Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
Tradelni lehet a draft napján is,igaz? Pl csúszik Wentz/Goff/Stanley (nem fog) és egyből szebb az az első körös csere a Jetsnek.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Amúgy semmi hír a Wilkerson trade felől??? nagyon elcsendesedett a dolog mióta kiderült, hogy érdeklődünk.
ricsiii83
Állítólag a Jets nem nagyon akar engedni az árból (1. kör), az meg túl drága Pace-nek.
empty taxi
Nem értem miért nem lenne jó a jetsnek az 1. körök cseréje és egy 2. vagy 3. kör. Ez talán a Bearsnek is megérné meg nekik is, vagy ez túl kevés? A jelenlegi szorult helyzetükben ez simán win-win mindkét félnek szerintem ( már ha nekik van kiért feljebb menni a draft első körében).
davemayer
Nehéz megmondani.
A Jets ugye a Wilk-cserével felszabaduló lóvét költhetné Fitzre ill. az újoncokra. Mondjuk sztem Fitz visszaigazolása annyira nem égető, mint sokan mondják, tavaly Geno lenyomta TC-ben, csak Pali tett róla, hogy szakáll kapjon lehetőséget. Ugyanakkor per pill a Jetsnek a rookie classra sincs pénze.
Wilkersonért egyébként sztem az 1. kör korrekt ár, de lehet h a kényszer arra viszi Maccagnant h olcsóbban menjen bele az üzletbe.
Én egyébként azt sem zárom ki, hogy marad minden és megpiszkálnak 1-2 szerződést (pl. Revis, Marshall, Decker, Skrine) és elkezdenek tárgyalni arról h maradjon Wilk hosszútávúval és akk a jövőre lejáró Sheldon Richardsonnak mondanak búcsút.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Amúgy semmi hír a Wilkerson trade felől??? nagyon elcsendesedett a dolog mióta kiderült, hogy érdeklődünk.
ricsiii83
Állítólag a Jets nem nagyon akar engedni az árból (1. kör), az meg túl drága Pace-nek.
empty taxi
Nem értem miért nem lenne jó a jetsnek az 1. körök cseréje és egy 2. vagy 3. kör. Ez talán a Bearsnek is megérné meg nekik is, vagy ez túl kevés? A jelenlegi szorult helyzetükben ez simán win-win mindkét félnek szerintem ( már ha nekik van kiért feljebb menni a draft első körében).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Amúgy semmi hír a Wilkerson trade felől??? nagyon elcsendesedett a dolog mióta kiderült, hogy érdeklődünk.
ricsiii83
Állítólag a Jets nem nagyon akar engedni az árból (1. kör), az meg túl drága Pace-nek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Amúgy semmi hír a Wilkerson trade felől??? nagyon elcsendesedett a dolog mióta kiderült, hogy érdeklődünk.

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Én a twitteren kívül semmit nem használok. Az összes valamire való QBval beszéltünk, ha máshol nem combinen. S Goff nincs közöttük. Ebből arra következtetek, hogy.mindenképpen hoznának valakit, s mivel ugye le is lett nyilatkozva, hogy szeretnék rendezni az irányitó kérdést, így erős a gyanúm, hogy ezt magasabban igyekeznek intézni. Pace hozott jó igazolásokat, hozott szerintem érthetetlen döntéseket.

De akkor Te honnan veszed, hogy nem így lesz? Az hogy mikor hova húzunk az egy dolog. Én nem BPA szemléletű vagyok, főleg jelen állapotba. Ezért nálam az első két kör DE, CB.
tüsi91
Én pusztán a saját véleményemet írtam le nem másokét ill. azt mondtam h akkora luxust sztem még Pace meg Fox sem enged meg magának hogy igazán èrtékes picket áldozzon Qb-ra. Ha végig gondoljuk akkor az hogy szinte az összessel beszéltek akár jelentheti azt is hogy nincs jelöltjük és azért pásztázták végig a piacot hogy ha vki lecsúszik az 5-6. kör környékére és úgy gondolják hogy ott már megéri akkor behúzhassák. Saját véleményem szerint felesleges elöl Qb-t húzni ha úgyis Cutler fog kezdeni, az hogy hoznak egy másik prospectet hogy küzdjön meg Fales-szal a második helyért oké de csak a 4. utáni körökben. Sok pickünk van, az egyik lehet Qb is akár ha a draft eleje már jól alakult és meg van Wilkerson.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Én kevésbé követem a külföldi bearses médiumokat (főleg az offseasonben) de azért arra kíváncsi lennék honnan gondolod hogy most mi az első 3 kör valamelyikében QB-t fogunk hozni, én ezt eddig sehol sem láttam, de még ha láttam is volna ilyet sem venném készpénznek mert akkora blődség lenne a jelen állapotunkban amit sem Pace-ből sem Fox-ból nem nézek ki. Lehet őket szidni ha akarjuk (hogy jött most ide a csereirányítós seahawks meccs amúgy?illetve ki vette azt komolyan?olyan meccsen keseregtek amin nyíltan az volt a gameplan hogy ne hozzuk helyzetbe az ő védelmüket, ne tegyenek fel +21 pontot és akkor talán megússzuk egy tisztes vereséggel - ha már annyira keseregni akartok akkor arra ott van pl a 49ers meg a Broncos meg a Redskins elleni meccsek, na azok fájtak) de eddig szerintem nem alakul rosszul a csapatépítés, ha pedig jön Wilkerson ésjó lesz a draft nehéz lesz nem A-sra értékelni ezt az offseasonjét a FO-nak. Na az hogy fog fájni itt egyeseknek... 😛

Ezek a draft előtti találgatások meg elég esetlegesek, pláne ha arra tippelsz melyik körben mit fogunk húzni, azért az sok mindentől függhet.
davemayer
Nem azért,de az nfl.com-on több szaki is írta a mockjában hozzánk pl. P. Lynch-et. Nagyon nem örülnék neki. Nekünk nem ez az az év ahol QB-t kell hoznunk a draftról. Teljes mértékben veled értek egyet Dave. Főleg akkor fog minden változni,ha Big Wilk itt köt ki nálunk. Legyen úgy! 😉
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nemsokára folytatom a kis prospect ismertetőt csak szabin vagyok és nem volt időm. QB kérdésre ...nem lőnék idén QB-ra első 3 körbe, egyrèszt nem tetszik a felhozatal, másrészt Cutler szerintem jobb lesz mint tavaly, főleg ha a védelem mégtöbbet hozzá tud tenni és az O-t nem tizedelik sérülések mint tavaly...Csipáznám ha az elsô 3 kör DE, CB, OT/S lenne
Tomcsik
Ha "rossz" pickekről beszélünk az első három körben, akkor én egy TE, RB picked előbb látok megvalósulni a 3-4 helyen mint QB-t. Nem tudom elképzelni, hogy komolyan egy a harmadik körben bennmaradt QB-ra szúrnánk el választásunkat, egy vagy jó lesz vagy nem felkiáltással.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nemsokára folytatom a kis prospect ismertetőt csak szabin vagyok és nem volt időm. QB kérdésre ...nem lőnék idén QB-ra első 3 körbe, egyrèszt nem tetszik a felhozatal, másrészt Cutler szerintem jobb lesz mint tavaly, főleg ha a védelem mégtöbbet hozzá tud tenni és az O-t nem tizedelik sérülések mint tavaly...Csipáznám ha az elsô 3 kör DE, CB, OT/S lenne

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én a twitteren kívül semmit nem használok. Az összes valamire való QBval beszéltünk, ha máshol nem combinen. S Goff nincs közöttük. Ebből arra következtetek, hogy.mindenképpen hoznának valakit, s mivel ugye le is lett nyilatkozva, hogy szeretnék rendezni az irányitó kérdést, így erős a gyanúm, hogy ezt magasabban igyekeznek intézni. Pace hozott jó igazolásokat, hozott szerintem érthetetlen döntéseket.

