Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mivel közeleg a draft és egyre több szó esik a prospectekről gondoltam összeírom kiknek örülnék. Persze várom a reakciókat. Olyan embereket akik tuti nem lesznek bennt 11 en nem említek (pl Tunsil, Ramsey etc...)
No1 DeForest Buckner
Nállam ő az első a sorban. Needre is jönne és én bírom a játékát. 3-4 DE prototípusa, kitűnő méretekkel rendelkezik és hatalmas kezei vannak. Amióta mérik a kézméretet az ő keze volt a legnagyobb a combineok tőrténetében. 6'7" magas 290 pounds szóval a ritka jó fizikuma van. Nem véletlen tehát, hogy kiérdemelte a PAC-12 Defensive player of the year elismerését. Futás ellen gyilkos, magassága és hosszú keze révén mindenhova odaér, magabiztos szerelő, emelett pass rush potenciál is van benne (33,5 TFL 11 sack) Amikor nem ér oda a QB-hoz akkor is megzavarhatja amikor beleugrik a passzsávba, ezt a 7 leütött labdája jól jelzi.Hosszú kezei miatt remekül tartja távol a blokkolókat. Persze vannak hibái. Az egyik legnagyobb, hogy magasan játszik és ki tudják billenteni az egyensúlyából. Összességében remek 3-4 es DE prospect, 4-3 felállásokban is jól használható, DT posztra is betolható ilyen esetekben. Kicsi az esély, hogy 11-re bennt lesz, de több csapat van előttünk O line needdel így tán lecsúszhat. Itt egy videó róla...
 www.youtube.com/watch?v=pOKO9to_D9M
No2 A'Shawn Robinson
Az Alabama brutál jó D-nek egyik alap pillére volt. DT és DE poszton is bevethető. Meg van az ereje és mérete 3-4 DE poszthoz. talán az egyik legjobb futás elleni védő a drafton, de emelett gyakori vendég volt a backfielden is. 6'4"(volt ahol csak 6'3") magas 312 pounds és rendkívül erős játékos. A pass rush mozdulatain van fejleszteni való, azonban a technika hiányát pótolja nyers erővel...Az Alabama védelmáben gyakran játszott 5 techet szóval ez is előny vele kapcsolatban. Hátránya hogy néha inkonzisztens, néhány helyen megemnlítik hogy kissé lassú a reakcióideje, ezért gyakran lépéshátrányba kerül.
 www.youtube.com/watch?v=Sn1Okg3Qr04
Kövi részben jön Billings, Lawson és a többiek. Nállam Buckner vagy Robinson lenne a legjobb pick 11-en ha a D linet nézem....

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én nekem annyira nem tetszik Spriggs. Nézem pl. a Spartans elleni meccset, vannak kiváló dolgai, mind pass protban, mind futás ellen, utána mehh, első félidőben össze-vissza dobálta a kezeit.
tüsi91
 gifrific.com/wp-content/uploads/2012/09/Not-Sure-What-to-do-With-Hands-Talladega-Nights-Ricky-Bobby.gif

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Lawson inkább 4-3-as DE nem? Újabb Willie Young project?
Bazzani
Valahogy átneveljük 😊
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lawson inkább 4-3-as DE nem? Újabb Willie Young project?

több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Highlight videók után, nálam eldőlni látszik a kérdés: Buckner vagy Lawson.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cook-ot elvitte a Green Bay... Nem értem mi miért nem próbáltuk csábítani, pénzből kitelt volna simán, Hill helyett érdemesebb lett volna sokkal.
hpeter93
Azért az nem jó üzenet, hogy egy sokkal tehetségesebb "beleszarok" csávótól megszabadulsz, oszt cserébe hozol egy kutyaütőbbet. Amilyen pénzeket leakasztottak a tight endek idén, a csávó meg gyakorlatilag ereje teljében nem kellett senkinek március végéig. És Heimdinger edzette a Titansnál.



Amúgy nekem a Hoosiers irányítója jobban tetszik.

Tényleg nagyon kíváncsi leszek erre a draftra, mert van két szembeszökő lyuk a csapatban, de mindkettő olyan poszton, ahol rookieként ritkán villognak, de inkább a védőfalra igaz ez. Van 3 pick az első 75-ben, istenem csak egyszer sikerülne két jó játékost húzni prio posztokra. Negyedik körtől lefelé simán lehet olyan TE-t találni, aki idővel potens lehet, simán lehet olyan safetyt húzni, aki idővel szintén megoldás lehet, de az elején ne buzizzunk könyörgöm.

tüsi91
Namost erről megint eszembe jutott 2011, azon túltettem magam, hogy Wilkerson helyett jött Carimi, de beáldoztál egy 4. kört, hogy elhozd Paea-t, namég az is rendben van. Aztán Contét, aztán Enderlét, köztük meg olyan nevek röpködtek, hogy csak a legismertebbeket említsem, és akik minden különösebb ész nélkül is passzoltak, sőt, hiányposztra jöttek volna a csapatba, mint Sherman, Kelce, K.J Wright, Jordan Cameron, Julius Thomas, hát jót nevettem.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Acho visszaigazolva. Cserének okés lehet.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cook-ot elvitte a Green Bay... Nem értem mi miért nem próbáltuk csábítani, pénzből kitelt volna simán, Hill helyett érdemesebb lett volna sokkal.
hpeter93
Utálom azt a csávót. Egy lájtosabb Martellus, picit okosabb, de éppen olyan koncentrációs problémákkal. Tavaly asszem ő droppolta messze a legtöbb labdát a TE-k közül. Hill meg egy jó blokkoló TE, limitált elkapó képességgel. Ne keverjük össze. Millerről mindenki ódákat zeng, de blokkolni semmit sem tud. Hausler dettó, ő is gyors, magas, de nincsenek olyan jó kezei, mint Millernek. Khari Lee egy kérdőjel. Idén majd meglátjuk teljes pompájában, hogy miért adtál ki egy 6. kört. Vagy nem látunk majd semmit, de az is sokat mondó lesz. Hill személyében inkább egy Kellen Davis, Matt Spaeth típusú csávót kerestek. Őket ismerjük, főleg Davist, de a rengeteg anyázás mellett meg kellett volna jegyeznünk, hogy blokkolni jól tud. Spaeth pedig ebben még jobb is volt. Ahogy látom Pace munkásságát eddig nem fog az első 3 körben TE-re picket áldozni, de 4-5. körben mindeképpen.
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cook-ot elvitte a Green Bay... Nem értem mi miért nem próbáltuk csábítani, pénzből kitelt volna simán, Hill helyett érdemesebb lett volna sokkal.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én nekem annyira nem tetszik Spriggs. Nézem pl. a Spartans elleni meccset, vannak kiváló dolgai, mind pass protban, mind futás ellen, utána mehh, első félidőben össze-vissza dobálta a kezeit. Atletikus szó se róla, mert 2. szintre jól felér, de erőből ő sem tud sokat, legalábbis az alapján, amit láttam tőle. Egy Everson Griffen, de főleg Ziggy Ansah erőből simán seggbe dugná karrierje elején, "vékonyabb", sebességből dolgozó edge rusherek ellen már most jó lehetne. 1/11-re esélytelen, 2/42-re meg már lehet nem lesz bent, pedig ott jó value lenne. Amúgy nekem a Hoosiers irányítója jobban tetszik.

Tényleg nagyon kíváncsi leszek erre a draftra, mert van két szembeszökő lyuk a csapatban, de mindkettő olyan poszton, ahol rookieként ritkán villognak, de inkább a védőfalra igaz ez. Van 3 pick az első 75-ben, istenem csak egyszer sikerülne két jó játékost húzni prio posztokra. Negyedik körtől lefelé simán lehet olyan TE-t találni, aki idővel potens lehet, simán lehet olyan safetyt húzni, aki idővel szintén megoldás lehet, de az elején ne buzizzunk könyörgöm.

---
Omar Bolden jön vizitre Denverből, korrekt csere safety és ST ember, de nem több. Prosinskinél mondjuk bőven jobb. Lassan a támadófal közepét is lehetne mélyíteni. Ahogy várható volt nem kapkodnak a Ducasse-Omameh duóért. Ducasset hoznám inkább vissza, ő is fegyelmezetlen, meg nem is jó játékos, de ha néha elkapta az ütemet, akkor dózerolt. Omamehtől ellenben semmit nem láttam.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Közben visszanéztem az utóbbi 10 év általunk draftolt játékosait. Hááát,mit is mondhatnék... Oké,hogy nem lehet minden pick boom,de hogy ennyi játékost,aki nem vitte semmire... Remélem a mostani rezsim nem szeretné ezt a "jó" szomást tovább vinni. 😊
k.adam0078
...akárhogy is nézem, picit messze van a PÉ betű,de nyugodtan...lehetne azzal is írni. : )
Süsü
 media.giphy.com/media/vWDrezW0rMjmM/giphy.gif
füligjimmy
Jimmy! Egy picit más jellegű téma. Mi a véleményed Jack Conklinról?...ha egyáltalán tudod,hogy kiről van szó?! 😛
Süsü
Jason Spriggs az én emberem. de amit Conklin az Ohio State ellen a 4. negyedben művelt, az kurvára bejött. Ránézek, és azt gondolom, ő egy echte Steelers OT, ami azért nem feltétlenül hiba.

De nem csípem Deforest játékát (44-es a mezszáma, ha valaki nem akar guglizni)..... mondjuk Bosát még ennyire se bírom, de 10-ből 10 szakértő nem tévedhet, ugyebár.
füligjimmy
Eléggé egy az ízlésünk, mondjuk ez már Warfordnál kiderült. 😊
Bazzani
Kéz a kézben sétáltunk, míg Katinka el nem válaszott minket.....

A vizkonzini veszedelem (fiatalabbak kedvéért - Gabe Carimi), óta vigyázok az ilyen srácokkal. És a SPARQ mutatója az Ereck Flowers, DJ Humpries mélységekben van. Nyilván ez is csak egy adat, amit vagy használsz, vagy nem, és majd akkor lesz értelme, ha legalább 5 évet össze tudsz hasonlítani, de ez a kettő együtt nekem már sok. Pontosaban kevés.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Közben visszanéztem az utóbbi 10 év általunk draftolt játékosait. Hááát,mit is mondhatnék... Oké,hogy nem lehet minden pick boom,de hogy ennyi játékost,aki nem vitte semmire... Remélem a mostani rezsim nem szeretné ezt a "jó" szomást tovább vinni. 😊
k.adam0078
...akárhogy is nézem, picit messze van a PÉ betű,de nyugodtan...lehetne azzal is írni. : )
Süsü
 media.giphy.com/media/vWDrezW0rMjmM/giphy.gif
füligjimmy
Jimmy! Egy picit más jellegű téma. Mi a véleményed Jack Conklinról?...ha egyáltalán tudod,hogy kiről van szó?! 😛
Süsü
Jason Spriggs az én emberem. de amit Conklin az Ohio State ellen a 4. negyedben művelt, az kurvára bejött. Ránézek, és azt gondolom, ő egy echte Steelers OT, ami azért nem feltétlenül hiba.

De nem csípem Deforest játékát (44-es a mezszáma, ha valaki nem akar guglizni)..... mondjuk Bosát még ennyire se bírom, de 10-ből 10 szakértő nem tévedhet, ugyebár.
füligjimmy
Eléggé egy az ízlésünk, mondjuk ez már Warfordnál kiderült. 😊

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben visszanéztem az utóbbi 10 év általunk draftolt játékosait. Hááát,mit is mondhatnék... Oké,hogy nem lehet minden pick boom,de hogy ennyi játékost,aki nem vitte semmire... Remélem a mostani rezsim nem szeretné ezt a "jó" szomást tovább vinni. 😊
k.adam0078
...akárhogy is nézem, picit messze van a PÉ betű,de nyugodtan...lehetne azzal is írni. : )
Süsü
 media.giphy.com/media/vWDrezW0rMjmM/giphy.gif
füligjimmy
Jimmy! Egy picit más jellegű téma. Mi a véleményed Jack Conklinról?...ha egyáltalán tudod,hogy kiről van szó?! 😛
Süsü
Jason Spriggs az én emberem. de amit Conklin az Ohio State ellen a 4. negyedben művelt, az kurvára bejött. Ránézek, és azt gondolom, ő egy echte Steelers OT, ami azért nem feltétlenül hiba.

De nem csípem Deforest játékát (44-es a mezszáma, ha valaki nem akar guglizni)..... mondjuk Bosát még ennyire se bírom, de 10-ből 10 szakértő nem tévedhet, ugyebár.
füligjimmy
Én Bucknernek örülnék a legjobban. Bosa nem lenne jó fit hozzánk szerintem, de nem lenne rossz egy jó O line man sem... Szerintem azonban nagyobb az esélye, hogy Buckner leessen mint a Tunsil, Stanley, Conklin trióból valaki... Szerintem Tunsil--->Titans, Stanley---> Ravens, Conklin---> Eagles... Vagy ha nem az Eagles akkor a Giants húzza ki Conklint az orrunk előtt... Ezen haladva tán lecsúszhat Buckner...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Közben visszanéztem az utóbbi 10 év általunk draftolt játékosait. Hááát,mit is mondhatnék... Oké,hogy nem lehet minden pick boom,de hogy ennyi játékost,aki nem vitte semmire... Remélem a mostani rezsim nem szeretné ezt a "jó" szomást tovább vinni. 😊
k.adam0078
...akárhogy is nézem, picit messze van a PÉ betű,de nyugodtan...lehetne azzal is írni. : )
Süsü
 media.giphy.com/media/vWDrezW0rMjmM/giphy.gif
füligjimmy
Jimmy! Egy picit más jellegű téma. Mi a véleményed Jack Conklinról?...ha egyáltalán tudod,hogy kiről van szó?! 😛
Süsü
Jason Spriggs az én emberem. de amit Conklin az Ohio State ellen a 4. negyedben művelt, az kurvára bejött. Ránézek, és azt gondolom, ő egy echte Steelers OT, ami azért nem feltétlenül hiba.

De nem csípem Deforest játékát (44-es a mezszáma, ha valaki nem akar guglizni)..... mondjuk Bosát még ennyire se bírom, de 10-ből 10 szakértő nem tévedhet, ugyebár.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jimmy! Egy picit más jellegű téma. Mi a véleményed Jack Conklinról?...ha egyáltalán tudod,hogy kiről van szó?! 😛
Süsü
Bár nem Jimmy vagyok, s nem vagyok a támadófalak elismert szakértője, de Conklinről azt olvastam pár mockban, hogy akár az első 7. kör valamelyikében ki is választhatják...

Itt egy videó róla az Oregon ellen.


Buckner a kanyarban nem volt.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hill marad New Orleansban. Az látszik, hogy próbálják tölteni a posztot, s talán az is, hogy nem akarnak most korán tight endbe invesztálni, de túlságosan büszke nem lehet Pace erre a TE corpra. Eladta Martellust, megtartotta első számúnak a sérülékeny Millert, depthet mögé nem tudtt hozni komolyabbat. Persze ettől lehetünk jók, csak ez megint szarul lett menedzselve. Középső körökben jöhet valaki.

Prosinski jött TC-be harcolni. Ide is várok egy 3-4-5. körös rookiet.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
ST playa

Mundy vegleg kikukazva esetleg?

több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
"Bears have agreed to a one-year contract with S Chris Prosinski."

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Közben visszanéztem az utóbbi 10 év általunk draftolt játékosait. Hááát,mit is mondhatnék... Oké,hogy nem lehet minden pick boom,de hogy ennyi játékost,aki nem vitte semmire... Remélem a mostani rezsim nem szeretné ezt a "jó" szomást tovább vinni. 😊
k.adam0078
...akárhogy is nézem, picit messze van a PÉ betű,de nyugodtan...lehetne azzal is írni. : )
Süsü
 media.giphy.com/media/vWDrezW0rMjmM/giphy.gif
füligjimmy
Jimmy! Egy picit más jellegű téma. Mi a véleményed Jack Conklinról?...ha egyáltalán tudod,hogy kiről van szó?! 😛

Szerkesztette: DaddyBear
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Deonte Thompson is visszajött. A touchbackek után meg 25-ről kezdenek a csapatok, hogy még kevesebb visszahordás legyen. Egyrészt mivel ilyen tré az ST, ez nem gond, másrészt kapja be a liga.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Fox has complete confidence in Jeremy Langford becoming the Bears' No. 1 running back and was impressed with him from Day 1 last year as a rookie.

Tavaly Cutlerrel is eljátszották ezt, először kirakták, hogy vigye el akárki, aztán utána ő lett az egyetlen örökös megbízott irányítónk. hjaj bazdmeg.. gerinc kéne, de az nincs
hpeter93
Jó, hát az már meg is énekelték, hogy nem mindig érteni azt, ami mond:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Fox has complete confidence in Jeremy Langford becoming the Bears' No. 1 running back and was impressed with him from Day 1 last year as a rookie.

Tavaly Cutlerrel is eljátszották ezt, először kirakták, hogy vigye el akárki, aztán utána ő lett az egyetlen örökös megbízott irányítónk. hjaj bazdmeg.. gerinc kéne, de az nincs

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Közben visszanéztem az utóbbi 10 év általunk draftolt játékosait. Hááát,mit is mondhatnék... Oké,hogy nem lehet minden pick boom,de hogy ennyi játékost,aki nem vitte semmire... Remélem a mostani rezsim nem szeretné ezt a "jó" szomást tovább vinni. 😊
k.adam0078
...akárhogy is nézem, picit messze van a PÉ betű,de nyugodtan...lehetne azzal is írni. : )
Süsü

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Közben visszanéztem az utóbbi 10 év általunk draftolt játékosait. Hááát,mit is mondhatnék... Oké,hogy nem lehet minden pick boom,de hogy ennyi játékost,aki nem vitte semmire... Remélem a mostani rezsim nem szeretné ezt a "jó" szomást tovább vinni. 😊
k.adam0078
...akárhogy is nézem, picit messze van a PÉ betű,de nyugodtan...lehetne azzal is írni. : )
Süsü
Na igen! 😀
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Közben visszanéztem az utóbbi 10 év általunk draftolt játékosait. Hááát,mit is mondhatnék... Oké,hogy nem lehet minden pick boom,de hogy ennyi játékost,aki nem vitte semmire... Remélem a mostani rezsim nem szeretné ezt a "jó" szomást tovább vinni. 😊
k.adam0078
...akárhogy is nézem, picit messze van a PÉ betű,de nyugodtan...lehetne azzal is írni. : )