NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A nine-yard punt return in the first quarter moved Hester into exclusive company. He now has 2,000 punt return yards, 2,000 kickoff return yards and 2,000 receiving yards. Only nine other players have accomplished that feat -- Billy "White Shoes" Johnson, Jermaine Lewis, Dave Meggett, Eric Metcalf, Brian Mitchell, Greg Pruitt, Rick Upchurch, Wes Welker and Kevin Williams.

Kicsit hoppá?! Azért nincs HoF veszély

Állítólag balhé van a Lions edzői stábjában. A bravúrgyőzelmek lószart seérnek, ha a kötelezőt nem hozzuk. Nem akarom azt a szöveget nyomni, hogy a kötelező győzelmek a legnehezebbek, mert van oka annak, hogy esélyesek vagyunk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ne idegesíts már fel, komolyan mondom. Most néztem, ki is lassítottam, Kreutz még fel se adta a labdát, már ugrottak. Amúgy ha Cutler kiejti a labdát, ott állt mögötte Forte, meg Olsen, ha neadjisten megszerzi egy védő, akkor szereljenek, de le is szarták a labdát, mert rántották le a falembereket, és kezdtek lökdösődni. A labda a közelben nem volt. Amúgy 1 pontos meccsnél az 1 yardos vonalon nem csinál ilyet egy csapat se. Persze ez a liga nemlátott még ilyen szipiszupi, erőszakos védelmet. Igazi etalon minden csapat számára. Az, hogy a bírók nem fújták le.... ne ilyen nem is létezik, pedig a meccsen minden szabálytalanságot lefújtak.füligjimmy
Azért ne forgasd ki a szavaimat 😉 Nem állítottam, hogy fantasztikusak voltak a bírók, és mindent lefújtak, csak azt, hogy ha olyan brutális dolog történik, valószínűleg lefújják. Ezek szerint szerencsére, hogy Chicagóban ilyen rendes fiúk játszanak, hogy akárhogy próbálkozott a Philly, nem hagyták provokálni magukat. Az meg, hogy nincs értelme, mert valószínűleg úgyis más szerzi meg, te is tudod, hogy ebben a sportban szerencsére nem játszik. És bajos lenne ezt a Philly D-t etalonként állítani akármilyen szempontból valóban 😛. Na ennyi, tényleg értelmetlen a vita, inkább nézzük a Bear által linkelt friss képsorokat 😊

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem szarjunk jó magasról az Eaglesre. Nyertünk ez a lényeg. Beszéljünk inkább arról, nehogy nagy mellénnyel utazzunk a Ford Fieldre, ami erősen benne van a pakliban.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
vicc az egész,volt 4 negyed arra h kemények legyenek,de csak az utolsó másfél percben sikerült.anfernee
+ ott volt a 30 yardosunkon, nekimennek a 4nek majd a 2 yardosunkról FG... ROFL, ezt kéne inkább szép csendben elemezni és nem elveszteni a fejünket idegenben egy olyan meccsen amiről még a tisztelt Philly drukkerek is beírták erre a fórumra hogy egy vállalható győzelem volt. Azt éreztem hogy az Eagles játékosoknak a 2 min warningban a TDjük után szólt az edzői stáb hogy még az ellen vezet és lehet hogy véget is ér itt a meccs - ergó nem sokat ért a 4dik negyedes hajtás- és erre mint a durcás kisgyerekek az óvodában... Ahelyett hogy inkább elfogadnák férfiasan a vereség tényét(mert én 1 ezrelékre nem alapoznék drive-ot...) és a jövőre koncentrálnának- mint ti Philly drukkerek.

Meg kell vernie az Eaglesnek a Texanst és minden oké, viszont ha a csapat hagyja hogy ez a vereség túl legyen lihegve és ne csak egy idegenbeli L-t jelentsen a fejekben akkor komolyabb baj lehet belőle.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
vicc az egész,volt 4 negyed arra h kemények legyenek,de csak az utolsó másfél percben sikerült.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ha benézel az NFL csevegőbe, ott is többek véleménye, hogy ez nem sportszerűtlen. Amíg van esélye az ellenfélnek, miért ne próbálná meg? Azért nem történik ilyen, mert általában mire térdelésre kerül a sor, eldőlt a meccs. Ez egy erőszakos D#, megpróbálták, természetesen nem sikerült.

ennyi erővel elég lenne bejelenteni, hogy térdelni fognak, és le lehet fújni a meccset (?)Szobi22
Én mégis maradnék a fasszopó kifejezésnél. Persze a bírók is a helyzet magaslatán álltak, bár semmi értelme nem lett volna 3 neutral zone infractiont befújni, mert ugye van olyan, hogy erőszakos, meg van olyan, hogy szabálytalan, aztán van olyan, hogy folyamatosan direkt szabálytalan, na az a fasszopó. Bunyózni akartak, semmi mást. Még az se jött össze. Viszlát, kösz a halakat.
füligjimmy
ha jól értem, az erőszakostól a "fasszopóig" (ami faSZSZopó, btw) egy fokozásként kell ezt értelmezni. ha szabálytalan lett volna, a bírók nyilván közbeavatkoznak. ja, hogy nem szabálytalan? akkor..

szerk: Bear, remélhetőleg ezt csak viccből linkeltedSzobi22
Ne idegesíts már fel, komolyan mondom. Most néztem, ki is lassítottam, Kreutz még fel se adta a labdát, már ugrottak. Amúgy ha Cutler kiejti a labdát, ott állt mögötte Forte, meg Olsen, ha neadjisten megszerzi egy védő, akkor szereljenek, de le is szarták a labdát, mert rántották le a falembereket, és kezdtek lökdösődni. A labda a közelben nem volt. Amúgy 1 pontos meccsnél az 1 yardos vonalon nem csinál ilyet egy csapat se. Persze ez a liga nemlátott még ilyen szipiszupi, erőszakos védelmet. Igazi etalon minden csapat számára. Az, hogy a bírók nem fújták le.... ne ilyen nem is létezik, pedig a meccsen minden szabálytalanságot lefújtak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
ha benézel az NFL csevegőbe, ott is többek véleménye, hogy ez nem sportszerűtlen. Amíg van esélye az ellenfélnek, miért ne próbálná meg? Azért nem történik ilyen, mert általában mire térdelésre kerül a sor, eldőlt a meccs. Ez egy erőszakos D#, megpróbálták, természetesen nem sikerült.

ennyi erővel elég lenne bejelenteni, hogy térdelni fognak, és le lehet fújni a meccset (?)Szobi22
Nah ez az h természetesen nem sikerült mert esélytelen volt.Bármennyire tré is az O line-unk azért ugye nem gondolták komolyan h ilyen szinten majd csinálnak egy fumble-t...viszont a feszengés ment nonstop már előtte is,nem tudtak veszíteni,szánalmas volt kicsit.Peters meg a legostobább,mivel ugye ők a jobbak ezt mindenki láthatta...már csak játszani kellett vna és nem szopni.Rashied erről:

http://blogs.suntimes.com/bears/2010/11/rashied_davis_called_eagles_di.htmlanfernee
Most komolyan a D# szemére vetitek ,hogy támadták a labdát? 😊 Ugyan már. Franagó és az p neoliberalista felfogása.
Lehet nem szeretni ezt a Phily-t, de én semlegesként mondom,hogy nem volt itt semmi sportszerűtlenség.undisputedly
mint ahogy az egyik kommenttársad is írta a sport tv-s topicban, ellenetek egy SOKKAL kiélezettebb meccsen nem csinálta ezt az indy a ti 20 yardosotoknál ugyanennyi időnél... asszem téma lezárva.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Miből linkeltem volna?!😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Most néztem meg a meccset, látva, milyen szimpatikus vesztes az Eagles, még édesebb a győzelem. Nem gyengén fasszopó csapat, aki térdelésnél folyamatosan a center, meg a Qb nyakára ugrik. Esküszöm, ilyet én még nem is láttamfüligjimmy
ha benézel az NFL csevegőbe, ott is többek véleménye, hogy ez nem sportszerűtlen. Amíg van esélye az ellenfélnek, miért ne próbálná meg? Azért nem történik ilyen, mert általában mire térdelésre kerül a sor, eldőlt a meccs. Ez egy erőszakos D#, megpróbálták, természetesen nem sikerült.

ennyi erővel elég lenne bejelenteni, hogy térdelni fognak, és le lehet fújni a meccset (?)Szobi22
Én mégis maradnék a fasszopó kifejezésnél. Persze a bírók is a helyzet magaslatán álltak, bár semmi értelme nem lett volna 3 neutral zone infractiont befújni, mert ugye van olyan, hogy erőszakos, meg van olyan, hogy szabálytalan, aztán van olyan, hogy folyamatosan direkt szabálytalan, na az a fasszopó. Bunyózni akartak, semmi mást. Még az se jött össze. Viszlát, kösz a halakat.
füligjimmy
ha jól értem, az erőszakostól a "fasszopóig" (ami faSZSZopó, btw) egy fokozásként kell ezt értelmezni. ha szabálytalan lett volna, a bírók nyilván közbeavatkoznak. ja, hogy nem szabálytalan? akkor..

szerk: Bear, remélhetőleg ezt csak viccből linkelted

több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Srácok, inkább szépen nézze ezt meg mindenki....

😀

http://vicclap.hu/movie/2820/Trukk.html

Óriási!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na jó, sztem ennek vessünk véget, mert semmi értelme...
Kreutz nem egy mimóza, de Te is megvédenéd a saját csapattársad ugyanúgy...lehet, h nem így, de megtennéd...
A sportszerűtelnségről annyit, h nem kőbe van vésve, hanem íratlan szabály, h ilyenkor már nem okozunk felesleges sérülést, stb...ha megnézed a meccseket, nagyjából mind így végződik, szal akkor csak van benne vmi, h esetleg nem volt minden a helyén...
Én azonban azt hiszem, h ezt már nem kéne feszegetni...főleg nem nekünk itt...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most néztem meg a meccset, látva, milyen szimpatikus vesztes az Eagles, még édesebb a győzelem. Nem gyengén fasszopó csapat, aki térdelésnél folyamatosan a center, meg a Qb nyakára ugrik. Esküszöm, ilyet én még nem is láttamfüligjimmy
ha benézel az NFL csevegőbe, ott is többek véleménye, hogy ez nem sportszerűtlen. Amíg van esélye az ellenfélnek, miért ne próbálná meg? Azért nem történik ilyen, mert általában mire térdelésre kerül a sor, eldőlt a meccs. Ez egy erőszakos D#, megpróbálták, természetesen nem sikerült.

ennyi erővel elég lenne bejelenteni, hogy térdelni fognak, és le lehet fújni a meccset (?)Szobi22
Nah ez az h természetesen nem sikerült mert esélytelen volt.Bármennyire tré is az O line-unk azért ugye nem gondolták komolyan h ilyen szinten majd csinálnak egy fumble-t...viszont a feszengés ment nonstop már előtte is,nem tudtak veszíteni,szánalmas volt kicsit.Peters meg a legostobább,mivel ugye ők a jobbak ezt mindenki láthatta...már csak játszani kellett vna és nem szopni.Rashied erről:

http://blogs.suntimes.com/bears/2010/11/rashied_davis_called_eagles_di.htmlanfernee
Most komolyan a D# szemére vetitek ,hogy támadták a labdát? 😊 Ugyan már. Franagó és az p neoliberalista felfogása.
Lehet nem szeretni ezt a Phily-t, de én semlegesként mondom,hogy nem volt itt semmi sportszerűtlenség.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 613 — Eagles fan
Greengo, ennek nincs értelme...azért Kreutz-ra fogni, h nekitámadt saját magának a snap után 8 Eagles-játékos képében, azért kissé erős...😀Bear
Nem erről van szó...csak ,de gondolom láttad már mit művelt meccs közben....kb az összes balhét ő indította...csodálod,hogy a végén ki akarták taposni a belét? 😀
Jimmy:akkor nézd meg megint..az ,hogy hátulról rálöki az Eagles játékost egy macira,hogy induljon a balhé..majd szépen elhátrál az nem éppen sportszerű...sőt igen csak gyáva/gyökér hozzáállás.(de igaz nem ezen buktunk...csak kijárna neki egy vascsővel való egyengetés.)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ha benézel az NFL csevegőbe, ott is többek véleménye, hogy ez nem sportszerűtlen. Amíg van esélye az ellenfélnek, miért ne próbálná meg? Azért nem történik ilyen, mert általában mire térdelésre kerül a sor, eldőlt a meccs. Ez egy erőszakos D#, megpróbálták, természetesen nem sikerült.

ennyi erővel elég lenne bejelenteni, hogy térdelni fognak, és le lehet fújni a meccset (?)Szobi22
Én mégis maradnék a fasszopó kifejezésnél. Persze a bírók is a helyzet magaslatán álltak, bár semmi értelme nem lett volna 3 neutral zone infractiont befújni, mert ugye van olyan, hogy erőszakos, meg van olyan, hogy szabálytalan, aztán van olyan, hogy folyamatosan direkt szabálytalan, na az a fasszopó. Bunyózni akartak, semmi mást. Még az se jött össze. Viszlát, kösz a halakat.

Bear, 2 róka falember? Elég necces. Főleg mivel Angelo draftol.füligjimmy
Mi van?Omg!5 pont hátránynál ne várd már ,hogy békésen kitérdelik....szánalom..és tudod ki a fasszopó?Bear majd megírja,de ha nem akkor ...(Kreutz) ..és ha nem tudnád miért nézd vissza a meccset.. 😂Greengo
Most néztem meg, nincs egy órája. Fortét szerelik, már egy védő eleve későn ugrik oda, aztán a bíró lefújja, jön Simms, elkezdi a faltápászkódó Fortét lökdösni. Erre Kreutz elhajítja a picsába, és neked áll feljebb? Normális ember ilyen köcsög viselkedést nem magyaráz, szégyelli magát a csapata helyett. Bear van annyira intelligens, hogy nem mentegeti a mundért.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Greengo, ennek nincs értelme...azért Kreutz-ra fogni, h nekitámadt saját magának a snap után 8 Eagles-játékos képében, azért kissé erős...😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Most néztem meg a meccset, látva, milyen szimpatikus vesztes az Eagles, még édesebb a győzelem. Nem gyengén fasszopó csapat, aki térdelésnél folyamatosan a center, meg a Qb nyakára ugrik. Esküszöm, ilyet én még nem is láttamfüligjimmy
ha benézel az NFL csevegőbe, ott is többek véleménye, hogy ez nem sportszerűtlen. Amíg van esélye az ellenfélnek, miért ne próbálná meg? Azért nem történik ilyen, mert általában mire térdelésre kerül a sor, eldőlt a meccs. Ez egy erőszakos D#, megpróbálták, természetesen nem sikerült.

ennyi erővel elég lenne bejelenteni, hogy térdelni fognak, és le lehet fújni a meccset (?)Szobi22
Nah ez az h természetesen nem sikerült mert esélytelen volt.Bármennyire tré is az O line-unk azért ugye nem gondolták komolyan h ilyen szinten majd csinálnak egy fumble-t...viszont a feszengés ment nonstop már előtte is,nem tudtak veszíteni,szánalmas volt kicsit.Peters meg a legostobább,mivel ugye ők a jobbak ezt mindenki láthatta...már csak játszani kellett vna és nem szopni.Rashied erről:

http://blogs.suntimes.com/bears/2010/11/rashied_davis_called_eagles_di.html

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 613 — Eagles fan
Most néztem meg a meccset, látva, milyen szimpatikus vesztes az Eagles, még édesebb a győzelem. Nem gyengén fasszopó csapat, aki térdelésnél folyamatosan a center, meg a Qb nyakára ugrik. Esküszöm, ilyet én még nem is láttamfüligjimmy
ha benézel az NFL csevegőbe, ott is többek véleménye, hogy ez nem sportszerűtlen. Amíg van esélye az ellenfélnek, miért ne próbálná meg? Azért nem történik ilyen, mert általában mire térdelésre kerül a sor, eldőlt a meccs. Ez egy erőszakos D#, megpróbálták, természetesen nem sikerült.

ennyi erővel elég lenne bejelenteni, hogy térdelni fognak, és le lehet fújni a meccset (?)Szobi22
Én mégis maradnék a fasszopó kifejezésnél. Persze a bírók is a helyzet magaslatán álltak, bár semmi értelme nem lett volna 3 neutral zone infractiont befújni, mert ugye van olyan, hogy erőszakos, meg van olyan, hogy szabálytalan, aztán van olyan, hogy folyamatosan direkt szabálytalan, na az a fasszopó. Bunyózni akartak, semmi mást. Még az se jött össze. Viszlát, kösz a halakat.

Bear, 2 róka falember? Elég necces. Főleg mivel Angelo draftol.füligjimmy
Mi van?Omg!5 pont hátránynál ne várd már ,hogy békésen kitérdelik....szánalom..és tudod ki a fasszopó?Bear majd megírja,de ha nem akkor ...(Kreutz) ..és ha nem tudnád miért nézd vissza a meccset.. 😂


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
No most nem azért, de ennél rosszabb nem lehet....most is volt nagyjából 5-6 play, amikor mészárszék volt...mintha csak előzékenyen, udvarias úriemberként félreálltak volna az útból, nehogy akadályozzák a Philly D-t Cutler eltarolásában...
Nem beszélve Forte mínuszos futásairól...rettenet...
Azonnal rábólintanék erre a draftra...egy OT (inkább LT--Omiék meg küzdjenek az RT-ért...) és G/C....
Éppen a hétvégén néztem Castonzo-t a BC-ból...ez a gyerek már jobb játékos, mint akármelyik T-nk (mondjuk ha így megy majd neki, nem hinném, h lecsúszik hozzánk)...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most néztem meg a meccset, látva, milyen szimpatikus vesztes az Eagles, még édesebb a győzelem. Nem gyengén fasszopó csapat, aki térdelésnél folyamatosan a center, meg a Qb nyakára ugrik. Esküszöm, ilyet én még nem is láttamfüligjimmy
ha benézel az NFL csevegőbe, ott is többek véleménye, hogy ez nem sportszerűtlen. Amíg van esélye az ellenfélnek, miért ne próbálná meg? Azért nem történik ilyen, mert általában mire térdelésre kerül a sor, eldőlt a meccs. Ez egy erőszakos D#, megpróbálták, természetesen nem sikerült.

ennyi erővel elég lenne bejelenteni, hogy térdelni fognak, és le lehet fújni a meccset (?)Szobi22
Én mégis maradnék a fasszopó kifejezésnél. Persze a bírók is a helyzet magaslatán álltak, bár semmi értelme nem lett volna 3 neutral zone infractiont befújni, mert ugye van olyan, hogy erőszakos, meg van olyan, hogy szabálytalan, aztán van olyan, hogy folyamatosan direkt szabálytalan, na az a fasszopó. Bunyózni akartak, semmi mást. Még az se jött össze. Viszlát, kösz a halakat.

Bear, 2 róka falember? Elég necces. Főleg mivel Angelo draftol.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
Most néztem meg a meccset, látva, milyen szimpatikus vesztes az Eagles, még édesebb a győzelem. Nem gyengén fasszopó csapat, aki térdelésnél folyamatosan a center, meg a Qb nyakára ugrik. Esküszöm, ilyet én még nem is láttamfüligjimmy
ha benézel az NFL csevegőbe, ott is többek véleménye, hogy ez nem sportszerűtlen. Amíg van esélye az ellenfélnek, miért ne próbálná meg? Azért nem történik ilyen, mert általában mire térdelésre kerül a sor, eldőlt a meccs. Ez egy erőszakos D#, megpróbálták, természetesen nem sikerült.

ennyi erővel elég lenne bejelenteni, hogy térdelni fognak, és le lehet fújni a meccset (?)Szobi22
azt értem is hogy meg kell mindent próbálni a győzelemért meg hogy nem volt szabálytalan, de én személy szerint helytelenítem ezt a fajta viselkedést (ne nevezzük inkább játéknak). Nem igazán látom értelmét a dolognak: a center amikor megkapja a labdát hátranyújtja és a közvetlenül mögötte álló QB egyből letérdel a labdával- nem tudom elképzelni hogy a DL tud olyat csinálni amitől ezt a folyamatot meg tudná változtatni, hiszen mire odaér a QB biztos hogy már régen térdel, a centert meg nem zavarhatja meg a snap közben mert az meg szabálytalan ugye. ebből következik számomra hogy ez egy megnyilvánulása volt a Philly túlzott agressziójának, ha a Bears csinálna ilyet azt sem érteném, ez csak a feszültséget kelti szvsz.

+ igaz hogy mindössze 5 éve követem az NFL-t de még csak nem is hallottam ilyenről, de arról meg főleg nem hogy ez hatékony volna -ezt elképzelhetetlennek tartom. De ha valaki tud ilyenről kérlek szóljon mert kíváncsi lennék a dologra...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Most néztem meg a meccset, látva, milyen szimpatikus vesztes az Eagles, még édesebb a győzelem. Nem gyengén fasszopó csapat, aki térdelésnél folyamatosan a center, meg a Qb nyakára ugrik. Esküszöm, ilyet én még nem is láttamfüligjimmy
ha benézel az NFL csevegőbe, ott is többek véleménye, hogy ez nem sportszerűtlen. Amíg van esélye az ellenfélnek, miért ne próbálná meg? Azért nem történik ilyen, mert általában mire térdelésre kerül a sor, eldőlt a meccs. Ez egy erőszakos D#, megpróbálták, természetesen nem sikerült.

ennyi erővel elég lenne bejelenteni, hogy térdelni fognak, és le lehet fújni a meccset (?)

több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Offense-ről:
Cutler...ugye nem kell írni semmit?😊
Wr-ek...dettó...
Forte 2 igazán nagy play, fegyelmezett játék blokkoknál, azért nem PB-szint, de igazából jó teljesítmény..
Olsen...nagyrészt kellemes blokkok....de a TD brutál volt...😊
O-fal...hát komolyan csodálkozom, hogy mi is van itt...néha úgy érzem, h nincs is fal...Williams mellett olykor elsettenkedig egy-egy csekély 320 fontot nyomó fantom, akit észre sem vesz...kegyetlen...futásoknál jobb G, mint T, de volt hova fejlődnie ugyebár...
Omi helyett kell egy rendes LT, mert ő pont egy jó backup, aki beugrik a kezdő(!!) helyett, és egy kicsit nehezebb lesz minden...Kreutz, Garza még így is legjobbak....ez is sokat elárul....2006-hoz képest ők árnyékai saját maguknak sajnos....
Webb pedig pont olyan, mint amit várni lehet tőle papíron...egy 7.körös újonc...lassú, mint a dög....kézzel lábbal egyaránt, és hála istennek szarrá büntetnek róla minket, ha éppen nincs róla sack...😊

Nálam a draft egyértelműen 2 O-linemen az első 3 körből...

Majdnem lemaradt Martz! No ő pont az, aki a zseni és a vaddisznó határán mozog ide-oda billegve...
Óriási playhívások Martztól....néha kis őrület, de többnyire halálos a def-re...
Nézzük, h ez az ember mit csinált saját magával és offense-rendszerével: jelenleg többet futunk, mint passzolunk, TE-t passzjátékol, alig szóratja a downfieldet...kivetkőzött másfél hét alatt önmagából, a 12ezer play-t tartalmazó bookból kihozott egy olyat, amivel a csapat képes győzni és tudunk is (eddig)....
Turnernek úgy kb 5 év alatt sem sikerült odáig eljutnia, h 9 playből ne hívjon 6 középső futást mindenki ellen...
Le a kalappal! Most a zseni oldalon van, tessék kérem ott maradni....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 499 — rabszolga
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4242/halalos_baleset_a_bearseagleson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nagyszerű este volt, rettentően örültem, h így sikerált a meccs.
A defense-ről annyit, hogy nekem tetszett a taktikánk, még akkor is, ha szutyokra vágtuk a statokat....extra óvatosak voltunk, igazából Vickre koncentráltunk: ne fusson, maradjon a zsebben, ja és arra, h elkerüljük, h nagy play-jel megszívjuk...
2 S rengetegszer marha mélyen ácsorgott, CB-k - ha tudták - folyamatosan a WR-ek mögé igyekeztek....nehogy nagy játék legyen...
D-line: óriási volt, szerintem nem is kell sokkal többet hozzátenni...minden ült, Vick alig tudott kifutni, ha nem is sack-kelték, de állandóan odaértek, vagy egyszerűen rátolták az O-line-t...káprázatos teljesítmény mindenkitől...
LB-k: no nekik volt a legnehezebb, azért nem volt parádé...McCoy-ra, Vick-re (ha elszabadul), TE-re ők figyeltek....én elégedett vagyok velük, elég nehéz kifejezetten úgy játszani, h a 3 sorból egynek-egynek kifejezett konkrét feladata van, a 3. sor pedig csinál minden mást, amit az első kettő nem...(kis túlzással persze😊)
Vick folyamatosan középre passzolt, úgy mentek előre, LB mögé, S elé...ezzel a deffel nagyjából - ha jól játszik- ezt tudod csinálni offense-ként...
Tulképpen nem is igyekeztünk/tudtunk többet ellene tenni...mástól jobban féltünk...azt el is kerültük...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most néztem meg a meccset, látva, milyen szimpatikus vesztes az Eagles, még édesebb a győzelem. Nem gyengén fasszopó csapat, aki térdelésnél folyamatosan a center, meg a Qb nyakára ugrik. Esküszöm, ilyet én még nem is láttam

Tüsi, a védőfal remek volt. De az LB sor egyenesen szar. A secondary ilyen taktika mellett nem is lehetett nagy playmaker (bár egy Tillam fumbli azért belefért volna), se Briggs, Se Brian nem villantott semmit, sőt, mindig egy lépéssel le voltak maradva. Az edzői munkától se vagyok elájulva, ha volt nyomás, jó, nem volt, nem jó. Az nem taktika, hogy kapjunk sok pontot, de lassan. Aláírom, ekkora vezetés birtokában meg lehetett játszani.

A futójátékról annyit, hogy Taylor és Forte más blokkolási sémáknál van pályán. A falemberek gyengék, viszont elég mozgékonyak, szóval a sweep játékok a by week óta működnek, nagyon begyakorolták (főleg a fulback sweepek). Off tackle futások abszolút nem mennek, a trap blokkolásoknál (itt főleg Taylor) meg azt se tudják, mit kell csinálni, ezért jön blokkolatlanul az NT, vagy a DT. Azért Williams nem olyan tré G, mint amit vártam (nem sokat vártam persze), de ez a Webb gyerek? Egy dolog, hogy rossz technikával játszik, emellé még gyenge, lassú, és buta. Ez ritkán szerencsés kombináció. Shaffer kijátszotta magát a Giant elleni meccsen, de ez a srác akkor mit keres a kezdőben? Eltart egy darabig, mire domináns támadófalat fognak építeni. Mindenesetre ezen a meccsen elég szépen dolgoztak, már önmagukhoz képest, de Forte, és Cutler teljesítménye nem rajtuk múlott

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson