Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mivel egy hét maradt a draftig megpróbálok kicsit belehúzni a prospectekkel. Ma nézzünk körül támadó oldalon.
Laremy Tunsil
Amíg a Rams nem boltolt a Titanssel szinte biztos no1 pick volt. Mindene megvan ami egy elit tacklenek kell. Remek méretek 6'5" magas 310pound. Nagyon atletikus, lábmunkája és a technikája is kiválló. Jól veszi észre a blitzeket. Pass protban és futásblokkban is jó. Jól tarjta távol magától a védőket. Screen játékoknál nagyon szépen ér fel blokkolni.Nagy pusztításra képes amikor felér az LB-hez. Kevés gyenge pontja van, mindene megvan hogy all pro playa legyen. Sajnos 11-re 99.9% hogy nem lesz bennt. Azt tegyük hozzá hogy voltak térd problémái korábban, illetve a nevelő faterjával is volt valami balhé...Ezek ellenére is biztosan top5 pick lesz...
 www.youtube.com/watch?v=Oezss_-IzAU
Ronnie Stanley
Sokan őt tartják a 2. legjobb O fal embernek idén. Valszeg ő is ki fog menni top 10-ben, de nálla érzek kis esélyt, hogy talán elérhető lesz. Ugyancsak remek méretei vannak 6'6" magas 312 pound. Hosszú karjaival remekül tartja távol a védőket. Atletikus, bár nem annyira mint Tunsil. Állítólag jó a munkamorálja, nem nagyon voltak balhéi. Jól mozog be a szabad területekre futásblokknál és jól üti meg a mozgó játékosokat. Gyakran volotak kulcs blokkjai nagy futásoknál. Gyengeségei, hogy a felső teste nem elég erős, illetve erősebb védők ki tudják billenteni az egyensúlyából.
 www.youtube.com/watch?v=YX4hjonnRIc
Jack Conklin
Remélhetőleg ő elérhető lesz 11-re. Én jobban szeretem a játékát, mint Stanleyét. Méretileg ugyancsak jó. 6'6" magas 308pound. Nagyon erős, fizikális játékos, nem riad vissza a kemény játéktól. Ha elsőre megverné az embere akkor is jól támad vissza, nem adja fel egykönnyen a harcot. Ha egyszer megblokkol valakit az nagyon nehezen tud levállni róla. Technikálisan is remek. Főleg passz protban nagyon jó, de futás blokkban sincs elveszve. Néhány scout úgymomnd "dirty" tacklnek tartja, de én ezt bóknak fognám fel. A lábmunkáján lenne mit javítani, nem annyira jó, mint a Tunsil, Stanley párosé. Nem is annyira atletikus, mint az előbb említettek. Viszont a fizikalitása miatt az ő játékát nagyon kedvelem. Buckner az egyik kedvenc prospectem idén, de Conklin melett nem sok sót evett meg...
 www.youtube.com/watch?v=cUrV2cgedtY

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ilyet még sose láttam hogy csak így levegyék a taget.
Tomcsik
Egyetlen példa volt eddig rá, 2009-ben a Seahawks játszotta meg ezt Leroy Hill-lel, persze kicsit más volt a szituáció, hiszen a draft után történt az eset és a drafton az 1. körben Aaron Curry személyében a helyére draftoltak játékost. Egyébként a végeredmény az lett, hogy miután levették a taget, Hill aláírt egy 6 éves szerződést a Seattle-lel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Josh Norman szabad, érdemes lenne megkörnyékezni.
hpeter93
Ilyet még sose láttam hogy csak így levegyék a taget. Meglepő lépés. Azért várjuk ki a végét... Hátha volt valami alapos okuk ( drog, bandázás vagy valami), de persze az is lehet hogy csak sok zsét akart az FO meg megunta a hisztit... Mivel a csapatok nagy része kiköltekezte magát lehet hogy jobb áron szerezhető meg...

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Josh Norman szabad, érdemes lenne megkörnyékezni.

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Emlékeztek mikor Marshall szervezett egy gokarttal, meg hajókázással egybe kötött lötyögést tavasszal? A média szétszopkodta. Múlt héten Nashvilleben Cutler is csinált egyet, ott is volt a WR-ek, TE-k és futók többsége. Nyilván ezt annyira nem rajongták körbe a firkászok. De utálom ezt a kettős mércét.
tüsi91
Ez már csak ilyen
ricsiii83
Nem is baj, nem kell a hype, média figyelem... Csendes víz partot mos 😀 egyre bizakodóbb vagyok, sztem a csoport 2dik helye meglehet (na de kell hozzá egy jó draft)
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Emlékeztek mikor Marshall szervezett egy gokarttal, meg hajókázással egybe kötött lötyögést tavasszal? A média szétszopkodta. Múlt héten Nashvilleben Cutler is csinált egyet, ott is volt a WR-ek, TE-k és futók többsége. Nyilván ezt annyira nem rajongták körbe a firkászok. De utálom ezt a kettős mércét.
tüsi91
Ez már csak ilyen

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Emlékeztek mikor Marshall szervezett egy gokarttal, meg hajókázással egybe kötött lötyögést tavasszal? A média szétszopkodta. Múlt héten Nashvilleben Cutler is csinált egyet, ott is volt a WR-ek, TE-k és futók többsége. Nyilván ezt annyira nem rajongták körbe a firkászok. De utálom ezt a kettős mércét.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mivel ismét van némi szabad időm nézzük tovébb a prospecteket.
Eli Apple
Ő magasabb mint Hargreaves, ezért lehet, hogy a magasabb CB-et kedvelő Fangio és Donatell őt preferálná Vernonnal szemben. 6'1" magas és 199pound, szóval jó shotdown CB matéria. Agresszíven támadja a levegőben lévő labdát és bár nem szerzett rengeteg intet, tavaly pl egyet, azonban nyolc leütött passza volt, illetve sokszor tudta úgy zavarni a WR-t hogy ne tudja elkapni a labdát. Futás ellen is bátran lép fel. 2 év alatt 7,5 TFL-t is jegyzett, szóval mondhatni jól blitzel ha arra kérik.Az edzői mindig dícsérik, hogy jó a munkamorálja, nem balhés srác. Gyengesége, hogy néha lassan vagy rosszul elővételezi a játékot, nem tartja a szemét a QB-n. A róla nézett videókon feltűnő és pár scout is megjegyezte, hogy a mélységi passzoknál gyakran nem fordul hátra, nem keresi a labdát így sok DPI bünti jöhet róla. Elég sok miss tacklet csinált, illetve volt hogy nem tudta levinni az embert. Összességében nekem Hargreaves jobban tetszik, Apple esetleg egy letrade esetén lenne érdekes.

Mackensie Alexander
Ő is egy alacsonyabb prospect. 5'10" 190pound. Igazából tetszik a játéka. Nagyon agresszív,de ami még jobb inteligens játékos. Jól látja át a játékot. Jól érzi milyen rootot fog futni a WR, ezért effektíven tudja zavarni, illetve gyorsabban ér ki kereztezni. Méretéhez képest nagyon fizikálisan játszik. Azonban nem szerzett intet az elmúlt 2 évben, remekül zavar, de a playmaking képesség hiányzik belőle.Mondjuka videón is látható, hogy bár intje nincs,szinte mindig ott van az emeber nyakán és nehéz elkaponi melette a labdát. Elég sok büntit kapott és néha elgurul a gyógyszere. Néha túlnyomja a trashtalkot.

William Jackson III
6'0" és 189pound. Méretei nem rosszak. Nagyon gyors, és jól diagnosztizálja a játékokat. Jó kezi vannak. 23 pass break up és 5 int eléggé impozáns mutató. Lehet meg van benne a playmaking ability amit Fangio és Pace nagyon keres? Ráadásul a tavalyi 3 intből kettőt vissza is hordott TD-re. Érdekes hogy néhány scout azt írja nem játszik elég fizikálisan, de a videókat nézve nekem úgy tűnt, hogy bizony beleállt 1-2 szépen csattanós tacklbe.
Gyengeségei, hogy sok büntit kap. Scoutok szerint lehetne sokkal fizikálisabb, nagyobb WR-ek eltolhatják. Run supportban lenne hova fejlődnie.

Nagyjából ők lennének a CB prospectek akik gyakran felbukkannak a mockokban mint első körös playa. Nekem tán Hargreaves a kedvencem, a többieket inkább letrade esetén tudnám elképzelni.

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Örömmel tölt el, hogy más csapatok drukkerei is olvassák a topicot, sőt még a hibákat is észreveszik, amit én pl nem..... :
csi77
Ha a kfc-re gondolsz, én a Kansast mindig így hívom, vagy ha sok időm van akkor kansas ricsi chiefsnek. Úgyhogy ez nem hiba, direkt van 😊

Wilkersonrólmeg annyit hogy igaz h Bears mezben még nem bizonyított de Jets mezben már igen, ő nfl szinten már megmutatta hogy jó, nem zsákbamacska. Persze volt olyan aki megkapta a nagy lét aztán leeresztett de ebből nem lehet kiindulni ill. ez a fajta kockázat minden nagy dealben benne van. Szerintem a bearsnek nem sok veszíteni valója van, érdemes lenne belevágni. Ha kell az első körünk nekik azt is oda adnàm tisztán ha odaadják az ő második körüket Wilk mellé. Szerintem simán lehetne olyan üzletet kötni hogy mindkét csapat megkapja amit akar.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha Pace ide hozzá Wilket
ricsiii83
Nem akarok vészmadár lenni, de nem lesz sok kicsit, a "ha" kezdetű mondatokból? Értem én, hogy jó ringatni magunkat abban, hogy így lesz meg úgy lesz, de amíg nem látom Wilkersont Bears mezben, szerintem felesleges ezzel számolgatni.
hpeter93
Ráadásul lenyilatkozta nemrég, hogy a Friscoba szívesen menne. Persze semmi kógens nem következik ebből, de jó előjelnek se mondanám.

Amúgy én korábban elég jó húzásnak láttam volna, ha leigazoljátok, de talán így egy rebuilding közepén, a második évben nem kellene 60+ millát lekötni egy játékosra, aki nem játszott még Bears mezben.

Mondom ezt úgy, hogy megértem a Bears fanokat, akik azonnal aláíratnák, mert mellette is lehet érvelni, de legalább annyi ellenérv is van szerintem ahhoz, hogy komoly megfontolást igényeljen a téma az FO részéről. A komoly megfontolás és a Top3 "FA" játékos viszont ritkán szerepel egy mondatban 😀
undisputedly
Én már elmondtam erről a véleményem... Pace nem fog első kört áldozni egy olyan játékosra aki bár elit, de egyből kell adni neki egy 100+ millás szerződést. Ennyi erővel Malikra is adhatott volna pénzt... Nem tette, mert mint mondta tudni kell kiszállni. Wilk nem csak sokba, de draft pickekbe is kerülne. Pace meg megmondta, hogy draftról akar csapatot építeni... Ez a tavalyi és az idei FA tevékenységéből is látszik... Nem robbantott bankot, de jó játékosokat hozott ( McPhee tavaly, Trevathan meg Freeman idén kifejezetten jó áron jöttek...) Szóval persze nyílván érdeklődtünk, mint ahogy szerintem kb. 10 másik csapat, de fel lett ez fújva kicsit... Én szinte biztos vagyok benne, hogy Wilk nem kerül hozzánk...

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha Pace ide hozzá Wilket
ricsiii83
Nem akarok vészmadár lenni, de nem lesz sok kicsit, a "ha" kezdetű mondatokból? Értem én, hogy jó ringatni magunkat abban, hogy így lesz meg úgy lesz, de amíg nem látom Wilkersont Bears mezben, szerintem felesleges ezzel számolgatni.
hpeter93
Ráadásul lenyilatkozta nemrég, hogy a Friscoba szívesen menne. Persze semmi kógens nem következik ebből, de jó előjelnek se mondanám.

Amúgy én korábban elég jó húzásnak láttam volna, ha leigazoljátok, de talán így egy rebuilding közepén, a második évben nem kellene 60+ millát lekötni egy játékosra, aki nem játszott még Bears mezben.

Mondom ezt úgy, hogy megértem a Bears fanokat, akik azonnal aláíratnák, mert mellette is lehet érvelni, de legalább annyi ellenérv is van szerintem ahhoz, hogy komoly megfontolást igényeljen a téma az FO részéről. A komoly megfontolás és a Top3 "FA" játékos viszont ritkán szerepel egy mondatban 😀
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha Pace ide hozzá Wilket
ricsiii83
Nem akarok vészmadár lenni, de nem lesz sok kicsit, a "ha" kezdetű mondatokból? Értem én, hogy jó ringatni magunkat abban, hogy így lesz meg úgy lesz, de amíg nem látom Wilkersont Bears mezben, szerintem felesleges ezzel számolgatni.

több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ha Pace ide hozzá Wilket akkor totálisan megèrdemli a AA+ FA èrtèkelèst. (Csak azèrt nem AAA+ mert Fortèt kenyèrpènzèrt vitte el a Jets). Ha jön wilke összeálhat a liga egyik legjobb vèdőfala Hick-Goldman-Wilkerson trió üt.. Akkor mögöttük a liga egyik legjobb ILB duója Trevathan-Freeman (ide kèsőbbiekbe lehet drafton kisèrletezni majd Freeman utódját) OLB McPhee beast jobboldalt meg Young-Houston duo egymást teszik jobbá (jövöre èn idehúznèk majd drafton) liga egyik legjobb front7 lesz Chicagoban ami elfedi a sacondery hiányosságait. (Azt jövöre kell tatarozni) Offensba nagyon kell a jó tackle. Illetve egy TE.

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Örömmel tölt el, hogy más csapatok drukkerei is olvassák a topicot, sőt még a hibákat is észreveszik, amit én pl nem..... 😊

Ha Wilkerson is a fedélzeten lenne, akkor a nevek alapján tényleg jó FA időszakot zárnánk, szerintem is.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Rohadjanak meg a 4 prime time meccsel. Természetesen a Green Bay elleni idegenbeli meccs ismét főműsoridős találkozó egészen páratlan módon, kár, hogy a tavalyra tervezett ország-világ előtti leszopatásunk sajnálatos módon elmaradt. 2011-től kezdve mindig főműsoridős meccs az ottani, s egyszer sem az a Soldieron lejátszott...

Kyle Longra lehívta a csapat az 5. éves opciót mindeközben.
tüsi91
Nagyon kiakasztó a menetrendünk, eleve hogy pont a texans idegenbelivel kezdünk ahol új qb meg Watték is ezerrel fognak pörögni (mondjuk ez még jól is elsülhet, tavaly is megszivatta őket a kfc). De ami igazán gáz az az első 8 meccs/4prime time ami bears-mércével rengeteg. Érdekes hogy ennyire kíváncsiak ránk (vagy Fox bukására nem tudom) vagy ez csak véletlen.
Nagyon kellene Wilkerson hogy kerek legyen az offseason vagy ha nem ő akkor más playmaker a D-be mert szvsz pont 1 ilyen beastre vagyunk attól hogy jó legyen a védelem (vagy legalábbis elfedné a sec hiányosságait).
davemayer
Fostak a csípős csirkeszárnyaktól? 😊

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Rohadjanak meg a 4 prime time meccsel. Természetesen a Green Bay elleni idegenbeli meccs ismét főműsoridős találkozó egészen páratlan módon, kár, hogy a tavalyra tervezett ország-világ előtti leszopatásunk sajnálatos módon elmaradt. 2011-től kezdve mindig főműsoridős meccs az ottani, s egyszer sem az a Soldieron lejátszott...

Kyle Longra lehívta a csapat az 5. éves opciót mindeközben.
tüsi91
Nagyon kiakasztó a menetrendünk, eleve hogy pont a texans idegenbelivel kezdünk ahol új qb meg Watték is ezerrel fognak pörögni (mondjuk ez még jól is elsülhet, tavaly is megszivatta őket a kfc). De ami igazán gáz az az első 8 meccs/4prime time ami bears-mércével rengeteg. Érdekes hogy ennyire kíváncsiak ránk (vagy Fox bukására nem tudom) vagy ez csak véletlen.
Nagyon kellene Wilkerson hogy kerek legyen az offseason vagy ha nem ő akkor más playmaker a D-be mert szvsz pont 1 ilyen beastre vagyunk attól hogy jó legyen a védelem (vagy legalábbis elfedné a sec hiányosságait).

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kyle Longra lehívta a csapat az 5. éves opciót mindeközben.
tüsi91
Elnézést a tudatlanságomért, de mit jelent ez, hogy lehívták az 5. éves opciót?
hpeter93
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25140831/agents-take-a-guide-to-fifth-year-options-for-2012-first-round-picks
(ez a 2011-12-es classszal foglalkozik, de az elv ugyanaz)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Kyle Longra lehívta a csapat az 5. éves opciót mindeközben.
tüsi91
Elnézést a tudatlanságomért, de mit jelent ez, hogy lehívták az 5. éves opciót?

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
Kyle Longra lehívta a csapat az 5. éves opciót mindeközben.
tüsi91
szerk: Valamilyen rejtélyes okból képtelen voltam bemásolni Jake Long tweet-jét arról hogyan gratuláltak neki Bears drukkerek a szerződéshosszabbításhoz.

Szerkesztette: bacsii
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Rohadjanak meg a 4 prime time meccsel. Természetesen a Green Bay elleni idegenbeli meccs ismét főműsoridős találkozó egészen páratlan módon, kár, hogy a tavalyra tervezett ország-világ előtti leszopatásunk sajnálatos módon elmaradt. 2011-től kezdve mindig főműsoridős meccs az ottani, s egyszer sem az a Soldieron lejátszott...

Kyle Longra lehívta a csapat az 5. éves opciót mindeközben.
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
2016 alapszakasz naptár:
- szept. 11.: at Texans
- szept. 19.: vs Eagles
- szept. 25.: at Cowboys
- okt. 2.: vs Lions
- okt. 9.: at Colts
- okt. 16.: vs Jaguars
- okt. 20.: at Packers
- okt. 31.: vs Vikings
- nov. 13.: at Buccaneers
- nov. 20.: at Giants
- nov. 27.: vs Titans
- dec. 4.: vs 49ers
- dec. 11.: at Lions
- dec. 18.: vs Packers
- dec. 24.: vs Redskins
- jan. 1.: at Vikings

Szerkesztette: Attila99

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én pusztán a saját véleményemet írtam le nem másokét ill. azt mondtam h akkora luxust sztem még Pace meg Fox sem enged meg magának hogy igazán èrtékes picket áldozzon Qb-ra. Ha végig gondoljuk akkor az hogy szinte az összessel beszéltek akár jelentheti azt is hogy nincs jelöltjük és azért pásztázták végig a piacot hogy ha vki lecsúszik az 5-6. kör környékére és úgy gondolják hogy ott már megéri akkor behúzhassák. Saját véleményem szerint felesleges elöl Qb-t húzni ha úgyis Cutler fog kezdeni, az hogy hoznak egy másik prospectet hogy küzdjön meg Fales-szal a második helyért oké de csak a 4. utáni körökben. Sok pickünk van, az egyik lehet Qb is akár ha a draft eleje már jól alakult és meg van Wilkerson.
davemayer
Abban nincs vita köztünk, hogy felesleges QB-t húzni az első 3 körben. De ha megnézik szinte az összes potenciális 1-3. körbe várható irányítót nálam az még mindig azt sugallja, hogy erősen fontolóra veszik, hogy valakit ki is választanak és nem arra várnak, hogy hátha leesik hozzánk 6. kör táján. Nálam ez úgy néz ki, hogy mindenképpen akarnak QB-t és ezért meg is nézik az összes valamire való jelöltet. De legyen igazad azt kívánom.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Én még mindig annak a híve vagyok, hogy egy 2+4/5. körért már vihető Wilkerson, csak ugye a nagyobb kihívás a hosszú távú aláiratása vele.
+ azt se felejtsük el, hogy nem lenne jó ötlet pl. revis szerződését megpiszkálni, mert asszem hiába van 30 misink nagyon gyorsan elfogyhat. Jó eséllyel a draft hetében indulnak majd meg a dolgok, mint anno Revisnél, de kevés a potenciális tradepartner.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tradelni lehet a draft napján is,igaz? Pl csúszik Wentz/Goff/Stanley (nem fog) és egyből szebb az az első körös csere a Jetsnek.
bacsii
De addig Wilkersonnal vagy alá kell írnia a tendert, vagy az új szerződést, ugye.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Tradelni lehet a draft napján is,igaz? Pl csúszik Wentz/Goff/Stanley (nem fog) és egyből szebb az az első körös csere a Jetsnek.
bacsii
Így van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...