Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
Norwellért egy 3. DIcksonért egy 6. Körös comppicket kaphatunk.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Ő max camp body lesz, de az is kell, mert tényleg kevés futönk van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
Elijah Hood igazi hazai srác érkezett.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Nekem guard most nem hiányzik, annyi opció van, csak lesz valaki aki nem világtalan. Egy safety és egy backup QB és tőlem Hurney megkapja a pirospontot erre az offseasonra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
Ez jó igazolás megint. Egy Sheoard cut viszont már nagyon aktuális, Ott van Slotba 3-4 ember is Bryd Samuel Morre és Wright. Ha az megtörténik akkor jöhet is egy Safety, iszonyat erős még a piac a poszton.

Esetleg egy Jahri Evans, de az már luxus lenne, nekem az is jó ha a UDFA+ Sirles+Moton+Roten ből bejön valaki. Ha ezek se még mindig ott Larsen aki egy erős közepes szintet szerintem ott is tudna
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
CJ Anderson in da house, futó need pipa, jöhet egy safety.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Igen, aztán kijöttek az infók.

Pénteken rookie minicamp, addigra nem ártana kukázni egy edzőt. Amúgy kezd kicsit káoszos lenni ez az offseason a stábot és a FO-t illetően....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdekes, semmi indok nem jött, hogy miért.

Közben Dan Morgan pedig Buffalóba került a front officeba.
gabokocka
Zaklatta a női alkalmazottakat telefonon.

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Elfogadták a lemondását, újabb misconduct, alakul a renoménk, amire JR olyan kurva kényes volt lol

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Érdekes, semmi indok nem jött, hogy miért.

Közben Dan Morgan pedig Buffalóba került a front officeba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
Curtis Fuller DB edző lemondott.
Neki nem jött be a Jackson Gaulden Pick 😀
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
Amúgy azon gondolkozom, mi a rákot veszíthetnénk, ha leigazolnánk Reidet? Nyilván térdelni fog a himnusz alatt, úristen, cserébe nyilván kettőzött erővel fog küzdeni, mert most azért ez eléggé bepörgette nála a szopórollert. Vagy van egy ilyen háttéralku, hogy senki ne igazolja le, különben a bírók ellenünk fújnak, vagy mi? Na mindegy, ő azért nagyon hasznos volna és egycsapásra komoly talent upgrade lenne a secondaryben.
gabokocka
De még s testvérét is nagyon nyögve húzták ki a drafton annak ellenére hogy Top 5 Safetynek tartották.

Amúgy szerintem ha a Curry féle társaság veszi meg végül a csapatot( nem tudom teritéken van e még) akkor van rá esély.

Idén mindenki kerülte a FA safetyket. Nem néztem hogy mi a mai helyzet, de Burnett is nyögve ment el, Vaccaro sehogy Reidnek Boston Parker Demps. Érdekes

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Amúgy azon gondolkozom, mi a rákot veszíthetnénk, ha leigazolnánk Reidet? Nyilván térdelni fog a himnusz alatt, úristen, cserébe nyilván kettőzött erővel fog küzdeni, mert most azért ez eléggé bepörgette nála a szopórollert. Vagy van egy ilyen háttéralku, hogy senki ne igazolja le, különben a bírók ellenünk fújnak, vagy mi? Na mindegy, ő azért nagyon hasznos volna és egycsapásra komoly talent upgrade lenne a secondaryben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Az UDFA-kkal frissített roster alapján kis elemzés posztonként.

QB: Cam Newton, Garrett Gilbert, Taylor Heinicke, Kyle Allen (4)

Továbbra sem megoldott a backup QB posztja, DA visszaigazolása lehet opció, vagy valamelyik nímand megtáltosodik és gyémántra lelünk benne (nem).

RB/FB: Christian McCaffrey, Cameron Artis-Payne, Fozzy Whittaker, Reggie Bonnafonm, Alex Armah (5)

Olyan szinten nincs depth, hogy ha Armah-t nem számoljuk, annyi QB van a rosteren, mint futó…. Nyilván CAP fog lehetőséget kapni, de sztem ide jön még egy veterán, vagy egy trade, vagy valami. Nagyon kevesek vagyunk, egy sima edzést nem tudunk lehozni anélkül, hogy állandóan olyan játékos legyen a pályán, akinek nem kéne megsérülni.

WR: Devin Funchess, DJ Moore, Torrey Smith, Curtis Samuel, Jarius Wright, Damiere Byrd, Russell Shepard, Mose Frazier, Fred Ross, Jamal Jones, Austin Duke, Rasheed Bailey (12)

Na, itt bezzeg vagyunk dögivel, Moore draftolása után meglepne, ha Shepard sokáig rosteren lenne, de más áldozatok is lehetnek. FunFun, Moore, Smith, Samuel, Wright, Byrd hatost mondanám elvileg az 53-as rosteren, de nem lepne meg, ha lenne még távozó és csak öten maradnának. Az első kettőn kívül talán Samuel roster helyét mondanám biztosra, de ő is melegbe kerülhet, ha a többiek jók (bár meglepne, ha egy év után lemondanánk egy második körös választásról).

TE: Greg Olsen, Ian Thomas, Chris Manhertz, Evan Baylis (4)

Olsen és Thomas tuti, Manhertz helyét is meg lehet előlegezni, bár el tudom képzelni, hogy ők ketten Armah-val egy helyért mennek. Hogy olyanokról már ne is beszéljünk, hogy Gates még folytatná, a Chargersnek már nem kell, egy évre talán segíthetne nekünk, amíg Thomas legitim no2 TE lesz.

OL: Matt Kalil, Jeremiah Sirles, Ryan Kalil, Trai Turner, Daryl Williams, Tyler Larsen, Taylor Moton, Amini Silatolu, Greg Van Roten, Dorian Johnson, Zach Banner, Blaine Clausell, Korren Kirven, Brendan Mahon, Taylor Hearn, Kyle Bosch (16)

Négy kezdő helye biztos, rajtuk kívül még Moton és Larsen roster helyét mondanám tutira, de hogy rajtuk kívül ki kerül még majd rosterre az nagy kérdőjel, miként az is, hogy ki lesz a LG. Hoztuk ugye Sirlest a Vikes-től, de ő nem akkora király, hogy garantált legyen a roster helye, pláne a kezdőben. Silatolu farvizen elevickél, tavaly az utolsó alapszakasz meccsen kezdett, hogy aztán a playoffban aktív keretbe se kerüljön. Motonnal nem tudom, mit akarunk, Larsen korrekt csere, több poszton bevethető a fal belsejében, a végén még ő is lehet kezdő. A többiek inkább camp bodyk, és van három UDFA, akik közül jó eséllyel valaki rostert foghat, nincsenek olyan megoldhatatlan feladat előtt. Nem tudom mi lesz, remélem, mihamarabb összeáll a kezdő ötös és a nyáron össze tudnak szokni, mert fontos volna legalább egy középszar falat kirakni Cam elé.

DE: Julius Peppers, Mario Addison, Wes Horton, Daeshon Hall, Bryan Cox, Marquis Haynes, Zach Moore, Efe Obada (8)

Pep és Addison ugye adott, odáig jutottunk, hogy Horton roster helye is hellyel-közzel biztosnak mondható, Hallra is számítunk sztem a redshirt évét követően, Haynes és Cox meccselhetik le az esetleges ötödik DE helyet a rosteren.

DT: Kawann Short, Dontarie Poe, Vernon Butler, Kyle Love, Kendrick Norton, Drew Iddings, Tracy Sprinkle (7)

Itt KK és Poe lesz a két kezdő, Butler a nagy talány (sztem el fogjuk cserélni), Love a szürke iparos Norton pedig egész jónak tűnő projekt, akit talán a PS-ben vagy IR-en fogunk megtartani. Nem hiszem, hogy 10 védő-falemberrel vágnánk neki a szezonnak, akkor pedig inkább DE-ből legyen több mint DT-ből.

LB: Luke Kuechly, Thomas Davis, Shaq Thompson, David Mayo, Ben Jacobs, Jared Norris, Richie Brown, Jermaine Carter, Andre Smith, Chris Frey (10)

A TD, Luke, Shaq kezdő adott annyi apróbetűs résszel, hogy TD ugye az első négy meccsen el van tiltva. Carter és Smith draftolása kis versenyhelyzetet teremt a cserék között, ami nem baj, mert kéne találni egy Mayonál jobb cserét, illetve a ST miatt sem feltétlen gond, hogy nagyobb a választási lehetőség. Arról nem is beszélve, hogy TD visszavonul, Shaqnek új szerzőúdés kéne, mert az jó, hogy az ötödik éves opciót lehívtuk, ezzel egy évet spóroltunk, de továbbra sem tudom, mire képes egy teljes szezonban, pedig idén lejár az újonc szerződése. Szóval vannak itt kérdések, lehet hajtani a rosterért, sőt akár egy jövő évi kezdő helyért.

CB: James Bradberry, Ross Cockrell, Donte Jackson, Captain Munnerlyn, Corn Elder, Kevon Seymour, LaDarius Gunter, Zack Sanchez, Lorenzo Doss, Cole Luke (10)

Itt is könnyebb olyat mondani, aki nem lesz rosteren, mint olyat, akinek biztos a helye a keretben. Utóbbi kategóriába tartozik sztem Bradberry és Jackson. Oszt ennyi. Mindenki más teperhet, mert még a kezdőbe kerülésre is van esély, de könnyen lehet, hogy augusztus végén majd pakolni kell. Cockrellt ugye azért hoztuk, mert jól zónázó CB, erre most jönnek azok a hírek, miszerint többet fogunk emberezni. Eldert a tavalyi ötödik körös kiválasztása semmire sem jogosítja fel, Munnerlynnek sem a játéka, sem a viselkedése nem volt olyan fasza tavaly, Seymour és Gunter is inkább a roster hátulja és a PS ahova predesztinálva vannak, magyarul teljesen nyitott TC várható. Sanchez Doss és Luke csak azért vannak, hogy ki legyen a létszám.

S: Mike Adams, Da’Norris Searcy, Rashaan Gaulden, Demetrious Cox, Dezmen Southward, Colin Jones, Damian Parms(7)

Vakarni kell a fejem, hogy mikor mondhattam azt, hogy van két normális kezdő safety-nk. Hát idén sincs. Jelen állás szerint a Searcy Adams duó kezdene, de nagyon kéne még egy veterán igazolás, mert a depth konkrétan nem létezik és a kezdő sem acélos. Ha már Hurney úgy nyilatkozik, hogy Gauldennek idő kell majd, akkor illúzióink ne legyenek, ő idén csak vész esetén fog pályát látni. Coxot rebesgették, hogy esetleg lehetőséghez juthat majd, nem tudom, még egyszer mondom, szerintem égető volna igazolni valakit, mert ez így rettentő karcsú.

ST: Graham Gano, Mike Palardy, JJ Jansen (3)

Látszólagos versenyhelyzet sincs, nincs miről beszélni.

Ez jelenleg 86 ember (nem tudom Obada számít-e, én belevettem), tehát igazolni még tudunk bárki kivágása nélkül (nem mintha a roster 86. emberének a kivágása olyan komoly problémát jelentene). Egy veterán QB, egy RB és egy S okvetlenül kellene, de ha összevetjük a csapatot a tavalyi rosterrel, összességében jobbnak tűnünk, ha nem is klasszisokkal, de a támadó oldalon több lehetőség akad, a védelem pedig nem lett rosszabb Worley és Coleman távozása miatt (sőt). Ha ügyesen kukázunk majd a rosterek szűkítésekor, és realizáljuk azokat a fontos igazolásokat, amelyeket fent említettem, akkor nem lesz ez egy rossz keret, a 10 győzelem megint kinézhet, utána meg láthattuk idén is, a playoffban bármi megtörténhet. Jövő héten rookie minicamp, lehet majd olvasni a beszámolókat a fiatalokról. Ha már fiatalok, beszarás, hogy Funchess még csak 23….

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Talán a legnagyobb meglepetés, hogy futót nem húztunk, nem tudjuk, hogy abszolút nem is akartunk, vagy csak úgy jött ki a lépés, hogy akik érdekeltek volna minket, azokat elvitték, felcserélni egy középső körös rb-ért nem biztos, hogy nagy ötlet. CAP-ot tavaly többet játszattam volna, és aztán amikor a Miami ellen dominált, hirtelen biztatónak tűnt a jövője, de azt követően nem tudott élni a lehetőségeivel, még ha nem is kapott annyit snapet, amennyit talán kellett volna. Összességében nehéz belelátni, hogy majd hirtelen meghatározó játékos lesz belőle.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Benne van a pakliban, hogy egy tipikus fasza első kör, semmi utána Hurney draft lesz, mert mondjuk Thomason kívül az összes többi gyerekben nagy a kockázat, Thomasnál meg az upside nem olyan nagy.

