Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Sziasztok! Nyitottam az iwiw-en Chicago Bears klubbot, akinek van kedve nyugodtan csatlakozhat! 😊


Ha holnap megverjük a Vikingeket, akkor már biztos a csoportgyőzelem? Azonos győzelem/vereség mutatónál mi dönt a csoporton belüli helyezésről, az egymás elleni vagy pedig a csoporton belüli mutató?norris21
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Egymás ellen majd a csoporton belül, közös meccsek és az NFC-n belül
több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Sziasztok! Nyitottam az iwiw-en Chicago Bears klubbot, akinek van kedve nyugodtan csatlakozhat! 😊


Ha holnap megverjük a Vikingeket, akkor már biztos a csoportgyőzelem? Azonos győzelem/vereség mutatónál mi dönt a csoporton belüli helyezésről, az egymás elleni vagy pedig a csoporton belüli mutató?
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ez a Bearmoria olyan Conan a barbáros😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Drukkertársaim, Bearmoria hűséges polgárai! Remélem ti is annyira fel vagytok pörögve az éjszakai meccsre, mint Jimmy bácsi! Úgy alakultak a körülmények, hogy holnap hajnalban a ligában elsőként megnyerhetjük a csoportot!

A védelem három hete mélyen tudása alatt játszik, Cutler szerintem életében nem volt jó esti meccen, nagy a tét, a pálya állítólag betonkemény, szóval nem lesz sétagalopp. De ha ezt a meccset nem nyerjük meg, nem is érdemeljünk meg a rájátszást.füligjimmy
tavalyi Vikes ellenit leszámítva nem volt jó 😉
Igazából ez a most vagy soha kategória. Buktával nehéz helyzetbe hoznánk magukat. Kaptunk egy esélyt a Lionstól, amit megkell ragadnunk. Nem nekünk kedvez a hideg, ha főleg futójátékra kerül sor. Meglátjuk. A sorsunk a kezünkben van. Ma dől el, hogy milyen csapat vagyunk is igazából.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Drukkertársaim, Bearmoria hűséges polgárai! Remélem ti is annyira fel vagytok pörögve az éjszakai meccsre, mint Jimmy bácsi! Úgy alakultak a körülmények, hogy holnap hajnalban a ligában elsőként megnyerhetjük a csoportot!

A védelem három hete mélyen tudása alatt játszik, Cutler szerintem életében nem volt jó esti meccen, nagy a tét, a pálya állítólag betonkemény, szóval nem lesz sétagalopp. De ha ezt a meccset nem nyerjük meg, nem is érdemeljünk meg a rájátszást.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Akkor nálunk is ti nyírattátok ki a két QB-t? 😀
Most rémlik,hogy Staffordot Peppers "sérítette meg".
Meg onnan kezdődött,hogy lefizettétek a bírókat a Megatron nemTDnél. 😉Bazzani
Tavaly meg Ogun rántotta le, hogy kifordult a térde. Mondjuk ekora ütésektől még nem feltétlenül kellene széthullani.

"Meg onnan kezdődött,hogy lefizettétek a bírókat a Megatron nemTDnél."
Erre amit reagáni akartam, azzal nagyjából megsértettem volna az összes komolyabb vallási és etnikai csoportot 😀 . Ma valahogy rasszista a humorom. Sajna azzal el is lőttük a szezonra az összes kenőpénzt. Mindegy, eddig jól állunkfüligjimmy
kellett az a W nagyon, priceless 😉

remélem holnap nem lesz hóvihar és behúzzuk a meccset, AP-t kell megfogni és nem lesz baj, de nagyon kell a jó D...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Akkor nálunk is ti nyírattátok ki a két QB-t? 😀
Most rémlik,hogy Staffordot Peppers "sérítette meg".
Meg onnan kezdődött,hogy lefizettétek a bírókat a Megatron nemTDnél. 😉Bazzani
Tavaly meg Ogun rántotta le, hogy kifordult a térde. Mondjuk ekora ütésektől még nem feltétlenül kellene széthullani.

"Meg onnan kezdődött,hogy lefizettétek a bírókat a Megatron nemTDnél."
Erre amit reagáni akartam, azzal nagyjából megsértettem volna az összes komolyabb vallási és etnikai csoportot 😀 . Ma valahogy rasszista a humorom. Sajna azzal el is lőttük a szezonra az összes kenőpénzt. Mindegy, eddig jól állunk

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ez a szezon eddig akárhogyis nézzük pár hét kivételével végig a kezünkre játszik...Rodgers nem játszik,Flynn kezd a Patriots ellen...a Pats meg nem egy könyörületes társaság ahogy láttuk múlthéten,reméljük legalább annyira jók lesznek most is...
A Vikesnál Favre is out,Tarvaris IR,3. számú QB...tlg ránk fogják fogni h megvettük ezt a szezont...anfernee
Akkor nálunk is ti nyírattátok ki a két QB-t? 😀
Most rémlik,hogy Staffordot Peppers "sérítette meg".
Meg onnan kezdődött,hogy lefizettétek a bírókat a Megatron nemTDnél. 😉Bazzani
Jaja de ne panaszkodj,nektek is jutott a pénzből Rodgersért😀
Tüsi igazad van,én a rajtunk kivülálló körülményekre mondom ezt...azért ilyen szezon kevés van,holnap mindenképpen nyernünk kell...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ez a szezon eddig akárhogyis nézzük pár hét kivételével végig a kezünkre játszik...Rodgers nem játszik,Flynn kezd a Patriots ellen...a Pats meg nem egy könyörületes társaság ahogy láttuk múlthéten,reméljük legalább annyira jók lesznek most is...
A Vikesnál Favre is out,Tarvaris IR,3. számú QB...tlg ránk fogják fogni h megvettük ezt a szezont...anfernee
Jó hát tavaly ennyi erővel minden ellenünk volt. Csomó meccset buktunk el 4 ponton belül, sérülések stb. A szerencse forgandó, idén ált. a bré jó felén álltunk. Viszont ehhez nem keveset tett hzzá a csapat is. 9 győzelmet sem osztogatnak ingyen.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a szezon eddig akárhogyis nézzük pár hét kivételével végig a kezünkre játszik...Rodgers nem játszik,Flynn kezd a Patriots ellen...a Pats meg nem egy könyörületes társaság ahogy láttuk múlthéten,reméljük legalább annyira jók lesznek most is...
A Vikesnál Favre is out,Tarvaris IR,3. számú QB...tlg ránk fogják fogni h megvettük ezt a szezont...anfernee
Akkor nálunk is ti nyírattátok ki a két QB-t? 😀
Most rémlik,hogy Staffordot Peppers "sérítette meg".
Meg onnan kezdődött,hogy lefizettétek a bírókat a Megatron nemTDnél. 😉

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ez a szezon eddig akárhogyis nézzük pár hét kivételével végig a kezünkre játszik...Rodgers nem játszik,Flynn kezd a Patriots ellen...a Pats meg nem egy könyörületes társaság ahogy láttuk múlthéten,reméljük legalább annyira jók lesznek most is...
A Vikesnál Favre is out,Tarvaris IR,3. számú QB...tlg ránk fogják fogni h megvettük ezt a szezont...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.chicagotribune.com/sports/ct-spt-1219-bowen-bears-chicago--20101217-12,0,1514054.column

Gondolom mindenki olvassa Bowen írásait. Ilyenekre lenne inkább igény, nem mindenféle vicces megmondóemberekre, meg mókamikire. Harrisnek tekernie kell egyet a frdulatszámon, teljesen nyílvánvaló. Amúgy nálam a legnagyobb hiányérzetet az elmúlt meccseken még mindig az LB sor okozza. A by week óta egyedül a Dolphins ellen játszottak jól.

Most hirtelen cutlernél a fumblik jelentik a problémát. mármint, hogy elveszti a labdákat. Hm, gondolom ehhez van némi köze annak, hogy őt csapták meg a legtöbbször az elmúlt szűk két esztendőben, és általában akkor veszti el a lasztit, ha vakoldalról a snap után egyből telibeverik, vagy mikor szemből rázuhannak ketten, és még fel se tud egyenesedni rendesen. Kicsit ugyan többet vártunk Cutler érkezésétől mindannyian, de ugye először én támadófalat tennék egy irányító elé. Manning teljesítménye se sokat javult, mióta kidőltek az elkapói, a fal meg szarul játszik előtte, futójátékuk meg nincs. Jó, mondjuk ki az a Peyton Manning.......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Giri Chicago Bears 19
Akkor most meg lehet mutatni! Ezen a beton pályán az akarat nagyon fontos lesz!

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha mi nyerünk a Green Bay meg kikap, akkor már megvan a csoportelsőség?Giri
Meg, jobb diviziómérleggel.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha mi nyerünk a Green Bay meg kikap, akkor már megvan a csoportelsőség?Giri
Tudtommal igen. Ahhoz képest, hogy azt hittük, 10 győzelem talán a wild cardra szűken elég lesz, és SB várományosok hogyan szerepelnek... ez a szezon ismét úgy alakul, ahogy vártuk. modjuk engem néhány dolog nemigazán lepett meg, de én ugye nem vagyok szakértő újságíró, még blogger se, pedig az tényleg lehetnék.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Giri Chicago Bears 19
Ha mi nyerünk a Green Bay meg kikap, akkor már megvan a csoportelsőség?

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A csapat elgondolkodott a lehetőségen, hogy hivatalosan is panszt tesz, mivel szerintük a TCF Bank Stadium (Golden Grophes csapat otthona) játékra alkalmatlan télen. Műfüvet használnak, és nincs fűtés alatta. Magarán míg a Soldzsörnek van egy kellemes kis dagonyázó jellege, addig itt inkább téli éjszaka a szabad ég alatt felejtett padlószőnyeghez hasonlít a gyep. Ezért az edzést áttetté a Nortwestern pályájára, szokják a gyepet. Amúgy a Vikingeknél egy Joe Webb nevű fiatalember fog irányítóposzton kezdeni. Pálya ide, vagy oda, ha nem pörköljük meg őket, felesleges rájátszásról csacsogni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Úgy néz ki hogy Minneapolisban lesz a meccs, az egyetemi stadionban. Számítani lehetett erre én mégis Detroitnak jobban örültem volna...
Na mind1, akkor is nyerni kell mert ha kikap a Packers... 😉

SNF és MNF - kihagyhatatlan 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
tényleg, a Vikes stadion jelenleg romokban van, nem hinném, hogy egy hét alatt új tetőt kapna és akkor lehet idegenben játszani, ami előny máris nekünk, mivel a szurkolók többsége kilőve, állítólag a legutolsó meccsükre amit el kellett vinniük ingyen osztogatták a jegyeket, mert senki sem akart átutazni három államot egy meccsért.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Van rá egy virtuális ládasöröm, hogy a Pats nem fog SBt játszani.tüsi91
Miért, mi igen? Ha mégis, akkor megbosszuljuk az AFC bajnokán, hogy nem tudtunk visszavágni a Patsnek... 😀csi77
mi setüsi91
aki meg tudja tippelni most hogy ki játssza ezt a SBt az vagy bolond vagy csak szerencsés, januárban új bajnokság kezdődik...

A Pats-el kapcsolatban tavaly sem gondolták sokan hogy hazai pályán a Ravens ellen 0-21 lesz az első negyedben, bármi lehet :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A csapat kezében a sorsa, reális esély van a PO-ra, a Patsnek meg majd az utolsó meccsen visszavágunk... 😊csi77
Van rá egy virtuális ládasöröm, hogy a Pats nem fog SBt játszani.tüsi91
Miért, mi igen? Ha mégis, akkor megbosszuljuk az AFC bajnokán, hogy nem tudtunk visszavágni a Patsnek... 😀csi77
mi se
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én balga, a meccs előtt azt írtam, az időjárás nekünk fog kedvezni. Aztán láttam az első passznál a védőfal mennyire lassú, mondom oó, itt baj lesz. Sokkal jobban sújtott minket a hó, mint őket. Egyrészt teljesn mások a pass rush technikák, másrészt az LB-k is lassabb első lépéssel kezdtek, állandóan beleragadtak a blokkokba (ez biza előfordul mostanában, szóval formahanyatlás is van). A secondary meg tudjuk, hogy maximum erősen átlagos. Forte inkább cutback futó, neki se kedvezett a talaj. A Martz-féle timing offense meg egyszerűen működésképtelen volt: egyszerűen senki nem volt ott, és akkor, amikor és ahol kellett volna lennie. Ez mondjuk kurvára nem mentség az edzők részére, mert nem tudtak kitalálni semmit, holott mi csacsogtuk egy hete, hogy szar idő lesz, és mit kellene csinálni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 635 — Bears & Illinois fan
A csapat kezében a sorsa, reális esély van a PO-ra, a Patsnek meg majd az utolsó meccsen visszavágunk... 😊csi77
Van rá egy virtuális ládasöröm, hogy a Pats nem fog SBt játszani.tüsi91
Miért, mi igen? Ha mégis, akkor megbosszuljuk az AFC bajnokán, hogy nem tudtunk visszavágni a Patsnek... 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A csapat kezében a sorsa, reális esély van a PO-ra, a Patsnek meg majd az utolsó meccsen visszavágunk... 😊csi77
Van rá egy virtuális ládasöröm, hogy a Pats nem fog SBt játszani.
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 635 — Bears & Illinois fan
Sziasztok!
A tegnapi meccsről annyit, hogy a játékosaink és a drukkerek is elmondhatják, hogy ez még munkának is rossz volt (nekik játszani, nekünk nézni). A kijózanító pofon szerintem időben jött, van idő rendezni a sorokat, de a sebek nyalogatására nincs. Rossz ezt leírni, de a Pats elképesztően játszik, egyszerűen jelenleg nem látom ellenszerüket, de ne felejtsük el ők egy hónapja a Barnáktól kaptak egy nagy sallert, azóta tudják hányas a kabát és szárnyalnak. Példát kell venni róluk.
A továbbiakról: a Packers zakójával nyeregben maradtunk, előzetesen erre a hétre egál állást lehetett realizálni, ehhez képest egy ide. A Vikings ellen folytatni kellene a nyögvenyelős, de azért behúzott meccsek sorát (bár az sem baj, ha sima) és akkor az utolsó két meccsen a PO-ra való ráhangolódás jegyében lehet kifutni a pályára.

A csapat kezében a sorsa, reális esély van a PO-ra, a Patsnek meg majd az utolsó meccsen visszavágunk... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png