Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Sokan dicsérik a draftunkat. 😊 Ilyet még nem éltem. Azonban a Vikings topicot olvasgatva Floyd-ot MEGABUST-nak írta az egyik tag. Előre iszik a medvék bőrére. Remélem rácáfol a srác mindenkire, aki kételkedik benne.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A+ darft.
Komolyan.
Bazzani
Nekem Floyd miatt csak B+, azt a picket nehezen emésztem még mindig... Persze Fox éra alatt már draftoltak klasszis rushereket ( Peppersen, Miller) és Fangio is foglalkozott egy Aldonnal szóval bízzunk benne hogy van szemük hozzá és Floydból is csinálnak 10+ sackes playát...Whitehair nagyon jóbjátékos, csak most még nem látom a helyét... Mondjuk így variációs kehetőség bőven lesz az O falba...Sőt azt se bánnám ha Slauson menne C-be Long RG, Whitehair LG és így a 3 legjobb belső falembered fennt lenne... Így nem kéne Grasut bámulni a kezdőbe....Persze ezzel Pace elismerné hogy hozott egy 3. körös bustot tavaly... A többi pick tetszik... Én a 2. körben inkább DL-t húztam volna, de nem mondhatom hogy Whitehair nem jó játékos... Összességében nekem B+ ... Ha Floyd beválik A+ 😊

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Feltételezem 7, ha el tudnak valaki szimapatikusat rejteni a PS-ben, akkor 6 játékost viszünk a szeonra, de sztem inkább hetet.

Naszóval, a DL jelenleg:

Bullard, Jonathan - nyilván roster
Ferguson, Ego - roster, de rezeghet a léc
Goldman, Eddie -roster
Hicks, Akiem - mit gondolsz?
Unrein, Mitch - roster, más stábnál rezeghetne a léc, de az NFL Pintér Attilája szereti az övéit
Gaston, Bruce - ?
Scruggs, Greg - ?
Sutton, Will -? nagyon esélyes cut jelölt, de tavaly is az volt, rosterre került, sokat játszott is, de minek.
Washington, Cornelius - ?, bár tavaly sokat vártak tőle, de egyből lesérült
Williams, Terry - ?
Smith, D'Anthony - camp body, nem hiszem, hogy meglepetés okoz.
Browner, Keith - ismét egy camp body, de feltüntettem a pontosság kedvéért


Szóval 5 hely van kőbe vésve gyakorlatilag, és legyünk őszinték, nemigazán veretes a névsor. Unrein egy Chargers által szezon közben kirakott karrier backup, simán roster. Mindegy.

A maradék 2 helyre: Bruce Gaston, Greg Scruggs, Will Sutton, Corny Washington, Terry Williams. Legnagyobb esélyes sztem a stáb által - Suttonnál mindenesetre jobban - kedvelt Gastonnak van, utána Corny, Terry Williams ismét PS. Ami legfeljebb előfordulhat, hogy Sutton ismét okoz egy meglepit, de neki marha nagyot kell villantania, mert a karja is rövid, és nem látom, kit tudna könnyedén átugrani. Corny elég redundáns, semmit se mutatott sose, de szeretik. Gaston se jó, de szeretik. Fergusont maximum, ez a stáb imádja az gibbonokat, neki meg 3 centivel rövidebb a karja, mint amit szeretnek. De komolyan, 33-as karhossz alatt nem hoztak eddig senkit a frontba, meg hátra se nagyon, azért ez ez elég beteg.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Deon Bush egy kiváló fizikai paraméterekkel rendelkező, kellően gyors, nagyot ütő, ostoba játékos. Ha belőle kezdőt farag Donatell, akkor kapásból hall of famer edző. Nem lehetetlen, de nehezen képzelem game tapek alapján. ST-ben mondjuk imádni fogjuk a gyereket.
tüsi91
Szegény Sean Taylor-t se az eszéért szerettük.Ha faragnak belőle egy olyan safety-t, akkor örülni fogunk.

Már csak Foxot kellene elcserélni a Lionshoz egy 6. körös kompenzációs pickért, és indulhat a 2018-as SB run.
HanSolo
Na aztán nekünk még valóban kurvára kell a baj a nyakunkba. Nincs elég gondunk Caldwell-el meg a haverjaival...

több mint 8 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Deon Bush egy kiváló fizikai paraméterekkel rendelkező, kellően gyors, nagyot ütő, ostoba játékos. Ha belőle kezdőt farag Donatell, akkor kapásból hall of famer edző. Nem lehetetlen, de nehezen képzelem game tapek alapján. ST-ben mondjuk imádni fogjuk a gyereket.
tüsi91
Szegény Sean Taylor-t se az eszéért szerettük.Ha faragnak belőle egy olyan safety-t, akkor örülni fogunk.

Már csak Foxot kellene elcserélni a Lionshoz egy 6. körös kompenzációs pickért, és indulhat a 2018-as SB run.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na jó reggelt mindenkinek. Szeretném leszögezni, ez volt sztem az utolsó teljes draftkövetésem. Vissza kell vonulnom, amíg még fizikailag bírom a mindennapokat. Ne sírjatok, jobb lesz így mindenkinek.

Nekem olyan érzésem van. hogy a 2018-as Super Bowl runra készülünk. Floyd és Bullard akkor lesz kész (ha egyáltalán), Whitehair helye leghamarabb jövőre lesz biztos a kezdőben. Ahogy Gagarin Istent, én a 3. napon húzott DB-ink, és a 2. napon kihúzottak között különbséget nem látok. Biztos van, de nem látok.
füligjimmy
Szerintem Pace se látott ezért húzta őket későn 😊

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na jó reggelt mindenkinek. Szeretném leszögezni, ez volt sztem az utolsó teljes draftkövetésem. Vissza kell vonulnom, amíg még fizikailag bírom a mindennapokat. Ne sírjatok, jobb lesz így mindenkinek.

Nekem olyan érzésem van. hogy a 2018-as Super Bowl runra készülünk. Floyd és Bullard akkor lesz kész (ha egyáltalán), Whitehair helye leghamarabb jövőre lesz biztos a kezdőben. Ahogy Gagarin Istent, én a 3. napon húzott DB-ink, és a 2. napon kihúzottak között különbséget nem látok. Biztos van, de nem látok.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Wilkerson szerintem abszolút felejtős. Valószínűbb, hogy a média hypeolta fel az ügyet csak, s valós puhatolózás sem igen történt.

Ami egyértelmű, hogy a BPA utat járjuk a drafton, tavaly is így volt Whitetal, idén Floyddal, Whitehairrel stb. Dave jól leírtad.

Majd a tegnapiakról akarok írni. Egyenlőre annyi, hogy Deon Bush egy kiváló fizikai paraméterekkel rendelkező, kellően gyors, nagyot ütő, ostoba játékos. Ha belőle kezdőt farag Donatell, akkor kapásból hall of famer edző. Nem lehetetlen, de nehezen képzelem game tapek alapján. ST-ben mondjuk imádni fogjuk a gyereket.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Összességében azért elégedettek lehetünk, Floyd picknél nagyon kiakadtam, ha én irányítom a draftunkat tuti behúzom Tunsilt, Cutlernek meg Langfordnak is szüksége lett volna rá. A többi kört viszont szépen lehoztuk ( főleg ha Bush vagy Hall beválik) és ugye nem cáfoltak rám és végre nem pazaroltunk picket egy olyan Qbra aki a rostert nem üti meg, pláne nem magas pickért.

Nálam ez a draft A, de ha Floyd nem válik be akkor csak B- jóindulattal.

Wilkersont akkor felejtsük el vagy még van esély a tradere?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ebből Braunecker simán rostert foghat. Miller helye megkérdőjelezhetetlen, az egészségi állapota már inkább. Hausler eddig sehol nem volt több, mint 2-3. számú TE és ST játékos. Khari Lee esetében pedig, hogy mire dobtunk ki egy 6. kört az egy kiváló kérdés. Szóval nem valami erős ez a poszt. Pace azt mondta, hogy nagyon vékonynak érezték ezt a classt. Ez van. Ha nem lesz PO, akkor nem ezen fog múlni.

Hoyer egy jó backup QB, kiváló igazolás. 1 évre, 2 millióért. Chase Daniels évi 7 bazdmeg.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A+ darft.
Komolyan.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Egyenlőre ez az UDFA lista:

Joe Sommers/TE/Wisconsin-Oshkosh
Roy Robertson-Harris/DE/UTEP
Dan Buchholz/G/Duquense
Kevin Peterson/LB/OSU
John Kling/OT/Buffalo
Ben Braunecker/TE/Harvard
Don Cherry/LB/Villanova
Darrin Peterson/WR/ Liberty

+ elvileg még ő is: Mississippi State defensive back Taveze Calhoun
több mint 8 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Chicago Bears, A-

1 (9) (from Tampa Bay) Leonard Floyd, OLB, Georgia
2 (56) (from Seattle) Cody Whitehair, G, Kansas State
3 (72) Jonathan Bullard, DE, Florida
4 (113) (from Philadelphia via Tennessee) Nick Kwiatkoski, ILB, West Virginia
4 (124) (from Seattle) Deon Bush, S, Miami
4 (127) (from New England) Deiondre’ Hall, CB, Northern Iowa
5 (150) Jordan Howard, RB, Indiana
6 (185) DeAndre Houston-Carson, S, William & Mary
7 (230) Daniel Braverman, WR, Western Michigan

Day 1: Chicago made the move to get Floyd, who brings a versatile threat to their defense. He can rush the passer off the edge (fifth-highest grade in the class at +28.9), and he showed well against the run at +18.4. Floyd played more of a traditional linebacker role early in 2015 and took to it well, and that should only add to his ability to line up all over the defense to create mismatches.

Day 2: A first-round talent on our draft board, Whitehair was the top-graded offensive tackle in the nation in 2015, and he can play any of the offensive line positions with his strong hands. Bullard posted the nation’s top grade against the run at +51.5, and his athleticism gives him upside potential to increase his +7.8 pass-rush grade. Like Whitehair, he brings versatility, as he can line up all across the defensive line.

Day 3: Kwiatkoski can set up his teammates in the run game while showing adequate in coverage. His +29.8 overall grade ranked eighth in the class. Howard is a strong downhill runner, though he’s capable of running in any scheme and his +21.8 run grade ranked fourth in the class. Braverman is one of the best slots in the draft, capable of creating separation and adding strong after-the-catch ability. His 3.27 yards per route from the slot led the class. www.profootballfocus.com/blog/2016/04/30/draft-2016-nfl-draft-grades-for-all-32-teams/
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
7/9 Daniel Braverman WR, Western Michigan

Kiváló slot WR matéria.
----

Alig várom az UDFA listát. Roy Harris-Robertson egy potenciális célpont lehet, ő privát workouton is járt a Halasban.
tüsi91
Nagyon jó választás szerintem. Royal tudjuk,hogy milyen, ha kisérül,akkor nem kell gondolkodni,hogy ki ugorjon be a helyére. 4.-5. körre írták ezt a srácot,ha jól emlékszem. Ezen az értéken ez a választás szerintem A+
Süsü
Jaja sokan hasonlították Wes Walkerhez. 7. körben remek húzás...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Brian Hoyer érkezett
mustaine
Jaja egy évre. Back up QB megoldva, nem lőttél el padon űcsörgő újjoncra draft picket. Jó húzás, gondolom nem is volt vészesen drága...

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Brian Hoyer érkezett

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
7/9 Daniel Braverman WR, Western Michigan

Kiváló slot WR matéria.
----

Alig várom az UDFA listát. Roy Harris-Robertson egy potenciális célpont lehet, ő privát workouton is járt a Halasban.
tüsi91
Nagyon jó választás szerintem. Royal tudjuk,hogy milyen, ha kisérül,akkor nem kell gondolkodni,hogy ki ugorjon be a helyére. 4.-5. körre írták ezt a srácot,ha jól emlékszem. Ezen az értéken ez a választás szerintem A+
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
7/9 Daniel Braverman WR, Western Michigan

Kiváló slot WR matéria.
----

Alig várom az UDFA listát. Roy Harris-Robertson egy potenciális célpont lehet, ő privát workouton is járt a Halasban.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Pár ígéretes formát sikerült behúzni azért... Tavaly is megcsíptek 1-2 kezdő potenciálú játékost a hátsó körökben, tán idén is így lesz. Reménykedjünk... Összességében én olyan B-t adnék a draftunkra. Az első köröst nehezen emésztettem utánna viszont nem húztunk annyira rosszul, mégha mondjuk lett is volna bennt más választottam....

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
6/10 DeAndre Houston-Carson S, William&Mary

Small school prospect, de value pick. Szerintem úgy vannak vele, hogy kinézték a használható magas, hosszú karú DB-ket aztán odaadják Donatellnek, hogy kezdjen velük vmit. Ha a 3-ból 1 kezdő lesz már jó, ha netán kettő akkor egyenesen fenomenális.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
Floyd was clocked at 4.32 seconds in the short shuttle and 7.18 seconds in the 3-cone.

Kwiatkoski 3-cone 7.16. Lehet pass rusher lesz?
füligjimmy
Fekve meg többet nyomott a combine-on mint Whitehair.
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Floyd was clocked at 4.32 seconds in the short shuttle and 7.18 seconds in the 3-cone.

Kwiatkoski 3-cone 7.16. Lehet pass rusher lesz?
füligjimmy
ST hasitani fog iden! Villamgyorsak leszunk !
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
5/10 Jordan Howard RB, Indiana

Pörfikt value.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Floyd was clocked at 4.32 seconds in the short shuttle and 7.18 seconds in the 3-cone.

Kwiatkoski 3-cone 7.16. Lehet pass rusher lesz?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mondjuk Bush highlight videója a hitman nevet viseli... Az biztos hogy nagy csattanások vannak amikor megérkezik... Annyira nem ismertem most így 1-2 videó alapján egy hard hitter csókának tűnik... Lehet benne valami...