De nézzük optimistán, a pickek többségénél azért egyértelműen lehet látni a célt. Jackson - egy speedster cornert nem kell megmagyarázni, még akkor se ha elég nyers és hát nem egy labdamágnes a srác. Ugyanakkor a secondary tényleg fájóan lassú volt, és ha jól edzhető a srác, akkor ilyen atletikus képességekkel sokra viheti.

Gaulden fizikailag tök átlagos, ezért nem ideális nfl cornernek, de egy ilyen Mike Mitchell-féle sutyerák, aki jó tackler és turnovereket tud kiharcolni, ami egy safetynél nem hátrány. És hát JNo távozása óta ritka szoft banda lett a secondary, ha mást nem, egy kis attitűdöt hozni fog a srác 😊 Persze kérdés, mennyi időre lesz szüksége a poszt megtanulásához.

Haynes még az érdekes játékos, Hurney húzott már néhány alulméretezett DE bustot, amit most előszeretettel fel is hoznak, és valóban simán lehet, hogy Haynes is megy majd a levesbe pár év múlva. De húzott már egy elég jó pass rushert az Ole Miss-ből... 😊 Nyilván első évében még az aktív keretbe kerülés is nehéz lesz, mivel pályára csak 3rd&longnál lehet egyelőre küldeni, de a sebessége és a technikája se rossz, szóval van, mire építkezni, Addison is így kezdte, sőt ő nem is számított egy különösebb tehetségnek.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Na így jobban utánajárva a prospecteknek és végiggondolva mi lehetett a logika a választások mögött:
- Moore-t nagyon nem kell magyarázni, kellett egy mélységi elkapó, akiben komoly fantázia van, teljesen ok
- Jacksont sztem nem nickelben fogjuk használni, hanem a szélen, illetve mindenhol a pályán ahol gyors ember van az ellenfélnél. Nem buta elgondolás, meglátjuk mennyire fog működni
- Gauldent safetynek hoztuk, talán Igo írta twitteren, hogy újra draftoltuk Godfreyt. Hát, van benne valami, hátha, ezúttal több sikerünk lesz benne.
- Thomas no brainer, sztem nagyon fasza lesz és pont elég idő áll rendelkezésre tanulni Olsen mögött.
- Haynest a nyilatkozatok alapján egyértelműen DE-nek hoztuk, nem tudom mi lesz ebből a projektből, de elég érdekesnek ígérkezik a kísérlet. Ron azt is elmondta, hogy nem akarunk izmot pakolni rá, így is képes lehet segíteni nekünk egyértelmű passz szitukban. Hát meglátjuk. Addisonnál is 25 fonttal könnyebb, ráadásul 25 éves, nem lepne meg ha nem lenne belőle semmi.
- Carter és Smith is a ST-ben kaphatnak első körben szerepet, illetve ha valamelyikük beválik akkor jövőre is megvan a kezdő LB trió, hiszen TD visszavonul, Shaq átveszi a helyét, kell valaki az első két downra. Erre alkalmasak lehetnek, többet nem látok egyikükben sem. Mayonál kell jobbnak lenni, nincs megugorhatatlan magasságon a léc.
- Norton egy runstuffer NT lehet, ha minden fasza Poe mögött előbb-utóbb kitanulja a szakmát.

Szóval a koncepció nagyjából látszik, de a DB-k (és a LB-ek) vonatkozásában a dartsos hasonlat találó. Érdekes, hogy a támadókra csak két picket lőttünk el, de azok jóval átgondoltabbnak tűnnek, mint a védők esetében. Az UDFA játékosok közül említésre méltő a három guard, nem lepne meg, ha egyikük rostert fognak, illetve jött egy érdekes QB is egyelőre elég komoly cripple fight megy a backup posztért. Sztem legkésőbb a TC-ig visszahozzuk DA-t, ha csak nem mutat valaki a három jelölt közül olyat, ami alapján hosszútávon lehetne vele számolni. Mondjuk így, hogy nincs veterán csere, legalább sok lehetőséget kapnak majd a fiatalok edzésen. Viszont az tény, hogy ha Cam csak egy-két meccsre is kiesik, nekünk reszeltek. Futó nem jött, most jön a CAP felszopkodás level1000, de CJ Anderson vagy Murray könnyen itt találhatja magát, mert darabra sincs sok futónk...

Összességében nem rossz a helyzet, az O-nak egyértelműen javulnia kell tavalyhoz képest, a D Ron ittléte óta top10-en kívül sztem csak a legelején volt, amikor vak világtalanok szaladgáltak a pályán (Fua és társai) szóval papíron jobbnak tűnünk, mint tavaly, aztán meglátjuk ebből mit sikerül kivinni a pályára.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
De egyebként a legizgatotabb Gaulden miatt vagyok, hogy vele mi lesz
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
Összeségében ugy olvasom hogy a jó mentalitású de nem über tehetséges játékosokra mentünk.

DJ Moore annyira nem kellet hogy ne cseréljünk pár helyet hátra plusz egy 3 körért. DE mondjuk ha komolyan felépül akkor lesz egy Fiatal sokrétú elkapo sorunk Funchess, Samuel, Bryddal együtt.
Egy nagyon jó elkapó edzővel sokat ki lehet ebből hozni. Mooreba látom hogy ugy használjuk mint Cotcheryt.

Donte Jackson szerintem ezen a helyen ő jó húzás. Szélen is eltudom képzelni hogy rárakjuk a gyorsabb elkapokra akik egyszerűbb utvonalakat futnak, de majd Elderrel lemeccselik ki lesz Munnerly utodja, örülnék ha már idén kiszoritaná valaki.

Gauden-t baromira nem értem.
Ha Safety-t akartunk és ne legyen kérdés hogy azt akartunk, akkor hizhattunk volna telibe azt.Volt még azért készebb játékos is. Ez nem igazán tetszik olyan Colin Jones upgradenek érzem, a srácot. Mondjuk ha ez azt jelenti hogy fogunk játszani Dime-ot akkor tetszik, de azt kétlem. Nem érzem hogy olyan Tiszta kezdő Safety-t kaptunk volna, pedig 3 körbe ment volna.

Ian Thomas ellenben a Safety neddel ezt jól oldottuk meg minden téren hasznalható, pár évig jól egésziti ki olsent. Meg van benne a képesség hogy potolja is ez tetszik és jó helyen jött, ár érték arányba legjobb húzásunk.

Haynes
Ez is kb olyan pick, hogy ha a Patriots lennénk értem is, mert ők tudják használni az ilyen OLB/DE
Corner/Safety hibrideket de mi ilyen szempontbol eleg konzervativak vagyunk.Nem tudom hogy illik ő be bárhova , SAM et csinálunk belőle esetleg vagy szed magáta 15kg izmot? Fogalmam sincs teljesen érthetetlen minden mar csapatnál erteném de nalunk akik ennyire tisztán 4-3 at játszanak nem vágom.

További 2 LB pickre nem is irok semmit latszik hogy Mayot mi se akarjuk, ugyhogy huzogattunk valakit hátha valaki jó lesz,

DT pickbe meg azt érzem hogy nem tudjuk jobban ellőni ez a srác meg valamiért tetszett és akkor jövőre Love-ot lehet kitolja.

Foglalkoztunka Safety és a Tightend needdel, ami mindenképp jó előjel.

UDFA és késő körökben olyan posztok jöttek akiknek a képzésében hagyományosan jók vagyunk(Guard LB DT) hátha bele nyúlunk valami jóba.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Mondjuk azt jól csináltuk, hogy hoztunk három guardot, egyikből csak lesz vmi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Carolina Panthers undrafted free agent tracker  247sports.com/nfl/carolina-panthers/Bolt/Carolina-Panthers-2018-undrafted-NFL-free-agency-tracker-117799745

#KeepPounding
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
A végén sikerült húzni két LB-t (igazából hármat, mert kötve hiszem, hogy Haynes azzal a felépítéssel nálunk DE lesz) meg egy DT-t, magyarul az utolsó négy picket kidobtuk az ablakon. Ellenben O-fal depth nuku.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
Jott a kesoi LB pick is
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Marquis Haynes DE
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Megy ez, ha van egy nap gondolkozni 😊 Thomas qrva jó lesz.
gabokocka
Reméljük, papíron nagyon jó a pick

Perception is reality.