Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Felteszek egy találós kérdést. Szerinte egy füves kis hülyegyerek nem oké, de egy Ray Mcdonald oké. Ki az?
füligjimmy
McDonald szerette az asszonyt. A maga módján igaz, de szerette. Ezzel mi a problémád?

Az ember (legalábbis én) olyan, hogy hisz valamiben. Hogy majd most, s tényleg egy jó draft. Erre egy gilinyó egy olyan posztra, ami a csapat erőssége volt. Rettegek a mai naptól.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Felteszek egy találós kérdést. Szerinte egy füves kis hülyegyerek nem oké, de egy Ray Mcdonald oké. Ki az?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én kurva sok mindent megértek, de tényleg. Asszondja Pace, hogy sebességet akartak hozni a csapatba. Oké, jogos is. Én is írtam már szezon végén is. Az is ok, hogy Young és Houston duóból jövőre legalább egyik nem lesz itt. Nem volt prio, de még azt is elfogadom, hogy OLB-t húztak az elején. Ha nehezen is, de elfogadom, hogy fel is mentek érte. De mindezt egy szituációs pass rusherért, akinek a sebességén kívül szinte semmije nincs meg, ráadásul egy Alshon Jeffery különbül néz ki a pályán? A csávóból az új Von Miller lehet, nyilván ha jót nem tudsz írni róla, akkor keresni kell ilyen hangzatos összehasonlításokat. A csávóból akár az új Keke Mingo is lehet, és legyünk reálisak miért ne? Én azt is elfogadom, hogy a DT-k közül nem láttak senkit itt az elején, aki nagyon tetszett volna nekik, azt már nehezebben, hogy CB-t nem láttak. De pont őt? Én pedig azt hittem, hogy már semmivel nem tud meglepni ez a franchise. A csávónak igen jó karriert kell befutnia, hogy ezt a picket lenyeljem, de rohadt nagy hendikepről indul.

De előttünk van még két nap, s ezt a "megugrandó" lécet is le lehet verni, mondjuk 2/41-en. Azt megint kurvára utálom, hogy állandóan visszalátok az írásaimból, de nézzük ma kik lehetnek. Billingst és Reedet hagyjuk a francba, egyikbe nem látok semmit, a másik egy run stuffer, köszi inkább ezeket hagyjuk ki. Az én emberem Chris Jones. Vele kellene dolgozni nem is kicsit, de itt már mindenkivel, de sokkal jobb játékos lehet belőlük, mint Billings vagy Reed. S ha már húztál egy jelenleg base felállásoknál a pálya közelébe nem engedhető játékost, nem győzőm hangsúlyozni, hogy 1/9 és egy 4/106 pickért, akkor egy projectebb, de magasabb upsidedal bíró DE bőven beleférne. Nyilván nagyon szopkodni fogom, hogy ha jó lesz Floyd, de jelenleg nem tudom a jó ízlés határain belül minősíteni. Ránézek a gyerekre és sírhatnékom van. Kendall Fullert inkább hagyjuk, semmivel nem különb játékos, mint a tesója, oszt Kyle megítélése is várat még magára. Mert ugye a szezon elejét már mindenki elfelejtette, meg a szezon végét is mondjuk, mikor Porter Zack Bowman szintje alatt játszott, meg ugye akkoriban Houston és Young volt a csapat legjobbja, meg ugye a DL-ben Goldmanen kívül nem volt kezdő kaliberű csávó, de neeem, szituációs giliszta 3-4 OLB. Fuller és Porter mögött amúgy ki a faszt lehet rangsorolni harmadiknak? McManist? Nincs olyan CB, aki megérnek 2/41-et, hátrébb 3. körben még talán.

Én DE,CB-t várok ma. Aztán persze valószínűleg nem ez lesz. Milyen jó, hogy kidobtad a 4. kör elejét is, mert így a TE/safety/RB állomány turbózására is egyel kevesebb picked van. Tavaly képesek voltak neki menni a szezonnak úgy, hogy nem volt épkézláb tervük a támadófalra, így kirakták Longot szélre belül meg élveztük a Ducasse/Omameh duó fenomenális teljesítményét, megtámogatva egy Hroniss Grasuval. Na most ez feltűnt nekik is, ezért hozták Massiet (jó tudom, nekem nincs olyan rossz véleményem), legalább Long visszamegy, meg hoztak két NFL szintet megütő interior cserét. Nyilván az felvet kérdéseket, hogy ha netán Lenoval lesz valami, akkor mi a tök van, szóval egy bevethető T sem ártott volna, mert Longból kaptunk egy ízelítőt, Massie meg only RT. Azt, hogy Lenot nem piszkálták, azt elfogadom. Szerintem is korrektül játszott. Na elkanyarodtam, szóval a terv. A védőfalat megerősítették Hickssel, aki egy szituációs játékos volt a Patsben. Meg visszajön Ego, aki eddig az ég világon nem mutatott semmit. Ellenben a CB poszton semmi változás nem történt azon kívül, hogy nem marasztaltuk Alan Ballt, aki szintén egy soha nem megtérülő befektetés volt egyébként.

Figyelembe véve a csapat rosterét, szerkezetét ez a pick nálam egy C, de mivel még cseréltél is érte, így adok rá egy D osztályzatot. Mivel továbbra is tartom, hogy jön QB is, s szerintem 24 órán belül, így az egyik nagy nyitott kérdést nyitva hagyják a szezonra.
több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Szerintem az, hogy felmentünk érte az védhető, mert őt akartuk, és benne volt, hogy a Giants elviszi előttünk. 3-4 base felállásokban is kezdő OLB lesz már az elején. Floyd, Freeman, Trevathan, McPhee négyes akár még nagyon ütős is lehet.
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Az 1. Körről szerintem annyit, hogy a poszt védhető a személy a már kevésbé, kéne ra vagy 20-30 font, kiderül mi lesz. cb-k szépen kimentek, én 2. Körben elvinném fuller tesójat vagy másik Értékelhető cb-t, dl ember viszonylag sok maradt.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát ez egy elég szar első kör volt számunkra. Még mindig nem tudom túl tenni magam azon hogy feltradelsz a top10-be és kihúzol egy kibaszott Floydot. Ő volt a rémálom scenarióm akit nagyon nem szerettem volna. A jó hír hogy rengeteg első körös talent D line player maradt bennt.. A'Shawn Robinson, Billings, Reed, Dodd minden első körös mockban benne volt...És még melettük is van sok jó DL, még akár a 3. körben is lehet akár első körös talent... Szóval minden adott hogy huzzunk egy fasza TE-t és RB-t meg valami QB-t persze szigorúan feltraddel...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gaines Adams, emlékszik még a csávóra valaki? Őt Marinelli akarta felturbózni, nem sikerült se ott, se itt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Őszinte leszek, nem bánom hogy elvittétek előttünk. Még így sem, hogy a miénk Apple lett...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mint írtam is Floydot nagyon nem szerettem volna. Vékony, gyenge 244 pound 6'5" mellé? Ha sebességből nem veri meg az emberét baszhatja... És még tradelsz is érte? Top 10-ben egy impact kezdőt akarsz, nem egy szituációs rushert...Nagyon felkúrt a dolog...

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
Floyd jó lesz, de itt tényleg Rankinst vagy Hargreavest kellett volna választani.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
Amikor bejött a hír a traderől felugrottam hogy végre tudunk előrébb jönni pár helyet egy igazi első körös igazi value pickért erre ez... ezt azért a bent lévő értékek mellett ez egy gáz pick még ha jó eséllyel be is fog válni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Aztán, lehet pirít majd 10-10 sackes szezont, de most ez elég wtf pick lett.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Tracy Porter az egyik kezdő cornered,bent van Vernon Hargreaves. Erre elhozzuk Floydot... Simple Chicago Bears things...
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Willie Young 30 elmúlt jövőre lehet itt sincs, Houston lehet itt sincs 2017-ben. Oké. Nem baj, majd Tracy Porter vagy McManis megoldja. Vagy Ego Ferguson. ZS-. S még picket is adtál egy gilisztáért. De most már jöhet egy tight end, meg egy backup QB, utána meg szigorúan egy 4. körös futó. Ezért egy kalapszar ez a franchise eredmények nélkül.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Bent van Tunsil, Hargreaves, erre hozzák Floyd-ot...
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Aki akarja, elemezze. Ez történik, ha egy DC kezébe túl sok hatalmat adsz. Ekkor kerülnek a pályára Mekmanusok, meg hasonló szarok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Itt...most.... mi ..... mi történik....mmmm.....mmmmmmaaa.....mmmaaaaaaaaa




Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
SBnation ma nagyon pirít,

11. Chicago Bears: A’Shawn Robinson, DT, Alabama
One of the oldest teams in the NFL selects the guy who looks 42. Gotta respect that. Salute. One hundred emoji.

 www.sbnation.com/2016/4/28/11501522/uncle-chaps-2016-nfl-mock-draft

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A téma klasszikusa:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nincs ma időm hosszabb ismertetőt írni így a QB-k kimaradnak sajna. A mai napot illetően...
Akit nagyon szeretnék: DeForest Buckner... Egyik legnagyobb hiány posztunkra jönne a legjobb elérhető prospect...
Akit nagyon nem szeretnék 11-re és sokszor írják hozzánk: Leonard Floyd. Mint írtam korábban, jelenleg nagyon gyenge max szituációs rusherként tudnám elképzelni. Egy első körös 11-es picktől az ember stabil kezdő playert remél így remélem őt hanyagoljuk...
Tippem: Shaq Lawson/Vernon Hargreaves
Tomcsik
csatlakozom nekem is Hargreaves a no. 1, de én speciel Lawson-nak nem örülnék
Tito05
Na ja. Hargreaves pick fasza lenne, de nem lesz addig bent. Szerintem Pace tartani fogja a szavát és, ha úgy áll a helyzet akkor BPA és valószínűleg az Elliott lesz. VAGY le trade és akkor JETS.
ricsiii83
Pedig mindkettő egy physical specimen. De én nagyon félek attól, hogy nem lesz ott senki. NYUGTASSATOK MEG, HOGY VALAKI OTT LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
füligjimmy
Jimmy nyugodj meg VALAKI ott lesz. Ha nem lesz ott akkor ott lesz más valaki ahelyett aki nem volt ott, mert VALAKI mindig ott van valahol VALAKI más helyett. Ha viszont senki nem lesz ott akkor előre vagy hátra megyünk VALAKIÉRT, mert olyan nincs hogy senki nincs ott ahol VALAKINEK lennie kéne. Ez azért van mert VALAKI nem mindig van ott ahol lennie kéne és ez VALAKINEK esetlegesen nem tetszik. Filozófiailag amúgy a semmi is valami, tehát akkor a senki is VALAKI vagy nem? Remélem tudtátok követni 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nincs ma időm hosszabb ismertetőt írni így a QB-k kimaradnak sajna. A mai napot illetően...
Akit nagyon szeretnék: DeForest Buckner... Egyik legnagyobb hiány posztunkra jönne a legjobb elérhető prospect...
Akit nagyon nem szeretnék 11-re és sokszor írják hozzánk: Leonard Floyd. Mint írtam korábban, jelenleg nagyon gyenge max szituációs rusherként tudnám elképzelni. Egy első körös 11-es picktől az ember stabil kezdő playert remél így remélem őt hanyagoljuk...
Tippem: Shaq Lawson/Vernon Hargreaves
Tomcsik
csatlakozom nekem is Hargreaves a no. 1, de én speciel Lawson-nak nem örülnék
Tito05
Na ja. Hargreaves pick fasza lenne, de nem lesz addig bent. Szerintem Pace tartani fogja a szavát és, ha úgy áll a helyzet akkor BPA és valószínűleg az Elliott lesz. VAGY le trade és akkor JETS.
ricsiii83
Pedig mindkettő egy physical specimen. De én nagyon félek attól, hogy nem lesz ott senki. NYUGTASSATOK MEG, HOGY VALAKI OTT LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Nincs ma időm hosszabb ismertetőt írni így a QB-k kimaradnak sajna. A mai napot illetően...
Akit nagyon szeretnék: DeForest Buckner... Egyik legnagyobb hiány posztunkra jönne a legjobb elérhető prospect...
Akit nagyon nem szeretnék 11-re és sokszor írják hozzánk: Leonard Floyd. Mint írtam korábban, jelenleg nagyon gyenge max szituációs rusherként tudnám elképzelni. Egy első körös 11-es picktől az ember stabil kezdő playert remél így remélem őt hanyagoljuk...
Tippem: Shaq Lawson/Vernon Hargreaves
Tomcsik
csatlakozom nekem is Hargreaves a no. 1, de én speciel Lawson-nak nem örülnék
Tito05
Na ja. Hargreaves pick fasza lenne, de nem lesz addig bent. Szerintem Pace tartani fogja a szavát és, ha úgy áll a helyzet akkor BPA és valószínűleg az Elliott lesz. VAGY le trade és akkor JETS.

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Nincs ma időm hosszabb ismertetőt írni így a QB-k kimaradnak sajna. A mai napot illetően...
Akit nagyon szeretnék: DeForest Buckner... Egyik legnagyobb hiány posztunkra jönne a legjobb elérhető prospect...
Akit nagyon nem szeretnék 11-re és sokszor írják hozzánk: Leonard Floyd. Mint írtam korábban, jelenleg nagyon gyenge max szituációs rusherként tudnám elképzelni. Egy első körös 11-es picktől az ember stabil kezdő playert remél így remélem őt hanyagoljuk...
Tippem: Shaq Lawson/Vernon Hargreaves
Tomcsik
csatlakozom nekem is Hargreaves a no. 1, de én speciel Lawson-nak nem örülnék
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson