Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
Röviden szerintem: 2016 átmeneti év.Hosszabban később.
tüsi91
2015 is átmeneti év volt, még mennyi fog nekik kelleni?
Tito05
Én azért ezzel csak megvárnám az első 5 meccset.
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Slauson kivágása tényleg érdekes, ezzel szerintem egyértelművé vált a kezdő leno whitehair grasu long massie o line felállás. Grasu béna huzasanak beismereséről szó sincs, jelen állás szerint az 5 emberből négyet ez az éra hozott ami durva valahol.Ez fiatalitasnak is betudhato a fal atlageletkora nagyon alacsony; long a legidősebb 27 évvel, az is látszik hogy ezzel most lenonak adnak még egy évet ha bejön ezzel a fallal számolnak nagyon sokáig. Igy viszont csere ember kell a fal mögé, slauson padozásért sokat keresett volna vagy pont jo lett volna ezt mindenki döntse el maga. Én értem a koncepciót: hoztak egy olcsó fiatal jó guardot, az eddigi kezdő sokkal több pénzért értelmetlenné vált. Sérüléssel számolni lehet, de irreleváns, lásd qb kérdes. Most azért tartsuk meg slausont hogy ott üljön beugrasra készen 2 milláért? Ő feleslegessé vált a stáb számára, ami azt is jelenti hogy látták az átlagosságát és nem szopták be a sajtó hypeolását, ami nálam plusz pont.
hpeter93
Sztem az OL kérdés kicsit más, mint a QB... itt igen is kell számolni a sérüléssel, elég ha csak az utóbbi éveket vesszük alapul+ha vki szarul játszik, akkor is legyen alternatíva.... OT poszton ha vki kiesik jelenleg az a legjobb megoldás, legalábbis ezt alkalmazzuk, ha Long-ot kitoljuk szélre, s akkor G-t ki fog játszani? Ramirez, Larsen? középen nem is mondom mi lesz, ha beüt a ménkű... s hát Grasu, bízok benne,de eddig nem mutatott semmit, amiből őt a kövi 10+év kezdő centerének tekinteném
S a pénz meg, ne garasoskodjunk már, X%-át így is úgy is el kell költeni a fizetési sapkának. Emlékszem mennyien sírtak, h Cutty mekkora szerződést kapott (akkor még ezt a topicot nem figyeltem, szóval itt nem tudom milyen volt a hangulat), h azt a csapat erősítésére lehetne költeni, hát most ott a 20+ milla, de se egy ligaelit OT-t, se egy védőfalembert nem látok a keretben, szóval erről ennyit....
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Volt hely bőven a sapi alatt belefért volna Slauson . Centerben harcba lehetett volna a kezdőért és egy hasznos backupért aki mentorálhatta volna a fiatalokat nem sok az a 2 milla...Itt valami más van a háttérbe... A draft előtt voltak pletykák hogy tradelnénk Slaut... Valaminek lennie kell a háttérben. Van valami amiről mi nem tudunk vagy valamiért Pace akar még capet.... Idővel tán kiderül...

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Slauson kivágása tényleg érdekes, ezzel szerintem egyértelművé vált a kezdő leno whitehair grasu long massie o line felállás. Grasu béna huzasanak beismereséről szó sincs, jelen állás szerint az 5 emberből négyet ez az éra hozott ami durva valahol.Ez fiatalitasnak is betudhato a fal atlageletkora nagyon alacsony; long a legidősebb 27 évvel, az is látszik hogy ezzel most lenonak adnak még egy évet ha bejön ezzel a fallal számolnak nagyon sokáig. Igy viszont csere ember kell a fal mögé, slauson padozásért sokat keresett volna vagy pont jo lett volna ezt mindenki döntse el maga. Én értem a koncepciót: hoztak egy olcsó fiatal jó guardot, az eddigi kezdő sokkal több pénzért értelmetlenné vált. Sérüléssel számolni lehet, de irreleváns, lásd qb kérdes. Most azért tartsuk meg slausont hogy ott üljön beugrasra készen 2 milláért? Ő feleslegessé vált a stáb számára, ami azt is jelenti hogy látták az átlagosságát és nem szopták be a sajtó hypeolását, ami nálam plusz pont.

Ui: Most vettem észre larsent és ramirezt, ők a két guard csere valószínűleg.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Lehet listán van.mèg wilkerson?? Illetve Jefferynek a nagy szerződèse.. Így èrthető lenne a takarítás.....(???)
ricsiii83
Wilkerson-t így draft után?... Nem hiszem. A Jets pickeket akart érte... Vagy lehet jövő évi pickekétt, vagy adnánk mellé valakit? Ha csak AJ -nem kéne lóvé arra alapból is volt elég...Ha jól tudom 16 milla maradt a draft után...Nem igazán értem ezt a lépést, de valami tuti van mögötte...

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Röviden szerintem: 2016 átmeneti év.Hosszabban később.
tüsi91
2015 is átmeneti év volt, még mennyi fog nekik kelleni?
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Még senki nem irt semmit Nick Kwiatkowskiról. Vélemények róla? Szerintem jó lesz a srác, igaz ez csak a rövid hype videók alapján mondom.
Antman
abszolúte projekt játékos... LB poszt az egyetlen, ahol minőségre s mennyiségre meg van a csapat, egyelőre special teamben látom a helyét, s max 3-4. embernek az ILB deep chart-on....
több mint 8 éve
Antman Chicago Bears 397
Még senki nem irt semmit Nick Kwiatkowskiról. Vélemények róla? Szerintem jó lesz a srác, igaz ez csak a rövid hype videók alapján mondom.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Röviden szerintem: 2016 átmeneti év.Hosszabban később.
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Lehet listán van.mèg wilkerson?? Illetve Jefferynek a nagy szerződèse.. Így èrthető lenne a takarítás.....(???)

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
- Jimmy álma valóra fog válni. Legyen üdvözölve D.Whitner
- Az enyém nem. J. Evans nem csatlakozik hozzánk.
- Kik lehetnek még opciók a piacról?
- Kell a pénz? Minek? Vajon mit akarnak? ....sok sok érdekes kérdés van itt. Hamarosan válaszokat kapunk rájuk...remélem. :/

Szerkesztette: DaddyBear
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Konkrètan nincs kezdő centere sem a csapatnak (okè van kèt guard akik ott bevethetőek) ès ha ide hozták fehèrhajat akkor lehetett volna ideiglenesen center.... Vagy berakják LGnek Slauson meg center (jobb volt mint grasu tavaly)

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Matt Slauson is repült.... most miért?? de komolyan
Tito05
Mert nálunk tudják, hogy az erőt nem szégyellni kell, hanem élni vele....):
Úgy tűnik, idén a vezetőség tudja mit akar. Hogy jó irányban haladunk vagy sem, az még nem egyértelmű, mindenesetre határozottan tesszük azt.
Így nyert értelmet a draft és az FA tevékenység is. Vagy mégsem......
Nekem tetszik az elszántság.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A teljesség kedvéért D'Anthony Smith is repült, bár ennek nyílván nincs Slausoni hírértéke...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
3,5 misit keresett volna, s a 2. legjobb belső falemberünk volt s még csak nem is volt öreg, h tartani kéne a hirtelen teljesítmény romlástól.... remélem vki megtudja magyarázni vagy legalább vmi érvet felhozni, mert én már vastagon anyázok
Tito05
Hát ez eléggé WTF... Nem keresett sokat cap meg van dögivel, annyira öreg se volt, több poszton is hasznos volt... Nem igazán értem... Most már tudjuk miért hoztuk Whitehairt... Úgy néz ki mintha Pace capet akarna még felszabadítani, csak mire amikor így is volt 20+ millánk...

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
3,5 misit keresett volna, s a 2. legjobb belső falemberünk volt s még csak nem is volt öreg, h tartani kéne a hirtelen teljesítmény romlástól.... remélem vki megtudja magyarázni vagy legalább vmi érvet felhozni, mert én már vastagon anyázok
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Matt Slauson is repült.... most miért?? de komolyan
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Antrel Rolle-t kiraktuk....
Tito05
Hhmm na ez érdekes, ennyire bíznak az új S szerzeményekben vagy HJQ-ban???
Tomcsik
ez a secondary vicc b+ .... ránézek s a sírás kerülget 😛
Tito05
Mondjuk nem gyengültünk Rolle távozásával... Már csak a neve volt jó. 34 lesz, a fél szezonban sérült volt. Amikor játszott akkor se alkotott maradandót... Lehet ennyit valamelyik újonc is csinálni fog, csak 2 millióval kevesebbért és 12 évvel fiatalabban... Amúgy igen pénzkidobás volt, de mivel a szerződése nem volt rossz, legalább időben kitették...

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Antrel Rolle-t kiraktuk....
Tito05
Hhmm na ez érdekes, ennyire bíznak az új S szerzeményekben vagy HJQ-ban???
Tomcsik
ez a secondary vicc b+ .... ránézek s a sírás kerülget 😛
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Antrel Rolle-t kiraktuk....
Tito05
Ez most két dolgot jelenthet, 1 hogy beismerték a tavalyi pénzkidobást, amiért hozták. 2.Van valami tervük az új safetykkel(ami azt jelenti, hogy fogalmuk sincs mi legyen, de majd lesz valami, mert valami mindig van és az faja)

Ui :Ez szép és jó, hogy Rolle elment, de most mi lesz? Komolyan egy tavalyi 5. és egy idei 4v5 körös safety fog kezdeni? vagy egy nem draftolt free agent HJQ? A helyzet egyre szarabb lesz a secondíryvan

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Antrel Rolle-t kiraktuk....
Tito05
Hhmm na ez érdekes, ennyire bíznak az új S szerzeményekben vagy HJQ-ban???

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Antrel Rolle-t kiraktuk....
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szakik szerint amúgy mindenhol A és B - közt váltakozik a draft értékelésünk... Persze mindenhol Floydot firtatják, főleg ugye a feltrade miatt...Összességében mindenhol jó a draftunk megítélése...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Meg kell hagyni azért jó a Vikes kerete, és most is jól draftoltak, van mire verni magukat ( mondjuk nem Hídvíz miatt 😊 )

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Egyrészről még egy percet sem játszott és bust ? Egy kicsit nagyképű.
Másrészről Teddy (Győrből) hídvíz zseniális irányítása mellett én annyira nem verném magamat.