De akkor Te honnan veszed, hogy nem így lesz? Az hogy mikor hova húzunk az egy dolog. Én nem BPA szemléletű vagyok, főleg jelen állapotba. Ezért nálam az első két kör DE, CB.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Én kevésbé követem a külföldi bearses médiumokat (főleg az offseasonben) de azért arra kíváncsi lennék honnan gondolod hogy most mi az első 3 kör valamelyikében QB-t fogunk hozni, én ezt eddig sehol sem láttam, de még ha láttam is volna ilyet sem venném készpénznek mert akkora blődség lenne a jelen állapotunkban amit sem Pace-ből sem Fox-ból nem nézek ki. Lehet őket szidni ha akarjuk (hogy jött most ide a csereirányítós seahawks meccs amúgy?illetve ki vette azt komolyan?olyan meccsen keseregtek amin nyíltan az volt a gameplan hogy ne hozzuk helyzetbe az ő védelmüket, ne tegyenek fel +21 pontot és akkor talán megússzuk egy tisztes vereséggel - ha már annyira keseregni akartok akkor arra ott van pl a 49ers meg a Broncos meg a Redskins elleni meccsek, na azok fájtak) de eddig szerintem nem alakul rosszul a csapatépítés, ha pedig jön Wilkerson ésjó lesz a draft nehéz lesz nem A-sra értékelni ezt az offseasonjét a FO-nak. Na az hogy fog fájni itt egyeseknek... 😛

Ezek a draft előtti találgatások meg elég esetlegesek, pláne ha arra tippelsz melyik körben mit fogunk húzni, azért az sok mindentől függhet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gase azért marha röhejes gameplant rakott össze Clausenre a Hawks ellen. Pedig azon a meccsen már a védelem is jól játszott.

A draft minőségét nálunk már az is nagyban megdobja ha az első 3 körös pickjeinkből ki tudunk hozni legalább 2 használható játékost, sztem arról felesleges találgatni h húzunk-e a 6. körben projekt QB-t vagy nem, ott már úgyis csak projekt játékosok vannak. T
davemayer
Csak itt nem 6. körös lesz a QB, hanem nagyon úgy néz ki, hogy 2-3. kör. Amivel nem lenne gondom, ha olyan szinten lennénk, mint a Pats, meg a hasonló csapatok, akik megtehetik, hogy invesztálnak QB-ba elég magasan. Mi is megtehetjük, de akkor hozzanak egy kezdőt, aztán ez az év be lesz áldozva, jövőre meg uccu neki. Csak ha most hoznak egy backupot, azzal kurvára ellősz egy picket a semmibe. Tavaly meg volt a lehetőségük, ők úgy döntöttek, hogy Cutler. Ennyi. S innentől még két évig biztosan, mert ha 2016-ba nem jön össze a PO, akkor még megbocsájtják. Ha 17-ben sem, akkor mindenki repül a picsába. Szóval én a helyükbe most nem backup QB-ra lőném el a TOP 75-ös pickjeimet, hanem olyan posztra ahol likas a kezdő. Mert van ilyen, s pechünkre elég fontos posztokon. Az, hogy a 4. körtől mit csinálnak azt leszarom, de amikor Tracy Porter a kezdő szélső corner, meg Ego Ferguson a kezdő DE, akkor talán én ezekre a posztokra keresném a jobb megoldást. S akkor a támadófalról még mindig beszélhetünk, mert ez egy örök téma nálunk, aztán elférne egy kezdő kvalitású safety is. Azt elfogadom, hogy keresik Cutler utódját, de abban nem vagyok biztos, hogy ha hoznak egy 3. körben egy srácot, akkor meg is találják. Ahogy mondottam vala Cutler a lehető legrosszabb eset, mert lecserélnéd szívesen egy jobbra, de annyira meg van jó, hogy igen nehezen tudd lecserélni.

-----

De hogy még jobban alátámasszam a mondanivalóm. Veszem az általam neednek látott prio posztokat és odahúzunk az elején. Jön egy DE, hát ott kell egy tanuló év, hogy valaki igazán jó legyen. CB dettó. Ezért mondom, hogy 2016 még úgy ahogy átmeneti év. Ám akkor 2017-re lenne két fiatal a DL-ben (vegyük azt, hogy Goldman is fejlődik), lenne két fiatal CB (vegyük azt, hogy Fuller tud fejlődni), lenne egy White, aki egy redshirted év után, idén már 600-700 yard környékén elkap, aztán 2017-ben uccu neki. Ha hozol egy safetyt az is beérhet jövőre. OT dettó, mert Leno nem az a kihagyhatatlan kategória, de ha mégis játszik akkor együtt tudsz vele élni. Kezdő futót, ha nem jó Langford jövőre is tudsz hozni, s a 2017-es drafton, ha minden jól megy már lehet luxusabb húzásokat bevállalni, akár irányítót is. Legalábbis én így látom. Nem reménytelen ez az egész, már talent levelben sem annyira gáz a csapat, vannak nagy lyukak, azokra kell most rárepülni, mert nem hiszem, hogy egy jó tight enddel nyernénk 3 meccsel többet, de a corner szekcióra rápislantva három meccs simán elmehet, s a DL rotáció megerősítése is várat még magára. Illetve nem a rotációé, hanem a kezdőé. 2017 abszolút a mi évünk lehet, ha nem csere QB-t, meg hasonló nem prio posztokra lőjük el idén az első 3 körünket.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Kilenc irányítóval találkoztunk. A QB picket már megemésztettem, de padra hozni irányítót szerintem továbbra sincs semmi értelme. Ha hoznának kezdőt azt elfogadnám, de nyilván azt nem fognak.

Lassan célegyenes, needekről, prospectekről lehet beszélgetni. DL, CB vaskos hiány, OT, S, TE bőven upgradelhető poszt, szóval az elején továbbra is várok egy QB-t, egy Te-t, meg egy futót. Olyan jól megmutatná, hogy miért tart ott a franchise ahol. Bár ha pályára lépnének már előrébb lennénk.

Két év alatt sokan PO-ba jutottak olyan lentről, ahol voltunk. Csak jelzem.
tüsi91
Ha elhozzuk Wilkersont és draftolunk egy normalisat akkor ilyen gyenge menetrenddel a 11-5 a minimum de a 12-4 is simán meglehet. Ha ebből egy idegesítő gyenge játékkal elért 8-8 vagy 9-7 lesz akkor érdemes lesz levonni a tanulságokat és akár a teljes front office-t lecserélni. Az ő munkájuknak ez az év lesz az igazi fokmérője nem a tavalyi de ezt itt már 100x leírtam úgyhogy sorry.
davemayer
Én kurvára egyetértenék veled, de azokat a döntéseket nem tudom mentegetni, vagy egyáltalán magyarázatot találni rájuk, hogy a faszér Clausen kezdett a Seahawks ellen. Nyerni mentünk oda? Ha igen, akkor mi volt ez a bubble screen dömping? Ha Fales ennyire nem tud semmit, akkor miért tették rosterre, amikor a Ravens/Trestman el akarta vinni, és engedték el inkább Jimmy Boyt? És most szagolgatod körbe az új ifjú titánokat, és valszeg elbaszol rájuk egy picket. Legrosszabb esetben kiderül, hogy Fales nem tud semmit, és ugyanott vagy.
füligjimmy
A draft minőségét nálunk már az is nagyban megdobja ha az első 3 körös pickjeinkből ki tudunk hozni legalább 2 használható játékost, sztem arról felesleges találgatni h húzunk-e a 6. körben projekt QB-t vagy nem, ott már úgyis csak projekt játékosok vannak. Tavalyi draftot lehozták jóra (főleg nálunk összehasonlítva a régebbiekkel), sztem annyira homályt nem csinálnak h most eldobnak egy magas picket qbra. Azt meg nehogy elhidd már hogy mi nyerni mentünk Seattle-be tavaly Cutler nélkül...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kilenc irányítóval találkoztunk. A QB picket már megemésztettem, de padra hozni irányítót szerintem továbbra sincs semmi értelme. Ha hoznának kezdőt azt elfogadnám, de nyilván azt nem fognak.

Lassan célegyenes, needekről, prospectekről lehet beszélgetni. DL, CB vaskos hiány, OT, S, TE bőven upgradelhető poszt, szóval az elején továbbra is várok egy QB-t, egy Te-t, meg egy futót. Olyan jól megmutatná, hogy miért tart ott a franchise ahol. Bár ha pályára lépnének már előrébb lennénk.

Két év alatt sokan PO-ba jutottak olyan lentről, ahol voltunk. Csak jelzem.
tüsi91
Ha elhozzuk Wilkersont és draftolunk egy normalisat akkor ilyen gyenge menetrenddel a 11-5 a minimum de a 12-4 is simán meglehet. Ha ebből egy idegesítő gyenge játékkal elért 8-8 vagy 9-7 lesz akkor érdemes lesz levonni a tanulságokat és akár a teljes front office-t lecserélni. Az ő munkájuknak ez az év lesz az igazi fokmérője nem a tavalyi de ezt itt már 100x leírtam úgyhogy sorry.
davemayer
Én kurvára egyetértenék veled, de azokat a döntéseket nem tudom mentegetni, vagy egyáltalán magyarázatot találni rájuk, hogy a faszér Clausen kezdett a Seahawks ellen. Nyerni mentünk oda? Ha igen, akkor mi volt ez a bubble screen dömping? Ha Fales ennyire nem tud semmit, akkor miért tették rosterre, amikor a Ravens/Trestman el akarta vinni, és engedték el inkább Jimmy Boyt? És most szagolgatod körbe az új ifjú titánokat, és valszeg elbaszol rájuk egy picket. Legrosszabb esetben kiderül, hogy Fales nem tud semmit, és ugyanott vagy.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Kilenc irányítóval találkoztunk. A QB picket már megemésztettem, de padra hozni irányítót szerintem továbbra sincs semmi értelme. Ha hoznának kezdőt azt elfogadnám, de nyilván azt nem fognak.

Lassan célegyenes, needekről, prospectekről lehet beszélgetni. DL, CB vaskos hiány, OT, S, TE bőven upgradelhető poszt, szóval az elején továbbra is várok egy QB-t, egy Te-t, meg egy futót. Olyan jól megmutatná, hogy miért tart ott a franchise ahol. Bár ha pályára lépnének már előrébb lennénk.

Két év alatt sokan PO-ba jutottak olyan lentről, ahol voltunk. Csak jelzem.
tüsi91
Ha elhozzuk Wilkersont és draftolunk egy normalisat akkor ilyen gyenge menetrenddel a 11-5 a minimum de a 12-4 is simán meglehet. Ha ebből egy idegesítő gyenge játékkal elért 8-8 vagy 9-7 lesz akkor érdemes lesz levonni a tanulságokat és akár a teljes front office-t lecserélni. Az ő munkájuknak ez az év lesz az igazi fokmérője nem a tavalyi de ezt itt már 100x leírtam úgyhogy sorry.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kilenc irányítóval találkoztunk. A QB picket már megemésztettem, de padra hozni irányítót szerintem továbbra sincs semmi értelme. Ha hoznának kezdőt azt elfogadnám, de nyilván azt nem fognak.

Lassan célegyenes, needekről, prospectekről lehet beszélgetni. DL, CB vaskos hiány, OT, S, TE bőven upgradelhető poszt, szóval az elején továbbra is várok egy QB-t, egy Te-t, meg egy futót. Olyan jól megmutatná, hogy miért tart ott a franchise ahol. Bár ha pályára lépnének már előrébb lennénk.

Két év alatt sokan PO-ba jutottak olyan lentről, ahol voltunk. Csak jelzem.
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
A tegnapi Mock game-ben ilyet sikerült összehozni:

1/11 A'Shawn Robinson, DT (Alabama)
2/41 Henry Hunter, TE (Arkansas)
3/72 Rashard Robinson, CB (LSU)
4/106 Deion Jones, LB (LSU)
4/127 Max Tuerk, OG/C (USC)
5/150 Fahn Cooper, OT (Ole Miss)
6/185 Matthew Ioannidis, DT (Temple)
6/206 DeAndre Washington, RB (Texas Tech)
7/230 Jacoby Brissett, QB (NC State)

Első körben minden blue chip játékost kivittek előttem, Robinson s Conklin között vaciláltam, de mégiscsak Chicago-ról van szó, szóval a védelem mindenek felett. Mivel Bennett már Bostonban teázgat, s az egy szál Miller-ben nem bízok, így a második körös TE pick is védhető sztem, főleg h itt már steal. 3dik körben már muszáj volt a CB problémát is orvosolni (ahol Fuller s Porter kezdő, ott nagy bajok vannak), empty pont kihúzta előttem Howardot, így jött a képbe Rashard Robinson.... tudom, reach, de magas, fizikális CB, s pár külföldi szakértő oda van érte, s a combine is jó volt +abszolút illik Fangio rendszerébe... Freeman s Trevathan mögött nincs egy épkézláb LB, s Freeman is már 30 felett van, Jones hosszútávú befektetés.... Tuerk s Cooper, Oline-t se hanyagolhattam el teljesen, 2 legjobb elérhető falembert elvittem, megj: támadó falemberekhez nem nagyon értek, itt nagyon a külföldi szakikra hagyatkoztam.... Ioannidis itt jó értéknek éreztem, kell a rotáció is a védőfalba... Langfordból lehet első számú RB, de utána nagy az űr, erre a feladatra húztam Washingtont, s Brissett 7dik körben nagyon jó fogás, főleg úgy Cutler mögött jelenleg egy David Fales ill Matt Blanchard van depth charton....

Szerintem nem lett olyan rossz, bár hibát követtem el, h valódi pass rushert nem húztam + a secondary-re nagyobb hangsúlyt fektethettem volna
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez a Saluson trade baromság. Ha nem is elit, de egy megbízható jó G. Sokba se kerül, pénzünk is van. Több helyen bevethető (pl tavaly ha kellett C is játszott) szóval semmi értelme nem lenne tradelni... Értelmes source nem is írt ilyesmit, egy idióta mockban láttam egyedül hogy a Ravensel eltradeljük hogy felmenjünk Jackért.... Hülyeség...

több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
Az a kérdés inkább, hogy Whitner miért nincs még a csapatnál, ha van 20 milliód, és a csutkaszar, lépni alig bíró Rolle a kezdőd? És mi az a duma, hogy a csutkaszar, Frank Omiyale színvonalú Ted Larsen 3 millióért mehet a kezdőért? Slauson trade, mi van?
füligjimmy
Larsen is az OLP-nél edz,mint Long és Massie. Ha ebből a megokolásból jön Decker 1/11-re akkor jövőre beiratkozok én is. Kerül amibe kerül.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Megvannak a preseason ellenfeleink...
Broncos, Pats,KC, Browns
Tomcsik
Ez a része a szezonnak a legérdektelenebb, amikor valami bohóckodós meccset kell játszani, ahol mindenki abban reménykedik, hogy senki sem sérül meg. Abszolút nem vonható le belőle semmilyen fokú tanulság, vagy ha mégis az fals.(Ha emlékszünk még Boom Bosticra, aki képes volt egy értelmes szerelésre a pre szezonba, hogy aztán ne csináljon semmi értelmeset.
hpeter93
Ez nem is a kezdőkről szól hanem a csempbádik sorsáról. Éles helyzetben gyakorolhatnak. Nyilván van sérülésveszély és benézés de mondj egy olyan csapatsportot ahol nincs felkészülési mérkőzés a bajnokság előtt.
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Slauson trade what?

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
...vagy amikor 2008-ban a Detroit 4-0-ás mérleggel zárta a preseason-t....és az alapszakaszt meg...asdhluihofiewéoighéoehigwoéiehg...szóval értitek...
Süsü
Százszor leírtam már, de akinek egy kicsi szeme volt a játékhoz az már akkor is láthatta, hogy nagyon gyenge a csapat.
Amikor a kezdőid ronggyá égne egy pre meccsen az ritkán jó előjel...
Bazzani
Vannak itt olyanok,akik még nincsenek tisztában ezzel. Nem akartam felszakítani semmilyen sebet. 😀
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
...vagy amikor 2008-ban a Detroit 4-0-ás mérleggel zárta a preseason-t....és az alapszakaszt meg...asdhluihofiewéoighéoehigwoéiehg...szóval értitek...
Süsü
Százszor leírtam már, de akinek egy kicsi szeme volt a játékhoz az már akkor is láthatta, hogy nagyon gyenge a csapat.
Amikor a kezdőid ronggyá égne egy pre meccsen az ritkán jó előjel...

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Az a kérdés inkább, hogy Whitner miért nincs még a csapatnál, ha van 20 milliód, és a csutkaszar, lépni alig bíró Rolle a kezdőd? És mi az a duma, hogy a csutkaszar, Frank Omiyale színvonalú Ted Larsen 3 millióért mehet a kezdőért? Slauson trade, mi van?
füligjimmy
Whitnert osztom! A többihez te jobban értesz,de péntek van. Igyál egy sört Jimmy! 😉
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az a kérdés inkább, hogy Whitner miért nincs még a csapatnál, ha van 20 milliód, és a csutkaszar, lépni alig bíró Rolle a kezdőd? És mi az a duma, hogy a csutkaszar, Frank Omiyale színvonalú Ted Larsen 3 millióért mehet a kezdőért? Slauson trade, mi van?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson