Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Érdekes nekem ez a roster.
Amikor elkezdem azt gondolni, hogy hú ez akár jó is lehet akkor meglátok valamit ami egy vicc.
Hiába néz ki pofásan a védelem eleje ha a hátsó sorokban egymásnak futnak az emberek. Hiába vannak remek célpontjaid és használható futóid ha a támadófal (főleg egy sérülés esetén) csak pillanatokig tart. Kit küldenek Ansah vagy Griffen ellen, ki fogja majd Nelson-t vagy Tate-et?
Én a nyomást sem látom nagyon az ellen irányítóján, de ott kisebb baj lesz mint az előzőknél.
Bazzani

Ez a bagázs szerintem 4 év türelmi időt kapott. Aztán mindenki ki lesz b@szva.
Süsü
Nálunk minden edző és játékos türelmi időt kap, illetve minden szurkoló arra vár, hogy ők ki legyenek baszva. A negatív hullámok végtelen körforgása megy végbe évről évre

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Érdekes nekem ez a roster.
Amikor elkezdem azt gondolni, hogy hú ez akár jó is lehet akkor meglátok valamit ami egy vicc.
Hiába néz ki pofásan a védelem eleje ha a hátsó sorokban egymásnak futnak az emberek. Hiába vannak remek célpontjaid és használható futóid ha a támadófal (főleg egy sérülés esetén) csak pillanatokig tart. Kit küldenek Ansah vagy Griffen ellen, ki fogja majd Nelson-t vagy Tate-et?
Én a nyomást sem látom nagyon az ellen irányítóján, de ott kisebb baj lesz mint az előzőknél.
Bazzani

Ez a bagázs szerintem 4 év türelmi időt kapott. Aztán mindenki ki lesz b@szva.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdekes nekem ez a roster.
Amikor elkezdem azt gondolni, hogy hú ez akár jó is lehet akkor meglátok valamit ami egy vicc.
Hiába néz ki pofásan a védelem eleje ha a hátsó sorokban egymásnak futnak az emberek. Hiába vannak remek célpontjaid és használható futóid ha a támadófal (főleg egy sérülés esetén) csak pillanatokig tart. Kit küldenek Ansah vagy Griffen ellen, ki fogja majd Nelson-t vagy Tate-et?
Én a nyomást sem látom nagyon az ellen irányítóján, de ott kisebb baj lesz mint az előzőknél.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Aminek én a legjobban drukkolok, hogy Jacoby Glenn befusson, s ezt a labdával is megtegye az end zoneba pl. a Lions ellen.

tüsi91
Ó, hogy szívd ki a brét.
Az egyszerre volna kurvajó meg kurvaszar nekem. (:

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Javában zajlik a rookie minicamp, kiegészülve tryoutosokkal, meg néhány veterán próbálkozóval. Az offseason érdemi része lezajlott, augusztusig nagyszerű esélyünk van a Superbowlra. Ez a csapat már Ryan Pace és John Fox csapata kristálytisztán. A támadóoldalról maradt Cutler, Jeffery, Long a kezdők közül, akik nem az ő embereik. (Miller, Leno so-so, de ők is tavaly lettek alapemberek). Védelemben ha Ego kezd, akkor ő a régi rezsim embere, Houston és Young maradtak még, akik sokat látnak pályát, illetve Fuller. Hosszabban lessük át ki az a 90, aki most a roster tagja.

QB: Cutler, Hoyer, Fales, Blanchard
Szerencsére nem sikerült projekt QB-t húzni, s Hoyer érkeztével a nyáron nem is kell olvasni a töménytelen hülyeséget a témával kapcsolatban. Hoyer remek backup, akinek ha ne adja úgy az Úr be kell állnia 3-4 meccsre, akkor nem végzi ki a csapatot. 30 éves, 8. szezonja, nagyjából még ennyi vissza is van neki a karrierjéből, elmegy még 3-4 helyre padozni évi két milliókért. Úgy gondolom kiváló élete van. Fales két év után is egy akkora projekt, hogy nem lehet QB2-nek nevezni a szezonra. Szerintem mindenképpen szükségünk lett volna ezek alapján egy hátsó körös QB-ra. Bár inkább nem kritizálom a srácot, mert egyrészt nem láttuk élesben, másrészt Enderle, meg LaFevour még a rostert sem élték meg. Ők is milyen remek választások voltak.

RB: Langford, Howard, Carey, Rodgers, Perry, Lasike
Langford és Howard más típusú futók, ez akár még jól is elsülhet. Howard egy jó buldózer, belső futásoknál hasznát vesszük majd, rövid szituknál végképp. Nem fog 80 yardos TD-ket hozni, de 1 extra yard minden futásnál benne van. Forte mellé kellett volna ilyen srácot hozni 5-6 éve. Túl jó kezei nincsenek, arra ott van Langford, akinek brutál dropjai is akadtak... Megfelelő tandem lehet ez közöttük, ha a támadófal is úgy gondolja. Rodgerst imádják Foxék, el nem tudom képzelni miért. A fürgesége már megkopott, ST-ben használhatatlan. Careyvel lesz nagy harcban a 3. RB spotért, akitől egész jó dolgokat láthattunk tavaly év vége felé. Idén húztak a drafton olyan srácokat, akik gyorsak, nagyok, meg ST-ben seggbedugnak mindenkit, de ha annyira még se, akkor Perry mint 4. RB és masszív ST ember rosteren lesz.

TE: Miller, Housler, Lee, Braunecker, Lucas, Sommers, Sinclair, Scruggs
Egy ilyen TE állománnyal én szezonnak nem vágnék neki, de sohasem voltam NFL GM. Miller talán egészséges marad, végül is pihent 2015 előtt 4 évet. Ő egy jó elkapó TE, Cutler bízik is benne, blokkolni semmit sem tud, de ha lesz 50-60 elkapása, 600 yardja, meg 5+ TD-je, akkor mindenki boldog. Ám mögötte ez mi a here? Nem véletlenül az összes valamire tán használható UDFA ide akart aláírni. Housler atletikus, ezzel minden jót elmondtam róla, mert annyira jó keze nincs, mint Millernek, cserébe blokkolni sem tud. Lee megye 2-ből jött lehet nagy ugrás volt neki az NFL, de mivel Bennett sérülése után le kellett igazolni eléje Houslert, így annyira nem vagyok bizakodó. Braunecker simán ott lehet a végelszámolásnál, Sommers szintén a megyei ligákból érkezik (UW Oshkosh). Lucas, meg Sinclair a tavalyi rotációba sem fért be, szóval ennyit erről. A minap meg Scruggsot átrakták DL-ből TE-nak. Nem tudom mi a tök az elképzelés, lehet próbálnak belőle egy masszívabb blokkoló embert faragni, dehát ez megint... Persze ettől még jók lehetünk.

WR: Jeffery, White, Royal, Wilson, Braverman, Mariani, Meredith, Bellamy, Thompson, Palmer, Peterson, Keaton
Ezt viszont egy nagyon mély egységnek látom. A tavalyi sztorit hagyjuk, én ilyet még nem láttam, hogy a 3 papíron legjobbod közül pályára is alig lépnek, oszt még Wilson is ledöglött a végére. Jeffery kimagasló No 1. target még ha néha ekézzük is, White kvázi rookie évétől is várhatunk jó dolgokat, a tehetség és potenciál meg van benne, nem beszélve a sebességről, hogy megnyújtsa a pályát. Wilson, mint 4. WR nálam bőven megteszi. Royal stílusú játékosért bő 5 éven keresztül epekedtünk, tavaly megkaptuk erre ez lett belőle. Láttuk játszani Denverben és San Diegoban, kérdés lesz-e ő még olyan, mint aki ott volt. Ha igen, akkor sokat tud segíteni a csapatnak. Mariani korrektül játszott helyette, de most jött Marianinál kétségkívül tehetségesebb és sokkal fiatalabb slot WR Braverman személyében. Tán ennek az 5 játékosnak a helye biztos, s akkor kérdés, hogy mennyit teszünk rosterra. Thompson jó KR, Meredith-t én nagyon csíptem és ő is csak tanulja a posztot, aztán marad még ugye Mariani. Bellamyt csak nem tesszük rosterre, ST-ben annyira nem jó, elkapónak végképp nem. Aranyos, lelkes srác szó se róla, de ezek a legjobb tulajdonságai. Peterson szintén kis suliból jön, valószínűleg egy PS helyet megcsíphet.

OL: Leno, Whitehair, Grasu, Long, Massie ; Larsen (G), Ramirez (C/G), Becton (T), Fabuluje (G/T), Wallace (T), Weaver (T), Buchholz (C/G), Kling (T), Edison (C), Bellard (T)
Slauson távoztával a kezdő 5-ös jól beazonosítható. A véleményeket már kifejtettük. Na de ez a depth? Most az interior még hagyján Larsennal és Ramirezzel, nem jó játékosok, de a Ducasse&Omameh duót túlszárnyalják. Az én kérdésem, hogy ki a tök lesz tackle, ha Leno vagy Massie kiesik? Long megint kimegy szélre? Hát az tavaly sem sült el oly remekül, gyorsan vissza is rakták belülre. Van Becton, tavaly végig rosteren volt, ezen kívül nem ismerjük. Fabuluje inkább guard, meg amúgy is eltiltott az elején. A többiekről sem tudunk semmit. Azért ez nem túl bizalomgerjesztő. Nem azt várom, hogy Joe Thomas várjon bevetésre, mint backup T, de jelenleg nem tudunk olyan embert felmutatni, aki 1 snapet is játszott volna már a ligában. Jeff Linkenbach jött amúgy tryoutra, ő sem jó játékos. Valószínűleg a keretszűkítések után érkezik majd valaki.

DL: Hicks, Goldman, Ferguson, Bullard, Unrein, Gaston, Washington, Sutton, Browner, Williams
Tavaly volt egy elképzelés a McDonald-Ratliff-Ferguson hármassal, ami nem valósult meg az asszonyverés-meghülyülés-IR dolgok okán. Goldman legalább játszott sokat, a vége egész jó lett. Jött Hicks, aki egy masszív játékos, de ő sem fog meccset nyerni, legalább az NFL kezdő szintet megüti. Bullard projekt, de lehet belőle nagyon jó játékos. Fergusonról nálam a játékhoz sokkal jobban értő egyén azt mondta, hogy szerinte egy megfelelő 2 down játékos, hiszek neki. Unrein Foxék embere. Ez 5, többi helyet meg lebunyózza a maradék. Roster szűkítések utáni játékost egyértelműen várok ide is.

OLB: McPhee, Floyd, Youg, Houston, Acho, Robertson-Harris
Asszondják, hogy midnenképpen akartak sebességet tenni a védelembe. Oké, elfogadom. Floyd 230-235 font környékén fog játszani. Na az úgy néz ki, hogy körülbelül Alshon Jeffery alkat. Felőlem lehet ennyi, de ha nem tudják base felállásoknál a pályára rakni, akkor elmehetnek a picsába. McPhee, Young és Houston jó játékosok ezt tudjuk, de mivel közülük kettő korábban védőfalember volt, McPhee meg szintén eléggé testes így nyilván a hátrányaik is egyértelműek. Robertson-Harrisnek pazar alkata van, 6-7 magas, 255 font, s olyan karjai vannak, mint egy 2 karú nigger polipnak. Kis egyetemről jön ő is, játszott mindenhol az UTEP-ban. Hosszú projekt ő, de PS-ből lehet lopnák. Acho sztem odafér rosterra. Foxék kedvelik, rendes figura, kell ilyen is.

ILB: Trevathan, Freeman, Kwiatkoski, Timu, Anderson, Jones, Barrow, Mason, Cherry
Két kezdő óriási előrelépés 2015 után, good job Mr. Pace. Kwiatkoski Trevathan, Timu Freeman cseréje. Ha 5 embert teszünk innen rosterra, akkor Anderson és Jones lemeccseli.

CB: Fuller, Porter, Hall, Callahan, McManis, Glenn, Bausby, Peterson, Calhoun
Én ilyen állománnyal nem mennék neki szezonnak, de ugye nem vagyok GM. Fuller is minimum rizikós, de Porter. Ő egy Zach Miller-féle sérülésmágnes, tavaly kihúzta (mondjuk a teljes TC-t kihagyta, meg az első 2 fordulót), nincs garancia, hogy idén is megteszi. Hall az első számú cseréjük: magas, nem gyors, de megfelelnek a paraméterei a mostani trendnek. Kérdés, hogy focizni mennyire tud NFL szinten. Sok akciót fog látni idén is már. Callahan szvsz megnyerte a nickel posztot. Mindenki Chris Harris-szel (Broncos CB) vonja párhuzamba, őt is Fox rakta be a csapatba, ő is UDFA volt, ő is nickelt játszott. Kívánom mindannyiunknak és főleg Callahannek, hogy ő is járja be ezt az utat. McManis megbecsült ST ember. Ők 5-en szvsz rosteren, hát a maradék helyekért megharcolnak. Sem Peterson, sem Calhoun nem reménytelen. Aminek én a legjobban drukkolok, hogy Jacoby Glenn befusson, s ezt a labdával is megtegye az end zoneba pl. a Lions ellen.

