Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 395
Eddig elég szkeptikus voltam a Bearssel kapcsolatban, a jó mérleg ellenére nem tartottam őket sokra, de ez a győzelem elég impresszív volt. Számolni kell a medvékkel.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hát ez kurvanagy volt...Martz és Marinéni előtt is le a kalappal,Martz úgy hívta a playeket első félidőben mint vmi jővőbelátó,iszonyat nagy volt,nagyobbnál nagyobb playek,a phillytől meg pont ezt vettük el,működött a cover 2,Peppers hihetetlen,az egész D-t jobbá teszi,félelmetes tlg,D line 2x TD-t mentett,nem mi voltunk akiknek nem ment a redzone offense.Áh el sem hiszem...Bears football

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
hát ezt nem hittem volna, ahhoz képest amit Phil nyújtott a múlt héten sima zakót jósoltam kis megszorítással a részünkre, erre minden a helyén működik és W lett a vége, nagy játék, és kis bizakodás arra nézve, hogy befuthatunk mégis, főlleg a zöldek hasalása után. A jövő heti Lions szerintem sokkal könnyebb lesz, de nem akarom elkiabálni.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
Szerintem ez a tegnapi egy óriási győzelem volt, nagyon jól játszott a csapat, a D azért volt gyengébb mert a taktika része volt hogy nem engedjük big playhez Vicket, az már más kérdés mennyire volt jó mert simán feljöttek 1st downonként a pályán a RZig... A félidő előtt a pick nagyon meghatározó volt, már akkor is lehetett érezni hogy sokminden eldőlhet ott, sikerült is a TD hálistennek.Ez hogy gyakorlatilag +14et csináltunk 3 perc alatt (1 félidő vége 2dik eleje) óriási volt, nem is tudom mikor használtuk ki így ha egy csapatban benne van az ütés 😉

Az offense elképesztő volt, Cutler is + a WR is + FORTE nagyon jó volt, kiváló playcalling, Martz amikor kellett úgy ment a Philly torkának ahogy illik 😀

Azt hiszem ez egy tekintélyt parancsoló, nagy győzelem volt, titkon reménykedtem csak benne hogy így kezdjük ezt a létfontosságú utolsó 6 meccset... Ez derék volt, így tovább, bár ez a győzelem csak akkor ér valamit ha meglesz a Lions is idegenben...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratu, megvan a lépéselőny a sajtosokkal szemben.... csak tartsátok is meg...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kíváncsi vagyok most mivel húzzák le a győzelmünket. 😊.
OL botrány, azonkiívül az O és Martz remek. A defense megadta az esélyt a O-nak, hogy meccset nyerjen és így lett. Le a kalappal.tüsi91
Azon kívűl, hogy a Bears a legrosszabb 8-3 csapat az NFL történetében? 😂 A csapat helyében felkeresném az összes beképzelt kis köcsögöt, kinyomtatnán a cikkeiket dörzspapírra, és csak azzal törölhetnének segget ezen a héten. Legalább kerülne arra a papírra valami értékelhető matéria is 😂

A második negyed közepén lefeküdtem szunyálni, mint a mellékelt ábra mutatja én hat előtt ébredek, azt hittem sima zakó lesz. Nem játszott jól a védelem, de végre-végre megnyertünk egy pontgazdag meccset.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gratulálok, minden téren jobbak voltatok, és kiderült gyorsan, hogy a secondarynk csak stat vadász, amúgy szar.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Kíváncsi vagyok most mivel húzzák le a győzelmünket. 😊.
OL botrány, azonkiívül az O és Martz remek. A defense megadta az esélyt a O-nak, hogy meccset nyerjen és így lett. Le a kalappal.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://philly.blog.hu/2010/11/26/week_twelve
igért 2. behrangozó, bár vége lemaradt, mert kezdődött tv-s hálaadás meccs 😊deny79
Köszi deny tlg,csinálhatnál bérbe nekünk is ilyet minden 7en😀anfernee
Amíg megmarad a jó szokás, hogy évente összecsap a gárda, addig évente remélem csinálok, sőt jobbat is. Egyébként azért Samuel kiesése több annál, hogy Cutler dobálhat a másik WR-e felé is. Így Hansonnak több segítség kell, kevesebb ember mehet pass rush-ra vagy futás ellen...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
Samuel nem játszik holnap a Phillyben. Nálunk mindenki a fedélzeten. Nagyon bízok abban, hogy a defense megtudja adni az esélyt az offensenek, hogy megnyerjék a meccset.tüsi91
Egy sérülésre sosem sportszerű ezt mondani, de ezt most nem sajnálom az az igazság 😀

Bár hogy őszinte legyek sokkal jobb egy olyan csapat ellen győzni amelyik a legjobb összeállításában tud játszani, de elég erős még így is az Eagles ahhoz hogy óriási bravúr legyen ez a W.
Nagyon várom már ezt az összecsapást, remélem szoros meccset tudunk játszani, ha netán nyernénk is annak leginkább azért örülnék mert akkor talán PO-esélyesként emlegetnék a csapatot végre. Ettől megremeg a GB és a Bears megnyeri a csoportot 😉
Hester nálam kulcsember, ha jók lesznek a visszahordásai és jó poziciókból tudjuk indítani a driveokat lehet esélyünk szvsz.
Sok mindenről dönt ez a holnapi ütközet, nálam arról hogy érdemes-e komolyabb álmokat szövögetni vagy inkább szurkolni kell a pozitív szezonért, remélem az előbbi... 😊

Holnap gameday, remélem alkotunk, elvégre csak TVs meccs lesz... :cool: 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Samuel nem játszik holnap a Phillyben. Nálunk mindenki a fedélzeten. Nagyon bízok abban, hogy a defense megtudja adni az esélyt az offensenek, hogy megnyerjék a meccset.
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Habár korainak tartom még, a végéig még sok minden kiderül rólunk, mennyire veszük komolyan magunkat, de azért van elképzelésem nekem is a hátralévő meccsekről:

Eagles: L (ha a védőfalunk felszívja magát akkor nagyon neccesen, de meglesz nekik)
Lions: W (ezt én sima ügynek látom, megtörjük őket, mint a diót, de az biztos, hogy okozhatnak meglepetést is nekünk az első félidőben inkább)
Vikings: W (ha csak nem tanultak valamit belőlünk, akkor laposan mennek haza)
Pats: L ( Brady kontra Cutler?, sajnos reálisabb a vesztés)
Jets: L (én erősnek érzem a Jets-et, ha nem találunk ki valami újjat, akkor nehéz meccs lesz, ha sikerül hozni a formánkat és meglepetéseket, akkor nagyon nagy különbséggel fogjuk elkenni őket)
Packers: L (ez lesz a legnehezebb meccsünk és itt dől el minden a számunkra, élet-halál harcra számítok, kivéve ha mindenhol elkenik őket időközben, de erre nem sok esély van)

Összegezve: elúszni látom a rájátszást, de nem sokkal, és a jövő év méginkább lehetőséget fog adni a hibák kijavítására és erre az alapra lehet egy sokkal jobb csapatot építeni, megszabadulva a selejttől.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://philly.blog.hu/2010/11/26/week_twelve
igért 2. behrangozó, bár vége lemaradt, mert kezdődött tv-s hálaadás meccs 😊deny79
Köszi deny tlg,csinálhatnál bérbe nekünk is ilyet minden 7en😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Üdv Mindenkinek!

Mit gondoltok a "spy"-ról vasárnap? Nem hinném, h rá fogunk menni...Brooks meg van róla győződve, én nem igazán...ő azért ért is hozzá, de akkor sem osztom a véleményét...

Briggs 4. helye PB-re kevés a fan-októl....

Ja, jót röhögtem az NSO rangsorán....múlt héten 6-3-mal 16-nak soroltak minket, most persze csak a szerencse miatt nulláztunk, így lett 13. 😀
Azon filózok, h ha megnyernénk az Eagles ellenit, akkor felkúsznánk a 10-re...😀 Üdvözlöm a rangsor összeállítóját....😊 Nem mintha túl sokat számítana, no de akkor is....Bear
Nocsak, kinek a ohzászólását olvassák vakegér szemeim 😀 Én se hiszek túl sok "spy"-ban (ha ennek a mondatnak így van értelme), azt fogja játszani a csapat, amit eddig: két safety mélyen (ilyen elkapók ellen nics is túl sok választás), sokat zónázunk, néhány zone blitz. Amúgy szokás szerint gap responsibility lesz a jelszó. Kapjuk majd a yardokat becsületesen, pontokat is, néhány 3&long szituációt is benyelnek majd, hogy a fejünket a falba verjük. De ha 21-24 pont környékén tartjuk őket, már nem végzett a védelem rossz munkát. Ez egy olyan meccs, amit jó offense teljesítmény nélkül nem fogunk megnyerni. Ez most a Bears számára az "Év meccse", egészen addig, amíg nem jön a Pats. Jó lenne most nyerni, jót tenne az öltözői hanguatnak, mert elhallgatnának végre a fikázók. De ha kikapunk (remélem jó játékkal), van most olyan gerince a csapatnak, hogy felálljon a vereségből. Sőt, talán jót is tenne egy "csakazértis" hangulat

szerk.: deny, kösz a beharangozókat, kattintottam a felfelé mutató hüvelykujjra. 😉

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://philly.blog.hu/2010/11/26/week_twelve
igért 2. behrangozó, bár vége lemaradt, mert kezdődött tv-s hálaadás meccs 😊
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Minden tiszteletem....😊

Warren Sapp:
I like the Bears defense...they'll win the NFC North...😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Üdv Mindenkinek!

