Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Az OLine összeomlása miatt nem biztos, hogy fair összehasonlítani az ideit a tavalyi O-val, mindenesetre érdekes, hogy Benji visszatérésének pozitív hatásait csak néhány meccsen éreztük. A negatívokat többön.

Ami az első körös picket illeti, való igaz, hogy az O-val több munka van, de felőlem akár cornert is húzhatunk, ha az olyan (nyilván nem ezt preferálnám, de egy klasszis minden posztra jól jön 😊 ).

Shaqet meg játszatni kell, remélem, ez a tegnapi meccs után nem kérdés most már...
Jakehomer
Egy jó DT kell 😀
Mellesleg mit fanyalgunk, tegnap még Delaire is csinált sacket, kánaán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az OLine összeomlása miatt nem biztos, hogy fair összehasonlítani az ideit a tavalyi O-val, mindenesetre érdekes, hogy Benji visszatérésének pozitív hatásait csak néhány meccsen éreztük. A negatívokat többön.

Ami az első körös picket illeti, való igaz, hogy az O-val több munka van, de felőlem akár cornert is húzhatunk, ha az olyan (nyilván nem ezt preferálnám, de egy klasszis minden posztra jól jön 😊 ).

Shaqet meg játszatni kell, remélem, ez a tegnapi meccs után nem kérdés most már...

Perception is reality.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Nem verdeste az eget a színvonal, most az, hogy nyertünk szinte mellékes is, annak örülök, hogy küzdött a csapat, a rossz játékon könnyebb javítani, mint a lélektelenen.

A DL az első félidőben uralta a LoS-t, ez hozta a W-t. Az O folyamatosan kapta a jobbnál jobb field pozíciókat, egyet-egyet ki is tudtunk használni, de összességében megint gyengus volt a produkció. Benji jól kezdte az évet, de sajnos egyre inkább az derül ki róla, hogy kurva kevés nr1 elkapónak, lassú one trick pony..
Jakehomer
Haljon meg a lovam, nálam lassan Funfun előrébb tart, mint Benji. Ő legalább akar focizni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Hogy az idei fontos meccsekről is essen szó, CJ combsérülés miatt week to week, Luke viszont végre edzett.

Sztem most vasárnap nyerünk.
gabokocka
Ezt eltaláltam. Szegény Chargers pont az a lúzer csapat, aki tőlünk is képes kikapni.
Egyébként kezd érni bennem a gondolat, hogy nem edge rushert kéne vinni a drafton, hanem bárkit az offense-be. Kritikán aluli amit hétről hétre előadunk. Cam 10 jó passz, kemény. Olsennek 93 yard kell, három meccs alatt csak összeszerencsétlenkedünk neki annyit.

De, hogy móka is legyen, egy denveri hőbörög dirty hit miatt, priceless
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dk3vjopufjwizcyku4ek
Chris Harris fumes over Harry Douglas' 'dirty' hit
Chris Harris Jr. avoided a major injury after taking a low blow from Titans receiver Harry Douglas in Denver's 13-10 loss to Tennessee. But he understandably wasn't quite relaxed about it after the game.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem verdeste az eget a színvonal, most az, hogy nyertünk szinte mellékes is, annak örülök, hogy küzdött a csapat, a rossz játékon könnyebb javítani, mint a lélektelenen.

A DL az első félidőben uralta a LoS-t, ez hozta a W-t. Az O folyamatosan kapta a jobbnál jobb field pozíciókat, egyet-egyet ki is tudtunk használni, de összességében megint gyengus volt a produkció. Benji jól kezdte az évet, de sajnos egyre inkább az derül ki róla, hogy kurva kevés nr1 elkapónak, lassú one trick pony..

Perception is reality.
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Panthers release veteran cornerback Robert McClain

#KeepPounding
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Hogy az idei fontos meccsekről is essen szó, CJ combsérülés miatt week to week, Luke viszont végre edzett.

Sztem most vasárnap nyerünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Egyszerű, utálja Newtont mint a szart, és nem képes elfogulatlanul közvetíteni, én már rég odáig jutottam, hogy mute gombbal nézem. Mondjuk ez azért vicces, mert a Chiefs meccseit tudja normális mederben közvetíteni.
gabokocka
Gondolj bele micsoda érzés Richárdnak, amikor Cam, és Sherman egyszerre vannak a pályán. Ilyenkor harcol a Cam elleni utálata a Sherman iránti megvetésével. Nehéz ezt kezelni.
TGA
Na még Vicket meg DeSeant valahogy gyömöszöljük bele a sztoriba és kész a tökéletes közvetítés
mustaine
és tűnjön fel Favre is hogy meglegyen az ellenpélda 😀
braxa88
meg egy ordasat tévesztő zebra, akinek közvetlenül a hiba után karikába hajlik a lába, amit aztán a kinti kollégák kéjesen ismételgetnek a végtelenségig

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egyszerű, utálja Newtont mint a szart, és nem képes elfogulatlanul közvetíteni, én már rég odáig jutottam, hogy mute gombbal nézem. Mondjuk ez azért vicces, mert a Chiefs meccseit tudja normális mederben közvetíteni.
gabokocka
Gondolj bele micsoda érzés Richárdnak, amikor Cam, és Sherman egyszerre vannak a pályán. Ilyenkor harcol a Cam elleni utálata a Sherman iránti megvetésével. Nehéz ezt kezelni.
TGA
Na még Vicket meg DeSeant valahogy gyömöszöljük bele a sztoriba és kész a tökéletes közvetítés
mustaine
és tűnjön fel Favre is hogy meglegyen az ellenpélda 😀
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Egyszerű, utálja Newtont mint a szart, és nem képes elfogulatlanul közvetíteni, én már rég odáig jutottam, hogy mute gombbal nézem. Mondjuk ez azért vicces, mert a Chiefs meccseit tudja normális mederben közvetíteni.
gabokocka
Gondolj bele micsoda érzés Richárdnak, amikor Cam, és Sherman egyszerre vannak a pályán. Ilyenkor harcol a Cam elleni utálata a Sherman iránti megvetésével. Nehéz ezt kezelni.
TGA
Na még Vicket meg DeSeant valahogy gyömöszöljük bele a sztoriba és kész a tökéletes közvetítés

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Agyrázkódás protokoll. Nálunk buzi, aki legalább egyet nem szed össze a szezonban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Worleyvel mi történt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem akarok nagyon beleokoskodni ebbe a Cam dologba, de nekem furcsa volt, hogy az utolsó playek előtt olyan kedélyesen mosolygott, mintha ők mentek volna 30-cal.
garrett27
Amikor rosszul viselte a vereséget, akkor meg az volt a baj 😛

ps kijavítottam a nagyon zavaró helyesírási hibádat, szívesen 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Sorry Ron 😀
 usatftw.files.wordpress.com/2016/09/ap_49ers_panthers_football_85332664.jpg?w=1000&h=600&crop=1

#KeepPounding
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Nem akarok nagyon beleokoskodni ebbe a Cam dologba, de nekem furcsa volt, hogy az utolsó playek előtt olyan kedélyesen mosolygott, mintha ők mentek volna 30-al. Ricsivel meg nem kell foglalkozni. Egyrészről fut a Chiefs szekere, ő meg kiélvezi, másrészről pedig nem lehet egyszerű 3 órán keresztül beszélni okosságokat, főleg nem hajnalban.
garrett27
Tök mindegy mikor közvetít, mindig fikázza, ráadásul félinformációkból tájékozódik, nem olvas utána a történteknek, és úgy játssza a nagyokost. Ha olyan dolog miatt kritizálja, ami megalapozott, akkor nyilván nincs gond, hiszen az a dolga, de az, hogy minden szart ráver, miközben fogalma nincs, mi zajlik a háttérben az pöppet idegesítő. Mindegy, én már csak röhögök rajta, alap, hogy mute, amikor ő közvetít.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nem akarok nagyon beleokoskodni ebbe a Cam dologba, de nekem furcsa volt, hogy az utolsó playek előtt olyan kedélyesen mosolygott, mintha ők mentek volna 30-al. Ricsivel meg nem kell foglalkozni. Egyrészről fut a Chiefs szekere, ő meg kiélvezi, másrészről pedig nem lehet egyszerű 3 órán keresztül beszélni okosságokat, főleg nem hajnalban.

Szerkesztette: garrett27

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Amúgy vicces lenne ez a nyakkendős dolog, ha nem ilyen szezonunk lenne.
 www.tmz.com/2016/12/05/cam-newton-dress-code-violation-ron-rivera/
Jakehomer
Mondjuk annyira jellemző, hogy idén amihez Rivera nyúl, az szarrá válik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Miért, máskor nyakkendőben volt?

#KeepPounding
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Amúgy vicces lenne ez a nyakkendős dolog, ha nem ilyen szezonunk lenne.
 www.tmz.com/2016/12/05/cam-newton-dress-code-violation-ron-rivera/

Perception is reality.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Egyszerű, utálja Newtont mint a szart, és nem képes elfogulatlanul közvetíteni, én már rég odáig jutottam, hogy mute gombbal nézem. Mondjuk ez azért vicces, mert a Chiefs meccseit tudja normális mederben közvetíteni.
gabokocka
Gondolj bele micsoda érzés Richárdnak, amikor Cam, és Sherman egyszerre vannak a pályán. Ilyenkor harcol a Cam elleni utálata a Sherman iránti megvetésével. Nehéz ezt kezelni.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
 twitter.com/CarolinaHuddle/status/805785993509011456

Húú ezzel de qrvára egyetértek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Amúgy ahogy nézem a top 8-as draftcetli szinte garantált, hármat kéne nyerni szerintem, hogy kicsússzunk onnan, szóval elég komoly lehetőségünk a holtszezonban meg erősíteni a keretet. A Cleveland, 49ers, Jaguars, Bears és a Jets valószínű előttünk draftol, de a többiekkel komoly meccs lesz. Mindenesetre ez a Chargers meccs érdekes lesz, tényleg bedobtuk a türcsit, vagy akarunk még valamit mutatni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Egyszerű, utálja Newtont mint a szart, és nem képes elfogulatlanul közvetíteni, én már rég odáig jutottam, hogy mute gombbal nézem. Mondjuk ez azért vicces, mert a Chiefs meccseit tudja normális mederben közvetíteni.
gabokocka
Én meg nem is nézem a sporttv-n a meccseket, mert akkor kikap a Raiders! 😊

Meg amúgy is, mindig kiválaszt egy témát és akkor azt szajkózza egész nap, ami baromira unalmas.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Egyszerű, utálja Newtont mint a szart, és nem képes elfogulatlanul közvetíteni, én már rég odáig jutottam, hogy mute gombbal nézem. Mondjuk ez azért vicces, mert a Chiefs meccseit tudja normális mederben közvetíteni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Biztosan emlékeztek még Ti is a 2008-as szezon első meccsére, amikor 2 másodperccel a vége előtt Delhomme megdobta a TD-t Rosario-nak, na az adott egy hatalmas lökést a csapatnak, ami kitartott az egész szezonban. Most pont fordítva történt, Gano kihagyta a field goal-t és megtörtünk lélekben, de hacsak még 3 kétes meccset (mondjuk Bucs, Chiefs, Minnesota) behúzunk, akkor most csoportelsők lennénk, de wild card biztosan. Akkor is azt mondanánk, hogy rossz csapatunk van? Egyszerűen ez egy ilyen év, sajnálatos, de így van.

A másik dolog, amin én nagyon felhúztam magam, az tegnap Ricsi. Egyszerűen egészen elképesztő, mindig elmondja, hogy Cam-et, mint játékost elismeri, de a a stílusa kiállhatatlan, ami még igaz is lehet (én nem értek vele egyet), de ezt hallgatni egész hajnalban, ráadásul úgy, hogy a csapatnak még rosszul is megy, nem tudom, nekem egy kicsit nehézkes volt. Olyan ostoba teóriákat (sokszor abszolút mértékben felkészületlen) dolgoztak ki ketten Gyulával, hogy csak lestem, de szent meggyőződéssel állítottak mindent, mintha ők maguk lennének Freud. (pl. Kikli leordítja Riverát, az első play-Cam szándékosan játszotta ki az öltözködési rendszert, tavaly megaláztuk az ellenfél játékosait...) De olyanokon is elképedtek, hogy most miért megy rosszul a futás elleni védekezésünk, hát könyörgöm a liga legjobb, korszakos középső LB-je nincs a pályán, persze hogy rosszul megy.
Mindazonáltal, nagyon szeretem a Sporttv-s közvetítések családias, jó hangulatú meccseit, de úgy érzem néha egy kicsit túlzásba esnek.