passztól fosunk mindig. Ez nem segít fogni a futást, én azt mondom inkabb futkosanak ellenunk 80 yardot és paszoljanak 220 at. Mint benyelni 400 yardot levegőben és 0 ázni a futást. A passrush nagyon sok helyen szenved nem csak nálunk, egyszerűen tényleg azt látom hogy megnyerjuk a párharcokat de tul hamar szabadulnak a labdától a QB-k
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Vasárnap úgy tűnt, hogy Ron elengedte Norv kezét, és Torrey hiánya is sokat hozzátett az O-hoz 😊 Ez a CMC-Moore-Samuel playmaker hármas amit erőltetni kell (plusz Funch és G-Reg mint chainmoverek), talán Ron is belátja végre. Norv gameplanje és playcallingja is elsőrangú volt, ez a Ravens D top3, de folyamatosan találgatták csak, hogy mi fog történni, a rengeteg misdirection és rpo/egyéb option játékok szétzilálták a védelmet, így aztán a félelmetes pass rushuk sem érvényesült. Most az OL is nagyon jó volt, de pont emiatt ott még kicsit óvatos vagyok, nem minden meccsen mennek majd ilyen simán a dolgok. El kell ismerni, hogy az első félidőben minden labda úgy pattant, ahogy az nekünk a legjobb volt, a CMC TD simán pick lehetett volna, jó esetben incomplete, a Moore fumble-nál bukhattunk volna 10 yardot, helyette hoztunk 20-at...

A D-ben a futás ellen középen továbbra is sebezhetőek vagyunk, Poe a faszságát leszámítva sem igazán hozza azt, amiért igazolva lett, egy kis visszalépés Starhoz képest, és KK se az a domináns játékos, mint volt, mielőtt leakasztotta a nagy lóvét. Most úgy állunk, hogy Love nélkül elég nagy gáz lenne a fal belsejében. A secondary viszont folyamatosan javulni látszik, Reid mostanra szerintem már teljesen felvette a ritmust és beilleszkedett, és baromi jól játszik, szerintem ez vastagon benne van abban, hogy Washington agresszívabban mer meccselni - a corner blitz tényleg szuper hívás volt.

DE nekem is nagyon kéne, Horton és Pep is túl sokat van pályán, előbbi a snapek 90%-ban súlytalan, utóbbinak meg a hatékonyság rovására megy.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Nálam Fowler is megérné egy kondicionális pickért, sztem van benne potenciál. De nem nagyon hiszem, hogy ténylegesen cserélnénk, ez inkább csak álmodozás.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Én is ugy állok hozzá hogy egy kiprobált elit játékosért oda kell adni az elsőkört. Szerintem velunk ugy számolnak hogy 20+ os pickunk lesz, szoval tölünk többet kérnènek érte.
Flowers nagyon nem, Quinnt birnám max 4. Körért
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Érte oda is adnám. Quinn-nel is kiegyeznék a Phinstől, nincs nagy szezonja, de itt sztem újjászületne.

Szerk.: Dante Fowler is jöhet.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.