Mit gondoltok a "spy"-ról vasárnap? Nem hinném, h rá fogunk menni...Brooks meg van róla győződve, én nem igazán...ő azért ért is hozzá, de akkor sem osztom a véleményét...

Briggs 4. helye PB-re kevés a fan-októl....

Ja, jót röhögtem az NSO rangsorán....múlt héten 6-3-mal 16-nak soroltak minket, most persze csak a szerencse miatt nulláztunk, így lett 13. 😀
Azon filózok, h ha megnyernénk az Eagles ellenit, akkor felkúsznánk a 10-re...😀 Üdvözlöm a rangsor összeállítóját....😊 Nem mintha túl sokat számítana, no de akkor is....Bear
Megköszönheted Steznek 😀
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Írtam beharangozót meccsre előre, ha valakit érdekel: http://philly.blog.hu/2010/11/25/week_12_at_chicago
Elvileg lesz hamarosan egy, nem ilyen statisztikás is, azt belinkeljem majd?deny79
persze,köszönjük!

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Írtam beharangozót meccsre előre, ha valakit érdekel: http://philly.blog.hu/2010/11/25/week_12_at_chicago
Elvileg lesz hamarosan egy, nem ilyen statisztikás is, azt belinkeljem majd?
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
Üdv Mindenkinek!

Mit gondoltok a "spy"-ról vasárnap? Nem hinném, h rá fogunk menni...Brooks meg van róla győződve, én nem igazán...ő azért ért is hozzá, de akkor sem osztom a véleményét...

Briggs 4. helye PB-re kevés a fan-októl....

Ja, jót röhögtem az NSO rangsorán....múlt héten 6-3-mal 16-nak soroltak minket, most persze csak a szerencse miatt nulláztunk, így lett 13. 😀
Azon filózok, h ha megnyernénk az Eagles ellenit, akkor felkúsznánk a 10-re...😀 Üdvözlöm a rangsor összeállítóját....😊 Nem mintha túl sokat számítana, no de akkor is....Bear
Szánalmas, mi? 😀

Én sem nagyon értem miért nem számítunk sehol, biztos a sorsolás miatt meg hogy elég nagy a tömörülés az NFC-ben...
Már tiszta ideg vagyok a vasárnapi meccs miatt pedig csak csütörtök van, mi lesz itt vasárnap délután, mindenki menekül majd a közelemből 😀

Bízom abban hogy jó napunk lesz, de szerintem szerencse is kell majd, az ilyen meccseket sokszor egy pillanat dönti el, úgy érzem a csapat megérdemelné Fortuna segítségét. Nyerjük meg, aztán Lions (jók voltak ma eléggé...), kiváncsi leszek melyik irányba mozdulunk el. Ha csinálunk a 2 meccsből 1-1et nem mondom hogy elégedett leszek de igazán szomorú sem.

Be kell látni hogy bravúr lenne megverni a mostani Eagles-t ( ezt mondtam a GB és a Vikes ellen is 😉 )

Megírom én is hogy reálisan mit várok a végjátéktól:

-vs eagles L

-at lions W ( a második félidőben mint ma a Pats)

-vs patriots W (a mai meccsük alapján a secondaryjük szar, ha sikerül siettetni Brady-t lehet esély)

-at vikings L (nem tudom miért de úgy érzem ez szívás lesz)

-vs jets W (necces meccsen meglehet a W ha futniuk kell az eredmény után, ha nekünk akkor sajna sima L)

-at GB L ( nem hiszem hogy ott tudnánk egy ilyen kiélezett meccsen nyerni)

ez volt a reálisabb de amúgy minden meccset meg tudjuk és meg is kell nyerni :cool:


Tudni fogjuk a GB mit játszott Atlantában, álom lenne ha itt már meglenne az előny...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Üdv Mindenkinek!

Mit gondoltok a "spy"-ról vasárnap? Nem hinném, h rá fogunk menni...Brooks meg van róla győződve, én nem igazán...ő azért ért is hozzá, de akkor sem osztom a véleményét...

Briggs 4. helye PB-re kevés a fan-októl....

Ja, jót röhögtem az NSO rangsorán....múlt héten 6-3-mal 16-nak soroltak minket, most persze csak a szerencse miatt nulláztunk, így lett 13. 😀
Azon filózok, h ha megnyernénk az Eagles ellenit, akkor felkúsznánk a 10-re...😀 Üdvözlöm a rangsor összeállítóját....😊 Nem mintha túl sokat számítana, no de akkor is....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Martz's unit has converted 55-plus percent of its third downs in each of the last three games to become the first Bears team to accomplish that since at least 1978, when the league adopted a 16-game schedule.

Martz-ről lehet rosszat írni de Turnerhez képest egy géniusz.Nem mindig trfál bele de legalább próbálkozik,és változtat.

Julius Peppers was named NFC Defensive Player of the Week

Peppersről meg nem lehet rosszat írni😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Pro Bowl szavazáson Hester, Peppers első, Urlacher második, Kreutz harmadik, Briggs pedig negyedik a posztjukon.Delete
Hali Urak!
Kreutz mi a tökömet keres ott. Nem igen szolgált rá idénChesterPapa
Kreutz az elmúlt három évben szar, nemcsak idén. Ki szoktam néhány játékot kockázni, vastagon kiveszi mendenből a részét az elrontott blokkolásaival. Nagyon gyenge, nagyon lelassult. Egyvalamiben profi: dühüsen összecsapni a tenyerét, hogy "ej, már megint elbasztam". Mehet a Pro Bowlra, ha lesz szezon kap egy három éves hosszabbítást, rendbe is leszünk egy darabig.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
A Pro Bowl szavazáson Hester, Peppers első, Urlacher második, Kreutz harmadik, Briggs pedig negyedik a posztjukon.Delete
Hali Urak!
Kreutz mi a tökömet keres ott. Nem igen szolgált rá idén

Másik. Én parázok attól, hogy belefutunk az elkövetkező meccseken egy irgalmatlan zakóba. Nem feltétlenül az Eagles ellen, hanem pl a Lions csapja szét az arcunkat. Merthogy őket meg a Vikes-t gondoljuk többen is win-nek a jövőben.
Nem tudom ki írta valamikor a múlt héten, hogy azért csak összejött eddig hét győzelem és nem a legyek hordták össze. Ezért én bizakodó vagyok.


Na a lényeg a lényeg:
PHI: W (túl jók mostanság, most betliznek)
DET: W (Megatront valahogy leszedjük, Cutler meg elszalad Suh elől)
MIN: W (Még mindig az Öreg fog dobálni, el is bassza nekik)
NE: L (Welkert nem fogjuk tudni tartani)
NYJ: W (A védelmünk több pontot fog szerezni)
GB: L ( Tök mindegy már mert megvan a PO)ChesterPapa
Ha a Lions Stafford nélkül "szétcsapja az arcunkat" akkor nem kell aggódni, úgysincs ott a helyünk a POban 😀

Már nagyon várom a meccset, pedig még csak szerda van :mad:
Remélem Hesternek megint legalább olyan jól fog menni a visszahordás mint a vikingek ellen és akkor a jó field poziciónak köszönhetően tudjuk tartani a lépést Vickkel majd a végén megnyerjük 1 pontocskával 😀

Ha nyerünk, óriási, ha nem akkor sincs világvége, de akkor a Pats & Jets kettősből minimum az egyiket le kell győzni. Most hogy belegondolok az lenne a legjobb ha nem szólnánk bele az ő versenyfutásukba, inkább verjük el jól mindkettőt 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
A Pro Bowl szavazáson Hester, Peppers első, Urlacher második, Kreutz harmadik, Briggs pedig negyedik a posztjukon.Delete
Hali Urak!
Kreutz mi a tökömet keres ott. Nem igen szolgált rá idén

Másik. Én parázok attól, hogy belefutunk az elkövetkező meccseken egy irgalmatlan zakóba. Nem feltétlenül az Eagles ellen, hanem pl a Lions csapja szét az arcunkat. Merthogy őket meg a Vikes-t gondoljuk többen is win-nek a jövőben.
Nem tudom ki írta valamikor a múlt héten, hogy azért csak összejött eddig hét győzelem és nem a legyek hordták össze. Ezért én bizakodó vagyok.


Na a lényeg a lényeg:
PHI: W (túl jók mostanság, most betliznek)
DET: W (Megatront valahogy leszedjük, Cutler meg elszalad Suh elől)
MIN: W (Még mindig az Öreg fog dobálni, el is bassza nekik)
NE: L (Welkert nem fogjuk tudni tartani)
NYJ: W (A védelmünk több pontot fog szerezni)
GB: L ( Tök mindegy már mert megvan a PO)