Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 676 — tracker ember
Akkor ezt a tiszteletére:
 www.youtube.com/watch?v=nJoQbLV2sQU


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Obada a hét védője az NFC-ben 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Newhouse wow micsoda sztárigazolás lett volna hét-nyolc éve 😊

Safety is jött... a PS-ba 😛

Perception is reality.
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Hát, sztem az, hogy mint QB a második legtöbb futott TD-je van, mióta a ligában van azért elég komoly szám. AP idén jutott százegynéhány TD-ig, míg Cam most közelíti a hatvanat. Pályafutásuk végére egál körül lehetnek. Egy future HoF futóval. Már most neki van a legtöbb futott TD az irányítók közül ever. És a karrierje végére simán kinéz, hogy 2x annyi lesz neki, mint bárki másnak. Vagy pl most a meccsen volt egy olyan stat, hogy ez a negyedik olyan eset volt, hogy legalább két passzolt és két futott TD-t szerzett. 11 óta az összes többi QB-nak van ugyanennyi.

A lényeg ebből számomra, hogy vannak a dual threat QB-k, és van Cam, aki egy teljesen másik dimenzió ezen a téren.
gabokocka
Vaaagy Cam az igazi dual threat kúbé, a többit meg csak annak csúfolják.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Elhoztuk a Billstől Newhouset és azzal a lendülettel kihajítottuk Robinsont. A safety piacon lennénk ilyen aktívak...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Hát, sztem az, hogy mint QB a második legtöbb futott TD-je van, mióta a ligában van azért elég komoly szám. AP idén jutott százegynéhány TD-ig, míg Cam most közelíti a hatvanat. Pályafutásuk végére egál körül lehetnek. Egy future HoF futóval. Már most neki van a legtöbb futott TD az irányítók közül ever. És a karrierje végére simán kinéz, hogy 2x annyi lesz neki, mint bárki másnak. Vagy pl most a meccsen volt egy olyan stat, hogy ez a negyedik olyan eset volt, hogy legalább két passzolt és két futott TD-t szerzett. 11 óta az összes többi QB-nak van ugyanennyi.

A lényeg ebből számomra, hogy vannak a dual threat QB-k, és van Cam, aki egy teljesen másik dimenzió ezen a téren.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
 twitter.com/fbgchase/status/1044007088530362369

Ez milyen beteg statisztika már?
gabokocka
Őőő, értem én, dual meg minden, és marha jól passzol futóként vagy fut irányítóként, de ebből látszik, hogy van 210 TD-je, miközben 200 TD-t összekapalálgattak néhányan, zömében 10 feletti futott TD-vel. Persze, fasza, hogy mindenhogy veszélyes, de ez ennyire beteg stat lenne?
Wyatt
Erről mindig a Dr. Alban hasonlat jut eszembe. Az énekesek közt a legjobb fogorvos, és a fogorvosok közt a legjobb énekes.
Newton az irányítók közt a legjobb futó, a futók közt a legjobb irányító.
Persze stílusából adódóan ettől még jó játékos, ezt nem vonom kétségbe. 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/fbgchase/status/1044007088530362369

Ez milyen beteg statisztika már?
gabokocka
Őőő, értem én, dual meg minden, és marha jól passzol futóként vagy fut irányítóként, de ebből látszik, hogy van 210 TD-je, miközben 200 TD-t összekapalálgattak néhányan, zömében 10 feletti futott TD-vel. Persze, fasza, hogy mindenhogy veszélyes, de ez ennyire beteg stat lenne?

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Csak azért kérdeztem, mert amikor odakapcsoltam azt láttam Luck jön le és megy fel Brisett, ami azért megmaradt bennem 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pusztán az utolsó játékra gondoltam, ahol pont Barnett csinálta meg a meccsett lezáró sacket. De mindegy. 😊
dande
Nem hail maryt dobott Brisett amit majdnem odaütöttetek nekik?
gabokocka
Jó, igen valóban, de az már veszett fejsze nyele volt. Igazából az előző drive végén a RZban 4. kísérletnél, ahol Barnett csinálta meg a szerelést, eldőlt. Onnan csak már a mi lúzerségünk meg őrült mák segíthetett volna a Coltson.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Pusztán az utolsó játékra gondoltam, ahol pont Barnett csinálta meg a meccsett lezáró sacket. De mindegy. 😊
dande
Nem hail maryt dobott Brisett amit majdnem odaütöttetek nekik?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Barnettre meg Bennettre azért nem írnék gameplant.
Turóczi Szabolcs
A Colts is így gondolta 😛
dande
Aztán szegény Colts milyen simán kapott ki
Turóczi Szabolcs
Pusztán az utolsó játékra gondoltam, ahol pont Barnett csinálta meg a meccsett lezáró sacket. De mindegy. 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Barnettre meg Bennettre azért nem írnék gameplant.
Turóczi Szabolcs
A Colts is így gondolta 😛
dande
Aztán szegény Colts milyen simán kapott ki
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Nyilván az nem lesz, hogy soha nem enged sacket, de engem meggyőzött az eddigi játékával és nem világtalanok ellen tolta. Ha a legjobb rusher a másik oldalról támadja a az irányítót, az már jelent valamit. Pont úgy, mint amikor az elit elkapókat elmozgatják a CB-ről, keresve a jobb matchupot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Barnettre meg Bennettre azért nem írnék gameplant.
Turóczi Szabolcs
A Colts is így gondolta 😛
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Barnettre meg Bennettre azért nem írnék gameplant.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lesz még itten Graham, Cox, Long, Bennett, Barnett csapat is. Választhatnak kivel akarnak találkozni 😉
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Motonnal még kivárok ameddig kap egy Top 5 DE egész meccsre
Turóczi Szabolcs
Találkozott Lawrence-szel és Dunlappal (Beasley-t nem veszem ide, de ő is elit speed rusher, akivel szenvedni szoktunk). Most nem emlékszem melyikükkel szemben mennyit játszott, de ha átvitték őket a túloldalra, az nem volt véletlen. Náluk jobbak nem fognak szembe jönni.
gabokocka
Mikor Dallas ellen játszottunk akkor még LT volt keveset találkoztak. Dunlap nem rossz de nálam inkább Top 10-12 mint 5.

Kapjon egyet a Mack, Bosa, Miller, Cam Jordan, Claris Cambell 5 ösből, úgy hogy van róla fél szezonnyi felvétel, és vegye ki a játékból.
Akkor hujogok én is.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Amúgy Thomas és Armah is fasza blokkokat oszt, hasznos kiegészítőemberek lehetnek, sőt, Thomas ha ugyanilyen ütemben fejlődik tovább később Olsen szerepét is átveheti (nyilván nem olyan szinten, de egy stabil kezdő lehet belőle). Én még Andersont használnám többet, a két RB-es felállásokkal lehetne hülyíteni a védelmeket ezerrel. Nagyon nagy potenciál van ebben az O-ban. Viszont a védelem hibáit meg kell próbálni korrigálni, mert abban nem bízhatunk, hogy majd minden meccsen szerzünk két-három labdát. Úgy érzem Washingtonnak még bele kell nőnie a szerepbe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Múlthéten én voltam az aki baromira nem látta hogy lesz ebből jövőre bármilyen fal.
Most akkor az 5 kérdésből kaptam
1 re választ kaptam

Roten legitim kezdő! Rábizták a kulcs blokkokat nagyon sokszor és hiba nélkül dolgozott futásnál.
Nekem nagyon Norwell első évét jutattja eszembe a játéka.

Motonnal még kivárok ameddig kap egy Top 5 DE egész meccsre
Turóczi Szabolcs
Találkozott Lawrence-szel és Dunlappal (Beasley-t nem veszem ide, de ő is elit speed rusher, akivel szenvedni szoktunk). Most nem emlékszem melyikükkel szemben mennyit játszott, de ha átvitték őket a túloldalra, az nem volt véletlen. Náluk jobbak nem fognak szembe jönni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Múlthéten én voltam az aki baromira nem látta hogy lesz ebből jövőre bármilyen fal.
Most akkor az 5 kérdésből
1 re választ kaptam

Roten legitim kezdő! Rábizták a kulcs blokkokat nagyon sokszor és hiba nélkül dolgozott futásnál.
Nekem nagyon Norwell első évét jutattja eszembe a játéka.

Motonnal még kivárok ameddig kap egy Top 5 DE egész meccsre

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Bennem azért még kérdés Moton, ahogy az is hogy Williams marad-e. Ez elvileg szépen lett felépitve hogy van egy projekt játékosunk, van egy aki ha szar el lehet küldeni és van egy akivel lehet hosszabitani.

Szóval a “vagy”-ok jó végén vagyunk most. Williamssel lehet hosszabítani, Matt mehet, és Moton kezdhet.

Clarkra kiváncsi leszek a továbbiakban. Az lenne szép ha Ő is bejönne.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
 twitter.com/fbgchase/status/1044007088530362369

Ez milyen beteg statisztika már?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Sztem nem az a kérdés, hogy stabil kezdő LT lesz-e, hanem az, hogy milyen magas a plafonja. Véleményem szerint qrva magas...

Bennem inkább Williams sérülése okoz kis parát, de sosem látott falunk lehet, ha egészségesen visszatér. Ha ehhez hozzárakod Camet és CMC-t, hát, sok sikert a védőkoordinátoroknak 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Hát nagy dolog lenne ha LT be kezdőt fogna és Williams is kap egy szerződést. Akkor Matt mehet isten hírével.