Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
DT poszt eleg jo iden

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én ennek a Floyd picknek csak akkor látom értelmét ha ma húznak neki egy nagy tesót aki takarít neki. Ha tisztán tudják tartani a falemberek hogy sebességből mehessen tán még lesz belőle valami....

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
A csapat topicokok fele sír...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hihetetlen milyen köpködés megy itt... Ez a csávó még pályára sem lépett, mégis majdnem mindenki ekézi.
proki
A nagynéném se lépett még pályára, rajtam kívűl mégis rossz lenne róla a véleménye mindenkinek. Ha valaki úgy jár, mint egy bust, úgy néz ki, mint egy bust, az bust. Ugyanez zsiráffal, vagy mivel.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Hihetetlen milyen köpködés megy itt... Ez a csávó még pályára sem lépett, mégis majdnem mindenki ekézi.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nyugi jön Connor Cook a második körben és minden happy lesz.

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Én tegnap vertem a fejem a fal, szó szerint. Ma sem mondanám h tetszene a pick.... de ami tetszik az a vezetőség tökössége, mármint ha ő benne látják a potenciált, s kell nekik akkor meg kellett lépni, s tényleg nem olyan közül válogatni, akik nem tetszenek, akik maradtak volna... Ha ez az irány, amit a csapat képvisel bejön, akkor fasza, ha nem akkor 2 éven belül új office lehet kezdeni előről... de hátha megindulunk felfelé

Amúgy érdekes, h a szurkolókon kívül a neves "szakértők" nagyobb része, elég pozitívan értékelik a mi megmozdulásunkat.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem gondolom, hogy Floyd jó lesz, nem vagyok én sem fanja, és ez a pick szerintem is szar.
De akkor sem vélem jogosnak, hogy emberünk tíz fonttal könnyebb az átlagnál, és ezért fos pick. Nem ezért rossz választás.

Persze igazad van, a tényen ez nem változtat.
Stez
És ez a felnöveljük dolog. Dion Jordan milyen faszán össze is szedett egy 1 éves eltiltást. Barkevius Mingo hagyta a cuccokat a picsába, cserébe ugyanolyan értéktelen. Egyetemen mindkettő kicsit többet produkált. Szóval ha senki nem vár semmit, legfeljebb meglepődünk, de valószínűleg nem fogunk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nézegettem a 2. körös mockokat... Egyik se tetszett... Ha nem DL lesz akkor morci leszek... Kivétel ha Cravenst húzzuk, őt nagyon csipázom...

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem gondolom, hogy Floyd jó lesz, nem vagyok én sem fanja, és ez a pick szerintem is szar.
De akkor sem vélem jogosnak, hogy emberünk tíz fonttal könnyebb az átlagnál, és ezért fos pick. Nem ezért rossz választás.

Persze igazad van, a tényen ez nem változtat.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az 1. Körről szerintem annyit, hogy a poszt védhető a személy a már kevésbé, kéne ra vagy 20-30 font, kiderül mi lesz. cb-k szépen kimentek, én 2. Körben elvinném fuller tesójat vagy másik Értékelhető cb-t, dl ember viszonylag sok maradt.
hpeter93
Jó, hogy mindenki arra kap rögtön, hogy Floyd 245 font, de halkan jegyzem meg, Von Miller sem mérlegelt többet. Vagyis de, 246 fonttal.

Abszolút nem kell húsz fontot rápakolni ahhoz, hogy hatékony legyen. Ha megvan az erő és megtanítják a technikára, fasza lesz.

Az már más dolog, hogy szerintem nem lesz fasza. 8D De az akkor is hülyeség, hogy ő milyen kicsi.
Stez
Miller 8-10 centivel alacsonyabb. Bokszolóként nagy előny lenne. Hagyjuk Von Millert, se a fizikai felmérőjén, se a pályán nyomába se ér a gyerek. Tudom, hogy tudod. Csak mondom. Hagyjuk ezt, mert rosszul leszek. Szarul jött ki a draft, van ilyen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az 1. Körről szerintem annyit, hogy a poszt védhető a személy a már kevésbé, kéne ra vagy 20-30 font, kiderül mi lesz. cb-k szépen kimentek, én 2. Körben elvinném fuller tesójat vagy másik Értékelhető cb-t, dl ember viszonylag sok maradt.
hpeter93
Jó, hogy mindenki arra kap rögtön, hogy Floyd 245 font, de halkan jegyzem meg, Von Miller sem mérlegelt többet. Vagyis de, 246 fonttal.

Abszolút nem kell húsz fontot rápakolni ahhoz, hogy hatékony legyen. Ha megvan az erő és megtanítják a technikára, fasza lesz.

Az már más dolog, hogy szerintem nem lesz fasza. 8D De az akkor is hülyeség, hogy ő milyen kicsi.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És ami szép még hogy 40%-ban játszunk csak 3-4-et, mert 60%-ban nikkel van 4 emberes fronttal. Na most 4-3-ban nem lesz helye sehol. 3-4 Ben is nyílván nem mindig csak ő lesz az egyik OLB mert ugye ott van Young és Houston is... Szóval feltradeltél a top10-be egy bélférgesért aki kb a def snappek 20%-ban lesz fennt a pályán... EPIC ... Ja nem várj EPIC FAIL....
Tomcsik
3-4 speedster olb kell ide. Nem ez volt a mondás az ősszel? Mert speedsternek speedster.
bacsii
Nen azért kellett a feltrade, hanem mert a legrosszabbul alakult a draft. Tunsil vállalhatatlanná vált mindenki számára, és erre jobb bizonyíték nem is kell minthogy a Delfinek behúzták. A kis Laremy menedzsere egyébként az egész Dolphins FO menedzsere is, köztük Gase-é. Ha nem trade-elsz fel, akkor Tampa Hargreaves, Giants Floyd, Bears? Lawson? Feladtunk egy 3. számú futót. Nagyon helyes. Emery milyen kurva okos volt, hogy nem ment fel Donaldért, és inkább behúzta Fullert meg Suttont! In terms of value, hogy ez mi a faszt jelentett azóta se tudom, neki mindenesetre felmondtak. Én Tunsilt megkockáztattam volna, de ott valami nagy gubanc van. Ül szegénykém a leveseben, valaki tölti fel a viselt dolgait a netre, és jézusanyám, vannak viselt dolgai. Ki tudja, mi van még? És mi jön még ezután? Valszeg lefizetik az illetőt, de akkor is. Ez van. Egy Langfordot, vagy Bruce ellington akkor se siratok, ha ez a srác egy Mark Anderson karriert fog befutni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
És ami szép még hogy 40%-ban játszunk csak 3-4-et, mert 60%-ban nikkel van 4 emberes fronttal. Na most 4-3-ban nem lesz helye sehol. 3-4 Ben is nyílván nem mindig csak ő lesz az egyik OLB mert ugye ott van Young és Houston is... Szóval feltradeltél a top10-be egy bélférgesért aki kb a def snappek 20%-ban lesz fennt a pályán... EPIC ... Ja nem várj EPIC FAIL....
Tomcsik
3-4 speedster olb kell ide. Nem ez volt a mondás az ősszel? Mert speedsternek speedster.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Le van szarva. Vekenghetünk ezen, egy combizom húzódásra vagyunk attól, hogy Sam Acho legyen a pályán 30 snapet, #nothankyouverymuch. Feltételezem van egy koncepció, és bár Josephnek örültem volna, de amit ő képvisel, azt nem tartják itt lényegesnek. Amos egy vaskosabb, atletikusabb srác, ilyenből esetleg még egyet, talán Justin Simmons egy név, amit érdemes figyelni, neadjisten Miles Killebrew, ez csak tipp, tudtommal vizit se volt. CB posztra még ennyi lövésem sincs. Hargreaves nem kellett, ezt biztosan tudjuk. Egy DB-t igazáből el se tudsz rejteni, egy OLB-t azért könnyebb. Tavaly 6 UDFA lépett pályára, plusz egy Lovato nevű srác volt long snapper a Packersnél, szóval így 7. Ezeken dől el inkább, és az edző józan eszén, hogy Timu kezdjen, ne Jon Anderson, meg Callahan, ne Makmanus. Akarták, behúzták, mejd produkál valamit, ha nem, padozik, nincs vége a világnak. Egy elbaszott kezdő corner szétveri a szezonodat (lásd Fuller, Kyle). Szóval le van szarva.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
És ami szép még hogy 40%-ban játszunk csak 3-4-et, mert 60%-ban nikkel van 4 emberes fronttal. Na most 4-3-ban nem lesz helye sehol. 3-4 Ben is nyílván nem mindig csak ő lesz az egyik OLB mert ugye ott van Young és Houston is... Szóval feltradeltél a top10-be egy bélférgesért aki kb a def snappek 20%-ban lesz fennt a pályán... EPIC ... Ja nem várj EPIC FAIL....

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Felteszek egy találós kérdést. Szerinte egy füves kis hülyegyerek nem oké, de egy Ray Mcdonald oké. Ki az?
füligjimmy
McDonald szerette az asszonyt. A maga módján igaz, de szerette. Ezzel mi a problémád?

Az ember (legalábbis én) olyan, hogy hisz valamiben. Hogy majd most, s tényleg egy jó draft. Erre egy gilinyó egy olyan posztra, ami a csapat erőssége volt. Rettegek a mai naptól.
tüsi91
Én mindig azt mondom, hogy szeretni vagy utolsó vérig, vagy sehogy. De legalábbis addig, míg nem visznek el a jagellók.

Ami megkülönbözteti a Mekk Elek picktől, hogy ez a gyerek tényleg tud futni meg ugrani. Mondjuk Elek meg produkált pályán is meg papíron is.

Bazmeg elugrabgurál a kontakt elől, bazmeg

 www.youtube.com/watch?v=dYnccaxim-E

Hát bazmeg
füligjimmy
"Nagyon jól tér ki a blokkok elől, átcsúszik a réseken így okozva kellemetlen pillanatokat a QB-nak...Na és itt jön a gyengesége, kitér a blokkok elől, mert gyenge, könnyen eltolják, futás ellen sem a legjobb, sok koksz és konditerem kell neki ha 3down playa akar lenni, így szituációs speed rushernek használható csak. Összességében én nem szeretném őt, az jó benne hogy erős coverben, de nagyopn gyenge, kéne rá vagy 15-20 font izom." Ezt írtam róla korábban...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amit viszont sokat várok. 1:24 másodperc. A DE (78-as) elhúzza a guardot, Floyd irány A-gap. Justin-Aldon ebből a stuntból elég szépen megélt. Köcsög vagyok én is, mert visítok évek őta, hogy nem vagyunk kreatívak, meg nincs nickel rusher, meg fel kell építeni egy újoncot, amikor megkapom, csak köpök egyet. De a tavalyi év után én kételkedek Fangio kreativitásában, és az értékelési rendszerében. Mert ez egy echte Fangio pick, ne legyenek kétségeink.
füligjimmy
Tudod, hogy kamázlak éppen ezért a legnagyobb tisztelettel kérdem, hogy nálunk ki a Justin Smith? Hicks vagy Ego? Húzzuk be ma Chris Jonest és én egy fokkal boldogabb leszek. Lehet túlértékelem a srácot, de legalább needre jönne, meg ki is néz valahogy és még upsideja is van. 3. kör CB azt leszarom.
tüsi91
Sztem Goldman, aki a snapjei felében nem volt klasszik nose poziban. És nem is volt ott jó, a 49ers ellenit leszámítva. Sztem.
füligjimmy
Erről is beszélgettünk korábban és ráció is van benne. Hicks méreteiből adódóan tudna noset játszani. Ami a másik, hogy valami 60%-ban nickelt játszottunk amúgy is, 2 DL, 2 OLB fronttal. Persze ehhez a cornerek sem minőségben, de ami számomra felfoghatatlan, hogy mennyiségben sem adottak. A mai DL pick, mert csak lesz, s az ott kihúzott játékos majd megmutathatja mi a terv.
tüsi91
Egyrészt feltételezed, hogy van terv. Sose becsüld le, mennyire hülye egy GM. Vagy egy edző. Vagy mindkettő egyszerre. A másik, hogy én Hargreavestől nem vagyok elhasalva, rajta kívűl meg úgy igazán illik ide Floyd, más senki. Tunsilt vegyük ki az egyenletből, mert ő nem hősszerelmes. Clark, vagy Butler azért combos lett volna. Egóba te nem bízol, egy elég jó 2-down DE lett belőle, csak ebből keveset láttunk, plusz épp akoriban szopatták szét a csapatot, de nem miatta. Ne én védjem ezt az offiszt, de kellett LT (mondjuk ezek úgy nekimennek Lenoval a szezonnak, mint a picsa), edge rusher, meg DB. Az LT füvezett (azt se feledjük, hogy az ügynöke képvisel mindenkit a delfineknél, ha ő nincs, lehet kihullik a picsába az első körből), DB class olyan, amilyen, Karl Joseph szép lett volna, edge rusherből meg passzolt ide ez a srác, más meg senki.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Huh nagyon nehezen emésztem ezt a Floyd picket... Most hívott az asszony kérdezi ki a fene az a Floyd, mert reggel amikor ment melóba felriadtam és valami Floydról meg traderől magyaráztam félálomban...Megint néztem róla videókat hátha, de csak mégjobban felkúrom magan. Esküszöm nekem nagyobb karom van mint ennek a csókának....Kibaszott anorexiás... Nagyon remélem hogy minimum egy Aldon Smithet faragnak belőle, ha nem ezt nehéz lesz lenyelni...Mára egy DE draftot remélek, de a tegnapi után... Nem látok olyan CB-t aki jó érték lenne. Nekem Robonson és Ogbah a favoritom, de nem hiszem hogy bennt lesznek mire mi jövünk. Chris Jonest én is csipázom, de volt valami rendőrségi ügye ha jól tudom így lehet még a 2. körből is kicsúszik...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amit viszont sokat várok. 1:24 másodperc. A DE (78-as) elhúzza a guardot, Floyd irány A-gap. Justin-Aldon ebből a stuntból elég szépen megélt. Köcsög vagyok én is, mert visítok évek őta, hogy nem vagyunk kreatívak, meg nincs nickel rusher, meg fel kell építeni egy újoncot, amikor megkapom, csak köpök egyet. De a tavalyi év után én kételkedek Fangio kreativitásában, és az értékelési rendszerében. Mert ez egy echte Fangio pick, ne legyenek kétségeink.
füligjimmy
Tudod, hogy kamázlak éppen ezért a legnagyobb tisztelettel kérdem, hogy nálunk ki a Justin Smith? Hicks vagy Ego? Húzzuk be ma Chris Jonest és én egy fokkal boldogabb leszek. Lehet túlértékelem a srácot, de legalább needre jönne, meg ki is néz valahogy és még upsideja is van. 3. kör CB azt leszarom.
tüsi91
Sztem Goldman, aki a snapjei felében nem volt klasszik nose poziban. És nem is volt ott jó, a 49ers ellenit leszámítva. Sztem.
füligjimmy
Erről is beszélgettünk korábban és ráció is van benne. Hicks méreteiből adódóan tudna noset játszani. Ami a másik, hogy valami 60%-ban nickelt játszottunk amúgy is, 2 DL, 2 OLB fronttal. Persze ehhez a cornerek sem minőségben, de ami számomra felfoghatatlan, hogy mennyiségben sem adottak. A mai DL pick, mert csak lesz, s az ott kihúzott játékos majd megmutathatja mi a terv.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amit viszont sokat várok. 1:24 másodperc. A DE (78-as) elhúzza a guardot, Floyd irány A-gap. Justin-Aldon ebből a stuntból elég szépen megélt. Köcsög vagyok én is, mert visítok évek őta, hogy nem vagyunk kreatívak, meg nincs nickel rusher, meg fel kell építeni egy újoncot, amikor megkapom, csak köpök egyet. De a tavalyi év után én kételkedek Fangio kreativitásában, és az értékelési rendszerében. Mert ez egy echte Fangio pick, ne legyenek kétségeink.
füligjimmy
Tudod, hogy kamázlak éppen ezért a legnagyobb tisztelettel kérdem, hogy nálunk ki a Justin Smith? Hicks vagy Ego? Húzzuk be ma Chris Jonest és én egy fokkal boldogabb leszek. Lehet túlértékelem a srácot, de legalább needre jönne, meg ki is néz valahogy és még upsideja is van. 3. kör CB azt leszarom.
tüsi91
Sztem Goldman, aki a snapjei felében nem volt klasszik nose poziban. És nem is volt ott jó, a 49ers ellenit leszámítva. Sztem.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amit viszont sokat várok. 1:24 másodperc. A DE (78-as) elhúzza a guardot, Floyd irány A-gap. Justin-Aldon ebből a stuntból elég szépen megélt. Köcsög vagyok én is, mert visítok évek őta, hogy nem vagyunk kreatívak, meg nincs nickel rusher, meg fel kell építeni egy újoncot, amikor megkapom, csak köpök egyet. De a tavalyi év után én kételkedek Fangio kreativitásában, és az értékelési rendszerében. Mert ez egy echte Fangio pick, ne legyenek kétségeink.
füligjimmy
Tudod, hogy kamázlak éppen ezért a legnagyobb tisztelettel kérdem, hogy nálunk ki a Justin Smith? Hicks vagy Ego? Húzzuk be ma Chris Jonest és én egy fokkal boldogabb leszek. Lehet túlértékelem a srácot, de legalább needre jönne, meg ki is néz valahogy és még upsideja is van. 3. kör CB azt leszarom.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ugye szeptemberben 24 éves lesz a srác, mire lejár az újonc szerződése, lesz 29, nekem 32 éves koromig még a f****om is nőtt, így éppen átlag alatti 2 centivel. Nem lehet mindenki Kobe Bryant, és nem kell büntetni egy srácot, mert idősebb 1-2 évvel a többinél, de White is egy szájbalökött project, oszt ő is 24 éves lesz. Mire megtanulja a szakmát, vissza is vonulhat. Ashton Jefferies ebben akorban már elkapott 1800 yardot 26 meccsen. Azért számít.

Ez egy fokkal impresszívebb meccse, főleg a végén. Szinte csak edge rusher volt, és persze gyengébb ellenfél. De Molk stiff arm? Amilyen atletikus, legalábbis mást se hallok, lefutott valakit ez a gyerek backfielden valaha?



Amit viszont sokat várok. 1:24 másodperc. A DE (78-as) elhúzza a guardot, Floyd irány A-gap. Justin-Aldon ebből a stuntból elég szépen megélt. Köcsög vagyok én is, mert visítok évek őta, hogy nem vagyunk kreatívak, meg nincs nickel rusher, meg fel kell építeni egy újoncot, amikor megkapom, csak köpök egyet. De a tavalyi év után én kételkedek Fangio kreativitásában, és az értékelési rendszerében. Mert ez egy echte Fangio pick, ne legyenek kétségeink.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az mondjuk a srác mellett szól, hogy tavaly ILB-t játszott, amolyan Clay Matthews szerűen és onnan kevésbé lehet produktívnak lenni. Van tapasztalata coverbe is, ez nem hátrány. Fel kell hízlalni 250-260 font közé, azt ha nem veszít a sebességéből és megtanítják 1-2 pass rush movera, akkor jó rusher lehet belőle idővel. Talán. 1/9-től + 4. körtől többet várna az ember. Ha idén is átmeneti évvel számolnak, akkor egyrészt a menjenek oda a p betűs helyre, másrészt, akkor most is húzzanak egy olyan srácot, akiben van upside és mondjuk defensive end. Kezdő futót jövőre is tudsz találni, de megpróbálkozhatnánk mi is a kései horgászással, kezdő tight endet jövőre is tudsz találni. Azt akkor adjanak egy fiatal cornernak is egy évet tanulni. S akkor azt mondom, hogy elfogadom.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Felteszek egy találós kérdést. Szerinte egy füves kis hülyegyerek nem oké, de egy Ray Mcdonald oké. Ki az?
füligjimmy
McDonald szerette az asszonyt. A maga módján igaz, de szerette. Ezzel mi a problémád?

Az ember (legalábbis én) olyan, hogy hisz valamiben. Hogy majd most, s tényleg egy jó draft. Erre egy gilinyó egy olyan posztra, ami a csapat erőssége volt. Rettegek a mai naptól.
tüsi91
Én mindig azt mondom, hogy szeretni vagy utolsó vérig, vagy sehogy. De legalábbis addig, míg nem visznek el a jagellók.

Ami megkülönbözteti a Mekk Elek picktől, hogy ez a gyerek tényleg tud futni meg ugrani. Mondjuk Elek meg produkált pályán is meg papíron is.

Bazmeg elugrabgurál a kontakt elől, bazmeg

 www.youtube.com/watch?v=dYnccaxim-E

Hát bazmeg

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson