Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Abból a szempontból érdekes a meccs, hogy tavaly nagyon hasonló stádiumába találkoztunk a szezonnak. Mi a becsületünkért mentünk, míg a Vikes az NFC első helyéért volt még harcban. 1 év alatt megfordult a világ. Ha nem is az NFC első helyéért, de a POért megyünk mi is, míg a Vikesnak ilyen reményei már nincsenek. Bízzunk benne, hogy idén nem a gyengébb mérleggel álló csapat nyer majd.tüsi91
Egy ilyen meccs lehet bárhol, lehet az egyik csapat bármilyen gyenge(tavaly azok voltunk szvsz) mindig kiélezett csata és bárki nyerhet - úgyhogy nyerjünk mi 😉

Amúgy igazd van afernee rosszul írtam, szerintem az sem lesz a Metrodom-ban, kétlem hogy 1 hét alatt felhúznak egy új tetőt, ami bztonságos is, saját vélemény de szerintem már csak az időjárás miatt is várnak és majd csak az offseasonban javítják meg teljesen.
Vagy a PO alatt is elkezdhetik, ott úgysincs meccs őszig 😀

Egyébként ha semleges helyszínen lesz az sem jelent akkora előnyt bár az tény hogy nekik sem hazai pálya, remélem nem ez fog számítani és megnyerjük, úristen de kéne ez most, sokmindent meg lehetne bocsájtani az elmúlt 3 évből ha ilyen brutális sorsolás ellenére ezt a csoportot hozná a csapat...

Remélem érzik hogy ez sokaknak az utolsó esély a POra, erős a csoport, csak erősebb lesz, meg kell ragadni az esélyt- ááá ha a SEA vagy a WAS elleniből csak az egyiket hozzuk áááá :mad:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Abból a szempontból érdekes a meccs, hogy tavaly nagyon hasonló stádiumába találkoztunk a szezonnak. Mi a becsületünkért mentünk, míg a Vikes az NFC első helyéért volt még harcban. 1 év alatt megfordult a világ. Ha nem is az NFC első helyéért, de a POért megyünk mi is, míg a Vikesnak ilyen reményei már nincsenek. Bízzunk benne, hogy idén nem a gyengébb mérleggel álló csapat nyer majd.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hát ez a vereség borítékolható volt sajnos, a megvalósulása viszont biztos fájt mindenkinek 😕

Ilyen végtelenül sima meccset hazai pályán régen játszottunk, egyszer emeltem fel a hangom meccs közben azt is egy majdnem RZ INT miatt amit sajnos kiejtett a védőnk még az elején...
Kicsit azért gáz hogy ezek a körülmények jobban feküdtek a Patsnek, rosszul esik kimondani de a hazai pályán szerintem idegenül mozgott a társaság, főleg az O azon belül is a WRek.
Cutler néha futott az életéért, aztán megunta és inkább megfürdött a hóban vagy üldögélt a padon(ott mégis kap egy kabátot+ nem ront rá senki...)
Bradynek ez az időjárás is fekszik, neki mindegy, a Titans ellen is asszem tavaly csináltak egy 59-0-át (5TD passz)...

Vereség után általában pesszimistább az ember, én most mégsem vagyok az: valamennyire ezt a vereséget beterveztük( a játékosok is a pályán úgy néz ki...), el kell minél előbb felejteni és a következő 2 meccsre koncentrálni, ugyanis ezek nekünk már PO meccsek :cool:

Nem tudom mikor vertük a vikingeket utoljára idegenben de most ez sem számít, meg kell nyerni mindenáron, ha így lesz a (remélem az addigra teljesen szétesett) Jets ellen megszerezni a továbbjutást és akkor már csak ugrálni meg bohóckodni megyünk a GB-hez 😀

Ezzel hogy kikaptak a Lions ellen feladták a leckét ugyanis most már tényleg csak a csapaton múlik hogy megszerzi a PO-ot, számolgatni itt már felesleges, érzésem szerint ha a következő 2 meccsből az egyiket megnyerjük(főleg a vikes ellenit) akkor megvan neccesen a PO, ha mindkettőt akkor tuti - és meg is tudjuk nyerni, előnnyel fordulunk be a célegyenesbe, az igazi játékosok itt kapcsolnak rá igazán...

A további meccsek:

Bears: MIN L-W, Jets W, GB L
GB: NE L, Giants L, CHI Wdavemayer
nembiztos h idegenben lesz az a Vikes meccs...kész lesz Metrodome?

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Oké szerintem mindenki tudta hogy ezt a meccset nem fogjuk megnyerni, de ez azért mészárlás volt a javából. Egyedül az ST-ben látszott valami ami működne (nem hiszem el hogy Hesternek majdnem minden meccsen megvan a rekord, olyan kevésen múlik), bár ők is komolyan beszoptak sok mindent. D totál homály volt, O szintén.
A legeslegfontosabb hogy a Vikingsot megverjük, mert a GB ki fog kapni a Patstől, és akkor bármi lesz megvan a PO. Vagy ha mégis legyűrnék, akkor is mi jövünk ki jobban, ha az utolsó meccs után ugyanúgy állnánk.


több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Hát ez a vereség borítékolható volt sajnos, a megvalósulása viszont biztos fájt mindenkinek 😕

Ilyen végtelenül sima meccset hazai pályán régen játszottunk, egyszer emeltem fel a hangom meccs közben azt is egy majdnem RZ INT miatt amit sajnos kiejtett a védőnk még az elején...
Kicsit azért gáz hogy ezek a körülmények jobban feküdtek a Patsnek, rosszul esik kimondani de a hazai pályán szerintem idegenül mozgott a társaság, főleg az O azon belül is a WRek.
Cutler néha futott az életéért, aztán megunta és inkább megfürdött a hóban vagy üldögélt a padon(ott mégis kap egy kabátot+ nem ront rá senki...)
Bradynek ez az időjárás is fekszik, neki mindegy, a Titans ellen is asszem tavaly csináltak egy 59-0-át (5TD passz)...

Vereség után általában pesszimistább az ember, én most mégsem vagyok az: valamennyire ezt a vereséget beterveztük( a játékosok is a pályán úgy néz ki...), el kell minél előbb felejteni és a következő 2 meccsre koncentrálni, ugyanis ezek nekünk már PO meccsek :cool:

Nem tudom mikor vertük a vikingeket utoljára idegenben de most ez sem számít, meg kell nyerni mindenáron, ha így lesz a (remélem az addigra teljesen szétesett) Jets ellen megszerezni a továbbjutást és akkor már csak ugrálni meg bohóckodni megyünk a GB-hez 😀

Ezzel hogy kikaptak a Lions ellen feladták a leckét ugyanis most már tényleg csak a csapaton múlik hogy megszerzi a PO-ot, számolgatni itt már felesleges, érzésem szerint ha a következő 2 meccsből az egyiket megnyerjük(főleg a vikes ellenit) akkor megvan neccesen a PO, ha mindkettőt akkor tuti - és meg is tudjuk nyerni, előnnyel fordulunk be a célegyenesbe, az igazi játékosok itt kapcsolnak rá igazán...

A további meccsek:

Bears: MIN L-W, Jets W, GB L
GB: NE L, Giants L, CHI W

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Ez van, ezt kell szeretni, azért veszélyes ez számunkra, mert a végére maradtak a nehéz csapatok, most fogjuk fogcsikorgatva végigülni a hátralévő időt, nem úgy, mint mondjuk a Steelers, akinek meg most jönnek a könnyű meccsek. És igen, odahaza ezt nem így kéne, ezt ők is érzik, de hát a Pats most a végére összeállt elég rendesen, Brady újra hozza régi formáját, keserű, de sajnos jobbak voltak. A védelemmel még meg lehetett volna őket azért fogni, de sajnos erre futotta csak a végén. Bízzunk a következő meccsben, az talán egyszerűbb lesz. Ja, és a GB azért nagyobb pofonba szaladt bele szerintem a héten, mint mi. ÉS A CSOPORTELSŐBBSÉG MÉG MINDIG NÁLUNK VAN!!!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ezzel már csak az a gáz, hogy annyira ideg vagyok emiatt a minősíthetetlen "játék" miatt, hogy nem tudok elaludni.vandeminek
Ugyanez
Halálra idegesít, mennék aludni, de állandóan vissza kell ülnöm a gép elé hogy kínozzam magam....frozee
Vegyetek példát a vén medvéről, én úgy aludtam, mintha a téli álmom lenne. 😉

Reménykdtem, hogy egy huszason belül maradunk, de ez a pecc annyira kiemelkedik jelenlge a mezőnyből, hogy én olyat még nem nagyon láttam. Szerintem mikor a veretlen szezonjuk volt, akkor se csaptak meg ennyire jó(!!!) csapatokat. Mert az eddig elért eredményeink nem válnak hirtelen füstté. Engem az dühít, hogy állandóan büszkén hirdetik: az ellenfelek változnak, de a védelem soha! Köszi, puszi. A támadófal szar, ez nagyon sok mindent meg be is határol. Ez az öngyilkos hangulat is csak egy napig tart

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
ezzel már csak az a gáz, hogy annyira ideg vagyok emiatt a minősíthetetlen "játék" miatt, hogy nem tudok elaludni.vandeminek
Nekünk nem őket kellett volna megverni. tény a játék az minősíthetetlen, de ha jövő héten valahogy nyernénk oly magasról leszarnám. Ráadásul a GB kikapott, szal ez a hét inkább még így is a mienk.tüsi91
az igaz, hogy L volt várható, de azért álljon már meg a menet, Soldier Fielden kellene "játszaniuk", de az első félidőben ez nem volt játék. az a baj, hogy 50 éves negatív rekordot is megdöntöttek, valamikor a 2 negyedben írták, hogy otthon 1953 óta nem volt ekkora különbség (ha jól emlékszek)
nem szégyen kikapni a Pats-től, de így játszani szégyen...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 13 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
ezzel már csak az a gáz, hogy annyira ideg vagyok emiatt a minősíthetetlen "játék" miatt, hogy nem tudok elaludni.vandeminek
Ugyanez
Halálra idegesít, mennék aludni, de állandóan vissza kell ülnöm a gép elé hogy kínozzam magam....
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
ezzel már csak az a gáz, hogy annyira ideg vagyok emiatt a minősíthetetlen "játék" miatt, hogy nem tudok elaludni.vandeminek
Nekünk nem őket kellett volna megverni. tény a játék az minősíthetetlen, de ha jövő héten valahogy nyernénk oly magasról leszarnám. Ráadásul a GB kikapott, szal ez a hét inkább még így is a mienk.
több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
ezzel már csak az a gáz, hogy annyira ideg vagyok emiatt a minősíthetetlen "játék" miatt, hogy nem tudok elaludni.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 13 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Hát nagyon szívunk😕(((((
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 897 — SuperBowl Champions 2013/2014
Minnél inkább közeledik a meccs, annál kevésbé tűnik igaznak, hogy "szétsztárolt favorit" lenne a Patriots... egyre több szagértő szimatol visszaesést a hétfői meccs után, plusz, ugye Chicago-ban van a meccs, a talaj, meg egyébként is az időjárás, és hát még Spikes is kiesett, amivel "kitudjamilesz" a futásvédelemmel (és hát a play-action-re harapdálással 😊 ), meg hát pláne, hogy Cutler milyen mobilis irányító és ugye a Pats védelmének korábban is meggyűlt a baja a kiforgásokkal, meg bootleg-ekkel, és persze örökké nem lehet turnover-ekre sem alapozni...stb...

...egyébként nekem is az az érzésem, hogy lassan fog nyitni a Pats offense, kérdés felébrednek-e időben, meg persze milyen napot fog ki a D... ráadásul a spec. team is visszaesett mióta Gostkowski helyett Graham csak "fele" olyan messzire tudja rúgni a labdát, most meg még szél is lesz... legalább Zolinak tessék drukkolni, hogy ne legyen inkonzisztens, az úgyis a maci drukkereknek jó, ha ő pályán van 😀

...no de a lényeg: a talajtól tartok...tavaly a texans ellen is beharangozták a rossz talajt (tudom, az azért más tészta volt) és hát szegény Welker ezt közelebbről is megtapasztalta... csak sérülés ne legyen!_bb
No igen, a szagértők (hehe) hajlamosak kicsit túlgondolkodni, de ennyi dolguk van egész héten. Ha emelett dolgoznának is valami rendes melóban, talán jobban értenének a focihoz is. A talajról annyit, hogy a Bears játékosok utálják a legjobban. Hja kérem, nekik évente nyolcszor kell csetleni-botlani rajta. De sérülésveszély abszolút nem nagyobb, sőt, inkább kisebb, mint más talajon.
http://www.chicagobreakingsports.com/2010/12/peppers-on-soldier-field-sod-ive-slipped-on-it.html

A támadófal... (ezt megvető hangsúllyal írtam le). Hülyére leszünk blitzelve. Mázli, hogy Spikes kokózott(?), és megdöbbentő, hogy be is vallotta, bocsesz, szedtem ilyen cuccokat. Nahát, ez nem járja, tisztességesen beismerni valamit?füligjimmy
Spikes nem rossz, de tudjuk pótolni.
A D# még mindig fiatal, volt egy-két jó mérkőzésük, de ettől még ugyanúgy fiatal. A TO-ra pedig lehet alapozni,mint ahogyan teszi azt számos D#filozófia. Vödör még mindig buta a safety pozícióra,Arringtonnak egyetlen normális meccse volt, a passrush még mindig nincs megoldva. Cutlertől azért várok megint egy feleslegesen bevállalt passzból származó picket.
Az O# pedig konzisztensen jó, de ők is fognak hibázni, lesznek idegesek, droppolnak majd és a többi...

És majd elfelejtem:
http://www.youtube.com/watch?v=dAt6S1RHBYs
Epic 😊
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
kemény idő van Chicagoban.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Minnél inkább közeledik a meccs, annál kevésbé tűnik igaznak, hogy "szétsztárolt favorit" lenne a Patriots... egyre több szagértő szimatol visszaesést a hétfői meccs után, plusz, ugye Chicago-ban van a meccs, a talaj, meg egyébként is az időjárás, és hát még Spikes is kiesett, amivel "kitudjamilesz" a futásvédelemmel (és hát a play-action-re harapdálással 😊 ), meg hát pláne, hogy Cutler milyen mobilis irányító és ugye a Pats védelmének korábban is meggyűlt a baja a kiforgásokkal, meg bootleg-ekkel, és persze örökké nem lehet turnover-ekre sem alapozni...stb...

...egyébként nekem is az az érzésem, hogy lassan fog nyitni a Pats offense, kérdés felébrednek-e időben, meg persze milyen napot fog ki a D... ráadásul a spec. team is visszaesett mióta Gostkowski helyett Graham csak "fele" olyan messzire tudja rúgni a labdát, most meg még szél is lesz... legalább Zolinak tessék drukkolni, hogy ne legyen inkonzisztens, az úgyis a maci drukkereknek jó, ha ő pályán van 😀

...no de a lényeg: a talajtól tartok...tavaly a texans ellen is beharangozták a rossz talajt (tudom, az azért más tészta volt) és hát szegény Welker ezt közelebbről is megtapasztalta... csak sérülés ne legyen!_bb
No igen, a szagértők (hehe) hajlamosak kicsit túlgondolkodni, de ennyi dolguk van egész héten. Ha emelett dolgoznának is valami rendes melóban, talán jobban értenének a focihoz is. A talajról annyit, hogy a Bears játékosok utálják a legjobban. Hja kérem, nekik évente nyolcszor kell csetleni-botlani rajta. De sérülésveszély abszolút nem nagyobb, sőt, inkább kisebb, mint más talajon.
http://www.chicagobreakingsports.com/2010/12/peppers-on-soldier-field-sod-ive-slipped-on-it.html

A támadófal... (ezt megvető hangsúllyal írtam le). Hülyére leszünk blitzelve. Mázli, hogy Spikes kokózott(?), és megdöbbentő, hogy be is vallotta, bocsesz, szedtem ilyen cuccokat. Nahát, ez nem járja, tisztességesen beismerni valamit?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Gameday....
Baráti időnk lesz, drukkolhatunk Forténak, rajta múlik nagyjából az offenseünk (a line-t nem merem megemlíteni, bár kétségtelenül javulunk blokkokban...)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Minnél inkább közeledik a meccs, annál kevésbé tűnik igaznak, hogy "szétsztárolt favorit" lenne a Patriots... egyre több szagértő szimatol visszaesést a hétfői meccs után, plusz, ugye Chicago-ban van a meccs, a talaj, meg egyébként is az időjárás, és hát még Spikes is kiesett, amivel "kitudjamilesz" a futásvédelemmel (és hát a play-action-re harapdálással 😊 ), meg hát pláne, hogy Cutler milyen mobilis irányító és ugye a Pats védelmének korábban is meggyűlt a baja a kiforgásokkal, meg bootleg-ekkel, és persze örökké nem lehet turnover-ekre sem alapozni...stb...

...egyébként nekem is az az érzésem, hogy lassan fog nyitni a Pats offense, kérdés felébrednek-e időben, meg persze milyen napot fog ki a D... ráadásul a spec. team is visszaesett mióta Gostkowski helyett Graham csak "fele" olyan messzire tudja rúgni a labdát, most meg még szél is lesz... legalább Zolinak tessék drukkolni, hogy ne legyen inkonzisztens, az úgyis a maci drukkereknek jó, ha ő pályán van 😀

...no de a lényeg: a talajtól tartok...tavaly a texans ellen is beharangozták a rossz talajt (tudom, az azért más tészta volt) és hát szegény Welker ezt közelebbről is megtapasztalta... csak sérülés ne legyen!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
szerk.: végre normális időt jósolnak. semmi buzi meleg ilyesmi. Kőkemény szél és fagy.tüsi91
Ki is mentem futni pár kilométert egy szál alsógatyában, igazi férfiaknak való idő van. Szóval ez a malmunkra hajtja a vizet, csak elég lesz e? Ha futtatni kell a labdát, az nekünk jó mindenesetre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ha nagyot játszik a defense, akkor is csak akkor nyerünk, ha az offense is képes egy olyan teljesítményt hozni, mint Bradyék. Ettől függetlenül ez egy vállalható vereség. A kérdés, a mienje. A holnapi meccsen mi igazából nem veszthetünk, csak jól jöhetünk ki.

szerk.: végre normális időt jósolnak. semmi buzi meleg ilyesmi. Kőkemény szél és fagy.tüsi91
Az biztos,mi vagyunk az underdogok,a Pats a szétsztárolt favourite...és ez nekünk jó😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha nagyot játszik a defense, akkor is csak akkor nyerünk, ha az offense is képes egy olyan teljesítményt hozni, mint Bradyék. Ettől függetlenül ez egy vállalható vereség. A kérdés, a mienje. A holnapi meccsen mi igazából nem veszthetünk, csak jól jöhetünk ki.

szerk.: végre normális időt jósolnak. semmi buzi meleg ilyesmi. Kőkemény szél és fagy.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nagy teszt lesz secondarynak meg Urlacheréknek az biztos,úgy néz ki Roach összeszedte magát és kezd,Pisa max ha playoffban leszünk...
Vick azért más volt,más játékkal,más elkapókkal,DL nek kell megoldania mindent,ha blitzelünk végünk,Brady szétszed

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Holnap gameday, már alig várom, 4 patses rokonommal nézem, remélem arcukra fagy a mosoly (mert azzal indítanak az tuti...)

Csak a Philly elleni taktikával lehet esélyünk, talán azzal sem ha ilyen jók Brady rövid passzai és a WRek passz után megtett yardjai... Nem nagyon tudom hogy lehetne megállítani őket, én sajnos L-t jósolok, kb 14 pontosat 😕

Ha így lesz remélem nem veti vissza a lelkesedést mert a Vikes és a Jets ellen minimum az egyiket meg kell nyerni, ott dől el a PO szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
visszatérve még egy gondolatban a fizetési sapkára, azért a 350 ezer dollár még mindig jobb, mint a gyárban melózni évi tizenötezerért, szóval nem nagyon értem ezeket a sirámokat.Gabez
Hát tudod te, hogy mennyibe fáj szegényeknek a Ferrarijuk biztosítása 😀
több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
visszatérve még egy gondolatban a fizetési sapkára, azért a 350 ezer dollár még mindig jobb, mint a gyárban melózni évi tizenötezerért, szóval nem nagyon értem ezeket a sirámokat.Gabez
igen, nem mellesleg aki bekerülhet egy csapat 53-as rosterére, az azért valamennyivel nagyobb megbecsülést kap a gyárban dolgozó volt évfolyamtársaihoz képest.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
visszatérve még egy gondolatban a fizetési sapkára, azért a 350 ezer dollár még mindig jobb, mint a gyárban melózni évi tizenötezerért, szóval nem nagyon értem ezeket a sirámokat.