NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Gman 😕
Jobbulást neki, remélem felépül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Öröm boldogság, hazatértünk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Na akkor újra itt, hasznalhatatlan volt a másik
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Ja ja, ugyanúgy folytatjuk ott is, csak a név változik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Akkor találkozunk odaát. 😕

#KeepPounding
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Szerintem pont ütik egymást.

Carterből kinézem hogy Coverageben is megállja a helyét, de ezt nem fogjuk egy újonc kesőikörös LB bizni, ha meg 3Lb van a palyan amugy is futasra számítasz.

Smith meg szerintem egy elég jó Goalline 4LB lehet, és megint csak az hogy nem bizod a futás megállitast egy újoncra 1-2 yardon, igy megint semmi értelme őt küldeni mayo helyett.

Talan ez az utobbi lesz érdekes hogy ki megy fel 4. nek ha rövid yardos a szitu.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Amúgy Ti el tudjátok képzelni, hogy valamelyik újonc LB beverekedi magát a csapatba az első négy hétre, vagy Mayót kell majd nézzük szerencsétlenekedni? Nyilván sokat nem várok tőlük, csak valahogy izgalmasabb volna olyan valakit nézni, akiről nem tudod hol a plafon, mint egy olyat, akinél már láttuk....

Egyébként qrvára meglepne, ha így lenne ismerve a szokásainkat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Samuel is focizott ma a többiekkel
#boldogság

Kezdek ráizgulni az új WR sorra, innen jó pofára esni 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Na azt mondját Jackson szélsőnek tanul. Illetve hogy az az első mert ugy tervezik ott fog KEZDENI. Nyivál ha minden a terveik szerint halad, de akkor nem 2db baszó nagydarabb cornerrel tervezünk szélre.

Ez megint csak egy 15 ös kanyar a secondaryben. Bradberry=Tilman
Jackson=Norman, Searcy=Harper
Adams=Coleman

Na ebből ha nem jön össze a Jackson=Norman vagy ahhoz közeli akkor lényegében baszhatjuk.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Köszi a válaszokat. Azt hittem van valami konkrét infó az új tulaj focihoz való hozzáállásáról ami merőben más mint amit a panthers eddig csinált. Pl cam helyett egy prototípus fehér 2 m-es qb legyen az irányító, vagy jobban akarná preferálni a nagy darab sideline wr-eket a sok seggrakéta helyett meg ilyesmi. De akkor csak az tűnik biztosnak, hogy lesznek változások, csak nem tudni milyen irányban.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Én nem nagyon hiszem, hogy minden marad a régiben...
Jakehomer
Én sem.
Gyurma Pappa
Mire gondoltok?
peach
Meglepne, ha azért költött volna 2+milliárd dollárt, hogy aztán visszaüljön a seggére és nézze, mit csinálnak az előző tulaj emberei. Ha talán nem is azonnal, de ki lesz itt pucolva a teljes front office. Aztán meg majd jön a város zsarolása egy új stadionért. Például 😊
Jakehomer
Yepp, hasonlóan gondolom. Nagyon romantikus gondolat, hogy minden marad, de kétlem. Először szerintem valami co-GM érkezik majd, aztán szépen lassan átadja az új tulaj elképzeléseit, aki nem tud azonosulni, az mehet. Kicsi a valószínűsége, hogy az új gárda mondja azt, hogy "hát jó, persze akkor legyen neked igazad".

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Én nem nagyon hiszem, hogy minden marad a régiben...
Jakehomer
Én sem.
Gyurma Pappa
Mire gondoltok?
peach
Meglepne, ha azért költött volna 2+milliárd dollárt, hogy aztán visszaüljön a seggére és nézze, mit csinálnak az előző tulaj emberei. Ha talán nem is azonnal, de ki lesz itt pucolva a teljes front office. Aztán meg majd jön a város zsarolása egy új stadionért. Például 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Nagyon meglepne, ha saját tartalékból fizette volna ki. Egy jó kis szindikált hitel lehet itt. Cirka 11 milliárd dolláros vagyonból nem tartasz 2,2-t vagy ahhoz közeli összeget kp-ban.

Amúgy elég könnyen lezárult ez a tranzakció, pedig még olyanokat is lehetett hallani az elején, hogy P. Diddy összeránt pár befektetőt és Capy-t ide hozza qb-nak 😀
undisputedly
A mai viszonyok között, nem lehetetlen hogy volt ennyi kp-ja itt-ott-amott. Ezek a vagyonbecslések inkább nagyságrendek, mint pontos számok, persze ettől nem tévednek akkorát, hogy valakinek 4 millió dollár a vagyona és mégis felkerülnek a Forbes listára. Ohh wait....

A válság óta az, hogy emberek/cégek (akár hedge fund befektetők) is hatalmas kp állományon ülnek, teljesen normálisnak mondható.

Persze valószínűbb a hitel.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
És ez nem is olyan jó ár, mert eleve 2,3-ra volt felbecsülve a franchise, volt ajánlat 2,5-ért (csak állítólag az azonnali cash részét nem tudták produkálni), JR meg egyenesen 3 milliárdot szeretett volna kapni.Jakehomer
Erről van link valahol? Szívesen megnézném, hogy mi alapján becsültek ekkora árat, mert a nyilvános infók alapján nekem nem jön ki a majd 1 mrd-s áremelkedés.
Gyurma Pappa
Nem "hivatalos" csak a Forbes tavalyi becslése, de sokan abból indultak ki, hogy ennél biztos több lesz a vételár.

 www.forbes.com/nfl-valuations/list/

Ami durva, hogy Teppernek nincsenek likviditási problémái, le tudta rakni a teljes összeget az asztalra.
Jakehomer
Nagyon meglepne, ha saját tartalékból fizette volna ki. Egy jó kis szindikált hitel lehet itt. Cirka 11 milliárd dolláros vagyonból nem tartasz 2,2-t vagy ahhoz közeli összeget kp-ban.

Amúgy elég könnyen lezárult ez a tranzakció, pedig még olyanokat is lehetett hallani az elején, hogy P. Diddy összeránt pár befektetőt és Capy-t ide hozza qb-nak 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
25 éve ez megy, szóval nem lesz újdonság. Jerry is ezt a vonalat vitte. Én ezért nem számítok nagy változásra, azt max pofáraesek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Sok turelmet a Steelers fele epitkezeshez 😀 Cserebe nyugodtan lehet pihenni free agency idoszakban, nem kell nagyon figyelni a hireket.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Én nem nagyon hiszem, hogy minden marad a régiben...
Jakehomer
Én sem.
Gyurma Pappa
Mire gondoltok?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most már Tep(p)erhettek 😛 😀

Bocs😉

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
És ez nem is olyan jó ár, mert eleve 2,3-ra volt felbecsülve a franchise, volt ajánlat 2,5-ért (csak állítólag az azonnali cash részét nem tudták produkálni), JR meg egyenesen 3 milliárdot szeretett volna kapni.Jakehomer
Erről van link valahol? Szívesen megnézném, hogy mi alapján becsültek ekkora árat, mert a nyilvános infók alapján nekem nem jön ki a majd 1 mrd-s áremelkedés.
Gyurma Pappa
Nem "hivatalos" csak a Forbes tavalyi becslése, de sokan abból indultak ki, hogy ennél biztos több lesz a vételár.

 www.forbes.com/nfl-valuations/list/

Ami durva, hogy Teppernek nincsenek likviditási problémái, le tudta rakni a teljes összeget az asztalra.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Én nem nagyon hiszem, hogy minden marad a régiben...
Jakehomer
Én sem.

És ez nem is olyan jó ár, mert eleve 2,3-ra volt felbecsülve a franchise, volt ajánlat 2,5-ért (csak állítólag az azonnali cash részét nem tudták produkálni), JR meg egyenesen 3 milliárdot szeretett volna kapni.Jakehomer
Erről van link valahol? Szívesen megnézném, hogy mi alapján becsültek ekkora árat, mert a nyilvános infók alapján nekem nem jön ki a majd 1 mrd-s áremelkedés.

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Tepper az uj tulaj
Turóczi Szabolcs
Most már hivatalos, 2.2 milliard dodó volt a vételár és minden fontos marad a régiben (Charlotte, BoA, Hurney, Ron, Steelers fajta építkezés).
gabokocka
2.2 😮

Az sejtettem, hogy többet fognak adni, mint a Billsért, de nem gondoltam, hogy 2-nél több lesz. Egyszer majd jó lenne meg tudni, ez volt-e a legmagasabb ajánlat, vagy más is befolyásolta-e a döntést. Ennyiből már vissza lehet vonulni.
Gyurma Pappa
És ez nem is olyan jó ár, mert eleve 2,3-ra volt felbecsülve a franchise, volt ajánlat 2,5-ért (csak állítólag az azonnali cash részét nem tudták produkálni), JR meg egyenesen 3 milliárdot szeretett volna kapni.

Kicsit kamu volt állítólag a licit, a többi tulaj végig Teppert akarta. Ha lehet hinni a pletykáknak, másnak nem volt reális esélye, ő viszont nem volt hajlandó többet adni a 2,2-nél.

Én nem nagyon hiszem, hogy minden marad a régiben...

Perception is reality.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Tepper az uj tulaj
Turóczi Szabolcs
Most már hivatalos, 2.2 milliard dodó volt a vételár és minden fontos marad a régiben (Charlotte, BoA, Hurney, Ron, Steelers fajta építkezés).
gabokocka
2.2 😮

Az sejtettem, hogy többet fognak adni, mint a Billsért, de nem gondoltam, hogy 2-nél több lesz. Egyszer majd jó lenne meg tudni, ez volt-e a legmagasabb ajánlat, vagy más is befolyásolta-e a döntést. Ennyiből már vissza lehet vonulni.

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Kiváncsi vagyok hozunk-e végúl safety-t. Számunkra valahogy így nézki a lista.

Reid: hímnusz térdelés
Vaccaro: sérülékeny, nem az Ron karakter
Boston: tavaly raktuk ki
Mitchel: öregedő ex
Parker: inkontisztens ex
D Butler: cornerből safety ex

Nem biztos higy bárki jobban bejönne mint Searcy, annak ellenére hogy mindenkit jobb játékosnak tartok.

Vaccaro-t hoznám el. Évek óta lenyúl minket a Saints, nekem ne mondja senki hogy az nem segítet nekik ellenünk az, hogy leigazolták tavaly Kleint, Ginn-t.

Szóval bárkit igazolunk van esély hogy besül, de szerintem a legkisebb kockázat Vaccaroba van és ő a masodik legjobb játékos is.
Ha a IR en tölti az évet 3,5 millioért még az is jobb mintha meg se probálnánk vele. Egyebként karakterben meg játékban is hasonló Gauldenhez
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Tepper az uj tulaj
Turóczi Szabolcs
Most már hivatalos, 2.2 milliard dodó volt a vételár és minden fontos marad a régiben (Charlotte, BoA, Hurney, Ron, Steelers fajta építkezés).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Szépen átakakult az offense, és ugy tűnik inkabb javára. Az egyetlen gyengülés LG poszton érte a csapatot, és azon lehet vitatkozni hogy ha nem jön még safety akkor Coleman a tavalyi formályában veszteség e egy Searcyhez képest.


Norwell szintet senki nem fog hozni, de egy közeoes Guarddal még nem kéne összeomlania a falnak. Matt Kalilnak voltak jó meccsei tavaly. Mégis csak első körös és rookie évében pro bowler volt. Fiatal is szerintem korrekt kezdő lehet belőle. Ryan Kalil reméljük tud kezdeni egész évben. Turner nem volt Túl ász tavaly. Ha Ryan egeszséges, Matt fixál egy 3as fölé 4 es alá szintet, Turner összekapja magát, Williams hajt az szerződésért. Találunk egy Elmegy Guardot, akkor ez a fal még jobb is lehet mint tavaly.

Elkaposor az teljesen más lesz. Szerintem pofás csapat. Kicsit a 15 ös re emlékeztet karakterben. Sok kicsi gyors játékos egy veretan 3.downos slot elkapó, lyukas kezű veterán speedster.

Bersin viszont jön vissza hogy legyen még egy magas srác 😅
Itt mindenképp javultunk tavaly óta

A Tightend feladatok 80% tavaly Dicksonnak Manhertznek és Armahnak kellet megoldani.
Most Egy Olsen Thomas ilyen arányú használata azért komoly javulást fog hozni

Hoztunk egy Olcsobb frissebb kevésbé lyukas kezű powerbacket.

Támadó Kordinátort cseréltünk

Newtonnak van válla az elsőhéttől

Egy jobb O-ban bizhatunk mint tavaly.