NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 606 — Bears & Illinois fan
Lions 3
Bears 27Bazzani
Ez nálad kincstári pesszimizmus? 😊 Nekem szimpi a Lions. A következő meccseken szívesen szurkolok nektek, de most legyen igazad (a pontokban lehet szorosabb), Stafford pedig térjen vissza.csi77
Nem akarok senkit piszkálni, de szerintem a Lions fanoknak tele van a tökük a szimpatikussággal. Odaadnák szívesen plusz 4 győzelemért. Egyszerűen sokan semmilyen szinten nem tekintik őket riválisnak. Én például igen, annak örülök, ha minden meccsen megcsapjuk őket, azt se bánom, hogy nincsenek rájátszást érő helyen, egy gonddal kevesebb. Lehet, ez szemétségnek hangzik, de én (még mindig) ősi riválisként kezelem az Oroszlánokat, mutasson bármit a mérlegük. Lehet, hogy csak én érzem így, de a fórumon fellelhető Lions szimpátia egy része bizony inkább szánakozásként hat. Az ilyenekre gondolok, hogy "jaj, hát milyen sokat fejlődtetek", "én drukkolok nektek jövőre lesz ez jobb", "egy jó drafttal simán ott lehet a csapat", ésatöbbi. A hardcore Lions fanok hogy látják?füligjimmy
Ok, ok, igazad van! De:

1. Valóban ősi rivális a Lions, de a csoportban van egy ősibb 😊 , akik ráadásul most is jók. Ja és 12 bajnokságot húztak be.
2. Igazad van, lehet, hogy nem a Lions a szimpi, hanem a fanok, akik különösebb eredmény nélkül is kitartanak mellettük.
Nem sok bandwagon lehet a soraikban...
3. Udvariasság is van a világon, bár velem az első fordulóban aratott győzelem mondatja ezt a szentimentális szimpi dumát.... 😊
4. Alapvetően én minden semleges sporteseményen az előzetesen gyengébbnek titulált csapatnak vagy embernek drukkolok, igaz így jóval kevesebb sikerélményem van.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lions 3
Bears 27Bazzani
Ez nálad kincstári pesszimizmus? 😊 Nekem szimpi a Lions. A következő meccseken szívesen szurkolok nektek, de most legyen igazad (a pontokban lehet szorosabb), Stafford pedig térjen vissza.csi77
Nem akarok senkit piszkálni, de szerintem a Lions fanoknak tele van a tökük a szimpatikussággal. Odaadnák szívesen plusz 4 győzelemért. Egyszerűen sokan semmilyen szinten nem tekintik őket riválisnak. Én például igen, annak örülök, ha minden meccsen megcsapjuk őket, azt se bánom, hogy nincsenek rájátszást érő helyen, egy gonddal kevesebb. Lehet, ez szemétségnek hangzik, de én (még mindig) ősi riválisként kezelem az Oroszlánokat, mutasson bármit a mérlegük. Lehet, hogy csak én érzem így, de a fórumon fellelhető Lions szimpátia egy része bizony inkább szánakozásként hat. Az ilyenekre gondolok, hogy "jaj, hát milyen sokat fejlődtetek", "én drukkolok nektek jövőre lesz ez jobb", "egy jó drafttal simán ott lehet a csapat", ésatöbbi. A hardcore Lions fanok hogy látják?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 606 — Bears & Illinois fan
30 ponttal biztos nem fogunk nyerni, ha meglesz a 7 pontos előny, akkor órapörgetés, és kész. Egy nullázás lehet, hogy ismét kinéz. Amúgy egészségesen tartani egy csapatot szerintem nem puszta szerencse, illetve balszerencse kérdése. Egyrészt olyan játékosokat kell draftolni, akik bírják a gyűrődést. Például Staffordnál jónéhány irányító kapott komolyabbakat, mégse lett semmi bajuk. Orvosi-edzői stáb felelősségét se lehet elvitatni: az nem létezik, hogy ennyi szakadás, húzódás, tökömtudja nem lenne megelőzhető(bb). Mert azért ez már tényleg röhej, hogy egy rossz lépéstől egy Lions játékosnak szétszakad mindene, mások meg csak megrázzák magukat. Schwartz érkeztével az orvosi stábot cserélték, vagy még maradtak a dicső korszakból?füligjimmy
Teljesen egyet kell,hogy értsek.
Stafford az első sacktől szétszakadt.
Levy az MLB az első 6meccsen nem játszott,pedig olyan sérülése volt,hogy azzal máshol általában játszanak.
Hill törött kézzel,Best szétszakadt talpal volt kénytelen játzsani,erőltessük jó lesz az alapon.
Most játszik a 3.QB és a 3.Rb,nem lennék meglepve ha megsérülnének meccs végére.
Stafford elkezdte a dobóedzéseket,gondolom egy negyedre visszatér valamikor és megsérül.
Ez nem csak véletlen.

Az orvosi stábról nem tudok semmit,de gondolom az is megújult.

Lions 3
Bears 27Bazzani
Ez nálad kincstári pesszimizmus? 😊 Nekem szimpi a Lions. A következő meccseken szívesen szurkolok nektek, de most legyen igazad (a pontokban lehet szorosabb), Stafford pedig térjen vissza.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
30 ponttal biztos nem fogunk nyerni, ha meglesz a 7 pontos előny, akkor órapörgetés, és kész. Egy nullázás lehet, hogy ismét kinéz. Amúgy egészségesen tartani egy csapatot szerintem nem puszta szerencse, illetve balszerencse kérdése. Egyrészt olyan játékosokat kell draftolni, akik bírják a gyűrődést. Például Staffordnál jónéhány irányító kapott komolyabbakat, mégse lett semmi bajuk. Orvosi-edzői stáb felelősségét se lehet elvitatni: az nem létezik, hogy ennyi szakadás, húzódás, tökömtudja nem lenne megelőzhető(bb). Mert azért ez már tényleg röhej, hogy egy rossz lépéstől egy Lions játékosnak szétszakad mindene, mások meg csak megrázzák magukat. Schwartz érkeztével az orvosi stábot cserélték, vagy még maradtak a dicső korszakból?füligjimmy
Teljesen egyet kell,hogy értsek.
Stafford az első sacktől szétszakadt.
Levy az MLB az első 6meccsen nem játszott,pedig olyan sérülése volt,hogy azzal máshol általában játszanak.
Hill törött kézzel,Best szétszakadt talpal volt kénytelen játzsani,erőltessük jó lesz az alapon.
Most játszik a 3.QB és a 3.Rb,nem lennék meglepve ha megsérülnének meccs végére.
Stafford elkezdte a dobóedzéseket,gondolom egy negyedre visszatér valamikor és megsérül.
Ez nem csak véletlen.

Az orvosi stábról nem tudok semmit,de gondolom az is megújult.

Lions 3
Bears 27

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
1st és 2nd QB out
1st és 2nd RB out

Miről beszélünk? Harminccal kell nyernetek.MacPhisto
ismerjük már az ilyet azt kell hogy mondjam... 😉 ettől függetlenül kíváncsi lennék hol tartana a csapatotok ha nem tizedelték volna a legrosszabbkor sérülések.davemayer
30 ponttal biztos nem fogunk nyerni, ha meglesz a 7 pontos előny, akkor órapörgetés, és kész. Egy nullázás lehet, hogy ismét kinéz. Amúgy egészségesen tartani egy csapatot szerintem nem puszta szerencse, illetve balszerencse kérdése. Egyrészt olyan játékosokat kell draftolni, akik bírják a gyűrődést. Például Staffordnál jónéhány irányító kapott komolyabbakat, mégse lett semmi bajuk. Orvosi-edzői stáb felelősségét se lehet elvitatni: az nem létezik, hogy ennyi szakadás, húzódás, tökömtudja nem lenne megelőzhető(bb). Mert azért ez már tényleg röhej, hogy egy rossz lépéstől egy Lions játékosnak szétszakad mindene, mások meg csak megrázzák magukat. Schwartz érkeztével az orvosi stábot cserélték, vagy még maradtak a dicső korszakból?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
1st és 2nd QB out
1st és 2nd RB out

Miről beszélünk? Harminccal kell nyernetek.MacPhisto
ismerjük már az ilyet azt kell hogy mondjam... 😉 ettől függetlenül kíváncsi lennék hol tartana a csapatotok ha nem tizedelték volna a legrosszabbkor sérülések.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 771 — Detroit vs. everybody
1st és 2nd QB out
1st és 2nd RB out

Miről beszélünk? Harminccal kell nyernetek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Én amondó vagyok, ha nem nagy mellénnyel megyünk ki, akkor kb olyan meccs lesz, mint a tavalyi záró. Tehát sima. Ha ez nem teljesül, akkor még meleg is lehet. Biztos szívják majd magukat, de jobb csapat vagyunk ez nem kétséges, de ezt bekell bizonyítani.
Ismét érdekes matchup lesz a Tillman v. Jennings vs CJ csata. Suhnak meg 2 sack garntált.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
DE Julius Peppers named NFC defensive player of month for November, QB Jay Cutler NFC offensive player of week.
Úgy néz ki Stanton fog kezdeni a Lionsnál. Most komolyan... kétlem hogy bármiféle gondot tudna okozni a Lions.Delete
Offense oldalon kevésbé,azért a DL jó...meg 1 meccsen semmi sem biztos,Hillel kezdőben tartották a lépést egész sokáig Patsel is,meg a Steelers is majdnem megfázott Buffaloban...kivételesen mi vagyunk az esélyesek,de bármi lehet...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
DE Julius Peppers named NFC defensive player of month for November, QB Jay Cutler NFC offensive player of week.
Úgy néz ki Stanton fog kezdeni a Lionsnál. Most komolyan... kétlem hogy bármiféle gondot tudna okozni a Lions.


több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Jó a szakértők azt is megmondták h hiba volt Peppers leigazolása ennyi pénzért mert lusta,nem ad 100% ot csak a down-ok felében kb😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
Tényleg olyan érzése van az embernek, h a "szakértők" arra várnak, hogy kikapjunk, mert akkor lehet mondani, h ők megmondták, ki fogunk pukkanni, mert szutyok a csapat...
A Philly előtt mindenki ordította, h most aztán majd kibújik a szög a zsákból, ezt már nem tudja megúszni a lucky Bears....
"Sajnos" nem kaptunk ki, ezen mindenki villámszerűen túllendült mondván, no ezek megint szerencsések....no sebaj, majd a Pats, Jets, Packs jól megveri őket, nem lesz itt kánaán, csakazértis kiderül majd, h borzasztóan rosszak! 😀Bear
Előbb-utóbb igazuk lesz, ebben a sportban ritkán produkálnak csapatok 38 győzelmet zsinórban, ami ugye két veretlen szezon. Szóval ha itt van a léc, akkor azt leverjük, mint vak a poharat. Mondjuk ahhoz képest, hogy nekünk a Lionssal kellene harcolni a csoport harmadik helyéért..... miközben riválisaink közül jelenleg senki nem áll rájátszást érő helyen. Legyen meg a 10-6 és a rájátszás, engem abszolút nem érdekel, ha három vereséggel zárjuk a szezont.füligjimmy
Ha verni tudnánk a Lionst akkor azt hiszem hogy az adhat akkora erőt hogy a pats & jets kombóból valamelyiket behúzzuk, ez kell szvsz a továbbjutáshoz, nem bízok a Lambeau-n a győzelemben, de ahhoz képest hogy azt várta mindenki hogy úgy állunk majd mint most a Vikes akkor azt mondom bármi lehet 😉

A szakértők meg elmehetnek a búsba, nem hiszem el hogy nem kell velünk foglalkozni, még ha pünkösdi is a királyság azért az hogy elsők vagyunk jelenleg elég durva eredmény ettől a csapattól.

Ja és ha valamit nem mákkal nyertünk meg az pont ez az Eagles elleni volt, na mindegy...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tényleg olyan érzése van az embernek, h a "szakértők" arra várnak, hogy kikapjunk, mert akkor lehet mondani, h ők megmondták, ki fogunk pukkanni, mert szutyok a csapat...
A Philly előtt mindenki ordította, h most aztán majd kibújik a szög a zsákból, ezt már nem tudja megúszni a lucky Bears....
"Sajnos" nem kaptunk ki, ezen mindenki villámszerűen túllendült mondván, no ezek megint szerencsések....no sebaj, majd a Pats, Jets, Packs jól megveri őket, nem lesz itt kánaán, csakazértis kiderül majd, h borzasztóan rosszak! 😀Bear
Előbb-utóbb igazuk lesz, ebben a sportban ritkán produkálnak csapatok 38 győzelmet zsinórban, ami ugye két veretlen szezon. Szóval ha itt van a léc, akkor azt leverjük, mint vak a poharat. Mondjuk ahhoz képest, hogy nekünk a Lionssal kellene harcolni a csoport harmadik helyéért..... miközben riválisaink közül jelenleg senki nem áll rájátszást érő helyen. Legyen meg a 10-6 és a rájátszás, engem abszolút nem érdekel, ha három vereséggel zárjuk a szezont.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Tényleg olyan érzése van az embernek, h a "szakértők" arra várnak, hogy kikapjunk, mert akkor lehet mondani, h ők megmondták, ki fogunk pukkanni, mert szutyok a csapat...
A Philly előtt mindenki ordította, h most aztán majd kibújik a szög a zsákból, ezt már nem tudja megúszni a lucky Bears....
"Sajnos" nem kaptunk ki, ezen mindenki villámszerűen túllendült mondván, no ezek megint szerencsések....no sebaj, majd a Pats, Jets, Packs jól megveri őket, nem lesz itt kánaán, csakazértis kiderül majd, h borzasztóan rosszak! 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Kirwan már kihozta, hogy még így sem juttok a rájátszásba 😀 Kicsit utáljátok őt is, ha már minket eluntatok. (Minket meg 11-5-re tett a barom, ergo az már biztos nem lesz)

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c82290/article/divisionleading-bears-chiefs-could-miss-out-on-playoffs?module=HP_cp2BleedingGreen
😂
Inkább arról kellene beszélni, melyik csapat verné meg a macikat jelen pillanatban. Erről a meccsről annyit, hogy én változatlanul tartom, nem végzett a védelem jó munkát. Nem olyat, mint amilyet tudnak. Nehezen emésztem meg azt is, hogy a 4. negyedben hagyták őket visszajönni, de ez egy dolog. Se a srceenek ellen, se a futás ellen nem úgy dolgoztak az LB-k, ahogy az elvárható lenne. De a védőfal elképesztő munkát végzett. Ki merem jelenteni, nincs ennél összerakottabb, és mélyebb egység a ligában. Mindenki arról csacsogott, hogy jaj szegénykéim hogyan fogják megállítani a Supermant (bizony, super, és utána man). Így.

Szóval: itt egy olyan támadóegység, ahol gyenge a fal. Ezt próbálják a edzők elmaszkírozni, mozgatják a zsebet, többet futnak, stb. Cutler is jól mozog a zsebben, és azon kívűl, ha blitzelnek, ott a hot read, az elkapók is kezdik érezni, mit tegyenek ha megtörik a játék. De ami a lényeg, kontrollálják az órát, és pontokat raknak a táblára. Ott a védelem, ami simán Top5 egység a ligában. Hihetetlenül erős a front seven, ez ellensúlyozza a gyengébb secondaryt, de ott is megbízható játékosok vannak, se Tillmann, se Harris nem egy hülyegyerek. És az ST a liga legjobbja. Szóval van egy támadósor, amely fel tud törni kemény védelmeket is, van egy védelem, aki ellen mindenki vért hugyozik, és egy olyan ST, amely bárki ellen képes kiváló mezőnypozíciót adni. De bezzeg a többi csapat mennyire jó. Nem akarom az ellenfelek teljesítményét kritizálni, de tényleg ennyivel jobbak, hogy még csak esélyünk sincs ellenük?füligjimmy
Urlachernek ez volt talán a leggyengébb meccse az biztos,volt a nagyon szép pass deflectionje aztán benézte párszor a passzokat,ha hamarabb fordul Celek Tdnél azt is elüthette vna,így is volt 9tackle a neve mellett...Briggs meg Pisa sem volt semmi xtra,én csak a lb sorra mondanám h nem voltak tlg jók,secondary no comment stratégia miatt ami szerintem rendben is volt nagyjából,én attól őrülök meg h offense feladja a végén mindig,2 futás,1 gyenge passzjáték és 3&outokkal lemegyünk...én az Eaglest erősebbnek éreztem a meccs előtt mint a Jets meg a Pats,kiváncsi leszek...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kirwan már kihozta, hogy még így sem juttok a rájátszásba 😀 Kicsit utáljátok őt is, ha már minket eluntatok. (Minket meg 11-5-re tett a barom, ergo az már biztos nem lesz)

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c82290/article/divisionleading-bears-chiefs-could-miss-out-on-playoffs?module=HP_cp2BleedingGreen
😂
Inkább arról kellene beszélni, melyik csapat verné meg a macikat jelen pillanatban. Erről a meccsről annyit, hogy én változatlanul tartom, nem végzett a védelem jó munkát. Nem olyat, mint amilyet tudnak. Nehezen emésztem meg azt is, hogy a 4. negyedben hagyták őket visszajönni, de ez egy dolog. Se a srceenek ellen, se a futás ellen nem úgy dolgoztak az LB-k, ahogy az elvárható lenne. De a védőfal elképesztő munkát végzett. Ki merem jelenteni, nincs ennél összerakottabb, és mélyebb egység a ligában. Mindenki arról csacsogott, hogy jaj szegénykéim hogyan fogják megállítani a Supermant (bizony, super, és utána man). Így.

Szóval: itt egy olyan támadóegység, ahol gyenge a fal. Ezt próbálják a edzők elmaszkírozni, mozgatják a zsebet, többet futnak, stb. Cutler is jól mozog a zsebben, és azon kívűl, ha blitzelnek, ott a hot read, az elkapók is kezdik érezni, mit tegyenek ha megtörik a játék. De ami a lényeg, kontrollálják az órát, és pontokat raknak a táblára. Ott a védelem, ami simán Top5 egység a ligában. Hihetetlenül erős a front seven, ez ellensúlyozza a gyengébb secondaryt, de ott is megbízható játékosok vannak, se Tillmann, se Harris nem egy hülyegyerek. És az ST a liga legjobbja. Szóval van egy támadósor, amely fel tud törni kemény védelmeket is, van egy védelem, aki ellen mindenki vért hugyozik, és egy olyan ST, amely bárki ellen képes kiváló mezőnypozíciót adni. De bezzeg a többi csapat mennyire jó. Nem akarom az ellenfelek teljesítményét kritizálni, de tényleg ennyivel jobbak, hogy még csak esélyünk sincs ellenük?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Sziasztok!
Ritkán szoktam írni ide a Bears topicba, remélem megengeditek, hogy egy-két gondolatomat megosszam veletek.
Most az általam nem remélt 7-3 -as állás, meg a 700. győzelem miatt elkezdem számolgatni, mi lenne ha...
Összehasonlítottam a menetrendünket a Packersével, így talán egy botcsinálta tippelést is megejtenék. 😊
Szóval:

Bears: Eagles (o) - W, Lions (i) - W, Pats (o)- L, Vikings (i) - W, Jets (o)- L, Packers (i) -?
Packers: Falcons (i) - L, 49-ers (o) -W, Lions (i)- W, Pats (i) -L, Giants (o) - W, Bears (o) - ?

E forgatókönyv szerint ki-ki meccs lesz az utolsó, és kell a négy győzelem a divízióhoz. Három győzelemmel a Wild Card sem biztos.
Csak azt akartam kiemelni, hogy rohadt nehéz meccseink lesznek, de a Packersé sem egyszerű, nekik is simán kinézhet akár három zakó is.csi77
Sziasztok!
Az első tippsorom bejött (a Packers L is), remélem folytatódik! Érdekesség, hogy a Packersnek, meg nekünk is a végére 3-3 Po-ért küzdő és 2-2 elvileg már nem esélyes csapat jutott. Ha a papírforma jön, az utolsó meccs dönt.

Amennyiben nem nyerjük meg a csoportot, a többi PO esélyes közül szerintem nekünk a legnehezebb a sorsolásunk, talán a Philyé hasonló. Nehéz lesz, rohadtul nehéz, de a Lions elleni derbi akár vízválasztó is lehet.

Ja, ezzel kellett volna kezdenem, a vasárnapi győzelem által érzem magam feljogosítva ilyen okosságokat írni. 😊csi77
Remélem a jós szólt belőled😊 Itt a jó kis Lions hétvégén,nyerjük meg egyelőre azt...pár medve már lenyilatkozta h extra motivációt jelent nekik a week 1 meccs megatron catch és az h sokan aztmondták nem érdemeltünk W-t...nah most megmutathatják,mi fejlődtünk azóta...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 606 — Bears & Illinois fan
Sziasztok!
Ritkán szoktam írni ide a Bears topicba, remélem megengeditek, hogy egy-két gondolatomat megosszam veletek.
Most az általam nem remélt 7-3 -as állás, meg a 700. győzelem miatt elkezdem számolgatni, mi lenne ha...
Összehasonlítottam a menetrendünket a Packersével, így talán egy botcsinálta tippelést is megejtenék. 😊
Szóval:

Bears: Eagles (o) - W, Lions (i) - W, Pats (o)- L, Vikings (i) - W, Jets (o)- L, Packers (i) -?
Packers: Falcons (i) - L, 49-ers (o) -W, Lions (i)- W, Pats (i) -L, Giants (o) - W, Bears (o) - ?

E forgatókönyv szerint ki-ki meccs lesz az utolsó, és kell a négy győzelem a divízióhoz. Három győzelemmel a Wild Card sem biztos.
Csak azt akartam kiemelni, hogy rohadt nehéz meccseink lesznek, de a Packersé sem egyszerű, nekik is simán kinézhet akár három zakó is.csi77
Sziasztok!
Az első tippsorom bejött (a Packers L is), remélem folytatódik! Érdekesség, hogy a Packersnek, meg nekünk is a végére 3-3 Po-ért küzdő és 2-2 elvileg már nem esélyes csapat jutott. Ha a papírforma jön, az utolsó meccs dönt.

Amennyiben nem nyerjük meg a csoportot, a többi PO esélyes közül szerintem nekünk a legnehezebb a sorsolásunk, talán a Philyé hasonló. Nehéz lesz, rohadtul nehéz, de a Lions elleni derbi akár vízválasztó is lehet.

Ja, ezzel kellett volna kezdenem, a vasárnapi győzelem által érzem magam feljogosítva ilyen okosságokat írni. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért nem hiszem,h el fogunk szállni...szerintem mindenki tisztában van az első héttel...
Majdnem tréfa lett belőle...mellesleg én kvára kedvelem a Detroit D-line-t....szerintem kiváló egység...Ez a Suh gyerek pedig egy állat...a Pats ellen LB-ből indulva döngölte a talajba Brady-t...folyamatos dt volt rajta...nem ártana videóznunk...meccsről meccsre jobb....kissé olyan - engedtessék meg nekem egy romantikus nosztalgia - mint Tommie Harris "gyermekként" és utána, egészen 2006-ig....
Megatront pedig még nem is mondtam...

Ha bejutunk a PO-ba, és marad a stáb Lovie mellett, akkor erre a bandára szavazok még egy évet....de könyörgöm...legyen O-line...olyan kíváncsi vagyok, mi lenne, ha lenne...😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Jó srácok azt gondolom ezt itt fejezzük be mert k.ra idegesítő. Azt gondolom mi egyszer sem még ha indokolt lett volna sem f.szopóztuk le az ellenfelet. Idegesek voltak mert rosszul játszottak tehetetlenek, most így jött ki. Ne mondjátok, hogy ez Bears játékosokkal nem fordult elő. Nem vagyok a sportszerűtlenség híve, de ezt úgy beállítani, hogy ez lenne jellemző ránk elég durva. Léci ne tegyétek.Az a fura, hogy van egy rossz pillanatunk s máris mindenki elkezd minket köcs.zni meg stb. Nem értem mire fel. Itt mindig tiszteltük egymás csapatait játékosai a legyőzötteket is, nem néztünk le senkit, a Giants-t meg a Boys-t és nem kezdtük nem tudom minek mondani. Komolyan örültem mikor Cutler meg Martz is a Bearshez került én tudtam hogy jók lesznek már korábban is szeretem őket, drukkoltam s drukkolok nekik bármennyire is ellenfelek, jó lenne ezt az érzést nem elrontani. Gratula nektek így tovább a PO-ban lehet (bár van esély rá hogy mi nem jutunk oda) találkozunk férfias csatában s esetleg visszavágunk, de még jobban ki is szívhatunk. Még egyszer gratula örüljetek és pont.Na most kijött belőlem uff

Fly Eagles: deeedande
Honnan veszed h nekünk lesz PO?😀anfernee
Hát ha úgy játszotok mint tegnap akkor kétlem hogy ne lenne meg nektek. Ezzel csak egy rossz hír van számotokra: Vlszeg Lovie marad 😛dande
Lovie ugylátszik összeszedte magát,a rákos daganat Turner volt de őt kivágták...kis terápia Martztől😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó srácok azt gondolom ezt itt fejezzük be mert k.ra idegesítő. Azt gondolom mi egyszer sem még ha indokolt lett volna sem f.szopóztuk le az ellenfelet. Idegesek voltak mert rosszul játszottak tehetetlenek, most így jött ki. Ne mondjátok, hogy ez Bears játékosokkal nem fordult elő. Nem vagyok a sportszerűtlenség híve, de ezt úgy beállítani, hogy ez lenne jellemző ránk elég durva. Léci ne tegyétek.Az a fura, hogy van egy rossz pillanatunk s máris mindenki elkezd minket köcs.zni meg stb. Nem értem mire fel. Itt mindig tiszteltük egymás csapatait játékosai a legyőzötteket is, nem néztünk le senkit, a Giants-t meg a Boys-t és nem kezdtük nem tudom minek mondani. Komolyan örültem mikor Cutler meg Martz is a Bearshez került én tudtam hogy jók lesznek már korábban is szeretem őket, drukkoltam s drukkolok nekik bármennyire is ellenfelek, jó lenne ezt az érzést nem elrontani. Gratula nektek így tovább a PO-ban lehet (bár van esély rá hogy mi nem jutunk oda) találkozunk férfias csatában s esetleg visszavágunk, de még jobban ki is szívhatunk. Még egyszer gratula örüljetek és pont.Na most kijött belőlem uff

Fly Eagles: deeedande
Honnan veszed h nekünk lesz PO?😀anfernee
Hát ha úgy játszotok mint tegnap akkor kétlem hogy ne lenne meg nektek. Ezzel csak egy rossz hír van számotokra: Vlszeg Lovie marad 😛
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Jó srácok azt gondolom ezt itt fejezzük be mert k.ra idegesítő. Azt gondolom mi egyszer sem még ha indokolt lett volna sem f.szopóztuk le az ellenfelet. Idegesek voltak mert rosszul játszottak tehetetlenek, most így jött ki. Ne mondjátok, hogy ez Bears játékosokkal nem fordult elő. Nem vagyok a sportszerűtlenség híve, de ezt úgy beállítani, hogy ez lenne jellemző ránk elég durva. Léci ne tegyétek.Az a fura, hogy van egy rossz pillanatunk s máris mindenki elkezd minket köcs.zni meg stb. Nem értem mire fel. Itt mindig tiszteltük egymás csapatait játékosai a legyőzötteket is, nem néztünk le senkit, a Giants-t meg a Boys-t és nem kezdtük nem tudom minek mondani. Komolyan örültem mikor Cutler meg Martz is a Bearshez került én tudtam hogy jók lesznek már korábban is szeretem őket, drukkoltam s drukkolok nekik bármennyire is ellenfelek, jó lenne ezt az érzést nem elrontani. Gratula nektek így tovább a PO-ban lehet (bár van esély rá hogy mi nem jutunk oda) találkozunk férfias csatában s esetleg visszavágunk, de még jobban ki is szívhatunk. Még egyszer gratula örüljetek és pont.Na most kijött belőlem uff

Fly Eagles: deeedande
Honnan veszed h nekünk lesz PO?😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nah ez az h természetesen nem sikerült mert esélytelen volt.Bármennyire tré is az O line-unk azért ugye nem gondolták komolyan h ilyen szinten majd csinálnak egy fumble-t...viszont a feszengés ment nonstop már előtte is,nem tudtak veszíteni,szánalmas volt kicsit.Peters meg a legostobább,mivel ugye ők a jobbak ezt mindenki láthatta...már csak játszani kellett vna és nem szopni.Rashied erről:

http://blogs.suntimes.com/bears/2010/11/rashied_davis_called_eagles_di.htmlanfernee
Most komolyan a D# szemére vetitek ,hogy támadták a labdát? 😊 Ugyan már. Franagó és az p neoliberalista felfogása.
Lehet nem szeretni ezt a Phily-t, de én semlegesként mondom,hogy nem volt itt semmi sportszerűtlenség.undisputedly
mint ahogy az egyik kommenttársad is írta a sport tv-s topicban, ellenetek egy SOKKAL kiélezettebb meccsen nem csinálta ezt az indy a ti 20 yardosotoknál ugyanennyi időnél... asszem téma lezárva.davemayer
Igen, mivel az Indy egy nemes ellenfél, kivéve ha nem tekergetik a fűtést 😊
Amúgy nem kellene,hogy z feszültséget generáljon itt, és mindenki megpróbálja "lezárni" a témát .
Mi itt mind Barátok vagyunk 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó srácok azt gondolom ezt itt fejezzük be mert k.ra idegesítő. Azt gondolom mi egyszer sem még ha indokolt lett volna sem f.szopóztuk le az ellenfelet. Idegesek voltak mert rosszul játszottak tehetetlenek, most így jött ki. Ne mondjátok, hogy ez Bears játékosokkal nem fordult elő. Nem vagyok a sportszerűtlenség híve, de ezt úgy beállítani, hogy ez lenne jellemző ránk elég durva. Léci ne tegyétek.Az a fura, hogy van egy rossz pillanatunk s máris mindenki elkezd minket köcs.zni meg stb. Nem értem mire fel. Itt mindig tiszteltük egymás csapatait játékosai a legyőzötteket is, nem néztünk le senkit, a Giants-t meg a Boys-t és nem kezdtük nem tudom minek mondani. Komolyan örültem mikor Cutler meg Martz is a Bearshez került én tudtam hogy jók lesznek már korábban is szeretem őket, drukkoltam s drukkolok nekik bármennyire is ellenfelek, jó lenne ezt az érzést nem elrontani. Gratula nektek így tovább a PO-ban lehet (bár van esély rá hogy mi nem jutunk oda) találkozunk férfias csatában s esetleg visszavágunk, de még jobban ki is szívhatunk. Még egyszer gratula örüljetek és pont.Na most kijött belőlem uff

Fly Eagles: deee
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 260 — Beware the Slim Reaper!
Kirwan már kihozta, hogy még így sem juttok a rájátszásba 😀 Kicsit utáljátok őt is, ha már minket eluntatok. (Minket meg 11-5-re tett a barom, ergo az már biztos nem lesz)

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c82290/article/divisionleading-bears-chiefs-could-miss-out-on-playoffs?module=HP_cp2