Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár infó magától Gattlemantől Mobileból:
 www.charlotteobserver.com/sports/nfl/carolina-panthers/article128976694.html
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Dorseyt pletykálták, mint potenciális Bills OC, de végül nem ő lett, úgyhogy marad rajtunk. Pedig ott is megnéztem volna vmi változást.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Turner meg megy a probowlra. Nehéz volna azt mondani, hogy az idei teljesítményével kiérdemelte, de örüljünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Bills interview Panthers QBs coach Ken Dorsey
 www.charlotteobserver.com/sports/nfl/carolina-panthers/article127354569.html

#KeepPounding
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Luke lemondta a probowlt, nem meglepő.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Volna egy két javaslatom az üres posztok betöltésére 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/01/17/panthers-wide-receivers-coach-ricky-proehl-stepping-down/amp/
Gorro
Kiderül, hogy miatta voltak-e szarok a WR-ek 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/01/17/panthers-wide-receivers-coach-ricky-proehl-stepping-down/amp/

#KeepPounding
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Érdekesség, hogy Wilks az előszezon utolsó meccsén már tevékenykedett kváci DC-ként, ő hívta a playeket.

Utánanéztem, akkor a Steelers 122 yardot és 6 pontot tudott csinálni. Most nyilván ennek semmi jelentősége nincs, a cserék cseréi játszottak, de mégis biztatóbb a helyzet, mintha 50 pontot felpakoltak volna ellenünk.

Egyébként bár sok extrát nem mondott, azt fontosnak tartotta kihangsúlyozni, hogy agresszív D-t szeretne. Meglátjuk, bizakodjunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Fewell nem jött, Holcomb viszont maradt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Jabrill Peperst behuzzuk és Will-t csinálunk belőle. Már látom is
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
1/8 ra nagyon adja,hogy edge csak ugye kit?
Janek
A top10-es prospecteket szarrá lehet tesztelni, most meg nem mondom, kit kéne vinni. Ha valakibe nagyon beleszeretünk, azért fel is lehet menni, de ha adott esetben lesz 5-6 olyan játékos, aki hasonló kaliber Gmanék szerint, akkor néhány helyet le is lehet mozogni, majd az extra pickkel visszjönni az első körbe a második elejéről és ott húzni valakit.

Az a szerencse, hogy azokon a posztokon erős a draft, ahova nekünk kell ember (DE, RB, TE, S), kivéve az OT, de oda már csak elvből sem húzunk 😊

Illetve várjuk meg az FA piacot, mert ha ott hozunk valakit, akkor az leszűkíti a draft eleji opciókat (pl. ha jön JPP, ne DE jöjjön 1/8-ra, mert agyfaszt kapok).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
1/8 ra nagyon adja,hogy edge csak ugye kit?

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
McDermottot állítólag követi Holcomb, Wilks lesz a DC, elhozzuk Fewellt DB coachnak. Így a LB edzői poszt üres egyelőre, mondjuk ha valami miatt nem aggódom, akkor az ez a poszt.

Nézzük a játékosokat i:

QB: Cam, DA, Webb
Itt nem hiszem, hogy variálnánk, a lényeg, hogy Cam ismét élvezze a játékot, olyan helyzeteket kreáljunk a pályán, ahol érvényesülni tudnak a kiemelkedő képességei. Az nem az, hogy 5 másodperc kell, mire az elkapók megfutják az útvonalaikat. Alapvetően ezen fog múlni a szezon, ha sikerül kiaknázni, ami benne van, akkor hurrá, ha nem akkor megint verik majd, mint a répát, rossz döntéseket fog hozni, frusztráltak és szarok leszünk. Anderson az idei Bucs meccs ellenére is bőven a jobb bakcup QB-k közé tartozik, 2.25 millióval van a capben, teljesen korrekt. Webb külön sztori. Ugye rendkívül atletikus egy QB-hoz képest, mi ezt azzal próbáljuk kihasználni, hogy a ST-ben zúz, tovább kick returner. Nóóóóóórmális? Az oké, hogy fenn van ST-ben, de könyörgöm, nincs alkalmasabb játékos kick returnernek, mint a 3rd string QB? Az meg a másik, hogy mi a rákért nem rajzolunk fel legalább 1-2 playt rá meccsenként? Wildcat, option, passz Camnek, akármi. Nem hasít annyira az offense, hogy ilyen könnyen lemondjunk egy ilyen lehetőségről. Magyarán itt nagy változás nem lesz, max Webb lesz cutolva (900k nyerhető vele), de sztem ő is marad és továbbra is három QB-val megyünk neki az idénynek.

RB/FB: Stew, Fozzy, CAP, Tolbert (Devon Johnson, Darrel Young)
Már többször megénekeltük, hogy kifejezetten szarul használjuk a futókat. Ugye Stew a no1, itt nincs is vita, végre ő futja az 1 yardos TD-ket, nem Camet töretjük össze, ez pozitív. Viszont ezen kívül minden botrány. Fozzy 3rd down backnek még talán oké, de Tolbert szerepe totál homály, szarul blokkol, őt keressük sokszor passzokkal, egészen kriminális az egész. Eközben pedig CAP inaktív, pedig amikor Stew sérült volt, nem helyettesítette rosszul. Stew 8 millió fölötti lóvéval van a sapiban, ennek ellenére én nem vágnám ki, ha sikerülne a falat összerakni, meggyőződésem, hogy lubickolna, a leviteléhez meg még mindig 3-4 védő kell. Fozzy szabadügynök, nem marasztalnám, inkább a drafton hoznék alternatívát Stew mögé/mellé, aki egy-két év után (vagy akár rögtön) every down back lehet (akár Fournette is lecsúszhat hozzánk a drafton). Tolbert kivágásával 750 k szabadulna fel, nem nagy összeg, de több mint a semmi, azonnal meg kéne lépni, és akár a draft végén, akár UDFA-k között kukázva, akár a szabadügynökök közül (FA lesz többek között DiMarco, Felton, Reece és Juszczyk) hozni valakit. Young future contractja

WR: Benji, FunFun, Ginn, Philly, Bersin, Byrd, (Garrett)
Na, ez a másik része a csapatnak, ahol nem annyira sikerül kiaknázni a játékosokban rejlő lehetőségeket. Benjinek voltak egészen borzasztó meccsei, motiválatlannak tűnt, szart az egészbe. Aztán a szezon végén, két meccsen meg hozta, amit várni lehet tőle, kár, hogy már semmi tétje és értelme nem volt. Neki a fejét kell rendbe rakni sztem, továbbá itt is olyan playeket kell hívni, ahol olyan helyzetbe tudjuk hozni, hogy kidomborodjanak az erényei. Ő nem egy AB vagy Julio, akinek mindegy hova rakjuk, megold mindent, viszont jól használva nagyon értékes fegyver, simán 1000 yard 10 TD kéne legyen az alap nála. FunFun dettó. Ginn szerződése lejár, ugye korábban azt írtam nem kéne hosszabbítani vele, a szezon második felében viszont életre kelt, úgyhogy, ha nem kér sokat, maradjon. Persze ne azon az áron, hogy mást nem hozunk, mert akkor inkább ne hosszabbítsunk vele. Philly RFA lesz, de jelen állás szerint még original tendert sem adnék neki, egyszerűen qrvára nem használjuk, így tők fölösleges neki másfél millás fizut adni, arra a szerepre Byrd is bőven jó lesz. Bersin ugyanaz. Keyarris Garrett ugye eltöltötte a teljes szezont a PS-ben, nem hiszem, hogy akkorát fejlődött volna, hogy idén tényező lesz, hiszen egyáltalán nem használunk sok elkapót, azt pedig nem látom, hogy a depth chart negyedik helyénél előbbre kerülne. Ráadásul ő hasonló felépítésű elkapó, mint Benji és FunFun, így max tőlük venne el snapet, aminek semmi értelme, még FunFunt se használjuk rendesen. Azt beszéltük eddig, hogy egy komoly deep threat kéne, ami igaz is, de Cotchery szerepét se sikerült senkinek betölteni, nem bánnám, ha hoznánk egy veterán, megbízható elkapót, akit 3rd downoknál nyugodtan célba lehet venni. Meg kell várni a cutokat, nem biztos, hogy egy nagyobb név jelentené automatikusan a megoldást, de valami vérfrissítés kell, a drafton például a harmadik negyedik körben kifejezetten örülnék egy Ginn utódnak (ha már Byrdben nem látjuk a jövőt).

TE: Olsen, Dickson, Manhertz (Simonson, Eric Wallace)

Olsen mellé Shockey lelépése óta nem sikerült normális társat találni. Pedig keressük, ez a tavalyi drafton és az edzőtáborba hozott arcokból kiderül, de eddig zéró siker. Dicksont, ha kihajítanánk, több mint két millió szabadulna fel, azt mondom, simán mehet. A többiekben rostertölteléknél többet nem látok, tehát mindenképp kell hozni valakit. Bennett, Gresham, Doyle, Cook lesznek az értelmesebb szabadügynökök, nem tudom, kibe érné meg befektetni, könnyen lehet, hogy még cutolnak is olyan arcot, aki számunkra hasznos lenne, de a drafton sem ártana hamarabb körülnézni, mint a hetedik kör.

OL: Oher, Norwell, Kalil, Turner, Remmers, Williams, Gradkowski, Larsen, Wendell, Scott meg egy rakat töltelékember.

A sarokpont. Össze kell rakni a falat rendesen. Oher ugye visszajön, de nem életbiztosítás, a fél szezont kihagyta agyrázkódás miatt. Szóval bármi lesz, kell B terv. Norwell RFA, ő alsó hangon második körös tendert kap. Kalil szintén IR-ről jön vissza, már nem is fiatal, de van még benne kakaó, ez meggyőződésem. Turner szerződése utolsó évébe lép, lassan vele is el kell kezdeni tárgyalgatni. Remmers felőlem mehet világgá, ha csak olcsón nem tudjuk megtartani, mert abban az esetben cserének jó volna. Williamsben egyelőre cserénél többet nem látok, de még két évig olcsón itt van, az nem rossz és ez idő alatt fejlődhet tovább. Gradkowski ugye cserének jött, erre egyszerre esett ki Kalillal. Pech. Viszont így Larsen hosszabb távon is szerepet kapott, nekem ő teljesen megfelel, mint csere belső falember, így Gradkowskitól akár meg is válhatunk, 750k-t felszabadítva a sapiból. Kéne hozni egy minőségi tacklet a szabadügynökpiacról, nézzük a felhozatalt: Whitworth bár már nem fiatal, még mindig elit szinten nyomja, nálam ő lenne a no1 célpont. Vollmer se szar, csak állandóan sérült, így vele nem biztos, hogy beljebb lennénk. Érdekes lehet még Reiff vagy Wagner, közülük is bárki azonnali előrelépés lenne. A kérdés ugye csak az, hogy ki kerül ki tényleg a piacra, és kit tart meg jelenlegi csapata. Még egy nevet bedobnék: Matt Kalil. Az utóbbi években a sérülések kinyírták, amikor tudott játszani akkor is elég gyengus volt, de egy próbát mindenképp megérne, low risk high reward alapon, plusz ugye a bratyó miatt sztem szívesen is jönne ide. A lényeg, a fentiek közül legalább egy játékost meg kéne szerezni. Akkor lenne három tackle (FA, Oher, Williams), ha Remmerst visszahozzuk négy. A belső hármas adott, Larsen sztem jó csere, és én draftolnék valakit a középső körökben, aki később akár Kalil utódja lehet. Tackleben nem bővelkedik a draft, szóval lehet idén se húzzuk be a megváltót, aki éveken keresztül védi majd Cam seggét.

DE: CJ, Addison, Ealy, Delaire, Horton, Webster

Csak Ealy, Delaire, és Webster rendelkezik szerződéssel, úgyhogy itt lesz munka. Első körben CJ-vel megállapodnék. Maradni akar, tavaly bizonyított, idén hangoztatta, rotációba biztosan, ha a másik oldalon elit játékos játszana, a kezdőben is simán elfér, a lassú kezdés után egészen jól nyomta a szezon második felében az alacsony sack szám ellenére. Addison nehéz kérdés, fingom sincs, mi lesz az ára a piacon. Ugye 9.5 sack az 9.5 sack, de valahogy mégse lehet komplett DE-nek nevezni és olyan pénzt adni neki. A kérdés csak az, mi az a lóvé, amiért maradna. Ez számomra az offseason legnagyobb kérdése. Ha most kéne valamit mondanom, sztem elengedjük és fizessen más neki rengeteget. Horton ugye vészmegoldás, ha jön egy jó játékos, ő nem lesz rosteren. Ealytől vártuk idén az előrelépést, hát az nem jött, inkább visszalépett. Kár érte, még egy év van az újoncszerződésből, ha jövőre villant végre, akkor öröm boldogság, ha nem, akkor sztem megköszönjük neki az eddigieket. DE-et nem feltétlenül az FA-k közül szemezgetnék, hiszen qrva drágák lesznek és nem sok olyan játékos lesz, aki nekünk kellene. Ellenben a draft csurig lesz elit pass rusher prospecttel, úgyhogy nagyon megfontolnám, hogy itt találjuk meg a hiányzó láncszemet a védőfalba.

DT: Short, Star, Butler, Soliai, Love, Crume, Alecxih

Short hosszabbítása a legnagyobb kérdés, visszafogottabb szezonja volt, de ő még így is bőven megéri a pénzt, másrészt, ha rá nem költünk, akkor ki a tökömre fogunk. Star ötödik éves opcióval fog nyomulni, Butler pedig várja a kiugrási lehetőséget. Soliai teljesen felesleges igazolás volt, de legalább a mi szintünkön drága. Love pont az ellentéte, ő szinte ingyen van itt, mégis hasznos kiegészítő ember. Őt én megtartanám, Soliait kivágnám, Short hosszú távú szerződés - ennél előnyösebb helyzetben nem leszünk, egy tag után szerintem drágább lenne, nem hiszem, hogy a következő szezonja ne lenne jobb, mint a mostani – és én azt mondom, itt készen is lennénk. Soliai kivágása után 2.5 millió szabadulna fel.

LB: Luke, TD, Shaq, Klein, Mayo, Cash, Norris, Jacobs

Ha erre a posztra egy kanyit is költünk, vagy egy negyed draftcetlit áldozunk, rohadt mérges leszek. Három első körös playa, akik közül Shaqet alig tudtuk a pályára küldeni, egyedül Luke sérülése lehet kicsit aggasztó, de nélküle is a TD, Shaq páros olyan, hogy a csapatok 90% simán elfogadná nickel package-nek. Klein szerződése lejár (Jacobsé is, de ő nem tényező), mehet nyugodtan, valahol sztem kezdő lesz. A többiek bőven jók cserének, szóval itt tényleg megvagyunk.

CB: Bradberry, Worley, Johnson, Young, Sanchez, Teddy Williams és két future contractos

A három draftolt játékosból kettő beválni látszik, Bradberry és Worley is szépen fejlődik, ellenben Sanchez nem tűnik túl ígéretesnek (finom voltam). Johnson egész korrekt pickup volt, nem rossz nickel, de itt véget is ért a roster érdemi része, ami azért aggasztó. Pláne, hogy Johnson szerződése lejár. Szerintem őt meg kéne tartani, nem hinném, hogy drága lesz, és legalább már ismeri a rendszert. Teddy Williams szerződése is lejár, remélem, nem igazoljuk vissza. Ellenben új arcokat kéne szerezni, én inkább a veteránokat preferálnám, nem hiszem, hogy két másodéves mellé újabb fiatal CB jelentené a megoldást. Elég sok FA lesz, aki jó is lehetne nekünk, drágább is, olcsóbb is, Trumaine Johnson, Gilmore, Kirkpatrick, Claiborne, Amukamara, Munnerlyn, Darius Butler, Bouye, Leon Hall a teljesség igénye nélkül. Közülük kéne valaki, akkor a Bradberry, Worley, Johnson és egy FA négyessel sztem korrektül neki lehet menni a szezonnak, még egy ST ászt kell kukázni melléjük.

S: Coleman, Boston, Griffin, Jones, Dixon, Marlowe

Ide sem ártana az erősítés. Coleman játékán látszódott, hogy elment Norman, Boston csinál egy-egy nagy játékot, aztán meg totál vakon van, Griffin nem nagyon jelentett érdemi előrelépést sajnos, a többiek meg rostertöltelékek. Berry ideális célpont lehetne FA-n, de sztem Gmannek nagyon drága lesz, másfelől nem biztos, hogy elengedi a Chiefs. Ha ő nem jön, még mindig van alternatíva, Tony Jefferson sem jönne rosszul. Idén a drafton is akadnak elitnek tűnő safetyk, szóval akár ott is lehet próbálkozni. Az ideális az volna, ha Coleman mellé jönne egy kezdő, aki optimális esetben jobb is mint Coleman. Boston menne vissza harmadik számú S-nek, a negyedik (ötödik) posztot meg lebokszolják egymás közt a többiek.

ST: Gano, Lee, Jansen, Palardy

Ganót ki kell hajítani, 3.1 millióval lennénk beljebb, egy rookie is lenne hasonlóan hatékony, mint ő idén. Jansennel nincs gond, Lee drága, de nagyon jó, viszont Palardy is elfogadható volt. Mivel nem állunk szűkösen, én azt mondom, Lee maradjon, ha már 4. kört adtunk érte, ne küldjük el egy szezon után. Esetleg egy új szerződést adhatnánk neki, és akkor a cap száma is lejjebb menne. 3.4 millió a fizuja, szerintem ezt egy hosszabbítással le tudjuk legalább egy misivel faragni. Palardy ERFA, tehát a végső cutokig mindenképp megtartanám, bármikor beüthet a szar, nem volt ő rossz idén.

Összegezve cutolni kellene Tolbertet, Dicksont, Gradkowskit, Soliait és Ganót ezzel több mint 9 milliót nyernénk, ami nem elhanyagolható, miközben egyáltalán nem gyengülne a csapat.

Norwell RFA tender, Ginn, CJ, Addison, Leonard Johnson, megtartása korrekt áron, Short tag vagy hosszútávú szerződés, de mindenképp maradjon. FA-ről egy, WR, egy OT, egy CB és ha lehet Berry/Jefferson. Jöhetnek továbbá a szokásos kukázós igazolások (mellesleg idén ezek elmaradtak, szarabbul is szerepeltünk…), majd úgy nekimenni a draftnak, hogy nyugodtan húzhassunk BPA alapon, ne úgy mint idén, amikor sikít CB-ért a depth chart. Viszont 1/8-ra olyan játékos jöjjön, aki az első évében is azonnal hozzá tud tenni a csapat játékához, az elmúlt ét évben húzogattuk a projekteket, Shaq és Butler is egyelőre a jövő embere inkább, 1/8-ra ilyen luxust nem szabad megengedni magunknak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
McDermottnak sok sikert, feltételezem, Wilks lesz az utód.

Jakehomer
Már ha Wilksből nem lesz Rams HC 😊 | valszeg nem |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
McDermottnak sok sikert, feltételezem, Wilks lesz az utód.

JPP valóban érdekes FA, Gettleman ugye testközelből is ismeri, nem lepne meg és persze örülnék is neki, ha megcélozná. Ugyanakkor draftról is várható DE, jó a class és mivel a teteje is erősnek tűnik, már az első körben is minden esély megvan rá, hogy oda húzunk, nyilván ez egy csomó más dologtól függ. Tudunk-e FA-ről hozni OT-t? Mert ha nem, simán lehet, hogy reachelünk a drafton... Futót nem hoznék a piacról (WR-t annál inkább, DJaxet továbbra is jó ötletnek gondolom), a draft tele van jó RB-vel, nem tudom elképzelni, hogy ne vigyünk ki egyet.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 www.charlottestories.com/new-petition-asking-panther-management-bring-steve-smith-back-one-last-time/

#KeepPounding
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Edzői változások érdekesek lesznek, talán kicsit jobban belenyúlnak a játékos keretbe is. Rivera tobbször mondta el hogy mindent ugyan ugy csináltak mint tavaly. Persze csak ez az NFL itt reagálnak rá még 3 héten belül is . Lásd tavaly Falcons 0-35 aztán utána kikaptunk. Szerinte Támadó oldalon nek lesz nagy mozgás , érdrkes lenne Doug Martin ha a Buccs tényleg kivágja. Drafton szerintem első 2 körbe oda huzunk. OT és WR ert. Védóknél JPP nem akar megint 1 évre aláírni szerintem bizonyított idén meg a Gianst is hogy nincd szükségük rá , nem tudják megfizetni. Kifog menni a piacra és mi vagyunk a legjobb helyzetbe a tipikus 4-3 at használok közül , persze reális áron lenne értelme 2 evre még ide hozni , mondjuk évi 8-10 milla felette nemkéne. De nem tudjuk ő se mit akar inkább játszani vagy pénzt. A másik Berry lehetne ha nem jön össze JPP érte megérne többet adni , de a Chiefs szerintem tag árán is megtartja. Ha senkit nemhuzunk be akkor jönnek majd a közép szar veteránok igazolása aztan cutolása szezon előtt. Chris Longnak jó éve volt Pats Rotacioba , lenne értelme. Meg az az érzésem ha nem mi akkor a Pats húzza be JPP-t ( ott 1 evre is aláirna) Ti mit gondoltok nézegettek?
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
McDermott Buffalóban fog vizitálni.
gabokocka
Őszintén szólva remélem, ott is marad. Miközben Shula kapja a savat, és számára nem lehet kifogás a keret minősége illetve a sérülések, addig McDermott ugyanezekre hivatkozva felmentést kap, holott a D-ben sokkal komolyabb a talent level, majdnem minden évben oda draftolunk a magas pickjeinkkel. Ezzel együtt ugyanúgy kint van a blueprint a Panthers D megverésére is, mint az O leszedésére, elég megnézni, mit művelünk spread felállások ellen, egészen szánalmas. És persze ebben is közrejátszik az, hogy két újonc cornerrel játszottunk, ráadásul Bene a sérülése után fos volt, de pl az Oakland elleni meccsig már eljutottunk odáig, hogy egész vállalhatóan játszottak a db-k, de Carr sérülten is hülyét csinált belőlünk, és az volt az utolsó jó meccse...

A D visszalépése miatt Riverát is elő lehet (kell) venni persze. Azt hiszem, nem válna hátrányunkra egy kis vérfrissítés a védelmi stábban.
Jakehomer
Úgy néz ki ez telitalálat.
Mondjuk ha Shulát vinné magával és jönne ide McCoy az lenne a jackpot, de úgy néz ki McCoy is megy Buffalóba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Na, McDermott három helyre is megy interjúzni, Wilkset pedig a Skins DC posztjával hozták hírbe.

A dream scenario az lenne számomra, ha McDermott elhúzna, Wilks nálunk előlépne DC-vé, McCoyt pedig elhoznánk assistant HC-nek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Lement Gman sajtótájékoztatója is érdemi infó nélkül.
Nagy változásokra nem számítok, ha csak el nem visznek valakit (McDermott/Wilks).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
McDermott Buffalóban fog vizitálni.
gabokocka
Őszintén szólva remélem, ott is marad. Miközben Shula kapja a savat, és számára nem lehet kifogás a keret minősége illetve a sérülések, addig McDermott ugyanezekre hivatkozva felmentést kap, holott a D-ben sokkal komolyabb a talent level, majdnem minden évben oda draftolunk a magas pickjeinkkel. Ezzel együtt ugyanúgy kint van a blueprint a Panthers D megverésére is, mint az O leszedésére, elég megnézni, mit művelünk spread felállások ellen, egészen szánalmas. És persze ebben is közrejátszik az, hogy két újonc cornerrel játszottunk, ráadásul Bene a sérülése után fos volt, de pl az Oakland elleni meccsig már eljutottunk odáig, hogy egész vállalhatóan játszottak a db-k, de Carr sérülten is hülyét csinált belőlünk, és az volt az utolsó jó meccse...

A D visszalépése miatt Riverát is elő lehet (kell) venni persze. Azt hiszem, nem válna hátrányunkra egy kis vérfrissítés a védelmi stábban.
Jakehomer
Mondjuk az nem tudom kinek a döntése volt, hogy Klein a pályán legyen nickelben, miközben Shaq vigyorog a padon. Szarrá is dobáltak minket (pont az Oakland meccsen azt hiszem).

Tény, minden téren lehetne változtatni, viszont szerintem sehol sem fogunk...

Még a ST a legjobb 😀 😀 😀 (nyilván Ganot ne vegyük ide)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Igazából teoretikus az egész, mivel Shula marad. Nekem is McCoy lenne a jelöltem, őt mindenképp ide kéne hozni valamilyen formában. Turnertől én konkrétan agyfaszt kapnék, annak semmi értelme nem lenne.

Ami továbbra is problémám, hogy nem megfelelőképp használjuk a rendelkezésünkre álló erőket (de szépen fejeztem ki magam). A futó pozíció tökéletes példa erre, Stew nyolc elkapás (egész szezonban baszki, minden második meccsen kap el egy passzt, ami nonszensz, miközben egyáltalán nincs rossz keze, sőt). Azt meg se említem, hogy Tolbert tíz elkapást jegyzett. Benjire dobáljuk a mély labdát, Bersinre a jump ballt, stb, stb, stb... Könyörgöm, legalább azokat a fegyvereket használjuk jól ki, amik a rendelkezésünkre állnak.

A lényeg, hogy a falat rendbe kell rakni, anélkül megint meg leszünk répázva. Matskóból újra támadófal edzőt kéne kreálni, mert ez a váltás kurvára nem jött be. Illetve nem biztos, hogy emiatt lettünk szarabbak, de szerintem közrejátszott a visszaesésben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
McDermott Buffalóban fog vizitálni.
gabokocka
Őszintén szólva remélem, ott is marad. Miközben Shula kapja a savat, és számára nem lehet kifogás a keret minősége illetve a sérülések, addig McDermott ugyanezekre hivatkozva felmentést kap, holott a D-ben sokkal komolyabb a talent level, majdnem minden évben oda draftolunk a magas pickjeinkkel. Ezzel együtt ugyanúgy kint van a blueprint a Panthers D megverésére is, mint az O leszedésére, elég megnézni, mit művelünk spread felállások ellen, egészen szánalmas. És persze ebben is közrejátszik az, hogy két újonc cornerrel játszottunk, ráadásul Bene a sérülése után fos volt, de pl az Oakland elleni meccsig már eljutottunk odáig, hogy egész vállalhatóan játszottak a db-k, de Carr sérülten is hülyét csinált belőlünk, és az volt az utolsó jó meccse...

A D visszalépése miatt Riverát is elő lehet (kell) venni persze. Azt hiszem, nem válna hátrányunkra egy kis vérfrissítés a védelmi stábban.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Igo írta a huddle-n minden szavával egyetértek.

Meg kell újulnia az O-nak, jobban kell variálni a rövid és a hosszú passzokat. Ehhez pedig sztem új impulzus, új koordinátor kell. Persze illúzióim nincsenek, marad minden a régiben és szenvedünk tovább O oldalon, ha nem sikerül fasza falat rittyenteni 😊

"One argument I have seen against changing up the offense a bit is that Cam isn't particularly good at short quick throws.

Fug that.

It might have something to do with Cam spending the entire OTA and training camp in a system that calls for him holding onto the ball for 4 seconds and throwing deep ball after deep ball.

I have said since Cam was drafted every year in camp I am amazed about how long it takes for the plays to develop and Cam to throw the ball. It was not like that under the Fox regime.

A new offensive coordinator is needed. One that can take an intelligent, physical freak like Cam Newton to the next level. Cam has hit his ceiling under the current regime, but personally he still has much more room to grow.

There is no doubt in my mind that with a proper mentor, Newton could become that Aaron Rodgers type player. Deadly in the long game, deadly in the short game, and a threat to run."
gabokocka
Igo nagyon sok mindent ír, amivel kontradiktálja saját magát - a szezon során csinálta ugye ezeket a gamepassos meccselemzéseket, amiknek az egyik visszatérő eleme az volt, hogy Cam vagy nem is nézi a rövid passzot vagy elrontja, most meg érvelés nélkül elveti ezt a felvetést.

Shula nyilvánvalóan nem egy elit OC vagy valami offenzív lángelme, de semmi okunk nincs azt feltételezni, hogy nem lehet vele újra jó az O, ha megkapja a szükséges állományt. Játsszunk el azonban a gondolattal, hogy OC-t váltunk, meggyőzhető vagyok 😊 Szerintem alapvető, hogy rendszert váltani elég nagy balgaság lenne, tehát pl west coast edző ki van zárva, arra Cam (meg amúgy az egész keret) alkalmatlan. Tehát maradunk Coryell rendszerben, ami alaposan redukálja a számba jöhető jelölteket, és ezek közül is válogatni kell, mert pl Norv Turner egy érdekes felvetés, hisz aligha kérdés, hogy többet tud a szakmáról, mint Shula, de olyan biztos, hogy ettől még jobb lenne így 2017-ben? Ez a minnesotai kitérő nemcsak szakmailag volt elég necces, de voltak olyan vélemények is, hogy ő már nem elég elkötelezett ahhoz, hogy a koordinátori munkát teljes dedikáltsággal ellássa.

Na de nem akarok egy embernél leragadni, csak szempontokat akartam felvetni, ha mégis nevet kéne mondani, McCoynak örülnék. Amúgy sokkal fontosabbnak tartom, hogy az offenzív állományt rakjuk rendbe, és akkor Shulával vagy nélküle újra lesz érdemi támadójátékunk.

Perception is reality.