Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azt írja az internet,hogy Slausont a Chargers és a Bills vinné,utóbbi RT-nek. Ha ott lesz pro bowler és Massiet agyon verik,az csúnya lenne. Meg valahol szép is.
bacsii
Slauson belül (G,C,) megállja a helyét bárhol, de T-nek kevés mindenféle szempontból, ha ezt akarják jól kiszúrnak magukkal.
hpeter93
A nadrágomba kekszelnék, belőle RT lenne.
füligjimmy
Attól én is. Nem elég atletikus meg gyors hogy RT legyen. G/C máshova nem merném tenni...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Chris Cullivert kirakta a Skins. Annyira adná magát.
tüsi91
szerinted miért lett kirakva?
sapka
Ha vissza olvasol közben már rájöttünk hogy elszakadtak a szalagjai...

több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Chris Cullivert kirakta a Skins. Annyira adná magát.
tüsi91
szerinted miért lett kirakva?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt írja az internet,hogy Slausont a Chargers és a Bills vinné,utóbbi RT-nek. Ha ott lesz pro bowler és Massiet agyon verik,az csúnya lenne. Meg valahol szép is.
bacsii
Slauson belül (G,C,) megállja a helyét bárhol, de T-nek kevés mindenféle szempontból, ha ezt akarják jól kiszúrnak magukkal.
hpeter93
A nadrágomba kekszelnék, belőle RT lenne.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Azt írja az internet,hogy Slausont a Chargers és a Bills vinné,utóbbi RT-nek. Ha ott lesz pro bowler és Massiet agyon verik,az csúnya lenne. Meg valahol szép is.
bacsii
Slauson belül (G,C,) megállja a helyét bárhol, de T-nek kevés mindenféle szempontból, ha ezt akarják jól kiszúrnak magukkal.

több mint 7 éve
bacsii Chicago Bears 111
Azt írja az internet,hogy Slausont a Chargers és a Bills vinné,utóbbi RT-nek. Ha ott lesz pro bowler és Massiet agyon verik,az csúnya lenne. Meg valahol szép is.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/13076729_1071370726235521_4994747807254321091_n.jpg?oh=187e959936a94b3f191ca9f448755b41&oe=57AFBD74

Ez Pace nyilatkozata

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Chris Cullivert kirakta a Skins. Annyira adná magát.
tüsi91
Már felépült? Vmikor szezon végefelé szakadtak azok a szalagok...
Go Vikings!
Na ez nekem se volt meg...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Chris Cullivert kirakta a Skins. Annyira adná magát.
tüsi91
Már felépült? Vmikor szezon végefelé szakadtak azok a szalagok...
Go Vikings!
No erre nem is emlékeztem. Így már más.

Slauson múltkor vmi díjat is nyert, vele semmi gond. Hoztak helyette egy kezdőt. Ennyi. Tradelni próbálták, nem volt ajánlat. Ha tippelnem kellene ezért maradt a draftig.

UDFA cornekre leszek még kiváncsi. Sem Calhoun, sem Peterson sem kilátástalan teljesen. Robertson-Harris pedig veszélyes lehet Achora. S én abban sem vagyok biztos, hogy Young itt kezdi a szezont, bár nagyon meglepne azért. Ha Floyd tol egy jó rookie évet, akkor viszont nem hosszabbítunk vele.
több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 428 — Bowl Winner
Chris Cullivert kirakta a Skins. Annyira adná magát.
tüsi91
Már felépült? Vmikor szezon végefelé szakadtak azok a szalagok...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Chris Cullivert kirakta a Skins. Annyira adná magát.
tüsi91
AAA túl jó a CB állomány, nem férne be 😊

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Chris Cullivert kirakta a Skins. Annyira adná magát.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Akkor is, ha nem az ő embere, azért egy több poszton nfl átlag szinten használható OL játékos elég ritka kincs. Mondjuk aztán lehet, hogy az elmúlt évek seahawks O-linejai beszélnek belőlem 😊
undisputedly
Hát a Coltsnak meg nállatok is upgrade lenne szerintem...Nem tudom hova tenni ezt a dolgot...Egyszerűen nem látom a miértet most még...

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akkor is, ha nem az ő embere, azért egy több poszton nfl átlag szinten használható OL játékos elég ritka kincs. Mondjuk aztán lehet, hogy az elmúlt évek seahawks O-linejai beszélnek belőlem 😊
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy Paceék nyilatkoztak már ez ügyben???
ricsiii83
Ja annyit hogy kösz mindent sok sikert...

több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Amúgy Paceék nyilatkoztak már ez ügyben???

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Slauson nem Pace embere, s ő egy power sémába jobb fit. Szerintem zone-blockingban is megállja a helyét, de gyorsabb, és dinamikusabb nem lesz már. S azért nekem nem égett be az emlékeim közé, hogy kurva jól tudtál mögötte futni. Átlagos, multifunkciós, megbízható. Ilyen kalibert nem rúgsz ki.

Long: 5. év az egy opció, mint ahogy frappánsan a nevében is benne van. Ám Long mennyi is? 28-at betölti idén. Azért 31-32 évesen elég gyakran bekövetkezik egy masszív teljesítmény visszaesés, addigra már kijönnek a sérülések okozta gyötrelmek is. Lásd Bushrod. Szóval én inkább most hosszabbítanék vele, aztán majd megnézzük, hogy pl 4 év múlva mennyire lesz még toppon.
tüsi91
Igazad van, de mint mondod egy ilyen kaliberűt nem teszel ki ok nélkül. Már éltünk az 5. éves opcióval Long esetében... Ettől persze lehet vele tárgyalni a hosszú távuról, de az idei fizetése már megoldott... Nem hinném hogy Slau 3 millája ebbe nagyon számítana...Az is érdekes hogy nem tudták legalább eltradelni. Annyira fura döntés hogy valaminek lennie kell a háttérben...Az hogy nem az én emberem nekem nem elég indok....

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Slauson nem Pace embere, s ő egy power sémába jobb fit. Szerintem zone-blockingban is megállja a helyét, de gyorsabb, és dinamikusabb nem lesz már. S azért nekem nem égett be az emlékeim közé, hogy kurva jól tudtál mögötte futni. Átlagos, multifunkciós, megbízható. Ilyen kalibert nem rúgsz ki.

Long: 5. év az egy opció, mint ahogy frappánsan a nevében is benne van. Ám Long mennyi is? 28-at betölti idén. Azért 31-32 évesen elég gyakran bekövetkezik egy masszív teljesítmény visszaesés, addigra már kijönnek a sérülések okozta gyötrelmek is. Lásd Bushrod. Szóval én inkább most hosszabbítanék vele, aztán majd megnézzük, hogy pl 4 év múlva mennyire lesz még toppon.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Valaminek lennie kell itt a háttérben. Longnál éltünk az 5. éves opcióval így nem feltétlen most kell megegyezni vele. Csak AJ hosszabítására amúgy is volt elég helyünk...Voltak pletykák draft előtt hogy tradelnénk Slaut... Lehet van valami sérülése amiről nem tudunk, vagy volt valami balhéja az FO-val vagy mit tudom én...Amúgy annyira nem volt jó G mint amennyire sokan gondolják, nem volt egy all pro, viszont egy konzisztens teljesítményre képes, sokoldalú jó játékos volt, akit nem dobnak csak így ki valami tervnélkül... Pace még készül valamire szerintem...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kirúgtál két veterán, tapasztalt játékost. Helyükre most újoncok kerülnek. Floyd sok akciót fog látni, szerintem Bullard is. White megkezdi rookie évét. Howard sok ackiót fog látni. Ezt az évet ráteszik arra, hogy ezek a srácok tapasztalatot szerezzenek. Azaz George és Phillips a trestmani összeomlás után adott 3 évet Pacenek és Foxnak, hogy fiatalítsák meg a csapatot, és rakjanak össze egy ütőképes gárdát, 3. év végére rájátszással. Az elmúlt 5 évben volt szerintem legalább 5 csapat, akinek ha nem is az első, de a második év végére sikerült. Itt a három a bűvös szám. Igazából leszarom, ha 2017 PO lesz. Mert zsinórban 5 év után még kibírok egyet.

Rolle kivágása oké. Szar volt. Kirúghatták volna márciusba, mindenki tapsol. Nem hoztál azonnal bevethető safetyt se draftról, se piacról, erre kirúgod draft után. Értelmetlen. Amos rookie évével elégedettek ezt tudjuk (én is). HJQ, Bush, Houston-Carson (továbbiakban DHC) 3 fiatal hajtás (Hallt cornernek szánják szvsz). Átmeneti év, megnézik kire lehet leginkább számítani. Boldennel nem tudom mit szeretnének. Összeraktak egy ilyen secondaryt két év offseason ilyen munkájával. Leülhet.

Slauson. Nem értettem egyet Forte kirúgásával, de elfogadtam. Marshall dettó. Ezt viszont elfogadni sem tudom. Slausont túlértékelik, de draft után kirúgni egy ilyen játékost... Lenoval elégedettek ezt is tudjuk (én is). Volt célpontjuk T a drafton, de nem jött be, de nem érezték prionak. Ennyi. Schaffer, Omiyale, Webb. Náluk Leno különbül játszott 2015-ben. Leno, Whitehair, Grasu, Long, Massie, Ramirez, Larson. 7 srác, mondjuk Fabuluje 8. 9-10 ember van rosteren. Csere T nincs. Ez a lépés nettó faszság. Még akkor is, ha a cél 2017, s addigra legyen inkább egy fiatalabb Whitehair, akinek van egy év tapasztalata. Itt a nagyobb kérdés Grasu, aki teljesen reménytelen volt. Slauson pedig szvsz nem volt teljesen fit ebbe a zone blocking sémába. Mondjuk ennyi erővel Long sem az.

Jefferyvel kell a hosszútávú, Longgal kell majd hosszú távú. Erre kell majd lóvé. Slauson nekik nem ért 3 milliót.

Még egy dolog: a Bears QB-ja mindezek függvényében 2017-ben Jay Cutler. Ha addigra lesz PO, akkor tovább is. Ha nem, akkor repül mindenki és 2018-ban új gm, új edző, új qb. Ahogy illik.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lehet én is bűnbe estem bohókás fiatalkoromban, de világéletemben hülyeségnek tartottam ezt az A+, Zs- értékelést, de még nagyobb hülyeségnek tartottam a draft utáni kivágásokat. Mikor az egész draftunk egy kurva nagy projekt.... és nemcsak az általános #nemtudomhogybeválike projekt, hanem #aztsetudommilyenposztonfogjátszani projekt.

Floyd: edge rusher, eddig rendbe van. Talán coverbe is kidobják, mert off-LOS linebackerként mutatott sokkal többet. Nem marad meg rajta a súly, combine-ra hízlalták, nem is volt teljes értékű a szereplése, a privát work outokra ismét veszített, a személyi edzők utálják, mert rájött a titokra, hogyan lehet gyorsan lefogyni. Kérem senki ne hasonítsa Aldon Smith-hez. Én emlékszem Aldon hogy játszott egyetemen, nem ugyanaz a játszótér.

Whitehair: Hát Slauson kivágása után kicsit megkeseredett a szám íze. Aki látott K-State meccset, az tudja, hogy az OL sémájuk profi szemmel kb. elemezhetetlen, a fos QB play se segít. Ogbah-t megfogta egy az egyben párszor, egy ütést engedett. Itt lesz guard, mert nehogy Leno padra kerüljön esetleg. És egyből kezdő guard, jééééééé. Pontosabban remélem kezdő, mivel ellenfele az a Ted Larsen, aki nagyon nem jó játékos. Slauson beférne 10 másik csapatba kezdőként, 10 másik pedig észre se venné, ha a kezdőjét lecserélnéd rá. Ellenben Larsen...

Bullard: Ő egy kettőtől ötig technique, ez nem azt jelenti, hogy részmunkaidős, csak azt, hogy nincs körberajzolt szerepköre egyelőre. Egyetemen mindegyikben hozott egy elfogadható szintet. Ha pass szituknál nickelben akarják, ahhoz sok sikert kívánok. Ő egy base D 5t, egyelőre ki kell szorítania Unreint és Washingtont. Ugorja meg ezt 3 hónapon belül.

Deon Bush: A Demontre Hurst érának vége. Maximum egyelőre ennyit mondhatunk. A két kezdő safety Adrian és Harold, ez megengedhetetlen. Egy Nickelodeon rajzfilmosorzat 2 központi karatkere lehet Adrian és Harold, de egy kezdő safety páros nem.

Deiondre’ Hall: Nagy harc lesz közte, és Callahan között. Deiondre'.... oké.

Jordan Howard: 4 RB-t viszünk, csak tudnám minek, eddig van 5. A feladat nem megoldhatatlan. Gondolom Forte utód, avagy C. J. Anderson után szabadon.

DeAndre Houston-Carson: Remélem a McManis érának is vége. A 2 kezdő safety Adrian és Harold. Megengedhetetlen. De ezek a DB-k lehet csak nickelek lesznek, vagy ST gunnerek, vagy mittomén. Össze-vissza játszottak egyetemen. Donte Whitner nem kell senkinek? Csak ha egy Rollénal jobb veteránt akarsz. Valaki? Akárki? Senki?

Daniel Braverman: A Mariani érának is vége lesz jövőre, egyelőre Deonte Thompson az ellenfele.

Na ez az, amit most el tudsz mondani. Van egy koncepció, amihez ragaszkodnak. Nem draftolnak olyat, aki az általuk elképzelthez képest nem ideális méret az adott posztra. Hátul nem draftolnak "footballjáétkosokat", inkább atletikus, kevésbé produktív srácokat, SAPRQ számokat lehet figyelni jövőre. Ha nincs egy Ramsey, nem fognak DB posztra prémium picket, vagy sok pénzt áldozni. Balhés gyerek nem jön, George nem fog még egyszer magyarázkodni, aki hülyét csinál belőle,az távozhat, feltételezem. Ezen kívűl amit nem lehet megoldani pénzzel, azt meg fogják oldani sok pénzzel (pitbull...TERRIER!), és nem fognak rá picket áldozni (backup QB, backup OL). Nem zavarja őket, ha 23 éves elmúlt az újonc. Overall team speed a mantra, ehhez ragaszkodnak. Nem mondom, hogy ez jó vagy rossz, van példa erre is, meg arra is. Az ismét kérdés, hogy nem fér bele ebbe az elképzelésbe Forte és Slauson, belefér viszont Leno, Ducasse, Omameh, Larson, Ramirez. Az igaz, hogy ők padra jöttek, és nem leültették őket. Van különbség. De egyik percről a másikra padra ültetni a veteránokat mindig elég necces dolog.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
Röviden szerintem: 2016 átmeneti év.Hosszabban később.
tüsi91
2015 is átmeneti év volt, még mennyi fog nekik kelleni?
Tito05
Én azért ezzel csak megvárnám az első 5 meccset.
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Slauson kivágása tényleg érdekes, ezzel szerintem egyértelművé vált a kezdő leno whitehair grasu long massie o line felállás. Grasu béna huzasanak beismereséről szó sincs, jelen állás szerint az 5 emberből négyet ez az éra hozott ami durva valahol.Ez fiatalitasnak is betudhato a fal atlageletkora nagyon alacsony; long a legidősebb 27 évvel, az is látszik hogy ezzel most lenonak adnak még egy évet ha bejön ezzel a fallal számolnak nagyon sokáig. Igy viszont csere ember kell a fal mögé, slauson padozásért sokat keresett volna vagy pont jo lett volna ezt mindenki döntse el maga. Én értem a koncepciót: hoztak egy olcsó fiatal jó guardot, az eddigi kezdő sokkal több pénzért értelmetlenné vált. Sérüléssel számolni lehet, de irreleváns, lásd qb kérdes. Most azért tartsuk meg slausont hogy ott üljön beugrasra készen 2 milláért? Ő feleslegessé vált a stáb számára, ami azt is jelenti hogy látták az átlagosságát és nem szopták be a sajtó hypeolását, ami nálam plusz pont.
hpeter93
Sztem az OL kérdés kicsit más, mint a QB... itt igen is kell számolni a sérüléssel, elég ha csak az utóbbi éveket vesszük alapul+ha vki szarul játszik, akkor is legyen alternatíva.... OT poszton ha vki kiesik jelenleg az a legjobb megoldás, legalábbis ezt alkalmazzuk, ha Long-ot kitoljuk szélre, s akkor G-t ki fog játszani? Ramirez, Larsen? középen nem is mondom mi lesz, ha beüt a ménkű... s hát Grasu, bízok benne,de eddig nem mutatott semmit, amiből őt a kövi 10+év kezdő centerének tekinteném
S a pénz meg, ne garasoskodjunk már, X%-át így is úgy is el kell költeni a fizetési sapkának. Emlékszem mennyien sírtak, h Cutty mekkora szerződést kapott (akkor még ezt a topicot nem figyeltem, szóval itt nem tudom milyen volt a hangulat), h azt a csapat erősítésére lehetne költeni, hát most ott a 20+ milla, de se egy ligaelit OT-t, se egy védőfalembert nem látok a keretben, szóval erről ennyit....
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Volt hely bőven a sapi alatt belefért volna Slauson . Centerben harcba lehetett volna a kezdőért és egy hasznos backupért aki mentorálhatta volna a fiatalokat nem sok az a 2 milla...Itt valami más van a háttérbe... A draft előtt voltak pletykák hogy tradelnénk Slaut... Valaminek lennie kell a háttérben. Van valami amiről mi nem tudunk vagy valamiért Pace akar még capet.... Idővel tán kiderül...

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Slauson kivágása tényleg érdekes, ezzel szerintem egyértelművé vált a kezdő leno whitehair grasu long massie o line felállás. Grasu béna huzasanak beismereséről szó sincs, jelen állás szerint az 5 emberből négyet ez az éra hozott ami durva valahol.Ez fiatalitasnak is betudhato a fal atlageletkora nagyon alacsony; long a legidősebb 27 évvel, az is látszik hogy ezzel most lenonak adnak még egy évet ha bejön ezzel a fallal számolnak nagyon sokáig. Igy viszont csere ember kell a fal mögé, slauson padozásért sokat keresett volna vagy pont jo lett volna ezt mindenki döntse el maga. Én értem a koncepciót: hoztak egy olcsó fiatal jó guardot, az eddigi kezdő sokkal több pénzért értelmetlenné vált. Sérüléssel számolni lehet, de irreleváns, lásd qb kérdes. Most azért tartsuk meg slausont hogy ott üljön beugrasra készen 2 milláért? Ő feleslegessé vált a stáb számára, ami azt is jelenti hogy látták az átlagosságát és nem szopták be a sajtó hypeolását, ami nálam plusz pont.

Ui: Most vettem észre larsent és ramirezt, ők a két guard csere valószínűleg.

Szerkesztette: hpeter93