S: Amos, Jones-Quartey, Bush, Houston-Carson, Prosinski, Bolden, Hurst
Ha én NFL GM lennék...
Amos kezdő oké, jó lenne mellé egy Earl Thomas és mindenki happy. Van három tapasztalatlan fiatal, közülük még valaki kezdeni fog. Nem túl egészséges. Hurst viszlát. Bolden és Pros az ST-be jutásért vívott harccal foghat roster helyet.

K, P, LS: Gould, O'Donnell, Brewer (LS), Scales (LS)
Gouldnak adnak még egy évet. O'Donnell talán ok, Brewer meg elviszi a long snapper posztot.

-------
Összességében a TE, CB, S posztok brutálisan nagy kérdőjelek. Ebből még a tight end hagyján, meg a safety, de a cornerek a teljes szezont gallyra vághatják. Vannak pofás posztok is, mint pl. WR, LB, szerintem a DL, RB is megfelelő, nyilván lehetne jobb is, de korrekt. Támadófal minimum kérdéses, de az lenne meglepő, ha nem így lenne.
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
 www.youtube.com/watch?v=-LkqAifQHVE

Ő miért lett UDFA?
Illetve Braverman. Elégé gyanús nekem, hogy visszahordóként is lesz 1-2 jelenése nálunk.
ricsiii83
...mert tudta,hogy nincs rá több "cetlink"
...meg azt is,hogy nálunk All Pro lehet...legalábbis az uborkaszezonban...a sajtó szerint
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323


Ő miért lett UDFA?
Illetve Braverman. Elégé gyanús nekem, hogy visszahordóként is lesz 1-2 jelenése nálunk.

Szerkesztette: ricsiii83

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
"This has led Bryan Perez of Bears Wire and Jason Cole of Bleacher Report to ponder if the team will look to bring in a veteran running back for the upcoming season. The two names brought up were former Houston Texans star Arian Foster and Alfred Morris."

Remélem, hogy ez csak egy rossz pletyka.. De ha igen akkor már ténleg nem értem Pace, hogy miért engedtek el Fortet
geyco
Annyira ne izgulj, Morris-nak szerződése van Dallas-ban.
Höri
"Foster is an unrestricted free agent who is coming off a significant injury, so he could probably be added at a very affordable price. Morris is under contract with the Dallas Cowboys, but he could be on the market after they drafted Ekzekiel Elliott with the fourth overall pick." Bár szerintem ez is hülyeség.
geyco
Azért kösz, hogy megosztottad

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
geyco Chicago Bears 27
"This has led Bryan Perez of Bears Wire and Jason Cole of Bleacher Report to ponder if the team will look to bring in a veteran running back for the upcoming season. The two names brought up were former Houston Texans star Arian Foster and Alfred Morris."

Remélem, hogy ez csak egy rossz pletyka.. De ha igen akkor már ténleg nem értem Pace, hogy miért engedtek el Fortet
geyco
Annyira ne izgulj, Morris-nak szerződése van Dallas-ban.
Höri
"Foster is an unrestricted free agent who is coming off a significant injury, so he could probably be added at a very affordable price. Morris is under contract with the Dallas Cowboys, but he could be on the market after they drafted Ekzekiel Elliott with the fourth overall pick." Bár szerintem ez is hülyeség.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"This has led Bryan Perez of Bears Wire and Jason Cole of Bleacher Report to ponder if the team will look to bring in a veteran running back for the upcoming season. The two names brought up were former Houston Texans star Arian Foster and Alfred Morris."

Remélem, hogy ez csak egy rossz pletyka.. De ha igen akkor már ténleg nem értem Pace, hogy miért engedtek el Fortet
geyco
Annyira ne izgulj, Morris-nak szerződése van Dallas-ban.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
"This has led Bryan Perez of Bears Wire and Jason Cole of Bleacher Report to ponder if the team will look to bring in a veteran running back for the upcoming season. The two names brought up were former Houston Texans star Arian Foster and Alfred Morris."

Remélem, hogy ez csak egy rossz pletyka.. De ha igen akkor már ténleg nem értem Pace, hogy miért engedtek el Fortet
geyco
Nem volt az eléggé átgondolva ugyanúgy ahogy a Slauson dolog sem de ettől még lehet hogy megoldják majd nélkülük, bár jó eséllyel jövő ilyenkor arról fog itt valaki értekezni hogy Forte-val nem lett volna ilyen közepes ez a szezon...
davemayer
Hát ez jó nagy marhaság volna.. Nem fiatalok... Fosternek nem tudom mikor volt utoljára egy teljes szezonja. Most már oldják meg azzal ami van, felesleges lenne öreg és sérülésekkel küzdő veteránokat hozni, mert úgy semmi értelme nem lenne Forte elküldésének...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha Bostic bennt van rá kell majd játszani 😀 ... Csak nehogy eláruljon 1-2 defense titkot rólunk... AAA mondjuk úgy se értette soha a rendszert 😊

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Bostic a Lionsban. Hamar lefőtt a kv a Pats-nél számára. A trade részleteiről egyenlőre semmi hír.
Süsü
conditional seventh-round pick in 2017
ervinator
Update: "Köszönjük Emese"
Remélem kellemes perceket okoz majd nekünk. 😀
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
Bostic a Lionsban. Hamar lefőtt a kv a Pats-nél számára. A trade részleteiről egyenlőre semmi hír.
Süsü
conditional seventh-round pick in 2017

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Bostic a Lionsban. Hamar lefőtt a kv a Pats-nél számára. A trade részleteiről egyenlőre semmi hír.
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
"This has led Bryan Perez of Bears Wire and Jason Cole of Bleacher Report to ponder if the team will look to bring in a veteran running back for the upcoming season. The two names brought up were former Houston Texans star Arian Foster and Alfred Morris."

Remélem, hogy ez csak egy rossz pletyka.. De ha igen akkor már ténleg nem értem Pace, hogy miért engedtek el Fortet
geyco
Nem volt az eléggé átgondolva ugyanúgy ahogy a Slauson dolog sem de ettől még lehet hogy megoldják majd nélkülük, bár jó eséllyel jövő ilyenkor arról fog itt valaki értekezni hogy Forte-val nem lett volna ilyen közepes ez a szezon...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
geyco Chicago Bears 27
"This has led Bryan Perez of Bears Wire and Jason Cole of Bleacher Report to ponder if the team will look to bring in a veteran running back for the upcoming season. The two names brought up were former Houston Texans star Arian Foster and Alfred Morris."

Remélem, hogy ez csak egy rossz pletyka.. De ha igen akkor már ténleg nem értem Pace, hogy miért engedtek el Fortet
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Állítólag Fox 3 LB-t draftolt eddig NFL edzőként az 1. körben. Mindhárom probowler lett, sőt...
A három játékos: Thomas Davis, Jon Beason és Von Miller 😊

Nem rossz előjelek Floyd karrierjét illetően.
undisputedly
Remélem még az is egy hasonlóság lesz, hogy amikor közösmegegyeznek, akkor itt is jönnek majd az igazi sikerek. Természetesen az általa lehelyezett alapokra. #PintérAttila

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Állítólag Fox 3 LB-t draftolt eddig NFL edzőként az 1. körben. Mindhárom probowler lett, sőt...
A három játékos: Thomas Davis, Jon Beason és Von Miller 😊

Nem rossz előjelek Floyd karrierjét illetően.
undisputedly
Reménykedjünk.... Nem örültem neki, de Fox meg Fangio edzett már 1-2 dúrvább pass rushert szóval lehet szemük hozzá...

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Állítólag Fox 3 LB-t draftolt eddig NFL edzőként az 1. körben. Mindhárom probowler lett, sőt...
A három játékos: Thomas Davis, Jon Beason és Von Miller 😊

Nem rossz előjelek Floyd karrierjét illetően.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Slauson a Chargersé lett...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
1/9 (OLB) Leonard Floyd --> 94
2/56 (G) Cody Whitehair --> 65
3/72 (DE) Jonathan Bullard --> 69
4/113 (LB) Nick Kwiatkoski --> 44
4/124 (S) Deon Bush --> 26
4/127 (CB) Deiondre' Hall --> 32
5/150 (RB) Jordan Howard -->24
6/185 (S) DeAndre Houston-Carson --> 36
7/230 (WR) Daniel Braverman --> 83

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Braverman.

 www.youtube.com/watch?v=D1E0NUGfKFU vs Ohio State
 www.youtube.com/watch?v=MD_Ve-cGKTM vs Michigan State

Két meccs, két jó csapat, két jó védelem ellen. OSU ellen kétszer megfirkálta Von Bellt, akit második körben vittek. MSU ellen volt két komoly dropja, főleg a wheel routen futott volt brutál, az sima TD lett volna. Sok bubble screen játékot írtak rá (fákje), jól megtalálja a zóna határokat, baromi gyors irányváltásai vannak, kicsit Theo Riddickre emlékeztetően. WR corp elég masszívan alakul idén. Jeffery és White a szélen. Egyenlőre Royal a pálya közepén, de neki inog a léc, mert egyrészt Mariani korrektül teljesített tavaly, és nem mellesleg JC is bízik benne, másrészt Bravermanben van fanztázia slotban. Wilson, Meredith és Bellamy megharcol a maradék helyekért.

---
Kwiatkoski.

Róla meccs videók nagyon nincsenek. A pályán nekem valahogy nem tűnik 6'2 magasnak és ~240 fontnak. Az is elég kérdéses nekem, hogy blokkokról mennyire tud majd leválni. Ami biztos, hogy magabiztos szerelő, jól olvassa az irányítót, van esze a focihoz, s coverageban sem elveszett, s fizikailag nem tűnik annyira korlátoltnak, mint Timu, de nem érzem benne azt az igazi kakaót. Elég sokat küldték bliccelni is. A gap blitzek, OLB posztól indulva, ment mindenhonnan. Kellett a depth ez aligha vitás, s ideális esetben nem is kell azonnal beszállnia a védelembe.
tüsi91
Bravermant sokan az egyik legnagyobb stealnek tartják. Volt olyan szaki aki 2. körös gradet adott neki... Jeremiah kedvenc pickjei közt volt...Lehet úgy is fog kapni lehetőséget Ja Royal egészséges. Van fantázia a srácban. Sokan Wes Walkerhez hasonlították, ha fele olyan jó lesz akkor már megérte...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Braverman.

vs Ohio State
vs Michigan State

Két meccs, két jó csapat, két jó védelem ellen. OSU ellen kétszer megfirkálta Von Bellt, akit második körben vittek. MSU ellen volt két komoly dropja, főleg a wheel routen futott volt brutál, az sima TD lett volna. Sok bubble screen játékot írtak rá (fákje), jól megtalálja a zóna határokat, baromi gyors irányváltásai vannak, kicsit Theo Riddickre emlékeztetően. WR corp elég masszívan alakul idén. Jeffery és White a szélen. Egyenlőre Royal a pálya közepén, de neki inog a léc, mert egyrészt Mariani korrektül teljesített tavaly, és nem mellesleg JC is bízik benne, másrészt Bravermanben van fanztázia slotban. Wilson, Meredith és Bellamy megharcol a maradék helyekért.

---
Kwiatkoski.

Róla meccs videók nagyon nincsenek. A pályán nekem valahogy nem tűnik 6'2 magasnak és ~240 fontnak. Az is elég kérdéses nekem, hogy blokkokról mennyire tud majd leválni. Ami biztos, hogy magabiztos szerelő, jól olvassa az irányítót, van esze a focihoz, s coverageban sem elveszett, s fizikailag nem tűnik annyira korlátoltnak, mint Timu, de nem érzem benne azt az igazi kakaót. Elég sokat küldték bliccelni is. A gap blitzek, OLB posztól indulva, ment mindenhonnan. Kellett a depth ez aligha vitás, s ideális esetben nem is kell azonnal beszállnia a védelembe.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Chris Cullivert kirakta a Skins. Annyira adná magát.
tüsi91
szerinted miért lett kirakva?
sapka
Mivel tiltakozott az őslakos ameriaikak büszkeségének megsértése miatt! Az a sok millió dollár nem tudta elhallgattatni a lelkisimeretét. Vagy pénz, vagy becsület! És ő választott, mint egy igazi férfi!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson